Σελ. 3 από 728 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 10908
  1. #31
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ ένα έχω να πώ για την όλη ιστορία :
    211 ημέρες ΔΕΝ ειναι πολλές για να στήσεις ομάδα. Ουτε καν 2 χρόνια. Αυτη ειναι η νοοτροπία που έχει ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ το ελληνικό ποδόσφαιρο - συγγνώμη, δεν έχει αφήσει το Ελληνικό ποδόσφαιρο να πάει μπροστά, για ΠΟΙΟ ελληνικό ποδόσφαιρο ακριβώς μιλάμε;

    Στο Επαγγελματικό -τρομάρα μας- ποδόσφαιρο, 2 ομάδες ΤΟΛΜΗΣΑΝ να μην ακολουθήσουν αυτή την λογική (από οτι θυμάμαι), η μία είναι η ΑΕΚ με τον Μπαγιεβιτς την πρώτη του θητεία και ΟΛΟΙ θυμόμαστε τα αποτελέσματα, και η δευτερη ο ΟΦΗ με τον Γκεραρντ. Τώρα η ΑΕΚ δοκιμάζει το ίδιο -θελω να πιστεύω- με τον Σαντος, αντε να δούμε αν το ΚΑΝΕΙ.

    Με το να ΜΗΝ εμπιστεύεσαι ένα προπονητή και να τους αλλάζεις σα πουκάμισα, το μόνο που δείχνεις είναι:
    α. ΠΑΝΤΕΛΗ ελλειψη προγραμματισμου, δεν ξέρεις κάν ποιον προπονητή έχεις διαλέξει
    β. ΠΑΝΤΕΛΗ ελλειψη οράματος, δεν έχεις καν επιλέξει τους στόχους σου, ή απλά δεν ηταν ρεαλιστικοί,
    γ. ΠΑΝΤΕΛΗ έλλειψη σοβαρότητας, απλά δεν καταλαβαίνεις οτι ο νέος προπονητής ΔΕΝ έχει ενα μαγικό ραβδάκι για να κάνει την ομάδα να πετάξει.
    *και η λίστα πάει και παρακάτω αλλά ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ να συνεχίσω.

    Αλλά τι καθομαι και λέω ε, εδώ ειναι το ΕΛΛΑΝΤΑ.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  2. #32
    Εγγραφή
    30-11-2004
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    197
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Unknown
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfisti
    Σοβαρέψου...


    Διάβασε και καμία φορά στην ΖΩΗ ΣΟΥ άλλη φυλλάδα εκτός απο το κ***χαρτο που λέγεται πρωταθλητής και φώς και μάθε ότι είχαμε να χάσουμε στην Ξάνθη πάνω απο 5 χρόνια!
    Εσείς μόλις πέρσυ χάσατε και το κάνατε θέμα!!
    "Όπου και να πας θα σε βρώ και θα πεθάνεις " είχε πεί στον επόπτη..

    Αντε σπιτάκι σου..
    Φίλε και εγώ είμαι φανατικός ΠΑΟΚΤΣΗΣ με διαρκείας φέτος για πρώτη φορά. Μια συμβουλή μην απογοητεύεσαι εύκολα αλλά και μην ενθουσιάζεσαι! Ο καραγέωργιου έπρεπε να φύγει γιατί απλά έκανε αρκετά σφάλματα! Αν είναι δυνατόν να μην έχει δώσει ούτε μια ευκαιρία στον ηλιάδη να παίξει!!! Μεταγραφή που μας πρήξανε τόσο καιρό! Την πέμπτη ήμουν γήπεδο και οι αλλαγές που έκανε ήταν τραγικές Έβαλε τον χειρότερο παίχτη του σαββάτου!!
    Τελος πάντων Ας ελπίσουμε πως τελικά θα έρθει ο Λόταρ. Προσωπικά πιστεύω πως θα κάνει δουλειά αν και το βασικότερο είναι οτι θα τον σέβονται ο παίκτες και επιτέλους θα είναι ένας προπονητής που δεν θα έχει αγαπημένα παιδιά(βλέπε άγγελος βόκολος!!! ατματζίδης!!!! καραγεωργίου μαλαδένης φουτσίνι!!).

    Υ.Γ.1 Μήπως είναι η ώρα να δημιουργήσουμε ένα τοπικ και εμείς ει ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ να τα λέμε;; (Ελπίζω να είμαστε πολλοί)

    Υ.Γ. 2 Μην μπάινετε στο κόπο να ασχολήστε με τον φιλάθλους άλλης ομάδας όταν καταλαβαίνετε οτι προσπαθούν να σας ρίξουν στο επίπεδό τους!
    My dream is to fly over the rainbow so high!!!!!!

  3. #33
    Εγγραφή
    05-06-2004
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    815
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xabikos

    Υ.Γ. 2 Μην μπάινετε στο κόπο να ασχολήστε με τον φιλάθλους άλλης ομάδας όταν καταλαβαίνετε οτι προσπαθούν να σας ρίξουν στο επίπεδό τους!

    Επειδη, γενικοτερα, απο τα γραφομενα σου, μου δειχνεις για εξυπνος και αντικειμενικος, θα ηθελα να διαβασεις απο την αρχη το topic αυτο.

    Αφου το κανεις, πες μου ποιος χαλασε πρωτος την κουβεντα.

    Να εισαι ειλικρινης ομως.
    Ελπίζω να προλάβω να πάω στον Παράδεισο,
    πριν καταλάβει ο Διάολος ότι πέθανα.

  4. #34
    Εγγραφή
    04-02-2005
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    260
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
    Router
    Sagem F@st 840
    SNR / Attn
    30.8(dB) / 16.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xabikos
    Φίλε και εγώ είμαι φανατικός ΠΑΟΚΤΣΗΣ με διαρκείας φέτος για πρώτη φορά. Μια συμβουλή μην απογοητεύεσαι εύκολα αλλά και μην ενθουσιάζεσαι! Ο καραγέωργιου έπρεπε να φύγει γιατί απλά έκανε αρκετά σφάλματα! Αν είναι δυνατόν να μην έχει δώσει ούτε μια ευκαιρία στον ηλιάδη να παίξει!!! Μεταγραφή που μας πρήξανε τόσο καιρό! Την πέμπτη ήμουν γήπεδο και οι αλλαγές που έκανε ήταν τραγικές Έβαλε τον χειρότερο παίχτη του σαββάτου!!
    Τελος πάντων Ας ελπίσουμε πως τελικά θα έρθει ο Λόταρ. Προσωπικά πιστεύω πως θα κάνει δουλειά αν και το βασικότερο είναι οτι θα τον σέβονται ο παίκτες και επιτέλους θα είναι ένας προπονητής που δεν θα έχει αγαπημένα παιδιά(βλέπε άγγελος βόκολος!!! ατματζίδης!!!! καραγεωργίου μαλαδένης φουτσίνι!!).

    Υ.Γ.1 Μήπως είναι η ώρα να δημιουργήσουμε ένα τοπικ και εμείς ει ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ να τα λέμε;; (Ελπίζω να είμαστε πολλοί)

    Υ.Γ. 2 Μην μπάινετε στο κόπο να ασχολήστε με τον φιλάθλους άλλης ομάδας όταν καταλαβαίνετε οτι προσπαθούν να σας ρίξουν στο επίπεδό τους!
    Εμένα είναι το δεύτερο διαρκείας μου φέτος.. (είχα την τύχη να είχα και πέρσυ)

    Συμφωνώ απόλυτα με το θέμα Ηλιάδη!

    Ο Φουτσίνι ήταν απογοητευτικός την Πέμπτη ήταν εκτός κλίματος..

    κάτι άλλο απο πότε ο ΠΑΟΚ έχει πορτοκαλί εμφάνιση;

  5. #35
    Εγγραφή
    30-11-2004
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    197
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Unknown
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gedo
    Επειδη, γενικοτερα, απο τα γραφομενα σου, μου δειχνεις για εξυπνος και αντικειμενικος, θα ηθελα να διαβασεις απο την αρχη το topic αυτο.

    Αφου το κανεις, πες μου ποιος χαλασε πρωτος την κουβεντα.

    Να εισαι ειλικρινης ομως.
    Το τελευταίο δεν απευθηνόταν στον φίλο παοκτσή με στόχο εσένα όπως μάλλον κατάλαβες αλλά γενικά σε όλους τους υγιείς φιλάθλους! Δεν έχει σημασία ποιος χάλασε πρώτος την κουβέντα αλλά οτι εσύ το συνέχισες, μετά συνέχισε και αυτός και και... Πιστεύω οτι μπορούμε να τα λέμε σε ήπιους τόνους και απλά να μην ασχολούμαστε με άτομα που καταλαβαίνουμε οτι είναι πάρα πολλοί φανατισμένοι, δεν δέχονται άλλες γνώμες και αμέσως προσπαθούν να σε υποβαθμίσουν!

    Φιλικά
    My dream is to fly over the rainbow so high!!!!!!

  6. #36
    Εγγραφή
    30-11-2004
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    197
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Unknown
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfisti
    Συμφωνώ απόλυτα με το θέμα Ηλιάδη!
    Οτι και να πεις είναι λίγο για το θέμα αυτό. Στο πανευρωπαϊκό που έγινε το καλοκαίρι η ουεφα τον έβγαλε στους 10 παίχτεις που θα πρωταγωνιστήσουν σε λίγα χρόνια και ο δικός μας το σάββατο έβαλε αμυντικό χαφ τον μπαλάφα! Αν είναι δυνατόν! Μας έπρειξαν όλο το καλοκαίρι, το παιδί πέρσυ έβγαζε μάτια με την καλαμαριά και εμείς εκτός αποστολής!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfisti
    Ο Φουτσίνι ήταν απογοητευτικός την Πέμπτη ήταν εκτός κλίματος..
    Γι αυτό καλύτερα να μην εκφραστώ γιατί αν πω αυτά που θέλω θα γίνω πολύ κακός!! Τρομάρα του ήθελε και να φύγει και εμείς κάναμε το παν να το κρατήσουμε! Να παει και σε ποιο μεγάλη ομάδα!! Δε σοβαρευόμαστε λέω εγώ;;;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfisti
    κάτι άλλο απο πότε ο ΠΑΟΚ έχει πορτοκαλί εμφάνιση;
    Ειλικρινά πέρασε κανα λεπτό να καταλάβω οτι είμαστε εμείς με πορτοκαλί Δεν μου άρεσαν καθόλου. Πρώτη φορά αγωνιζόμαστε με πορτοκαλί αν δεν κάνω λάθος μέχρι τώρα είχαμε είτε μια ασημί είτε τις μωβ αν θυμάσαι;
    My dream is to fly over the rainbow so high!!!!!!

  7. #37
    Εγγραφή
    04-02-2005
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    260
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
    Router
    Sagem F@st 840
    SNR / Attn
    30.8(dB) / 16.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από metrosport
    Ο ΠΑΟΚ αγωνίστηκε με πορτοκαλί (!) φανέλες, κάτι που δεν αρμόζει στην ιστορία του ασπρόμαυρου συλλόγου.
    http://www.metrosport.gr/modules.php...le&varid=41490

  8. #38
    Εγγραφή
    02-06-2004
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    223
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Linksys WAG354G
    Αν είχαμε ρίξει μια τριάρα στους Ουκρανούς θα ασχολούνταν κανένας με τις πορτοκαλί φανέλες; Να σημειώσω ότι στο πρόσφατο παρελθόν έχουμε παίξει με σκούρες μπλε, γαλάζιες, ασημί και μωβ εμφανίσεις. Ένας φίλος μου μάλιστα θυμάται σε αναμετάδοση στο ραδιόφωνο πριν από 20-25 χρόνια τον εκφωνητή να λέει "ο ΠΑΟΚ με κόκκινες φανέλες".

  9. #39
    Εγγραφή
    05-06-2004
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    815
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Path Level
    Fastpath
    Αυτη η συζητηση που κανετε για τις φανελες, μου θυμιζει κατι που λεγαν οι παλιοτεροι:

    Της μικρης ψ@λης οι τριχες της φταινε.

    Ο Billis, το εθεσε σωστα, αν ειχατε κερδισει του Ουκρανους, σιγα μην σας απασχολουσε το χρωμα της φανελας.

    Εμεις φετος, κατοπιν συμφωνιας θα παιξουμε ολους τους αγωνες του ομιλου, με τις ερυθρολευκες.
    Προσωπικα δε μου καιγεται καρφακι, ας παιζαμε και με πορτοκαλοροζπρασινες, αρκει να κερδιζαμε.
    Ελπίζω να προλάβω να πάω στον Παράδεισο,
    πριν καταλάβει ο Διάολος ότι πέθανα.

  10. #40
    Εγγραφή
    28-01-2004
    Περιοχή
    Παγκρατι - Αθηνα
    Μηνύματα
    3.611
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15.996/935
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 21,5(dB)
    Τελικα τι θα γινει ρε παιδια, θα παρετε τον Ματεους η οχι...

  11. #41
    Εγγραφή
    04-02-2005
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    260
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
    Router
    Sagem F@st 840
    SNR / Attn
    30.8(dB) / 16.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Billis
    Αν είχαμε ρίξει μια τριάρα στους Ουκρανούς θα ασχολούνταν κανένας με τις πορτοκαλί φανέλες; Να σημειώσω ότι στο πρόσφατο παρελθόν έχουμε παίξει με σκούρες μπλε, γαλάζιες, ασημί και μωβ εμφανίσεις. Ένας φίλος μου μάλιστα θυμάται σε αναμετάδοση στο ραδιόφωνο πριν από 20-25 χρόνια τον εκφωνητή να λέει "ο ΠΑΟΚ με κόκκινες φανέλες".
    Δεν μ'άρεσαν εμένα πάντως..Πολύ χάλι..

  12. #42
    Εγγραφή
    04-02-2005
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    260
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
    Router
    Sagem F@st 840
    SNR / Attn
    30.8(dB) / 16.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dantouan
    Τελικα τι θα γινει ρε παιδια, θα παρετε τον Ματεους η οχι...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sportime
    ...Χαρακτηριστικό είναι και το δημοσίευμα της sport1.de, όπου αυτή την φορά αναφέρει: «Μέχρι πότε θα διαψεύδει ο Ματέους; Πράγματι μιλά με ΠΑΟΚ. Ακόμα και 2 ώρες πριν υπογράψει με την Εθνική Ουγγαρίας διέψευδε».
    αυτά..

  13. #43
    Το avatar του μέλους apos74
    apos74 Guest
    Μιλουσα με μπαοκτση (φανατικος θυρα 4) και μου ελεγε οτι οποιος και να ερθει, δεν θα αλλαξει τιποτα.
    Αλλα πραγματα πρεπει να αλλαξουν στον συμπολιτη.

  14. #44
    Εγγραφή
    04-02-2005
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    260
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
    Router
    Sagem F@st 840
    SNR / Attn
    30.8(dB) / 16.0(dB)
    κυρία κυρία να πω το μάθημα;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος alfisti : 19-09-05 στις 17:03.

  15. #45
    Εγγραφή
    04-02-2005
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    260
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
    Router
    Sagem F@st 840
    SNR / Attn
    30.8(dB) / 16.0(dB)
    Άλλη μία επαφή είχαν σήμερα το πρωί οι υπεύθυνοι της ΠΑΕ ΠΑΟΚ και πιο συγκεκριμένα ο πρόεδρος Γιάννης Γούμενος με τον εκπρόσωπο του Λόταρ Ματέους. Ο Πρέντραγκ Μιγιάτοβιτς βρίσκεται από χθες στην Θεσσαλονίκη και δεν είναι υπερβολή να τονιστεί ότι περνάει τις περισσότερες ώρες με τον συνεργάτη του Μάκη Ζαπατίνα και τον Γιάννη Γούμενο.

    Σήμερα ο Μιγιάτοβιτς που έχει γράψει και αυτός την δική του ιστορία στο Ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο, μίλησε στον ραδιοφωνικό σταθμό Libero 107,4 για την εξέλιξη των διαπραγματεύσεων, κάνοντας ταυτόχρονα τις δικές του εκτιμήσεις.
    Ο Μιγιάτοβιτς είπε: «Έχει γίνει μία συγκεκριμένη πρόταση στον κ. Ματέους από τον ΠΑΟΚ και είμαι αισιόδοξος ότι η υπόθεση θα κλείσει θετικά και για τους δύο. Περιμένουμε την απάντηση του κ. Ματέους η οποία θα έρθει είτε απόψε το βράδυ είτε αύριο το πρωϊ. Το αργότερο. Οι διαπραγματεύσεις συνεχίζονται και είμαι αισιόδοξος, ότι ο κ. Ματέους θα δεχθεί».

    Σε ερώτηση για το πως δέχθηκε ο Γερμανός προπονητής την πρόταση του ΠΑΟΚ, ανέφερε: «Την αντιμετώπισε πολύ θετικά. Γνωρίζει τον ΠΑΟΚ ξέρει τον κόσμο του και θέλει να δουλέψει και πάλι σε ένα σύλλογο».

    Στην συγκεκριμένη ερώτηση τι γίνεται με την ομοσπονδία της Ουγγαρίας και ποια δέσμευση έχει ο Ματέους, ο Πρέντραγκ Μιγιάτοβιτς σχολίασε: «Αν αποφασίσει ο Ματέους να δουλέψει στον ΠΑΟΚ δεν θα υπάρχει πρόβλημα».

    Όσον αφορά τον προπονητή Ματέους και ποια είναι τα στοιχεία που τον χαρακτηρίζουν ανέφερε: «Έκανε σπουδαία πράγματα με την Παρτιζάν, ενώ στα θετικά του όσον αφορά τον τρόπο λειτουργίας είναι και το ότι αναδεικνύει νέους ποδοσφαιριστές».

    Ολοκληρώνοντας με τις δικές του εκτιμήσεις ο Μιγιάτοβιτς τόνισε: «Ο πρόεδρος του ΠΑΟΚ έκανε μεγάλη προσπάθεια και πιστεύω ότι η συμφωνία θα ολοκληρωθεί».
    Αξίζει να αναφερθεί ότι σήμερα ο Ματέους δίνει συνέντευξη τύπου στην Ουγγαρία και δεν αποκλείεται αυτή να είναι και η αποχαιρετιστήρια του

    http://www.sportime.gr/xst/index.php...10369&Itemid=1

Σελ. 3 από 728 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας