Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 18
  1. #1
    Εγγραφή
    12-08-2008
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
    Γεια σας. Είμαι νέο μέλος στο forum, είναι η πρώτη μου επαφή, και ελπίζω να βοηθηθώ απο τις γνώσεις σας.Πολλά απο αυτά που διαβάζω αυτές τις ημέρες (τεχνικούς όρους κλπ) μου φαίνονται απο "κινέζικα" ως "σουαχίλι".
    Έκανα αίτηση στο κατάστημα του Αιγάλεω μόλις πριν μια βδομάδα για 2play με νέα γραμμή απο τη forthnet , απογοητευμένος κυρίως απο τους μεγάλους λογαριασμούς του ΟΤΕ, αλλά και επειδή η σύνδεση connx που διαθέτω είναι πολύ χαμηλή (2mbps).
    Δεν μπορώ να πω οτι είμαι απ' αυτούς που "διακινούν" μεγάλο όγκο δεδομένων στο internet, αφού και η συγκεκριμένη σύνδεση που διαθέτω, για τη χρήση που κάνω με καλύπτει.
    Απλά, σκέφτηκα οτι "βάζοντας" το 2play, θα πληρώνω λιγότερα χρήματα, θα έχω πολύ γρηγορότερη σύνδεση, αλλά και θα επωφεληθώ απο τη δυνατότητα των απεριόριστων κλήσεων σε αστικά, διεθνή και 60' προς κινητά.
    Διαβάζοντας όμως τις τελευταίες ημέρες τα "παθήματα" πολλών απο τη συγκεκριμένη υπηρεσία -εταιρεία, αναρωτιέμαι μήπως είδα μόνο το "τυρί" αλλά όχι και τη "φάκα" που παραμονεύει.
    Έτσι, και επειδή νομίζω οτι προλαβαίνω ακόμη να ακυρώσω την αίτηση, ζητώ την άποψή σας για το τι να κάνω.
    Να σας ενημερώσω οτι δεν έχω τη δυνατότητα να απαντώ άμεσα στα μηνύματα - απαντήσεις που ελπίζω να έχω, μιας και οι δυνατότητές μου στην πληκτρολόγηση είναι ελάχιστες.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους μπουν στον κόπο να ασχοληθούν με το ζήτημα που με απασχολεί, και πιστεύω και αρκετούς άλλους μαζί.

  2. #2
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    καλώς ήρθες στο forum , η επιλογή provider πάει ανάλογα με το τι απαιτήσεις έχεις ... ο ΟΤΕ είναι ο ακριβότερος αλλά είναι ο καλύτερος από πολλές απόψεις .
    Τώρα εφόσον ήθελες να πληρώνεις λιγότερα καλά έκανες και έκανες αίτηση στην FORTHnet .
    Η FORTHnet δεν παρέχει υπηρεσία να σε ενημερώνει για τα 60 λεπτά προς κινητά ... πρέπει να μπεις να δεις τον λογαριασμό σου Online Και να υπολογίσεις τις κλήσεις μια μια σε αντίθεση με την wind που με ένα τηλέφωνο σε ενημερώνουν ... μακάρι να προσθέσουν στον Online Λογαριασμό να βλέπουμε και το υπόλοιπο προς κινητά... μπορείς να τους ρωτήσεις .

    Τελευταία υπάρχει πρόβλημα με το εξωτερικό άλλα φαντάζομαι με την χρήση που κάνεις δε θα το καταλάβεις , κάτι προβλήματα με την αναγνώριση κλήσεων σου αλλάζουν την τηλεφωνική συσκευή με κάποια συμβατή... για ποιο λόγο να ακυρώσεις την αίτηση ;

  3. #3
    Εγγραφή
    26-06-2006
    Περιοχή
    Γκύζη, Αθήνα
    Μηνύματα
    7.928
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16445 / 1021
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑ
    Router
    speedtouch 536
    SNR / Attn
    5.9(dB) / 24(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manos rom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας. Είμαι νέο μέλος στο forum, είναι η πρώτη μου επαφή, και ελπίζω να βοηθηθώ απο τις γνώσεις σας.Πολλά απο αυτά που διαβάζω αυτές τις ημέρες (τεχνικούς όρους κλπ) μου φαίνονται απο "κινέζικα" ως "σουαχίλι".
    Έκανα αίτηση στο κατάστημα του Αιγάλεω μόλις πριν μια βδομάδα για 2play με νέα γραμμή απο τη forthnet , απογοητευμένος κυρίως απο τους μεγάλους λογαριασμούς του ΟΤΕ, αλλά και επειδή η σύνδεση connx που διαθέτω είναι πολύ χαμηλή (2mbps).
    Δεν μπορώ να πω οτι είμαι απ' αυτούς που "διακινούν" μεγάλο όγκο δεδομένων στο internet, αφού και η συγκεκριμένη σύνδεση που διαθέτω, για τη χρήση που κάνω με καλύπτει.
    Απλά, σκέφτηκα οτι "βάζοντας" το 2play, θα πληρώνω λιγότερα χρήματα, θα έχω πολύ γρηγορότερη σύνδεση, αλλά και θα επωφεληθώ απο τη δυνατότητα των απεριόριστων κλήσεων σε αστικά, διεθνή και 60' προς κινητά.
    Διαβάζοντας όμως τις τελευταίες ημέρες τα "παθήματα" πολλών απο τη συγκεκριμένη υπηρεσία -εταιρεία, αναρωτιέμαι μήπως είδα μόνο το "τυρί" αλλά όχι και τη "φάκα" που παραμονεύει.
    Έτσι, και επειδή νομίζω οτι προλαβαίνω ακόμη να ακυρώσω την αίτηση, ζητώ την άποψή σας για το τι να κάνω.
    Να σας ενημερώσω οτι δεν έχω τη δυνατότητα να απαντώ άμεσα στα μηνύματα - απαντήσεις που ελπίζω να έχω, μιας και οι δυνατότητές μου στην πληκτρολόγηση είναι ελάχιστες.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους μπουν στον κόπο να ασχοληθούν με το ζήτημα που με απασχολεί, και πιστεύω και αρκετούς άλλους μαζί.
    Mάνο μπήκες σε forum που αναφέρονται προβλήματα.
    Διάβασε και στα άλλα section (Hol, Tellas κλπ) για να δεις ότι παντού υπάρχουν προβλήματα.
    Το πρόβλημα της αναγνώρισης που λέει ο Lagman είναι σε συγκεκριμένα κέντρα, μετρημένα στα δάκτυλα του ενός χεριού. Το 99% δεν έχει πρόβλημα.

  4. #4
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mάνο μπήκες σε forum που αναφέρονται προβλήματα.
    Διάβασε και στα άλλα section (Hol, Tellas κλπ) για να δεις ότι παντού υπάρχουν προβλήματα.
    Το πρόβλημα της αναγνώρισης που λέει ο Lagman είναι σε συγκεκριμένα κέντρα, μετρημένα στα δάκτυλα του ενός χεριού. Το 99% δεν έχει πρόβλημα.

    για πες μας λοιπόν τα πέντε κέντρα που έχουν πρόβλημα .

  5. #5
    Εγγραφή
    12-08-2008
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
    Ευχαριστώ πολύ Lagman και hel για τις απαντήσεις σας.
    Τελικά θα αφήσω την αίτηση να πάρει το δρόμο της, αφού έτσι κι αλλοιώς μέχρι και το τέλος Οκτωβρίου θα συνυπάρχουν στο σπίτι και το connx και το 2play, αφού όπως σας ενημέρωσα, απο τη forthnet ζήτησα την ενεργοποίηση της υπηρεσίας σε νέα δική της γραμμή.
    Αυτό θα μου δώσει τη δυνατότητα να συγκρίνω σταθερότητα και λειτουργία στην πράξη.
    Βέβαια, αυτό σημαίνει οτι αν τελικά αποφασίσω να αποχωρήσω απο τη forthnet θα έχω πληρώσει εντελώς άδικα, το λιγότερο 105 Ευρώ (35 Ευρώ ενεργοποίηση και 70 το penalty αποχώρησης). Εξάλλου στην ηλικία μου ο περιορισμός πιθανοτήτων εγκεφαλικού με μόνο 105 €, μάλλον σαν δώρο μου ακούγεται.
    Για όσο διάστημα "συντρέχουν" και οι δύο συνδέσεις, θα ενημερώνω το forum για ότι προκύψει ώστε να προστατευτούν τουλάχιστον οι όποιοι "επόμενοι".
    ευχαριστώ πολύ

  6. #6
    Εγγραφή
    26-06-2006
    Περιοχή
    Γκύζη, Αθήνα
    Μηνύματα
    7.928
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16445 / 1021
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑ
    Router
    speedtouch 536
    SNR / Attn
    5.9(dB) / 24(dB)
    Aφού το τέλος ενεργοποίησης είναι δωρεάν.

    ........Auto merged post: hel πρόσθεσε 4 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    για πες μας λοιπόν τα πέντε κέντρα που έχουν πρόβλημα .
    Στο thread http://www.adslgr.com/forum/showthre...=216381&page=3 μόνο για το dslam αμπελοκήπων γίνεται λόγος για προβληματική αναγνώριση. Και στο Ακαδημίας αλλά είναι ένας μόνο οπότε δεν είμαστε 100% σίγουροι ότι φταίει το κέντρο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hel : 13-08-08 στις 19:58. Αιτία: auto merged post

  7. #7
    Εγγραφή
    31-12-2007
    Μηνύματα
    101
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    5.978 / 890
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ
    Router
    ST 585 v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manos rom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ πολύ Lagman και hel για τις απαντήσεις σας.
    Τελικά θα αφήσω την αίτηση να πάρει το δρόμο της, αφού έτσι κι αλλοιώς μέχρι και το τέλος Οκτωβρίου θα συνυπάρχουν στο σπίτι και το connx και το 2play, αφού όπως σας ενημέρωσα, απο τη forthnet ζήτησα την ενεργοποίηση της υπηρεσίας σε νέα δική της γραμμή.
    Αυτό θα μου δώσει τη δυνατότητα να συγκρίνω σταθερότητα και λειτουργία στην πράξη.
    Βέβαια, αυτό σημαίνει οτι αν τελικά αποφασίσω να αποχωρήσω απο τη forthnet θα έχω πληρώσει εντελώς άδικα, το λιγότερο 105 Ευρώ (35 Ευρώ ενεργοποίηση και 70 το penalty αποχώρησης). Εξάλλου στην ηλικία μου ο περιορισμός πιθανοτήτων εγκεφαλικού με μόνο 105 €, μάλλον σαν δώρο μου ακούγεται.
    Για όσο διάστημα "συντρέχουν" και οι δύο συνδέσεις, θα ενημερώνω το forum για ότι προκύψει ώστε να προστατευτούν τουλάχιστον οι όποιοι "επόμενοι".
    ευχαριστώ πολύ
    Δεδομενου ομως για το λογο οτι η τεχνολογια ειναι τετοιου ειδους.. δεν μπορεις να κανεις αντικιμενηκους ελεγχους αφου παντα εξαρτατε απο πολλους παραγωντες αλλα και στην περιοχη που εισαι. Εγω με τελλας ειμαι full ευχαριστημενος, αυτο δε συμενει οτι καποιος απο αλλη περιοχη και σε αλλον κομβο φυσηκα, θα ειναι το ιδιο ευχαριστημενος. Το κολπο πλεον για να εισαι ευχαριστημενος ειναι να βρεις τον παροχο που "παιζει" καλλιτερα στην περιοχη σου. Η On για παραδειγμα το καλλιτερο δυκτιο της ειναι στην καλλιθεα αλλα οπουδοιποτε αλλου εχει προβληματα. Καλη τυχη με την forthnet γιατι απο οσω ξερω και εχω καταλαβει ειναι ο ποιο αξιοπιστος εναλακτηκος παροχος (Αν και με ειχανε μπριζωσει για 6 μηνες που δεν μου κανανε φορητοτητα και με αναγκασαν να παω προς tellas) Εγω τους θεορω καλλιτερους

  8. #8
    Εγγραφή
    31-08-2007
    Περιοχή
    Κάπου στη Γη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    180
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    7003/1021
    ISP
    Forthnet
    Router
    Siemens CL-110
    SNR / Attn
    9db(dB) / 40.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manos rom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας. Είμαι νέο μέλος στο forum, είναι η πρώτη μου επαφή, και ελπίζω να βοηθηθώ απο τις γνώσεις σας.Πολλά απο αυτά που διαβάζω αυτές τις ημέρες (τεχνικούς όρους κλπ) μου φαίνονται απο "κινέζικα" ως "σουαχίλι".
    Έκανα αίτηση στο κατάστημα του Αιγάλεω μόλις πριν μια βδομάδα για 2play με νέα γραμμή απο τη forthnet , απογοητευμένος κυρίως απο τους μεγάλους λογαριασμούς του ΟΤΕ, αλλά και επειδή η σύνδεση connx που διαθέτω είναι πολύ χαμηλή (2mbps).
    Δεν μπορώ να πω οτι είμαι απ' αυτούς που "διακινούν" μεγάλο όγκο δεδομένων στο internet, αφού και η συγκεκριμένη σύνδεση που διαθέτω, για τη χρήση που κάνω με καλύπτει.
    Απλά, σκέφτηκα οτι "βάζοντας" το 2play, θα πληρώνω λιγότερα χρήματα, θα έχω πολύ γρηγορότερη σύνδεση, αλλά και θα επωφεληθώ απο τη δυνατότητα των απεριόριστων κλήσεων σε αστικά, διεθνή και 60' προς κινητά.
    Διαβάζοντας όμως τις τελευταίες ημέρες τα "παθήματα" πολλών απο τη συγκεκριμένη υπηρεσία -εταιρεία, αναρωτιέμαι μήπως είδα μόνο το "τυρί" αλλά όχι και τη "φάκα" που παραμονεύει.
    Έτσι, και επειδή νομίζω οτι προλαβαίνω ακόμη να ακυρώσω την αίτηση, ζητώ την άποψή σας για το τι να κάνω.
    Να σας ενημερώσω οτι δεν έχω τη δυνατότητα να απαντώ άμεσα στα μηνύματα - απαντήσεις που ελπίζω να έχω, μιας και οι δυνατότητές μου στην πληκτρολόγηση είναι ελάχιστες.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους μπουν στον κόπο να ασχοληθούν με το ζήτημα που με απασχολεί, και πιστεύω και αρκετούς άλλους μαζί.
    Εφόσον σε ενδιαφέρει περισσότερο η τηλεφωνία και λιγότερο το Internet -αν κατάλαβα καλά- μην ανησυχείς: η συντριπτική πλειοψηφία των προβλημάτων που εμφανίζονται αφορούν το Internet και όχι την τηλεφωνία, και κυρίως αφορούν χαμηλότερες ταχύτητες συγχρονισμού καθώς όλοι θέλουν να πιάσουν την max ταχύτητα που μπορούν.
    Απ΄την άλλη μπορεί να μην εμφανιστεί και κανένα πρόβλημα και όλα να παίξουν μια χαρά.

    Αν θέλεις να σου παραθέσω και την προσωπική μου εμπειρία απο Forthnet, σου λέω ότι αντιμετώπισα στην αρχή προβλήματα τόσο στο Internet όσο και στην τηλεφωνία, τα οποία έλυσα με αρκετό -ομολογουμένως- αγώνα. Τώρα που όλα είναι ΟΚ είμαι ευχαριστημένος σε γενικές γραμμές απο την υπηρεσία.

  9. #9
    Εγγραφή
    12-08-2008
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aφού το τέλος ενεργοποίησης είναι δωρεάν.

    ........Auto merged post: hel πρόσθεσε 4 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα αργότερα ........



    Στο thread http://www.adslgr.com/forum/showthre...=216381&page=3 μόνο για το dslam αμπελοκήπων γίνεται λόγος για προβληματική αναγνώριση. Και στο Ακαδημίας αλλά είναι ένας μόνο οπότε δεν είμαστε 100% σίγουροι ότι φταίει το κέντρο.
    Το τέλος ενεργοποίησης είναι δωρεάν, αν γίνω συνδρομητής της forthnet μέσω φορητότητας του υπάρχοντος αριθμού της τηλεφωνικής μου σύνδεσης που έχω απο τον ΟΤΕ.
    Όπως θα προσέξεις όμως, έγραψα οτι έκανα αίτηση στη forthnet για ΝΕΑ σύνδεση, με δικό της αριθμό, οπότε για περίπου ένα δίμηνο θα υπάρχουν και οι δύο παράλληλα.

  10. #10
    Εγγραφή
    15-01-2008
    Περιοχή
    Κοζάνη
    Μηνύματα
    241
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    (24mbps) 2,5mbps
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΚΟΖΑΝΗ
    Router
    Linksys
    SNR / Attn
    9db(dB) / 33db(dB)
    NAI !!!
    ADSL? Yes thank's

  11. #11
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aφού το τέλος ενεργοποίησης είναι δωρεάν.

    ........Auto merged post: hel πρόσθεσε 4 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα αργότερα ........



    Στο thread http://www.adslgr.com/forum/showthre...=216381&page=3 μόνο για το dslam αμπελοκήπων γίνεται λόγος για προβληματική αναγνώριση. Και στο Ακαδημίας αλλά είναι ένας μόνο οπότε δεν είμαστε 100% σίγουροι ότι φταίει το κέντρο.

    μα και στο Παγκράτι είχαμε πρόβλημα με την αναγνώριση , εννοείς μόνιμο πρόβλημα ; Δηλαδή αυτοί που ανήκουν στο dslam αμπελοκήπων δεν είχαν ποτέ αναγνώριση και ακόμα δεν έχουν ;

  12. #12
    Εγγραφή
    19-02-2008
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    112
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    22953/1020
    ISP
    Forthnet
    Router
    Wag200G
    SNR / Attn
    7(dB) / 13(dB)
    Δεν νομίζω το πρόβλημα να είναι τόσο μόνιμο όσο φαντάζεσαι. Άλλωστε το πρόβλημα συνήθως είναι κάποια προβληματική κάρτα voice στο dslam ή κάποια κάρτα spliter οι οποίες αλλάζουν πολύ εύκολα και πίστεψε με αν ήταν εκεί το ζήτημα θα είχε λύθεί.

    Από την αρχή του καλοκαιρίου έχουν ξεκινήσει τα uprade στα firmware των siemens dslam και έχουν λυθεί αρκετά προβλήματα.

    Τουλάχιστον στην περιοχή μας μόλις ανέβηκε το νέο firmware έστρωσαν όλα και οι υπηρεσίες πήραν τα πάνω τους.

  13. #13
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    ε τότε δεν ισχύει αυτό που λέει ο hel , μόνο 2 κέντρα είχαν πρόβλημα ,γιατί και το Παγκράτι είχε πρόβλημα και στην Χίο είχαν πρόβλημα και σε ένα σωρό περιοχές είχα πρόβλημα με την αναγνώριση ...

  14. #14
    Εγγραφή
    26-06-2006
    Περιοχή
    Γκύζη, Αθήνα
    Μηνύματα
    7.928
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16445 / 1021
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑ
    Router
    speedtouch 536
    SNR / Attn
    5.9(dB) / 24(dB)
    Εγώ διάβασα το thread και είδα σε ποιες περιοχές είπαν περισσότεροι από ένας ότι υπάρχει πρόβλημα.
    Τώρα όποιος αντιμετωπίζει πρόβλημα ας το γράψει στο αντίστοιχο thread.

  15. #15
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Είναι πρακτικά αδύνατο να ακυρωθεί η αίτηση από τη στιγμή που έχει κατατεθεί στο WCRM. Στην περίπτωση της Forthnet ειδικά, είναι αδύνατο να ακυρωθεί από τη στιγμή που δίνει την υπογραφή του ο υποψήφιος πελάτης. Μην κάνετε συνεπώς κινήσεις που είναι βέβαιο ότι θα σας βάλουν σε περιπέτειες.-

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Να ακυρώσω την αίτηση μου ???
    Από gacp στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-08, 14:01
  2. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-07, 09:18
  3. να την ακυρωσω???
    Από gio7 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-07, 12:09
  4. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-09-04, 14:31
  5. Μετα την αιτηση τι...???
    Από alexnikou στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-07-04, 19:28

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας