Σελ. 2 από 416 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 6239
  1. #16
    Το avatar του μέλους apos74
    apos74 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Poths

    Οntopic:
    Άκουσα σήμερα στην ΕΤ3 για κάτι προσφυγές του Άρη στην Fifa. Τι γνωρίζει κανείς επί του θέματος?
    Δυστυχως, ενω εχουμε ΟΛΟ το δικιο με το μερος μας, δεν θα δικαιωθουμε (επι του παροντος δηλαδη) και θα συνεχισουμε στην Β Εθνικη.

    Η Fifa μας δικαιωσε, το CAS μας δικαιωσε αλλα η ΕΠΟ δεν εφαρμοσε την αποφαση δηλωνοντας σχετικα αναρμοδια. Μεγαλο μπερδεμα εγινε με τις αποφασεις, μπηκαν στη μεση δικηγοροι, δικαστηρια, επιτροπες, εφεσεις, προσφυγες κλπ. κλπ.

    Που να βγαλεις ακρη και μαλιστα σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα.

    Τεσπα. Ειδομεν.

  2. #17
    Εγγραφή
    28-01-2004
    Περιοχή
    Παγκρατι - Αθηνα
    Μηνύματα
    3.611
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15.996/935
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 21,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles
    Άντε τώρα μένει να φτιάξει ο Καδρονάρχης ή ο Yiapap θρεντ καί για το ΜΠΑΟΚ.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DSL_worshipper
    ο yiapap που είναι? γιατι αργεί?
    Kανε εσυ την αρχη ρε DSL_worshipper, μην ξεχνας ο yiapap εχει και δουλειες...

  3. #18
    Το avatar του μέλους Spyrosss
    Spyrosss Guest
    Καλορίζικο παιδιά και καλύ συνέχεια!
    Είναι πολύ καλό για το ελληνικό ποδόσφαιρο γενικά να έχουν και οι ομάδες Β' Εθνικής το δικό τους thread.

  4. #19
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ο yiapap διαλέγει τραγούδι για την είσοδο, παίρνει το κουστούμι, μοιράζει προσκλητήρια και αλλάζει κάτι προγράμματά του (στο ενδιάμεσο, τελειώνει κι ένα Hearts of Iron II).

    Άλλωστε τι να πει;
    Εδώ δεν μπορώ να ονοματήσω 3 παίκτες της ομάδας μου, πως μπορώ να σχολιάσω ομάδες που δεν παίζουν καν στην Α' Εθνική;

    <φυτίλι>ΥΓ. Αυτά τα περί δικαιωσης να τα λέτε στους ΗΛΙΘΙΟΥΣ που μπήκαν μέσα στο γήπεδο...Για να ξαναμπούν 2-3 φορές τώρα στη Β'Εθνική... Άντε και Α' Ερασιτεχνική σε 1-2 χρόνια!</φυτίλι>
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  5. #20
    Το avatar του μέλους Spyrosss
    Spyrosss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap
    <φυτίλι>ΥΓ. Αυτά τα περί δικαιωσης να τα λέτε στους ΗΛΙΘΙΟΥΣ που μπήκαν μέσα στο γήπεδο...Για να ξαναμπούν 2-3 φορές τώρα στη Β'Εθνική... Άντε και Α' Ερασιτεχνική σε 1-2 χρόνια!</φυτίλι>
    Ποιούς αυτούς που δεν βάλανε μυαλό και πήγαν να δείρουν έναν πρώη παίκτη και νυν της Λάρισας μαζί με τον Δώνη;

  6. #21
    Εγγραφή
    26-04-2003
    Περιοχή
    ΝΕΑΠΟΛΗ-Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    speedtouch 536i v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tommy_Angelo
    Καλωσήρθατε κι εσείς!
    και με την νίκη στην δωδέκατη αγωνιστική!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giwrgosth
    .. Φροντίστε λοιπόν εσείς οι ίδιοι που τον ρίξατε στη Β΄να τον ανεβάσετε ξανά στην Α΄
    λίγο εμείς, περισσότερο οι παίκτες και το τελικό και ουσιαστικότερο χτύπημα το φάγαμε από την ΕΠΟ. Θα δείξει η πορεία.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giwrgosth
    .. γιατί κακά τα ψέματα τον Άρη τον έχει ανάγκη το ελληνικό ποδόσφαιρο!
    ψέματα να πεις; εδώ φίλοι Παοκτζήδες και ήδη τους κακοφαίνεται η πτώση μας, άσχετα αν δεν το παραδέχονται ευθέως. (Άσχετο, αλλά μην φιλολογήσουμε για ελληνικό ποδόσφαιρο κι είναι δύσκολη η ώρα)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apxwv
    ... εγω θα σου γραψω οταν θα παιξουμε μαζι στην 4η αγωνιστικη (25.9.05 Πανηλειακός - Αρης )
    το σημείωσα ήδη, για να μην το ξεχάσω!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από HaRRy
    Τι αλλο θα δούμε??...
    Ελπίζω όχι εξωγήινους με φωτόσπαθα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr
    ..ακόμα ενας αρειανός (με μεγάλα αυτία!!)
    διευκρινίζω ότι τα αυτιά είναι κίτρινα, για να μην μπερδευτούμε με κάποια άλλα γκρίζα!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DSL_worshipper
    ...απλά θέλω να χαιρετήσω την προσπάθεια των φίλων-αρειανών και να ευχηθώ καλή τύχη στο δύσκολο δρόμο για την παραμονή στην β εθνική…
    Το σύνθημα, δεν είναι «δίψα για άνοδο» αλλά «υπομονή για την άνοδο»

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap
    <φυτίλι>ΥΓ. Αυτά τα περί δικαιωσης να τα λέτε στους ΗΛΙΘΙΟΥΣ που μπήκαν μέσα στο γήπεδο...Για να ξαναμπούν 2-3 φορές τώρα στη Β'Εθνική... Άντε και Α' Ερασιτεχνική σε 1-2 χρόνια!</φυτίλι>
    Βρεγμενο το φυτιλι σου! Οι ηλίθιοι βρίσκονται παντού, σε κάθε ομάδα, ο Άρης θα αποτελούσε εξαίρεση;

    11/8/2005 - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

    Η ΠΑΕ Αρης ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου δηλώνει ότι είναι αποφασισμένη να μην επιτρέψει ξανά σε κανέναν «θεατή», ο οποίος έχει παρεξηγήσει το ρόλο του, κατά τη διάρκεια των ποδοσφαιρικών αγώνων της να προκαλέσει με τη συμπεριφορά του ζημιές στον Αρη, αλλά και στο ποδόσφαιρο γενικότερα.

    Αντιλαμβανόμενη τις ευθύνες της, στο μέρος πάντοτε που της αναλογεί, για την εικόνα που θα παρουσιάζει από δω και μπρος το «Κλεάνθης Βικελίδης» ανακοινώνει προς όλους τα παρακάτω:…»

    Η συνέχεια εδώ: http://www.arisfc.gr/page.aspx?item=28&id_article=195

    Αν και νομίζω ότι λίγα θα καταφέρουν, γιατί το ψάρι λένε…
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic1246_12.gif

  7. #22
    Εγγραφή
    02-06-2004
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    223
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Linksys WAG354G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spyrosss
    Καλορίζικο παιδιά και καλύ συνέχεια!
    Είναι πολύ καλό για το ελληνικό ποδόσφαιρο γενικά να έχουν και οι ομάδες Β' Εθνικής το δικό τους thread.
    Τί άλλο μένει να συμπληρώσω εγώ;

  8. #23
    Το avatar του μέλους apos74
    apos74 Guest
    Λοιπον για να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα και να τα βαλουμε στην σωστη τους θεση.

    Ωραια λοιπον, μπηκαν καποιοι ηλιθιοι και εξαιτειας τους διεκοπη ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ το παιχνιδι.

    Και γιατι εγινε αυτο? Η κυριοτερη αιτια ηταν η ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ της αστυνομιας που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ επρεπε να

    περιφρουρησει τον αγωνιστικο χωρο και να μην αφησει στους οπαδους να εισελθουν εντος και να

    προκαλεσουν τα οποια επεισοδια προκαλεσαν.

    Οταν εχεις ενα τετοιο παιχνιδι που ΚΡΙΝΕΤΑΙ μια ολοκληρη κατηγορια και ολη την εβδομαδα πριν τον

    αγωνα εχουν ακουστει απο τα τοπικα ραδιοφωνα ενα σωρο εμπρηστικες δηλωσεις (του τυπου "Αν δεν

    κερδισουμε, το ματς δεν θα τελειωσει ποτε"), πρεπει ολοι οι αρμοδιοι φορεις (και ΚΥΡΙΩΣ η

    Αστυνομια) να λαβουν τα μετρα τους για την ομαλη διεξαγωγη του παιχνιδιου και να μην αφησουν

    στους λιγους αυτους ανεγκεφαλους να καταστρεψουν το παιχνιδι (και τον Αρη μας).

    Που ηταν λοιπον τα περιφημα μετρα της αστυνομιας για τον αγωνα?
    ΠΟΥΘΕΝΑ.

    Συνεχιζουμε.

    Μπηκαν λοιπον μερικοι οπαδοι και ως αποτελεσμα ειχε να διακοπει ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ο αγωνας.

    Το προσωρινα δεν το λεω εγω ή ο επισημος Αρης αλλα ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ του αγωνα. Την επομενη του αγωνα,

    βγηκε ο διαιτητης στον ραδιοφωνικο αθλητικο σταθμο Μετροπολις και δηλωσε οτι ΔΕΝ ειχε προθεση να

    διακοψει οριστικα τον αγωνα και γι'αυτο ζητησε απο την αστυνομια να εκκενωθει το γηπεδο απο τους

    φιλαθλους-οπαδους με σκοπο να συνεχιστει το παιχνιδι.

    Οπερ και εγενετο. Οι φιλαθλοι-οπαδοι αρχισαν να αποχωρουν και εντος μισης ωρας το γηπεδο αδειασε.

    Γιατι δεν συνεχιστηκε το παιχνιδι? Ελα ντε?

    Ο διαιτητης περιμενε στα αποδυτηρια την γραπτη διαβεβαιωση του αστυνομικου διοικητη (υπευθυνου

    για τα αστυνομικα μετρα του αγωνα) οτι το γηπεδο ειχε αδειασει απο φιλαθλους και δεν συνετρεχε

    κανενας λογος περαιτερω επεισοδιων.

    Η επισημη διαβεβαιωση δεν πηγε ποτε στα χερια του διαιτητη και ως εκ τουτου αποφασισε την

    οριστικη διακοπη του αγωνα.

    Ποιος δεν ηθελε να συνεχιστει το παιχνιδι και γιατι?

    Ποιοι ηθελαν να ριξουν τον Αρη στην Β' Εθνικη?

    Πολλα τα ερωτηματα.

    Για να θυμηθουμε τι ειχε γινει μερικες αγωνιστικες νωριτερα στον αγωνα Πανιωνιου-Ολυμπιακου.

    Μηπως πλακωθηκαν οι οπαδοι μεταξυ τους και ο αγωνας δεν αρχισε ποτε?

    Και τι εγινε τελικα? Ποια η τιμωρια?

    Εγινε ολοκληρος ντορος με το θεμα των τρειων βαθμων που τους αφαιρεθηκαν αρχικα και σαν

    αποτελεσμα ειχε να αναιρεθει η αρχικη αποφαση και οι 2 ομαδες να μην χασουν βαθμους.

    Μηπως κρινουμε με 2 μετρα και 2 σταθμα?

    Γιατι δηλαδη καποιες ομαδες να μην καταδικαζονται με τα επεισοδια των οπαδων τους και αλλες να καταδικαζονται?

    Ειναι δικαιο αυτο?

    Ναι στην τιμωρια του Αρη για τα επεισοδια αλλα ΝΑΙ και στην τιμωρια του Ολυμπιακου Και του

    Πανιωνιου και οποιας αλλης ομαδας τα δημιουργει.

    Δυστυχως με αυτα και μ'αυτα, το Ελληνικο ποδοσφαιρο ΔΕΝ θα παει ποτε μπροστα.

  9. #24
    Εγγραφή
    02-06-2004
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    223
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Linksys WAG354G
    Χωρίς να θέλω να υποστηρίξω καμμία πλευρά, έχω να παρατηρήσω ότι στην περίπτωση του Πανιώνιος-Ολυμπιακός έπεσε μεν το ξύλο της αρκούδας αλλά αν δεν κάνω λάθος δε χτυπήθηκε κάποιος παίκτης ομάδας ούτε διεκόπη το παιχνίδι.

    Συμφωνώ ότι η τιμωρία και των δύο εκείνων ομάδων κατάντησε να είναι αστεία αλλά είμαι της γνώμης ότι δε γίνεται σύγκριση ακριβώς ίδιων καταστάσεων.

    Από εκεί και πέρα θεωρώ ότι η φύλαξη των συμφερόντων της κάθε ομάδας, εν προκειμένω η μη είσοδος οπαδών στον αγωνιστικό χώρο, θα πρέπει να είναι κύριο μέλημα της ίδιας και κατά προτίμηση με δικά της μέσα. Σε παιχνίδια "υψηλού κινδύνου" (ο όρος αυτός κανονικά δε θα έπρεπε να υπάρχει) μπορούν να έχουν προσωπικό ιδιωτικής ασφάλειας, σκυλιά, αντλίες νερού και οτιδήποτε άλλο χρειαστεί για να κρατήσουν μακριά τους "επιστήμονες" από τον αγωνιστικό χώρο. Δε θεωρώ όμως αυτονόητη την υποχρέωση της αστυνομίας να έχει εκατοντάδες υπαλλήλους της σε διάθεση για έναν αγώνα, που στο κάτω κάτω δεν είναι και δημόσια εκδήλωση.

    Υπενθυμίζω ότι τα παραπάνω θέλω να τα δω να εφαρμόζονται και στη δικιά μου ομάδα, που κάθε τρεις και λίγο όλο και κάποιο τσογλάνι (συνήθως από την 4Α) θα πηδήξει τα κάγκελα για να κάνει τη βόλτα του στο σημαιάκι του κόρνερ ζημιώνοντας το σύλλογο κατά αρκετές χιλιάδες ευρώ. Με τέτοια κίνητρα θα πάω να πάρω διαρκείας;

  10. #25
    Εγγραφή
    21-12-2004
    Περιοχή
    Ανα την επικράτεια...
    Μηνύματα
    1.425
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    12288/512
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Cisco877-SEC-K9
    SNR / Attn
    6(dB) / 36.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πολύ σωστός είσαι με αυτά που λές και για το Πανιώνιος - Ολυμπιακός (με τη διαφορά βέβαια ότι εκεί δεν κυνηγούσας να δείρουν τους παίκτες), αλλά τον Άρη τον έριξαν οι ίδιοι οι οπαδοί του πάνω που ο Ηρακλής φαινόταν ότι θα το έδινε το ματσάκι. Έμενες και εσύ και η Καλαμαριά στην Α, έπεφτε ο ΟΦΗ και όλοι θα ήμασταν ευτυχισμένοι. Δηλαδή μειώνεις, πας να κερδίσεις και μπάινουν στο γήπεδο; Ποια αστυνομία φταίει μετα. Το ξερό τους το κεφάλι φταιει.
    Μήπως δεν είναι ξένες οι δυνάμεις που ήθελαν την ομάδα Β εθνική αλλά εκ των έσω; (Δε ξέρω τίποτα, απλή σκέψη είναι)
    Πείτε όχι στα ναρκωτικά.
    Δε φτάνουν για όλους!!!

  11. #26
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    apos74,
    Όσο δίνετε ελαφρυντικά στους ΗΛΙΘΙΟΥΣ, τόσο παγιώνεται η θέση μου, ότι βρίσκεστε εκεί που σας αξίζει!
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  12. #27
    Το avatar του μέλους apos74
    apos74 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Billis
    Χωρίς να θέλω να υποστηρίξω καμμία πλευρά, έχω να παρατηρήσω ότι στην περίπτωση του Πανιώνιος-Ολυμπιακός έπεσε μεν το ξύλο της αρκούδας αλλά αν δεν κάνω λάθος δε χτυπήθηκε κάποιος παίκτης ομάδας ούτε διεκόπη το παιχνίδι.
    Ναι, δεν χτυπηθηκε παικτης γιατι ο αγωνας δεν ειχα καν αρχισει και οι παικτες δεν ειχαν προλαβει να βγουν στον αγωνιστικο χωρο.

    Αρα, πως να διακοπει κατι που δεν εχει αρχισει?

    Το παιχνιδι δεν αρχισε ποτε φιλε Billi.

    Και με αποφασεις σκανδαλο, εγινε οτι εγινε.

    Ας μην ηταν ο Ολυμπιακος και να ηταν καποια αλλη ομαδα και θα σου ελεγα εγω.

  13. #28
    Το avatar του μέλους apos74
    apos74 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap
    apos74,
    Όσο δίνετε ελαφρυντικά στους ΗΛΙΘΙΟΥΣ, τόσο παγιώνεται η θέση μου, ότι βρίσκεστε εκεί που σας αξίζει!
    Δεν δινω ελαφρυντικα σε κανεναν. Εγω ειπα οτι καλα καναμε και τιμωρηθηκαμε. ΑΛΛΑ να υπαρχει δικαιη τιμωρια για ΟΛΕΣ ανεξαιρετως τις ομαδες που δημιουργουν επεισοδια.

    Οχι τη μια μερα να καταδικαζονται και την αλλη να τους χαριζονται. Γιατι, επειδη ειναι ο Ολυμπιακος? Δεν το καταλαβα.

    Αυτα συμβαινουν μονο στο Ελλαντα μελλοντα γαμπρε. Αντε και σε καμια Ουγκαντα.

  14. #29
    Εγγραφή
    02-06-2004
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    223
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Linksys WAG354G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apos74
    Ναι, δεν χτυπηθηκε παικτης γιατι ο αγωνας δεν ειχα καν αρχισει και οι παικτες δεν ειχαν προλαβει να βγουν στον αγωνιστικο χωρο.

    Αρα, πως να διακοπει κατι που δεν εχει αρχισει?

    Το παιχνιδι δεν αρχισε ποτε φιλε Billi.

    Και με αποφασεις σκανδαλο, εγινε οτι εγινε.

    Ας μην ηταν ο Ολυμπιακος και να ηταν καποια αλλη ομαδα και θα σου ελεγα εγω.
    Ειναι αλήθεια ότι η αθλητική δικαιοσύνη ξεβρακώθηκε τελείως σε εκείνην την περίπτωση. Ούτε τα προσχήματα! Μετά παίρνουν θάρρος τα καφράκια της οποιασδήποτε ομάδας και άντε να τα σταματήσεις....

  15. #30
    Το avatar του μέλους Spyrosss
    Spyrosss Guest
    Αpos74 Η αστυνομία πια δεν είναι υποχρεωμένη να φυλάει τον αγωνιστικό χώρο αλλα αυτό είναι ευθήνη των ΠΑΕ που πρέπει να έχουν δικιά τους security.

    Δεν είναι μόνο το ξύλο που φάγανε στον αγώνα αλλα και τα πρίν με τα καπνογόνα και τις πέτρες στα αποδυτήρια του Ηρακλή.

    Επίσης μην ξεχνάς οτι υπήρχαν τραυματισμοί παικτών, οι οποίοι οδηγήθηκαν στο νοσοκομείο και ως αποτέλεσμα ο αγώνας δεν μπορούσε να ξαναρχίσει.

    Και στο Πανιώνιος-Ολυμπιακός ούτε εκεί δίνω συγχωροχάρτι.

    Εδω έπαιξε ο Παναθηναικός τα κρισιμότερα ματς τιμωρημένος πχ με ΑΕΚ γιατι ένας μάλακας κατι πέταξε, κάτι έκανε και εσύ μου λες γιατί τιμωρήθηκε ο Αρης που μπήκαν και δείρανε παίκτες;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap
    apos74,
    Όσο δίνετε ελαφρυντικά στους ΗΛΙΘΙΟΥΣ, τόσο παγιώνεται η θέση μου, ότι βρίσκεστε εκεί που σας αξίζει!
    Έτσι

Σελ. 2 από 416 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας