Σελ. 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 156
  1. #16
    Εγγραφή
    26-06-2006
    Περιοχή
    Γκύζη, Αθήνα
    Μηνύματα
    7.928
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16445 / 1021
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑ
    Router
    speedtouch 536
    SNR / Attn
    5.9(dB) / 24(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chemboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από routers άλλο τίποτα. Έχουμε γεμίσει τον τόπο. Εγώ προσωπικά έχω 2 routers και 3 usb modemakia. Δεν θεωρώ πρόβλημα ότι το router που δίνουν σηκώνει μέχρι 8 mbps.
    Επικοινώνησα πριν λίγο με Forthnet και περίμενα στην αναμονή τον χρόνο ρεκόρ των 20 sec ! Με εντυπωσίασαν ευχάριστα. Δυστυχώς το πακέτο αυτό δεν κάνει για ανανέωση συνδρομής. Τουλάχιστον έτσι μου είπε η τηλεφωνήτρια που μίλησα.
    Πούλα τα

    ........Auto merged post: hel πρόσθεσε 0 λεπτά και 45 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ώρα να φεύγουμε από FORTHnet … έρχονται τρελά προβλήματα διασύνδεσης με το εξωτερικό ... τα ping στον ΘΕΟ κλπ κλπ
    πρέπει να βάλουν ένα * που να λέει ΟΧΙ ΓΙΑ GAMING
    ΕΕ; Που έρχονται;
    Μια χαρά δεν είναι τα ping τώρα;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hel : 08-07-08 στις 14:35. Αιτία: auto merged post

  2. #17
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πούλα τα

    ........Auto merged post: hel πρόσθεσε 0 λεπτά και 45 δευτερόλεπτα αργότερα ........



    ΕΕ; Που έρχονται;
    Μια χαρά δεν είναι τα ping τώρα;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    σκέψου τώρα σιγά σιγά ο κόσμος φεύγει για διακοπές , διανύουμε μια χαλαρή περίοδο σε traffic θα έλεγα .



    μια χαρά είναι αλλά δεν είναι τα καλύτερα.Και κάθε καλοκαίρι μια χαρά ήταν τα ping...



    κατά την γνώμη μου καλά κάνει η FORTH net και δίνει εξοπλισμό έως 8Mbps γιατί :

    1)Ξεφορτώνετε τον παλιό εξοπλισμό που της είχε περισσέψει .
    2)Έως 8Mbps οι πελάτες θα έχουν όσο το δυνατόν λιγότερα disconnect , λιγότερα προβλήματα.
    3)Έως 8Mbps είναι και με λιγότερο depth άρα και καλύτερους χρόνους στα Ping.
    4)Θα τρώνε λιγότερο bandwidth από το δίκτυο.

  3. #18
    Εγγραφή
    11-08-2007
    Περιοχή
    Ναύπακτος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    639
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    Με το ζόρι 4 mbps
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
    Router
    CL-110, Linksys WAG354G
    SNR / Attn
    6(dB) / 51(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πούλα τα
    Λες να αρχίσω να πουλάω ; Σήμερα ψάχνοντας στην αποθήκη να βρω φίλτρα και καλώδια μπας και φτιάξω την καταραμένη βλάβη μου, μήπως και είναι από εμένα το πρόβλημα, βρήκα άλλο ένα router siemens cl-110 που δεν έχει ανοικτεί ποτέ να βγει έξω από το κουτί του ! Ούτε ήξερα ότι το είχα. Τώρα πια έχω 3 routers και 3 usb modemακια.
    Καλά κάνει η Forthnet που δίνει προηγούμενης γενειάς εξοπλισμό, ξεστοκάρει και πολλοί δεν χρειαζόμαστε καν να μας δώσει εξοπλισμό αφού έχουμε.

  4. #19
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    κάποιος moderator να προσθέσει στο θέμα για νέους συνδρομητές γιατί πολύς κόσμος μπερδεύτηκε με την προσφορά της 1ης ιουνιου και το αγοράσανε ενώ είναι ήδη συνδρομητές...

  5. #20
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσέξτε ότι είναι για 8 Mbps. Αν θέλεις να αλλάξεις μετά σου στέλνουν άλλον εξοπλισμό.
    Οχι η παροχή ειναι για 24Mbps όπου υπάρχει ιδιόκτητο ή μέσω ΑΡΥΣ ανάλογα με τις ταχύτητες που υποστηρίζονται , ο δωρεάν εξοπλισμός που δινεται απλά σηκώνει έως 8Mbps. Εαν βάλεις οποιοδήποτε ADSL2+ Router η γραμμή μπορεί να λειτουργήσει κανονικά σε ADSL2+ έως 24Mbps.
    Ειναι λογικό σε αυτή την τιμή να μην δίνουν υψηλής αξίας εξοπλισμό. Επισης συμπεριλαμβάνεται δωρεάν και το κόστος ενεργοποίησης.

  6. #21
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    4.577
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14/1
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΟΥΜΠΑ
    Μετα το εξαμηνο αν παμε σε full llu στη Forthnet παλι πληρωνουμε τελος διακοπης; Φανταζομαι οχι ε;

  7. #22
    Εγγραφή
    30-09-2006
    Περιοχή
    ΠΑΤΗΣΙΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.087
    Downloads
    68
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    22900/1023
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΔΑΓΚΛΗ
    Router
    Thomson 585 v7
    SNR / Attn
    7(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ρε παιδια που λεει οτι υπαρχει 12μηνη δεσμευση;
    just do it

  8. #23
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν υπαρχει συμβόλαιο λιγότερο από 12μηνο στην forthnet.
    Επίσης σε περιοχές ιδιόκτητου δικτυου λογικά τα ADSL in a BOX ενεργοποιούνται σε μεριζόμενο βρόγχο και όχι με ΑΡΥΣ, άρα μετά μπορει κανείς να μετακινηθεί εύκολα στο εξάμηνο σε Full LLU
    Η προσφορά επίσης κτυπάει οποιαδήποτε άλλη της αγοράς με Money back σε περίπτωση που βρει κανείς φθηνότερη!

  9. #24
    Εγγραφή
    14-03-2007
    Μηνύματα
    742
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/11000
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritzbox 7950
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ο ΟΤΕ εχει το πιο χαμηλό ping αυτο είναι αλήθεια , αλλά οχι οτι η forthnet εχει διπλάσιο ping μην λέμε οτι θέλουμε ...

    FPS παιχνίδια παίζω κ εγω και απο server απο το εξωτερικό αλλά και ελληνικούς , αν εγώ έχω ping 100 αυτος που έχει ΟΤΕ έχει γύρω στο 85 .

  10. #25
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    Καλαμάκι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4900/980
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Netgear DGN2200
    SNR / Attn
    6(dB) / 48(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από venumis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο ΟΤΕ εχει το πιο χαμηλό ping αυτο είναι αλήθεια , αλλά οχι οτι η forthnet εχει διπλάσιο ping μην λέμε οτι θέλουμε ...

    FPS παιχνίδια παίζω κ εγω και απο server απο το εξωτερικό αλλά και ελληνικούς , αν εγώ έχω ping 100 αυτος που έχει ΟΤΕ έχει γύρω στο 85 .
    Εξαρτάτε και την περιοχή σου. Υπάρχει περίπτωση να χεις μόνιμα το διπλάσιο ping σε σχέση με με συνδρομητές Οτε . Όχι ότι εμένα με ενοχλεί τόσο... απλά είπα αντίο online gaming

  11. #26
    Εγγραφή
    05-12-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    403
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    27000/2700
    ISP
    Cosmote
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Interleaved
    ειμαι νεος συνδρομητης αλλα να ρωτησω 2 πραματα γιατι καπου μπερδευτηκα.

    1- στην περιοχη μου ΥΠΑΡΧΕΙ ιδιοκτητο της forthnet.αν παρω το πακετο θα εχω εως 24mbps?
    2- θα εχω και σταθερω τηλεφωνο της forthnet?
    3-θα παω σε Full LLU?και αν οχι τι ρολο παιζει?
    Υ.Γ ξερω οτι θα εχω 12μηνω συμβολαιο/εχω ρουτερ adsl2.

  12. #27
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    ΙΩΛΚΟΣ
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    95
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    6144/1024
    Δε λεω...καλη η προσφορα...αλλα η Καλυτερη ΔΕΝ ειναι!

    6 μηνες=29,90 ευρω

    Τους υπολοιπους 6 μηνες ομως -12μηνη δεσμευση συμβολαιου γαρ- τους πληρωνεις=19,5/μηνα.
    Δηλαδη οι υπολοιποι -Υποχρεωτικοι- 6 μηνες=117 ευρω.

    Προσθετονττας τωρα, το (προπληρωμενο 6μηνο) 29,90+117 (υπολοιπο μηνιαιο κοστος για 1 ετος) αθροιζεται το ΟΧΙ και τοσο δελεαστικο...146,90 ευρω...συνολικο κοστος για το -ουτως ή αλλως- υποχρεωτικο 12μηνο.

    Αν κανουμε και την διαιρεση...146,90 ευρω/12 μηνες=12,2416...ευρω μηνιαιως.

    Οταν υπαρχει -ΗΔΗ (σημαντικη λεπτομερεια)- στην αγορα το Jetpack της Altec, με σαφεστατα ευνοικοτερους και οικονομικοτερους ορους!

    7 μηνες=69 ευρω

    Τους υπολοιπους 5 μηνες (για συνολικο ετησιο χρονικο διαστημα)...ΑΝ θελεις τους πληρωνεις, και μαλιστα με -πραγματικα- προνομιακη τιμη προς...9,90 ευρω! Το καλυτερο βεβαια ειναι, οτι ΔΕΝ εισαι υποχρεωμενος -περαν του 7μηνου- να συνεχισεις να εχεις καποιο συμβολαιο μαζι τους. Κοινως, αν για καποιο λογο βρεις κατι καλυτερο, μετα και την ληξη του (προπληρωμενου) 7μηνου...τους χαιρετας κανονικοτατα. Διχως τελη απενεργοποιησης και λοιπες Αναχρονιστικες τιμωριες..."προωρης διακοπης"!
    Ειναι απλο. Αν θελεις...συνεχιζεις. Αν παλι Δεν Θελεις...εισαι ελευθερος υποχρεωσεων, να "πας" οπου γουσταρεις!

    Παμε και μια αθροιση?

    (προπληρωμενο 7μηνο) 69+49,50 (υπολοιπο μηνιαιο κοστος για 1 ετος) μας "κανει" (οπως λεγανε στο δημοτικο )...118,50 ευρω κοστος για εναν ολοκληρο χρονο.
    Κανουμε και τη γνωστη διαιρεση μας...118,50 ευρω/12 μηνες=9,875 ευρω μηνιαιως.

    Αρα η Forthnet μας πουλαει το DSL ~2,5 ευρω Ακριβοτερα/μηνα ή με ενα "καπελο" ~30 ετησιως. Ασε που δεν με "αφηνει" να φυγω πριν το 12μηνο!

    Στην αγορα, ειθισται, οι νεες προσφορες να ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ απο τις ηδη υπαρχουσες.

    Αυτο οριζει το "ελευθερο εμποριο" και ο ανταγωνισμος.

    Προσωπικα, θα ΞΑΝΑπαρω Jetpack.

    Υ.Γ. Α! Τωρα το θυμηθηκα! Η προσφορα της Forthnet ΔΕΝ αφορα υπαρχοντες συνδρομητες της! Μονο τους καινουριους! Τους πυροβολημενους! (με το τουφεκι, ντε )

  13. #28
    Εγγραφή
    09-06-2008
    Μηνύματα
    102
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    17800/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    LINKSYS WAG200
    SNR / Attn
    6(dB) / 24(dB)
    ADSL με 9,90 ευρώ τον μήνα από την ALTEC TELECOMS
    Δελτίο Τύπου

    Η ALTEC TELECOMS πρωτοπορεί και πάλι ανακοινώνοντας νέα προσφορά για συνδέσεις ADSL με την χαμηλότερη τιμή της αγοράς στην υψηλότερη ταχύτητα.

    Όσοι επιλέξουν το ολοκληρωμένο πακέτο σύνδεσης ADSL " JETPACK ", θα έχουν την δυνατότητα να απολαμβάνουν υψηλές ταχύτητες έως και 24Mbps, μόνο με 9,90 ευρώ τον μήνα για έναν ολόκληρο χρόνο, χωρίς άλλες χρεώσεις και δεσμεύσεις.

    Το ADSL πακέτο JETPACK προσφέρει 7 προπληρωμένους μήνες ADSL έως 24Mbps στην τιμή των 69€ και εν συνεχεία παρέχεται η δυνατότητα στον χρήστη να συνεχίσει την σύνδεσή του για 5 επιπλέον μήνες στην τιμή των 9,90 € τον μήνα.

    Η συγκεκριμένη προσφορά ισχύει για αποστολή αιτήσεων μέχρι και τις 21 Ιουνίου.

    Η ALTEC TELECOMS αποδεικνύει έμπρακτα τη δέσμευσή της για την παροχή οικονομικών και ποιοτικών υπηρεσιών στην εποχή της ευρυζωνικότητας.

  14. #29
    Εγγραφή
    05-12-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    403
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    27000/2700
    ISP
    Cosmote
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 1600 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε λεω...καλη η προσφορα...αλλα η Καλυτερη ΔΕΝ ειναι!

    6 μηνες=29,90 ευρω

    Τους υπολοιπους 6 μηνες ομως -12μηνη δεσμευση συμβολαιου γαρ- τους πληρωνεις=19,5/μηνα.
    Δηλαδη οι υπολοιποι -Υποχρεωτικοι- 6 μηνες=117 ευρω.

    Προσθετονττας τωρα, το (προπληρωμενο 6μηνο) 29,90+117 (υπολοιπο μηνιαιο κοστος για 1 ετος) αθροιζεται το ΟΧΙ και τοσο δελεαστικο...146,90 ευρω...συνολικο κοστος για το -ουτως ή αλλως- υποχρεωτικο 12μηνο.

    Αν κανουμε και την διαιρεση...146,90 ευρω/12 μηνες=12,2416...ευρω μηνιαιως.

    Οταν υπαρχει -ΗΔΗ (σημαντικη λεπτομερεια)- στην αγορα το Jetpack της Altec, με σαφεστατα ευνοικοτερους και οικονομικοτερους ορους!

    7 μηνες=69 ευρω

    Τους υπολοιπους 5 μηνες (για συνολικο ετησιο χρονικο διαστημα)...ΑΝ θελεις τους πληρωνεις, και μαλιστα με -πραγματικα- προνομιακη τιμη προς...9,90 ευρω! Το καλυτερο βεβαια ειναι, οτι ΔΕΝ εισαι υποχρεωμενος -περαν του 7μηνου- να συνεχισεις να εχεις καποιο συμβολαιο μαζι τους. Κοινως, αν για καποιο λογο βρεις κατι καλυτερο, μετα και την ληξη του (προπληρωμενου) 7μηνου...τους χαιρετας κανονικοτατα. Διχως τελη απενεργοποιησης και λοιπες Αναχρονιστικες τιμωριες..."προωρης διακοπης"!
    Ειναι απλο. Αν θελεις...συνεχιζεις. Αν παλι Δεν Θελεις...εισαι ελευθερος υποχρεωσεων, να "πας" οπου γουσταρεις!

    Παμε και μια αθροιση?

    (προπληρωμενο 7μηνο) 69+49,50 (υπολοιπο μηνιαιο κοστος για 1 ετος) μας "κανει" (οπως λεγανε στο δημοτικο )...118,50 ευρω κοστος για εναν ολοκληρο χρονο.
    Κανουμε και τη γνωστη διαιρεση μας...118,50 ευρω/12 μηνες=9,875 ευρω μηνιαιως.

    Αρα η Forthnet μας πουλαει το DSL ~2,5 ευρω Ακριβοτερα/μηνα ή με ενα "καπελο" ~30 ετησιως. Ασε που δεν με "αφηνει" να φυγω πριν το 12μηνο!

    Στην αγορα, ειθισται, οι νεες προσφορες να ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ απο τις ηδη υπαρχουσες.

    Αυτο οριζει το "ελευθερο εμποριο" και ο ανταγωνισμος.

    Προσωπικα, θα ΞΑΝΑπαρω Jetpack.

    Υ.Γ. Α! Τωρα το θυμηθηκα! Η προσφορα της Forthnet ΔΕΝ αφορα υπαρχοντες συνδρομητες της! Μονο τους καινουριους! Τους πυροβολημενους! (με το τουφεκι, ντε )
    τα δεχομαι αυτα που υπολογησες και ευχαριστω για την απαντησει.
    βεβαια για 1 χρονο τα 146,90ευρω που βγαινουν με forthnet δεν με χαλανε μπρος στα 90x6μηνες=540ευρω που δινω τωρα στον οτε!!!!
    μια ερωτησει μονο για το jetpack: εχει και παγιο οτε??

  15. #30
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    ΙΩΛΚΟΣ
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    95
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    6144/1024
    Εννοειται ΟΧΙ. Οπως ολα τα προπληρωμενα "πακετα".

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nick89 Εμφάνιση μηνυμάτων

    .....Η συγκεκριμένη προσφορά ισχύει για αποστολή αιτήσεων μέχρι και τις 21 Ιουνίου.
    .....
    Μαλλον σου διεφυγε, οτι εχει παραταθει εως 19 Ιουλιου.

    http://www.altectelecoms.gr/index.html

    ........Auto merged post: 1600 πρόσθεσε 28 λεπτά και 11 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    @tsirintanis

    Επειδη υποψιαζομαι, οτι τα
    90x6μηνες=540ευρω που δινω τωρα στον οτε!!!!
    αφορουν τον λογαριασμο σταθερου σου τηλεφωνου και DSL συνδεσης (conn-x ), και επειδη μολις διαβασα το προτελευταιο σου μηνυμα -με τις αποριες- οφειλω να σου πω οτι...μπερδευτηκες λιγακι...

    1- στην περιοχη μου ΥΠΑΡΧΕΙ ιδιοκτητο της forthnet.αν παρω το πακετο θα εχω εως 24mbps?
    Θα εχεις τη δυνατοτητα "εως 24 Mbps". Βεβαια με τον παρεχομενο εξοπλισμο του πακετου (μαλλον συσκευη ADSL=8mbps και οχι ADSL2+=24mbps), θα συγχρονιζεις στα 8mbps. Το αναφερουν -τουλαχιστον- στην ιστοσελιδα τους.

    2- θα εχω και σταθερω τηλεφωνο της forthnet?
    Εδω ειναι που εχεις μπερδευτει. Το "πακετο" της Forthnet στα 29,90 ευρω, αφορα ΜΟΝΟ συνδεση DSL (με τις ανωθεν παραμετρους). Το σταθερο τηλεφωνο απο Forthnet, ειναι αλλη ιστορια. Και φυσικα εχει το αναλογο τιμημα. Η υπηρεσια ονομαζεται DoublePlay και εχει παγιο (μηνιαιο) κοστος ~40 ευρω.

    3-θα παω σε Full LLU?και αν οχι τι ρολο παιζει?
    Τα 24Mbps που λεγαμε, τα "βλεπεις" στο ιδιοκτητο ( Full LLU). Αν δεν καλυπτεται η περιοχη σου και θα συνδεεσαι μεσω ΟΤΕ (ΑΡΥΣ), τοτε θα "βλεπεις" 4mbps. Επισης το αναφερουν στην σελιδα τους.

    Υ.Γ ξερω οτι θα εχω 12μηνω συμβολαιο/εχω ρουτερ adsl2.
    Και γιατι θελεις να δεσμευτεις με 12μηνη θηλεια? Αφου μπορεις να κανεις μικροτερης διαρκειας συμβολαιο (Altec=7μηνες)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 1600 : 14-07-08 στις 00:38. Αιτία: auto merged post

Σελ. 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Net One: Προσφορά για νέους συνδρομητές
    Από Sovjohn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-07, 19:17
  2. Conn-x + 50E μονο για νεους συνδρομητες?
    Από InCoRrEcT στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-07, 16:24
  3. Μηνύματα: 66
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-01-07, 01:35
  4. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-06, 18:10
  5. ADSL 512 με 23,56 τον μήνα για 5 μήνες
    Από harryal στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-06, 20:10

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας