Σελ. 376 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 356366371374375376377378381386396 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.626-5.640 από 8099
  1. #5626
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Αυτό που μου έκανε εντύπωση με την ED είναι ότι έχει πολύ χάλια reviews στο glassdoor.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  2. #5627
    Εγγραφή
    17-11-2004
    Περιοχή
    Αττική - Παπάγος
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    3.870
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    Forthnet
    Router
    ZTE ZXHN H108L
    Ενημερωτικά δεν μου πρότειναν θέση στο DIGIT. Μία εταιρία που έχει πάρει έργα για τα επόμενα 4 χρόνια μου έστειλε αν θα με ενδιέφερε να μιλήσουμε για θέση σε αυτά. Οπότε κανονικός ιδιωτικός υπάλληλος θα ήμουν στην εταιρία αυτή.
    Σε κάθε περίπτωση έχω 4 μήνες που άλλαξα δουλειά (από Ελλάδα σε Ελλάδα) και παρόλο που υπάρχει στο μυαλό μου δυσκολεύομαι στην ιδέα του relocation. Οπότε δεν θα το ψάξω περαιτέρω.
    Ρώτησα από περιέργεια για να έχω μία ιδέα.

  3. #5628
    Εγγραφή
    04-01-2015
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    279
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί πότε είχε καλό όνομα η European Dynamics;;;
    Φόλα είναι. Από το μεταπτυχιακό μου έχουν πάρει άτομα που δεν έχουν γνώσεις (κατά τη γνώμη μου), τους δίνουν 800-850 καθαρά και εργάζονται 10-11 ώρες την ημέρα / πενθήμερο, κάνουν use cases και συντάσσουν reports (copy paste most of the times) ενώ η θέσει λέει Business Analyst / Tester.
    Για συνέντευξη δε το συζητάμε, πας εκεί εάν σε φωνάξουν και σου κάνουν άμεσα offer και προτιμούν συνήθως άτομα με bachelor CS.

  4. #5629
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    για να είσαι εντός της DIGIT ή πρέπει να περάσεις απο διαγωνισμό EPSO ή να πας σαν συμβασιούχος (contract/temporary agent) ή σαν εθνικός εμπειρογνώμων (εκεί θέλει μάλλον βύσμα, γιατί τους στέλνει η κάθε χώρα)
    Οι externals, προσλαμβάνονται απο την εκάστοτε ιδιωτική εταιρία που έχει αναλάβει κάποιο έργο (μπορεί ναναι απλά εκμίσθωση καποιων υψηλής τεχνικής κατάρτισης προσωπικό). Οπότε έχει να κάνει πρώτα απο όλα με την ίδια την εταιρία. Πολλές φορές, και όσο το αντικείμενο/πόστο του external είναι πιο πάνω, πιο σημαντικό (και η αμοιβή του επίσης), μπορεί να περάσει και απο συνέντευξη απο τους προισταμένους. Μπορεί ναι μεν ναναι απο ιδιωτική εταιρία, αλλά θέλουν να δούν εαν τους "κάνει". Δεν παίρνουν απαραίτητα οποιονδήποτε τους στείλουν.

  5. #5630
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.374
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να είσαι εντός της DIGIT ή πρέπει να περάσεις απο διαγωνισμό EPSO ή να πας σαν συμβασιούχος (contract/temporary agent) ή σαν εθνικός εμπειρογνώμων (εκεί θέλει μάλλον βύσμα, γιατί τους στέλνει η κάθε χώρα)
    Οι externals, προσλαμβάνονται απο την εκάστοτε ιδιωτική εταιρία που έχει αναλάβει κάποιο έργο (μπορεί ναναι απλά εκμίσθωση καποιων υψηλής τεχνικής κατάρτισης προσωπικό). Οπότε έχει να κάνει πρώτα απο όλα με την ίδια την εταιρία. Πολλές φορές, και όσο το αντικείμενο/πόστο του external είναι πιο πάνω, πιο σημαντικό (και η αμοιβή του επίσης), μπορεί να περάσει και απο συνέντευξη απο τους προισταμένους. Μπορεί ναι μεν ναναι απο ιδιωτική εταιρία, αλλά θέλουν να δούν εαν τους "κάνει". Δεν παίρνουν απαραίτητα οποιονδήποτε τους στείλουν.
    Αν είναι μέσω EPSO, τότε δεν είναι αφορολογητος ο μισθός όπως γίνεται και για τις θέσεις στα άλλα agencies;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  6. #5631
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είναι μέσω EPSO, τότε δεν είναι αφορολογητος ο μισθός όπως γίνεται και για τις θέσεις στα άλλα agencies;
    εχεις κρατήσεις φόρου, ΦΜΥ, στην πηγή, και δεν ξαναφορολογείται. Επειδή ο φόρος αυτός ειναι μικρός, βγαινεις κερδισμένος. Γιατί εαν ήταν να σε φορολογούν και Ελλάδα με βάση το παγκόσμιο εισόδημα, άστα να πάνε.... Θα σου παίρνανε ένα 25% με 35% των μισθών!

  7. #5632
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Σκέψεις για αλλαγή εταιρείας:
    1. από το τωρινό αγαπημένο μπ...λο που όμως είναι ίσως στον αγαπημένο μου κλάδο (Fintech) και έχει και ένα κάποιο όνομα στο χώρο που μου ανοίγει πόρτες γενικά, και όπου περνάω καλά σε γενικές γραμμές
    2. προς μια μικρή εταιρεία με 5 υπαλλήλους που παρέχει συμβουλευτικές υπηρεσίες σε αεροπορικές, αεροδρόμια και έχει λεφτά (μου προσφέρουν 15% περισσότερα).

    Για κάποιο λόγο με τραβάει η ιδέα να μπω στο aviation αν και θεωρώ το Fintech πολύ hot και μου αρέσει πολύ, είναι και τα καλύτερα λεφτά στην μέση, αλλά δεν ξέρω πως θα είναι η ζωή σε μια εταιρεία όπου θα είμαι ο έκτος υπάλληλος.
    Σκέψεις;

    Πολύ σημαντικό, εδώ που είμαι τώρα πηγαίνω στο γραφείο όπως θέλω (και με σαγιονάρες μπορώ αλλά δεν το κάνω ), στην άλλη δεν έχουν ιδιαίτερο dress code αλλά όλοι ήταν με τζιν και πουκάμισο όταν πήγα, οπότε μιλάμε για υποβάθμιση.
    Την Δευτέρα θέλω να ρωτήσω πόσες μέρες δίνουν άδεια. Στην τωρινή έχω 28 και θα μου κακοφανεί να γίνουν 24 (τυπικό στην Γερμανία).

  8. #5633
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    γενικά η θέση μου είναι οτι πας όπου πληρώνουν καλύτερα για τους ίδιους όρους εργασίας

  9. #5634
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    γενικά η θέση μου είναι οτι πας όπου πληρώνουν καλύτερα για τους ίδιους όρους εργασίας
    Για τέτοιου είδους προτάσεις υπάρχει ειδικό νήμα στο φόρουμ.
    "Επιστροφή στην Ελλάδα για εργασία"

  10. #5635
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.374
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    γενικά η θέση μου είναι οτι πας όπου πληρώνουν καλύτερα για τους ίδιους όρους εργασίας
    Μέγα λάθος σκέψης.
    Τι να το κάνω να με πληρώνουν καλύτερα και να υπάρχει πχ άσχημο εργασιακό περιβάλλον (γραφεία και dress code), ωράριο χωρίς τέλος, χάλια αφεντικά.
    Όσο δουλεύεις, υπολογίζεις και άλλες παραμέτρους.

    Μπήκα στο Igaming και επιτέλους είμαι σε εταιρεία όπου δεν υπάρχει dresscode και τηρείται ευλαβικά το οκτάωρο.
    Νιώθω άλλος άνθρωπος.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος RASTAVIPER : 10-06-18 στις 04:25.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  11. #5636
    Εγγραφή
    04-01-2015
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    279
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Σχετικά με τη θέση; Ίδια θα είναι είτε στη μία είτε στην άλλη; Γιατί και αυτό παίζει ρόλο..

    Spoiler:
    Με βάζετε σε σκέψεις έτσι όπως σκέφτεστε.. Μια γνώμη..

    Τελικά εγώ υπέγραψα με μια καλή ελληνική εταιρία,
    με ωραίο περιβάλλον και λίγα άτομα για ένα Χ ποσό, για θέση junior sysadmin με 8ωρο.

    Για τα ίδια χρήματα πάνω κάτω (τη δευτέρα θα έχω το offer letter) υπάρχει ενδιαφέρον από μια big4,
    για θέση συμβουλευτική, ακριβώς σε αυτό που με ενδιαφέρει (infosec).

    Ως εκ τούτου είμαι σε δίλημμα.

    Η μικρή ήταν άψογη, στην ώρα της στα οφφερ και καλά χρήματα για τζούνιορ και ειδικά για Ελλάδα. Για 1 χρόνο σίγουρα θα μάθω πραγματάκια, απλώς το IT support δεν έχει μέλλον και χρήματα.

    Από την άλλη η μεγάλη έχει ενδιαφέρον αντικείμενο, αλλά 10 μέρες να απαντήσουν και αν δεν έλεγα ότι έχω υπογράψει αλλού θα έκαναν άλλες τόσες να μου στείλουν το offer.(και τώρα με καθυστέρησαν μια βδομάδα για offer).

    Πως θα σκεφτόσασταν σε ανάλογη περίπτωση στην Ελλάδα; Μέχρι τον Μάρτιο θα είμαι αναγκαστικά Ελλάδα, οπότε θέλω να χτίσω cv για έξω..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος automatix : 10-06-18 στις 09:40.

  12. #5637
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.069
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέγα λάθος σκέψης.
    Τι να το κάνω να με πληρώνουν καλύτερα και να υπάρχει πχ άσχημο εργασιακό περιβάλλον (γραφεία και dress code), ωράριο χωρίς τέλος, χάλια αφεντικά.
    Όσο δουλεύεις, υπολογίζεις και άλλες παραμέτρους.

    Μπήκα στο Igaming και επιτέλους είμαι σε εταιρεία όπου δεν υπάρχει dresscode και τηρείται ευλαβικά το οκτάωρο.
    Νιώθω άλλος άνθρωπος.
    Σωστά πολύ. Πέρα από το ωράριο εγώ δεν κατάλαβα ποτέ την ψύχωση με άβολα ρούχα. Δεν είναι το ίδιο για όλους αλλά εγώ πχ δεν θέλω πράγματα γύρω από τον λαιμό ούτε ρούχα που τα νιώθω στενά. Αν έχω να λύσω κάποιο πρόβλημα και έχω ζοριστει, τα άβολα ρούχα λειτουργούν πολλαπλασιαστικά στους πόσους ατμούς θα βγάλω.

    Ευτυχώς αυτό με το dress code έχει αρχίσει να υποχωρεί. Χαρακτηριστικά το βλέπεις στα συνέδρια. Το βλέπεις επίσης γιατί στις σοβαρές εταιρίες, δεν υπάρχει leader χωρίς hands on experience και στα ντέμο πάντα κάτι κάνουν μόνοι τους. Οι "χειρότεροι" πάντως είναι στα συνέδρια της docker. Δυστυχώς στις εταιρίες που ακόμα δραστηριοποιούνται με 20 χρόνων πρακτικές, αυτά δεν έχουν αλλάξει πολύ.

    Προσωπικά θα ήθελα αυτή η αλλαγή να επεκταθεί και στα interviews και στους απαράδεκτους recruiter.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  13. #5638
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέγα λάθος σκέψης.
    Τι να το κάνω να με πληρώνουν καλύτερα και να υπάρχει πχ άσχημο εργασιακό περιβάλλον (γραφεία και dress code), ωράριο χωρίς τέλος, χάλια αφεντικά.
    Όσο δουλεύεις, υπολογίζεις και άλλες παραμέτρους.

    Μπήκα στο Igaming και επιτέλους είμαι σε εταιρεία όπου δεν υπάρχει dresscode και τηρείται ευλαβικά το οκτάωρο.
    Νιώθω άλλος άνθρωπος.
    δεν διαφωνώ για αυτο και έγραψα "πας όπου πληρώνουν καλύτερα για τους ίδιους όρους εργασίας".

    Όσον αφορά τον ενδυματολογικό κώδικα κάθε χώρος εργασίας εχει τον δικό του. Εγώ πηγαίνω στην δουλειά με τα ρούχα που θέλω, τα αλλάζω και βάζω τα ρούχα που μου παρέχει ο εργοδότης και στο τέλος της ημέρας ξαναβάζω τα καθαρά ρούχα μου
    Τι θέλω να πω, οτι εφόσον ο εργοδότης ή η φύση της δουλειάς σε υποχρεώνουν να ντύνεσαι με συγκεκριμένο τρόπο που διαφορετικά δεν θα το έκανες θα πρέπει να σου παρέχουν την ενδυμασία και να αναλαμβάνουν το κόστος συντήρησης και καθαριότητας.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από automatix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχετικά με τη θέση; Ίδια θα είναι είτε στη μία είτε στην άλλη; Γιατί και αυτό παίζει ρόλο..

    Spoiler:
    Με βάζετε σε σκέψεις έτσι όπως σκέφτεστε.. Μια γνώμη..

    Τελικά εγώ υπέγραψα με μια καλή ελληνική εταιρία,
    με ωραίο περιβάλλον και λίγα άτομα για ένα Χ ποσό, για θέση junior sysadmin με 8ωρο.

    Για τα ίδια χρήματα πάνω κάτω (τη δευτέρα θα έχω το offer letter) υπάρχει ενδιαφέρον από μια big4,
    για θέση συμβουλευτική, ακριβώς σε αυτό που με ενδιαφέρει (infosec).

    Ως εκ τούτου είμαι σε δίλημμα.

    Η μικρή ήταν άψογη, στην ώρα της στα οφφερ και καλά χρήματα για τζούνιορ και ειδικά για Ελλάδα. Για 1 χρόνο σίγουρα θα μάθω πραγματάκια, απλώς το IT support δεν έχει μέλλον και χρήματα.

    Από την άλλη η μεγάλη έχει ενδιαφέρον αντικείμενο, αλλά 10 μέρες να απαντήσουν και αν δεν έλεγα ότι έχω υπογράψει αλλού θα έκαναν άλλες τόσες να μου στείλουν το offer.(και τώρα με καθυστέρησαν μια βδομάδα για offer).

    Πως θα σκεφτόσασταν σε ανάλογη περίπτωση στην Ελλάδα; Μέχρι τον Μάρτιο θα είμαι αναγκαστικά Ελλάδα, οπότε θέλω να χτίσω cv για έξω..

    γνώμη μου είναι οτι εφόσον θέλεις να συνεχίσεις στο εξωτερικό να δεις πια θέση θα σου παρέχει εμπειρία και συστατικές που μπορούν να σου ανοίξουν πόρτες

    - - - Updated - - -

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_20180610_105717.jpg 
Εμφανίσεις:  13 
Μέγεθος:  151,3 KB 
ID: 194427

    χειμώνα καλοκαίρι βάζω την ιδια λευκή φόρμα. Την εχω συνηθίσει τόσο που αν και θεωρητικά μπορώ να βαζω τα κανονικά μου ρούχα δεν την αλλάζω

  14. #5639
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.374
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν διαφωνώ για αυτο και έγραψα "πας όπου πληρώνουν καλύτερα για τους ίδιους όρους εργασίας".

    Όσον αφορά τον ενδυματολογικό κώδικα κάθε χώρος εργασίας εχει τον δικό του. Εγώ πηγαίνω στην δουλειά με τα ρούχα που θέλω, τα αλλάζω και βάζω τα ρούχα που μου παρέχει ο εργοδότης και στο τέλος της ημέρας ξαναβάζω τα καθαρά ρούχα μου
    Τι θέλω να πω, οτι εφόσον ο εργοδότης ή η φύση της δουλειάς σε υποχρεώνουν να ντύνεσαι με συγκεκριμένο τρόπο που διαφορετικά δεν θα το έκανες θα πρέπει να σου παρέχουν την ενδυμασία και να αναλαμβάνουν το κόστος συντήρησης και καθαριότητας.

    - - - Updated - - -




    γνώμη μου είναι οτι εφόσον θέλεις να συνεχίσεις στο εξωτερικό να δεις πια θέση θα σου παρέχει εμπειρία και συστατικές που μπορούν να σου ανοίξουν πόρτες

    - - - Updated - - -

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_20180610_105717.jpg 
Εμφανίσεις:  13 
Μέγεθος:  151,3 KB 
ID: 194427

    χειμώνα καλοκαίρι βάζω την ιδια λευκή φόρμα. Την εχω συνηθίσει τόσο που αν και θεωρητικά μπορώ να βαζω τα κανονικά μου ρούχα δεν την αλλάζω
    Δηλαδή όλες οι εταιρείες που απαιτουν κουστούμι/πουκάμισο πρέπει να σου περιέχουν καθαριότητα κιόλας;
    Δεν μου ΄χει τύχει ποτέ, ούτε στο καζίνο που δούλευα στα γραφεία και ήθελαν να έχω κουστούι συγκεκριμενου χρώματος και με δικά μου έξοδα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  15. #5640
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή όλες οι εταιρείες που απαιτουν κουστούμι/πουκάμισο πρέπει να σου περιέχουν καθαριότητα κιόλας;
    Δεν μου ΄χει τύχει ποτέ, ούτε στο καζίνο που δούλευα στα γραφεία και ήθελαν να έχω κουστούι συγκεκριμενου χρώματος και με δικά μου έξοδα.
    Δεν είπα οτι πρέπει, αλλα εαν ο εργοδότης μου με υποχρεώνει να φοράω ρούχα για την εργασία μου που διαφορετικά δεν θα φορούσα δεν μπορώ να του ζητήσω να μου τα παρέχει;
    Δεν θέλω να τα βάζω εκτός, δεν θέλω να τα πάρω σπίτι, δεν είναι ιδιοκτησία μου. Πηγαίνω τα βάζω στην δουλειά τα αφήνω στην δουλειά.

Σελ. 376 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 356366371374375376377378381386396 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 15:33
  2. Απόψεις για πτυχιακή εργασία
    Από nn555 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-09, 19:48
  3. Προταση απο Πλαίσιο για υπολογιστη!!! Απόψεις και γνώμες!!
    Από Hunter 85 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-08, 19:28
  4. LG απόψεις και γνώμες
    Από 21century στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 00:45
  5. Περι Shareaza Γνωμες, Αποψεις ...
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Shareaza
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-04, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας