Σελ. 344 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 324334339342343344345346349354364 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.146-5.160 από 8099
  1. #5146
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντρούκλα μου εσύ!
    Έτσι, έτσι

    Τώρα πιο σοβαρά: μου κάνει εντύπωση αυτά που λέτε για σταμάτημα στο αεροδρόμιο κλπ.
    Το ΦΕΚ που περιγράφει την ανυποταξία λέει ότι αν κάποιος είναι ανυπότακτος εξωτερικού μπορεί να παραμείνει στην Ελλάδα για 1 μήνα. Νομίζω ότι άφηνε φλου το ότι φεύγει πάλι ελεύθερα αλλά ΟΚ (νομίζω ότι αυτές είναι οι ασάφειες του νόμου)...

    Επί της ουσίας νομίζω ότι υπάρχει σαφής διαχωρισμός για το αν είσαι ανυπότακτος εσωτερικού ή εξωτερικού και το τελευταίο το πιστοποιεί το ελληνικό προξενείο της χώρας που ζεις. Και λογικά αν είσαι ανυπότακτος εξωτερικού μπαίνεις και βγαίνεις στη χώρα για maximum 1 μήνα (που στην τελική εντός Σέγκεν, κανείς δεν το κοιτάζει)

    Τα παραπάνω τα ψάχνετε εσείς αν ισχύουν ακόμα και αν είναι αρκούντως ακριβή.
    Δώστε μεγάλη προσοχή στις πληροφορίες που παίρνετε. Έχω ακούσει ανακρίβειες από το ίδιο το προξενείο και μάλιστα χονδροειδέστατες.
    Στην χειρότερη μιλήστε και με κάποιο άλλο προξενείο που ίσως να έχει και μεγαλύτερη εμπειρία από το κοντινό/δικό σας
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  2. #5147
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι, έτσι

    Τώρα πιο σοβαρά: μου κάνει εντύπωση αυτά που λέτε για σταμάτημα στο αεροδρόμιο κλπ.
    Το ΦΕΚ που περιγράφει την ανυποταξία λέει ότι αν κάποιος είναι ανυπότακτος εξωτερικού μπορεί να παραμείνει στην Ελλάδα για 1 μήνα. Νομίζω ότι άφηνε φλου το ότι φεύγει πάλι ελεύθερα αλλά ΟΚ (νομίζω ότι αυτές είναι οι ασάφειες του νόμου)...

    Επί της ουσίας νομίζω ότι υπάρχει σαφής διαχωρισμός για το αν είσαι ανυπότακτος εσωτερικού ή εξωτερικού και το τελευταίο το πιστοποιεί το ελληνικό προξενείο της χώρας που ζεις. Και λογικά αν είσαι ανυπότακτος εξωτερικού μπαίνεις και βγαίνεις στη χώρα για maximum 1 μήνα (που στην τελική εντός Σέγκεν, κανείς δεν το κοιτάζει)

    Τα παραπάνω τα ψάχνετε εσείς αν ισχύουν ακόμα και αν είναι αρκούντως ακριβή.
    Δώστε μεγάλη προσοχή στις πληροφορίες που παίρνετε. Έχω ακούσει ανακρίβειες από το ίδιο το προξενείο και μάλιστα χονδροειδέστατες.
    Στην χειρότερη μιλήστε και με κάποιο άλλο προξενείο που ίσως να έχει και μεγαλύτερη εμπειρία από το κοντινό/δικό σας
    Ήταν σαφές ότι στην περίπτωση του φίλου που του συνέβη αυτό ήταν γραφειοκρατικό λάθος.
    Άντε να ξεμπλέξεις όμως.

    - - - Updated - - -

    Και για αυτό ήθελα να δω αν έχουν κάνει το ίδιο λάθος με εμένα.

  3. #5148
    Εγγραφή
    08-10-2006
    Περιοχή
    Utrecht, NL
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    356
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    150/15 Mbit/s
    ISP
    Ziggo
    Router
    Cisco EPC 3925
    Βαριέμαι να τα ξαναγράφω αλλά αν ψάξεις το thread θα βρεις τα μηνύματα. Η στρατολογία μου έλεγε δεν έχεις πρόβλημα χωρίς να μπορούν να το εγγυηθούν με κάποιο τρόπο π.χ. εγγράφως. Το προξενείο εδώ λέει ότι για να είμαι τυπικός πρέπει να πηγαίνω κάθε έξι μήνες (!!) να ανανεώνω το στάτους μου. Όταν τους ζήτησα να μου πουν που το λέει αυτό ο νόμος μου τα μασούσαν. Φυσικά και δεν πηγαίνω κάθε 6 μήνες να χάσω μια μέρα και να πληρώνω και 50ευρο και απλά έχω πάντα μαζί μου όταν πάω Ελλάδα το τελευταίο τέτοιο χαρτί (που το χρειάστηκα για να ανανεώσω το διαβατήριο).

  4. #5149
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Ναι ΟΚ, σε αυτή τη διαδικασία που αγνόησες αναφέρομαι.
    Νομίζω ότι όταν το είχα ψάξει εγώ ήταν για 1 χρόνο αλλά δεν έδωσα πολλή σημασία επειδή μπορούσα να κάνω τα χαρτιά μου για μόνιμος κάτοικος εξωτερικού.

    - - - Updated - - -

    Με λίγα λόγια διαδικασία φαίνεται να υπάρχει απλά ήθελες/θέλεις να την αγνοήσεις
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  5. #5150
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ΟΚ, σε αυτή τη διαδικασία που αγνόησες αναφέρομαι.
    Νομίζω ότι όταν το είχα ψάξει εγώ ήταν για 1 χρόνο αλλά δεν έδωσα πολλή σημασία επειδή μπορούσα να κάνω τα χαρτιά μου για μόνιμος κάτοικος εξωτερικού.

    - - - Updated - - -

    Με λίγα λόγια διαδικασία φαίνεται να υπάρχει απλά ήθελες/θέλεις να την αγνοήσεις
    Δε θα έπρεπε να είναι καν σε λίστα απαγόρευσης εξόδου από τη χώρα.

  6. #5151
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα έπρεπε να είναι καν σε λίστα απαγόρευσης εξόδου από τη χώρα.
    Ακριβώς, θα έπρεπε να είχε πάει φαντάρος

  7. #5152
    Εγγραφή
    08-10-2006
    Περιοχή
    Utrecht, NL
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    356
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    150/15 Mbit/s
    ISP
    Ziggo
    Router
    Cisco EPC 3925
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα έπρεπε να είναι καν σε λίστα απαγόρευσης εξόδου από τη χώρα.
    Ακριβώς, το προξενείο θεωρεί ότι το χαρτί είναι απόδειξη ότι είμαι ανυπότακτος εξωτερικού σε περίπτωση που κάποιος με σταματήσει, αλλά εννοείται ότι κάποιος που είναι ανυπότακτος και δεν ανανεώσει το χαρτί δεν μπαίνει στη λίστα αυτή.

  8. #5153
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    ανυπότακτος εξωτερικού, χρειάζεται να ανανεώσω το διαβατήριο, πηγαίνω στο τμήμα μαζι μου και το χαρτι της στρατολογιας που βεβαιώνει την κατασταση μου ως ανυπότακτου εξωτερικού, δίνω όλα τα αλλα δικαιολογητικά.
    Όπα μου λεει ο αστυνομικός οταν κοιταξε στο σύστημα, δεν μπορώ να σου βγάλω διαβατήριο εχεις απαγόρευση εξόδου απο τη χώρα.
    Του δείχνω το χαρτι της στρατολογιας, το βγάζει μια φωτοτυπία, μου δινει να υπογραψω μια υπευθυνη δηλωση οτι δεν εχω περισσότερο απο ενα μήνα στην χώρα και προχώρησε στην εκδοση.
    Δίδαγμα: στο σύστημα φαίνεται οτι ο ανυπότακτος εξωτερικού εχει απαγόρευση εξόδου. Μια φωτοτυπία απο το χαρτί της στρατολογίας μπορεί να σας γλυτώσει απο μπελάδες

  9. #5154
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ανυπότακτος εξωτερικού, χρειάζεται να ανανεώσω το διαβατήριο, πηγαίνω στο τμήμα μαζι μου και το χαρτι της στρατολογιας που βεβαιώνει την κατασταση μου ως ανυπότακτου εξωτερικού, δίνω όλα τα αλλα δικαιολογητικά.
    Όπα μου λεει ο αστυνομικός οταν κοιταξε στο σύστημα, δεν μπορώ να σου βγάλω διαβατήριο εχεις απαγόρευση εξόδου απο τη χώρα.
    Του δείχνω το χαρτι της στρατολογιας, το βγάζει μια φωτοτυπία, μου δινει να υπογραψω μια υπευθυνη δηλωση οτι δεν εχω περισσότερο απο ενα μήνα στην χώρα και προχώρησε στην εκδοση.
    Δίδαγμα: στο σύστημα φαίνεται οτι ο ανυπότακτος εξωτερικού εχει απαγόρευση εξόδου. Μια φωτοτυπία απο το χαρτί της στρατολογίας μπορεί να σας γλυτώσει απο μπελάδες
    Ενδιαφέρον, ευχαριστώ.

  10. #5155
    Εγγραφή
    20-05-2004
    Περιοχή
    Amsterdam, NL
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.632
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/1Gbit
    ISP
    T-Mobile
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι, έτσι

    Τώρα πιο σοβαρά: μου κάνει εντύπωση αυτά που λέτε για σταμάτημα στο αεροδρόμιο κλπ.
    Το ΦΕΚ που περιγράφει την ανυποταξία λέει ότι αν κάποιος είναι ανυπότακτος εξωτερικού μπορεί να παραμείνει στην Ελλάδα για 1 μήνα. Νομίζω ότι άφηνε φλου το ότι φεύγει πάλι ελεύθερα αλλά ΟΚ (νομίζω ότι αυτές είναι οι ασάφειες του νόμου)...

    Επί της ουσίας νομίζω ότι υπάρχει σαφής διαχωρισμός για το αν είσαι ανυπότακτος εσωτερικού ή εξωτερικού και το τελευταίο το πιστοποιεί το ελληνικό προξενείο της χώρας που ζεις. Και λογικά αν είσαι ανυπότακτος εξωτερικού μπαίνεις και βγαίνεις στη χώρα για maximum 1 μήνα (που στην τελική εντός Σέγκεν, κανείς δεν το κοιτάζει)

    Τα παραπάνω τα ψάχνετε εσείς αν ισχύουν ακόμα και αν είναι αρκούντως ακριβή.
    Δώστε μεγάλη προσοχή στις πληροφορίες που παίρνετε. Έχω ακούσει ανακρίβειες από το ίδιο το προξενείο και μάλιστα χονδροειδέστατες.
    Στην χειρότερη μιλήστε και με κάποιο άλλο προξενείο που ίσως να έχει και μεγαλύτερη εμπειρία από το κοντινό/δικό σας
    Γνωρίζει κανείς τί γίνεται εαν έχει κάποιος ανυπότακτος εξωτερικού διπλή υπηκοότητα και χρησιμοποιεί το διαβατήριο της άλλης χώρας για ταξίδια στην Ελλάδα; Μπορούν στα ελληνικά αεροδρόμια να δουν οτι ο ταξιδιώτης έχει διπλή υπηκοότητα; Οι περισσότεροι ανυπότακτοι με τους οποίους έχω μιλήσει, δε βλέπουν τον λόγο να πάρουν δεύτερη υπηκοότητα και μου κάνει εντύπωση. Σε μερικές χώρες είναι σχετικά εύκολη η απόκτηση υπηκοότητας. Άσε που η ανανέωση ελληνικού διαβατηρίου στην Ολλανδία παίρνει πολύυυυ χρόνο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pan.nl : 17-05-17 στις 15:24.

  11. #5156
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Νομίζω ότι δε σε σταματάνε, γνωστός (που δεν έχει τακτοποιήσει το ελληνικό στρατιωτικό του) μπαίνει με το γερμανικό του διαβατήριο και δεν είχε πρόβλημα (αλλά δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες).

    Μου φαίνεται λίγο λυπηρό να φτάσεις να πάρεις άλλη υπηκοότητα για αυτό.
    Για να πάρεις άλλη υπηκοότητα λογικά πρέπει να μένεις σε μια χώρα 5+ συνεχόμενα χρόνια.
    Στα 7 εργάσιμα σε αναγνωρίζει το ελληνικό κράτος ως μόνιμο κάτοικο εξωτερικού και σου δίνει αναβολή επ' αόριστον μέχρι να επιστρέψεις μόνιμα στην Ελλάδα.

    Οπότε γιατί να το κάνεις;

    Έχει πολύ περισσότερο νόημα να πάρεις υπηκοότητα για άλλους λόγος (όπως π.χ. συμμετοχή στα κοινά κλπ)
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  12. #5157
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.454
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι δε σε σταματάνε, γνωστός (που δεν έχει τακτοποιήσει το ελληνικό στρατιωτικό του) μπαίνει με το γερμανικό του διαβατήριο και δεν είχε πρόβλημα (αλλά δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες).

    Μου φαίνεται λίγο λυπηρό να φτάσεις να πάρεις άλλη υπηκοότητα για αυτό.
    Για να πάρεις άλλη υπηκοότητα λογικά πρέπει να μένεις σε μια χώρα 5+ συνεχόμενα χρόνια.
    Στα 7 εργάσιμα σε αναγνωρίζει το ελληνικό κράτος ως μόνιμο κάτοικο εξωτερικού και σου δίνει αναβολή επ' αόριστον μέχρι να επιστρέψεις μόνιμα στην Ελλάδα.

    Οπότε γιατί να το κάνεις;

    Έχει πολύ περισσότερο νόημα να πάρεις υπηκοότητα για άλλους λόγος (όπως π.χ. συμμετοχή στα κοινά κλπ)
    Εγώ είμαι της άποψης ότι αν κανείς μπορεί να πάρει άλλη ΕΕ υπηκοότητα - δλδ πληρεί τις προϋποθέσεις - τότε γιατί όχι. Από πολλές απόψεις και σίγουρα αν κανείς δεν έχει στα άμεσα πλάνα του να ξεκολλήσει από εκεί που βρίσκεται ως expat.

    Το αν τώρα θέλει κανείς να το κάνει μόνο και μόνο για να γλυτώσει το καθεστώς ανυπότακτου, δεν το γνωρίζω αν στέκει ως "στρατηγική". Άλλωστε πλέον ο νόμος είναι τόσο χαλαρός και οι συνθήκες πια τόσο ανώδυνες που επιλογές υπάρχουν όπως αναφέρει και ο Φανερός παραπάνω. Στην τελική, έχει κυλήσει πολύ νερό στο αυλάκι από τότε που ανυπότακτοι γυρνούσαν Ελλάδα μόνο για κηδείες ή να δώσουν τελευταίο ασπασμό
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  13. #5158
    Εγγραφή
    20-05-2004
    Περιοχή
    Amsterdam, NL
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.632
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/1Gbit
    ISP
    T-Mobile
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι δε σε σταματάνε, γνωστός (που δεν έχει τακτοποιήσει το ελληνικό στρατιωτικό του) μπαίνει με το γερμανικό του διαβατήριο και δεν είχε πρόβλημα (αλλά δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες).

    Μου φαίνεται λίγο λυπηρό να φτάσεις να πάρεις άλλη υπηκοότητα για αυτό.
    Για να πάρεις άλλη υπηκοότητα λογικά πρέπει να μένεις σε μια χώρα 5+ συνεχόμενα χρόνια.
    Στα 7 εργάσιμα σε αναγνωρίζει το ελληνικό κράτος ως μόνιμο κάτοικο εξωτερικού και σου δίνει αναβολή επ' αόριστον μέχρι να επιστρέψεις μόνιμα στην Ελλάδα.

    Οπότε γιατί να το κάνεις;

    Έχει πολύ περισσότερο νόημα να πάρεις υπηκοότητα για άλλους λόγος (όπως π.χ. συμμετοχή στα κοινά κλπ)
    Αν και δεν είναι της παρούσης, είναι πολλοί οι λόγοι απόκτησης δεύτερης υπηκοότητας. Παραδείγματα:
    - συμμετοχή στα κοινά που ανέφερες (και ίσως αίσθημα καλύτερης ενσωμάτωσης)
    - το να μην εξαρτάσαι από ένα και μοναδικό κράτος και τη γραφειοκρατία του (βλ. χρονοβόρα ανανέωση διαβατηρίου)
    - το να έχεις σοβαρή υποστήριξη εαν ταξιδεύεις σε κάποιες χώρες του εξωτερικού στις οποίες μπορεί να μην υπάρχει ελληνική πρεσβεία.
    Επίσης σήμερα το ελληνικό διαβατήριο έχει μεν ισχύ, αλλά ποιός ξέρει σε 5-10 χρόνια.

  14. #5159
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Προσωπικά αν μείνω στη Γερμανία αρκετά ώστε να δικαιούμαι υπηκοότητα θα αιτηθώ να την πάρω.
    Καμία σχέση με στρατιωτική θητεία, απλά και μόνο γιατί στα διαβατήρια 2 είναι πάντα καλύτερα από 1.
    Για εμένα δεν είναι παρά ένα χαρτί, το αν είμαι Έλληνας ή κάτι άλλο δεν το κρίνει ένα χαρτί.

  15. #5160
    Εγγραφή
    15-09-2002
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    916
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Και υπάρχουν φυσικά και αυτοί που έχουν την δεύτερη υπηκοότητα επειδή γεννήθηκαν και μεγάλωσαν εξωτερικό με Έλληνες γονείς. Η Ελλάδα πάλι ζητάει το στρατιωτικό (τραγικό κατ' εμέ, σε αυτήν την περίπτωση δεν έχουν καν την δικαιολογία: η χώρα σου σε στήριξε και σε σπούδασε οπότε πήγαινε στρατό). Έχω έναν θείο με τέτοιο status, πηγαινοερχόταν με το γερμανικό διαβατήριο (τις ελάχιστες φορές που ερχόταν Ελλάδα) και όταν αποφάσισε να έρθει με τους παππούδες μου μόνιμα Ελλάδα ήταν πάνω από 45, οπότε κλάιν μάιν. Βέβαια όλα αυτά τα χρόνια δεν είχε τίποτα Ελλάδα από περιουσία, δουλειά κτλ.

Σελ. 344 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 324334339342343344345346349354364 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 15:33
  2. Απόψεις για πτυχιακή εργασία
    Από nn555 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-09, 19:48
  3. Προταση απο Πλαίσιο για υπολογιστη!!! Απόψεις και γνώμες!!
    Από Hunter 85 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-08, 19:28
  4. LG απόψεις και γνώμες
    Από 21century στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 00:45
  5. Περι Shareaza Γνωμες, Αποψεις ...
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Shareaza
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-04, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας