Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση 46-59 από 59
  1. #46
    Εγγραφή
    30-08-2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    135
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200Mbps/20Mbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Power Station
    kalhsperizw thn parea sas... katoxos k egw tou sigekrimenou laptop (ana8ema :@) me thn periptwsh twn xp apelpisthka... to idio akribws problhma... h karta grafikwn dn uphrxe kan san suskeuh... hr8a se epikoinwnia me polla upokatasthmata plaisio, omws aneferan pws h clevo dn exei bgalei anaba8miseis bios epishma k oti dn analambanoun... etsi loipon apofasisa na katafugw sta e3isou elefria k polu kala kata thn apopsh mou windows 7! ola roloi me thn 32 bit ekdosh alla antimetwpizw problhma me thn 64 re palikaria... to laptop profanws exei 64bit epe3ergasth k mhtrikh k sto parel8on etrexa 64bit vista... kata thn egatsastash loipon ola comple k meta to deutero restart kata ton elegxo epidosewn susthmatos mou sbhnei apotoma k akolou8ei enas faulos kuklos apo restart... einai krima na phgainei ena giga mnhmhs xameno gi auto k 8elw na balw 64bit... kamia boh8eia re mages mou?? 8e to ektimousa polu... na ste kala k euxaristw prokatabolika...

    ........Auto merged post: leopseft πρόσθεσε 18 λεπτά και 59 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Συγνώμη για τα greeklish, νόμιζα οτι ήταν επιτρεπτά... :S
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος leopseft : 06-09-09 στις 23:33. Αιτία: auto merged post

  2. #47
    Εγγραφή
    27-02-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    384
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
    SNR / Attn
    11.2(dB) / 45.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ελπίζω αυτό το μήνυμα να φανεί χρήσιμο σε κάποιους.

    Είμαι κάτοχος του laptop που εμφανίζεται στον τίτλο του thread (επίσης γνωστό ως Clevo M765TU). Αγόρασα πρόσφατα την Retail έκδοση Windows 7 Ultimate. Η retail έκδοση περιέχει δύο DVD: ένα με την 32-bit έκδοση και ένα με την 64-bit έκδοση.

    Όταν εγκατέστησα την 64-bit version, το σύστημα έκανε συνέχεια επανεκκίνηση, στην προσπάθεια να φορτώσει τα Windows. Η 32-bit έκδοση λειτουργούσε κανονικά.

    Μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα το BIOS 1.02.22 για Clevo Μ746TU/M765TU, το οποίο προφανώς διορθώνει κάποια προβλήματα. Εγκατέστησα ξανά την 64-bit έκδοση και τώρα λειτουργεί χωρίς πρόβλημα. Δυσκολεύτηκα πολύ να βρω το BIOS update. Από το site της Clevo, εδώ και λίγο καιρό οι τελικοί χρήστες δεν μπορούν να κατεβάσουν BIOS updates, οπότε θέλει αρκετό Googlάρισμα.

    Το μόνο περίεργο είναι ότι στον Device Manager --> Other Devices έχει δύο Base System Devices, για τις οποίες δεν μπορεί να βρεθεί Driver. Πάντως όλες οι ενσωματωμένες συσκευές λειτουργούν κανονικά, δεν λείπει τίποτα.

  3. #48
    Εγγραφή
    30-08-2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    135
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200Mbps/20Mbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Power Station
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από turbo3hp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελπίζω αυτό το μήνυμα να φανεί χρήσιμο σε κάποιους.

    Είμαι κάτοχος του laptop που εμφανίζεται στον τίτλο του thread (επίσης γνωστό ως Clevo M765TU). Αγόρασα πρόσφατα την Retail έκδοση Windows 7 Ultimate. Η retail έκδοση περιέχει δύο DVD: ένα με την 32-bit έκδοση και ένα με την 64-bit έκδοση.

    Όταν εγκατέστησα την 64-bit version, το σύστημα έκανε συνέχεια επανεκκίνηση, στην προσπάθεια να φορτώσει τα Windows. Η 32-bit έκδοση λειτουργούσε κανονικά.

    Μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα το BIOS 1.02.22 για Clevo Μ746TU/M765TU, το οποίο προφανώς διορθώνει κάποια προβλήματα. Εγκατέστησα ξανά την 64-bit έκδοση και τώρα λειτουργεί χωρίς πρόβλημα. Δυσκολεύτηκα πολύ να βρω το BIOS update. Από το site της Clevo, εδώ και λίγο καιρό οι τελικοί χρήστες δεν μπορούν να κατεβάσουν BIOS updates, οπότε θέλει αρκετό Googlάρισμα.

    Το μόνο περίεργο είναι ότι στον Device Manager --> Other Devices έχει δύο Base System Devices, για τις οποίες δεν μπορεί να βρεθεί Driver. Πάντως όλες οι ενσωματωμένες συσκευές λειτουργούν κανονικά, δεν λείπει τίποτα.
    Αρχηγέ μου καλησπέρα! Κ εγώ διόρθωσα το πρόβλημα αυτό με reflasharisma του bios! Εγώ είχα κατεβάσει το πρώτο bios απο το site της clevo στη Γαλλία αλλά δε μπορούσα να βρω πως να το flashaρω! Για μηνες έψαχνα τον τρόπο όσπου μια νύχτα googlara flash bios via usb! Όχι μονο είχε αρκετά αναλυτικές οδηγίες, αλλά ηταν κ για clevo! Ενώ όσες φορές είχα γράψει update h reflash clevo bios δεν εβρισκα τίποτα! Τέλος πάντων, τέλος καλό όλα καλά! Τώρα τρέχει κ xp αλλά κ διορθώθηκε το πρόβλημα με τα 7 τα 64αρια που είχα παρατρήσει κ εγώ!

    To πρόβλημα με τiς συσκευές που αναφέρεις, διορθώνεται με το σιντι εγκατάστασης που σου έδωσαν από το πλαίσιο, Αν καθορίσεις απο τις ιδιότητες να κάνει αναζήτηση από το σιντι για drivers κ πάλι δε θα το βρεί! Πρέπει να μπεις εσύ χειροκίνητα στους optional drivers καπως έτσι κ να εγκαταστήσεις το card reader νομίζω κ το πρόβλημα θα διορθωθεί! Χρησιμοποιείς drivers για vista πάντα! Εμένα το μονο που με ενοχλεί είναι οτι κάθε φορά με το άνοιγμα του laptop πρεπει να ενεργοποιώ κ την κάρτα ασύρματου δικτύου σε σχέση με παλιά που ήταν ενεργή από μόνη της, η αν την απενεργοποιούσες έμενε απενεργοποιημενη! Το έχεις παρατηρήσει κ εσύ αυτό??
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος leopseft : 09-01-10 στις 21:30.

  4. #49
    Εγγραφή
    27-02-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    384
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
    SNR / Attn
    11.2(dB) / 45.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leopseft Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα το μονο που με ενοχλεί είναι οτι κάθε φορά με το άνοιγμα του laptop πρεπει να ενεργοποιώ κ την κάρτα ασύρματου δικτύου σε σχέση με παλιά που ήταν ενεργή από μόνη της, η αν την απενεργοποιούσες έμενε απενεργοποιημενη! Το έχεις παρατηρήσει κ εσύ αυτό??
    Καλησπέρα και συγγνώμη για την καθυστέρηση, αλλά δεν μπαίνω πολύ συχνά τον τελευταίο καιρό.

    Δεν έχω παρατηρήσει το πρόβλημα που περιγράφεις. Αν έχεις εγκαταστήσει το hotkey software, ίσως να φταίει αυτό. Εγώ δεν το έχω εγκαταστήσει στα Windows 7 και όλες οι λειτουργίες Fn, αλλά και τα τρία τετράγωνα κουμπάκια επάνω λειτουργούν κανονικά και μάλιστα χωρίς να ξεχνάει ο υπολογιστής ότι το wifi πρέπει να μείνει ανοιχτό.

  5. #50
    Εγγραφή
    30-08-2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    135
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200Mbps/20Mbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Power Station
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από turbo3hp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έχεις εγκαταστήσει το hotkey software, ίσως να φταίει αυτό.
    Καλησπέρα κ πάλι. Το πρόβλημα αυτό παρατηρήθηκε μετά την αναβάθμιση του Bios. Το Hotkey απλά δείχνει κάποια εικονίδια για τις ενέργειες των FnKeys αλλά έτσι κ αλλίως πότε λειτουργεί πότε δε λειτουργεί στα 7. Επειδή έκανα την πατάτα να εγκαταστήσω την πρώτη διορθωμένη έκδοση του bios ενώ έχουν βγεί τόσες, θα σου ήμουν ευγνώμων αν μπορούσες να με παραπέμψεις στην ιστοσελίδα που κατέβασες το τελευταίο bios που έχει βγει, (η να μου το στείλεις αν δεν θυμάσαι την ιστοσελίδα κ αν το έχεις ακόμα) διότι δε το βρίσκω πουθενά. Εκανές αναβάθμιση κ στο firmware ή μονο στο bios? Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

  6. #51
    Εγγραφή
    27-02-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    384
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
    SNR / Attn
    11.2(dB) / 45.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Λοιπόν, η έκδοση 1.02.22 υπάρχει εδώ: ftp://ftp.clevo.com.tw/ALLBIOS/M746TU/BIOS_222.zip

    Η αναβάθμιση γίνεται σε περιβάλλον DOS. Υπάρχει ένα batch file που το τρέχουμε για να κάνει την αναβάθμιση. Αυτό που λες για BIOS και EC firmware πρέπει να γίνεται με το ίδιο αρχείο, απ' ό,τι κατάλαβα.

    Το link το βρήκα από ένα ξένο forum. Ο server είναι ενοχλητικά αργός και θέλει υπομονή. Πάλι καλά βέβαια, γιατί τουλάχιστον με το direct link δεν χρειάζεται password (αν το ψάξεις μόνος σου, χρειάζεται).

    Το έκανα upload και στο δικό μας forum. Θα είναι διαθέσιμο μόλις εγκριθεί.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος turbo3hp : 08-02-10 στις 20:07. Αιτία: Επεξήγηση BIOS/firmware update

  7. #52
    Εγγραφή
    30-08-2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    135
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200Mbps/20Mbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Power Station
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από turbo3hp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν, η έκδοση 1.02.22 υπάρχει εδώ: ftp://ftp.clevo.com.tw/ALLBIOS/M746TU/BIOS_222.zip
    Είσαι άπαιχτος, δεν έχω λόγια να σε ευχαριστήσω! Σε ευχαριστώ για την άμμεση αποκρισή σου αλλά κ για το link το οποίο με απάλλαξε από πολλά ξενύχτια ψαξίματος δίχως αποτέλεσμα! Το πρόβλημα λύθηκε. Ενημερωτικά διαπίστωσα ότι το firmware παρέμεινε το ίδιο κ η built date ειναι πιο πάλια από αυτή που είχα παρόλο που είναι πιο καινούριο το Update από αυτό που είχα εγώ! Τέλος πάντων δεν με απασχολεί καθόλου αυτό εφόσον το laptopi μου δουλεύει ρολόι! Να σαι καλά αρχηγέ μου....

  8. #53
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    728
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    HOL
    Router
    FRITZ box
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Αφου υπαρχουν τοσες αξιολογες μαρκες οπως dell toshiba HP IBM γιατι αγοραζετε laptop turbo X
    ,η διαφορα στην τιμη ειναι πολυ μικρη.Γενικα οσες φορες τα εχω δει απο φιλους η ποιοτητα δεν μπορει να συγκριθει με κανενα επωνυμο

  9. #54
    Εγγραφή
    27-02-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    384
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
    SNR / Attn
    11.2(dB) / 45.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JERY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφου υπαρχουν τοσες αξιολογες μαρκες οπως dell toshiba HP IBM γιατι αγοραζετε laptop turbo X
    ,η διαφορα στην τιμη ειναι πολυ μικρη.Γενικα οσες φορες τα εχω δει απο φιλους η ποιοτητα δεν μπορει να συγκριθει με κανενα επωνυμο
    Μια χαρά είναι η ποιότητά τους, θα το διαπίστωνες αν είχες κι εσύ ένα. Ειδικά το συγκεκριμένο μοντέλο που συζητάμε. Μην τρελαθούμε, bug μπορεί να κάτσει οπουδήποτε, ακόμη και σε "επώνυμα". Άλλωστε και αυτά είναι κινεζικής κατασκευής, με ένα "επώνυμο σηματάκι". Και εδώ που τα λέμε, θα μπορούσαμε να πάμε τα laptops στο service του Πλαισίου, αλλά γουστάραμε να τα αναβαθμίσουμε μόνοι μας .

  10. #55
    Εγγραφή
    30-08-2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    135
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200Mbps/20Mbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Power Station
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από turbo3hp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρά είναι η ποιότητά τους, θα το διαπίστωνες αν είχες κι εσύ ένα. Ειδικά το συγκεκριμένο μοντέλο που συζητάμε. Μην τρελαθούμε, bug μπορεί να κάτσει οπουδήποτε, ακόμη και σε "επώνυμα". Άλλωστε και αυτά είναι κινεζικής κατασκευής, με ένα "επώνυμο σηματάκι". Και εδώ που τα λέμε, θα μπορούσαμε να πάμε τα laptops στο service του Πλαισίου, αλλά γουστάραμε να τα αναβαθμίσουμε μόνοι μας .
    Το συγκεριμένο λαπτοπ εχει πολυ καλες δυνατοτητες για τα λεφτα του (1070ε). Γιατί το πήρα? Γιατί έχω 4ωρο servis γιατί έχω 2 χρόνια εγγύηση κ γτ η μονη μάρκα που θα παιρνα ειναι acer, αλλά τότε δεν ήταν στα φόρτε της. (η το vaio απο αποψη εμφανισης) Το μόνο μείων ειναι η online Υποστήριξη! Να προσθέσω ότι έχω desktop turbo x του 2000 του έχω πιει το αίμα κ ακόμα δίνει πόνο... Να στε καλά...

  11. #56
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    728
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    HOL
    Router
    FRITZ box
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Και εγω τωρα ασχοληθηκα με ενα turboX laptop και ειχε σαν προβλημα να μην ξεκιναει η οθονη οταν το ειχες στη μπριζα, δεν το εκανε παντα το εκανε συχντα
    Το τι τραβηξε ο ανθρωπος, του χρεωσαν format! τον εβαλαν να αγορασει νεο τροφοδοτικο!
    Τελικα το πηγα εγω σε αλλη καταστημα και οταν τους παραπονεθηκα για ολα τα παραπανω , και τους ειπα γιατι δεν μετρησαν με ενα πολυμετρο το τροφοδοτικο μου ειπαν οτι σε κανεναν πλαισιο δεν εχουν πολυμετρο και οτι το χρησημοποιουν οι ηλεκτρολογοι!
    Αφου τους ειπα να το δοκιμασουν μπροστα μου, ετσι και εγινε , εκανε το προβλημα και το πηγαν στα κεντρικα για αλλαγη MB, ελα ομως που ηρθε πισω απο τα κεντρικα γιατι ετυχε να μην το κανει εκει!
    και επρεπε να ξαναπαρω τηλ στα κεντρικα.
    Αυτο ειναι το 4 ωρες service? και που χρεωσαν εναν ανθρωπο που δεν ηξερε 60ε, 6 μηνες του πηρε να το του το φτιαξουν και αν δεν το πηγαινα εγω μπορει να παλεβε ακομα.

    Αντιθετα ειχα στειλει asus laptop στην ιταλια, ειχε σπασει το backligth σε 5 μερες ηταν πισω και χωρις χρεωση μιας και κανονικα δεν το καλυπτε η εγγυηση γιατι ειχε σπασει η λαμπα.Οσο για ποιοτητα turbox απλα ασχολιαστο! μπροστα στα toshiba και ΙΒΜ

  12. #57
    Εγγραφή
    31-10-2005
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    2.819
    Downloads
    24
    Uploads
    2
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Clevo
    M74xTU / M76xTU BIOS Updates

    EC / KBC Version 1.00.14
    ftp://cftp.clevo.com.tw/ALLBIOS/M746TU/EC_14.zip

    BIOS Version 1.02.23
    ftp://cftp.clevo.com.tw/ALLBIOS/M746TU/BIOS_223.zip

    Δαδικασια
    1. Περνατε το keyboard firmware
    1α. Restart
    2. Main BIOS Update
    2α. Restart
    3. Μπαινετε στο BIOS setup και κανετε Load Defaults
    4. Save and exit
    5. Μπαινετε ξανα στο BIOS και το ρυθμιζετε αναλογα με τις απαιτησεις σας.

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cmaniac : 09-04-10 στις 19:32.

  13. #58
    Εγγραφή
    05-05-2007
    Περιοχή
    thessaloniki
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    366
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2 play
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Thomson 585 v8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 18(dB)
    exw kai egw to idio laptop gmn73-425 kai ena problima pou den brika akoma lysi kai isws na min brw. ektos kapoios apo esas to exei lysei mexri stigmis den anafer8ike.
    loipon ton disko ton exw kanei se 3 partition 20 32 kai 180
    o logos gia na oti to xrisimopoiw gia djing me karta ixou audio 8 tis native
    kai to tractor scratch pro.twra giati tosa partition
    to 180 to exw gia apo8iki mousikis
    to 20 to eixa gia xp pou mexri twra leitourgousan apsoga
    alla me tin parado tou xronou ir8e o kairos tou format(logiko)
    kai ta 32 eipa na balw ta svista home premium 64 bit
    dystixws oso kai an prospa8isa kanontas apo tin arxi nea egkatastasi ta xp kai meta ta
    vista den mporesa na leitourgisw to laptop dual boot
    oso kai an epsa3a gia epiloges sto bios tou den brika lysi(den dokimasa update bios akoma)
    eulogo na mou peite ti 8eleis to deutero os . o logos einai oti douleuontas epaggelmatika
    san dj douleueis me windows kai mporei an pasa stigmi na crasharei gia ton x logo.
    etsi loipon eipa na exw 2 os sto laptop gia ka8e endexomeno.dystyxws meta tin egkatstasi twn vista den yparxei epilogi na diale3w os anamesa se xp kai vista opws 8a eprepe na ginei

    kata ta alla eimai ypereyxaristimenos apo thn leitourgia tou laptop.
    eyxaristw

    Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά
    1)ASUS P5Q INTEL Q9300 NVIDIA 8800 GT 512 4 GB RAM DUAL BOOT Snow Leopard 10.6.8(Vanilla Kernel 64)lion 10.7.5 WIN7 ULT 64 BIT
    2)turbo-x prime gmn 73-425 (clevo m765tu)dual boot snow leopard 10.6.8 (legacykernel) win 7 64bit
    3)asrock A780GM-LE/128M athlon x3 450 4 gb ram ati 4550 wd 250 gb win 7 64bit

  14. #59
    Εγγραφή
    30-08-2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    135
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200Mbps/20Mbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Power Station
    Συγνώμη που το ξεθάβω, αλλά μήπως έχει κανείς τη συγκεκριμένη μητρική; Βρήκα κάποιες μητρικές με τον κωδικό 6-71-M74T0-D03B, αλλά βλέπω ότι δεν έχουν την κάρτα nvidia geforce 9300m gs, η οποία απ όσο μπορώ να καταλάβω είναι κολλημένη επάνω στη μητρική. Είναι από το μοντέλο Clevo Ergo W76T (W760T), ενώ εγώ θέλω για το M765TU.

Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

  1. Turbo-X Prime VN81-225
    Από tiganitos στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-08, 14:26
  2. 20 minutes of Metroid Prime 3
    Από nostradamos στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-10-07, 10:39
  3. wsftp pro sfalma 425 can't open data connection
    Από vls στο φόρουμ Broadband Software
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-04, 11:01
  4. wsftp pro sfalma 425 can't open data connection
    Από vls στο φόρουμ Broadband Software
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-04, 10:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας