Σελ. 399 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 379389394397398399400401404409419 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.971-5.985 από 8099
  1. #5971
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Περιοχή
    Λατρεμένη αττική πρωτεύουσα, επιτέλους
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.659
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Ν
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει κανείς τύχει να χρειαστεί την ιδιωτική του ασφάλεια νοσηλείας, που άνοιξε στην Ελλάδα, όσο μένει εξωτερικό;
    Πώς δικαιολογείς ότι την χρειάζεσαι στο εξωτερικό (τουριστας; και δεν υπάρχει περίπτωση η ασφαλιστική να ψάξει το προφίλ σου και να ανακαλύψει ότι δεν έχεις μισθό στην Ελλάδα κλπ, ώστε να αρνηθεί την κάλυψη της νοσηλείας;
    Εγω ειχα χρησιμοποιησει τη δημόσια ασφάλισή μου (ΤΣΜΕΔΕ) όταν ημουν στην Ολλανδια. Μετράει;

    Πήγα στα εξωτερικά ιατρεία του "Αγία Αικατερίνη" του Αϊντχόφεν (διάστρεμμα ειχα,μη φανταστεις, καταραμένο χαμένο επιθετικό ριμπαουντ ) και ειχα δύο επιλογές: ή να δωσω την κάρτα της AON insurance που ειχα κάλυψη μετά τα 600 πρώτα ευρώ το χρόνο (ή κάτι τετοιο) ή να δώσω την ευρωπαϊκη κάρτα ασφάλισης του ΤΣΜΕΔΕ που θεωρητικά καλύπτει τα πάντα. Οταν τους ειπα ότι ειναι state full health insurance, με χρέωσαν ακριβως 0 ευρώ . Αλλιώς θα χα πληρωσει καπου 220 ευρω (εξέταση και ακτινογραφία). Τωρα πότε θα τα παρουν από το ΤΣΜΕΔΕ, είνα ενα θεμα . Αντίστοιχα πέρυσι εκανα κάποιες προληπτικές εξετάσεις σε ιδιωτικό διαγνωστικό κέντρο του Αϊντχόφεν. Ευτυχως βγηκαν όλες αρνητικές, αλλά μου ηρθε ενα ωραιο μπουγιουρντί 300 ευρω στο σπίτι με το ταχυδρομειο. Πήγα με την κάρτα του ΤΣΜΕΔΕ ανά χείρας στο διαγνωστικό και ως δια μαγείας έπιασε και παλι (με χρέωσαν 0 ευρώ) . Χίλια χρόνια ΤΣΜΕΔΕ .
    Same shit, different day...
    Επιτυχία είναι το να πηγαίνεις από τη μία αποτυχία στην άλλη,χωρίς να χάνεις το κουράγιο σου.-Winston Churchill
    Θέλω να γίνω αυτός που ήμουν όταν ήθελα να γίνω αυτός που είμαι τώρα...

    This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

  2. #5972
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.012
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ας ποστάρω αυτό το χρήσιμο λινκ για όσους ενδιαφέρονται να πάνε Αγγλία.
    http://agiosfanourios.com/

  3. #5973
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voithostyrempora2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειχα χρησιμοποιησει τη δημόσια ασφάλισή μου (ΤΣΜΕΔΕ) όταν ημουν στην Ολλανδια. Μετράει;

    Πήγα στα εξωτερικά ιατρεία του "Αγία Αικατερίνη" του Αϊντχόφεν (διάστρεμμα ειχα,μη φανταστεις, καταραμένο χαμένο επιθετικό ριμπαουντ ) και ειχα δύο επιλογές: ή να δωσω την κάρτα της AON insurance που ειχα κάλυψη μετά τα 600 πρώτα ευρώ το χρόνο (ή κάτι τετοιο) ή να δώσω την ευρωπαϊκη κάρτα ασφάλισης του ΤΣΜΕΔΕ που θεωρητικά καλύπτει τα πάντα. Οταν τους ειπα ότι ειναι state full health insurance, με χρέωσαν ακριβως 0 ευρώ . Αλλιώς θα χα πληρωσει καπου 220 ευρω (εξέταση και ακτινογραφία). Τωρα πότε θα τα παρουν από το ΤΣΜΕΔΕ, είνα ενα θεμα . Αντίστοιχα πέρυσι εκανα κάποιες προληπτικές εξετάσεις σε ιδιωτικό διαγνωστικό κέντρο του Αϊντχόφεν. Ευτυχως βγηκαν όλες αρνητικές, αλλά μου ηρθε ενα ωραιο μπουγιουρντί 300 ευρω στο σπίτι με το ταχυδρομειο. Πήγα με την κάρτα του ΤΣΜΕΔΕ ανά χείρας στο διαγνωστικό και ως δια μαγείας έπιασε και παλι (με χρέωσαν 0 ευρώ) . Χίλια χρόνια ΤΣΜΕΔΕ .
    Αυτές οι ευρωπαϊκές κάρτες είναι σούπερ. Το θέμα είναι ότι πρέπει να τις βγάλεις πριν φύγεις από Ελλάδα.
    Ωστόσο ιδιωτική ασφάλεια βγάζεις οπότε θες. Αρκεί να υπάρχει ελληνικό ΑΦΜ.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  4. #5974
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτές οι ευρωπαϊκές κάρτες είναι σούπερ. Το θέμα είναι ότι πρέπει να τις βγάλεις πριν φύγεις από Ελλάδα.
    Ωστόσο ιδιωτική ασφάλεια βγάζεις οπότε θες. Αρκεί να υπάρχει ελληνικό ΑΦΜ.
    Kαι μετά βγαίνει, εαν την χρειαστείς. Απλά μιλάς με το αρμόδιο τμήμα του ΙΚΑ που ανήκεις (για ΙΚΑ, για ΤΣΜΕΔΕ ανάλογα), βλέπουν ότι εισαι ασφαλιστικά καλυμένος, θα γκρινιάξουν λίγο, θα στείλεις με φαξ ή εμαιλ (για τις πιο ηλεκτρονικοποιημένες υπηρεσίες) τα στοιχεία που θέλουν, όπως αντίγραφο βιβλιαρίου ασφάλισης, ταυτότητα, κλπ, και πρέπει να πάει κάποιος δικός σου άνθρωπος να πάρει το έντυπο που θα ετοιμάσουν για υπογραφή. Θα σου το στείλει, στο εξωτερικό, θα πάς πρεσβεία και θα το υπογράψεις εκεί για το γνήσιο της υπογραφής, και το ξαναστέλνεις πίσω, να το καταθέσει ο άνθρωπος σου εκεί. Στην συνέχεια αυτός θα πάρει τις κάρτες. Πιθανόν σε κάποιες υπηρεσίες να ζητήσουν εξουσιοδότηση (βγαίνει απο την Πρεσβεία). Ειναι φασαρία, αλλά εαν δεν πας στα κοντά πίσω Ελλάδα, είναι ο μόνος τρόπος.

    Το ίδιο και για έντυπο S1.

    To ιδιο είχα ρωτήσει και εγώ πιο πίσω στο νήμα, και τελικα βρήκα την άκρη....

    Σε κάθε περίπτωση η χρέωση υπηρεσιών στις χώρες της ΕΕ, εαν έχεις την κάρτα, είναι ανάλογη με το καθεστώς των ασφαλισμένων στο εθνικό σύστημα ασφαλείας της χώρας. Εαν είναι δωρεάν για τους ντόπιους, δωρεάν και για σένα. Εαν ειναι συμμετοχή 10%, τόσο θα πλερώ και εσύ.

  5. #5975
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι μετά βγαίνει, εαν την χρειαστείς. Απλά μιλάς με το αρμόδιο τμήμα του ΙΚΑ που ανήκεις (για ΙΚΑ, για ΤΣΜΕΔΕ ανάλογα), βλέπουν ότι εισαι ασφαλιστικά καλυμένος, θα γκρινιάξουν λίγο, θα στείλεις με φαξ ή εμαιλ (για τις πιο ηλεκτρονικοποιημένες υπηρεσίες) τα στοιχεία που θέλουν, όπως αντίγραφο βιβλιαρίου ασφάλισης, ταυτότητα, κλπ, και πρέπει να πάει κάποιος δικός σου άνθρωπος να πάρει το έντυπο που θα ετοιμάσουν για υπογραφή. Θα σου το στείλει, στο εξωτερικό, θα πάς πρεσβεία και θα το υπογράψεις εκεί για το γνήσιο της υπογραφής, και το ξαναστέλνεις πίσω, να το καταθέσει ο άνθρωπος σου εκεί. Στην συνέχεια αυτός θα πάρει τις κάρτες. Πιθανόν σε κάποιες υπηρεσίες να ζητήσουν εξουσιοδότηση (βγαίνει απο την Πρεσβεία). Ειναι φασαρία, αλλά εαν δεν πας στα κοντά πίσω Ελλάδα, είναι ο μόνος τρόπος.

    Το ίδιο και για έντυπο S1.

    To ιδιο είχα ρωτήσει και εγώ πιο πίσω στο νήμα, και τελικα βρήκα την άκρη....

    Σε κάθε περίπτωση η χρέωση υπηρεσιών στις χώρες της ΕΕ, εαν έχεις την κάρτα, είναι ανάλογη με το καθεστώς των ασφαλισμένων στο εθνικό σύστημα ασφαλείας της χώρας. Εαν είναι δωρεάν για τους ντόπιους, δωρεάν και για σένα. Εαν ειναι συμμετοχή 10%, τόσο θα πλερώ και εσύ.
    Από τα πιο χρήσιμα ποστ των τελευταίων σελίδων.
    Όταν λες ασφαλιστικά καλυμμένος εννοείς από παλιά;
    Δεν θα τους νοιάζει ότι 4 χρόνια είμαι εκτός;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  6. #5976
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Ερώτηση προς όσους έχουν την στάνταρ δημόσια ή υποχρεωτική ιδιωτική ασφάλιση στην χώρα όπου βρίσκονται.
    Σας στέλνουν by default την κάρτα EHIC (ευρωπαϊκή κάρτα ασφάλισης υγείας) ή πρέπει να την αιτείστε;

    Στις 2 χώρες που έχω ζήσει η κάρτα EHIC ήταν στο πίσω μέρος της κανονικής κάρτας ασφάλισης, οπότε δεν είχα ανάγκη να την ζητάω πριν ταξιδέψω εκτός.
    Μιλάω για Γερμανία και Ελβετία.

    Περιμένω απαντήσεις τουλάχιστον από Γαλλία, Βέλγιο, ΗΒ, Δανία, Σουηδία, Φινλανδία, Ισπανία, Ολλανδία.

  7. #5977
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τα πιο χρήσιμα ποστ των τελευταίων σελίδων.
    Όταν λες ασφαλιστικά καλυμμένος εννοείς από παλιά;
    Δεν θα τους νοιάζει ότι 4 χρόνια είμαι εκτός;
    Για να βγάλεις την ευρωπαϊκή κάρτα πρέπει να έχεις θεωρημένο βιβλιάριο υγείας ΙΚΑ

    https://www.ika.gr/gr/infopages/opad...ika_entypa.cfm
    Για να θεωρήσεις βιβλιάριο στο ΙΚΑ θέλεις να έχεις πληρώσει ένσημα την προηγούμενη χρονια


    Ο Βοηθός Τυρέμπορα πιο πάνω είναι ειδική περίπτωση, καθώς ασφαλισμένος στο ΤΣΜΕΔΕ σαν Μηχανικός και συνέχιζε να πληρώνει την ασφάλιση στο ταμείο του, άσχετα του ότι εργαζόταν στο εξωτερικό.

  8. #5978
    Εγγραφή
    20-05-2004
    Περιοχή
    Amsterdam, NL
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.632
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/1Gbit
    ISP
    T-Mobile
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερώτηση προς όσους έχουν την στάνταρ δημόσια ή υποχρεωτική ιδιωτική ασφάλιση στην χώρα όπου βρίσκονται.
    Σας στέλνουν by default την κάρτα EHIC (ευρωπαϊκή κάρτα ασφάλισης υγείας) ή πρέπει να την αιτείστε;

    Στις 2 χώρες που έχω ζήσει η κάρτα EHIC ήταν στο πίσω μέρος της κανονικής κάρτας ασφάλισης, οπότε δεν είχα ανάγκη να την ζητάω πριν ταξιδέψω εκτός.
    Μιλάω για Γερμανία και Ελβετία.

    Περιμένω απαντήσεις τουλάχιστον από Γαλλία, Βέλγιο, ΗΒ, Δανία, Σουηδία, Φινλανδία, Ισπανία, Ολλανδία.
    Ο ασφαλιστικός μου φορέας στην Ολλανδία (CZ) τη στέλνει αυτόματα κάθε χρόνο (μια κάρτα 2 σε 1: στοιχεία ασφάλισης για χρήση εντός Ολλανδίας στη μια πλευρά και σε μορφή EHIC στην άλλη πλευρά). Απ'ότι καταλαβαίνω δεν το κάνουν όλοι οι ασφαλιστικοί φορείς με αυτόν τον τρόπο.

  9. #5979
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τα πιο χρήσιμα ποστ των τελευταίων σελίδων.
    Όταν λες ασφαλιστικά καλυμμένος εννοείς από παλιά;
    Δεν θα τους νοιάζει ότι 4 χρόνια είμαι εκτός;
    δεν νομίζω να έχεις ασφαλιστική κάλυψη, μετά απο 4 χρόνια, παρεκτός εαν κάνεις αυτασφάλιση και πληρώνεις ασφαλιστικές εισφορές. ΙΚΑ πχ έχεις και τον επόμενο χρόνο απο τότε που δούλευες. εαν πχ έχεις ένσημα, τουλάχιστον 50, μέσα στο 2018, θα έχεις ιατροφαρμακευτική περιθαλψη μέχρι και τον Φεβρουάριο του 2020. Ολο το 2019 και δυο μήνες απο τον επόμενο.
    Δεν ξέρω εαν παίρνεις επίδομα ανεργίας, αν πάει ακόμα ένα χρόνο παραπάνω.

  10. #5980
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερώτηση προς όσους έχουν την στάνταρ δημόσια ή υποχρεωτική ιδιωτική ασφάλιση στην χώρα όπου βρίσκονται.
    Σας στέλνουν by default την κάρτα EHIC (ευρωπαϊκή κάρτα ασφάλισης υγείας) ή πρέπει να την αιτείστε;

    Στις 2 χώρες που έχω ζήσει η κάρτα EHIC ήταν στο πίσω μέρος της κανονικής κάρτας ασφάλισης, οπότε δεν είχα ανάγκη να την ζητάω πριν ταξιδέψω εκτός.
    Μιλάω για Γερμανία και Ελβετία.

    Περιμένω απαντήσεις τουλάχιστον από Γαλλία, Βέλγιο, ΗΒ, Δανία, Σουηδία, Φινλανδία, Ισπανία, Ολλανδία.
    στην Σουηδία κάνεις μια αίτηση, δηλαδή συμπληρώνεις το αμκα σου εδώ https://www.forsakringskassan.se/pri...tall_eu-kort#/ και την στελνουν ταχυδρομικά σπίτι σου

  11. #5981
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    στην Σουηδία κάνεις μια αίτηση, δηλαδή συμπληρώνεις το αμκα σου εδώ https://www.forsakringskassan.se/pri...tall_eu-kort#/ και την στελνουν ταχυδρομικά σπίτι σου
    Πόσο ισχύει συνήθως;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan.nl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο ασφαλιστικός μου φορέας στην Ολλανδία (CZ) τη στέλνει αυτόματα κάθε χρόνο (μια κάρτα 2 σε 1: στοιχεία ασφάλισης για χρήση εντός Ολλανδίας στη μια πλευρά και σε μορφή EHIC στην άλλη πλευρά). Απ'ότι καταλαβαίνω δεν το κάνουν όλοι οι ασφαλιστικοί φορείς με αυτόν τον τρόπο.
    Κρίμα αν δεν το κάνουν όλοι.

  12. #5982
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερώτηση προς όσους έχουν την στάνταρ δημόσια ή υποχρεωτική ιδιωτική ασφάλιση στην χώρα όπου βρίσκονται.
    Σας στέλνουν by default την κάρτα EHIC (ευρωπαϊκή κάρτα ασφάλισης υγείας) ή πρέπει να την αιτείστε;

    Στις 2 χώρες που έχω ζήσει η κάρτα EHIC ήταν στο πίσω μέρος της κανονικής κάρτας ασφάλισης, οπότε δεν είχα ανάγκη να την ζητάω πριν ταξιδέψω εκτός.
    Μιλάω για Γερμανία και Ελβετία.

    Περιμένω απαντήσεις τουλάχιστον από Γαλλία, Βέλγιο, ΗΒ, Δανία, Σουηδία, Φινλανδία, Ισπανία, Ολλανδία.
    Στη Δανία πρεπει να κάνεις αίτηση. Δεν έχω κάνει επειδή εκτός Ελλάδας ταξιδευω με τη δουλεια και ειμαστε ασφαλισμένοι, ενώ εντός Ελλάδας οτι και να συμβεί γιατρός και πενηντάρικο. Γενικώς όμως είναι κατι που ολο και το σκεφτομαι και ολο και το αναβαλω.

  13. #5983
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσο ισχύει συνήθως;

    Τρία χρόνια

  14. #5984
    Εγγραφή
    08-10-2006
    Περιοχή
    Utrecht, NL
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    356
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    150/15 Mbit/s
    ISP
    Ziggo
    Router
    Cisco EPC 3925
    Αν θυμάμαι καλά, τη ζήτησα μια φορά και από τότε όλες οι καινούργιες κάρτες που έρχονται το έχουν τυπωμένο στο πίσω μέρος.
    Αυτά με OHRA στην Ολλανδία.

  15. #5985
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Και ΗΒ με αίτηση, αλλά δε θυμάμαι για πόσο κρατάει. Πρέπει να βρω που έχω καταχωνιάσει τις κάρτες
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


Σελ. 399 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 379389394397398399400401404409419 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 15:33
  2. Απόψεις για πτυχιακή εργασία
    Από nn555 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-09, 19:48
  3. Προταση απο Πλαίσιο για υπολογιστη!!! Απόψεις και γνώμες!!
    Από Hunter 85 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-08, 19:28
  4. LG απόψεις και γνώμες
    Από 21century στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 00:45
  5. Περι Shareaza Γνωμες, Αποψεις ...
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Shareaza
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-04, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας