Σελ. 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 611141516
Εμφάνιση 226-240 από 240
  1. #226
    Το avatar του μέλους iloxos
    iloxos Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    στην αμερικη επειδη εχω παει αν αστυνομικος σου πει POLICE FREEZE η οτιδηποτε αλλο και εσυ τον αγνοησεις απλα τραβαει το οπλο και στην μπουμπουνιζει.

    εδω στην ελλαδα ομως ειναι αλλιως τα πραγματα εχουμε τους "ανωνυμους" απλους πολιτες και τους "επωνυμους" πολιτες η πρωτη κατηγορια ειναι τα θυματα η δευτερη ειναι οι θυτες και οι υπερανω νομου.

    εσυ λες για κοκα εδω κυκλοφορουν και οπλα (χτες στην ομονοια στον σταθμο του ηλεκτρικου) ενας με πλησιασε και μου κανει θες να αγορασεις περιστροφο/πιστολι και το εδινε για 600 ευρω τι μου λες τωρα και οταν πηγα και το ειπα στους αστυνομικους εκει (η απαντηση ηταν πρωτα φυγε γιατι θα βρεις τον μπελα σου και δευτερο τι θες να κανουμε εμεις να τον πιασουμε (αυριο θα ειναι ελευθερος) αυτος βεβαια οταν με ειδε να πηγαινω προς τα εκει εγινε "λουης"

  2. #227
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    ρε παιδια τι το παλευεται

    οι νομοι ειναι για τους απλους πολιτες οι υπολοιποι πολιτες αυτης της χωρας που ανηκουν στις παρακατω κατηγοριες :

    αυτος που ειναι επωνυμος
    αυτος που ειναι πλουσιος
    αυτος που εχει γνωριμιες
    αυτος που εχει υψηλη θεση

    κ.α

    ειναι υπερανω νομου

    τι μου λετε για ποινες

    καποτε ειπα αν ημασταν στην ΙΑΠΩΝΙΑ πολιτικους δεν θα ειχαμε θα επρεπε να εχουν κανει ΧΑΡΑΚΙΡΙ αλλα επειδη ειμαστε στην ελλαδα ο καθε πολιτικος κανει οτι γουσταρει , ο καθε πολιτης που εχει ακρες κανει οτι γουσταρει και εσεις μπορειτε να φωναζετε ελευθερα (αυτο που ξερω εγω ειναι οτι αν εχω "μπαρμπα στην κορωνη" οτι γουσταρω μπορω να κανω και να μην με ακουμπησει κανεις) ενω εσεις αν κουνηθητε σας πανε μεσα και σας κανουν και μαυρους στο ξυλο αυτη ειναι η ελλαδα που εμεις επιλεξαμε και ψηφισαμε και μην μου πειτε παλι οτι εγω π.χ δεν ψηφισα οταν ο ΛΑΟΣ ψηφιζει και δινει την ψηφο του στο 70-80% του κοινοβουλειου τοτε εχει τους πολιτικους που του αξιζει.

    αν π.χ ενας πολιτης/εταιρεια που εχει τις ακρες και τον εκνευριζει η συγκεκριμενη σελιδα (πιστευει κανεις οτι δεν θα μπορουσε να την κλεισει)

    η εχετε την εντυπωση οτι οι αστυνομικοι (ειδικα αυτος που εχει τις ακρες) που εκλεψαν τον αλλοδαπο οτι θα διωχθουν απο το σωμα (μαλλον ο αλλοδαπος θα παθει καποιο ατυχημα) ενω αυτοι θα εξακολουθησουν να ειναι στο σωμα.

    ξερετε ποιους λυπαμαι εγω τους αστυνομικους που συνελαβαν αυτους τους επιορκους (κατα την γνωμη μου εκαναν το χειροτερο λαθος που μπορει να τους κοστιζει η την ζωη η την δουλεια τους)

    θελετε αλλο παραδειγμα π.χ εγω εχω τις ακρες/χρημα/εξουσια κτλ και διαφωνω με τον παραπανω φιλο στις ιδεες μας και στις αντιληψεις μας

    του την στηνω - τον σκοτωνω και δεν με πιανει κανεις και δεν γινετε τιποτα αυτος στο χωμα και εγω εξω και ελευθερος και η οικογενεια του ας βγει στα καναλια π.χ να λεει οτι θελει.

    απλα πραγματα.

    αυτη ειναι η κοινωνια που ζουμε.

  3. #228
    Το avatar του μέλους iloxos
    iloxos Guest
    το να σκοτώσεις κάποιον είναι εύκολο.

    το να μην είσαι ζώο πολύ δύσκολο.

  4. #229
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν γραφεις "ποινες για την ζαρτινιερα" αναφερεσαι στις διοικητικες ή στις δικαστικες ?
    επειδη λετε συνεχεια για τον κυπριο φοιτητη με την ζαρτινιερα

    η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι ειναι ενοχος και καλα του εκαναν οι αστυνομικοι (εφοσον πηγαινε γυρευοντας)

    διοτι ως αθωος πολιτης που περασε πολλες φορες απο επεισοδια / πορειες / διαδηλωσεις κτλ υπηρξα και εγω (εμενα γιατι δεν με χτυπησε κανεις αστυνομικος ποτε)?

    ταυτοτητα βεβαιως μου ζητησαν την εδειξα και τελειωσε το ζητημα (ειτε ειχα σακο στην πλατη ειτε φοραγα μαντηλι λογω των δακρυγονων που ειχαν ριξει)

    ξερετε ποσους απο τους αθωους φοιτητες που λετε εσεις εχω δει εγω να κρατουν τα κονταρια απο τις σημαιες και πανο και να τα κανουν ροπαλα?

    ναι υπαρχουν κακοι αστυνομικοι αλλα υπαρχουν και κακοι πολιτες

    ........Auto merged post: Zer0c00L πρόσθεσε 0 λεπτά και 43 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iloxos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το να σκοτώσεις κάποιον είναι εύκολο.

    το να μην είσαι ζώο πολύ δύσκολο.
    ακριβως οπως τα λες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 21-11-08 στις 14:01. Αιτία: auto merged post

  5. #230
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tiven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστά.

    Οι πιέσεις τους κάνουν να τραβάνε videos με αναπαράσταση Counter Strike στο κτήριο της αστυνομίας, γυναίκα αστυνομικό να "παίζει" με μια μπανάνα και να πειράζουν τραβεστί στο τμήμα.

    Όλα αυτά και άλλα πολλά ανεβασμένα στο youtube. Διεθνώς ρεζίλι για άλλη μια φορά.
    Μόνο που δεν αναφέρομαι σε αυτούς.. σου διέφυγε μήπως;


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  6. #231
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν γραφεις "ποινες για την ζαρτινιερα" αναφερεσαι στις διοικητικες ή στις δικαστικες ?
    Τις διοικητικές.
    Αν δεν ήθελαν να βρίζουμε την Αστυνομία ως σύνολο (όχι τον κάθε αστυνομικό ξεχωριστά) ας ήταν κομματάκι αυστηρότεροι.

    ........Auto merged post: lewton πρόσθεσε 0 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη λετε συνεχεια για τον κυπριο φοιτητη με την ζαρτινιερα

    η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι ειναι ενοχος και καλα του εκαναν οι αστυνομικοι (εφοσον πηγαινε γυρευοντας)

    διοτι ως αθωος πολιτης που περασε πολλες φορες απο επεισοδια / πορειες / διαδηλωσεις κτλ υπηρξα και εγω (εμενα γιατι δεν με χτυπησε κανεις αστυνομικος ποτε)?

    ταυτοτητα βεβαιως μου ζητησαν την εδειξα και τελειωσε το ζητημα (ειτε ειχα σακο στην πλατη ειτε φοραγα μαντηλι λογω των δακρυγονων που ειχαν ριξει)

    ξερετε ποσους απο τους αθωους φοιτητες που λετε εσεις εχω δει εγω να κρατουν τα κονταρια απο τις σημαιες και πανο και να τα κανουν ροπαλα?

    ναι υπαρχουν κακοι αστυνομικοι αλλα υπαρχουν και κακοι πολιτες
    Δεν περίμενα και τίποτα καλύτερο από κάποιον με την υπογραφή σου και το παρελθόν σου στο forum.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lewton : 21-11-08 στις 17:28. Αιτία: auto merged post

  7. #232
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τις διοικητικές.
    Αν δεν ήθελαν να βρίζουμε την Αστυνομία ως σύνολο (όχι τον κάθε αστυνομικό ξεχωριστά) ας ήταν κομματάκι αυστηρότεροι.
    Σαν παρατηρηση λοιπον ειναι και δικαιη αλλα και ....αδικη.

    Δικαιη γιατι σωστα επισημαινεις πως η νοοτροπια της αστυνομιας, η εσωτερικη και η μεταξυ τους θεωρηση των πραγματων, χρονια τωρα επιτρεπει την κακως εννοουμενη συναδελφικη αλληλεγγυη και δικαιη γιατι αυτο, με λιγο διαφορετικο τροπο εκφρασης, συμβαινει σε ολον τον δημοσιο τομεα. Ενα απο τα χρονια κακα της νεοελληνικης Πολιτειας θα ελεγα. Βεβαια ακομα περισσοτερο με το αστυνομικο σωμα, στο οποιο εξ απ ανεκαθεν ο ρολος του ηταν 100% πολιτικα και κομματικα καθοδηγουμενος.

    Σε αυτην την περιπτωση βεβαια, αυτου του θεματος που συζηταμε, δεν νομιζω πως ισχυει αυτο το πρισμα.

  8. #233
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν περίμενα και τίποτα καλύτερο από κάποιον με την υπογραφή σου και το παρελθόν σου στο forum.
    τι να κανουμε αυτοι ειμαστε σε οποιον αρεσουμε σε οποιον οχι ειναι προβλημα του οχι δικο μου (καλο ειναι να αποφευγεις τις ειρωνειες φιλε μου εγω σε σεβομαι και μιλαω καθαρα και χωρις ειρωνειες)

    ας εκανες και εσυ το επαγγελμα του αστυνομικου να δουμε τι θα εκανες καλυτερο απο αυτους που το εκαναν η συνεχιζουν να το κανουν (διοτι εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λεμε)

    και οπως αναφερα γιατι δεν πιστευω τον συγκεκριμενο φοιτητη με το φυτο που επεσε πανω του ειναι γιατι εδω και δυο χρονια που εργαζομαι διπλα στο σπιτι του λαου (ΚΚΕ) στον περισσο τυχαινει και πεφτω συνεχεια σε πορειες? γιατι εμενα το "γαλαζιο" παιδι η το "φασιστομουτρο" που με εχουν πει η ο "αναρχικος" οπως ειμαι με την εμφανιση που εχω "μακρια μαλλια + γενια κτλ" δεν με εχει χτυπησει αστυνομικος ποτε (με εξαιρεση το γηπεδο που τους ειχα βρισει και καλα μου εκαναν) και αν με δεις μαλλι + γενια + σακκιδιο στην πλατη + μαντηλι λογω δακρυγονων (δεν θα επρεπε να με σπασουν στο ξυλο)

    και ομως δεν το εκαναν μου ζητησαν ταυτοτητα βεβαια (οπως πρεπει) και σε μια περιπτωση με βοηθησαν να φυγω ενω επεφταν οι μολοτωφ και οι πετρες βροχη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 21-11-08 στις 18:11.

  9. #234
    Εγγραφή
    01-11-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Η Ελλαδα ειναι δυστυχως μια απο τις λιγες ανεπτυγμενες χωρες που ενω εχει και υψηλο κατα κεφαλην ΑΕΠ αλλα και υψηλη ποιοτητα ζωης, βρισκεται σε μια κατασταση ημι-αναρχιας σε πολλους τομεις. Και αυτο οφειλεται πρωτα απο ολα στους πολιτικους αλλα και στους πολιτες που δεχονται τετοιους πολιτικους (φαυλος κυκλος).

    Προσφατο παραδειγμα ο γνωστος τραγουδιστης-κακια μαγισσα- μαζι με την φιλη του (μαγκακι εκει που την περνει). Ενω ας πουμε σε αλλη χωρα (Γερμανια, Αγγλια) αυτη του η πραξη θα τον ειχε βαλει φυλακη, η ακομα χειροτερα (Αμερικη) σε φερετρο, εδω εγινε ενα ωραιο show και ο τυπος θα πληρωσε πιθανοτατα 3000-4000 Ευρω και τωρα γραφει το επομενο hit του.

    Ειδικα στην Αμερικη, θα τον ειχαν πυροβολησει κατευθιαν και θα ειχαν κανει πολυ καλα, γιατι δεν μπορει ο καθε αλητης ουτε με κοκκινο να περναει, ουτε να μην σταματαει σε σημα αστυνομικου, ουτε πολυ περισσοτερο να μην υπακουει σε εντολη αστυνομικου και να ταμπουρωνεται στο αμαξι του.

    Στην Αμερική θα ειχε γινει το εξης σκηνικο: Ο τυπος δεν σταματαει σε σημα. Ακολουθει καταδιωξη. Η θα πυροβολουσαν λαστιχα, η θα τον εμβολιζαν. Σε περιπτωση που ταμπουρωνονταν στο αμαξι, θα εσπαγαν τα τζαμια και θα επιαναν και τους δυο απο το μαλλι και θα τους περναγαν μεσα απο το σπασμενο τζαμι. Σε περιπτωση που συνεχιζαν να αντιδρουv η προσπαθουσαν να διαφυγουν εκτος απο το ξυλο που θα τρωγανε μπορει να επεφτε και κανενας πυροβολισμος.

    Εδω περα, η κατασταση ηταν κομικοτραγικη και ισοπεδωνει καθε ειδος νομου, ταξης αλλα και ισοτητας μεταξι πολιτων. Δηλ δεν μπορει αλλιως να συμπρεριφερεσαι στον απλο πολιτη και αλλιως στον αποτυχημενο τραγουδιστη. Δεν νομιζω να εχει μπει κανενας μπατσος στο αμαξι σας για να σας συνοδευσει στο αστυνομικο τμημα! Αυτα δεν γινονται ουτε στα εργα! Δηλ απιστευτο πραγματικα.

    Ο αποτυχημενος τραγουδιστης παραβιασε ορια, κοκκινα, σηματα, μετα ταμπουρωθηκε στο αμαξι του, βριζοντας και κανοντας νοηματα και οι αλλοι περιμενανε απ εξω ποτε θα ηρεμησει για να μπει ενας απο αυτους μεσα να τον πανε στο τμημα!!!!!

    ΕΛΕΟΣ. Νομιζω πως μετα απο αυτο το νοημα ημι-αναρχια αποκτα καινουργια σημασια. Εγω παντος αν ημουνα πολιτικος ειδικα αυτο το γεγονος θα με προβληματιζε παρα πολυ. Δειχνει ποσο ανοργανωτη και ανεκπαιδευτη ειναι η αστυνομια. Δειχνει τη σχεση πολιτη-πολιτειας. Δειχνει τη σχεση πολιτη-νομου. Δειχνει το γραψιμο του νομου απο πολιτη επειδη νομιζει οτι ειναι υπερανω. Δειχνει την αντιμετωπιση της πολιτειας στο γραψιμο του νομου απο τον πολιτη...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος myway1980 : 23-11-08 στις 04:45.

  10. #235
    Το avatar του μέλους iloxos
    iloxos Guest
    το πρόβλημα στην ελλάδα είναι οτι λόγω της ατίθεσης φύσης μας και της εκ γενετής ικανότητας μας σε όλα τα θέματα να βλέπουμε τον εαυτό μας υπεροπτικά.
    και άλλες πολεμικές φυλές με τα χρόνια ηρέμησαν. μην ξεχνάμε οτι το τελευταίο ελλαδικό έδαφος ελευθερώθηκε το 1947 και το τελευταίο ελληνικό είναι ακόμα υπο κατοχή. σε 60 χρόνια καμία χώρα δεν έγινε σπουδαία.

    ΥΓ ο τραγουδιστής έφαγε 14 μήνες με 10Ε τη μέρα και η προξενίτρα-μάντζερ φρικιών 10 μήνες με αναστολή. τί άλλο να κάνει το κράτος;

    να πυροβολήσει ο 22χρονος αστυφύλακας;

    και αν μέσα σε ένα αμάξι είναι το παιδί σας και αλλάζει σταθμό και δεν δει το μπλόκο και σας το φέρουν σε σάκο θα λέτε "έχουμε αστυνομία";;;

    όλα θέλουν μέτρο, υπομονή και προπαντός να μην βλέπετε τηλεόραση.

  11. #236
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    α ρε ΑΜΕΡΙΚΗ που θελουν κατι τετοια φρικια να δεις μετα ξανακανουν τους "ηρωες"

    αν ηταν κανενας φουκαρας στην θεση του εν λογω κυριου θα τον ειχαν κανει τα οργανα μαυρο στο ξυλο ενω τον συγκεκριμενο κυριο του συμπεριφερθηκαν σαν κυριοι

    μπραβο στην ΕΛ.ΑΣ παντα τετοια (καλα σας κανουν στην τηλεοραση και σας κραζουν τα φρικια) αφου δεν του ξηλωσατε το διπλωμα + πινακιδες + jeep αλλα ειπαμε υπαρχουν πολιτες δυο κατηγοριων.


    και οπως το λεει ο πιο πανω φιλος και υπαρχει και σε συνθημα γραμμενο στους τοιχους :

    Η τηλεοραση εχει και "OFF"

    ........Auto merged post: Zer0c00L πρόσθεσε 5 λεπτά και 20 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iloxos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το πρόβλημα στην ελλάδα είναι οτι λόγω της ατίθεσης φύσης μας και της εκ γενετής ικανότητας μας σε όλα τα θέματα να βλέπουμε τον εαυτό μας υπεροπτικά.
    και άλλες πολεμικές φυλές με τα χρόνια ηρέμησαν. μην ξεχνάμε οτι το τελευταίο ελλαδικό έδαφος ελευθερώθηκε το 1947 και το τελευταίο ελληνικό είναι ακόμα υπο κατοχή. σε 60 χρόνια καμία χώρα δεν έγινε σπουδαία.

    ΥΓ ο τραγουδιστής έφαγε 14 μήνες με 10Ε τη μέρα και η προξενίτρα-μάντζερ φρικιών 10 μήνες με αναστολή. τί άλλο να κάνει το κράτος;

    να πυροβολήσει ο 22χρονος αστυφύλακας;

    και αν μέσα σε ένα αμάξι είναι το παιδί σας και αλλάζει σταθμό και δεν δει το μπλόκο και σας το φέρουν σε σάκο θα λέτε "έχουμε αστυνομία";;;

    όλα θέλουν μέτρο, υπομονή και προπαντός να μην βλέπετε τηλεόραση.
    σιγα τα αυγα (λεω για τις ποινες)

    διοτι κανονικα αν παρεις το γραμμα του νομου εχουμε και λεμε :

    παραβιαση κοκκινου σηματοδοτη και οριου ταχυτητας ισως
    ανυπακοη σε υποδειξη αστυνομικου και σε οχηματα της για ελεγχο του οχηματος
    φιμε τζαμια
    εξυβριση αρχης
    αντισταση αρχης

    για ολα αυτα χοντρικα ο εν λογω κυριος δεν θα επρεπε να εχει διπλωμα/αδεια κυκλοφοριας και φυσικα οχημα

    γιατι αν ηταν στην θεση του απλος πολιτης αυτα θα παθαινε αλλα ειπαμε ειναι "επωνυμος πολιτης"
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 24-11-08 στις 13:15. Αιτία: auto merged post

  12. #237
    Εγγραφή
    13-08-2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.352
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Cyta Hellas
    Ταχύτητα
    14036/1020
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΨΥΧΙΚΟ
    Router
    Ζαντολάστιχο
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 31,8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    A! Και άλλη μιά μικρή, τόσο δα μικρή παράλειψη: Δεν του έγινε αλκοοτέστ και κόκα-τεστ!
    Μάλλον επικαλέστηκε "Προσωπικά Δεδομένα", ε?

  13. #238
    Το avatar του μέλους iloxos
    iloxos Guest
    μα είπαμε ... επώνυμος. και μάλιστα αναρχο-κάτι. και πολλά του κάνανε.

    κόκα-τεστ; θα μπει μέσα όλη η "υψηλή κοινωνία"!!!

  14. #239
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    ειδικα αν το εφαρμοσουν αυτο το τεστ να εισαι σιγουρος θα ξεμεινουμε απο "επωνυμους πολιτες"

    σιγα με αυτο το τζιπ να πηγαινε με 50 χλμ ανα ωρα και σιγα να μην ειχε καταναλωσει αλκοολ και τα λοιπα.

    αλλα οπως ειπα αν τα καναμε εμεις θα μας ειχαν κανει ΜΑΥΡΟΥΣ απο το ξυλο και θα λεγαμε για ΒΙΑ απο τους αστυνομικους.

    αυτοι ουτε γατα ουτε ζημια σιγα το προστιμο που τους χωσανε ενα CD ειναι για αυτον το προστιμο και ενα επεισοδιο της "σαχλαμαρας" που δειχνει η φιλη του (εις υγειαν των κοροιδων που προωθει) αληθεια αυτη η "μαυρη" ειδατε πως την προωθησαν στα "ροζ" 900-11-χχχ-χχχχ

  15. #240
    Το avatar του μέλους iloxos
    iloxos Guest
    καλά τη μαύρη την είχε με το β@@@ έξω το υπερπολιστικό και υπερμορφωτικό mega στη φάρμα ένα μήνα μετά το εξώφυλλο στο Penthhouse...και μάλιστα χρόνια πριν, όχι τώρα που ανοίγεις πρωϊνάδικο και νομίζεις οτι βλέπεις τσόντα.

    το ζεύγος είναι για τις κλοτσιές. ας δώσουν παιδεία πρώτα στα παιδιά τους

Σελ. 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 611141516

Παρόμοια Θέματα

  1. ΑΙΣΧΟΣ κ ΝΤΡΟΠΗ στον ΟΤΕ.
    Από Winter_of_Souls στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-09-07, 23:07
  2. VOIP - Ντροπή και αίσχος τους
    Από vag_stephanou στο φόρουμ Skype, Betamax, Sip Providers
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-02-07, 14:03
  3. Ντροπη και μονο ντροπη...πνευματικα δικαιωματα σου λεει...
    Από StavrosDog στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-02-07, 12:11
  4. ντροπη και αισχος για τη ΔΟΕ
    Από morfeas-dsl- στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 55
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-08-04, 01:31

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας