Σελ. 180 από 227 ΠρώτηΠρώτη ... 160170175178179180181182185190200 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.686-2.700 από 3402
  1. #2686
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aris20 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Aυριο η μεθαύριο αν δεν επανέλθει τουλάχιστον πίσω στα 16-17Mbps θα δηλώσω βλάβη και θα τα ζητήσω όλα. Αλλαγή στο καφάο, καθαρισμό γραμμής , αλλαγή πόρτας έλεγχο και μέτρηση στον κατανεμητή και στο καφάο. Μην σας πώ θα πάω να κόψω και το καλώδιο που περνάει μέσα από ένα κουτί της ΔΕΗ.. :P (είναι εναέρια τα καλώδια και όχι υπόγεια)
    Τα 16-17Mbps τα πιάνεις με SNR Tweak έτσι;Άσε μία-δυο μέρες το SNR στο 100% μήπως μπερδεύονται απ'το κέντρο, λέω μήπως.

    Άπο όλα που ανέφερες είναι σίγουρο ότι περνάει το καλώδιο του ΟΤΕ μέσα από κουτί της Δ.Ε.Η.;Είναι σε κολώνα της Δ.Ε.Η.;Τελειώς κουφό!Αυτό μπορεί να προκαλεί παρεμβολές!Μήπως όμως τα μπερδεύεις με τα κουτιά που έχουν αρκετές κολώνες του ΟΤΕ;Και εμένα τα καλώδια εναέρια είναι και μέχρι να φτάσουν απ΄το ΚΑΦΑΟ μέχρι τον κατανεμητή μου περνάνε από κουτιά-διαμοιραστές στις κολώνες.Υπάρχει περίπτωση να μπερδεύεις τα κουτια αυτά με τις ΔΕΗ;Λέω μήπως;Γιατί περίεργο μου ακούγεται.

    Για τα άλλα καλό είναι να έρθει πρώτα ένας τεχνικός να ελέγξει την γραμμή και θα βρεί που είναι το πρόβλημα λογικά, τουλάχιστον να φανεί εαν είναι στην καλωδίωση την δική σου ή έξω απ'την δική σου.

    Τα υπόλοιπα φυσικά και μπορείς να τα ζητήσεις αλλά εάν δεν έρθει τεχνικός πρώτα μιας που πληρώνεις και ΟΤΕ, απομακρυνσμένα δεν γίνεται τίποτα ουσιαστικό και φυσικά πρακτικό.

    Καλή υπομονή και μην τους αφήνεις να σου σπάνε τα νεύρα!

  2. #2687
    Εγγραφή
    23-06-2010
    Περιοχή
    Ανω Τούμπα - Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    356
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19773kbps/1021kbps
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    NetGear DGN2200
    SNR / Attn
    0.6(dB) / 29.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Z€r0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα 16-17Mbps τα πιάνεις με SNR Tweak έτσι;Άσε μία-δυο μέρες το SNR στο 100% μήπως μπερδεύονται απ'το κέντρο, λέω μήπως.

    Άπο όλα που ανέφερες είναι σίγουρο ότι περνάει το καλώδιο του ΟΤΕ μέσα από κουτί της Δ.Ε.Η.;Είναι σε κολώνα της Δ.Ε.Η.;Τελειώς κουφό!Αυτό μπορεί να προκαλεί παρεμβολές!Μήπως όμως τα μπερδεύεις με τα κουτιά που έχουν αρκετές κολώνες του ΟΤΕ;Και εμένα τα καλώδια εναέρια είναι και μέχρι να φτάσουν απ΄το ΚΑΦΑΟ μέχρι τον κατανεμητή μου περνάνε από κουτιά-διαμοιραστές στις κολώνες.Υπάρχει περίπτωση να μπερδεύεις τα κουτια αυτά με τις ΔΕΗ;Λέω μήπως;Γιατί περίεργο μου ακούγεται.

    Για τα άλλα καλό είναι να έρθει πρώτα ένας τεχνικός να ελέγξει την γραμμή και θα βρεί που είναι το πρόβλημα λογικά, τουλάχιστον να φανεί εαν είναι στην καλωδίωση την δική σου ή έξω απ'την δική σου.

    Τα υπόλοιπα φυσικά και μπορείς να τα ζητήσεις αλλά εάν δεν έρθει τεχνικός πρώτα μιας που πληρώνεις και ΟΤΕ, απομακρυνσμένα δεν γίνεται τίποτα ουσιαστικό και φυσικά πρακτικό.

    Καλή υπομονή και μην τους αφήνεις να σου σπάνε τα νεύρα!
    Ναι με SNR Tweak φυσικά..
    Έχουν έρθει οι τεχνικοί πολλές φορές.. Και ξέρεις τι μου λένε...?
    Π.χ. Όταν κάναμε την μέτρηση στον κατανεμητή μου είπε ότι βλέπει 9Mbps...
    Τι σημαίνει αυτό? Δούλεμα.. Και του λέω σπίτι πιάνει 14-15Mbps και ξέρεις τι μου είπε? Αποκλείεται. Και δεν είχα ίντερνετ τότε για να του το αποδίξω γιατί είχε πρόβλημα η καλωδίωση μου.

    Το θέμα είναι πως εξηγείς σε τεχνικό του ΟΤΕ για τις παρεμβολές

    Π.χ. σε αυτήν την εικόνα (πριν πολλούς μήνες) αν παρατηρίσεις έχει κάποιες γραμμές πολύ ασθενείς όμως.. Απλά άλλες στιγμές γίνονται πολύ έντονες.. ΤΟ θέμα είναι ότι παρεμβολές AM όπως είπε ο Insomniac δεν υπάρχουνε. Δεν ακούγεται τίποτα με το ραδιοφωνάκι.

    Πως του το εξηγείς στον οτε τώρα και πως το καταλαβαίνει.
    Και ναι το καλώδιο περνάει όχι μέσα από το κουτι ακριβώς αλλά από κάτι μηχανήματα της ΔΕΗ.

  3. #2688
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τί να πώ φίλε Άρη!Τέτοιοι ερασιτεχνισμοί απ'τον ΟΤΕ;Καντάντια!Και σε ενναλακτικό που θα πλήρωνες λιγότερα λογικά ίσως να είχες καλύτερη αντιμετώπιση!

    Άστα να πάνε!Δεν ξέρω πώς θα λυθεί το πρόβλημα σου!Πρέπει να τους τρελάνεις στα τηλέφωνα!Εφόσον σε δουλεύουν κανονικά!Τί μετρήσεις και εξηγήσεις είναι αυτές;

    Πώς βρέθηκε το καλώδιο του ΟΤΕ στις ΔΕΗ, δεν είχαν από που να το περάσουν;ΟΤ'Ελεος!Και σε συνδιασμό ότι το πρόβλημα εμφανίστηκε με διακοπή ρεύματος κάπου εκεί πρέπει να υπάρχει θέμα.

  4. #2689
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.404
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Ενημέρωση: Μπορεί να μου πει κάποιος ενώ ο τεχνικός δεν μου είπε τίποτα για πρόβλημα στην εσωτερική καλωδίωση. Τώρα που πήρα τηλ. για να ξαναδηλώσω βλάβη το έριξαν εκεί. Ο τεχνικός λέει ότι διαπίστωσε πρόβλημα στην εσωτερική καλωδίωση. Βέβαια κάτι τέτοιο δεν παίζει μιας και το καλώδιο δεν είναι 5 χρονών. Βρήκε διαφορά στον συγχρονισμό κάτω στην γραμμή με πάνω 2-3Μbps και λέει ότι δεν είναι φυσιολογικό. Αν μου πουν τίποτα τέτοιο θα τους πω να κοιτάξουν το ιστορικό της γραμμής. Πάντα τόσο συνδεόμουν. Από 10800-11800. Δεν βρίσκουν την βλάβη και πάνε να το ρίξουν αλλού.

  5. #2690
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spsomas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενημέρωση: Μπορεί να μου πει κάποιος ενώ ο τεχνικός δεν μου είπε τίποτα για πρόβλημα στην εσωτερική καλωδίωση. Τώρα που πήρα τηλ. για να ξαναδηλώσω βλάβη το έριξαν εκεί. Ο τεχνικός λέει ότι διαπίστωσε πρόβλημα στην εσωτερική καλωδίωση. Βέβαια κάτι τέτοιο δεν παίζει μιας και το καλώδιο δεν είναι 5 χρονών. Βρήκε διαφορά στον συγχρονισμό κάτω στην γραμμή με πάνω 2-3Μbps και λέει ότι δεν είναι φυσιολογικό. Αν μου πουν τίποτα τέτοιο θα τους πω να κοιτάξουν το ιστορικό της γραμμής. Πάντα τόσο συνδεόμουν. Από 10800-11800. Δεν βρίσκουν την βλάβη και πάνε να το ρίξουν αλλού.
    Παίζει να προσπαθούν να το ρίξουν χωρίς λόγω εκεί.

    Εσύ είδες τις τιμές του analyzer;Πέρα απ'το χαρτί που σου έδωσε;Γιατί εαν όντως ισχύει αυτή η διαφορά τότε όντως κάποιο πρόβλημα υπάρχει στην καλωδίωση σου.Δεν παίζει ρόλο πόσο καινούρια είναι τα καλώδια.

    Εάν τους αναφέρεις το ιστορικό να τους πείς να ξαναφέρουν τεχνικό χωρίς χρέωση να ξαναμετρήσει και να σου δείξει "τιμές" εφόσον έρχονται σε αντιφάσεις.

  6. #2691
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.404
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Αφού πάντα συνδεόμουν σε αυτές τις τιμές χωρίς αποσυγχρονισμούς ή άλλα προβλήματα. Άλλωστε ξέρω ότι το καλώδιο που ανεβαίνει στον 3ο έχει αρκετές ενώσεις. 1 έξω άλλη μια στα 3 μέτρα άλλη μία στα 6 μέτρα άλλη μία στα 10 μέτρα και μετά μπρίζες. Λογικό να χάνει 1-3 Mbmps.

  7. #2692
    Εγγραφή
    23-06-2010
    Περιοχή
    Ανω Τούμπα - Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    356
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19773kbps/1021kbps
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    NetGear DGN2200
    SNR / Attn
    0.6(dB) / 29.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Z€r0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τί να πώ φίλε Άρη!Τέτοιοι ερασιτεχνισμοί απ'τον ΟΤΕ;Καντάντια!Και σε ενναλακτικό που θα πλήρωνες λιγότερα λογικά ίσως να είχες καλύτερη αντιμετώπιση!

    Άστα να πάνε!Δεν ξέρω πώς θα λυθεί το πρόβλημα σου!Πρέπει να τους τρελάνεις στα τηλέφωνα!Εφόσον σε δουλεύουν κανονικά!Τί μετρήσεις και εξηγήσεις είναι αυτές;

    Πώς βρέθηκε το καλώδιο του ΟΤΕ στις ΔΕΗ, δεν είχαν από που να το περάσουν;ΟΤ'Ελεος!Και σε συνδιασμό ότι το πρόβλημα εμφανίστηκε με διακοπή ρεύματος κάπου εκεί πρέπει να υπάρχει θέμα.
    Σε εναλλακτικό αν πάω πιστεύω πως θα το χαλάσουνε.
    Καλύτερα είναι πάντως τώρα.. Άρχισε να συνέρχεται μόνο του σιγά σιγά.
    Κλείδωσε τώρα στα 15Mbps και το attenuation από 47db έπεσε πάλι στα 31-32db.. ε εντάξει αρκετά καλύτερα... Κάτι παίχτικε με την διακοπή του ρεύματος που είχε γίνει.

  8. #2693
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spsomas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού πάντα συνδεόμουν σε αυτές τις τιμές χωρίς αποσυγχρονισμούς ή άλλα προβλήματα. Άλλωστε ξέρω ότι το καλώδιο που ανεβαίνει στον 3ο έχει αρκετές ενώσεις. 1 έξω άλλη μια στα 3 μέτρα άλλη μία στα 6 μέτρα άλλη μία στα 10 μέτρα και μετά μπρίζες. Λογικό να χάνει 1-3 Mbmps.
    Όντως το attenuation σου απ'τον κατανεμητή θα ανεβαίνει περίπου 8db έτσι όπως τα λες.

    Μήπως προέκυψε κάποιο πρόβλημα στις ενώσεις αυτές;Η' στις μπρίζες;Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.

    Να τραβήξεις νέο καλώδιο UTP και καλωδίωση φαντάζομαι δύσκολο.

    Και μένα χάλια είναι η καλωδίωση απ'τον ηλεκτρολόγο και ενώ έπαιζε μιά χαρα για κανα χρόνο μετά αρχίσαν ξαφνικά τα προβλήματα, υγρασία στην κεντρική μπρίζα και πιθανή υγρασία ή φθορά σε κάποιο σημείο που περνάει το καλώδιο μέσα στον τοίχο και είμαι άστα να πάνε!Το attenuation από 44-45 στο κατανεμητή ανεβαίνει 53-54 στην μπρίζα του router!

    ........Auto merged post: Z€r0 πρόσθεσε 6 λεπτά και 2 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aris20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε εναλλακτικό αν πάω πιστεύω πως θα το χαλάσουνε.
    Καλύτερα είναι πάντως τώρα.. Άρχισε να συνέρχεται μόνο του σιγά σιγά.
    Κλείδωσε τώρα στα 15Mbps και το attenuation από 47db έπεσε πάλι στα 31-32db.. ε εντάξει αρκετά καλύτερα... Κάτι παίχτικε με την διακοπή του ρεύματος που είχε γίνει.
    Σε εναλλακτικό πέρα απ'τα pings που θα είναι χειρότερα θα είσαι μιά απ'τα ίδια σε συχρονισμό.

    Το θέμα είναι ότι το support και να καλείς τεχνικό χωρίς να φοβάσαι χρέωση πάει στράφι!Άσε που ο ΟΤΕ μπορεί να προχωρήσει πιο άμεσα στην αντιμετώπιση της βλάβης.

    Ελπίζω να ξαναγυρίσεις σύντομα έστω στα 16Mbps!

    Πολύ περίεργο και σίγουρα κάτι παίζει το όλο θέμα με την ΔΕΗ στην περίπτωση σου!Αλλά εαν στρώσει, περασμένα ξεχασμένα!Αρκεί να σταματήσει και τις διακοπές η ΔΕΗ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Z€r0 : 28-06-11 στις 01:41. Αιτία: auto merged post

  9. #2694
    Εγγραφή
    23-06-2010
    Περιοχή
    Ανω Τούμπα - Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    356
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19773kbps/1021kbps
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    NetGear DGN2200
    SNR / Attn
    0.6(dB) / 29.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω πάνω σε ένα UPS, όταν ρίξει το ρεύμα η ΔΕΗ.
    Αν συγχρονίσει π.χ. στα 20Mbps με λίγο attenuation θα λέει πολλά...!!

    Θέλω να κάνει διεκοπή.. Μόνο και μόνο για να το δοκιμάσω..!!

  10. #2695
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aris20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω πάνω σε ένα UPS, όταν ρίξει το ρεύμα η ΔΕΗ.
    Αν συγχρονίσει π.χ. στα 20Mbps με λίγο attenuation θα λέει πολλά...!!

    Θέλω να κάνει διεκοπή.. Μόνο και μόνο για να το δοκιμάσω..!!
    Καλά να πέσει το ρεύμα τί θα λειτουργεί μετά;.

    Τώρα όντως πέρα απ'τα παρωδικά 20Mbps μπορεί να έβλεπες εάν τρέχει τίποτα.

    Για μία πρώτη δοκιμή δεν ρίχνεις ελεγχόμενα το ρεύμα σου να δείς τί αποτελέσμα/διάγραμμα θα πάρεις με τον router και το pc να παίρνει ρεύμα απ'το UPS;

  11. #2696
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Z€r0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά να πέσει το ρεύμα τί θα λειτουργεί μετά;.
    Όταν επιστρέψει το ρεύμα θα μεινουν αρκετοί router κλειστοί. Αν υπάρχει διαφορά σημαίνει ότι μάλλον είναι πρόβλημα crosstalk λόγω πολλών συνδέσεων.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  12. #2697
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν επιστρέψει το ρεύμα θα μεινουν αρκετοί router κλειστοί. Αν υπάρχει διαφορά σημαίνει ότι μάλλον είναι πρόβλημα crosstalk λόγω πολλών συνδέσεων.
    Το γνωρίζω αλλά το θέμα είναι να λειτουργούν και οι υπόλοιπες ηλεκτρικές συσκεύς του σπιτιού μετά την διακοπή.

  13. #2698
    Εγγραφή
    23-06-2010
    Περιοχή
    Ανω Τούμπα - Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    356
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19773kbps/1021kbps
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    NetGear DGN2200
    SNR / Attn
    0.6(dB) / 29.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν επιστρέψει το ρεύμα θα μεινουν αρκετοί router κλειστοί. Αν υπάρχει διαφορά σημαίνει ότι μάλλον είναι πρόβλημα crosstalk λόγω πολλών συνδέσεων.
    Και όχι μόνο, αλλά θα μπορέσουμε να δούμε αν αυτές οι παρεμβολές που έχει προκαλούνται από ηλεκτρικό ρεύμα και όχι κάποια κακή διασυνδεσιμολογία του καλωδίου. Η πειρατικό ραδιοφωνικό σταθμό.

  14. #2699
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.404
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Και αφού έβαλα το router στην χωνευτή πλέον το πρόβλημα παραμένει. Από τα 12714 κατέβηκε στα 6300. Οπότε δεν παίζει να φταίει η εσωτερική καλωδίωση του σπιτιού. Να δω πότε θα το πάρουν απόφαση να το φτιάξουν.

  15. #2700
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aris20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και όχι μόνο, αλλά θα μπορέσουμε να δούμε αν αυτές οι παρεμβολές που έχει προκαλούνται από ηλεκτρικό ρεύμα και όχι κάποια κακή διασυνδεσιμολογία του καλωδίου. Η πειρατικό ραδιοφωνικό σταθμό.
    Μιας που αναφέρθηκε, εγώ καμιά φορά όταν δυναμώνω τα ηχεία χωρίς να έχω βάλει κάτι στον υπολογιστή ακούω κάτι σαν ραδιώφωνο σε ξένη γλώσσα!Τί στο καλό μπορεί να είναι;!Μπορεί αυτό να δημιουργήσει παρεμβολή στην ενσύρματη σύνδεση;Με ποιό τρόπο;

    ........Auto merged post: Z€r0 πρόσθεσε 1 λεπτά και 43 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spsomas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αφού έβαλα το router στην χωνευτή πλέον το πρόβλημα παραμένει. Από τα 12714 κατέβηκε στα 6300. Οπότε δεν παίζει να φταίει η εσωτερική καλωδίωση του σπιτιού. Να δω πότε θα το πάρουν απόφαση να το φτιάξουν.
    Το ανέφερες αυτό στην Forthnet;Καλά μου φαίνεται με όλα όσα γίνονται μας γράφουν κανονικά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Z€r0 : 03-07-11 στις 03:07. Αιτία: auto merged post

Σελ. 180 από 227 ΠρώτηΠρώτη ... 160170175178179180181182185190200 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Δεν εχω γραφηματα στο DMT
    Από ksipsi στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-09, 23:37
  2. G.DMT (ADSL) αντί για ADSL2+ σε Crypto F360;
    Από asfalis στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-08, 21:09
  3. Γραφήματα στο excel
    Από didaskalo στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-05, 00:56
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-03-05, 12:22
  5. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-05, 22:57

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας