Σελ. 5 από 416 ΠρώτηΠρώτη ... 34567101525 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61-75 από 6239
  1. #61
    Εγγραφή
    26-04-2003
    Περιοχή
    ΝΕΑΠΟΛΗ-Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    speedtouch 536i v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από supermario
    Λοιπον αυτο ειναι το link που μπορεσα να βρω μεχρι στιγμης : http://www.sportnet.gr/ShowReport.asp?ReportID=79683
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από supermario

    Οπως βλεπεις οχι μονο δεν ειχε καταθεσει τα απαραιτητα δικαιολογητικα αλλα ειχε και προσφυγες απο 19 (!) ποδοσφαιριστες του.....


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από supermario
    Οσο για την αποφαση εχω βαλει ενα λινκ στο προηγουμενο μηνυμα μου. Το εβαλα για να σας δειξω οτι ειναι χαζο να λετε για αδικια εις βαρος του Αρη ή οτι κυνηγουν τον Αρη επειδη δεν εφαρμοστηκε ενας νομος.


    «Άλλη μια κρίσιμη εβδομάδα ξεκινάει από αύριο για τον Άρη. Την Τρίτη θα αποφασιστεί από την ΕΕΑ αν η «κίτρινη» ΠΑΕ θα μπορέσει να συμμετάσχει κανονικά στο πρωτάθλημα. Οι πιθανότητες να εξασφαλιστεί το πιστοποιητικό είναι μοιρασμένες, καθώς ο Άρης είναι η μοναδική ομάδα που δεν κατέθεσε τα απαραίτητα δικαιολογητικά στην επιτροπή ως την Παρασκευή, τελευταία ημέρα της προθεσμίας. Επιπρόσθετα, εκκρεμούν κατά της ΠΑΕ 19 προσφυγές ποδοσφαιριστών της ομάδας που διεκδικούν οφειλόμενα και την ελευθερία τους, με τους οποίους όμως δεν έχει επιτευχθεί κάποιος διακανονισμός. Στον Άρη πάντως είναι αρκετά αισιόδοξοι, πως την Τρίτη που θα τεθούν ενώπιον της ΕΕΑ δεν θα αντιμετωπίσουν ιδιαίτερο πρόβλημα.»
    http://www.sportnet.gr/ShowReport.asp?ReportID=79683


    Σε ποια απόφαση αναφέρεσαι στο λινκ που έδωσες;
    Σου απάντησα σχετικά με το λινκ που έδωσες, αλλά μάλλον το προσπέρασες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος opimis : 25-08-05 στις 18:51.
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic1246_12.gif

  2. #62
    Το avatar του μέλους apos74
    apos74 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από supermario
    Ψυχιατρικη αναλυση σιγουρα δεν μπορει να κανει σε καθε φιλαθλο. Πες μου ομως, γιατι δεν μου εχει απαντησει κανεις μεχρι τωρα, τιμωρηθηκε αυτος που χτυπησε τον Ντρομπνι;;;; Δεν νομιζω. Με την Λαρισα πριν 2 βδομαδες δεν παιξατε φιλικο;; Δεν χτυπησαν εναν παλιο σας παικτη (δεν θυμαμαι το ονομα του) και τον Δωνη (προπονητη της Λαρισας);;;;;
    Οσο για την καραμελα, γιατι περι καραμελας προκειται μια και ολοι αυτο χρησιμοποιουν σαν δικαιολογια, του οτι τα επεισοδια τα προκαλουν οπαδοι αλλων ομαδων "ντυμενοι" με τα χρωματα του Πανιωνιου/Αρη/Ολυμπιακου/Παναθηναικου , οταν τα ακουω βαζω τα γελια. Ειναι τουλαχιστον αστεια σαν δικαιολογια.....
    Οσο για την αποφαση εχω βαλει ενα λινκ στο προηγουμενο μηνυμα μου. Το εβαλα για να σας δειξω οτι ειναι χαζο να λετε για αδικια εις βαρος του Αρη ή οτι κυνηγουν τον Αρη επειδη δεν εφαρμοστηκε ενας νομος. Στην χωρα της ασυδοσιας και των νομων που ποτε δεν εφαρμοζονται ειναι χαζο να λετε γιατι δεν εφαρμοστηκε ο νομος.... Πειτε μου μια φορα που επρεπε να εφαρμοστει ο νομος (και αυτο θα ειχε συνεπειες για καποια ομαδα) και αυτος εφαρμοστηκε. Σε τιμωριες ομαδων(ΠΑΟ/ΠΑΟΚ/ΟΣΦΠ/Πανιωνιος/Αρης/κτλ);;;;;
    Σε τιμωριες παικτων;;;;; Σε τιμωριες τραμπουκων/οπαδων;;;;; Η απαντηση ειναι: ΠΟΤΕ!!!!!
    Οποδε δεν καταλαβετε οτι δεν σας κυνηγαει κανεις. Απλα εδω ειναι Ελλαδα, η χωρα των αχρησιμοποιητων νομων.....
    Εσυ πες μου ποσοι οπαδοι ομαδων τιμωρηθηκαν την περσινη αγωνιστικη σε επεισοδια που προκαλεσαν. Πες μου και για την ομαδα σου, ποσοι τιμωρηθηκαν για τα επεισοδια που εγιναν με οπαδους του Ολυμπιακου. Να σου πω εγω? Κανεις. Το ιδιο εγινε και με τον Αρη. Ας ελπισουμε αυτο να αλλαξει την καινουρια χρονια και να μην συνεχιστει αυτη η ατιμωρησια των τραμπουκων-οπαδων οπου και αν ανηκουν.

    Δεν μου απαντησες, ΠΟΥ ειδες τα επεισοδια που εγιναν με την Λαρισα γιατι εγω δεν τα γνωριζω. Τα ειδες σε στιγμιοτυπα στην Τν, τα διαβασες σε καποια εφημεριδα ή στα ειπανε προφορικα?

    Οσο για την αποφαση που λες, εκει ακριβως στηριζεται ο Αρης, ασχετως αν εφαρμοζονται οι νομοι στην Ελλαδα ή οχι. Προσπαθει με νομιμα μεσα να διεκδικησει οτι μπορει ασχετως αν θα τα καταφερει στο τελος. Ο πνιγμενος απο τα μαλλια του πιανεται και αυτο ακριβως θα εκανε καθε ομαδα που θα βρισκοταν στη θεση του Αρη. Μην αμφιβαλεις γι'αυτο.

    Τελος, λες δεν μας κυνηγαει κανεις. Κανεις λαθος. Εχουμε εναν στην ομοσπονδια που δεν μας πολυχωνευει και χαιρετε με οσα συμβαινουν στην ομαδα μας. Το ονομα του Βασιλης Γκαγκατσης. Παρεπιμπτωντος ειναι και φιλος του Μπεου. Μηπως σου λεει αυτο κατι?

  3. #63
    Εγγραφή
    26-04-2003
    Περιοχή
    ΝΕΑΠΟΛΗ-Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    speedtouch 536i v6
    Παίδες; κάντε μια προσπάθεια και μην βάζετε ολόκληρο το μήνυμα που απαντάτε σε παράθεση, αλλά μερικά σημεία. Αν πάλι η απάντηση αφορά ολόκληρο το μήνυμα του μέλους, απλά βάλτε το όνομα του μέλους στην απάντηση σας.

    Όχι τίποτα άλλο, είναι κουραστικό και γεμίζουν οι σελίδες άδικα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος opimis : 25-08-05 στις 19:19.
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic1246_12.gif

  4. #64
    Το avatar του μέλους Spyrosss
    Spyrosss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apos74
    Τελος με την Λαρισα, που ειδες να γινονται επεισοδια? Ποτε εγινε αυτο και δεν το εμαθα? Το ειδες με τα ματια σου ή το εδειξε καποιο καναλι? Μπηκαν Αρειανοι και συγκρουστηκαν με τα Ματ ή με φιλαθλους της αντιπαλης ομαδας?
    Το Πρωτοβάθμιο Δικαιοδοτικό Οργανο της Ε.Π.Α.Ε. απέρριψε την αίτηση της ΠΑΕ ΑΡΗΣ, περί παροχής προσωρινής δικαστικής προστασίας και επέβαλε στην ΠΑΕ την πειθαρχική ποινή της στέρησης του δικαιώματος να αγωνίζεται στην έδρα της με την παρουσία θεατών (κεκλεισμένων των θυρών) για μία αγωνιστική, Πρωταθλήματος ή Κυπέλλου, και χρηματικό πρόστιμο πέντε χιλιάδων (5.000) ευρώ για τη συμπεριφορά των φιλάθλων της. (φιλικός αγώνας ΑΡΗΣ - ΛΑΡΙΣΑ).

    http://www.naftemporiki.gr/news/stat...25/1082667.htm

    Άλλη μια αγωνιστική ίσως φρεσκάρει την μνήμη...

  5. #65
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Εχω μια απορια . Γιατι τοση χαρα απο μερικους που επεσε μια τουλαχιστον ιστορικη ομαδα στην β' εθνικη; Και δεν ειναι οτι επεσε για αγωνιστικους λογους αλλα για "νομικους.
    Με αυτη την λογικη και την φορα που εχουν παρει καποοι εκει στην ΕΠΟ την τυχη του Αρη θα ακολουθησουν αργα η γρηγορα και αλλες ομαδες .Αποτελεσμα : 3-4 ομαδες να εναλασονται εσαει στην κορυφη της βαθμολογιας. Ε ας το κανουν μια και καλη να τελειωνουμε να υσηχασουμε. Να διαλεξουν 3 ομαδες και να κανουν πρωταθλημα. Να παιζουν 20 φορες μεταξυ τους και να ειναι και ολοι χαρουμενοι. Θα γλυτωνουν και τα εξοδα να μετακινουνται εκτος Αθηνων.
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

  6. #66
    Εγγραφή
    23-10-2003
    Περιοχή
    athina
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    774
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    13975 / 985
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    SAGEM 2404
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από opimis


    Σε ποια απόφαση αναφέρεσαι στο λινκ που έδωσες;
    Σου απάντησα σχετικά με το λινκ που έδωσες, αλλά μάλλον το προσπέρασες.
    Μαλλον με παρεξηγησες. Μιλαω για την αποφαση που περιμενει ο Αρης. Και ξαναλεω. Οτι ειναι χαζο να λετε οτι σας κυνηγανε οταν σ' αυτη την χωρα κανενας νομος δεν εφαρμοζεται.
    Οσο για την ομαδα μου, προφανως δεν εχετε διαβασει ουτε σ' αυτο, ουτε σε αλλα παλιοτερα θρεντ που το εχω ξαναγραψει. Και το ξαναγραφω μπας και το χωνεψετε. ΚΑΚΟΣ δεν τιμωρηθηκαν Πανιωνιος και Ολυμπιακος. Τι αλλο να γραψω δηλαδη για να καταλαβετε οτι δεν ειμαι οπαδος του Πανιωνιου. Ειμαι φιλαθλος. Θελω να βλεπω το ποδοσφαιρο που παιζουν στη Ευρωπη και οχι το αισχος που εμεις ονομαζουμε ελληνικο ποδοσφαιρο. Θελω να πηγαινω στο γηπεδο και μπορω να φωναξω υπερ της ομαδας μου, να πανηγυρισω τα γκολ της ελευθερα. Γιατι αν παω να το κανω π.χ. στην Θεσσαλονικη θα μου σπασουν το κεφαλι(τα ιδια ισχυουν και για την Αθηνα). Θελω να τηρουνται και να εφαρμοζονται οι νομοι. Για ολους.
    Εχω βαρεθει να βλεπω το εκτρωμα (σαν θεαμα) που παρουσιαζουν οι ελληνικες ομαδες. Εχω βαρεθει το εκτρωμα (σαν συμπεριφορα) των τραμπουκων που θελουν να ονομαζονται φιλαθλοι.
    Επιτελους καταλαβαινει κανεις οτι δεν υποστηριζω οτι ο Πανιωνιος ειναι σωστος σε ολα και ολοι οι αλλοι λαθος;;;; Δηλαδη τι αλλο να πω....... Αυτα που εγραψα τα εγραψα για να σας δειξω οτι κακος παραπονιεστε και διαμαρτυρεστε. Ο Αρης επεσε πολυ απλα γιατι δεν επαιξε μπαλα. Και οταν χρειαστηκε να του συμπαρασταθουν με παθος οι φιλαθλοι του για να τον "σπρωξουν" να κερδισει τον Ηρακλη, αυτοι το παρεξηγησαν και θεωρησαν καλο να μπουκαρουν στο γηπεδο και να τρομοκρατησουν και να χτυπησουν αντιπαλους.
    Αν δεν το βλεπετε κακο δικο σας. Λαθη του Αρη και των (λιγων;; πολλων;;; δεν ξερω) τραμπουκων οπαδων του, τον εριξαν στην β' εθνικη.
    Και εγω εχω δει τον Πανιωνιο να πεφτει κατηγορια. Καλα να παθει. Αφου δεν επαιξε ποδοσφαιρο, τι να γινει;;; Γι' αυτο εχουμε κατηγοριες. Οσοι δεν τα καταφερνουν πεφτουν. Δεν γινεται με το που βλεπουμε οτι τα εχουμε κανει σκ*τ* να προσπαθουμε να βρουμε τροπους να γλυτωσουμε(απο τα λαθη μας).
    Αυτα ειχα να πω. Αν διαφωνειτε με κατι πολυ ευχαριστως να το συζητησουμε, αν θελετε.
    Απλα ελπιζω να αλλαξουν καποτε τα πραγματα στο ελληνικο ποδοσφαιρο. Και εμεις (οι φιλαθλοι) μπορουμε να βοηθησουμε σε αυτο. Μπορουμε να απαιτησουμε καλυτερο θεαμα. Καλυτερους παραγοντες. Κατι Μπεοι και κατι μπουμπουκια του Αρη, κατι ψωμιαδηδες, κτλ πρεπει να πανε στον αγυριστο. Αν το καταλαβουμε ολοι μας αυτο θα εχουμε κανει το πρωτο βημα για την βελτιωση του ποδοσφαιρου μας....
    Δικηγοροι, ζωγραφοι, δημοσιογραφοι, πολιτικοι. Οι μονοι ανθρωποι στον κοσμο που μπορουν να κανουν το μαυρο.....ασπρο

    "Look in the doubt we've wallowed
    Look at the leaders we've followed
    Look at the lies we've swallowed
    And I don't want to hear no more"

  7. #67
    Εγγραφή
    27-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    477
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Poths
    Τέτοιου είδους ομάδες θα έπρεπε να κρίνουν το πρωτάθλημα κόβοντας βαθμούς από τις μεγάλες ομάδες. Δυστυχώς τα τελευταία χρόνια δεν συμβαίνει αυτό, παρά φαγώνονται μεταξύ τους. Αυτός κι ένας ακόμα λόγος είναι που σταμάτησα και να πηγαίνω στο γήπεδο- τον οποίο θα τον εξηγήσω αργότερα.
    Αλήθεια τα έχουμε συνειδητοποιήσει αυτά εμείς οι πολλοί φίλαθλοι του Άρη, Πάοκ, Ηρακλή, Πανιωνίου κλπ?
    Αυτά...
    Ολοι ξέρουν οτι ο ρόλος του ΠΑΟΚ δεν ειναι να κόβει βαθμούς απο τις "μεγάλες ομάδες".
    Μάλον ο ρόλος του ειναι να συναγωνίζεται στα ισια τις ομάδες που υπονοείς λέγοντας μεγαλες.

  8. #68
    Εγγραφή
    08-06-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    305
    Downloads
    98
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - Ν. ΜΑΚΡΗ
    Και πότε ήταν η τελευταία χρονιά που το έκανε? Με την (τοτε) ψόφια ΑΕΚ που βγήκε 3?

    Ασε ρε, σας έχουν τρελλάνει εκεί με το Σικαμπαλα και το Ζαγοράκη που σε λίγο θα ζητάται και πρωτάθλημα----> προσγειωθείτε και ανοίξτε τα μάτια!

  9. #69
    Εγγραφή
    10-02-2003
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    508
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Speedtouch 536i
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 22.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zorz
    Μάλον ο ρόλος του ειναι να συναγωνίζεται στα ισια τις ομάδες που υπονοείς λέγοντας μεγαλες.
    Πες μου σε παρακαλώ τις βαθμολογικές αποκλίσεις από τις μεγάλες ομάδες και το ξανασυζητάμε.. (π.χ. 10 χρόνια)

    supermario σε παρεξήγησα κι εγώ σε μερικά λεγόμενα σου. Δε λέει κανείς φαντάζομαι ότι έχεις άδικο. Ούτε θα ήταν δίκαιο να μην τιμωρηθεί ο Άρης. Αλλά θεωρούν οι φίλοι εδώ ότι ήταν άδικη η άρση της τιμωρίας του Ολυμπιακού.

    Οι θερμοκέφαλοι πρεζάκηδες το μόνο που κάνουνε είναι να διώχνουν τον κόσμο από τα γήπεδα. Αυτό φωνάζουν όλοι. Αλλά βλέπεις οι σύνδεσμοι που "τόσο πολύ αγαπάνε" την ομάδα τους δεν βρίσκουν μια φόρμα για να εξαλλείψουν τέτοια φαινόμενα.
    Εξήγησα και πιο πριν ότι πήγαινα στο γήπεδο παλιά. Αλλά δεν ανέχόμουν μερικές φορές τα επεισόδια που γινόντουσαν έξω από αυτό συνήθως.
    O πάλε ποτέ Poths!

    www.gordon.gr
    Gordon`s with Fiat UNO!

  10. #70
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Poths
    Οι θερμοκέφαλοι πρεζάκηδες το μόνο που κάνουνε είναι να διώχνουν τον κόσμο από τα γήπεδα. Αυτό φωνάζουν όλοι. Αλλά βλέπεις οι σύνδεσμοι που "τόσο πολύ αγαπάνε" την ομάδα τους δεν βρίσκουν μια φόρμα για να εξαλλείψουν τέτοια φαινόμενα.
    Εξήγησα και πιο πριν ότι πήγαινα στο γήπεδο παλιά. Αλλά δεν ανέχόμουν μερικές φορές τα επεισόδια που γινόντουσαν έξω από αυτό συνήθως.
    Εγώ μια φορά πήγα στο γήπεδο, και την εβγάλα στο νοσοκομείο, απο τότε δεν ξαναπάτησα

  11. #71
    Το avatar του μέλους apos74
    apos74 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spyrosss
    Το Πρωτοβάθμιο Δικαιοδοτικό Οργανο της Ε.Π.Α.Ε. απέρριψε την αίτηση της ΠΑΕ ΑΡΗΣ, περί παροχής προσωρινής δικαστικής προστασίας και επέβαλε στην ΠΑΕ την πειθαρχική ποινή της στέρησης του δικαιώματος να αγωνίζεται στην έδρα της με την παρουσία θεατών (κεκλεισμένων των θυρών) για μία αγωνιστική, Πρωταθλήματος ή Κυπέλλου, και χρηματικό πρόστιμο πέντε χιλιάδων (5.000) ευρώ για τη συμπεριφορά των φιλάθλων της. (φιλικός αγώνας ΑΡΗΣ - ΛΑΡΙΣΑ).

    http://www.naftemporiki.gr/news/stat...25/1082667.htm

    Άλλη μια αγωνιστική ίσως φρεσκάρει την μνήμη...
    Ωραια, μπορει να γιναν καποια επεισοδια (δεν γνωριζω τι ειδους) αλλα δεν βλεπω πουθενα να γινεται αναφορα για προπυλακισμους παικτων της Λαρισας. Η συμπεριφορα των φιλαθλων μπορει να ηταν υβριστικα συνθηματα ή καποιες ριψεις αντικειμενων. Παντως οτι και να εγινε ειναι ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΟ απο τη συντριπτικη πλειοψηφια των φιλαθλων του Αρη.

    Καλα, το μονο που δεν περιμενα ειναι να μας την πουνε και οι Παναθηναϊκοι. Να μας την λεγανε οι φιλαθλοι του Εργοτελη, να παω πασο αλλα οχι και εσεις. Εχετε μουτρα μετα απο τοσα επεισοδια που εχετε δημιουργησει ολα αυτα τα χρονια και μας ειρωνευεστε?

    Εσεις ειδικα εχετε και ενα μοναδικο προνομιο. Να πλακωνεστε μεταξυ σας. Αλλο παλι και τουτο.

  12. #72
    Εγγραφή
    27-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    477
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ysand
    Και πότε ήταν η τελευταία χρονιά που το έκανε? Με την (τοτε) ψόφια ΑΕΚ που βγήκε 3?

    Ασε ρε, σας έχουν τρελλάνει εκεί με το Σικαμπαλα και το Ζαγοράκη που σε λίγο θα ζητάται και πρωτάθλημα----> προσγειωθείτε και ανοίξτε τα μάτια!
    Αυτα ειναι για εσωτερική κατανάλωση στον super 3 μην μου τα λες εμένα, την ξέρω την προπαγάνδα σας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zorz : 26-08-05 στις 02:24.

  13. #73
    Το avatar του μέλους apos74
    apos74 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zorz
    Αυτα ειναι για να εσωτερική κατανάλωση στον super 3 μην μου τα λες εμένα, την ξέρω την προπαγάνδα σας.
    Τελικα δεν μας ειπες τι ομαδα εισαι εσυ.

  14. #74
    Εγγραφή
    27-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    477
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Poths
    Πες μου σε παρακαλώ τις βαθμολογικές αποκλίσεις από τις μεγάλες ομάδες και το ξανασυζητάμε.. (π.χ. 10 χρόνια)
    Εγω συναγωνίζομαι οσο μπορώ τα τελευταιά 10 χρόνια...
    ενω εσυ έχεις γίνει ομάδα ασανσερ ανάμεσα στην Α και Β εθνική...
    Αντικειμενικότατα ο στόχος και των δύο δεν ειναι να κόψουν βαθμούς απο τους 3 της Αθηνας.
    Ο στόχος του ΠΑΟΚ ειναι να χωθεί σφήνα στο τριο της Αθηνας, ενω ο στόχος του Αρη να παλεύει να μείνει στην κατηγορία.

  15. #75
    Το avatar του μέλους apos74
    apos74 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zorz
    Εγω συναγωνίζομαι οσο μπορώ τα τελευταιά 10 χρόνια...
    ενω εσυ έχεις γίνει ομάδα ασανσερ ανάμεσα στην Α και Β εθνική...
    Αντικειμενικότατα ο στόχος και των δύο δεν ειναι να κόψουν βαθμούς απο τους 3 της Αθηνας.
    Ο στόχος του ΠΑΟΚ ειναι να χωθεί σφήνα στο τριο της Αθηνας, ενω ο στόχος του Αρη να παλεύει να μείνει στην κατηγορία.
    Εδω γελανε. Ποιος ειναι ο στοχος του Αρη ολα αυτα τα χρονια?? Να παλευει για παραμονη στην κατηγορια?? Ελα Αλεκοοοοο.... Το αλλο με τον Τοτο το ξερεις??

    Γελασαμε και αποψε. Να'σαι καλα ρε Zorz με τα αστεια σου (μπουρδες σου).

    Ο στοχος του Αρη φυσικα δεν ηταν το πρωταθλημα αλλα μια καλη πορεια και η εξοδος στην Ευρωπη. Περσι δυστυχως δεν πηγαμε καλα και πεσαμε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ο στοχος μας απο την αρχη της χρονιας ηταν η παραμονη.

    Δηλαδη θες να μας πεις οτι υπαρχει καποια αλλη ομαδα εκτος των 3 μεγαλων της Αθηνας που μπορει να εχει βλεψεις για το πρωταθλημα ή να μπει σφηνα στους 3? Δεν το νομιζω, ειδικα για φετος. Μια φορα μπορεσε ο Παοκ τα τελευταια χρονια να μπει σφηνα στους 3 του κεντρου και τα εκανε μουσκεμα.

Σελ. 5 από 416 ΠρώτηΠρώτη ... 34567101525 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας