Σελ. 128 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 108118123126127128129130133138148 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.906-1.920 από 3104
  1. #1906
    Εγγραφή
    05-02-2008
    Περιοχή
    London, UK
    Μηνύματα
    647
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1Gbps
    ISP
    FTTH
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DSLaManiaC Εμφάνιση μηνυμάτων


    Βεβαίως..
    Αλλά όλα αυτά αν ζούσαμε σε έναν άλλο κόσμο..
    Για την ώρα πες μου που περίπου μένεις κ δώσε μου το SSID σου γιατί έχω κάτι κλεμμένες πιστωτικές για να χρεώσω.
    Και δεν τις χρεώνεις! Την περιοχή μου και το SSID μου δεν σου τα λέω για λόγους προσωπικών δεδομένων... Αν περνάς κάτω από το σπίτι μου, είσαι ευπρόσδεκτος να κάνεις ό,τι θέλεις με την σύνδεσή μου!
    Ισχύει ανέκαθεν το τεκμήριο αθωότητας... Οπότε και αν κάνεις κομπίνα με το δίκτυό μου, θα πρέπει μετά να αποδειχθεί ότι ήμουν εγώ που την έκανα και αφού το δίκτυο είναι ανοιχτό, δεν γίνεται... Και δεν μπορείς να με κατηγορήσεις ότι δεν το έκλεισα...

    Πραγματικά τώρα, το πιστεύεις αυτό και το φοβάσαι πραγματικά; Κάνε μια βόλτα σε οποιαδήποτε κατοικημένη περιοχή και ειδικά στην Αθήνα θα βρίσκεις μία ανοιχτή On Telecoms σε κάθε τετράγωνο!
    Ακόμα και στο Σύνταγμα ή στο Τραμ ή στα Flocafe θέλουν να βάλουν ανοιχτά Wifi! Τα οποία νομικά δεν έχουν μεγάλη διαφορά από το δικό μου ανοιχτό Wifi...


    Στο θέμα μας τώρα!
    Είναι προφανές ότι ο ΟΤΕ χρησιμοποιεί αθέμιτα το πελατολόγιο της Altec και κάνει στοχευμένη προώθηση των προϊόντων του! Λέω τώρα εγώ, μήπως πρέπει να επέμβει η ΕΕΤΤ και η Αρχή Προσωπικών Δεδομένων;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gmmour : 05-09-08 στις 02:29.

  2. #1907
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.818
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gmmour Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο θέμα μας τώρα!
    Είναι προφανές ότι ο ΟΤΕ χρησιμοποιεί αθέμιτα το πελατολόγιο της Altec και κάνει στοχευμένη προώθηση των προϊόντων του! Λέω τώρα εγώ, μήπως πρέπει να επέμβει η ΕΕΤΤ και η Αρχή Προσωπικών Δεδομένων;
    Αυτεπαγγελτα?

  3. #1908
    Εγγραφή
    07-10-2005
    Περιοχή
    Στυλίδα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    83
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΤΥΛΙΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    25.6(dB) / 10.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maik49 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνωμη αλλα μηνυματα ανωνυμα του στυλ" με πηραν και μου ειπαν....." δεν ειναι αξιοπιστα.
    Τι θα χρειαζόταν να παραθέσει κανείς για να πεισθείς ας πούμε;
    • Ονοματεπώνυμο / ΑΦΜ;
    • Upload της συνομιλίας;
    • Λογαριασμό Altec;
    • Υπεύθυνη δήλωση;


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maik49 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδικα αν προσεξουμε ημερομηνια εγγραφης και αριθμο μηνυματων. Καλιστα θα μπορουσε καποιος να ισχυριστει οτι ειναι βαλτοι για να δημιουργησουν θεμα.
    Όπως είπε και ο a66fm από πάνω: τι ακριβώς δεν σου αρέσει με την ημερομηνία εγγραφής μου και τον αριθμό μηνυμάτων ;;;


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maik49 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι το τριτο μηνυμα που γραφω για το ζητημα αυτο.
    Είμαστε απαράδεκτοι που το συνεχίζουμε, να μας συγχωρείς.
    Αλλά από την άλλη είσαι +3 στα posts, w00t!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kalligator : 05-09-08 στις 03:14.

  4. #1909
    Το avatar του μέλους JimBss
    JimBss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από a66fm Εμφάνιση μηνυμάτων
    λες να τον ρωτήσουν οι Γερμανοί;;;;
    Οι Γερμανία στην EU δεν είναι; Έστω και έτσι πάντως όλα δείχνουν οτι το ποτάμι πίσω δε γυρνά

  5. #1910
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.527
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zeta Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν έχουμε κοινωνική ευαισθησία όλους πρεπει να μας νοιαζει....
    ο οτε επενδύει τα λεφτα που εισπραττει, οι ιδιώτες έχουν στο μυαλό τους μόνο το κέρδος, και ενταξει, καλά κανουν, αλλα ας δίνουν σωστες υπηρεσίες τουλάχιστον!! και ας μην πουλάνε αέρα με τιμές 10% λιγότερο από αυτές του οτε!!
    για να μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα για το ποια ειναι τα κοροϊδίστικα λεφτά.
    Μπράβο Ζετα!

    (Κακοί ιδιώτες που πουλάτε φθηνά και χαλάτε την αγορά πουλήστε με 10% περισσότερο τον αέρα, ενώ ο καλός Οργ.Τ.Ελ πουλά και επενδύει χρυσό.)

    Το ΑΡΥΣ γιατί είναι τόσο ακριβό;
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  6. #1911
    Εγγραφή
    11-01-2005
    Περιοχή
    Ελευσίνα
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    75
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    OTEnet
    Router
    Linksys WAG354
    να πω κατι σχετικα με τα τηλεφωνα του οτε προς τους πελατες της αλτεκ.

    οσο καιρο ειμουν στην αλτεκ και πηγαιναν ολα καλα, δεχομουν καθημερινα τηλεφωνηματα απο διαφορους παροχους τηλεφωνιας και ιντερνετ που προσπαθουσαν να με πεισουν να αλλαξω παροχο ταζοντας μου λαγους με πετραχειλια. και ο οτε μεσα σε αυτους.

    δεν νομιζω οτι αλλαζει κατι τωρα. στην τελικη οταν ηρθε η φορθνετ στην ελευσινα με την 24 δεχομουν καθημερινα τηλεφωνα για να αλλαξω παροχο μια και ο δικος μου εκεινη την εποχη δεν υποστηριζε αυτην την ταχυτητα.

    σαφως και καλα κανουν και παιρνουν τηλεφωνα και ενημερωνουν για τις προσφορες τους.

    ετσι μπορουμε να κανουμε την μεταβαση προς αλλον παροχο πιο ευκολα.

    οσο για την αλτεκ και την καθε αλτεκ δεν την λυπαμαι. για αυτο εχουν οικονομικους διευθυντες τους οποιους χρυσοπληρωνουν για να ελεγχουν τα εσοδα και τα εξοδα και να κανουν bussiness plans για 6μηνες για εναν χρονο κτλ.

    τον εαυτο μου λυπαμαι μονον για την ταλαιπωρια που περασα για να αλλαξω παροχο και το προσωπικο της εν λογω εταιρειας που θα βρεθει στους δρομους.

  7. #1912
    Εγγραφή
    24-09-2006
    Μηνύματα
    713
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    100000/90000
    ISP
    fiber
    Router
    CISCO 7206VXR G2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MrsVanHelsing Εμφάνιση μηνυμάτων
    να πω κατι σχετικα με τα τηλεφωνα του οτε προς τους πελατες της αλτεκ.

    οσο καιρο ειμουν στην αλτεκ και πηγαιναν ολα καλα, δεχομουν καθημερινα τηλεφωνηματα απο διαφορους παροχους τηλεφωνιας και ιντερνετ που προσπαθουσαν να με πεισουν να αλλαξω παροχο ταζοντας μου λαγους με πετραχειλια. και ο οτε μεσα σε αυτους.
    και μένα με παίρνουν κάθε μέρα απο την τελλάς, για τηλέφωνο που είναι του οτε...και κατά καιρούς και από άλλες..
    Για να μπορέσουμε να βγάλουμε συμπέρασμα θα πρέπει να μας πουν οι φίλοι μας αν δέχτηκαν τηλς μόνο απο οτε και πόσα, και αν στο διάστημα αυτό δέχτηκαν και από άλλους..και τι γινόταν και παλαιότερα...

  8. #1913
    Εγγραφή
    20-01-2003
    Μηνύματα
    107
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Αλλο να παιρνουν τυχαια τηλεφωνο οι ενναλακτικοι για να πεισουν καποιο να αλλαξει παροχο, και αλλο να παιρνουν οι οτετζηδες μεσω ΛΙΣΤΑΣ οσους ειναι σε αλτεκ και ως φυσικο ειναι ηδη αγανακτησμενοι απο αυτην - οποτε οι πιθανοτητες να τους αλλαξουν ειναι τεραστιες - Ειδικα οταν τους λενε οτι η αλτεκ ΕΚΛΕΙΣΕ ηδη.

    Ολοι θα δινανε χρυσαφι για τετοια λιστα, μονο ο οτε (wholesale) θα μπορουσε να την εχει..

    Ας ηχογραφησει καποιος μια τετοια συνομηλια να γινει χαμος μετα

    ........Auto merged post: trv πρόσθεσε 2 λεπτά και 42 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Δε χρειαζεται να κανει τιποτα αυτεπαγγελτα η ΕΕΤΤ ή καποιος αλλος.. Αν υπαρχουν αποδειξεις οτι οντως ο οτε παιρνει μεσω λιστας, η forthnet και οι αλλοι θα κανουν κατι ωραιοτατες μηνυσουλες αλλο πραγμα!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος trv : 05-09-08 στις 11:06. Αιτία: auto merged post

  9. #1914
    Εγγραφή
    14-04-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    332
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    Speedtouch
    SNR / Attn
    30.5(dB) / 15.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλο να παιρνουν τυχαια τηλεφωνο οι ενναλακτικοι για να πεισουν καποιο να αλλαξει παροχο, και αλλο να παιρνουν οι οτετζηδες μεσω ΛΙΣΤΑΣ οσους ειναι σε αλτεκ και ως φυσικο ειναι ηδη αγανακτησμενοι απο αυτην - οποτε οι πιθανοτητες να τους αλλαξουν ειναι τεραστιες - Ειδικα οταν τους λενε οτι η αλτεκ ΕΚΛΕΙΣΕ ηδη.

    Ολοι θα δινανε χρυσαφι για τετοια λιστα, μονο ο οτε (wholesale) θα μπορουσε να την εχει..

    Ας ηχογραφησει καποιος μια τετοια συνομηλια να γινει χαμος μετα

    ........Auto merged post: trv πρόσθεσε 2 λεπτά και 42 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Δε χρειαζεται να κανει τιποτα αυτεπαγγελτα η ΕΕΤΤ ή καποιος αλλος.. Αν υπαρχουν αποδειξεις οτι οντως ο οτε παιρνει μεσω λιστας, η forthnet και οι αλλοι θα κανουν κατι ωραιοτατες μηνυσουλες αλλο πραγμα!
    Θα πρέπει να αποδείξεις ότι η λίστα δεν συμπεριλαμβάνει πελάτες που η γραμμή τους έχει ΑΡΥΣ από άλλο πάροχο.

    Και να σου πω ένα άλλο σενάριο. Εάν ο ΟΤΕ καλεί πελάτες του (σε φωνή) που ενώ έχουν ADSL έχουν πρόσφατα κάνει κλήσεις (μέσω ΟΤΕ) σε αριθμούς ΕΠΑΚ που βρίσκεται η παρανομία;

  10. #1915
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Καπου ειχα διαβασει πως υπαρχει τροπος να μην σ ενοχλουν
    δλδ να μην χτυπαει καθολου το τηλεφωνο οταν γινεται με αποκρυψη...
    Πολυ θα ηθελα να το ειχα αυτη την εποχη κι ας μην ειμαι στην Altec!
    Γιατι τετοια δεχομαι δεκαδες καθημερινως κι απλα δεν απαντω...
    Η ενοχληση ομως παραμενει, ασε που παιρνουν και χωρις αποκρυψη.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  11. #1916
    Εγγραφή
    20-01-2003
    Μηνύματα
    107
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από abcd5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα πρέπει να αποδείξεις ότι η λίστα δεν συμπεριλαμβάνει πελάτες που η γραμμή τους έχει ΑΡΥΣ από άλλο πάροχο.

    Και να σου πω ένα άλλο σενάριο. Εάν ο ΟΤΕ καλεί πελάτες του (σε φωνή) που ενώ έχουν ADSL έχουν πρόσφατα κάνει κλήσεις (μέσω ΟΤΕ) σε αριθμούς ΕΠΑΚ που βρίσκεται η παρανομία;

    εχμμ

    α) Δε χρειαζεται η λιστα να περιλαμβανει πελατες με αρυς απο αλλο παροχο - Αρκει να αποδειχθει οτι οι τηλεφωνητες που παιρνουν ξερουν οτι εχεις altec και εκμεταλλευονται αυτο το γεγονος με το χειριστο τροπο - σου λενε οτι η εταιρια που εχεις εκλεισε, ελα σε εμας.


    β) Που ειναι η παρανομια? Στο οτι οι κλησεις σου ειναι απορρητες!!!
    Με ποιο δικαιωμα κοιταει τι κλησεις εχεις κανει εσυ, και τις διασταυρωνει με τη λιστα ενεργοποιημενων ADSL χρηστων (εστω και αλλου παροχεα?)

    - Ακομα και η εκμεταλλευση λιστας ενεργοποιημενων ΑΡΥΣ χρηστων απο τον OTE retail πρεπει να ειναι παρανομη. Ειναι σαν να λες οτι ο ΟΤΕ εχει δικαιωμα να βλεπει ποιος εχει ΑΡΥΣ αλλα οχι συνδεση otenet/connex και να τον παιρνει τηλεφωνο να τον πρηζει.

    Τελειως αθεμιτος ανταγωνισμος και εκμεταλλευση πλεονεκτηκης θεσης!

  12. #1917
    Εγγραφή
    14-11-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    421
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    9600/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    7(dB) / 29(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καπου ειχα διαβασει πως υπαρχει τροπος να μην σ ενοχλουν
    δλδ να μην χτυπαει καθολου το τηλεφωνο οταν γινεται με αποκρυψη...
    Πολυ θα ηθελα να το ειχα αυτη την εποχη κι ας μην ειμαι στην Altec!
    Γιατι τετοια δεχομαι δεκαδες καθημερινως κι απλα δεν απαντω...
    Η ενοχληση ομως παραμενει, ασε που παιρνουν και χωρις αποκρυψη.
    Ναι, το είχες διαβάσει εδώ. Είμαστε εν αναμονή απάντησης στην καταγγελία.
    “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about the universe.” —Albert Einstein

  13. #1918
    Εγγραφή
    14-04-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    332
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    Speedtouch
    SNR / Attn
    30.5(dB) / 15.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trv Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχμμ

    α) Δε χρειαζεται η λιστα να περιλαμβανει πελατες με αρυς απο αλλο παροχο - Αρκει να αποδειχθει οτι οι τηλεφωνητες που παιρνουν ξερουν οτι εχεις altec και εκμεταλλευονται αυτο το γεγονος με το χειριστο τροπο - σου λενε οτι η εταιρια που εχεις εκλεισε, ελα σε εμας.


    β) Που ειναι η παρανομια? Στο οτι οι κλησεις σου ειναι απορρητες!!!
    Με ποιο δικαιωμα κοιταει τι κλησεις εχεις κανει εσυ, και τις διασταυρωνει με τη λιστα ενεργοποιημενων ADSL χρηστων (εστω και αλλου παροχεα?)

    - Ακομα και η εκμεταλλευση λιστας ενεργοποιημενων ΑΡΥΣ χρηστων απο τον OTE retail πρεπει να ειναι παρανομη. Ειναι σαν να λες οτι ο ΟΤΕ εχει δικαιωμα να βλεπει ποιος εχει ΑΡΥΣ αλλα οχι συνδεση otenet/connex και να τον παιρνει τηλεφωνο να τον πρηζει.

    Τελειως αθεμιτος ανταγωνισμος και εκμεταλλευση πλεονεκτηκης θεσης!
    Συμφωνώ για το (α). Αυτό που είναι απόρητο είναι ότι πήρες το ΕΠΑΚ του Ψ παρόχου. Το ότι πήρες ΕΠΑΚ δεν νομίζω ότι είναι απόρητο. Θυμάμαι ότι πριν από χρόνια είχα πάει επαγγελματικό ταξίδι στην Ρουμανία. Δύο μήνες μετά που η Ρουμανία μπήκε στην ΕΕ μου έστειλε η Wind SMS ότι πλέον θα έχει μειωμένες χρεώσεις σε αυτούς που ταξιδεύουν σε αυτήν την χώρα. Το SMS δεν είχε καμία αναφορά στην Βουλγαρία που μπήκε στην ΕΕ την ίδια ημερομηνία. Παράνομα θα ήταν εάν είχε γνώση των συγκεκριμένων κλήσεων που έκανα από Roaming. Δεν νομίζω ότι είναι παράνομο μία εταιρεία να παρακολουθεί ποιός κάνει χρήση των υπηρεσιών της (φτάνει να μην τα μοιράζεται με τρίτους).

    Πριν βάλω ADSL είχα dial-up με HOL. Μου έκανε άσχημη εντύπωση ότι περίμεναν την προηγούμενη της λήξης για να με πάρουν τηλέφωνο ότι λήγει η Dial-up και δεν έχω ανανεώσει. Θα ήθελα όταν σταμάτησα 4 μήνες πριν να συνδέομαι να είχαν καταλάβει ότι κάτι άλλαξε στον συγκεκριμένο πελάτη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος abcd5 : 05-09-08 στις 12:00.

  14. #1919
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    926
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    21500/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΣΟΥΡΩΤΗ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 9,5(dB)
    Μολις διαβαζα για το οτι παιρνουν τηλεφωνο στο forum, τσουπ, εσκασε μυτη τηλεφωνο απο υπαλληλο του OTE. Χωρις αποκρυψη ,για οποιον θελει του δινω και το νουμερο να καλεσει...Με ενημερωσαν οτι εχουν διακοψει τα κυκλωματα της Altec και για να μην εχουμε προβληματα με το τηλεφωνο να καλουμε με το προθεμα 1777 ή να επιστρεψουμε στον OTE εντος 10 ημερων. Για σταθερη μιλαμε οπου εκανα και την επιστροφη επιτοπου και με το προγραμμα mobile που χρειαζομαι. Το internet ειπα να μην το πειραξουν, μιας και εχω σκοπο να παω σε αλλο παροχο.
    Σπίτι μου είναι όπου έχω το pc μου.

    3 χρόνια απροβλημάτιστη χρήση υπερ-πατσαρισμένης, non-standard, όχι GNU, δήθεν Linux, διανομής, επειδή βαριέμαι να δουλεύω για το λειτουργικό και όχι το λειτουργικό για εμένα. Ας είναι καλά οι αυτοματισμοί!

  15. #1920
    Εγγραφή
    14-04-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    332
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    Speedtouch
    SNR / Attn
    30.5(dB) / 15.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από songless_bird Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μολις διαβαζα για το οτι παιρνουν τηλεφωνο στο forum, τσουπ, εσκασε μυτη τηλεφωνο απο υπαλληλο του OTE. Χωρις αποκρυψη ,για οποιον θελει του δινω και το νουμερο να καλεσει...Με ενημερωσαν οτι εχουν διακοψει τα κυκλωματα της Altec και για να μην εχουμε προβληματα με το τηλεφωνο να καλουμε με το προθεμα 1777 ή να επιστρεψουμε στον OTE εντος 10 ημερων. Για σταθερη μιλαμε οπου εκανα και την επιστροφη επιτοπου και με το προγραμμα mobile που χρειαζομαι. Το internet ειπα να μην το πειραξουν, μιας και εχω σκοπο να παω σε αλλο παροχο.
    Αν δεν "επέστρεφες" εντός 10 ημερών τι θα γινόταν; Η κατάργηση της Προεπιλογής που θα κάνει ο ΟΤΕ ή η κλήση από εσάς με πρόθεμα το 1777 έχει το ίδιο αποτέλεσμα.

Σελ. 128 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 108118123126127128129130133138148 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας