Σελ. 435 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 415425430433434435436437440445455 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.511-6.525 από 8099
  1. #6511
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ένας είχαν πει πάντως ότι αν πάει ο σύζυγος πάει και η γυναίκα ανεξαρτήτως. Η γυναίκα μου δεν δούλευε και η εφορία αφού γκρινιαξε λίγο την μετέφερε. Νομίζω είχε και μαιλ από την ΔΟΥ εξωτερικού για αυτό το ζήτημα.

    Το μεγαλύτερο πρόβλημα για την μεταφορά είναι αν έχεις εισοδήματα στην Ελλάδα. Αν ένας από τους δύο έχει τότε νομίζω καλή τύχη. Αν θυμάμαι καλά υπήρξε κάποιος εδω που είχε μπλέξει άγρια γιατί υπήρχε αυτός ο παράγοντας.

    Επίσης νομίζω ότι αναδρομικά δεν πας. Και εγώ είχα αργήσει και δεν έγινε. Έχει σχέση με την ημερομηνία της αίτησης και έχεις κάνει την φορολογική δήλωση.

    Γι'αυτό εγώ λέω σε όλους, μόλις βρεις δουλειά έξω, τοπ στις υποχρεώσεις να πας στην ΔΟΥ εξωτερικού. Αλλιώς πληρώνεις κερατιατικα.

    Καλή τύχη επίσης όταν προσπαθείς να εξηγήσεις στις υπηρεσίες του εξωτερικού τί γίνεται.

    Να προσθέσω επίσης ότι πέρα από την εφορία υπάρχει και τεράστιο θέμα με τις τράπεζες και το πώς σε ταυτοποιούν. Εγώ εκεί έχω κολλήσει τώρα. Κοινώς, μην αφήσετε λεφτά σε ελληνικό λογαριασμό εκτός και αν κάθε μήνα είστε Ελλάδα.
    Σταμάτα να παραπληροφορείς.
    Τα ίδια ακριβώς έχεις γράψει αρκετές φορές ακόμα.
    Έγραψα πριν 2 σελίδες ότι πήγα με 2 χρόνια καθυστέρηση και απλά μου έβαλαν ένα μικρό πρόστιμο.
    Επίσης, μεταφορά στη ΔΟΥ κατοίκων εξωτερικού δεν γίνεται για όλους. Εγώ έμεινα στη ΔΟΥ Καλαμάτας, με τη βούλα του φορολογικοί κατοίκου εξωτερικού. Αυτό που μετράει δεν είναι σε ποια ΔΟΥ είσαι αλλά το που είσαι φορολογικός κάτοικος.

    Επίσης βλέπω ότι ο Ashtaroth αγνόησε το post μου αλλά είναι δικαίωμά του να εμπιστεύεται τους πιο φωνακλάδες.

  2. #6512
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σταμάτα να παραπληροφορείς.
    Τα ίδια ακριβώς έχεις γράψει αρκετές φορές ακόμα.
    Έγραψα πριν 2 σελίδες ότι πήγα με 2 χρόνια καθυστέρηση και απλά μου έβαλαν ένα μικρό πρόστιμο.
    Επίσης, μεταφορά στη ΔΟΥ κατοίκων εξωτερικού δεν γίνεται για όλους. Εγώ έμεινα στη ΔΟΥ Καλαμάτας, με τη βούλα του φορολογικοί κατοίκου εξωτερικού. Αυτό που μετράει δεν είναι σε ποια ΔΟΥ είσαι αλλά το που είσαι φορολογικός κάτοικος.

    Επίσης βλέπω ότι ο Ashtaroth αγνόησε το post μου αλλά είναι δικαίωμά του να εμπιστεύεται τους πιο φωνακλάδες.
    Νομίζω ότι ξεκάθαρα έγραψα την δική μου εμπειρία από τις ΔΟΥ που έμπλεξα. Αν το θεωρείς παραπληροφόρηση δική σου επιλογή. Ξέρεις είχα και εγώ γνωστούς την ίδια περίοδο που καθάρισαν σαφώς πιο εύκολα από μένα. Εγώ δεν είχα την ίδια τύχη. Αν μου έγραφες έτσι όταν το 2012 είχα τις περιπέτειες μου θα σου έλεγα να τους πάρεις εσύ τηλέφωνο και να πας τα κάνεις εσύ αφού είσαι τόσο απολυτως.

    Παρεμπιπτόντως, οι ΔΟΥ στην επαρχία είναι σαφώς πιο συνεργασιμες από τις κεντρικές στην Αθήνα. Μεταξύ Πατρών και αυτή των Αθηνών, ακόμα και πριν τις ενώσουν, το χάος. Στην Πάτρα είχα νιώσει "πολίτης".

    Αφού σου δούλεψε εσένα τυχερός να λες ότι είσαι. Μην κάνεις όμως με τόσο απόλυτο τρόπο project. Με το ελληνικό κράτος σχετίζεται το θέμα.

  3. #6513
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σταμάτα να παραπληροφορείς.
    Τα ίδια ακριβώς έχεις γράψει αρκετές φορές ακόμα.
    Έγραψα πριν 2 σελίδες ότι πήγα με 2 χρόνια καθυστέρηση και απλά μου έβαλαν ένα μικρό πρόστιμο.
    Επίσης, μεταφορά στη ΔΟΥ κατοίκων εξωτερικού δεν γίνεται για όλους. Εγώ έμεινα στη ΔΟΥ Καλαμάτας, με τη βούλα του φορολογικοί κατοίκου εξωτερικού. Αυτό που μετράει δεν είναι σε ποια ΔΟΥ είσαι αλλά το που είσαι φορολογικός κάτοικος.

    Επίσης βλέπω ότι ο Ashtaroth αγνόησε το post μου αλλά είναι δικαίωμά του να εμπιστεύεται τους πιο φωνακλάδες.
    Καλά το έχουμε δει και αλλού ότι σε πειράζει να σε αγνοούν.
    Αλλά δικαίωμα δεν είναι του καθένα πού θα δώσει βάση;

    Όσο για το αν μετράει η ΔΟΥ ΚΑΤΟΊΚΩΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΎ, σαφώς και μετράει και είναι σημαντικό.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  4. #6514
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι ξεκάθαρα έγραψα την δική μου εμπειρία από τις ΔΟΥ που έμπλεξα. Αν το θεωρείς παραπληροφόρηση δική σου επιλογή. Ξέρεις είχα και εγώ γνωστούς την ίδια περίοδο που καθάρισαν σαφώς πιο εύκολα από μένα. Εγώ δεν είχα την ίδια τύχη. Αν μου έγραφες έτσι όταν το 2012 είχα τις περιπέτειες μου θα σου έλεγα να τους πάρεις εσύ τηλέφωνο και να πας τα κάνεις εσύ αφού είσαι τόσο απολυτως.
    Θεωρώ παραπληροφόρηση το να λες ότι αναδρομικά δε γίνεται και να τον τρομάζεις άδικα.
    Αν σε πάρει τοις μετρητοίς, τότε το εύλογο συμπέρασμα είναι ότι η επιλογή που έχει είναι ή να τα δηλώσει τώρα και να πληρώσει κερατιάτικα ή να παρανομήσει. Το οποίο αφαιρεί την δυνατότητα να το αφήσει και να κάνει τη δήλωση αναδρομικά με ένα μικρό πρόστιμο.

    Η εμπειρία σου είναι πολύτιμη, το να προσπαθείς να την ανάγεις σε απόλυτο κανόνα είναι το λάθος.
    Λες ότι δεν έκανες αναδρομική δήλωση και άρα αναδρομικά δε μπορεί να γίνει.
    Εγώ λέω ότι έκανα αναδρομική δήλωση και άρα αναδρομικά μπορεί να γίνει.
    Εσύ βγάζεις έναν απόλυτο κανόνα (δε γίνεται). Εγώ λέω ότι υπάρχει η δυνατότητα. Δεν υπάρχει τίποτα το απόλυτο σε αυτό που λέω.

  5. #6515
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρώ παραπληροφόρηση το να λες ότι αναδρομικά δε γίνεται και να τον τρομάζεις άδικα.
    Αν σε πάρει τοις μετρητοίς, τότε το εύλογο συμπέρασμα είναι ότι η επιλογή που έχει είναι ή να τα δηλώσει τώρα και να πληρώσει κερατιάτικα ή να παρανομήσει. Το οποίο αφαιρεί την δυνατότητα να το αφήσει και να κάνει τη δήλωση αναδρομικά με ένα μικρό πρόστιμο.

    Η εμπειρία σου είναι πολύτιμη, το να προσπαθείς να την ανάγεις σε απόλυτο κανόνα είναι το λάθος.
    Λες ότι δεν έκανες αναδρομική δήλωση και άρα αναδρομικά δε μπορεί να γίνει.
    Εγώ λέω ότι έκανα αναδρομική δήλωση και άρα αναδρομικά μπορεί να γίνει.
    Εσύ βγάζεις έναν απόλυτο κανόνα (δε γίνεται). Εγώ λέω ότι υπάρχει η δυνατότητα. Δεν υπάρχει τίποτα το απόλυτο σε αυτό που λέω.
    Τί δεν καταλαβαίνεις όταν γράφω "όπως τα έζησα" και μου αναγεις το απόλυτο. Σορυ κιόλας αλλά ευτυχώς δεν έχει χρειαστεί να το κάνω παραπάνω από μια φορά, όπως ούτε και εσύ.

    Anyhow στην πρώτη παράγραφο σου σωστά λες ότι επιλογών και φόβου αν και δεν είπα να τα πληρώσει. Είπα μάλιστα να παίξει με την δήλωση αν πρόσεξες και να αφήσει τον λογιστή. Άλλο 4000 άλλο 400 ευρώ που τα έφαγα εγώ τότε. Άλλωστε πολλοί έγραψαν ότι κάποια κερατιατικα (όχι 4000) θα πρέπει να τα πληρώσει.

  6. #6516
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    ηρεμήστε.
    Γεγονός είναι ότι ναι μεν υπήρχε φόρος αλληλεγγύης παλαιότερα, απο το 2015 δεν υπάρχει για εισοδήματα εξωτερικού. Τελεία και παύλα με αυτό, και εχω αναφέρει σχετικό ΝΔ.
    Οι προσωπικές εμπειρίες του καθενός μπορεί ναναι χρήσιμες, αλλά δεν είναι απαραίτητα ο κανόνας, μιας και υπάρχουν και ξύστες ΔΥ και ΔΥ που βοηθάνε. Εγώ τουλάχιστον όπου χρειάστηκα οτιδήποτε απο δημόσιο, με εξυπηρέτησαν και μάλιστα γρήγορα. και απο το ΕΦΠΑ, δικαστήρια, οτιδήποτε. Εδώ και δυο χρόνια δεν έχω πέσει σε ανάγκη απο δημόσια υπηρεσία και να έχω τα γνωστά του παρελθόντος που να νοιώθεις ότι θέλουν να σε βασανίσουν.
    Αρα έχει να κάνει με το που θα πέσεις, και θέλω να ελπίζω ότι όσο πάει και μειώνονται αυτές οι περιπτώσεις, ειδικά τώρα πλέον που το δημόσιο έχει πολύ πολύ μικρότερη επαφή με τον κόσμο, μιας και η πλειονότητα των υπηρεσιών έχει αυτοματοποιηθεί.

    Οσο για τον φόρο του φίλου μας, δυστυχώς λόγω νομοθεσίας, δεν μπορεί να αποφύγει την φορολόγηση στην Ελλάδα. Το πόσο θα πληρώσει, το είπαμε. Πρέπει να υπολογιστεί ο φόρος που του αναλογεί στην Ελλάδα, για όλο το εισόδημα του στην Σκωτία, φέρνει κάποιο έγγραφο απο Σκωτία (δεν ξέρω απο που το βγάζει απο εκεί) που να λέει πόσο φόρο πλήρωσε ΕΚΕΙ, και εαν είναι περισσότερος ο φόρος στην Ελλάδα, πληρώνει την διαφορά. Εαν είναι περισσότερο εκεί, τότε για το εισόδημα στην Σκωτία δεν πληρώνει τίποτα. Τέλος.

  7. #6517
    Εγγραφή
    25-07-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσο για τον φόρο του φίλου μας, δυστυχώς λόγω νομοθεσίας, δεν μπορεί να αποφύγει την φορολόγηση στην Ελλάδα. Το πόσο θα πληρώσει, το είπαμε. Πρέπει να υπολογιστεί ο φόρος που του αναλογεί στην Ελλάδα, για όλο το εισόδημα του στην Σκωτία, φέρνει κάποιο έγγραφο απο Σκωτία (δεν ξέρω απο που το βγάζει απο εκεί) που να λέει πόσο φόρο πλήρωσε ΕΚΕΙ, και εαν είναι περισσότερος ο φόρος στην Ελλάδα, πληρώνει την διαφορά. Εαν είναι περισσότερο εκεί, τότε για το εισόδημα στην Σκωτία δεν πληρώνει τίποτα. Τέλος.
    Αυτό ακριβώς είπε και ο λογιστής και απο εκει βγαίνουν τα 4 χιλιαρικα.
    Απο εκει και πέρα νομίζω οτι υπάρχουν πολλές περιπτώσεις. Κατι που δουλεψε σε κάποιον δεν σημαίνει οτι μπορεί να δουλεψει σε κάποιον άλλο.
    Γιαυτόν το λόγο δεν μπορώ να πάρω σαν κανόνα κάτι που λέει κάποιος σε ένα forum. ουτε λογιστής είμαι ουτε ξέρω και πολλα απο φορολογικά. Αυτό που μπορώ να κάνω όμως είναι να μεταφέρω τις προτάσεις/ιδέες σας στο λογιστή και που ξέρεις, μπορεί να βγει κάτι χρήσιμο (εξάλλου πολλά μυαλά είναι καλύτερα απο ένα).

  8. #6518
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ashtaroth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ακριβώς είπε και ο λογιστής και απο εκει βγαίνουν τα 4 χιλιαρικα.
    Απο εκει και πέρα νομίζω οτι υπάρχουν πολλές περιπτώσεις. Κατι που δουλεψε σε κάποιον δεν σημαίνει οτι μπορεί να δουλεψει σε κάποιον άλλο.
    Γιαυτόν το λόγο δεν μπορώ να πάρω σαν κανόνα κάτι που λέει κάποιος σε ένα forum. ουτε λογιστής είμαι ουτε ξέρω και πολλα απο φορολογικά. Αυτό που μπορώ να κάνω όμως είναι να μεταφέρω τις προτάσεις/ιδέες σας στο λογιστή και που ξέρεις, μπορεί να βγει κάτι χρήσιμο (εξάλλου πολλά μυαλά είναι καλύτερα απο ένα).
    Από περιέργεια, γιατί δεν κάνεις μόνο σου την δήλωση;

  9. #6519
    Εγγραφή
    25-07-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από περιέργεια, γιατί δεν κάνεις μόνο σου την δήλωση;
    Γιατί δεν έχω ιδέα. Γιαυτό έχω τον λογιστή

  10. #6520
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ashtaroth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί δεν έχω ιδέα. Γιαυτό έχω τον λογιστή
    Αν δεν έχεις ακίνητα κτλ απλά συμπληρώνεις από την προηγμένη χρόνια. Απλά στο λέω για να δοκιμάσεις για να έχεις πρώτη άποψη στο θέμα. Ουσιαστικά βγάζει μια εκτίμηση πριν την υποβολή.

    - - - Updated - - -

    Παρεμπιπτόντως, βράζει κυριολεκτικά ο τόπος στο Μπενελούξ με 40+και εντελώς ανέτοιμες χώρες για τέτοιες συνθήκες. Ήρωες οι οδηγοί στα ΜΜΜ. Ήρωες επίσης όσοι δουλεύουν σε μη κλιματιζομενους χώρος που χωρίς πλάκα είναι και πολλοί.

  11. #6521
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Αφου δεν υπάρχει κλιματική αλλαγή
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  12. #6522
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφου δεν υπάρχει κλιματική αλλαγή
    Τα τελευταία τρία χρόνια έχει σκιστεί σε ήπιους και με λιακάδα χειμώνες και κάθε χρόνο και πιο ζεστά καλοκαίρια. Το μόνο που λείπει είναι οι πυρκαγιές με τόση ξηρασία.

  13. #6523
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα τελευταία τρία χρόνια έχει σκιστεί σε ήπιους και με λιακάδα χειμώνες και κάθε χρόνο και πιο ζεστά καλοκαίρια. Το μόνο που λείπει είναι οι πυρκαγιές με τόση ξηρασία.
    Ειχαμε μια μικρή, σήμερα, στο Λουξεμβούργο.
    Αρωμα Ελλάδας.

  14. #6524
    Εγγραφή
    03-04-2012
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    1. το φορο τον κραταει ο εργοδοτης και κανεις δηλωση εκει και παιρνεις και επιστροφη αρκετα χρηματα σε σχεση με την Ελλαδα.πρωτον επειδη εχεις δωσει περισσοτερα και δευτερον επειδη ειναι πιο δικαιο η φορολογηση.
    μπορεις να κανεις τη διαδικασια να γινεις κατοικος εξωτερικου αρκει να εισαι σιγουρος οτι θα μεινεις εξω , γιατι φευγοντας απο εδω χανεις αρκετα απο τα επιδοματα που ισως δικαιουσαι και τα αποκτας μετα απο 5 χρονια συνεχομενης κατοικιας στην Ελλαδα ξανα.
    εγω σε συμβουλευω να μην το κανεις.
    2. η ασφαλεια ειναι για οσους εργαζονται νομιμα και πληρωνουν εισφορες .μεχρι να βρεις δουλεια παιρνεις μια πρασινη καρτα απο το ΙΚΑ η οποια βγαινει μετα απο ενα μηνα και εχεις καλυψη για τα επειγοντα μονο. ειναι το πιο ευκολο και αμεσο. ισως αν πας και δηλωθεις κατοικος εκει και ανεργος να σου παρεχουν κανονικα περιθαλψη.
    3.η συνταξη δινεται απο τον φορεα που πληρωνες τελευταια.εκεινος κανει το μαζεμα.
    καμια φορα δε σε συμφερει να δειξεις τα ενσημα απο μια χαμηλα πληρωμενη δουλεια.
    το λεω επειδη λες οτι εισαι κατω των 25 και αν τελικα φυγεις θα εχεις ισως 30 χρονια ενσημα
    εξω και 5 χρονια ενσημα ελλαδα τα οποια αντι να ωφελησουν ισως σε ριξουν.
    μεχρι την συνταξιοδοτηση σου βεβαια...ζησε Μαιη να φας τριφυλλι.

    αυτα στα γραφει καποιος που ειναι μεταξυ Ελλαδας και Γερμανίας ...καλη τυχη...

  15. #6525
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Ποια επιδόματα δικαιούσαι από Ελλάδα;
    Ανέκδοτο μου ακούγεται
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

Σελ. 435 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 415425430433434435436437440445455 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 15:33
  2. Απόψεις για πτυχιακή εργασία
    Από nn555 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-09, 19:48
  3. Προταση απο Πλαίσιο για υπολογιστη!!! Απόψεις και γνώμες!!
    Από Hunter 85 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-08, 19:28
  4. LG απόψεις και γνώμες
    Από 21century στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 00:45
  5. Περι Shareaza Γνωμες, Αποψεις ...
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Shareaza
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-04, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας