Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 72
  1. #46
    Εγγραφή
    13-11-2005
    Μηνύματα
    1.209
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    DSLAM
    Tellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Speedtouch 585
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 9,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimig33 Εμφάνιση μηνυμάτων


    σωστό αυτό που λες και θα ήταν ακόμα σωστότερο αν το έλεγες μετά το ποστ του pk33. Και ακόμα σωστότερο αν απαγορεύονταν αυστηρά τα προσβλητικά, ρατιστισκά, μίσους κλπ. ποστ..

    ακόμα σωστότερο είναι μία άποψη να έχει και έναν αντίλογο. Μερικές απόψεις-θέσεις, δημιουργούνται απλά για τον αντίλογο, για την αντίδραση, άλλωστε η χειρότερη αρώστια του πολιτισμού, είναι η παθητικότητα. Μαζόχες μη γίνουμε μόνο...
    Δεν ξέρω αν αυτό έχει σχέση με το θέμα σου, απλά αναφέρω την δική μου άποψη.

  2. #47
    Εγγραφή
    20-07-2005
    Μηνύματα
    98
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευτυχώς στην Ελλάδα (ελπίζουμε πως) το θέμα του FTTH είναι σε καλό δρόμο και πως δεν θα χρειαστεί να κάνει ο καθένας το δικό του δίκτυο, ούτε ο incumbent, έφτιαξε ένα δίκτυο όπως νόμιζε και μετά να ψαχνόμαστε!

    Τέτοιες πρακτικές είναι απλά απαράδεκτες... η ευρυζωνικότητα δεν είναι μόνο προς το κέρδος του κάθε incumbent, αλλά προς όφελος της κοινωνίας.
    Ποιο καλό της κονωνίας, ολα συμφέροντα είναι. Τι νομίζετε ότι στην Ελλάδα από καλοσύνη θα το κάνουν έτσι το FTH? Για να κερδισουν καποιοι

  3. #48
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.819
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Βασικα, αυτο, οπως και να το θεσεις, μεσα πεφτεις.

    Ειτε:

    "Το FTTH γινεται για να κερδισουν καποιοι"

    ή

    "Το FTTH δε γινεται επειδη καποιοι θα χασουν"

    ...ισχυει... οποτε εδω παιζει αυτο που λενε "damned if you, damned if you don't"

  4. #49
    Εγγραφή
    14-01-2007
    Μηνύματα
    2.591
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    Router
    speedtouch 585i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από A_gamer

    Το έκανες λάθος, λείπει ένα γράμμα στην αρχή. Τελικά είχε δίκιο ο pelopas όμως: ο ΟΤΕ το έκανε copy-paste - έστω ένας ΟΤΕτζής τέλος πάντων.
    Το χιούμορ και ο αυτοσαρκασμός δεν έβλαψε ποτέ. Και τα λάθη μας κάνουν λίγο πιο ανθρώπινους
    Είχα μπλέξει παλιά και με μια Καταλανή που κάπνιζε την πίπα της ειρήνης και από τότε γουστάρω τρελά Ισπανία

  5. #50
    Εγγραφή
    26-11-2005
    Περιοχή
    Sallonica
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    296
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Technicolor TD5136V2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pliktras Εμφάνιση μηνυμάτων


    Κλασικός έλληνας είσαι κι εσύ που τα ξέρει όλα...:P




    Απλα η μαμά μου είναι Ισπανίδα και εγώ στην Ισπανία γεννήθηκα και αργότερα ήρθαμε εδω.
    Όποιος πιστεύει οτι η δημοκρατία στην ελλάδα δεν είναι καλή είναι απλα ηλίθιος (γενικά αναφέρομαι).Εδώ υπερ δημορκατία έχουμε και γιαυτό είμαστε έτσι μπάχαλο όπως είπες.Η πολλή δημοκρατία μας έχει βλάψει.
    Δεν ξέρω τι λες εσύ σχετικά με την παιδεία και τους καθηγητές με τους μαθητές πάντως αυτό που ξέρω (επειδή με τους φίλους μου συνεχίζω να εχω επαφή μέσω msn)είναι οτι τα ίδια χάλια υπάρχουν και εκει.
    Παρότι και οι δυο χώρες (ελλάδα, ισπανία)είναι ανεπτυγμένες και σύμφωνα και με το ΔΝΤ πλούσιες ωστόσο οι μισθοί του δημοσίου είναι εξευτελιστικοί.Εδώ είναι 701 ευρώ και στην Ισπανία 600ευρώ!Γενικά και οι καθηγητές παίρνουν λιγοτερα εκει και γενικά η οικονομία είναι όπως και η δικιά μας μόνο που εκει έχουν ελαφρώς χαμηλότερους μισθούς.
    Αλλα ξέρεις κάτι?Οι ισπανοί δεν έχουν τη νοοτροπία του έλληνα.Εκει λένε δεν έχουμε λεφτά?Δεν θα αγοράσουμε.Όχι σαν τον Έλληνα που κλαίγεται οτι όλο δεν έχει οτι όλα είναι ακριβά(δεν λέω οτι δεν είναι) και όλο αγοράζει...
    καλή ώρα ο ξάδερφος του μπαμπά μου, είναι άνεργος πεινάει, ωστόσο πήρε δάνειο για να φτιάξει το σπίτι του που είναι ετοιμόρροπο και πήγε και αγόρασε lcd τηλεοράσεις, δεύτερο pc, δωμάτιο με cinema έφτιαξε κτλ...

    Εδώ υπάρχει μια χαλαρότητα.Η υπερδημοκρατία που έχομυ μας έχει βλάψει και οι έλληνες είναι πάντα μίζεροι...

    Δεν θέλω να συνεχιστεί το θέμα.Απλα υπενθυμίζω οτι έχω μαμά ισπανίδα, μέχρι τα 14 μου ζούσα στην Ισπανία και τα τελευταία 2.5 χρόνια ζούμε στην Ελλάδα επειδή εδώ οι γονείς μου βρήκαν δουλειά, πληρώνονται καλύτερα και τα έχουμε όλα.Η Ελλάδα είναι σε μια περίοδο στασιμότητας αλλα κάποια στιγμή θα φύγουμε απο αυτό το αδιέξοδο.

    (Να πω πως και η ανεργία στην Ισπανία είναι μεγαλύτερη και ο πληθωρισμός χειρότερος απο οτι είναι εδώ).

    ΥΓ.Ο Θαπατέρο δεν είναι φιλελεύθερος,αλλα σοσιαλιστής.Απλα έχει φιλελεύθερες εντολές απο την ΕΕ όπως και εμείς εδ΄στην ΕΛλάδα.
    Εκει έχει αργήσει η κρίση να έρθει στην παιδεία επειδή ακόμα δεν έχουν προχωρήσει σε μεταρρυθμίσεις που λεέι η ΕΕ αλλα αυτή η στιγμή δεν θα αργίσει να έρθει και για την Ισπανία.

    Συγγνώμη για το off topic απλά ήθελα να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα
    Ας μη μου απαντήσει κανείς γιατι θα πάρει μεγάλες διαστάσεις το θέμα και θα το χέσ**** το θέμα και είναι κρίμα...

    Μιχάλης

    Εγω παντως σπoυδασα Iσπανια ενα χρονο και συγκεκριμενα σε Μαδριτη και Βαρκελωνη και
    η χωρα μου φανηκε εξαιρετικα ενδιαφερουσα....

    Καλυτερη ποιοτητα ζωης
    Καλυτερες Υπηρεσιες

    Πιο ομορφες πολεις,με δυο λογια Ανθρωπινες...

    (Πολυ) Περισσοτερο μπροστα απο εμας τοσο σε τηλεποικοινωνιες-τεχνολογια οσο και στις
    μεταφορες,και μια εποικοινωνιακη κουλτουρα απαλλαγμενη απο τα δικα μας κομπλεξ.....
    Οσο για τους μισθους μου φανηκαν αρκετα ψηλοτεροι,αλλα ΚΥΡΙΩΣ οι τιμες αρκετα χαμηλοτερες....

    Ειδικα περι μισθων εχωντας συζητησει το θεμα με πολλους Ισπανους,και σε σχεση παντα με τις τιμες
    που ισχυουν,προσωπικα ειμαι σιγουρος...

    Cheers
    !! Check our city guide about Thessaloniki ~ Greece !! ~
    Οδηγός για την πόλη της Θεσσαλονίκης !! ~ www.inthessaloniki.com ~

    ------------------------ ---------------------------

  6. #51
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Περιοχή
    Γιάννενα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    492
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    ~9412/~700
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Router
    USR9108
    Νομίζω ότι έχει μεγάλη διαφορά το να μεγαλώνεις κάπου και το να πας ένα χρόνο για σπουδές. Σε τόσο μικρό διάστημα μόνο μια γεύση μπορείς να πάρεις, όπου ο ενθουσιασμός μπορεί να σε κάνει να δεις πιο θετικά τα αρνητικά σημεία μιας κοινωνίας.
    Στο θέμα τώρα, εγώ πιστεύω ότι το πιο σωστό θα ήταν, η ρυθμιστική αρχή να δώσει το διακαίωμα στις άλλες εταιρίες να συγχρηματοδοτήσουν το δίκτυο των οπτικών ινών και αναλόγως το ποσό που επένδυσαν να έχουν ανάλογες μετοχές. Αν κλείσουν ή αποχωρήσουν θα πουλάνε τις μετοχές τους. Να υπάρχει κατώτατο επενδυτικό όριο και αν οι ανάγκες τους ξεπεράσουν το μερίδιό τους στο δίκτυο, να μπορούν να νοικιάσουν από τους άλλους ή να αγοράσουν επιπλέον μετοχές. Αν αργότερα βέβαια μπει καινούργιος πάροχος στο παιχνίδι, τα πράγματα περιπλέκονται, αλλά ίσως θα μπορούσε να γίνει ότι και στον Παναθηναϊκό: Άυξηση του μετοχικού κεφαλαίου :P

  7. #52
    Εγγραφή
    13-11-2005
    Μηνύματα
    1.209
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    DSLAM
    Tellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Speedtouch 585
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 9,5(dB)
    μπορεί να είναι κι έτσι (ο περαστικός και ο ιθαγενής), αλλα εγώ με ένα γουγλισμα, πρώτο αποτέλεσμα είδα πως η Ισπανία μαζί με την Αγγλία, έχουν τα χαμηλοτερα ποσοστά κόσμου που πληρώνονται με τον ελάχιστο μισθό, 0,8 kai 1,4% αντίστοιχα ( http://www.google.com/search?hl=el&c...F%83%CE%B7&lr= ) και την Ελλάδα να μην μπορεί καν να το υπολογίσει αυτό το ποσοστό...
    Εγώ συμπεραίνω απο το παραπάνω (και απο άλλα που έχω πιο άμμεση τριβή) πως μπορεί να έχει χαμηλοτερο βασικό μισθό, αλλά η δομή και η διάρθρωση των οικονομιών των δύο χωρών, απέχουν η μία απο την άλλη όσο το Σίδνευ με το Γιοχάνεσμπουργκ

  8. #53
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Περιοχή
    Γιάννενα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    492
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    ~9412/~700
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Router
    USR9108
    Εμένα απ ότι μου έχουν πει φίλοι μου που πήγαν για σπουδές εκεί, σε κάποια πράγματα είναι ποιο φθηνά εκεί και σε κάπια ποιο ακριβά απ' ότι ελλάδα. Σε γενικές γραμμές όμως η ποιότητα ζωής δεν διαφέρει και πολύ.

  9. #54
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton
    Αντιδράσεις εκ μέρους των εναλλακτικών παρόχων της Ισπανίας προκάλεσε η απόφαση της ρυθμιστικής αρχής, CMT, να μην υποχρεώσει την Telefónica να διαθέσει υπηρεσίες χονδρικής μέσω του δικτύου Fiber to the Home που κατασκευάζει. Η CMT περιορίστηκε στο να υποχρεώσει την Telefónica να δώσει πρόσβαση στους ανταγωνιστές της στους αγωγούς του δικτύου της καθώς και μερικές ακόμα διευκολύνσεις, με το σκεπτικό ότι έτσι θα υπάρξει ανταγωνισμός στο επίπεδο του εξοπλισμού.
    Σημερινή απογευματινή εξέλιξη: ισπανικό δικαστήριο διέταξε την Telefónica να μην προχωρήσει στη διάθεση των FTTH προσφορών της για οικιακούς πελάτες πριν βγει η απόφαση για την προσφυγή της Orange.

  10. #55
    Εγγραφή
    18-02-2005
    Μηνύματα
    608
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    ~12500/ ~900
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    SNR / Attn
    (dB) / 33,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tο σημαντικότερο είναι ένα: πως θα κάνουμε κάθε FTTH μοντέλο απλό και φτηνά προσβάσιμο από όλον τον κόσμο. Όχι το πως θα διαφυλάξουμε τα (κακώς εννοούμενα) συμφέροντα του κάθε incumbent ή παρόχου.

    Όπως παρατήρησες κι εσύ, αυτό που εμάς τους χρήστες μας ενδιαφέρει είναι να έχουμε μια προσβάσιμη και όχι νεφελώδη ή θεωρητική υπηρεσία
    Δηλαδή οι εργολάβοι θα δίνουν φτηνά αυτό που ΘΑ φτιάξουν? Εδώ για να σιγουρευτούν τα κέρδη των εργολάβων, το αρχικό αρχικό σχέδιο του δικτύου περιλαμβάνει μόνο τις μεγάλες πολεις, σε 2 εκ. σπίτια -από που προκύπτει ότι θα φφτιάξουν δίκτυο για όλους? Δες λίγο πόσο "φτηνό" είναι το Ελ.Βενιζέλος που έφτιαξε η Χόχτιφ. Η ακόμα πήγαινε καμιά βόλτα Αθήνα Πάτρα να δεις που έχουν φτάσει τα διοδια, να δεις πόσο φτηνά δίκτυα φτιάχνουν οι εργολάβοι και αν λέγεται οδικό δίκτυο αυτο για το οποίο σε χαρατσώνουν...
    Μπάτσοι παντού, πυροσβέστες πουθενά!

  11. #56
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimig33 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή οι εργολάβοι θα δίνουν φτηνά αυτό που ΘΑ φτιάξουν?
    Δεν ξέρω, είδες να βγήκαν τα αποτελέσματα του διαγωνισμού;

    Πάμε ανάποδα: αν δεν το πουλάνε φθηνά σε σχέση με τον χαλκό, δε θα πάει κόσμος. Άρα θα αναγκαστούν να το ρίξουν.
    Με άλλα λόγια, αν σε δύο χρόνια θα έχουμε triple-play μέσω χαλκού στα 35 ευρώ, για να φύγει ικανοποιητικός κόσμος από αυτό για το FTTH θα πρέπει το κόστος να μην είναι υπερβολικά μεγαλύτερο.
    Αν το πάνε στα 60+ ευρώ, τότε θα το πάρουν μόνο οι τρελαμένοι, τα ψώνια, και ίσως ο άτυχος κόσμος που δεν έχει καθόλου καλό δίκτυο χαλκού.
    Σε αυτήν την περίπτωση, θα αναγκαστούν να ρίξουν τις τιμές.

  12. #57
    Εγγραφή
    18-02-2005
    Μηνύματα
    608
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    ~12500/ ~900
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    SNR / Attn
    (dB) / 33,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω, είδες να βγήκαν τα αποτελέσματα του διαγωνισμού;

    Πάμε ανάποδα: αν δεν το πουλάνε φθηνά σε σχέση με τον χαλκό, δε θα πάει κόσμος. Άρα θα αναγκαστούν να το ρίξουν.
    Με άλλα λόγια, αν σε δύο χρόνια θα έχουμε triple-play μέσω χαλκού στα 35 ευρώ, για να φύγει ικανοποιητικός κόσμος από αυτό για το FTTH θα πρέπει το κόστος να μην είναι υπερβολικά μεγαλύτερο.
    Αν το πάνε στα 60+ ευρώ, τότε θα το πάρουν μόνο οι τρελαμένοι, τα ψώνια, και ίσως ο άτυχος κόσμος που δεν έχει καθόλου καλό δίκτυο χαλκού.
    Σε αυτήν την περίπτωση, θα αναγκαστούν να ρίξουν τις τιμές.
    Ακριβώς γι' αυτό είναι πιθανό το πράγμα να στραβώσει από την αρχή και η "εκδήλωση ενδιαφέροντος" να αποδειχτεί μούφα. Το πιθανότερο βέβαια είναι να συμβεί η περίφημη "ανακοστολόγηση": οι εργολάβοι θα ζητάνε όλο και περισσότερα από το κράτος και για το περατώσουν και για να το διαχειρίζονται, με το πρόσχημα ότι "άλλαξαν οι συνθήκες". Το μόνο που αποκλείεται είναι να πέσουν οι τιμές γιατί οι εργολάβοι (και όχι μόνο) δεν φημίζονται ότι δέχονται να υπηρετήσουν το κοινό καλό αντί για τα κέρδη τους...
    Μπάτσοι παντού, πυροσβέστες πουθενά!

  13. #58
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημερινή απογευματινή εξέλιξη: ισπανικό δικαστήριο διέταξε την Telefónica να μην προχωρήσει στη διάθεση των FTTH προσφορών της για οικιακούς πελάτες πριν βγει η απόφαση για την προσφυγή της Orange.
    Nα συμπληρώσω ότι η εκδίκαση της προσφυγής της Orange θα ξεκινήσει τη Δευτέρα.

  14. #59
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.819
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Εγω διαβαζω (απο αγγλικη μεταφραση ισπανικης πηγης) οτι υπαρχει προσωρινη ανατροπη των δεδομενων και το Δικαστηριο ζητησε απ'ολους τους εμπλεκομενους τις θεσεις τους προκειμενου να εκδωσει αποφαση στις 22.. (Δευτερα)

    Tωρα το πως εννοει το overturn ειναι ενα θεμα (αλλο το commercial halt, αλλο το overturn )

    Spoiler:

    http://www.telegeography.com/cu/arti...icle_id=25129&

    Spanish news source Cinco Dias is reporting that the Audiencia Nacional de Espana, Spain’s high court, has temporarily overturned the ruling by the Telecommunications Market Commission (CMT) that Telefonica will not have to offer wholesale services on its new fibre network; the move comes following a submission by Orange Espana to the high court contesting the Spanish regulator’s July 2008 decision that ruled Telefonica would only be obliged to allow access to its cable ducts. The court has asked all parties involved to submit their positions for consideration by 22 September, when it is expected that a final ruling will be made. Telefonica recently announced that it was to launch commercial FTTH services at the end of October 2008; it is unclear whether the recent development will affect the launch window.


    Εσυ που εισαι ισπανοφωνος θα μας τα πεις καλυτερα απ'τις Ισπανικες πηγες..

  15. #60
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω διαβαζω (απο αγγλικη μεταφραση ισπανικης πηγης) οτι υπαρχει προσωρινη ανατροπη των δεδομενων και το Δικαστηριο ζητησε απ'ολους τους εμπλεκομενους τις θεσεις τους προκειμενου να εκδωσει αποφαση στις 22.. (Δευτερα)

    Tωρα το πως εννοει το overturn ειναι ενα θεμα (αλλο το commercial halt, αλλο το overturn )

    Spoiler:

    http://www.telegeography.com/cu/arti...icle_id=25129&

    Spanish news source Cinco Dias is reporting that the Audiencia Nacional de Espana, Spain’s high court, has temporarily overturned the ruling by the Telecommunications Market Commission (CMT) that Telefonica will not have to offer wholesale services on its new fibre network; the move comes following a submission by Orange Espana to the high court contesting the Spanish regulator’s July 2008 decision that ruled Telefonica would only be obliged to allow access to its cable ducts. The court has asked all parties involved to submit their positions for consideration by 22 September, when it is expected that a final ruling will be made. Telefonica recently announced that it was to launch commercial FTTH services at the end of October 2008; it is unclear whether the recent development will affect the launch window.


    Εσυ που εισαι ισπανοφωνος θα μας τα πεις καλυτερα απ'τις Ισπανικες πηγες..
    Ε, τι διαφορετικό βλέπεις από αυτό που έγραψα;
    Το ισπανικό δικαστήριο έβαλε προσωρινά στο ψυγείο την απόφαση της CMT μέχρι να αποφασίσει και η δίκη είναι τη Δευτέρα.
    Αυτό δεν έγραψα κι εγώ;
    Δες και το blog μου για περισσότερα. Γράφω και μια αιρετική άποψη στις τελευταίες τρεις παραγράφους.

Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Mητροπολιτικά Δίκτυα Οπτικών Ινών σε Δήμους της Περιφέρειας
    Από nm96027 στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-08, 00:38
  2. Δημοτικά δίκτυα οπτικών ινών και η συμμετοχή δημοτών
    Από yianniscan στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-07, 21:03
  3. Πράσινο φως για δίκτυα οπτικών ινών
    Από chrand στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 49
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-02-06, 05:06
  4. Ευρυζωνικά Δίκτυα Οπτικών Ινών σε 58 δήμους
    Από InVADeR στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-06, 14:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας