Σελ. 394 από 490 ΠρώτηΠρώτη ... 374384389392393394395396399404414 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.896-5.910 από 7341
  1. #5896
    Εγγραφή
    03-05-2007
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    111
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    Fiber 100 Plus
    ISP
    Wind
    Χαρίζω την κάρτα ήχου Sound Blaster X-fi Titanium Fatal1ty Champion. Δεν τη χρησιμοποιώ γιατί πλέον έχω ένα μικρό κουτί και εξαιτίας αυτής δεν μπορώ να προσθέσω καλή κάρτα γραφικών και έτσι κι αλλιώς και η onboard μια χαρά κάνει τη δουλειά της. Είναι 5-ετίας 6-ετίας αλλά έχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα. Μόνο το line out ηχείων και το line out ακουστικών. Δουλειά δλδ που την κάνει σχεδόν εξίσου καλά και η on board. Σε αυτή τη φάση θέλω να τη δώσω γιατί κάνω μια γενική εκαθάρριση κι ενώ ίσως έπιανε κάνα 50ευρω και πάνω βαριέμαι να ασχοληθώ. Για πληροφορίες pm. Επίσης χαρίζω ένα γνήσιο καλώδιο φόρτισης iphone-ipad το παλιό πριν βγει το lightning.

  2. #5897
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Ηλικία
    73
    Μηνύματα
    233
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    FRITZ!BOX 7590
    SNR / Attn
    13(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georgedimgd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαρίζω την κάρτα ήχου Sound Blaster X-fi Titanium Fatal1ty Champion. Δεν τη χρησιμοποιώ γιατί πλέον έχω ένα μικρό κουτί και εξαιτίας αυτής δεν μπορώ να προσθέσω καλή κάρτα γραφικών και έτσι κι αλλιώς και η onboard μια χαρά κάνει τη δουλειά της. Είναι 5-ετίας 6-ετίας αλλά έχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα. Μόνο το line out ηχείων και το line out ακουστικών. Δουλειά δλδ που την κάνει σχεδόν εξίσου καλά και η on board. Σε αυτή τη φάση θέλω να τη δώσω γιατί κάνω μια γενική εκαθάρριση κι ενώ ίσως έπιανε κάνα 50ευρω και πάνω βαριέμαι να ασχοληθώ. Για πληροφορίες pm. Επίσης χαρίζω ένα γνήσιο καλώδιο φόρτισης iphone-ipad το παλιό πριν βγει το lightning.
    Μ' ενδιαφέρει η κάρτα ήχου!
    Νίκος
    Νέα Σμύρνη
    Case: Cooler Master Silencio 650 Pure - Τροφοδοτικό: Thermaltake TR2 QFan 500W - CPU: Intel Core i3-10100 - RAM: 2X8GB - GPU: Intel HD Graphics - M/B: Gigabyte B560M DS3H (rev. 1.0) - SSD: SanDisk SDSSDXPS240G - KINGSTON SKC2500M8250G - HDD: WDC WD10EADS-00L5B1 - DVD-RW: Samsung DVD-RW SH-224BB - Monitor: Dell U2412M - Λειτουργικό: Windows: 11 Pro X64.

  3. #5898
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.724
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georgedimgd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαρίζω την κάρτα ήχου Sound Blaster X-fi Titanium Fatal1ty Champion. Δεν τη χρησιμοποιώ γιατί πλέον έχω ένα μικρό κουτί και εξαιτίας αυτής δεν μπορώ να προσθέσω καλή κάρτα γραφικών και έτσι κι αλλιώς και η onboard μια χαρά κάνει τη δουλειά της. Είναι 5-ετίας 6-ετίας αλλά έχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα. Μόνο το line out ηχείων και το line out ακουστικών. Δουλειά δλδ που την κάνει σχεδόν εξίσου καλά και η on board. Σε αυτή τη φάση θέλω να τη δώσω γιατί κάνω μια γενική εκαθάρριση κι ενώ ίσως έπιανε κάνα 50ευρω και πάνω βαριέμαι να ασχοληθώ. Για πληροφορίες pm. Επίσης χαρίζω ένα γνήσιο καλώδιο φόρτισης iphone-ipad το παλιό πριν βγει το lightning.
    Εάν για οποιονδήποτε λόγο δεν βολέψει τον φίλο που ενδιαφέρθηκε πρώτος, εκφράζω κι εγώ το ενδιαφέρον μου για την κάρτα ήχου, ευχαριστώ

  4. #5899
    Εγγραφή
    04-10-2007
    Μηνύματα
    1.421
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    27500/1800
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georgedimgd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαρίζω την κάρτα ήχου Sound Blaster X-fi Titanium Fatal1ty Champion. Δεν τη χρησιμοποιώ γιατί πλέον έχω ένα μικρό κουτί και εξαιτίας αυτής δεν μπορώ να προσθέσω καλή κάρτα γραφικών και έτσι κι αλλιώς και η onboard μια χαρά κάνει τη δουλειά της. Είναι 5-ετίας 6-ετίας αλλά έχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα. Μόνο το line out ηχείων και το line out ακουστικών. Δουλειά δλδ που την κάνει σχεδόν εξίσου καλά και η on board. Σε αυτή τη φάση θέλω να τη δώσω γιατί κάνω μια γενική εκαθάρριση κι ενώ ίσως έπιανε κάνα 50ευρω και πάνω βαριέμαι να ασχοληθώ. Για πληροφορίες pm. Επίσης χαρίζω ένα γνήσιο καλώδιο φόρτισης iphone-ipad το παλιό πριν βγει το lightning.
    Αν αλλαξει κατι με τους προηγουμενους και εγω στην σειρα.Δεν στελνω ΠΜ για να μην σε γεμισω με μηνύματα

  5. #5900
    Εγγραφή
    03-05-2007
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    111
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    Fiber 100 Plus
    ISP
    Wind
    Παιδιά την πήρε ο nikomas50. καλώς να τη χαρεί.

  6. #5901
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Ηλικία
    73
    Μηνύματα
    233
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    FRITZ!BOX 7590
    SNR / Attn
    13(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georgedimgd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά την πήρε ο nikomas50. καλώς να τη χαρεί.
    Ευχαριστώ πολύ τον georgedimgd για την άψογη κάρτα ήχου και για την ευχή που μου έδωσε να τη χαρώ!
    Case: Cooler Master Silencio 650 Pure - Τροφοδοτικό: Thermaltake TR2 QFan 500W - CPU: Intel Core i3-10100 - RAM: 2X8GB - GPU: Intel HD Graphics - M/B: Gigabyte B560M DS3H (rev. 1.0) - SSD: SanDisk SDSSDXPS240G - KINGSTON SKC2500M8250G - HDD: WDC WD10EADS-00L5B1 - DVD-RW: Samsung DVD-RW SH-224BB - Monitor: Dell U2412M - Λειτουργικό: Windows: 11 Pro X64.

  7. #5902
    Εγγραφή
    04-10-2007
    Μηνύματα
    1.421
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    27500/1800
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Ευχαριστω τον alekos_ep91 για τη avermedia και για την αποστολη!

  8. #5903
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Χαρίζεται η κάρτα TV/RADIO CRYPTO TVR WOS II PCI. Είναι αυτή.
    Είναι αχρησιμοποίητη στο κουτί της με τα νάϋλον και όλα τα παρελκόμενα (Καλώδια AV/, κεραία FM, τηλεχειριστήριο, ματάκι (δέκτη) τηλεχειρισμού, CD με οδηγούς και πρόγραμμα, εγχειρίδιο χρήστη, εγγύηση :-D ,κλπ κλπ).

    Την είχα σε αυτή την αγγελία, αλλά δεν κατάφερα να την κάνω να δουλέψει ούτε στα Windows 7 Home Premium 64bit Αγγλικά ούτε στα Windows Vista 32bit Ελληνικά. Παλιότερα την είχα δοκιμάσει στα XP και δούλευε αλλά δεν θυμάμαι αν έπιανε μόνο αναλογικά ή και ψηφιακά προγράμματα, ούτε και αν έπαιζε τα MPEG-4.

    Το CD της Crypto δίνει οδηγό και Utility (το πρόγραμμα που τρέχει την κάρτα για να έχεις τηλεόραση και ραδιόφωνο) για Windows ΧΡ και Vista, όχι για Windows 7.

    Δεν δούλεψε καλά: Στα FM εύρισκε τους σταθμούς αλλά δεν είχε ήχο. Στην τηλεόραση έψαχνε μόνο για αναλογικά κανάλια και φυσικά δεν εύρισκε τίποτε.

    Δεν έχω Windows 7 Ultimate που περιλαμβάνουν και το Windows Media Center για να δοκιμάσω με αυτό.

    Ισως κάποιος πιο έμπειρος καταφέρει να την κάνει να δουλέψει. Λόγω του ότι έχει είσοδους AV και SV μπορεί να παίξει και να γράψει στο σκληρό αρχεία από βίντεο ανεξάρτητα από την λήψη τηλεόρασης ή ραδιοφώνου.

    Αν υπάρξει ενδιαφέρον, προτεραιότητα θα δοθεί στα μέλη που με βοήθησαν να λύσω ένα πρόβλημα με τα πισιά μου, εδώ.
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  9. #5904
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Χαρίζεται το πολυμηχάνημα HP Photosmart C7280 All-in-One Printer.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  c01074997.gif 
Εμφανίσεις:  271 
Μέγεθος:  7,0 KB 
ID: 184502

    Δουλεύει ως φαξ και σκάνερ, αλλά τα "ροδάκια" που τραβάνε το χαρτί δεν λειτουργούν σωστά, με αποτέλεσμα να μην τραβάει χαρτί. Ίσως φτιάχνεται, αλλά σημειώστε επίσης ότι επειδή έχει να χρησιμοποιηθεί καιρό ως εκτυπωτής, τα μελάνια θα θέλουν πέταμα/αλλαγή και οι κεφαλές καθαρισμό, κατά πάσα πιθανότατα.

    Λόγω όγκου θα με βόλευαν περιοχές πέριξ της Αργυρούπολης και απογευματινές ώρες (ιδανικά μετά τις 18:00)


  10. #5905
    Εγγραφή
    26-05-2017
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Καλησπέρα σας.Θα ήθελα,να εκδηλώσω το ενδιαφέρον μου,για το πολυμηχάνημα HP Photosmart C7280 All-In-One Printer.Eυχαριστώ.

  11. #5906
    Εγγραφή
    19-06-2008
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    1.147
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/700
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    cisco887va+sec-k9
    Path Level
    Fastpath
    Χαρίζεται Lexmark E350d για ανταλλακτικά ή επισκευή (έχει βλάβη στο fuzer). Περιέχει καινούργιο τόνερ.
    Περιοχή Ανατολικής Θεσσαλονίκης.

  12. #5907
    Εγγραφή
    24-03-2006
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    843
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Ote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    Fritz box 5530
    Path Level
    Fastpath
    Χαρίζω ένα DELL OptiPlex SX280 Είναι του 2004 αλλά λειτουργεί κανονικά με win XP & 7 32bit.

    Δεν έχει λειτουργικό σύστημα μέσα βάζετε ό,τι θέλετε.

    Σε περίπτωση ενδιαφέροντος από 2 χρήστες και άνω δεν θα παίξει ρόλο η σειρά των μηνυμάτων αλλά η προσφορά στο φόρουμ.

    Συνάντηση και παραλαβή από Χαλάνδρι.

    Ευχαριστώ
    Δημήτρης.
    Αλλοίμονο στον οδηγό που πάει γρήγορα επειδή έχει γρήγορο αμάξι και όχι επειδή ΑΥΤΟΣ είναι ικανός να κινηθεί γρήγορα!

  13. #5908
    Εγγραφή
    14-04-2005
    Μηνύματα
    315
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    8.7(dB) / 13.2(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Άκυρο !!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BitOfSalt : 05-07-17 στις 15:27.
    1

  14. #5909
    Εγγραφή
    26-05-2017
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim68 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαρίζω ένα DELL OptiPlex SX280 Είναι του 2004 αλλά λειτουργεί κανονικά με win XP & 7 32bit.

    Δεν έχει λειτουργικό σύστημα μέσα βάζετε ό,τι θέλετε.

    Σε περίπτωση ενδιαφέροντος από 2 χρήστες και άνω δεν θα παίξει ρόλο η σειρά των μηνυμάτων αλλά η προσφορά στο φόρουμ.

    Συνάντηση και παραλαβή από Χαλάνδρι.

    Ευχαριστώ
    Δημήτρης.
    Καλησπέρα σας.Θα ήθελα,να εκδηλώσω το ενδιαφέρον μου για το DELL OptiPlex SX280.To θέλω για έναν γνωστό μου,που είναι μακροχρόνια άνεργος και δεν έχει την οικονομική δυνατότητα για αγορά υπολογιστή,ώστε να πάρει μέρος σε πρόγραμμα εκμάθησης υπολογιστών του Ο.Α.Ε.Δ.Ευχαριστώ.

  15. #5910
    Εγγραφή
    07-09-2009
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    1.165
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim68 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαρίζω ένα DELL OptiPlex SX280 Είναι του 2004 αλλά λειτουργεί κανονικά με win XP & 7 32bit.

    Δεν έχει λειτουργικό σύστημα μέσα βάζετε ό,τι θέλετε.

    Σε περίπτωση ενδιαφέροντος από 2 χρήστες και άνω δεν θα παίξει ρόλο η σειρά των μηνυμάτων αλλά η προσφορά στο φόρουμ.

    Συνάντηση και παραλαβή από Χαλάνδρι.

    Ευχαριστώ
    Δημήτρης.
    Δηλώνω ενδιαφέρον. Στείλε μου πμ αν τελικά καταλήξει σε μένα.

Σελ. 394 από 490 ΠρώτηΠρώτη ... 374384389392393394395396399404414 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας