Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση 46-50 από 50
  1. #46
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    penSUSE για πάντα. Η Fedora απλά δεν μου δούλεψε. Το ίδιο πρόβλημα είχα και με την 7 παλαιότερα στο 64bit
    Αντιθέτως σε εμένα δεν κάθησε σε μηχάνημα μου ούτε το Suse (αρνήθηκε πεισματικά να γίνει η εγκατάσταση και κράσαρε στην μέση), ούτε το Debian και με Fedora Core 7 δεν κατάλαβα πότε στήθηκαν όλα άψογα. Επομένως σωστά λέει ο mach, ότι κάτσει και ότι σας βολέψει ...

    Και για πετάξω και το flame bait, αν είχαν τέτοια συμπεριφορά στην εγκατάσταση τα windows (οποιαδήποτε έκδοση) θα είχαν γραφτεί πολυσέλιδοι λίβελοι για πλάκα

  2. #47
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από EvilHawk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και για πετάξω και το flame bait, αν είχαν τέτοια συμπεριφορά στην εγκατάσταση τα windows (οποιαδήποτε έκδοση) θα είχαν γραφτεί πολυσέλιδοι λίβελοι για πλάκα
    Σσσσς..

    Την επόμενη αποικία μου θα την ονομάσω φεντόρα τιμητικά

  3. #48
    Εγγραφή
    24-06-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.067
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    12288/512
    ISP
    Tellas
    Router
    SpeedStream
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από EvilHawk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντιθέτως σε εμένα δεν κάθησε σε μηχάνημα μου ούτε το Suse (αρνήθηκε πεισματικά να γίνει η εγκατάσταση και κράσαρε στην μέση), ούτε το Debian και με Fedora Core 7 δεν κατάλαβα πότε στήθηκαν όλα άψογα. Επομένως σωστά λέει ο mach, ότι κάτσει και ότι σας βολέψει ...

    Και για πετάξω και το flame bait, αν είχαν τέτοια συμπεριφορά στην εγκατάσταση τα windows (οποιαδήποτε έκδοση) θα είχαν γραφτεί πολυσέλιδοι λίβελοι για πλάκα
    Μα έχουμε γράψει λιβέλους για τις εταιρίες hardware που δεν βγάζουν drivers για linux... Πιθανών γιατί δεν χρεώνουν οι προγραμματιστές του linux 50000 δολάρια για το driver api ανά άδεια.

    Πάντως την fedora την έχω δει να δουλεύει γρηγορότερα από το Suse, αλλά εμένα σε 4 μηχανήματα μέχρι τώρα απλά αρνήθηκε. Το Suse δούλεψε σε όλα. Βέβαια έχω βάλει την fedora σε VMWare μέσα στο suse...!!!

  4. #49
    Το avatar του μέλους midnightsun
    midnightsun Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από EvilHawk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και για πετάξω και το flame bait, αν είχαν τέτοια συμπεριφορά στην εγκατάσταση τα windows (οποιαδήποτε έκδοση) θα είχαν γραφτεί πολυσέλιδοι λίβελοι για πλάκα
    Εξαρτάται ποια έκδοση θα ήταν, τα «θεϊκά» xp ή τα svista ; Αν είναι τα πρώτα θα έφταιγε το μηχάνημα, αν είναι τα δεύτερα, ο Balmer.

  5. #50
    Εγγραφή
    30-03-2006
    Περιοχή
    Έδεσσα
    Μηνύματα
    268
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Μου άρεσε πολύ το μόνο μειονέκτημα είναι ότι κολάει πολύ συχνά το panel και δεν είναι τόσο σταθερό όσο περίμενα , αλλά λογικό αυτό αφού έκαναν ένα τόσο μεγάλο βήμα σε KDE 4! Επίσης η αναβάθμιση από 8 σε 9 ήταν γελία μέσω yum.

    + Respect

Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

  1. Διαθέσιμο το Wine 1.0
    Από MNP-10 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-08, 18:09
  2. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-08, 00:05
  3. Tella Zisto Διαθεσιμο???
    Από bohemis09 στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-06-07, 07:27
  4. Domain name .gr που δεν ειναι διαθεσιμο.
    Από zaranero στο φόρουμ Web authoring, development & web design
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-06-05, 01:09

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας