Σελ. 473 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 453463468471472473474475478483493 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.081-7.095 από 8099
  1. #7081
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άσχετο αλλά έχω καταλήξει να νιώθω τούριστας στην Αθήνα με δική μου ευθύνη. Έχω να πάω 5 χρόνια και κοιτάζω τώρα τις αστικές συγκοινωνίες. Είχα ακούσει ότι τα είχαν κάνει λίγο αχταρμα αλλά δεν είχα δώσει σημασία. Τώρα διαβάζω το αγγλικό γιατί το ελληνικό με "δυσκόλεψε" και γελάω λίγο. Νομίζω ότι σαν επισκέπτης φαίνεται να έχω την καλύτερη προσφορά των 5ημερών γιατί εντάξει αυτό που δεν μπορείς φορτίσεις αν έχει εισιτήριο μέσα μου φαίνεται πολύ αστείο. Αναρωτιέμαι τώρα αν θέλω δύο κάρτες για να μπορώ να φορτίσω και το λεωφορείο του αεροδρομείου
    Δεν ξέρω τι σου κάνει τόση εντύπωση. Λείπω και εγώ 5.5 χρόνια και είχα χρόνια να μπω σε ΜΜΜ. Πριν μερικές βδομάδες που πήγα Αθήνα αγόρασα μια κάρτα με 5 διαδρομές μέσα από ένα περίπτερο και όλα οκ.

    Τι πρόβλημα αντιμετώπισες δηλαδή;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  2. #7082
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Θάνο δεν ξέρω για το θέμα της γλώσσας, αλλά η Σουηδική κυβέρνηση θέλει να βάλει νυχτερινά τρένα προς Ευρώπη (επειδή το είχες αναφέρει πριν 1-2 μήνες).

    https://www.thelocal.se/20200723/nig...thin-two-years
    "Daily departures from Stockholm to Hamburg and Malmö to Brussels are set to become a reality as soon as 2022, following a government decision on Thursday."

    Για εσένα βέβαια από το Malmö θα ήταν καλύτερο ένα νυχτερινό τρένο που να φτάνει Μόναχο, μετά θα μπορούσες να πάρεις πρωινό για Brindisi που θα φτάσει τη νύχτα και από εκεί νυχτερινό πλοίο για Πάτρα. Ή τρένο μέχρι Βενετία, Ancona και από εκεί πλοίο για Πάτρα, ανάλογα τι προτιμάς.

  3. #7083
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω τι σου κάνει τόση εντύπωση. Λείπω και εγώ 5.5 χρόνια και είχα χρόνια να μπω σε ΜΜΜ. Πριν μερικές βδομάδες που πήγα Αθήνα αγόρασα μια κάρτα με 5 διαδρομές μέσα από ένα περίπτερο και όλα οκ.

    Τι πρόβλημα αντιμετώπισες δηλαδή;
    Μου φάνηκε πολύ αστειο το δενμπορείς να φορτίσεις την κάρτα αν έχει εισιτήριο μέσα. Και μου το είχε πει και η αδερφή μου και γέλαγα γιατί έχει δύο τρείς κάρτες . Color coding.

    Πάντως, από το κείμενο δεν είναι ξεκάθαρο αν φορτίζεις με λεφτά ή με είδη διαδρομών. Φαντάζομαι είναι είδη διαδρομών αλλά το ερώτημα θα ειναι πως διαλέγει αν έχεις πολλαπλά είδη. Γενικά και σε σχέση με όπου αλλού έχω ταξιδέψει είναι λίγο too complicated έξου και ότι χρειάζεται 500 σελίδες εξήγηση και είμαι σίγουρος ότι ο κόσμος τουρίστας μαζεύεται να ρωτήσει.

  4. #7084
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θάνο δεν ξέρω για το θέμα της γλώσσας, αλλά η Σουηδική κυβέρνηση θέλει να βάλει νυχτερινά τρένα προς Ευρώπη (επειδή το είχες αναφέρει πριν 1-2 μήνες).

    https://www.thelocal.se/20200723/nig...thin-two-years
    "Daily departures from Stockholm to Hamburg and Malmö to Brussels are set to become a reality as soon as 2022, following a government decision on Thursday."

    Για εσένα βέβαια από το Malmö θα ήταν καλύτερο ένα νυχτερινό τρένο που να φτάνει Μόναχο, μετά θα μπορούσες να πάρεις πρωινό για Brindisi που θα φτάσει τη νύχτα και από εκεί νυχτερινό πλοίο για Πάτρα. Ή τρένο μέχρι Βενετία, Ancona και από εκεί πλοίο για Πάτρα, ανάλογα τι προτιμάς.
    Ναι γίνεται κουβέντα και το είχαν αποφασίσει και παλιότερα, το πήραν πίσω και τώρα βλέπω το ξαναφέρνουν. Για να δούμε
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  5. #7085
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι γίνεται κουβέντα και το είχαν αποφασίσει και παλιότερα, το πήραν πίσω και τώρα βλέπω το ξαναφέρνουν. Για να δούμε
    Γενικά έχουν υπάρξει διαφορες προσπάθειες για την δημιουργία ευρωπαϊκών σιδηροδρομικών δικτύων για να ανταγωνιστούν τα αεροπλάνα. Εκτός από εξαιρέσεις, δεν δούλεψαν ποτέ ίσως γιατί η πολιτική αεροπορία είχε ακόμα άσους στο μανίκι της. Νομίζω ότι τώρα τους έχει εξαντλήσει και οτιδήποτε τρένο διάρκειας 6 ωρών ίσως μπορέσει να συναγωνιστεί το αεροπλάνο. Το πρόβλημα είναι ότι εφόσον δεν μένουν οι στις πόλεις, καμία φορά το αεροδρόμιο είναι πιο κοντά.

    Εδώ ακόμα υπάρχει πτήση μεταξύ Βρυξελλών και Άμστερνταμ και νομίζω ότι το μεγαλύτερο της πλεονέκτημα είναι το transit. Εγώ κάποτε είχα γυρίσει από την Αθήνα με πτηση για Παρίσι και από εκεί τρένο. Μια ώρα παραπάνω έκανα και αν έμενα Βρυξέλλες τότε η καλύτερη μου. Αλλά δεν εμένα και ουσιαστικά το τελευταίο κομμάτι έκανε την διαφορά. Πάντως το τρένο (ήταν ειδικό βαγόνι σαν πρώτη θέση) του tgv ήταν πολύ άνετο και αθόρυβο.

  6. #7086
    Εγγραφή
    11-09-2004
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12032 kbps / 997 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    18(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως έχετε βρει κάποια λύση για εκμάθηση ελληνικών από απόσταση για τα μικρά;
    Υπάρχει και το Duolingo. Υπάρχει υποενότητα για εκμάθηση ελληνικών από αγγλόφωνους και το αντίστροφο και φτάνεις σε Β1 επίπεδο.
    Εναλλακτικά, υπάρχει το https://www.italki.com/ που βασικά προσφέρει ιδιαίτερα μέσω ίντερνετ.
    Stop Trolling.
    Ψάχνω κέρματα για Δανία και Ελβετία. Ενδιαφέρομαι με τιμή τη μεσοσταθμική κάποιου επίσημου ξένου ανταλλακτηρίου (π.χ. xe.com)

  7. #7087
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.665
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Το duolingo το είχα δοκιμάσει μία περίοδο, είναι τραγικός τρόπος εκμάθησης κατά τη γνώμη μου.

  8. #7088
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    ενα καταλογο με τα σχολεια στην ευρώπη εκτος ΗΒ μπορειτε να βρειτε εδώ

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ΕΛΛΗΝΙΚΑ-ΣΧΟΛΕΙΑ-ΕΚΤΟΣ-ΗΝΩΜΕΝΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΣΟΥΗΔΙΑ-Δ.pdf 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  258,8 KB 
ID: 217532

    πηγή

    για υλικο εχω βρει αυτο:

    http://www.ediamme.edc.uoc.gr/diaspo...id=482&lang=el
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  9. #7089
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Μετά από 2 χρόνια στην ίδια δουλειά στην Κύπρο, άρχισα να κοιτάω κάποιους άλλους κλάδους σε άλλη πόλη. Πάντα στο ίδιο αντικείμενο.
    Είναι εκπληκτικό αυτό που γίνεται, κάτι που ποτέ προφανώς δεν θα γινόταν στην Ελλάδα: Έστειλα μέσα σε 2 βδομάδες 3 CV και τα οποία όχι μόνο είχαν απάντηση, αλλά προχώρησαν μαλιστα και σε interview.
    Το πιο τρελό όμως, το πόσο παραπάνω μπορώ να ζητήσω σε μισθό, λόγο πόλης και λόγω διαφορετικού industry.

    Την πρώτη, μικρή εταιρεία αλλά με καλό όνομα, την προσέγγισα με ένα υψηλό μισθό, χωρίς να ξέρω καν αν θα γίνει αποδεκτό. Από την άλλη δεν πεθαίνω και να φύγω. Μιλάμε για μια διαφορά της τάξης 40% σε μικτά. Και έγιναν αποδεκτά χωρίς καν διαπραγμάτευση! Εκανα 2 interviews και μένει ένα τελικό για την προσφορά.
    Την δεύτερη, που είναι μεγάλη πολυεθνική, έκανα ένα τηλεφωνικό interview και πλέον με πιο καλή ψυχολογία αφού είναι μεγαλύτερη της πρώτης, αποφάσισα να πάω ακόμα πιο πάνω και ζήτησα κάτι σε 65% πάνω. Δεν έχω feedback πώς τους φάνηκε, οπότε περίμενω νεώτερα.
    Η τρίτη είναι σε άλλο τελείως κλάδο από τις 2 πρώτες και δεν ξέρω καθόλου τι παίζει μαζί τους. Περιμένω το πρώτο interview σύντομα και πιστεύω να τους παίξω σε ένα range μεταξύ των 2 πρώτων εταιρειών.

    Όπως έγραψα, πιο πολύ με κούφανε το πόσο μπορεί να αλλάξει το μισθολογικό μέσα στην ίδια χώρα (και ας είναι τοσο μικρή η Κύπρος) και επίσης με βάση τον κλάδο, και ας κάνεις ακριβώς τα ίδια με πριν.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  10. #7090
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από 2 χρόνια στην ίδια δουλειά στην Κύπρο, άρχισα να κοιτάω κάποιους άλλους κλάδους σε άλλη πόλη. Πάντα στο ίδιο αντικείμενο.
    Είναι εκπληκτικό αυτό που γίνεται, κάτι που ποτέ προφανώς δεν θα γινόταν στην Ελλάδα: Έστειλα μέσα σε 2 βδομάδες 3 CV και τα οποία όχι μόνο είχαν απάντηση, αλλά προχώρησαν μαλιστα και σε interview.
    Το πιο τρελό όμως, το πόσο παραπάνω μπορώ να ζητήσω σε μισθό, λόγο πόλης και λόγω διαφορετικού industry.

    Την πρώτη, μικρή εταιρεία αλλά με καλό όνομα, την προσέγγισα με ένα υψηλό μισθό, χωρίς να ξέρω καν αν θα γίνει αποδεκτό. Από την άλλη δεν πεθαίνω και να φύγω. Μιλάμε για μια διαφορά της τάξης 40% σε μικτά. Και έγιναν αποδεκτά χωρίς καν διαπραγμάτευση! Εκανα 2 interviews και μένει ένα τελικό για την προσφορά.
    Την δεύτερη, που είναι μεγάλη πολυεθνική, έκανα ένα τηλεφωνικό interview και πλέον με πιο καλή ψυχολογία αφού είναι μεγαλύτερη της πρώτης, αποφάσισα να πάω ακόμα πιο πάνω και ζήτησα κάτι σε 65% πάνω. Δεν έχω feedback πώς τους φάνηκε, οπότε περίμενω νεώτερα.
    Η τρίτη είναι σε άλλο τελείως κλάδο από τις 2 πρώτες και δεν ξέρω καθόλου τι παίζει μαζί τους. Περιμένω το πρώτο interview σύντομα και πιστεύω να τους παίξω σε ένα range μεταξύ των 2 πρώτων εταιρειών.

    Όπως έγραψα, πιο πολύ με κούφανε το πόσο μπορεί να αλλάξει το μισθολογικό μέσα στην ίδια χώρα (και ας είναι τοσο μικρή η Κύπρος) και επίσης με βάση τον κλάδο, και ας κάνεις ακριβώς τα ίδια με πριν.
    Μπράβο καταρχήν και καλή επιτυχία.

    Γενικά πάντως η Ελλάδα και η Κύπρος (απόψεις Κυπρίων) έχει χαοτικές διαφορές σε μισθούς. Στο Βέλγιο (με εξαιρέση την ΕΕ και τριγύρω) είναι κάπως σαν τυπωμένα σε χαρτί και δεν είναι καλό. Το καλό είναι ότι δεν σου ζάλισαν τα @@ με τις διαπραγματεύσεις λες και αγοράζεις στραγάλια στον δρόμο. Πάντως και στο Βέλγιο και στην Ελλάδα, μόνο αν αλλάξεις δουλειά παίρνεις αύξηση (δίκαιοι εφόσον μπορείς να τα πάρεις αλλού).

  11. #7091
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο καταρχήν και καλή επιτυχία.

    Γενικά πάντως η Ελλάδα και η Κύπρος (απόψεις Κυπρίων) έχει χαοτικές διαφορές σε μισθούς. Στο Βέλγιο (με εξαιρέση την ΕΕ και τριγύρω) είναι κάπως σαν τυπωμένα σε χαρτί και δεν είναι καλό. Το καλό είναι ότι δεν σου ζάλισαν τα @@ με τις διαπραγματεύσεις λες και αγοράζεις στραγάλια στον δρόμο. Πάντως και στο Βέλγιο και στην Ελλάδα, μόνο αν αλλάξεις δουλειά παίρνεις αύξηση (δίκαιοι εφόσον μπορείς να τα πάρεις αλλού).
    Σε όλες τις δουλειές και χώρες ισχύει ότι όταν αλλάζεις δουλειά είναι το καλύτερο για μεγάλη αύξηση.
    Αλλά αυτό που παίζει με κάποιους κλάδους εδώ είναι τρελό. Βέβαια έχει μια λογική, γιατί η συγκεκριμένη πόλη έχει τα πιο ακριβά ενοίκια, οπότε αυτομάτως έχει και ακριβότερο κόστος ζωής (αν μετακομίσεις μέσα στην πόλη).
    Όσο για τις διαπραγματεύσεις, θα δούμε μέχρι τελικής προσφοράς πώς θα πάει. Δεν νομίζω ότι και οι 3 θα το αφήσουν έτσι χωρίς κουβέντα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  12. #7092
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε όλες τις δουλειές και χώρες ισχύει ότι όταν αλλάζεις δουλειά είναι το καλύτερο για μεγάλη αύξηση.
    Αλλά αυτό που παίζει με κάποιους κλάδους εδώ είναι τρελό. Βέβαια έχει μια λογική, γιατί η συγκεκριμένη πόλη έχει τα πιο ακριβά ενοίκια, οπότε αυτομάτως έχει και ακριβότερο κόστος ζωής (αν μετακομίσεις μέσα στην πόλη).
    Όσο για τις διαπραγματεύσεις, θα δούμε μέχρι τελικής προσφοράς πώς θα πάει. Δεν νομίζω ότι και οι 3 θα το αφήσουν έτσι χωρίς κουβέντα.
    Θα ήθελα και την γνώμη άλλων σε αυτό. Που να δεις τα ενοίκια στον βορρά. Από περιέργεια για πες ένα δύο παραδείγματα;

  13. #7093
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα και την γνώμη άλλων σε αυτό. Που να δεις τα ενοίκια στον βορρά. Από περιέργεια για πες ένα δύο παραδείγματα;
    Παραδείγματα πάνω σε τι;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  14. #7094
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παραδείγματα πάνω σε τι;
    Τετραγωνικά μέτρα και τιμή ενοικίου.

  15. #7095
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τετραγωνικά μέτρα και τιμή ενοικίου.
    Περίπου 80 στα 1000ευρώ για 10ετίας και πιο καινούριο.
    Στην Λεμεσό που είναι η πιο ακριβή.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

Σελ. 473 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 453463468471472473474475478483493 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 15:33
  2. Απόψεις για πτυχιακή εργασία
    Από nn555 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-09, 19:48
  3. Προταση απο Πλαίσιο για υπολογιστη!!! Απόψεις και γνώμες!!
    Από Hunter 85 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-08, 19:28
  4. LG απόψεις και γνώμες
    Από 21century στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 00:45
  5. Περι Shareaza Γνωμες, Αποψεις ...
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Shareaza
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-04, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας