Σελ. 353 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 333343348351352353354355358363373 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.281-5.295 από 8099
  1. #5281
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eσύ σε άλλο θέμα με αποκαλούσες "αλλοδαπό" επειδή μένω εξωτερικό και εδώ έχεις άποψη;
    Θα έπρεπε να ήσουν το τελευταίο άτομο να σχολιάζει τέτοια θέματα με τέτοια συμπεριφορά "Ελληναρά" που θεωρεί προδότες οσους ξενιτεύτηκαν.
    Έτσι μπράβο παιδιά να κρατάμε τα ήθη και τα έθιμα

  2. #5282
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.062
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε αφού είχες πάει φαντάζομαι δε σε νοιάζει ότι ξεχνάς οριστικά το θέμα Ελλάδα.
    (24-30 ώρες αεροπορικό ταξίδι, περίπου 12 ώρες διαφορά ώρας)
    Γενικά ναι. Δεν έχει σκ στην Ελλάδα ούτε μικρές περιόδους. Η τιμή δεν ήταν τόσο χάλια. Η διάρκεια του ταξιδιού πονάει. Όμως εγώ στην Ελλάδα πάω μόνο για διακοπές στην επαρχία γιατί δεν αντέχω την Αθήνα.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  3. #5283
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.525
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράλληλα με το μεγάλο ρεύμα φυγής των Ελλήνων προς το εξωτερικό,
    έχω παρατηρήσει τον τελευταίο χρόνο μια τάση επαναπατρισμού Ελλήνων πίσω προς την Ελλάδα.
    Προσωπικά, έχω αρκετούς γνωστούς και φίλους που έπειτα από αρκετά χρόνια έξω, επιστρέφουν ξανά. Ένας φιλος μου κατάφερε και βρηκε δουλεια, εστω και με χαμηλότερες αποδοχές. Άλλος δεν έχει κάτι σιγουρο ακόμη, αλλά δεν την παλεύει άλλο έξω...Μια άλλη γνωστή μου επίσης σκέφτεται την κίνηση επιστροφής. Σίγουρα το οικονομικό/επαγγελματικό ειναι νο1 θεμα για τους περισσότερους ανθρώπους, αλλά τελικά μήπως στην εξίσωση μπαίνουν και άλλοι παράγοντες;
    Εσείς που αποδίδεται την εν λόγω κίνηση, δεδομένου ότι η Ελλάδα είναι βαλτωμένη σε απίστευτη κρίση και αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει τα επόμενα χρόνια;
    Εκείνοι που γυρίζουν δεν βρήκαν εκείνο που ήθελαν έξω και βαρέθηκαν την ξενιτιά.
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  4. #5284
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.371
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο πράκτορας είναι και ο ίδιος ξενιτεμένος και στο συγκεκριμένο που παραθέτεις κάνει λίγο χιούμορ.
    Πρώτον δεν γνωριζόμαστε με το παλικάρι για να κάνει χιούμορ χωρίς φατσούλες.
    Δεύτερον, προσβάλει πολλές φορές ο συγκεκριμένος με αναφορές λόγω κατοίκου εξωτερικού.

    Νορμάλ άτομο δεν τα κάνει αυτά πάντως. Αν έχει προσωπικά θέματα, να κρατάει τα σχόλια για πάρτι του.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  5. #5285
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο πράκτορας είναι και ο ίδιος ξενιτεμένος και στο συγκεκριμένο που παραθέτεις κάνει λίγο χιούμορ.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνει λίγο παραπάνω χιούμορ, γιατί γνωριζόμαστε προσωπικά. Χαλαρώστε
    Μου χαλάτε την κατάσταση ρε...
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  6. #5286
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.582
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Νέα Ζηλανδία θα ήθελα και εγώ να ζήσω 3-4 χρόνια, είναι και το αμόρε θετικό στην ιδέα, θα δείξει λοιπόν.
    Θα μου άρεσε σαν βάση για επισκέψεις σε διάφορα μέρη εκεί γύρω.
    Αλλά η Νέα Ζηλανδία είναι σαν την Ευρώπη οικονομικά, δεν υπάρχει η τρελή ανάπτυξη και οι ευκαιρίες της Ασίας (απαντώ σε προηγούμενο ποστ του Demelene).

  7. #5287
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eσύ σε άλλο θέμα με αποκαλούσες "αλλοδαπό" επειδή μένω εξωτερικό και εδώ έχεις άποψη;
    Θα έπρεπε να ήσουν το τελευταίο άτομο να σχολιάζει τέτοια θέματα με τέτοια συμπεριφορά "Ελληναρά" που θεωρεί προδότες οσους ξενιτεύτηκαν.
    Αφού ρε Ράστα πήγες και μετανάστευσες στην Αφρική, τι να σου πω...;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νέα Ζηλανδία θα ήθελα και εγώ να ζήσω 3-4 χρόνια, είναι και το αμόρε θετικό στην ιδέα, θα δείξει λοιπόν.
    Θα μου άρεσε σαν βάση για επισκέψεις σε διάφορα μέρη εκεί γύρω.
    Αλλά η Νέα Ζηλανδία είναι σαν την Ευρώπη οικονομικά, δεν υπάρχει η τρελή ανάπτυξη και οι ευκαιρίες της Ασίας (απαντώ σε προηγούμενο ποστ του Demelene).
    Και εμένα μου είχε αρέσει σαν μέρος. Αλλά για λίγο όπως το περιγράφεις και εσύ.
    Θυμάμαι στο ταξίδι είχα κόψει φλέβα..
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  8. #5288
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.371
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού ρε Ράστα πήγες και μετανάστευσες στην Αφρική, τι να σου πω...;
    Μα φυσικά δεν έχεις κάτι να πεις αφού είτε δεν έχεις ιδέα για το τι μιλάς και δεν ξέρεις καν τι εστί Μάλτα ή συνεχίζεις το αποτυχημένο σου χιούμορ.

    Στην τελική, μακάρι και άλλα αφρικανικά μέρη να πηζουν στα ξανθά Νορβηγικά/Σουηδικά/Ρωσικά μωρά όλο τον χρόνο και να έχουν την διασκέδαση και ζωή του βράχου που μένω.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  9. #5289
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Τι θα λέγατε να συνεχίσετε με πμ,
    Ευχαριστώ

  10. #5290
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.062
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    (απαντώ σε προηγούμενο ποστ του Demelene).
    Ποιον;

    - - - Updated - - -

    Από Νέα Ζηλανδία πας Αυστραλία 3-6 ώρες ανάλογα που θες, Ασία 9-12 ώρες, Χαβάη και Αμερική. Η χώρα είναι για εσωτερικό τουρισμό. Αν δεν έχετε πάει, απλά χάνεται.

    Προσωπικά, θα εμένα στο Christchurch μιας και είναι η πρωτεύουσα του νότιου νησιού που είναι και το πιο όμορφο από τα δύο. Το Βόρειο νησί έχει πιο θερμό κλίμα και μάλλον έχει και όλες τις θάλασσας για κολύμπι. Η πρωτεύουσα, το Wellington, είναι πιο ωραία από το Auckland αλλά το αεροδρόμιο του είναι χάλια στο θέμα διεθνών συνδέσεων. Στο Auckland απλά γίνεται χαμός και η μισή ώρα Ζηλανδία είναι εκεί πέρα.

    Η άνθρωποι είναι απίστευτα φιλικοί και μου άρεσαν πολύ. Είναι σαν ένας λαός που έχει αφήσει στην άκρη όλα τα κολλήματα, ιστορικά και πολιτικά της ευρωπαϊκής ηπείρου. Το πιο σημαντικό είναι το πώς αντιλαμβάνονται την ουσία και χρησιμότητας της φύσης και της ομορφιάς τους.

    Δυστυχώς, μετά τα 30 δεν παίρνεις εύκολα βίζα. Για να πεις ότι πας εκεί να ψάξεις για δουλειά.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  11. #5291
    Εγγραφή
    20-11-2016
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη Αττικής
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Κανείς εδώ για Σιγκαπούρη; Πολύ θα ήθελα να πήγαινα για επαγγελματικούς λόγους, έχοντας την εμπειρία των διακοπών κάποτε το 1997. Μου άρεσε η απίστευτη καθαριότητα και το σχεδόν τέλειο συγκοινωνιακό σύστημα (λογικό, με τόσους φόρους που πληρώνεις για αγορά αυτοκινήτου...).

    Αν και με αυτά που διαβάζω και ακούω το κόστος ζωής έχει πάει στα ουράνια.

  12. #5292
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν στο εξωτερικο βγαζεις τα 2-3πλα (καθαρα) απ'οτι βγαζεις στην ελλαδα, και κανεις οικονομιες, τοτε με 5 χρονια δουλειας ειναι σα να εχεις βγαλει εδω περα το αντιστοιχο 10-15 ετων δουλειας. Ε μπορεις αμα εχεις κανει ενα μπαγιοκο να γυρισεις πισω και να "υποφερεις" με ενα χαμηλοτερο μισθο για λιγα χρονια, συμπληρωνοντας απ'αυτα που εχεις ηδη βγαλει αν χρειαστει.

    Αλλα και παλι δεν ειναι για ολες τις δουλειες - μονο για οτι μπορεις να βρεις κατι αντιστοιχο πισω ή, εφοσον με τα λεφτα που εβγαλες εξω, μπορεις να ανοιξεις κατι εδω περα που θα πιασει (και δε θα ειναι μαυρη τρυπα που θα σου χασει ολο το κεφαλαιο που απεκτησες με σκληρη δουλεια εξω τοσα χρονια).
    Δηλαδή έχω γίνει λεφτάς εδώ πάνω και δεν το ξέρω;; Ήθελα να ξερα που τα χεις δει γραμμένα αυτά.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περίμενες να έρθεις και να σου δώσουν 2K καθαρά το μήνα ε;
    Πέρα από πλάκα, ναι. Τόσο κοστολογώ τη δουλειά μου.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως καταλαβαίνω πολλούς αυστηρά και λόγω ομορφιάς και κλίματος στην κεντρική Ευρώπη. Όμως εγώ θέλω να πάω Νέα Ζηλανδία αλλά είναι λίγο μεγάλος και δε με θέλουν. Η Ευρώπη και η ευρύτερη περιοχή είναι καμένο χαρτί. Δεν θα έχει καλά ξεμπερδεματα.

    Τα τελευταία χρόνια ταξίδεψα προς Ανατολή και νότιο ημισφαίριο. Στην Ευρώπη και Αμερική έχουμε μια αίσθηση ότι είμαστε το κέντρο του κόσμου αλλά η πραγματικότητα είναι ότι έχει καει το μηχάνημα. Τις εταιρείες δεν τις ενδιαφέρει πια η κατανάλωση εδώ τριγύρω. Τα λεφτά και ο κόσμος με αυτά που θέλει να ξοδέψει σαν τρελός είναι αλλού.
    Πριν από 3 βδομάδες ήμουν Οξφόρδη για κάποια σεμινάρια. Κάθισα μια εβδομάδα. Μου έκανε εντύπωση ότι ήρθαν αρκετοί Νιγηριανοί, κάποιοι από Ασία μεριά, ενώ ειχαμε και μια κοπέλα από το Περού. Απ' ότι φαίνεται υπάρχουν πολλές επιχειρηματικές ευκαιρίες σε περιοχές του πλανήτη που δε φανταζόμαστε, ακριβώς γιατί θεωρούμε ότι Ευρώπη/Αμερική είμαστε το κέντρο του κόσμου.

    Περί Νέας Ζηλανδίας: Ξέρω ότι ζητάνε γιατρούς. Προσωπικά αν ήμουν καμιά 25αριά χρονών θα ήθελα να ψαχνόμουν για Αυστραλία. Κάτι μου κάνει αυτή η χώρα.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  13. #5293
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Κάτω από τα 30 σε αυτές τις χώρες που λέτε δεν θέλεις να πας γιατί είναι υπνοπαιδεία


  14. #5294
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέρα από πλάκα, ναι. Τόσο κοστολογώ τη δουλειά μου.
    Στο δημόσιο δεν πρόκειται να τα πάρεις αυτά αυτές τις μέρες υπό κανονικές συνθήκες (και φαντάζομαι ότι κάπου εκεί στόχευε ο tsigarid).
    Στον ιδιωτικό ναι.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν στο εξωτερικο βγαζεις τα 2-3πλα (καθαρα) απ'οτι βγαζεις στην ελλαδα, και κανεις οικονομιες, τοτε με 5 χρονια δουλειας ειναι σα να εχεις βγαλει εδω περα το αντιστοιχο 10-15 ετων δουλειας. Ε μπορεις αμα εχεις κανει ενα μπαγιοκο να γυρισεις πισω και να "υποφερεις" με ενα χαμηλοτερο μισθο για λιγα χρονια, συμπληρωνοντας απ'αυτα που εχεις ηδη βγαλει αν χρειαστει.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή έχω γίνει λεφτάς εδώ πάνω και δεν το ξέρω;; Ήθελα να ξερα που τα χεις δει γραμμένα αυτά.
    Αυτόν τον συλλογισμό τον έχω ακούσει από διάφορους. Και εγώ αδυνατώ να τον ακολουθήσω.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  15. #5295
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.062
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή έχω γίνει λεφτάς εδώ πάνω και δεν το ξέρω;; Ήθελα να ξερα που τα χεις δει γραμμένα αυτά.


    Πέρα από πλάκα, ναι. Τόσο κοστολογώ τη δουλειά μου.


    Πριν από 3 βδομάδες ήμουν Οξφόρδη για κάποια σεμινάρια. Κάθισα μια εβδομάδα. Μου έκανε εντύπωση ότι ήρθαν αρκετοί Νιγηριανοί, κάποιοι από Ασία μεριά, ενώ ειχαμε και μια κοπέλα από το Περού. Απ' ότι φαίνεται υπάρχουν πολλές επιχειρηματικές ευκαιρίες σε περιοχές του πλανήτη που δε φανταζόμαστε, ακριβώς γιατί θεωρούμε ότι Ευρώπη/Αμερική είμαστε το κέντρο του κόσμου.

    Περί Νέας Ζηλανδίας: Ξέρω ότι ζητάνε γιατρούς. Προσωπικά αν ήμουν καμιά 25αριά χρονών θα ήθελα να ψαχνόμουν για Αυστραλία. Κάτι μου κάνει αυτή η χώρα.
    Νομίζω λίγο παραπάνω ανάφερα το ποσό δεν είμαστε πια το κέντρο του κόσμου. Μπορεί να έχουμε ένα από τα υψηλότερα επίπεδα, αλλά η κατάσταση έχει κορεστεί και κολλήσει και γεράσει. Βοηθάει και σε αυτό ότι οι πολυεθνικές βλέπουν άλλες αγορές σαν την καταναλωτική τους βάση και κατεπεκτσση δεν τους ενδιαφέρει να συντηρούν εν δυνάμει καταναλωτές παρέχοντας δουλειές και εργασία.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

Σελ. 353 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 333343348351352353354355358363373 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 15:33
  2. Απόψεις για πτυχιακή εργασία
    Από nn555 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-09, 19:48
  3. Προταση απο Πλαίσιο για υπολογιστη!!! Απόψεις και γνώμες!!
    Από Hunter 85 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-08, 19:28
  4. LG απόψεις και γνώμες
    Από 21century στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 00:45
  5. Περι Shareaza Γνωμες, Αποψεις ...
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Shareaza
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-04, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας