Σελ. 390 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 370380385388389390391392395400410 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.836-5.850 από 8099
  1. #5836
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Θανο, τον Αινσταιν παντρευτηκες;
    Και πανω που ημουν ετοιμος να πω το πατροπαραδοτο, 'η γυναικα ακολουθει τον αντρα!',
    αλλα με τετοια γυναικα, καλως/κακως, δεν το λες αυτο...

    Παντως οταν απαντες ειναι προβληματισμενοι περι του τι μελλει γενεσθαι στο UK με τους EU nationals,
    ειναι λιγο παραδοξη κινηση σε αυτη τη συγκυρια, καποιος να σκεφτεται να παει εκει.
    Κατι σαν bad timing.

  2. #5837
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θανο, τον Αινσταιν παντρευτηκες;
    Και πανω που ημουν ετοιμος να πω το πατροπαραδοτο, 'η γυναικα ακολουθει τον αντρα!',
    αλλα με τετοια γυναικα, καλως/κακως, δεν το λες αυτο...

    Παντως οταν απαντες ειναι προβληματισμενοι περι του τι μελλει γενεσθαι στο UK με τους EU nationals,
    ειναι λιγο παραδοξη κινηση σε αυτη τη συγκυρια, καποιος να σκεφτεται να παει εκει.
    Κατι σαν bad timing.
    Το αντίθετο. Το καλύτερο timing. Θα καταλήξουν να κυνηγάνε τους ανθρώπους με προσόντα με το δίκανο. Βεβαια στον ακαδημαϊκό τομέα στο ΗΒ και ειδικά μεχρι τη μεσσαία κλίμακα δεν γίνεται head hunting... αλλά σίγουρα γίνονται ανακατατάξεις. Στην αναμπουμπούλα οι άνθρωποι με προσόντα προχωράνε πιο γρήγορα.

  3. #5838
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αντίθετο. Το καλύτερο timing. Θα καταλήξουν να κυνηγάνε τους ανθρώπους με προσόντα με το δίκανο. Βεβαια στον ακαδημαϊκό τομέα στο ΗΒ και ειδικά μεχρι τη μεσσαία κλίμακα δεν γίνεται head hunting... αλλά σίγουρα γίνονται ανακατατάξεις. Στην αναμπουμπούλα οι άνθρωποι με προσόντα προχωράνε πιο γρήγορα.
    Στην Ελβετία τι έγινε; Γνωρίζεις; Και εκεί είχαν ψηφίσει quota στους μετανάστες.

  4. #5839
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Ελβετία τι έγινε; Γνωρίζεις; Και εκεί είχαν ψηφίσει quota στους μετανάστες.
    Νομίζω οτι το πήραν πίσω τελικά.

  5. #5840
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.380
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αντίθετο. Το καλύτερο timing. Θα καταλήξουν να κυνηγάνε τους ανθρώπους με προσόντα με το δίκανο. Βεβαια στον ακαδημαϊκό τομέα στο ΗΒ και ειδικά μεχρι τη μεσσαία κλίμακα δεν γίνεται head hunting... αλλά σίγουρα γίνονται ανακατατάξεις. Στην αναμπουμπούλα οι άνθρωποι με προσόντα προχωράνε πιο γρήγορα.
    Προφανώς και στην Αναμπουμπούλα της Ελλάδος όλοι με προσόντα προχώρησαν μια χαρά στην Ελλάδα, ε;;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  6. #5841
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ισως πιο σωστο να ειναι ,στην αναμπουμπουλα , προχωρανε αυτοι που πατανε σταθερα ;
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  7. #5842
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Εγω ηξερα οτι στην αναμπουμπουλα, μονο ο λυκος χαιρεται!

  8. #5843
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Ελβετία τι έγινε; Γνωρίζεις; Και εκεί είχαν ψηφίσει quota στους μετανάστες.
    Τίποτα δεν έγινε, τα quota είναι εικονικά.
    Ουσιαστικά είναι η πρώτη φορά που αποτέλεσμα ελβετικού δημοψηφίσματος αγνοείται από την κυβέρνηση, αλλά οι ρατιστές αντιευρωπαϊστές κάνουν μόκο γιατί ξέρουν ότι αν διαμαρτυρηθούν και προσφύγουν στο συνταγματικό δικαστήριο το αποτέλεσμα θα είναι νέο δημοφήφισμα που δε θα ρωτάει μόνο αν θέλουν να βάλουν quota στους Ευρωπαίους μετανάστες, αλλά η ερώτηση θα είναι πληρέστερη (=> κατάργηση των bilateral agreements με την ΕΕ => έξοδος από την Κοινή Αγορά), και εκεί θα το χάσουν πανηγυρικά.
    Επομένως απλά γκρινιάζουν και περιμένουν ευκαιρία στο μέλλον με άλλη πολιτική συγκυρία.

  9. #5844
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τίποτα δεν έγινε, τα quota είναι εικονικά.
    Ουσιαστικά είναι η πρώτη φορά που αποτέλεσμα ελβετικού δημοψηφίσματος αγνοείται από την κυβέρνηση, αλλά οι ρατιστές αντιευρωπαϊστές κάνουν μόκο γιατί ξέρουν ότι αν διαμαρτυρηθούν και προσφύγουν στο συνταγματικό δικαστήριο το αποτέλεσμα θα είναι νέο δημοφήφισμα που δε θα ρωτάει μόνο αν θέλουν να βάλουν quota στους Ευρωπαίους μετανάστες, αλλά η ερώτηση θα είναι πληρέστερη (=> κατάργηση των bilateral agreements με την ΕΕ => έξοδος από την Κοινή Αγορά), και εκεί θα το χάσουν πανηγυρικά.
    Επομένως απλά γκρινιάζουν και περιμένουν ευκαιρία στο μέλλον με άλλη πολιτική συγκυρία.
    Καλά ήξερα το πρώτο κομμάτι αλλά δεν ήξερα το γιατί. Όμως δεν έχει η Ελβετία τον ίδιο κίνδυνο με το ΗΒ; Εγώ νομίζω ότι τίποτα δεν θα γίνει και για τους δύο. Ακόμα και η Σένγκεν να υπαναχωρήσει τίποτα δεν θα γίνει για αυτούς που είναι ήδη εκεί.

  10. #5845
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά ήξερα το πρώτο κομμάτι αλλά δεν ήξερα το γιατί. Όμως δεν έχει η Ελβετία τον ίδιο κίνδυνο με το ΗΒ; Εγώ νομίζω ότι τίποτα δεν θα γίνει και για τους δύο. Ακόμα και η Σένγκεν να υπαναχωρήσει τίποτα δεν θα γίνει για αυτούς που είναι ήδη εκεί.
    Η Ελβετία δεν έχει έναν τυχοδιώκτη πρωθυπουργό που θα παίξει την χώρα στα χαρτιά καλώντας σε δημοψήφισμα πιστεύοντας ότι θα το κερδίσει και έτσι θα ελέγξει το κόμμα του.
    Μη συγκρίνεις ανόμοια πράγματα, οι Ελβετοί είναι πάνω από όλα πραγματιστές.
    Αν θέλει το ξενοφοβικό SVP να μειώσει την μετανάστευση από την ΕΕ θα πρέπει να καλέσει σε δημοψήφισμα που θα λέει ξεκάθαρα "μείωση μεταναστών και απώλεια Κοινής Αγοράς".
    Και θα το χάσει.

  11. #5846
    Εγγραφή
    11-03-2009
    Περιοχή
    Central Europe/Canada
    Μηνύματα
    479
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus/Telus
    Καλησπερα,

    σημερα επισημα υπεγραψα συμβολαιο εργασιας με αλλη εταιρια εδω στο Βελγιο. Ενω δουλευα, για χρονια, κυριως Βελγιο δεν ημουν ευχαριστημενος με τη προηγουμενη εταιρια (υπερβολικος φορτος και πιεση). Περασα -κατα τη γνωμη μου- περιπου 3 μηνες επιπονης διαδικασιας στελνοντας βιογραφικα (linkedin μονο) και πηγαινοντας απο εδω και εκει για συνεντευξεις, τεχνικες συζητησεις και....τεστς. Συγκεκριμμενα για την εταιρια που με προσελαβε ειχα
    Τηλεφωνημα με recruiter (γενικες αοριστες ερωτησεις πανω στο βιογραφικο)
    Συναντηση με ενα διευθυντη στα γραφεια τους (φιλικη συζητηση/ψιλοαναγνωριση)
    Τεστ (οχι τεχνικα αλλα τα κλασσικα των recruiters)
    Skype με συναδελφο οπου κυριολεκτικα ηταν "ιερη εξεταση" στα τεχνικα (για να δει αν κανω)
    Skype με γενικο διευθυντη και recruiter oπου ο μεν ασχοληθηκε αν ταιριαζω στο προφιλ εταιριqς/λεπτομερεις ερωτησεις για την εμπειρια και η δε ανελυσε τα τεστ και εκανε ερωτησεις πανω σε αυτα (η διαδικασια ειναι να γινεται στα γραφεια τους αλλα επειδη δουλευω..με βοηθησαν)
    αφου με ενημερωσαν οτι ειναι οκ (σιγα να μη τελειωνα) θα ηθελαν μια πολυ καλη συσταση απο Βελγο επαγγελματια Υπηκοο και εναν ελεγχο για καποια γραφειοκρατικα (που εχει να κανει με το τομεα μου και επρεπε να τους παω καποιο χαρτι απο Βελγικο δημοσιο)

    Αφου περασα και αυτο με καλεσαν απο γραφεια για υπογραφες. Για τη συγκεκριμμενη εταιρια μου ομολογησαν οτι εκαναν διαδικασια εξπρες περιπου 4 εβδομαδων μιας και δουλευα και ηξεραν οτι συζηταω και αλλου μιας και συνηθως (λογω εσωτερικων τους διαδικασιων) διαρκει το...διπλάσιο!

    Φυσικα δε μιλαμε για δουλεια σερβιτορου (χωρις να ειναι μειοτικο για τους επαγγελματιες του κλαδου) αλλα για ανωτερη διοικηση παρολα αυτα ομολογω οτι με...κουρασε μιας και παραλληλα εκανα τα ιδια (σχεδον ταυτοσημη διαδικασια) με αλλες 2 εταιριες.

    Απο τη μια ειμαι ευχαριστημενος που υπεγραψα ενα καλο συμβολαιο για μενα αλλα απο την αλλη περιμενω να αντιμετωπισω νεες δοκιμασιες...
    Κωστής/kostis

    podi-latis.blogspot.com

  12. #5847
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    vamvakoolas καλο ξεκινημα!
    Σαν πολλα μου φαινονται οσα ειπες, απο πλευρας διαδικασιων...φανταζομαι οτι δεν θα διαφερουν και πολυ βεβαια αυτες οι πρακτικες στην αγορα εργασιας οπως εχει διαμορφωθει πλεον...
    Πολυ testing ομως ρε παιδι μου....οκ, να παρουν τον καλυτερο θελουν, αλλα λες και μπορουν να του βαλουν και καμια αλυσιδα με μπαλα στο ποδι...οταν ερθει η ωρα, ο εργαζομενος θα την κανει γι'αλλου...ή αν το περιβαλλον εντος εταιριας ειναι @@@@, παλι ο εργαζομενος θα κοιταξει να την κανει...το κουραζουν υπερβολικα το θεμα νομιζω...

  13. #5848
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    @vamvakoolas συγχαρητήρια και καλή αρχή!

  14. #5849
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    @vamvakoolas συγχαρητήρια όχι μόνο για την δουλειά που βρήκες αλλά και για το ότι επέζησες τις διαδικασίας. 3 μήνες είναι και λίγο.

    Κάπου έδω να προσθέσω ότι το Βέλγιο έχει μεγάλη έλλειψη από it προσωπικό. Η αγορά χρειάζεται περισσότερους από όσους παράγουν τα πανεπιστήμια. Τουλάχιστον έτσι δείχνουν τα νούμερα που μου είχαν δείξει 3 χρόνια πριν. Οι εταιρίες όμως συμπεριφέρονται στην πρόσληψη πολύ περίεργα και πολύ επιλεκτικά σε μια αγορά που είναι ζόρικη λόγω κατά βάση της διγλωσίας μεταξύ ολλανδικών και γαλλικών.

    Ελάχιστες φορές μετράει η προϋπηρεσία σου, ή τουλάχιστον έχει πολύ κόσμο στο ενδιάμεσο που δεν έχει ιδέα πως να το αντιληφθεί. Θέλουν πάντα κάτι έτοιμο και όποτε έχω αναφέρει ότι μπορούν πάντα να ξεκινήσουν με κάποιον junior και να επενδύσουν στην δυναμική του, λίγο πολύ αναφέρονται στα ίδια αντεπιχειρήματα. Στο μεταξύ τα project τρέχουν, κόσμος για την υλοποιήση δεν υπάρχει και φυσικά τα έργα μένουν πίσω. Επιπλέον υπάρχουν και οι recruiters που εγώ θεωρώ μάστιγα γιατί κάνουν τα πράγματα ακόμα πιο δύσκολα ενώ πληρώνονται αδρά για να χασομέραν τον χρόνο του κόσμου. Στην πρόσληψη μου τον Ιανουάριο, πρέπει η αμοιβή να ήταν κοντά στα 13Κ. Στην προηγούμενη μου εταιρία στο τέλος θα καταφέρουν να κλείσουν το βέλγικο γραφείο υπέρ του ολλανδικού, που δεν το παίζει και τόσο δύσκολο. Και υπάρχουν και άλλοι παράγοντες που περιπλέκουν τα πράγματα, με βασικότερο όλων αυτή η εμμονή με το company car.

    Προσωπικά θεωρώ ότι στο Βέλγιο δημιουργούν πρόβλημα εκεί που δεν θα έπρεπε υπάρχουν. Κάνουν την αγορά εργασίας πολύ δύσκολη και πολύ δυσκίνητη. Η νομοθεσία είναι πολύ προστατευτική για τον εργαζόμενο όταν βρει δουλειά αλλά από την άλλη είναι λες και δουλεύεις σε χρυσό κλουβί. Μπήκες σούπερ! Δύσκολα βγαίνεις όμως. Και έτσι δεν υπάρχει ανταγωνισμός στην αγορά. Επίσης δεν υπάρχει καλή εξέλιξη και σε πολλά σημεία εξηγεί γιατί οι πλειοψηφία συναδέρφων που έχω γνωρίσει ή μου έχουν αναφέρει είναι τόσο αδιάφορη για την εξέλιξη της εργασίας τους. Για παράδειγμα όταν για να αλλάξεις δουλειά πρέπει να δώσεις notice των +3 μήνων, τότε γίνεται εξαιρετικά δύσκολο να αλλάξεις δουλειά γιατί οι περισσότεροι θέλουν κάποιον σύντομα καθώς έχουν ήδη καθυστερήσει στις διαδικασίες τους. Δεν θυμάμαι ποια χρονιά αλλά πρόσφατα άλλαξε η νομοθεσία και έχουν μειωθεί αυτοί οι χρόνοι. Εγώ που είχα ξεκινήσει το 2011, έπρεπε για κάθε 3 χρόνια στην εταιρία να δίνω 6 εβδομάδες notice που το 2017 σήμαινε 12 εβδομάδες. Το 2020 θα γινόταν 18 εβδομάδες και το 2020 24 εβδομάδες (6 μήνες). Και αυτό πιστεύω το γνωρίζουν οι εργοδότες και πατάνε πάνω στο δεν θα φύγεις ποτέ. Για να καταλάβαιτε πόσο υπερ του εργαζομένου ήταν ο νόμος, που για να σε απολύσουν χρειαζόταν notice διπλάσιου χρόνου ανά τα 3 χρόνια. Δεν υπάρχει αποζημίωση απολύσεως και η απόλυση δεν σημαίνει αυτομάτως και εξαφανίσου από το γραφείο. Εξαρτάται από τον εργοδότη, αλλά αν αυτός αποφασίσει να σε στείλει το συντομότερο, τότε η εταιρία πληρώνει όλες τις οικονομικές της υποχρεώσεις που περιλμβάνονται στην περίοδο απολύσεως και φεύγεις. Δηλαδή το 2020 θα ήταν 48 εβδομάδες που είναι σχεδόν χρόνος μισθού.

  15. #5850
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vamvakoolas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Spoiler:
    Καλησπερα,

    σημερα επισημα υπεγραψα συμβολαιο εργασιας με αλλη εταιρια εδω στο Βελγιο. Ενω δουλευα, για χρονια, κυριως Βελγιο δεν ημουν ευχαριστημενος με τη προηγουμενη εταιρια (υπερβολικος φορτος και πιεση). Περασα -κατα τη γνωμη μου- περιπου 3 μηνες επιπονης διαδικασιας στελνοντας βιογραφικα (linkedin μονο) και πηγαινοντας απο εδω και εκει για συνεντευξεις, τεχνικες συζητησεις και....τεστς. Συγκεκριμμενα για την εταιρια που με προσελαβε ειχα
    Τηλεφωνημα με recruiter (γενικες αοριστες ερωτησεις πανω στο βιογραφικο)
    Συναντηση με ενα διευθυντη στα γραφεια τους (φιλικη συζητηση/ψιλοαναγνωριση)
    Τεστ (οχι τεχνικα αλλα τα κλασσικα των recruiters)
    Skype με συναδελφο οπου κυριολεκτικα ηταν "ιερη εξεταση" στα τεχνικα (για να δει αν κανω)
    Skype με γενικο διευθυντη και recruiter oπου ο μεν ασχοληθηκε αν ταιριαζω στο προφιλ εταιριqς/λεπτομερεις ερωτησεις για την εμπειρια και η δε ανελυσε τα τεστ και εκανε ερωτησεις πανω σε αυτα (η διαδικασια ειναι να γινεται στα γραφεια τους αλλα επειδη δουλευω..με βοηθησαν)
    αφου με ενημερωσαν οτι ειναι οκ (σιγα να μη τελειωνα) θα ηθελαν μια πολυ καλη συσταση απο Βελγο επαγγελματια Υπηκοο και εναν ελεγχο για καποια γραφειοκρατικα (που εχει να κανει με το τομεα μου και επρεπε να τους παω καποιο χαρτι απο Βελγικο δημοσιο)

    Αφου περασα και αυτο με καλεσαν απο γραφεια για υπογραφες. Για τη συγκεκριμμενη εταιρια μου ομολογησαν οτι εκαναν διαδικασια εξπρες περιπου 4 εβδομαδων μιας και δουλευα και ηξεραν οτι συζηταω και αλλου μιας και συνηθως (λογω εσωτερικων τους διαδικασιων) διαρκει το...διπλάσιο!

    Φυσικα δε μιλαμε για δουλεια σερβιτορου (χωρις να ειναι μειοτικο για τους επαγγελματιες του κλαδου) αλλα για ανωτερη διοικηση παρολα αυτα ομολογω οτι με...κουρασε μιας και παραλληλα εκανα τα ιδια (σχεδον ταυτοσημη διαδικασια) με αλλες 2 εταιριες.

    Απο τη μια ειμαι ευχαριστημενος που υπεγραψα ενα καλο συμβολαιο για μενα αλλα απο την αλλη περιμενω να αντιμετωπισω νεες δοκιμασιες...
    Συγχαρητήρια και καλή αρχή. Για "καλές θέσεις" όντως περνάς από 40 κύματα χωρίς να είναι απαραίτητο ότι η διαδικασία τους είναι σωστή, αντικατοπτρίζει τις πραγματικές απαιτήσεις της δουλειάς ή ότι αξίζει απαραίτητα και τον κόπο.

    Όπως και να έχει, καλή αρχή, καλό κουράγιο και συγχαρητήρια και πάλι!
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

Σελ. 390 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 370380385388389390391392395400410 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 15:33
  2. Απόψεις για πτυχιακή εργασία
    Από nn555 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-09, 19:48
  3. Προταση απο Πλαίσιο για υπολογιστη!!! Απόψεις και γνώμες!!
    Από Hunter 85 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-08, 19:28
  4. LG απόψεις και γνώμες
    Από 21century στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 00:45
  5. Περι Shareaza Γνωμες, Αποψεις ...
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Shareaza
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-04, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας