Σελ. 224 από 227 ΠρώτηΠρώτη ... 204214219222223224225226 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.346-3.360 από 3402
  1. #3346
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ευχαριστω

    καλα εκανα και εβγαλα την αλλη μπριζα και αφησα μονο μια, πηρα και ενα ασυρματο και ενταξει

  2. #3347
    Εγγραφή
    15-11-2003
    Περιοχή
    Άνω Αχαρναί
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    2.724
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/400
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Router
    Zyxel SBG3300-N/Mk RB4011
    SNR / Attn
    1-8(dB) / -62(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iliteo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θα ασχοληθώ άλλο με το θέμα, καθώς ο καθένας μπορεί να έχει την άποψη του.
    Εξάλλου στις πηγές που αναφέρει κάτω, στο εν λόγω κείμενο, παραπέμπει σε............. 3-4 forum με χαλαρή κουβεντούλα..!!! ...........κάπου άκουσα.. κάπου μου είπαν.. κλπ. το cc των isps για να με ξεφορτωθούν.
    Τυγχάνει να είμαι της δουλειάς και ξέρω.... αν ήταν έτσι να αλλάζουμε και τις τηλεοράσεις μας κάθε χρόνο, αφού έχουν 100-200 πυκνωτές μέσα.



    Αυτό μου δίνει να καταλάβω οτι έχεις σίγουρα πρόβλημα στην συνδεσμολογία..!!
    Ξέχνα το ISDN και τα τηλέφωνα, βγάλτα όλα από πάνω, netmod κλπ. και σύνδεσε το ρούτερ χωρίς splitter στην γραμμή όπως έρχεται από τον κατανεμητή.
    Επαναλαμβάνω.. κενή, με μόνο το ρούτερ!! και πάρε μια μέτρηση.
    Αν πάνε γραμμές προς άλλα τηλέφωνα πριν, να τα ξηλώσεις.
    Είμαι ηλεκτρονικός και μπορώ να σε διαβεβαιώσω πως ειδικά οι ηλεκτρολυτικοί και λιγότερο οι απλοί πυκνωτές, σιγά-σιγά με το χρόνο παρουσιάζουν μια μικρή έως μια μεγάλη αλλαγή στην τιμή τους. Το πόσο αλλάζει η τιμή της χωρητικότητάς τους, σίγουρα εξαρτάται από την ποιότητα του υλικού. Τώρα σχετικά με ένα παθητικό φίλτρο που τα μόνα εξαρτήματα που έχει είναι πυκνωτές και πηνία, η τιμή LC είναι καθοριστική για την συχνότητα που καλείτε να περάσει ή να φιλτράρει. Ίσως σε ένα όχι και τόσο ποιοτικό splitter με χαμηλής ποιότητας υλικά, ένα 5-10% να αλλάξει η τιμή ενός πυκνωτή να είναι καθοριστικός παράγοντας σε σχέση με το attenuator του upload και του download. Σαν παράδειγμα έχω το splitter της crypto που ενώ όταν το είχα πάρει πριν από 5-6 χρόνια, το είχα δοκιμάσει χωρίς να δω κάποια διαφορά σχετικά με το simens, τώρα πιά μετά από 5-6 χρόνια σίγουρα έχουν τσουλίσει οι πυκνωτές και γι’ αυτό και δεν συγχρονίζει καν με το DSLAM. Κοινώς είναι για πέταμα ή για αλλαγή πυκνωτών με καλύτερης ποιότητας.

    Τώρα σχετικά με την συνδεσμολογία όταν είπα ότι δοκίμασα να συνδέσω το router χωρίς splitter, αναγκαστικά αποσυνδέθηκαν όλα αφού το ISDN modem πρέπει να πάει επάνω στο splitter. Τα τηλέφωνα είναι μετά το ISDN modem οπότε δεν θα μπορούσαν να επηρεάσουν την δοκιμή.

  3. #3348
    Εγγραφή
    23-01-2006
    Περιοχή
    Εξάρχεια
    Μηνύματα
    922
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17.864/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΩΛΛΕΤΗ
    Router
    Thomson TG789vn
    SNR / Attn
    6,1(dB) / 13,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alefgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι ηλεκτρονικός και μπορώ να σε διαβεβαιώσω πως ειδικά οι ηλεκτρολυτικοί και λιγότερο οι απλοί πυκνωτές, σιγά-σιγά με το χρόνο παρουσιάζουν μια μικρή έως μια μεγάλη αλλαγή στην τιμή τους. Το πόσο αλλάζει η τιμή της χωρητικότητάς τους, σίγουρα εξαρτάται από την ποιότητα του υλικού. Τώρα σχετικά με ένα παθητικό φίλτρο που τα μόνα εξαρτήματα που έχει είναι πυκνωτές και πηνία, η τιμή LC είναι καθοριστική για την συχνότητα που καλείτε να περάσει ή να φιλτράρει. Ίσως σε ένα όχι και τόσο ποιοτικό splitter με χαμηλής ποιότητας υλικά, ένα 5-10% να αλλάξει η τιμή ενός πυκνωτή να είναι καθοριστικός παράγοντας σε σχέση με το attenuator του upload και του download. Σαν παράδειγμα έχω το splitter της crypto που ενώ όταν το είχα πάρει πριν από 5-6 χρόνια, το είχα δοκιμάσει χωρίς να δω κάποια διαφορά σχετικά με το simens, τώρα πιά μετά από 5-6 χρόνια σίγουρα έχουν τσουλίσει οι πυκνωτές και γι’ αυτό και δεν συγχρονίζει καν με το DSLAM. Κοινώς είναι για πέταμα ή για αλλαγή πυκνωτών με καλύτερης ποιότητας.
    Και 'γω ηλεκτρονικός είμαι, για τους ηλεκτρολυτικούς έχεις δίκιο.. έτσι είναι!
    Τα splitters δεν έχουν ηλεκτρολυτικούς, τα υπόλοιπα που λες είναι γνωστά αλλά όχι οτι αλλάζουν 5-10% μέσα σε 6 μήνες ή σε ένα χρόνο 'η και σε δυο χρόνια ακόμη-ακόμη!
    Ούτε καν οι ηλεκτρολυτικοί δεν αλλάζουν τόσο. Εκτός αν μιλάμε για το 1% των περιπτώσεων.. λόγω αστοχίας υλικού κλπ.

    Αν μου φέρεις έστω και μια απόδειξη, θα σκίσω τα πτυχία μου.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alefgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα σχετικά με την συνδεσμολογία όταν είπα ότι δοκίμασα να συνδέσω το router χωρίς splitter, αναγκαστικά αποσυνδέθηκαν όλα αφού το ISDN modem πρέπει να πάει επάνω στο splitter. Τα τηλέφωνα είναι μετά το ISDN modem οπότε δεν θα μπορούσαν να επηρεάσουν την δοκιμή.
    Εντάξει φίλε.. εφόσον είσαι τεχνικός, θα την βρεις την άκρη.

  4. #3349
    Εγγραφή
    15-11-2003
    Περιοχή
    Άνω Αχαρναί
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    2.724
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/400
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Router
    Zyxel SBG3300-N/Mk RB4011
    SNR / Attn
    1-8(dB) / -62(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iliteo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν μου φέρεις έστω και μια απόδειξη, θα σκίσω τα πτυχία μου.
    Μια μέρα που θα έχω χρόνο, έτσι από περιέργεια, θα κάτσω να ξηλώσω τους πυκνωτές από το crypto για να μετρήσω την τιμή τους...

  5. #3350
    Εγγραφή
    24-06-2005
    Περιοχή
    Earth....
    Μηνύματα
    226
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45400/5496
    ISP
    Cosmote
    Router
    Αρκετά...
    SNR / Attn
    10(dB) / 17.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Για την ιστορία.....
    Ζεύγος pstn απευθείας από το κουτάκι του ΟΤΕ (μονοκατοικία) με καλώδιο pet, ενώσεις στο κουτάκι του ΟΤΕ με scotchlock, κουμπώνει σε μπριζα επιτοιχια legrand rj11 και πάνω το router.
    Δεν έχω τηλεφωνική συσκευή στην γραμμή ούτε φίλτρο ούτε σπλιτερ. χρειάζομαι μόνο το ίντερνετ.

    Η γραμμή το πρωί μέχρι το βράδυ καλούτσικα, εδώ μια καλή ημέρα........λέμε τώρα......
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  3.png 
Εμφανίσεις:  27 
Μέγεθος:  55,2 KB 
ID: 148660



    από το βράδυ και μετά βουτιά του snr--> αποσυγρονισμος..... συγρονισμός χαμηλότερα και μετά το snr τραμπάλα.....
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  4.png 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  55,3 KB 
ID: 148659



    εδώ μέτρηση απο τις 12 το βράδυ μέχρι το πρωί....
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  5.png 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  55,1 KB 
ID: 148658

    τις τελευταίες μέρες δύσκολα κρατάει το 4αρι και την ημέρα,τραμπάλα το snr, με αποτέλεσμα να κλειδώνει χαμηλότερα, επειδή όμως έχω κουραστεί να κάνω reboot και να κλειδώνει σε 4αρι και μετά να πέφτει και φτου από την αρχή το αφήνω....
    τι να κάνω? την βοήθεια σας παρακαλώ.....
    ευχαριστώ!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος soularav : 20-12-14 στις 22:18.
    "κάλλιον τό προλαμβάνειν, παρά τό θεραπεύειν΄΄
    Ιπποκράτης.

  6. #3351
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Απανταω επειδη ειμαι και εγω σε 4αρι προφιλ και σνρ 27
    το δικο μου spectrum σε μονιτορ παρομοιο με το DMt tool δεν παει ουτε τις μισες συχνοτητες απο εσενα και ειμαι μια χαρα
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  2139 a.png 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  95,3 KB 
ID: 148668

    Το 4αρι προφιλ με σνρ 27 το δινουν και σε 4αρι με iptv οποτε ειναι πολυ δυνατο προφιλ, δηλαδη δεν επρεπε να εχεις θεμα

    Πιστευω οτι η στο σπιτι η καπου εξω στην γραμμη κατι δεν παει καλα... εχε υποψην οτι το προβλημα μπορει να προερχεται και απο ηλεκρομαγνητικο επιρεασμο

    Αν εχεις το μοντεμ κοντα σε μεγαλα ηχεια, τηλεοραση η αλλες ηλεκτρικες συσκευες απομακρυνε το, ισως κατι να ειναι αναμενο τις ωρες που εχεις προβλημα

    Αν εχεις πολλες πριζες βαλε το μοντεμ σε αυτην (την πρωτη) που ερχεται απο εξω (κατανεμητη η κολονα οτε) χωρις φιλτρο και τηλεφωνο (αλλα αποσυνδεσε τις αλλες για δοκιμη)

    ΑΝ δεν εχεις προβλημα τοτε κατι στην εσωτερικη καλωδιωση, αν εχεις προβλημα μαλλον ειναι η ζημια ειναι απο εξω

  7. #3352
    Εγγραφή
    23-01-2006
    Περιοχή
    Εξάρχεια
    Μηνύματα
    922
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17.864/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΩΛΛΕΤΗ
    Router
    Thomson TG789vn
    SNR / Attn
    6,1(dB) / 13,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απανταω επειδη ειμαι και εγω σε 4αρι προφιλ και σνρ 27
    Γιατί είσαι ακόμα σε 4αρι αφού μπορείς να ανέβεις παραπάνω;

  8. #3353
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iliteo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί είσαι ακόμα σε 4αρι αφού μπορείς να ανέβεις παραπάνω;
    ναι επιανα μεχρι 17 οταν κατεβασα το σνρ στο 3 και με το σνρ στο κανινκο (9) πηγαινε απο 10-13 αναλογα το μοντεμ

    Υπαρχει περιπτωση απο του χρονου να ξαναφυγω (ημουν Αγγλια χρονια) ...επειδη δεν ειμαι torrentακιας να κατεβαζω συνεχεια, το αφηνω ετσι ωστε αν φυγω να εχουν εδω το απλο ιντερνετ για χρηση skype η παρομοιο των δικων μου ...
    Θα δουμε ... εξαλου και με 4mbps η συνδεση ειναι αρκετα καλη και εξυπηρετικη

    και το πιο βασικο δεν μου εδινε ο οτε το offer που ειχε στην ανανεωση συμβολαιου ...ειπε οτι ειναι για νεους συνδομητες

  9. #3354
    Εγγραφή
    24-06-2005
    Περιοχή
    Earth....
    Μηνύματα
    226
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45400/5496
    ISP
    Cosmote
    Router
    Αρκετά...
    SNR / Attn
    10(dB) / 17.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    φίλε babis3g ευχαριστώ για την απόκριση, δεν ξέρω αν σε βοηθάω αλλά στο σπίτι έχουμε και isdn με adsl γραμμή.
    Λόγο προβλημάτων με το adsl over isdn –χαμηλός συγχρονισμός, αποσυνδέσεις κτλ και λόγο μεγάλης εξασθένησης οι τεχνικοί του οτε αποφάνθηκαν ότι θα ήταν καλύτερα αν γυρίζαμε τη γραμμή σε pstn, πράγμα δύσκολο μιας και χρειαζόμασταν τις δυο ξεχωριστές γραμμές, οι ταχύτητα στους υπόλοιπους ήταν αρκετή για surfing kai e-mails.
    Εγώ χρειαζόμουν περισσότερη ταχύτητα και σταθερότητα, αφού είδα και απόειδα, αποφάσισα να βάλω επιπλέον γραμμή pstn με καινούργιο αριθμό-και λογαριασμό- στην οποία να έχω μόνο internet, έτσι τράβηξα απευθείας καλώδιο pet στο δωμάτιο μου από το κουτί του ΟΤΕ σε πρίζα όχι χωνευτή κτλ,κτλ…..
    "κάλλιον τό προλαμβάνειν, παρά τό θεραπεύειν΄΄
    Ιπποκράτης.

  10. #3355
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από soularav Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλε babis3g ευχαριστώ για την απόκριση, δεν ξέρω αν σε βοηθάω αλλά στο σπίτι έχουμε και isdn με adsl γραμμή.
    Λόγο προβλημάτων με το adsl over isdn –χαμηλός συγχρονισμός, αποσυνδέσεις κτλ και λόγο μεγάλης εξασθένησης οι τεχνικοί του οτε αποφάνθηκαν ότι θα ήταν καλύτερα αν γυρίζαμε τη γραμμή σε pstn, πράγμα δύσκολο μιας και χρειαζόμασταν τις δυο ξεχωριστές γραμμές, οι ταχύτητα στους υπόλοιπους ήταν αρκετή για surfing kai e-mails.
    Εγώ χρειαζόμουν περισσότερη ταχύτητα και σταθερότητα, αφού είδα και απόειδα, αποφάσισα να βάλω επιπλέον γραμμή pstn με καινούργιο αριθμό-και λογαριασμό- στην οποία να έχω μόνο internet, έτσι τράβηξα απευθείας καλώδιο pet στο δωμάτιο μου από το κουτί του ΟΤΕ κτλ,κτλ…..
    απο καλωδιωση εχω μεινει στις βασικες θεωρειες, αν ειναι πολλα τα καλωδια και δεν βρεθει καποιος αλλος φιλος να σε βοηθησει θα ελεγα να βρεις καποιον γνωστο ηλεκτρολογο (φιλικη τιμη) να κοιταξει την καλωδιωση σου, αλλα το βασικο ειναι να δοκιμασεις το μοντεμ στην πρωτη πριζα χωρις φιλτρο και τηλεφωνο αν παρουσιαζει παλι θεμα τουλαχιστον να ξερεις αν ειναι παο την καλωδιωση σπιτι η εξω, οποτε οταν βρεις ευκαιρια φερε εναν γνωστο αν νομιζεις για εσενα ειναι μπερδεμα

    Δηλωσες βλαβη στον οτε η στον παροχο σου? και τι ειπαν?

  11. #3356
    Εγγραφή
    24-06-2005
    Περιοχή
    Earth....
    Μηνύματα
    226
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45400/5496
    ISP
    Cosmote
    Router
    Αρκετά...
    SNR / Attn
    10(dB) / 17.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    βλάβη δήλωσα και ήρθαν 2 τεχνικοί και μέτρησαν στην πρίζα και στο ΚΑΦΑΟ, στην περιοχή τους περισσότερους τους εχουν σε 2αρι προφίλ -για να έχουν και το κεφάλι τους ήσυχο- μιας και το 4αρι είναι οριακό για το attenuation, στην αρχή μου έλεγαν ότι 4αρι με τίποτα, 2αρι προφίλ για σιγουριά, μετά απο παρακλήσεις και εξηγήσεις και αφού έβαζαν δοκιμαστικά 4αρι προφίλ και η γραμμή το κρατούσε έφευγαν, ο έλεγχος γινόταν το πρωί και όλα καλά. τις απογευματινές και βραδυνές ώρες όμως......
    τώρα όμως ο θόρυβος της γραμμής παρουσιάζει έντονη διακύμανση και το πρωί.
    Ηλεκτρολόγος πέρασε το καλώδιο το οποίο είναι ξέχωρα από την υπόλοιπη καλωδίωση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος soularav : 21-12-14 στις 00:57.
    "κάλλιον τό προλαμβάνειν, παρά τό θεραπεύειν΄΄
    Ιπποκράτης.

  12. #3357
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από soularav Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....................
    Ηλεκτρολόγος πέρασε το καλώδιο το οποίο είναι ξέχωρα από την υπόλοιπη καλωδίωση.
    αρα ειναι μια πριζα μονο απο οτι καταλαβα .. τοτε αν βαλεις το μοντεμ επανω, μονο του χωρις φιλτρο και τηλεφωνο και κανει τα ιδια ειναι δουλεια απο τον παροχο γιατι η ζημια ειναι εξω απο το σπιτι, συνεχισε να δηλωνεις βλαβη

  13. #3358
    Εγγραφή
    24-06-2005
    Περιοχή
    Earth....
    Μηνύματα
    226
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45400/5496
    ISP
    Cosmote
    Router
    Αρκετά...
    SNR / Attn
    10(dB) / 17.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ναι έτσι είναι η μια ακρη από το καλώδιο είναι με scotchlock ενωμένο με το ζεύγος του ΟΤΕ και το άλλο άκρο του σε μια και μόνο πρίζα όπου εκεί κουμπώνει το μόντεμ σκέτο.
    Στο τέλος από τις πολλές φορές που ενοχλώ τους τεχνικούς- αν και ευγενικότατοι- θα φάω ξύλο.....
    "κάλλιον τό προλαμβάνειν, παρά τό θεραπεύειν΄΄
    Ιπποκράτης.

  14. #3359
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    γιατι θα φας ξυλο, αντε καταλαβαινω εκοψαν την ταχυτητα σε ολους (δεν εχουμε μισθωμενη γραμμη αλλα την μοιραζομαστε) ομως αν εχεις αποσυνδεσεις να τους το πεις παλι

  15. #3360
    Εγγραφή
    24-06-2005
    Περιοχή
    Earth....
    Μηνύματα
    226
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45400/5496
    ISP
    Cosmote
    Router
    Αρκετά...
    SNR / Attn
    10(dB) / 17.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Χάριν αστεϊσμού το είπα.. τα παιδιά ήταν ευγενικότατα.... απλώς φοβάμαι ότι θα πουν στην τελική ή 2αρα ή... το χάος!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος soularav : 21-12-14 στις 01:54.
    "κάλλιον τό προλαμβάνειν, παρά τό θεραπεύειν΄΄
    Ιπποκράτης.

Σελ. 224 από 227 ΠρώτηΠρώτη ... 204214219222223224225226 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Δεν εχω γραφηματα στο DMT
    Από ksipsi στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-09, 23:37
  2. G.DMT (ADSL) αντί για ADSL2+ σε Crypto F360;
    Από asfalis στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-08, 21:09
  3. Γραφήματα στο excel
    Από didaskalo στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-05, 00:56
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-03-05, 12:22
  5. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-05, 22:57

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας