Σελ. 3 από 230 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 3448
  1. #31
    Εγγραφή
    11-01-2008
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    416
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΗΣ
    Router
    Fritz! Box Fon 7170
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxorfo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ' εμένα πάντως, που κατάργησα το i-call easy GR πριν από μερικές μέρες, για να μη μου έρχεται το πάγιο κάθε μήνα χωρίς λόγο, μου εξαφάνισαν από τους λογαριασμούς μου και τους δύο i-call in αριθμούς και μου άφησαν μόνο τους εικονικούς, από 707... Να δω τι θα μεταφέρω τώρα ...
    Πάρε στον ΟΤΕ και ρώτα μπορείς να μεταφέρεις εκεί τα νουμεράκια προσωρινά αλλά θα πρέπει να μετατραπείς σε ISDN .... Τα νουμεράκια έχεις 6 μήνες προθεσμία για να τα μεταφέρεις.

    ........Auto merged post: nongrata πρόσθεσε 6 λεπτά και 32 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cris28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προτάσεις μου.
    Πάγιο για απεριόριστα σε ποιό χαμηλή ή ίση τιμή με skype.
    Δύσκολο να είναι τόσο ανταγωνιστικοί

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cris28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι έχουν sip είναι ένα ατού μεγαλύτερο.
    Είναι αλλά ανεβαίνουν και οι ευθύνες

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cris28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και να δέχονται πληρωμή μέσω paypal ή πιστωτικής ή χρεωστικής ή προπληρωμενης κάρτας. Μέγα ατού.
    Εξυπακούεται. Ακομη και αυτοματοποιημένο online banking καλό είναι γιατί είναι και τσάμπα. Τα άλλα έχουν προμήθεια 3%.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cris28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α, και σε ελληνες του εξωτερικού να δίνουν voip-in αριθμούς. Με προυπόθεση να πληρώσουν ένα αρχικό ποσό. Ή δωρεάν για καποιο διάστημα.
    Δεν αφήνει η ΕΕΤΤ. Μόνο με μαϊμουδιά θα μπορούσαν να το κάνουν αλλά πρέπει να το ψάξουν ώστε να φαίνεται ότι ο άλλος μπαίνει από Ελλάδα. Το βέβαιο είναι ότι όντως υπάρχει ανάγκη για κάτι τέτοιο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nongrata : 23-10-08 στις 23:27. Αιτία: auto merged post

  2. #32
    Εγγραφή
    13-03-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Philips modem/router
    SNR / Attn
    (dB) / 21.6(dB)
    Για τους Έλληνες εξωτερικού να μπορούν να το πάρουν μέσω ενός συγγενή ή προσώπου 1ου βαθμού.
    Έτσι νομίζω μπορεί να γίνει.

  3. #33
    Εγγραφή
    24-07-2008
    Μηνύματα
    4.087
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    N/A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cris28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προτάσεις μου.
    Πάγιο για απεριόριστα σε ποιό χαμηλή ή ίση τιμή με skype.
    Οι τιμές είναι το ίδιο ή και καλύτερες απο του skype (πχ Κινητά Ελλάδας). Απεριόριστα με πάγιο είναι λίγο δύσκολο να το κάνουν και δεν πιστεύω οτι θα το κάνουν.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cris28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και να δέχονται πληρωμή μέσω paypal ή πιστωτικής ή χρεωστικής ή προπληρωμενης κάρτας. Μέγα ατού.
    Μεγάλη διευκόλυνση σε πάρα πολλούς.
    Δέχονται Visa & Mastercard (δεν έχω δοκιμάσει) πήγαινε στην διαχείριση και θα το βρεις.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cris28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α, και σε ελληνες του εξωτερικού να δίνουν voip-in αριθμούς. Με προυπόθεση να πληρώσουν ένα αρχικό ποσό. Ή δωρεάν για καποιο διάστημα. Για αυτό να ρωτήσουν Έλληνες του εξωτερικού, εγώ απλά πρότεινα.
    Αυτό είναι ένα τεχνικό πρόβλημα που τουλάχιστον για τους Έλληνες δεν θα αποτελεί και δεν θα αποτελέσει εμπόδιο.

    Προσωπικά θα πρότεινα να βελτιώσουν την ποιότητα...

  4. #34
    Εγγραφή
    11-01-2008
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    416
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΗΣ
    Router
    Fritz! Box Fon 7170
    Νούμερο θα πάρουν. Κανένα πρόβλημα. Το θέμα είναι ότι αν η ΕΕΤΤ ζητήσει το log files από που μπαίνουν και δει μερικές χιλιάδες νουμεράκια να μπαίνουν από το εξωτερικό θα ρίξει πρόστιμα. Οπότε πρέπει να γίνεται το login από Ελλάδα και μετά με κάποιο τρόπο να βγαίνει προς τα έξω.

  5. #35
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.279
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nongrata Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρε στον ΟΤΕ και ρώτα μπορείς να μεταφέρεις εκεί τα νουμεράκια προσωρινά αλλά θα πρέπει να μετατραπείς σε ISDN .... Τα νουμεράκια έχεις 6 μήνες προθεσμία για να τα μεταφέρεις.
    Νομίζω οτι οι 6 μηνες ισχύουν όταν δεν πληρώνεις το 1 ευρώ το μήνα...όταν εσύ από μόνος σου αποδεσμεύεις το νούμερο,λογικά χάνεις κάθε δικαίωμα (το δινουν σε άλλον αν θέλουν)...
    Και να δέχονται πληρωμή μέσω paypal ή πιστωτικής ή χρεωστικής ή προπληρωμενης κάρτας. Μέγα ατού.
    Μεγάλη διευκόλυνση σε πάρα πολλούς.
    +1 ...αν υπήρχε και δυνατότητα αγοράς κάρτας από περίπτερο π.χ. ακόμα καλύτερα...και αν αυτό είναι δύσκολο υπάρχουν ετοιμες προπληρωμένες όπως η paysafe που μπορούν να συνεργαστούν...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nongrata Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νούμερο θα πάρουν. Κανένα πρόβλημα. Το θέμα είναι ότι αν η ΕΕΤΤ ζητήσει το log files από που μπαίνουν και δει μερικές χιλιάδες νουμεράκια να μπαίνουν από το εξωτερικό θα ρίξει πρόστιμα. Οπότε πρέπει να γίνεται το login από Ελλάδα και μετά με κάποιο τρόπο να βγαίνει προς τα έξω.
    έχει γίνει ποτέ αυτό?

  6. #36
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.322
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nongrata Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νούμερο θα πάρουν. Κανένα πρόβλημα. Το θέμα είναι ότι αν η ΕΕΤΤ ζητήσει το log files από που μπαίνουν και δει μερικές χιλιάδες νουμεράκια να μπαίνουν από το εξωτερικό θα ρίξει πρόστιμα. Οπότε πρέπει να γίνεται το login από Ελλάδα και μετά με κάποιο τρόπο να βγαίνει προς τα έξω.
    Δεν είναι τόσο απλό, είναι προσωπικά δεδομένα.
    Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να υπάρχει αξιόποινη πράξη και απόφαση εισαγγελίας για να δοθούν τέτοια στοιχεία.

    Ειναι σαν να λες (παράδειγμα, χωρίς να σχετίζεται με το παραπάνω) ότι η ΕΕΤΤ μπορεί να ζητήσει τις αναλύσεις κλήσεων όλων των πελατών μιας εταιρίας, και ο πάροχος θα σπεύσει να τις δώσει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ariadgr : 24-10-08 στις 02:53.

  7. #37
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.918
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Δε χρειάζεται να δει όλα αυτά τα στοιχεία. Μόνο την ανάλυση από ποιες χώρες γίνονται τα registrations.
    Ανυπόγραφος

  8. #38
    Εγγραφή
    24-07-2008
    Μηνύματα
    4.087
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    N/A
    Διυλίζουμε τον κώνωπα νομίζω τώρα. Το ίδιο θέμα έχουν και τα i-call & evoice.

    Στο κάτω κάτω ποιος θα χάσει αν γίνεται αυτό? Μήπως πιστεύει κανένας ότι οι κλήσεις εξωτερικού γίνονται προς Ελληνικό κινητό??? Ή μήπως πιστεύει κανένας ότι θα χρησιμοποιήσει τα τιμολόγια του ΟΤΕ και πολλών εναλλακτικών για κλήσεις εξωτερικού την στιγμή που υπάρχουν πολύ φτηνές (μέχρι και δωρεάν) λύσεις, μόνο που σε αυτή την περίπτωση φεύγει συνάλλαγμα (πχ προς betamax).

  9. #39
    Εγγραφή
    23-09-2005
    Περιοχή
    Όπου υπάρχει bandwidth
    Μηνύματα
    2.492
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nongrata
    Νούμερο θα πάρουν. Κανένα πρόβλημα. Το θέμα είναι ότι αν η ΕΕΤΤ ζητήσει το log files από που μπαίνουν και δει μερικές χιλιάδες νουμεράκια να μπαίνουν από το εξωτερικό θα ρίξει πρόστιμα. Οπότε πρέπει να γίνεται το login από Ελλάδα και μετά με κάποιο τρόπο να βγαίνει προς τα έξω.
    Και για το εν λόγω θέμα θα υπάρχει λύση μέχρι το τέλος του χρόνου.

  10. #40
    Εγγραφή
    13-03-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Philips modem/router
    SNR / Attn
    (dB) / 21.6(dB)
    omnivoice.eu

    Λεπτομέρειες Τομέα
    Τομέας
    Όνομα omnivoice
    Κατάσταση Καταχωρημένο
    Καταχωρήθηκε 7 Απρίλιος 2006
    Τελευταία ανανέωση 6 Μάρτιος 2008 10:43 πμ
    Καταχωρούμενος
    Γλώσσα Αγγλικά
    Ηλεκτρονική διεύθυνση (Email)
    Τεχνικές επαφές του Καταχωρητή
    Όνομα KTIT Hostmaster
    Εταιρεία (Organisation) Klute-Thiemann Informationstechnologie GmbH & Co. KG

    Γλώσσα Γερμανικά
    Διεύθυνση Emil-Figge-Str. 76-80
    44227 Dortmund
    Γερμανία
    Τηλέφωνο +49.2319742543
    Φαξ (Fax) +49.2319742544
    Ηλεκτρονική διεύθυνση (Email) hostmaster@klute-thiemann.de
    Καταχωρητής
    Εταιρεία (Organisation) 123domain.eu
    Klute-Thiemann Informationstechnologie GmbH&Co.KG

    Ιστοχώρος (Website) www.123domain.eu
    Διακομιστές (Nameservers)
    dns1.omninet.gr
    dns2.omninet.gr
    dns3.omninet.gr

  11. #41
    Εγγραφή
    11-01-2008
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    416
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΗΣ
    Router
    Fritz! Box Fon 7170
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trd64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διυλίζουμε τον κώνωπα νομίζω τώρα. Το ίδιο θέμα έχουν και τα i-call & evoice.
    Δε διυλίζουμε τίποτε. Ας υποθέσουμε ότι είμαι επαγγελματίας και δραστηριοποιούμαι σε 2 χώρες. Θέλω ένα ελληνικό VOIP και να το χρησιμοποιώ παντού. Κάποια στιγμή τους έρχεται και το ψάχνουν και μου το κόβουν. Είμαι στον αέρα ή όχι? Αν ήμουν 100% νόμιμος θα είχα πρόβλημα? Όχι. Η λογική δε θα το ψάξει κανείς είναι επισφαλής.
    (Έχω αλλάξει τα τελευταία 15 χρόνια άπειρους internet providers και με βόλεψε ότι πάντα είχα ΤΟ ΙΔΙΟ email με pop που όλα αυτά τα χρόνια δεν άλλαξε γιατί ήταν ανεξάρτητο από αυτό που έδινε ο κάθε provider και το χρησιμοποιούσα και το χρησιμοποιώ από παντού. Μακάρι να είχα την ίδια δυνατότητα και με ένα ΕΛΛΗΝΙΚΟ νούμερο τηλεφώνου.)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trd64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο κάτω κάτω ποιος θα χάσει αν γίνεται αυτό? Μήπως πιστεύει κανένας ότι οι κλήσεις εξωτερικού γίνονται προς Ελληνικό κινητό??? Ή μήπως πιστεύει κανένας ότι θα χρησιμοποιήσει τα τιμολόγια του ΟΤΕ και πολλών εναλλακτικών για κλήσεις εξωτερικού την στιγμή που υπάρχουν πολύ φτηνές (μέχρι και δωρεάν) λύσεις, μόνο που σε αυτή την περίπτωση φεύγει συνάλλαγμα (πχ προς betamax).
    Δεν κατάλαβα τι εννοείς με αυτό. Πάντως αν δε νομιμοποιήσουν τα VOIP προς Έλληνες του εξωτερικού χάνουν οι Ελληνικές εταιρίες πάροχοι VOIP που δεν εισπράττουν τέλη τερματισμού.

  12. #42
    Εγγραφή
    24-07-2008
    Μηνύματα
    4.087
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    N/A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nongrata Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε διυλίζουμε τίποτε. Ας υποθέσουμε ότι είμαι επαγγελματίας και δραστηριοποιούμαι σε 2 χώρες. Θέλω ένα ελληνικό VOIP και να το χρησιμοποιώ παντού. Κάποια στιγμή τους έρχεται και το ψάχνουν και μου το κόβουν. Είμαι στον αέρα ή όχι? Αν ήμουν 100% νόμιμος θα είχα πρόβλημα? Όχι. Η λογική δε θα το ψάξει κανείς είναι επισφαλής.
    (Έχω αλλάξει τα τελευταία 15 χρόνια άπειρους internet providers και με βόλεψε ότι πάντα είχα ΤΟ ΙΔΙΟ email με pop που όλα αυτά τα χρόνια δεν άλλαξε γιατί ήταν ανεξάρτητο από αυτό που έδινε ο κάθε provider και το χρησιμοποιούσα και το χρησιμοποιώ από παντού. Μακάρι να είχα την ίδια δυνατότητα και με ένα ΕΛΛΗΝΙΚΟ νούμερο τηλεφώνου.)
    Αυτό είναι ειδική περίπτωση. Αλλά αν ήθελαν να κάνουν αυτό που λες θα μπορούσαν να υποχρεώσουν τους voip providers να απενεργοποιούν το voip με Ελληνικό αριθμό που συνδέεται στο εξωτερικό. Αλλά μην τρελενόμαστε, τότε θα έπρεπε να απενεργοποιήσουν όλα τα voip. Ποια είναι η διαφορά του καλείς - καλούν?
    Τουλάχιστον μέσα στην Ευρώπη είναι ελεύθερη η μεταφορά πληθυσμών, κεφαλαίων κλπ. Στο VOIP-in θα κολλήσουν.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nongrata Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κατάλαβα τι εννοείς με αυτό. Πάντως αν δε νομιμοποιήσουν τα VOIP προς Έλληνες του εξωτερικού χάνουν οι Ελληνικές εταιρίες πάροχοι VOIP που δεν εισπράττουν τέλη τερματισμού.
    Είπα ακριβός αυτό που λες

  13. #43
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Αν κάποιος θέλει να το κάνει νομιμά μπορεί, ενά asterisk και κάνει την δουλειά του απόλυτα νομίμα (εφόσον ο asterisk είναι στην Ελλάδα).

    Πάντως το ίδιο κάνουν και σε άλλες χώρες, δηλάδη για να πάρεις νουμέρο γερμανίας πρέπει να είσαι κάτοικος,

  14. #44
    Εγγραφή
    11-01-2008
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    416
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΗΣ
    Router
    Fritz! Box Fon 7170
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν κάποιος θέλει να το κάνει νομιμά μπορεί, ενά asterisk και κάνει την δουλειά του απόλυτα νομίμα (εφόσον ο asterisk είναι στην Ελλάδα).

    Πάντως το ίδιο κάνουν και σε άλλες χώρες, δηλάδη για να πάρεις νουμέρο γερμανίας πρέπει να είσαι κάτοικος,
    Ναι αλλά δε σου το κόβουν αν φύγεις για ένα εξάμηνο και είσαι π.χ. στην Αμερική. Τέλος πάντων αυτό που κάνουν είναι τρελό διότι σε υποχρεώνουν να πληρώνεις DIDs. Δηλ. αυτοί με το DID είναι νόμιμοι κι εσύ παράνομος αν το πάρεις απευθείας από τον πάροχο και το χρησιμοποιείς όπου θες?

    Και στην τελική ποιος που δεν έχει δεσμό με την Ελλάδα ή τη Γερμανία θα ζητήσει να πάρει το αντίστοιχο εθνικό νούμερο? Κανείς.

    Εγώ έχω 2 VOIP-in, ένα σε χώρα του εξωτερικού για όταν είμαι εκεί, κι ένα στην Ελλάδα. Και με τις δύο χώρες έχω κάποια σχέση.

    ........Auto merged post: nongrata πρόσθεσε 8 λεπτά και 15 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trd64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είναι ειδική περίπτωση. Αλλά αν ήθελαν να κάνουν αυτό που λες θα μπορούσαν να υποχρεώσουν τους voip providers να απενεργοποιούν το voip με Ελληνικό αριθμό που συνδέεται στο εξωτερικό. Αλλά μην τρελενόμαστε, τότε θα έπρεπε να απενεργοποιήσουν όλα τα voip. Ποια είναι η διαφορά του καλείς - καλούν?
    Η διαφορά του καλείς καλούν είναι τεράστια. Γιατί για τις εξερχόμενες έχεις αρκετές επιλογές. Για τις εισερχόμενες είναι το πρόβλημα και κυρίως όταν ό άλλος δεν έχει υπολογιστή, και φυσικά όταν είσαι επαγγελματίας. Τι θα πεις στον πελάτη? Άνοιξε το skype? Εδώ με γνωστούς και δυσκολεύεσαι.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trd64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τουλάχιστον μέσα στην Ευρώπη είναι ελεύθερη η μεταφορά πληθυσμών, κεφαλαίων κλπ. Στο VOIP-in θα κολλήσουν.
    Αυτό λέμε ότι δεν πρέπει να κολλήσουν αλλά προς το παρόν συμπεριφέρονται περίεργα. Επίσης πρέπει να προχωρήσουν ένα βήμα πιο πέρα και να δώσουν πανευρωπαϊκούς αριθμούς με ειδικό διεθνές ευρωπαϊκό πρόθεμα. Όπως έγινε και με τα domain names με την κατάληξη .eu. Βέβαια αυτό ούτε που περνάει από το μυαλό τους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nongrata : 24-10-08 στις 12:24. Αιτία: auto merged post

  15. #45
    Εγγραφή
    23-09-2005
    Περιοχή
    Όπου υπάρχει bandwidth
    Μηνύματα
    2.492
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Καλά εδώ ολόκληρος ΟΤΕ αγοράστηκε απ' την DT, θα κολλήσουμε επειδή το domain και η ιστοσελίδα μιας εταιρίας βρίσκεται σε πάροχο της Γερμανίας;

    Από την στιγμή που η Omnivoice είναι αδειοδοτημένος πάροχος απ' την ΕΕΤΤ, ποια η διαφορά που βρίσκεται η ιστοσελίδα της; Σωθήκαμε μήπως που η Altec είχε την ιστοσελίδα της και τον καταχωρητή του domain της στην Ελλάδα;

    Ο sdikr έπιασε το νόημα πάντως.

Σελ. 3 από 230 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Cyta + Omnivoice
    Από kob6931 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-11, 15:02
  2. Fax@Omnivoice
    Από mondeo στο φόρουμ Skype, Betamax, Sip Providers
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-10, 15:11
  3. SPA3102 & omnivoice
    Από trd64 στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-09, 12:50
  4. SPAM με OMNIVOICE?
    Από trd64 στο φόρουμ Skype, Betamax, Sip Providers
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-08, 01:42

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας