Σελ. 482 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 462472477480481482483484487492502 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.216-7.230 από 8099
  1. #7216
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ το home office δεν το κάνω καιρό και δεν το έχω βαρεθεί. Προφανώς και τα πολλά meetings με κάμερα είναι κουραστικά.

    Ευτυχώς έχουν μειωθεί.
    Για μένα η αρρώστια είναι τα πολλά meetings. Γενικά αν δουλεύεις σε περιβάλλον με off ή near shore, γραφείο ή σπίτι δεν έχει πολύ σημασία.

    Εγώ προτιμώ το γραφείο εφόσον όμως όλοι είναι εκεί. Τώρα με έχει βολεψει το σπίτι γιατί δεν έχω να φάω την κίνηση του αιώνα κάθε μέρα. Δυστυχώς στο Βέλγιο, οι εταιρείες βρίσκονται στο Θεό γενικά. Τελικά το Βέλγιο ίσως είναι η πιο αμερικανική Ευρωπαϊκή χώρα της Ευρώπης. Δεν ξέρω όμως γενικά. Απλά κράζω. Αν είναι να μ@λ@κιζομαι όπως προβλέπεται στις εταιρείες που έχω βρεθεί τελευταία, το κάνω από το σπίτι. Και αν τις μισές φορές κάποιος θα είναι online γιατί δεν υπάρχει οργάνωση, τότε ας είμαστε όλοι.

    Επίσης ψαχνω το φουλ ριμοτ γιατί θα ήθελα να μπορώ να δουλεύω από την Κρήτη ή τις Σεϋχέλλες. Υποψιάζομαι ότι το κλίμα και η κοινωνία δεν μου έχουν κάνει καλό. Αλλά σίγουρα δεν θέλω να δουλέψω για Έλληνα εργοδότη ή μάνατζερ.

  2. #7217
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ βαρέθηκα να ακούω Αγγλικά με γερμανική προφορά και υπέγραψα με καθαρά γερμανική start-up και ξεκινάω 1η Σεπτέμβρη.
    Ευκαιρία να μάθω επιτέλους Γερμανικά μιας και θέλω να πάρω γερμανική υπηκότητα κάποια στιγμή. Το 90+% είναι Γερμανοί, ευτυχώς ένας co-founder είναι Ολλανδός και για αυτό η γραπτή επικοινωνία είναι συνήθως στα Αγγλικά.

    Πλάκα κάνω, ο βασικός λόγος δεν ήταν η γλώσσα αλλά το ότι είναι Fintech και ήθελα να επιστρέψω στον κλάδο.
    Δεύτερος λόγος το ότι υπό κανονικές συνθήκες μετά το lockdown, δεν έχουν remote work (λίγες μέρες το μήνα επιτρέπεται) και δεν άντεχα άλλο να δουλεύω κλεισμένος στο σπίτι. Η εταιρία που είμαι τώρα έχει γίνει 100% remote, πχ από την ομάδα μου είμαστε 2 στο Αμβούργο και 5 εκτός, που σημαίνει ότι ακόμα και μετά το lockdown θα έπρεπε να είμαι συνέχεια σε βιντεοκλήσεις και το βαριέμαι απίστευτα. Επομένως όλοι εσείς οι οπαδοί του home office κράξτε ελεύθερα.
    Τρίτος λόγος είναι το γραφείο που είναι μέσα στο λιμάνι, κοντά στο παλιό μου Crossift που ελπίζω να μην χρεωκόπησε, και η απίστευτη ταράτσα με θέα κατευθείαν στο Elphie και δυνατότητες barbeque.

    Τα δωρεάν φρούτα, ποτά κλπ που διαβάζω από κάποιους άλλους τα προσπερνώ μιας και έχω συνηθίσει σε αυτά από το 2015 που άρχισα να δουλεύω σε start-ups.
    Καλά άσε τα δωρεάν φρούτα.
    Εσύ δεν είχες καν δουλειά για πόσο καιρό αφού μας έλεγες ότι δεν στεριωνες πουθενά.

    Μήπως το γυμναστήριο μέσα στην εταιρεία σου λέει κάτι;
    Ή ούτε αυτό σου έλειπε γιατί γυμναζοσουν μόνος στο σπίτι;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  3. #7218
    Εγγραφή
    22-05-2021
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    magcen
    ISP
    magcen
    Router
    magcen
    Path Level
    Fastpath
    Καλημέρα στην παρέα. Καινούργιος εδώ αν και σας παρακολουθώ χρόνια. Μένω και εργάζομαι 5 χρόνια στην Ολλανδία αλλά νομίζω πλέον κουράστηκα και θα ήθελα να δω κάποια άλλη χώρα. Γενικά έχω αποκλείσει όλη την Β.Ευρώπη. Μια από τις χώρες που εξετάζω είναι η Ελβετία. Δεν μιλάω κάποια από τις επίσημες γλώσσες. Θα ήθελα να ρωτήσω ποια ειναι η γνώμη σας για το εργασιακό περιβάλλον στην Ελβετία. Στην Ολλανδία είναι πολύ χαλαρά τα πράγματα και δεν υπάρχει ιεραρχία. Επίσης δεδομένου ότι δεν μιλάω κάποια γλώσσα αν υποθετικά μπορούσα να βρω δουλειά οπουδήποτε θα προτείνατε προς Γενεύη μεριά ή Ζυρίχη?

  4. #7219
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά άσε τα δωρεάν φρούτα.
    Εσύ δεν είχες καν δουλειά για πόσο καιρό αφού μας έλεγες ότι δεν στεριωνες πουθενά.

    Μήπως το γυμναστήριο μέσα στην εταιρεία σου λέει κάτι;
    Ή ούτε αυτό σου έλειπε γιατί γυμναζοσουν μόνος στο σπίτι;
    Πότε τα έγραψε αυτά; Άνεργος ήταν λόγω πανδημίας όπως και εγώ και κάποιος άλλος από Γερμανία που αναγκάστηκε να γυρίσει Θεσσαλονίκη. Ίσως σκέφτεσαι εμένα πάντως γιατί ένα midlife crisis το περνάω η αλήθεια είναι.

  5. #7220
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πότε τα έγραψε αυτά; Άνεργος ήταν λόγω πανδημίας όπως και εγώ και κάποιος άλλος από Γερμανία που αναγκάστηκε να γυρίσει Θεσσαλονίκη. Ίσως σκέφτεσαι εμένα πάντως γιατί ένα midlife crisis το περνάω η αλήθεια είναι.
    Όχι φιλαράκι.
    Εσύ δεν ειρωνεύεσαι, οπότε ξέρω πού απαντάω. Εκεί που πετάνε μπηχτές, απαντάω αντίστοιχα. Και φυσικά καλό είναι όλοι να θυμούνται όλοι ότι τα γραπτά μένουν.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  6. #7221
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μένα η αρρώστια είναι τα πολλά meetings. Γενικά αν δουλεύεις σε περιβάλλον με off ή near shore, γραφείο ή σπίτι δεν έχει πολύ σημασία.
    Α γειά σου.
    Τι σημασία έχει το αν τα meetings τα κάνεις με Teams ή στο meeting room; σημασια έχει αν κάνεις meeting με follow up actions ή το meeting που θα αποφασίσεις πότε θα κάνεις το meeting.
    Δυστυχώς η λογική ειναι η δεύτερη που δεν έχει λογική :P

    Εγώ προτιμώ το γραφείο εφόσον όμως όλοι είναι εκεί. Τώρα με έχει βολεψει το σπίτι γιατί δεν έχω να φάω την κίνηση του αιώνα κάθε μέρα. Δυστυχώς στο Βέλγιο, οι εταιρείες βρίσκονται στο Θεό γενικά. Τελικά το Βέλγιο ίσως είναι η πιο αμερικανική Ευρωπαϊκή χώρα της Ευρώπης. Δεν ξέρω όμως γενικά. Απλά κράζω. Αν είναι να μ@λ@κιζομαι όπως προβλέπεται στις εταιρείες που έχω βρεθεί τελευταία, το κάνω από το σπίτι. Και αν τις μισές φορές κάποιος θα είναι online γιατί δεν υπάρχει οργάνωση, τότε ας είμαστε όλοι.
    Εγώ από το 2003 μέχρι το 2020 (17 χρόνια wow) έτρωγα τα χιλιόμετρα από Ακρόπολη στο Κρυονέρι/Αγ.Στέφανο με το κουτάλι, οπότε ας με συγχωρέστε αν δεν με απασχολεί το να γυρίσω πίσω σε αυτό το καθεστώς. Επίσης, αν κάτι θετικό είχε όλη αυτή η κατάσταση ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , είναι ότι κάποιοι παλαιολιθικοί managers , μάθαν ότι ναι,μπορείς να κάνεις management χωρίς να κοιτάς τι κάνει το Resource με physical presence.
    Οπότε όταν τελειώσει αυτό το πράγμα, αν γυρίσω, max 2 μέρες την εβδομάδα, και αυτές ΑΝ χρειάζεται.
    Επίσης ψαχνω το φουλ ριμοτ γιατί θα ήθελα να μπορώ να δουλεύω από την Κρήτη ή τις Σεϋχέλλες. Υποψιάζομαι ότι το κλίμα και η κοινωνία δεν μου έχουν κάνει καλό. Αλλά σίγουρα δεν θέλω να δουλέψω για Έλληνα εργοδότη ή μάνατζερ.
    Ενδιαφέρον αυτό για τις Σεϋχέλες.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  7. #7222
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ενδιαφέρον αυτό για τις Σεϋχέλες.
    Πάμε; Θα βλέπουμε και Φ1 από την παραλία. Εσύ με κόκκινο μαγιό και εγώ με ασημί

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ από το 2003 μέχρι το 2020 (17 χρόνια wow) έτρωγα τα χιλιόμετρα από Ακρόπολη στο Κρυονέρι/Αγ.Στέφανο με το κουτάλι, οπότε ας με συγχωρέστε αν δεν με απασχολεί το να γυρίσω πίσω σε αυτό το καθεστώς. Επίσης, αν κάτι θετικό είχε όλη αυτή η κατάσταση ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , είναι ότι κάποιοι παλαιολιθικοί managers , μάθαν ότι ναι,μπορείς να κάνεις management χωρίς να κοιτάς τι κάνει το Resource με physical presence.
    Οπότε όταν τελειώσει αυτό το πράγμα, αν γυρίσω, max 2 μέρες την εβδομάδα, και αυτές ΑΝ χρειάζεται.
    Σίγουρα και εδώ στο Βέλγιο αν και μεταξύ μας για να μάθεις να κάνεις manage remote, προϋποθέτει ότι ξέρεις να κάνεις manage. Τουλάχιστον εδώ στο Βέλγιο έχω καταλήξει ότι υπάρχει η ασχετήλα του αιώνα στον κόσμο του λογισμικού και μανατζερ και άλλοι ρόλοι είναι σε ένα τεράστιο κόλπο αρμεγματός της αγελάδος, και η αγελάδα γουστάρει που παίζουν με τα βυζιά της.

  8. #7223
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάμε; Θα βλέπουμε και Φ1 από την παραλία. Εσύ με κόκκινο μαγιό και εγώ με ασημί
    χεχεχε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σίγουρα και εδώ στο Βέλγιο αν και μεταξύ μας για να μάθεις να κάνεις manage remote, προϋποθέτει ότι ξέρεις να κάνεις manage. Τουλάχιστον εδώ στο Βέλγιο έχω καταλήξει ότι υπάρχει η ασχετήλα του αιώνα στον κόσμο του λογισμικού και μανατζερ και άλλοι ρόλοι είναι σε ένα τεράστιο κόλπο αρμεγματός της αγελάδος, και η αγελάδα γουστάρει που παίζουν με τα βυζιά της.
    Μα ακριβώς αυτό είναι όλο το θέμα. Αν γνωρίζεις από management, δεν έχει σημασία αν η ομάδα σου είναι local ή remote αλλά το πως στοχοθετεις και πως παρακολουθείς και κυρίως ποιους παρακολουθείς με ποιο τρόπο (δεν αποδίδουν όλοι με τον ίδιο τρόπο και προφανώς άλλοι μπορούν να αφεθουν να κάνουν τη δουλειά τους με minimal supervision όταν άλλοι θέλουν να τους πάρεις από το χερακι). Όλα αυτά λίγη σχέση έχουν με το αν η ομάδα είναι local ή remote

  9. #7224
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    χεχεχε


    Μα ακριβώς αυτό είναι όλο το θέμα. Αν γνωρίζεις από management, δεν έχει σημασία αν η ομάδα σου είναι local ή remote αλλά το πως στοχοθετεις και πως παρακολουθείς και κυρίως ποιους παρακολουθείς με ποιο τρόπο (δεν αποδίδουν όλοι με τον ίδιο τρόπο και προφανώς άλλοι μπορούν να αφεθουν να κάνουν τη δουλειά τους με minimal supervision όταν άλλοι θέλουν να τους πάρεις από το χερακι). Όλα αυτά λίγη σχέση έχουν με το αν η ομάδα είναι local ή remote
    Και αν είναι σχετικός με το αντικείμενο. Εγώ πχ που γνωρίζω καλά από πληροφορική έχω βάλει με τα κουτάλια κάθε άσχετο. Δεν πά να ξέρεις από μάνατζμεντ, τί να το κάνω αν δεν ξέρεις τι ακριβώς κάνει η ομάδα σου; Τί κάνει ένας προγραμματιστής, τί είναι release και τι ops? Και πολλά άλλα.

  10. #7225
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αν είναι σχετικός με το αντικείμενο. Εγώ πχ που γνωρίζω καλά από πληροφορική έχω βάλει με τα κουτάλια κάθε άσχετο. Δεν πά να ξέρεις από μάνατζμεντ, τί να το κάνω αν δεν ξέρεις τι ακριβώς κάνει η ομάδα σου; Τί κάνει ένας προγραμματιστής, τί είναι release και τι ops? Και πολλά άλλα.
    Εννοείται.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  11. #7226
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από outis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Ολλανδία είναι πολύ χαλαρά τα πράγματα και δεν υπάρχει ιεραρχία.
    Δεν ισχύουν αυτές οι γενικότητες.
    Υπάρχουν εταιρίες έτσι και εταιρίες γιουβέτσι παντού.
    Στην Ελβετία στις παραδοσιακές ελβετικές εταιρίες υπάρχει μεγάλη ιεραρχία και γραφειοκρατία. Αλλά δεν δουλεύουν όλοι σε παραδοσιακή ελβετική εταιρία. Αν βρεις θέση σε start-up στη Ζυρίχη θα είσαι άρχοντας και θα σου στείλω το βιογραφικό μου να με κάνεις refer.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ από το 2003 μέχρι το 2020 (17 χρόνια wow) έτρωγα τα χιλιόμετρα από Ακρόπολη στο Κρυονέρι/Αγ.Στέφανο με το κουτάλι, οπότε ας με συγχωρέστε αν δεν με απασχολεί το να γυρίσω πίσω σε αυτό το καθεστώς. Επίσης, αν κάτι θετικό είχε όλη αυτή η κατάσταση ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , είναι ότι κάποιοι παλαιολιθικοί managers , μάθαν ότι ναι,μπορείς να κάνεις management χωρίς να κοιτάς τι κάνει το Resource με physical presence.
    Οπότε όταν τελειώσει αυτό το πράγμα, αν γυρίσω, max 2 μέρες την εβδομάδα, και αυτές ΑΝ χρειάζεται.
    Δεν υπάρχει λόγος να σε συγχωρέσουμε, ο καθένας επιλέγει αυτό που δουλεύει για αυτόν.
    Προσωπικά δεν το αντέχω άλλο το home office αυτή τη στιγμή που έχω επιλογή, αλλά μακροπρόθεσμα μπορεί να το σκεφτώ πάλι αν αποφασίσω να μετακομίσω σε κανένα χωριό στις Άλπεις και να έχω κάποια θέση που μου αρέσει σε εταιρία με home office.

  12. #7227
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    300+ άτομα η εταιρεία, μεγαλώνουμε εξαιρετικά στην Κύπρο.
    Πλέον ψάχνουμε επίσης τις παρακάτω ψαγμενες θέσεις.

    Relocation package included για Κύπρο.
    Και να αναφέρω ότι έχουμε γυμναστήριο,.Yoga,.πρωινό, μεσημεριανό, λεωφορείο για τη δουλειά και άλλα!

    - - - Updated - - -

    Επίσης για Γερμανοφωνους ψάχνουμε German Customer Support agents,.στα 1500€ καθαρά και μέχρι 50% μπονους ανά μήνα. Και 10% μόνιμη αύξηση ανά εξάμηνο.

    Επίσης.relocation package κλπ.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_20210609-153351.jpg  

    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  13. #7228
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    300+ άτομα η εταιρεία, μεγαλώνουμε εξαιρετικά στην Κύπρο.
    Πλέον ψάχνουμε επίσης τις παρακάτω ψαγμενες θέσεις.

    Relocation package included για Κύπρο.
    Και να αναφέρω ότι έχουμε γυμναστήριο,.Yoga,.πρωινό, μεσημεριανό, λεωφορείο για τη δουλειά και άλλα!

    - - - Updated - - -

    Επίσης για Γερμανοφωνους ψάχνουμε German Customer Support agents,.στα 1500€ καθαρά και μέχρι 50% μπονους ανά μήνα. Και 10% μόνιμη αύξηση ανά εξάμηνο.

    Επίσης.relocation package κλπ.
    Πολλές από αυτές τις θέσεις θα μπορούσαν να καλυφθούν full remote είτε από Ελλάδα είτε από άλλες χώρες Αλλά δεν ξέρω τι πολιτική έχει η εταιρεία σας για κάτι τέτοιο. Με game development ασχολείστε;

  14. #7229
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    300+ άτομα η εταιρεία, μεγαλώνουμε εξαιρετικά στην Κύπρο.
    Πλέον ψάχνουμε επίσης τις παρακάτω ψαγμενες θέσεις.

    Relocation package included για Κύπρο.
    Και να αναφέρω ότι έχουμε γυμναστήριο,.Yoga,.πρωινό, μεσημεριανό, λεωφορείο για τη δουλειά και άλλα!

    - - - Updated - - -

    Επίσης για Γερμανοφωνους ψάχνουμε German Customer Support agents,.στα 1500€ καθαρά και μέχρι 50% μπονους ανά μήνα. Και 10% μόνιμη αύξηση ανά εξάμηνο.

    Επίσης.relocation package κλπ.
    Φαίνεται ότι δέθηκες πολύ γρήγορα με την εταιρία.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  15. #7230
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Νομίζω ότι τον κέρδισε το free πρωινό
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

Σελ. 482 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 462472477480481482483484487492502 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 15:33
  2. Απόψεις για πτυχιακή εργασία
    Από nn555 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-09, 19:48
  3. Προταση απο Πλαίσιο για υπολογιστη!!! Απόψεις και γνώμες!!
    Από Hunter 85 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-08, 19:28
  4. LG απόψεις και γνώμες
    Από 21century στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 00:45
  5. Περι Shareaza Γνωμες, Αποψεις ...
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Shareaza
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-04, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας