Σελ. 395 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 375385390393394395396397400405415 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.911-5.925 από 8098
  1. #5911
    Εγγραφή
    19-04-2008
    Μηνύματα
    456
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2333/956
    ISP
    Forthnet
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    8.2(dB) / 41.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    δεν ηξερα που αλλου να το βαλω (αν υπαρχει κατι πιο καταλληλο, παρακαλω να μετακινηθει).
    Κανω διδακτορικο στο εξωτερικο και εχω παρει αναβολη απο το στρατο. Ομως τελειωνει οταν γινω 31, δηλαδη Γεναρη 2019.
    Το προβλημα ειναι οτι δεν εχω τελειωσει με το διδακτορικο και μπορει να παρει πολυ περισσοτερο χρονο. Τι μπορω να κανω?
    Ακουω για φυλακες, προστιμα κλπ και εχω απελπιστει. Εχει κανεις παρομοια εμπειρια?

  2. #5912
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.540
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_nut18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ηξερα που αλλου να το βαλω (αν υπαρχει κατι πιο καταλληλο, παρακαλω να μετακινηθει).
    Κανω διδακτορικο στο εξωτερικο και εχω παρει αναβολη απο το στρατο. Ομως τελειωνει οταν γινω 31, δηλαδη Γεναρη 2019.
    Το προβλημα ειναι οτι δεν εχω τελειωσει με το διδακτορικο και μπορει να παρει πολυ περισσοτερο χρονο. Τι μπορω να κανω?
    Ακουω για φυλακες, προστιμα κλπ και εχω απελπιστει. Εχει κανεις παρομοια εμπειρια?
    επίσης κούρεμα με την ψιλή και διαπόμπευση για τεντιμποϊσμό

    Πόσο καιρό εχεις έξω; αν εχεις κλείσει ή κλεινεις 7ετια για την οποια μπορείς να αποδειξεις οτι εργαζοσουν μπορεις να πάρεις αναβολή ως μόνιμος κατοικος εξωτερικού. Το ιδιο εαν εχεις κλεισει 11 ετια χωρις να χρειαζεται να αποδειξεις οτι εργαζοσουν.

    εαν εισαι διαπρέπον επιστήμονας κάτοχος phd μπορείς να παρεις αναβολή εως τα 33 https://www.stratologia.gr/sites/def...%9F%2012_0.pdf

    και βεβαια υπάρχουν οι αναβολές για λόγους υγείας

  3. #5913
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_nut18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ηξερα που αλλου να το βαλω (αν υπαρχει κατι πιο καταλληλο, παρακαλω να μετακινηθει).
    Κανω διδακτορικο στο εξωτερικο και εχω παρει αναβολη απο το στρατο. Ομως τελειωνει οταν γινω 31, δηλαδη Γεναρη 2019.
    Το προβλημα ειναι οτι δεν εχω τελειωσει με το διδακτορικο και μπορει να παρει πολυ περισσοτερο χρονο. Τι μπορω να κανω?
    Ακουω για φυλακες, προστιμα κλπ και εχω απελπιστει. Εχει κανεις παρομοια εμπειρια?
    Μη μασάς & μην αγχώνεσαι.

    Αν δεν έχεις συμπληρώσει τα χρόνια για να είσαι μόνιμος κάτοικος εξωτερικού και να πάρεις την αντίστοιχη αναβολή, θα θεωρηθείς ότι είσαι ανυπότακτος εξωτερικού. Δλδ θα σε καλέσουν με την επόμενη ΕΣΣΟ από όταν σου λήξει η αναβολή, εσύ θα το αγνοήσεις και μετά από κανένα 6μηνο θα καταλάβουν ότι δεν έχεις πάει. Αφού γίνει αυτό θα σου μπει μια ποινή 6Κ ευρώ που θα σταλεί στην εφορία. Οπότε αυτά θα πρέπει να τα πληρώσεις και θεωρητικά τα παίρνεις πίσω όταν τακτοποιήσεις την ανυποταξία σου.

    Ως ανυπότακτος εξωτερικού μπορείς να μπαίνεις και να βγαίνεις (νομίζω οτι στο βγαίνεις ο νόμος είναι λίγο φλου) από τη χώρα αλλά και να κάθεσαι μέχρι 1 μήνα (ή κάτι τέτοιο). Δλδ είναι μια χαρά για τις διακοπές σου.

    Λογικά για να θεωρηθείς ανυπότακτος εξωτερικού πρέπει να πάρεις χαρτί από το τοπικό σου προξενείο (το οποίο αν δεν κάνω λάθος ανανεώνεται) - δεν το έχω πάρει ποτέ. Για όλα αυτά θα πρέπει να σε ενημερώσει αναλυτικά το ελληνικό προξενείο της περιοχής που μένεις. Αλλά διπλο-τσέκαρε αυτά που σου λένε (με νόμους κλπ) επειδή ακόμα και από αυτούς ακούς ανακρίβειες.

    Που κάνεις το διδακτορικό (πόλη-χώρα);

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εαν εισαι διαπρέπον επιστήμονας κάτοχος phd μπορείς να παρεις αναβολή εως τα 33 https://www.stratologia.gr/sites/def...%9F%2012_0.pdf
    Ναι και αυτό, το είχα ξεχάσει. Ζήτησέ τους να γράψουν μερικές συστατικές επιστολές για το πόσο πίσω θα πάει η ανθρωπότητα χωρίς τη δική σου επιστημονική συνεισφορά. Είναι πιθανό να την πάρεις.

    Απλά το κακό με αυτή την αναβολή είναι ότι είναι για ένα χρόνο.

    - - - Updated - - -

    Βέβαια η τελευταία αναβολή είναι για κατόχους διδακτορικού και το παιδί είναι υποψήφιος διδάκτορας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Φανερός Πράκτωρ : 23-09-18 στις 17:37.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  4. #5914
    Εγγραφή
    20-11-2016
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη Αττικής
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Αν είσαι διαπρέπων επιστήμονας μπορείς να κάνεις επέκταση αναβολής μέχρι τα 33. Θα πρέπει όμως να επικοινωνήσεις με τη Στρατολογία για αυτό το θέμα.

    Εναλλακτικά κτυπάς απανωτές αναβολές λόγω υγείας ή βγαίνεις ανυπότακτος εξωτερικού όπως είπαν τα παιδιά παραπάνω. Φυλακή δεν πρόκειται να μπεις, σίγουρα όμως θα σου επιβληθεί πρόστιμο 6000 Ευρώ για ανυποταξία.

  5. #5915
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Το άλλο Σάββατο έχω 8ωρο transit στη Γενεύη (GVA), προλαβαίνω να κάνω λίγο τουρισμό;
    Έχει τίποτα σε travelcard για να κινηθώ στην πόλη και από και προς το αεροδρόμιο;
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  6. #5916
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.569
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το άλλο Σάββατο έχω 8ωρο transit στη Γενεύη (GVA), προλαβαίνω να κάνω λίγο τουρισμό;
    Έχει τίποτα σε travelcard για να κινηθώ στην πόλη και από και προς το αεροδρόμιο;
    Στο χώρο παραλαβής αποσκευών δίνουν δωρεάν εισιτήριο για να 1 ώρα για όλη την πόλη.
    Με αυτό μπορείς να πας άνετα στην πόλη με το τρένο.
    Οποιοδήποτε τρένο και να πάρεις από το σταθμό θα κάνει την πρώτη του στάση στον κεντρικό σταθμό της Γενεύης.
    Μετά κατέβα μια βόλτα στη λίμνη + παλιά πόλη, ξαναγράψε για να σου πω και που να φας καλά και οικονομικά (για ελβετικά δεδομένα, δηλαδή να πληρώσεις λιγότερα από 15€ και να χορτάσεις).

    Για επιστροφή, από το κεντρικό σταθμό πάρε οποιοδήποτε τρένο πάει αεροδρόμιο, αφού πρώτα αγοράσεις εισιτήριο από τα εκδοτικά μηχανήματα.
    Δε θυμάμαι αν θέλει ακύρωση.
    Κάτω από 4 φράγκα πρέπει να κοστίζει.

  7. #5917
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Καλη φαση που ειναι δωρεαν για να πας αλλα κοστιζει για να γυρισεις. Μου θυμίζει μια ταινία με τον Χατζηχρήστο που χρεωνε στην εξοδο απο το θεατρο 20αρικο

  8. #5918
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.569
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Για να δεις πόσο συχνά έχει τρένα και να δεις πόσο εύκολο είναι, πήγαινε στη σελίδα αυτή, advanced search, αφαίρεσε από τα μέσα Bus και Tram για να βγάλει μόνο τρένο, και γράψε από "Genève" προς "Genève-Aéroport".
    Το εισιτήριο που χρειάζεσαι είναι το UNIRESO Tout Genève και κάνει 3 φράγκα μόνο (θυμόμουν 3,5). Μην πάρεις αυτό με τα 2 φράγκα καθώς είναι για κατόχους κάρτας 1/2 price.

  9. #5919
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    @lewton thanks
    Εμένα πάλι μόνο αυτά με τα 2CHF μου βγάζει...θα τα δω μετά με λίγο παραπάνω υπομονή
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  10. #5920
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.569
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    @lewton thanks
    Εμένα πάλι μόνο αυτά με τα 2CHF μου βγάζει...θα τα δω μετά με λίγο παραπάνω υπομονή
    Δε χρειάζεται να το δεις. Στο site η default τιμή είναι για 1/2 price card γιατί σχεδόν όλοι την έχουν.
    Όταν πας στο μηχάνημα είναι ξεκάθαρο.

  11. #5921
    Εγγραφή
    19-04-2008
    Μηνύματα
    456
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2333/956
    ISP
    Forthnet
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    8.2(dB) / 41.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μη μασάς & μην αγχώνεσαι.

    Αν δεν έχεις συμπληρώσει τα χρόνια για να είσαι μόνιμος κάτοικος εξωτερικού και να πάρεις την αντίστοιχη αναβολή, θα θεωρηθείς ότι είσαι ανυπότακτος εξωτερικού. Δλδ θα σε καλέσουν με την επόμενη ΕΣΣΟ από όταν σου λήξει η αναβολή, εσύ θα το αγνοήσεις και μετά από κανένα 6μηνο θα καταλάβουν ότι δεν έχεις πάει. Αφού γίνει αυτό θα σου μπει μια ποινή 6Κ ευρώ που θα σταλεί στην εφορία. Οπότε αυτά θα πρέπει να τα πληρώσεις και θεωρητικά τα παίρνεις πίσω όταν τακτοποιήσεις την ανυποταξία σου.

    Ως ανυπότακτος εξωτερικού μπορείς να μπαίνεις και να βγαίνεις (νομίζω οτι στο βγαίνεις ο νόμος είναι λίγο φλου) από τη χώρα αλλά και να κάθεσαι μέχρι 1 μήνα (ή κάτι τέτοιο). Δλδ είναι μια χαρά για τις διακοπές σου.

    Λογικά για να θεωρηθείς ανυπότακτος εξωτερικού πρέπει να πάρεις χαρτί από το τοπικό σου προξενείο (το οποίο αν δεν κάνω λάθος ανανεώνεται) - δεν το έχω πάρει ποτέ. Για όλα αυτά θα πρέπει να σε ενημερώσει αναλυτικά το ελληνικό προξενείο της περιοχής που μένεις. Αλλά διπλο-τσέκαρε αυτά που σου λένε (με νόμους κλπ) επειδή ακόμα και από αυτούς ακούς ανακρίβειες.

    Που κάνεις το διδακτορικό (πόλη-χώρα);

    - - - Updated - - -



    Ναι και αυτό, το είχα ξεχάσει. Ζήτησέ τους να γράψουν μερικές συστατικές επιστολές για το πόσο πίσω θα πάει η ανθρωπότητα χωρίς τη δική σου επιστημονική συνεισφορά. Είναι πιθανό να την πάρεις.

    Απλά το κακό με αυτή την αναβολή είναι ότι είναι για ένα χρόνο.

    - - - Updated - - -

    Βέβαια η τελευταία αναβολή είναι για κατόχους διδακτορικού και το παιδί είναι υποψήφιος διδάκτορας.
    ευχαριστω.
    κατοικος εξωτερικου λογικα δε γινεται γιατι ειμαι περιπου 3 χρονια εξωτερικο. Το Γεναρη θα γινω 31 οποτε αυτο το διαπρεπων μαλλον δεν ισχυει. Εκτος αν με καποια συστατικη ακομα και αν δεν εχω παρει διδακτορικο, μου δωσουν καποια εξτρα αναβολη?

    τα 6k ευρω πως τα παιρνεις πισω ?

    Να τους μιλησω σχετικα με την αναβολη ή απλα να το αφησω ετσι ωστε το προστιμο να ερθει οσο πιο αργα γινεται? Γιατι αν παω και τους πω οτι θελω αναβολη κλπ μπορει μετα να θυμουνται το ονομα και το προστιμο να ερθει πολυ πιο γρηγορα απο 6 μηνες που λες. Αν ειναι να πληρωνω 6 χιλ. δηλαδη καθε 2-3 μηνες.

  12. #5922
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_nut18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω.
    κατοικος εξωτερικου λογικα δε γινεται γιατι ειμαι περιπου 3 χρονια εξωτερικο. Το Γεναρη θα γινω 31 οποτε αυτο το διαπρεπων μαλλον δεν ισχυει. Εκτος αν με καποια συστατικη ακομα και αν δεν εχω παρει διδακτορικο, μου δωσουν καποια εξτρα αναβολη?

    τα 6k ευρω πως τα παιρνεις πισω ?

    Να τους μιλησω σχετικα με την αναβολη ή απλα να το αφησω ετσι ωστε το προστιμο να ερθει οσο πιο αργα γινεται? Γιατι αν παω και τους πω οτι θελω αναβολη κλπ μπορει μετα να θυμουνται το ονομα και το προστιμο να ερθει πολυ πιο γρηγορα απο 6 μηνες που λες. Αν ειναι να πληρωνω 6 χιλ. δηλαδη καθε 2-3 μηνες.
    1) αμφιβάλω αν θα κάνουν εξαίρεση για σένα αν δεν έχεις διδακτορικό. Και σοβαρά τώρα, πόσο διαπρέπων επιστήμονας είσαι πριν το διδακτορικό σου... Εδώ παίζεται αν είμαστε και μετά... Αλλά μπορείς να ρωτήσεις
    2) Σε γενικές γραμμές είναι (πολύ) συνεργάσιμοι και στη στρατολογία και στην εφορία. Μάλλον δύσκολα θα σε θυμούνται. Αλλά σε εμένα και η στρατολογία το καθυστέρησε αλλά και η εφορία όσο μπορούσε. Τελικά προφανώς μπήκε.
    3) Δεν έχω ιδέα πως και πότε τα παίρνεις πίσω. Εγώ βγήκα μόνιμος κάτοικος εξωτερικού πριν χρειαστεί να πληρώσω. Οι πιο πολλοί λένε "ου μπλέξεις" - δλδ μην τα περιμένεις άμεσα πίσω όταν τακτοποιήσεις το θέμα της ανυποταξίας σου
    4) Με την εφορία μπορείς να κάνεις διακανονισμό και να πληρώνεις με δόσεις
    5) Μου φαίνεται τρελό να σε καλούν σε κάθε ΕΣΣΟ και να σου βάζουν 6χίλιαρα. Λογικά μια φορά θα μπει το πρόστιμο. Το γενικό σκεπτικό είναι να σε βοηθήσουν και να σε αφήσουν ήσυχο όσο είσαι εκτός χώρας αλλά βάζουν και ένα πρόστιμο για να "σφίγγουν οι κώλοι". Μπορείς να μιλήσεις με τη στρατολογία για τα παραπάνω. Λογικά θα βρεις φυσιολογικό κόσμο, αν όχι πάρε σε άλλο στρατολογικό γραφείο. Νομίζω ότι κάποιος από εδώ έχει ακολουθήσει αυτό το δρόμο. Μπορεί να σου πει.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  13. #5923
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.540
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Το εξαχιλιαρο μπορεί να στο ξαναβάλουν αν για κάποιο λόγο διακοψεις την ανυπακοή. Γενικά θα σε καλούν σε καθε εσσο μην μασάς.

    Σύμφωνα με αυτά που μου έχουν πει τα λεφτά μπορεις να τα πάρεις πίσω εαν βγεις μόνιμος κάτοικος εξωτερικού ή Ι5.

    Δεν τα παίρνεις πίσω εαν υπηρετήσεις ή εάν εξαγοράσεις.

    Γνώμη μου είναι να πας για αναβολή υγείας, μάζεψε δυο χρόνια αναβολών και στο τέλος αφού έχεις τελειώσει με το καλό το διδακτορικό σου θα δεις τι θα κάνεις με την στράτευση.

  14. #5924
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Για κάποιον που ειναι ήδη στο εξωτερικό, πως παίρνει ευρωπαική κάρτα υγείας απο το ΙΚΑ (στην Ελλάδα); Εννοώ για να έχει κάλυψη υγείας στο εξωτερικό, αυτός και προστατευόμενα μέλη.

  15. #5925
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για κάποιον που ειναι ήδη στο εξωτερικό, πως παίρνει ευρωπαική κάρτα υγείας απο το ΙΚΑ (στην Ελλάδα); Εννοώ για να έχει κάλυψη υγείας στο εξωτερικό, αυτός και προστατευόμενα μέλη.
    Σίγουρα πας στο ΙΚΑ, νομίζω οτι τη βγάζεις και την ιδια ημέρα.
    Αλλά νομίζω πως βγάζουν ολα τα μελη απο μια καρτα.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

Σελ. 395 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 375385390393394395396397400405415 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 15:33
  2. Απόψεις για πτυχιακή εργασία
    Από nn555 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-09, 19:48
  3. Προταση απο Πλαίσιο για υπολογιστη!!! Απόψεις και γνώμες!!
    Από Hunter 85 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-08, 19:28
  4. LG απόψεις και γνώμες
    Από 21century στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 00:45
  5. Περι Shareaza Γνωμες, Αποψεις ...
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Shareaza
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-04, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας