Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 22
  1. #1
    Εγγραφή
    04-10-2006
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    7540/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΑΡΚΙΖΑ
    Router
    Siemens CL-110
    SNR / Attn
    6.0(dB) / 41(dB)
    Αγαπητοί φίλοι,

    σας επισυνάπτω την παρακάτω επιστολή μου στη Forthnet. Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον ??


    Καλησπέρα,

    Είμαι πελάτης της Forthnet από το 1994 η 1995 και για σχεδόν 15 χρόνια είμαι σταθερός πελάτης της εταιρείας χωρίς να έχω όλα αυτά τα χρόνια κάποιο ιδιαίτερο παράπονο. Σήμερα μου τηλεφώνησε με απόκρυψη (γιατί άραγε) ??? κάποια κυρία Edit: [ αφαίρεση επωνύμου ] για να με ενημερώσει ότι έχω χρέος 40 Ευρώ στην εταιρεία σας και πρέπει να εξωφληθεί. Οταν της εξήγησα ότι δεν έχω κανένα χρέος και ζήτησα λεπτομέρειες για το χρέος αυτό μου ανέφερε ότι δεν γνωρίζει γιατί είναι "εξωτερικός συνεργάτης" αλλά τέλος πάντων θα πρέπει αφού εξωφλήσω το χρέος αυτό (χωρίς να ξέρει ποιαδήποτε λεπτομέρεια από πότε και για ποιο πράγμα είναι) να της στέίλω την απόδειξη με Fax. Παράλογα και εξωφρενικά πράγματα. Μίλησα με κάποια ευγενική κοπέλα στο 13831 και αφού έψαξε με ενημέρωσε ότι δεν υπάρχει κανένα χρέος και μάλλον οι "εξωτερικοί συνεργάτες" σας δεν έχουν ενημερωθεί σωστά.

    Για όνομα του Θεού. Ποιός σας έδωσε το δικαίωμα να δίνετε τον αριθμό τηλεφώνου μου σε επαγγελματίες νταβατζήδες/συλέκτες χρεών ¨??? Και ακόμα χειρότερα όταν δεν χρωστάω ούτε ένα ευρώ. Αλλά έστω ότι χρωστούσα. Δεν θα έπρεπε πρώτα να με ενημερώσετε σαν εταιρεία σε ένα από τα τιμολόγια που στέλνετε, αντί να δίνετε τον αρίθμό μου σε αλήτικες εταιρείες που συνήθως απειλούν τον κόσμο για αποπληρωμή ?? Ενημερώνεστε από την αρχή προστασίας προσωπικών δεδομένων για τους τηλεφωνικούς αριθμούς που υπάγονται στο άρθρο 13 και δεν έχετε δικαίωμα να διανέμετε στον οποιοδήποτε, το οποίο έχω υπογράψει εδώ και μία διετία ?? Ελέγχετε τα χρέη των πελάτων σας και εάν πράγματι υπάρχουν αυτά πριν τα διανείμετε στους τηλεφωνονταβατζήδες αυτούς. Πως γνωρίζω εγώ και ποιός μπορεί να με διαβεβαιώσει ότι οι άνθρωποι αυτοί δεν θα με ενοχλήσουν ξανά και ακόμα χειρότερα μετά την επιστολή μου αυτή δεν θα με απειλήσουν. Μιας και είμαι σίγουρος όταν δίνετε τον αριθμό μου και τα ανύπαρκτα χρέη μου σε αυτούς με τέτοια ευκολία, με την ίδια ευκολία θα τους ενημερώσετε και για τα παράπονά μου.

    Απλά απαράδεκτη, αντιδεοντολογική και ανάρμοστη συμπεριφορά από της εταιρεία σας. Ιδίως σε ένα πελάτη σας που συνεργάζεται μαζί σας πάνω από μια δεκαετία και όπως με ενημερώσατε και οι ίδιοι τηλεφωνικά δεν έχω κανένα απολύτως χρέος στην εταιρεία σας. Περιμένω άμεση εξήγηση και απάντησή σας. Εννοείται ότι για την απαράδεκτη και παράνομη ενέργειά σας αυτή θα ενημερώσω και επισυνάψω το email αυτό στην αρχή προστασίας προσωπικών δεδομένων, την γενική γραμματεία καταναλωτή, τον Συνήγορο του πολίτη, και το www.ADSLgr.com για να ενημερώνονται σχετικά και οι υπόλοιποι πελάτες σας που πιθανόν να τους συμβεί κάτι ανάλογο.



    Άντε βγάλε άκρη με τους τηλεφωνάκηδες νταβατζήδες τώρα.

  2. #2
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.400
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Εγώ πέρυσι που έκανα την 2η αίτηση για forthnet economy (Χολαργός 1η και τώρα Κυψέλη) μου είπαν ότι είχα χρέος από το 2006 για ανανέωση ADSL 119€. Ευτυχώς που είχα πληρώσει με κάρτα και βρήκα το χαρτί αλλιώς ακόμα θα έτρεχα. Και αυτό έγινε στα κεντρικά στην Καλλιθέα. Παρολίγον εγκεφαλικό.

  3. #3
    Εγγραφή
    04-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα, Αγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    763
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99000/11998
    ISP
    OTE
    Router
    SpeedPort Plus 2
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geodiamant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητοί φίλοι,

    σας επισυνάπτω την παρακάτω επιστολή μου στη Forthnet. Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον ??


    Καλησπέρα,

    Είμαι πελάτης της Forthnet από το 1994 η 1995 και για σχεδόν 15 χρόνια είμαι σταθερός πελάτης της εταιρείας χωρίς να έχω όλα αυτά τα χρόνια κάποιο ιδιαίτερο παράπονο. Σήμερα μου τηλεφώνησε με απόκρυψη (γιατί άραγε) ??? κάποια κυρία Edit: [ αφαίερση επωνύμου ] για να με ενημερώσει ότι έχω χρέος 40 Ευρώ στην εταιρεία σας και πρέπει να εξωφληθεί. Οταν της εξήγησα ότι δεν έχω κανένα χρέος και ζήτησα λεπτομέρειες για το χρέος αυτό μου ανέφερε ότι δεν γνωρίζει γιατί είναι "εξωτερικός συνεργάτης" αλλά τέλος πάντων θα πρέπει αφού εξωφλήσω το χρέος αυτό (χωρίς να ξέρει ποιαδήποτε λεπτομέρεια από πότε και για ποιο πράγμα είναι) να της στέίλω την απόδειξη με Fax. Παράλογα και εξωφρενικά πράγματα. Μίλησα με κάποια ευγενική κοπέλα στο 13831 και αφού έψαξε με ενημέρωσε ότι δεν υπάρχει κανένα χρέος και μάλλον οι "εξωτερικοί συνεργάτες" σας δεν έχουν ενημερωθεί σωστά.

    Για όνομα του Θεού. Ποιός σας έδωσε το δικαίωμα να δίνετε τον αριθμό τηλεφώνου μου σε επαγγελματίες νταβατζήδες/συλέκτες χρεών ¨??? Και ακόμα χειρότερα όταν δεν χρωστάω ούτε ένα ευρώ. Αλλά έστω ότι χρωστούσα. Δεν θα έπρεπε πρώτα να με ενημερώσετε σαν εταιρεία σε ένα από τα τιμολόγια που στέλνετε, αντί να δίνετε τον αρίθμό μου σε αλήτικες εταιρείες που συνήθως απειλούν τον κόσμο για αποπληρωμή ?? Ενημερώνεστε από την αρχή προστασίας προσωπικών δεδομένων για τους τηλεφωνικούς αριθμούς που υπάγονται στο άρθρο 13 και δεν έχετε δικαίωμα να διανέμετε στον οποιοδήποτε, το οποίο έχω υπογράψει εδώ και μία διετία ?? Ελέγχετε τα χρέη των πελάτων σας και εάν πράγματι υπάρχουν αυτά πριν τα διανείμετε στους τηλεφωνονταβατζήδες αυτούς. Πως γνωρίζω εγώ και ποιός μπορεί να με διαβεβαιώσει ότι οι άνθρωποι αυτοί δεν θα με ενοχλήσουν ξανά και ακόμα χειρότερα μετά την επιστολή μου αυτή δεν θα με απειλήσουν. Μιας και είμαι σίγουρος όταν δίνετε τον αριθμό μου και τα ανύπαρκτα χρέη μου σε αυτούς με τέτοια ευκολία, με την ίδια ευκολία θα τους ενημερώσετε και για τα παράπονά μου.

    Απλά απαράδεκτη, αντιδεοντολογική και ανάρμοστη συμπεριφορά από της εταιρεία σας. Ιδίως σε ένα πελάτη σας που συνεργάζεται μαζί σας πάνω από μια δεκαετία και όπως με ενημερώσατε και οι ίδιοι τηλεφωνικά δεν έχω κανένα απολύτως χρέος στην εταιρεία σας. Περιμένω άμεση εξήγηση και απάντησή σας. Εννοείται ότι για την απαράδεκτη και παράνομη ενέργειά σας αυτή θα ενημερώσω και επισυνάψω το email αυτό στην αρχή προστασίας προσωπικών δεδομένων, την γενική γραμματεία καταναλωτή, τον Συνήγορο του πολίτη, και το www.ADSLgr.com για να ενημερώνονται σχετικά και οι υπόλοιποι πελάτες σας που πιθανόν να τους συμβεί κάτι ανάλογο.



    Άντε βγάλε άκρη με τους τηλεφωνάκηδες νταβατζήδες τώρα.
    Συγνώμη κιόλας αλλά υπάρχουν πολύ χειρότερα πράγματα για να ασχοληθείς με καταγγελίες. Γιατί δεν ζητησες περισσότερα στοιχεία απο αυτήν την κα Edit: [ αφαίερση επωνύμου ] όταν σε πήρε τηλέφωνο ;
    Οχι άλλο κάρβουνο ...

  4. #4
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.762
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πάντως έχει τύχει μια ανάλογη περίπτωση που πήρανε κάποιον και του είπαν οτι είναι απο τον ΟΤΕ και οτι θέλουν να πληρωθεί κάποιος λογαριασμός και να τον στείλουν με ΦΑΞ κάπου. Σιγά μην ήταν απο τον ΟΤΕ

  5. #5
    Εγγραφή
    04-10-2006
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    7540/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΑΡΚΙΖΑ
    Router
    Siemens CL-110
    SNR / Attn
    6.0(dB) / 41(dB)
    Το να με παίρνουν τηλέφωνο εισπρακτικές εταιρείες είναι για εμένα λόγος καταγγελίας. Ακόμα και εαν χρωστούσα. Ξέρεις είναι αυτοί οι τύποι που μετά από λίγο σου απειλούν γυναίκες και παιδιά για να πληρώσεις. Τώρα για αυτή τη Edit: [ αφαίρεση επωνύμου ], όταν τη ρώτησα τι είδους συνεργάτης είναι, συνέχισε να λέει την ίδια καραμέλα. Εξωτερικός συνργάτης. Τη ρώτησα "εισπράκτορες ??" και απάντησε πάλι τα ίδια. Γιατί χρωστάω, από που ?? Δεν γνωρίζω, η Forthnet γνωρίζει. Τσάμπα λόγια δηλαδή.

  6. #6
    Εγγραφή
    14-03-2006
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    2.617
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΥ
    Router
    speedport entry 2i
    SNR / Attn
    26,8(dB) / 4,3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geodiamant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να με παίρνουν τηλέφωνο εισπρακτικές εταιρείες είναι για εμένα λόγος καταγγελίας. Ακόμα και εαν χρωστούσα. Ξέρεις είναι αυτοί οι τύποι που μετά από λίγο σου απειλούν γυναίκες και παιδιά για να πληρώσεις. Τώρα για αυτή τη Edit: [ αφαίρεση επωνύμου ], όταν τη ρώτησα τι είδους συνεργάτης είναι, συνέχισε να λέει την ίδια καραμέλα. Εξωτερικός συνργάτης. Τη ρώτησα "εισπράκτορες ??" και απάντησε πάλι τα ίδια. Γιατί χρωστάω, από που ?? Δεν γνωρίζω, η Forthnet γνωρίζει. Τσάμπα λόγια δηλαδή.
    Καλά εδώ έχουν πάρει τηλ για 12 ευρώ.
    Εγώ θα είχα ήδη φύγει.

  7. #7
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Κακώς θα είχες φύγει. Δεν είναι λύση.

    Η ανάθεση λεπτών ζητημάτων (εμπορικών και τεχνικών) σε τρίτους είναι πληγή για την ελληνική αγορά.

    Ακολουθούμε καθυστερημένα τους δρόμους που χάραξαν άλλοι και αποδεδειγμένα απέτυχαν. Όταν φωνάζουν κάποιοι για σταθερή εργασία τους λένε κουμουνιστές και τους βάζουν στην κατηγορία των γραφικών. Τέτοια φαινόμενα (και άλλα χειρότερα) δεν θα υπήρχαν αν δεν έμπαιναν τρίτοι στην μέση, αλλά τις εργασίες έκαναν υπάλληλοι της ίδιας της εταιρείας.

  8. #8
    Εγγραφή
    16-02-2006
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    261
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    14281/1021 kbit/s
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Linksys WAG200G
    SNR / Attn
    6(dB) / 31(dB)
    Κι εγώ συμφωνώ με αυτό. Επίσης, αν ήμουν στη θέση σας, θα το συνέχιζα το θέμα μέχρι να βρω ποια είναι αυτή η κυρία και να προχωρήσω σε καταγγελία. Έχουν παραπάρει αέρα κάτι τέτοιοι...

  9. #9
    Εγγραφή
    24-07-2006
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    634
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10996/109957 kbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    ZTE H288A
    Εσένα σε κυνηγάνε για ένα χρέος 40Ε και εγώ που τους έχω απλήρωτους 6 μήνες δεν με έχουν πάρει ούτε ένα τηλ. Μπάχαλο το λογιστήριο!
    But for chips and for freedom
    I could die

    NOMBRE D'OR JEWELRY

  10. #10
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Καλά ... Εγώ έχω φύγει και καιρό από το Forthnet και έτσι έχω ησυχάσει !!!

  11. #11
    Εγγραφή
    14-03-2006
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    2.617
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΥ
    Router
    speedport entry 2i
    SNR / Attn
    26,8(dB) / 4,3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κακώς θα είχες φύγει. Δεν είναι λύση.

    Η ανάθεση λεπτών ζητημάτων (εμπορικών και τεχνικών) σε τρίτους είναι πληγή για την ελληνική αγορά.

    Ακολουθούμε καθυστερημένα τους δρόμους που χάραξαν άλλοι και αποδεδειγμένα απέτυχαν. Όταν φωνάζουν κάποιοι για σταθερή εργασία τους λένε κουμουνιστές και τους βάζουν στην κατηγορία των γραφικών. Τέτοια φαινόμενα (και άλλα χειρότερα) δεν θα υπήρχαν αν δεν έμπαιναν τρίτοι στην μέση, αλλά τις εργασίες έκαναν υπάλληλοι της ίδιας της εταιρείας.
    Συμφωνώ και επαυξάνω αλλά αν τους γράψεις το λόγο που φεύγεις πιστεύω ότι θα έχει καλύτερο αποτέλεσμα από το να φθείρεσαι σε εταιρίες που ουσιαστικά τους ενδιαφέρουν μόνο οι πωλήσεις και μάλιστα και αυτές δεν τις κάνουν και οι ίδιες αλλά και στο κομμάτι αυτό μπλέκονται εξωτερικοί συνεργάτες.
    Τους ενδιαφέρει να "γράφουν" πελάτες και όχι να τους κρατάνε και εκεί είναι η δύναμη του καταναλωτή-πελάτη.
    Αν τους ενδιέφερε πραγματικά η εξυπηρέτηση του πελάτη (εκτός των εταιρικών)να είσαι σίγουρος ότι θα το κάνανε και μάλιστα εύκολα και γρήγορα.
    Αυτά ισχύουν για όλους το παρόν είναι η αφορμή.

    ........Auto merged post: xmperop1 πρόσθεσε 2 λεπτά και 0 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vagelisabatzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ συμφωνώ με αυτό. Επίσης, αν ήμουν στη θέση σας, θα το συνέχιζα το θέμα μέχρι να βρω ποια είναι αυτή η κυρία και να προχωρήσω σε καταγγελία. Έχουν παραπάρει αέρα κάτι τέτοιοι...
    Η κυρία απλά την δουλειά της έκανε-είναι το σύστημα έτσι-η Φόρθνετ και η κάθε Φόρθνετ φταίει που ρίχνει το επίπεδο.

    ........Auto merged post: xmperop1 πρόσθεσε 0 λεπτά και 32 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chriszah Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσένα σε κυνηγάνε για ένα χρέος 40Ε και εγώ που τους έχω απλήρωτους 6 μήνες δεν με έχουν πάρει ούτε ένα τηλ. Μπάχαλο το λογιστήριο!
    θΑ ΣΕ ΠΆΡΟΥΝ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xmperop1 : 12-09-08 στις 20:49. Αιτία: auto merged post

  12. #12
    Εγγραφή
    18-03-2007
    Περιοχή
    Περιστέρι Αττικής
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    4.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Άρθρα
    12
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13(dB) / 5.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Φίλε geodiamant πολύ καλά έκανες και έστειλες καταγγελία για το συγκεκριμένο σοβαρό συμβάν.
    Μόνη διαφωνία μου η χρήση λέξεων "τηλεφωνονταβατζήδες", "επαγγελματίες νταβατζήδες" στο κείμενο της καταγγελίας.
    Καλό είναι να αποφεύγονται τέτοιες λέξεις, για να ληφθούν και σοβαρά υπόψη από τους αποδέκτες.
    Φιλικά
    Jazz is the teacher, Funk is the preacher !

  13. #13
    Εγγραφή
    26-06-2006
    Περιοχή
    Γκύζη, Αθήνα
    Μηνύματα
    7.928
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16445 / 1021
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑ
    Router
    speedtouch 536
    SNR / Attn
    5.9(dB) / 24(dB)
    Υπάρχει υπηρεσία για να μην δέχεσαι κλήσεις με απόρριψη, πάντως.

  14. #14
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vagelisabatzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ συμφωνώ με αυτό. Επίσης, αν ήμουν στη θέση σας, θα το συνέχιζα το θέμα μέχρι να βρω ποια είναι αυτή η κυρία και να προχωρήσω σε καταγγελία. Έχουν παραπάρει αέρα κάτι τέτοιοι...
    Μήνυση θα κάνεις. Όχι απλή καταγγελία.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jazzer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε geodiamant πολύ καλά έκανες και έστειλες καταγγελία για το συγκεκριμένο σοβαρό συμβάν.
    Μόνη διαφωνία μου η χρήση λέξεων "τηλεφωνονταβατζήδες", "επαγγελματίες νταβατζήδες" στο κείμενο της καταγγελίας.
    Καλό είναι να αποφεύγονται τέτοιες λέξεις, για να ληφθούν και σοβαρά υπόψη από τους αποδέκτες.
    Φιλικά
    Να μη σας πειράζουν οι λέξεις, αλλά οι πράξεις. Αυτό ακριβώς που αναφέρθηκε είναι οι "εταιρείες" του είδους και τίποτα παραπάνω. Δεν έχουν καμία δικαιοδοσία να ενοχλούν τον κόσμο, ούτε τελούν κάτω από νόμιμο πλαίσιο λειτουργίας. Η νόμιμη οδός για την είσπραξη χρεών (αν αποδειχθούν), είναι η έκδοση διαταγής πληρωμής η οποία κοινοποιείται από το προβλεπόμενο από το νόμο όργανο: τον δικαστικό επιμελητή.

  15. #15
    Εγγραφή
    10-01-2006
    Μηνύματα
    125
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    USR9108
    SNR / Attn
    8(dB) / 36(dB)
    Μου φαίνεται περίεργο όπως συστήθηκε (εξωτερικός συνεργάτης) η κ. αφαίρεση επωνύμου. και πήρε μάλιστα με απόκρυψη.


    Υπάρχει και μια περίπτωση να σου έκαναν φάρσα...

    Επιβεβαίωσες με φόρθνετ εαν όντως ήταν εντολή της φορθνετ να σε καλέσει η εν λόγω;

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-12-07, 10:22
  2. Απαράδεκτη συμπεριφορά oteshop
    Από mourgos στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-07, 14:21
  3. e-shop.gr: Απαράδεκτη συμπεριφορά
    Από Cafeeine στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-07, 22:12
  4. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-04, 11:46

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας