Σελ. 342 από 372 ΠρώτηΠρώτη ... 322332337340341342343344347352362 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.116-5.130 από 5580
  1. #5116
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved


    Τα λάθη στην γραμμή είναι πάρα πολλά, κάνε πάλι έναν έλεγχο μήπως είναι λόγω κακοκαιρίας, αλλιώς θα πρέπει πρώτα να τσεκάρεις την εγκατάσταση σου, πρίζες και γενικό έλεγχο.

    Μπορείς να ζητήσεις αντικατάσταση εξοπλισμού και να πάρεις το καινούργιο Speedport.

    Για τον πάνω όροφο καλύτερα να κοιτάξεις μήπως μπορείς να βάλεις καλώδιο και να χρησιμοποιήσεις ένα AP ή να κάνεις μια δοκιμή με powerlines.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  2. #5117
    Εγγραφή
    19-11-2017
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Θα κοιτάξω να κάνω έναν έλεγχο στην εγκατάσταση κτλ. Επίσης πολύ καλή ιδέα να ζητήσω να πάρω το καινούργιο Speedport.
    Πάντως δεν νομίζω ότι φταίει η εσωτερική εγκατάσταση για τα CRC κτλ. Επίσης νομίζω είμαι σε fastpath.
    Έκανα ένα reboot στο Modem και τώρα παίζει αρκετά καλύτερα, τα νέα στατιστικά σε διάστημα ~3ωρών είναι:

    Transmit Statistics Receive Statistics
    Transmit Total PDUs 1188499 Receive Total PDUs 1575672
    Transmit Total Error Counts 10179 Receive Total Error Counts 85
    PPP connection time : 0d: 2h:48m: 2s

    Downstream Upstream
    SNR Margin : 8.7 dB 10.1 dB
    Line Attenuation : 49.2 dB 27.3 dB
    Data Rate : 5032 kbps 895 kbps
    Bandwide Down/Up(kbps) : 5032 kbps / 895 kbps
    SNR Margin Down/Up(db) : 8.8 dB / 10.2 dB
    FEC Down/Up : 633 / 0
    CRC Down/Up : 220 / 1
    HEC Down/Up : 470 / 0

    WLAN STATISTICS
    Transmit Statistics Receive Statistics
    Tx Frames Count 1634735 Rx Frames Count 1250009
    Tx Errors Count 187 Rx Errors Count 72745
    Tx Drops Count 187 Rx Drops Count 72745

  3. #5118
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αν ήσουν σε fastpath δεν θα είχες καταμέτρηση FEC Errors, αλλά μπορείς να κάνεις ένα ping στον πάροχο, αν δεις έως 10ms είσαι σε fastpath.

    Παρακολούθησε την αύξηση των λαθών.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  4. #5119
    Εγγραφή
    19-11-2017
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Με βάση τα παρακάτω να υποθέσω ότι είμαι σε fastpath?

    C:\Users\kk>tracert ftp.otenet.gr

    Παρακολούθηση της διαδρομής προς: ftp.otenet.gr [83.235.64.44]
    με μέγιστο πλήθος αναπηδήσεων 30:

    1 * 118 ms 2 ms 192.168.1.1
    2 9 ms 7 ms 7 ms 80.106.108.107
    3 8 ms 6 ms 6 ms 79.128.228.181
    4 13 ms 13 ms 13 ms 79.128.228.241
    5 12 ms 12 ms 13 ms 79.128.227.230
    6 13 ms 12 ms 13 ms ftp.otenet.gr [83.235.64.44]

    Πάντως ανεξάρτητα από τα παραπάνω, νομίζω ότι κάποια στιγμή θα τα σκάσω για ένα καλό modem/router οπότε η ερώτηση παραμένει https://www.adslgr.com/forum/threads...17#post6282317

  5. #5120
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Ναι σε fast είσαι.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  6. #5121
    Εγγραφή
    09-02-2005
    Μηνύματα
    903
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ψαχνω ενα router το οποιο θελω στην ουσια να κανω χρηση ως Repeater σε αλλο δωματιο. Επειδη τα απλα Access Point με θυρες Gigabit ξεκινουν απο τα 70 ευρω και πανω κοιταζω κατι σε ρουτερ, το οποιο θελω να παιρνει ιντερνετ μεσω τις ethernet, να το μοιραζει ασυρματα στο χωρο και να εχω τις υπολοιπες gigabit θυρες και ενσυρματη διασυνδεση λοιπων συσκευων

    Απο αυτα εδω εχετε καποιο να μου προτεινετε επειδη ειμαι ασχετως τελιως με το θεμα

    https://www.skroutz.gr/c/775/adsl-mo...1000-Mbps.html

  7. #5122
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από therock003 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψαχνω ενα router το οποιο θελω στην ουσια να κανω χρηση ως Repeater σε αλλο δωματιο. Επειδη τα απλα Access Point με θυρες Gigabit ξεκινουν απο τα 70 ευρω και πανω κοιταζω κατι σε ρουτερ, το οποιο θελω να παιρνει ιντερνετ μεσω τις ethernet, να το μοιραζει ασυρματα στο χωρο και να εχω τις υπολοιπες gigabit θυρες και ενσυρματη διασυνδεση λοιπων συσκευων

    Απο αυτα εδω εχετε καποιο να μου προτεινετε επειδη ειμαι ασχετως τελιως με το θεμα

    https://www.skroutz.gr/c/775/adsl-mo...1000-Mbps.html
    Άρα ψάχνεις για ΑΡ και όχι για ρούτερ.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  8. #5123
    Εγγραφή
    09-02-2005
    Μηνύματα
    903
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ψαχνω για Ρουτερ που να λειτουργει ως AP εφοσον η διαφορα τιμης ειναι πολυ μεγαλη

    Τα πρωτα AP που βρισκω με Gigabit ειναι αυτα και ειναι πανακριβα σε σχεση με 20 που ξεκινανε τα Royter με gigabit και δε ξερω καν τη ποιοτητας και λειτουργικοτητας ειναι

    https://www.skroutz.gr/s/3864358/Edimax-CV-7438nDM.html
    https://www.skroutz.gr/s/11088106/Ed...W-7478APC.html
    https://www.skroutz.gr/s/10202018/NetGear-WAC104.html

    - - - Updated - - -

    Εχω παρατηρησει γενικοτερα και μου κανει εντυπωση, συγκεκριμενα σε δικτυακα προιοντα δε προτεινει ονομαστικα κανεις τιποτα. Οτι ποστ εχω κανει ποτε εδω και σε αλλα ελληνικα φορουμ, θα σου πουν παρε ρουτερ, παρε switch παρε AP, παρε Powerline. Κανεις δε σου λεει μαρκα και μοντελο

    Δεν υπαρχουν επαρκη συγκριτικα, η φοβαται ο κοσμος μη κατηγορηθει για διαφημιση αναρωτιεμαι

  9. #5124
    Εγγραφή
    24-03-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    373
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    50Mbps/5Mbps Homebooster
    ISP
    Cosmote
    Router
    Huawei DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το router με gigabit ethernet έχει φτηνιάρικη υλοποίηση ασύρματου 802.11n στα 2.4GHz που αρχίζει και σέρνεται με πολλαπλές συσκευές ή όταν το φάσμα έχει θόρυβο. Gigabit Ethernet με 2.4GHz 802.11n δεν έχει νόημα σε AP. Τα AP με gibabit ethernet που δείχνεις έχουν dual-band ασύρματο και 2 έχουν 802.11ac ταχύτητες. Τα modem/router με αντίστοιχα χαρακτηριστικά έχουν και αυτά αντίστοιχες τιμές (π.χ. VR200, DSL AC-55U). Όλα τα "router" μπορούν να λειτουργήσουν σαν access point με τις κατάλληλες ρυθμίσεις (απενεργοποίηση DHCP, αλλάγή της IP τους σε μία που δεν είναι στο DHCP pool του κανονικού router, αλλά στο ίδιο subnet, σύνδεση μιας LAN, όχι WAN, θύρας τους με θύρα LAN του router).
    Packets: Lost in the intrawebs

  10. #5125
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από therock003 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψαχνω ενα router το οποιο θελω στην ουσια να κανω χρηση ως Repeater σε αλλο δωματιο. Επειδη τα απλα Access Point με θυρες Gigabit ξεκινουν απο τα 70 ευρω και πανω κοιταζω κατι σε ρουτερ, το οποιο θελω να παιρνει ιντερνετ μεσω τις ethernet, να το μοιραζει ασυρματα στο χωρο και να εχω τις υπολοιπες gigabit θυρες και ενσυρματη διασυνδεση λοιπων συσκευων

    Απο αυτα εδω εχετε καποιο να μου προτεινετε επειδη ειμαι ασχετως τελιως με το θεμα

    https://www.skroutz.gr/c/775/adsl-mo...1000-Mbps.html
    Δεν χρειάζεται να ψάχνεις ντε και καλά AP ή ρουτερ με Gigabit θύρες και να δεσμεύεσαι σε μία συσκευή, μπορείς να πάρεις ένα φτηνό Gigabit Switch να το έχεις για χρόνια και να συνδέεις πάνω του τις ενσύρματες συσκευές σου και μετά πάρε όποιο AP ή ρούτερ θέλεις.
    Με τα χρόνια μπορεί να αυξηθούν οι απαιτήσεις σου στο ασύρματο κομμάτι(Dual Band, κ.λ.π.) και να το αλλάξεις, αλλά το switch θα το έχεις σταθερά.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  11. #5126
    Εγγραφή
    09-02-2005
    Μηνύματα
    903
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Το Switch που δειχνεις το εχω σε 8 πορτο στον οροφο μου. Στον αλλο οροφο επειδη δε θελω να γεμισω με συσκευες πριζες και καλωδια για αυτο προτιμω μια all-in one υλοποιηση που θα συνδυαζει θυρες και ασυρματο. Η ποιοτητα του ασυρματου δε με νοιαζει μονο ο πατερας μου ια μπαινει με το κινητο του. Πιο πολυ τις θυρες θελω να αξιοποιησω

    Συνοπτικα. Απο τον οροφο μου θα ανεβασω CAT6 καλωδιο στο ισογειο το οποιο θα καταληγει σαν πριζα στο τοιχο. Εκει θελω να συνδεσω μια συσκευη που να αναμεταδιδει ασυρματα το σημα για να μπαινει ιντερνετ με το κινητο ο πατερας μου και να χω 2+ Gigabut θυρες. Μια που θα ναι μονιμως συνδεδεμενο το OteTv και να χω 2 σε αναμονη αν θελω να συνδεσω κανα λαπτοπ για να δω αρχεια απο το Nas που ειναι κατω.

    Οποτε ζητω να μην εχω πολλες συσκευες (switch-Ap-Router combo) μοναχα μια με αμφιβολου ποιοτητα ασυρματο απλα να σερβιρει ασυρματο για μια συσκευη και 2+ gigabit θυρες

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ferongr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το router με gigabit ethernet έχει φτηνιάρικη υλοποίηση ασύρματου 802.11n στα 2.4GHz που αρχίζει και σέρνεται με πολλαπλές συσκευές ή όταν το φάσμα έχει θόρυβο. Gigabit Ethernet με 2.4GHz 802.11n δεν έχει νόημα σε AP. Τα AP με gibabit ethernet που δείχνεις έχουν dual-band ασύρματο και 2 έχουν 802.11ac ταχύτητες. Τα modem/router με αντίστοιχα χαρακτηριστικά έχουν και αυτά αντίστοιχες τιμές (π.χ. VR200, DSL AC-55U). Όλα τα "router" μπορούν να λειτουργήσουν σαν access point με τις κατάλληλες ρυθμίσεις (απενεργοποίηση DHCP, αλλάγή της IP τους σε μία που δεν είναι στο DHCP pool του κανονικού router, αλλά στο ίδιο subnet, σύνδεση μιας LAN, όχι WAN, θύρας τους με θύρα LAN του router).
    Δε βρηκα φθηνοτερα repeater γιατι οπως σωστα λες δε θα ειχε και νοημα να φτιαξουν σημερα και να πωλουν AP με λιγοτερο απο 802.11ac. Οποτε αναγκαστικα παω σε ρουτερ που δινει ακομα Wireless N και gigabit ports. Αλλα μην παρω οτι να ναι, εστω καποιο μεχρι 30-40 vfm που να καλυπτει τις οποιες βασικες αναγκες που εγω σα νουμπας δε μπορω τωρα να σκεφτω πριν παρω

  12. #5127
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από therock003 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Switch που δειχνεις το εχω σε 8 πορτο στον οροφο μου. Στον αλλο οροφο επειδη δε θελω να γεμισω με συσκευες πριζες και καλωδια για αυτο προτιμω μια all-in one υλοποιηση που θα συνδυαζει θυρες και ασυρματο. Η ποιοτητα του ασυρματου δε με νοιαζει μονο ο πατερας μου ια μπαινει με το κινητο του. Πιο πολυ τις θυρες θελω να αξιοποιησω

    Συνοπτικα. Απο τον οροφο μου θα ανεβασω CAT6 καλωδιο στο ισογειο το οποιο θα καταληγει σαν πριζα στο τοιχο. Εκει θελω να συνδεσω μια συσκευη που να αναμεταδιδει ασυρματα το σημα για να μπαινει ιντερνετ με το κινητο ο πατερας μου και να χω 2+ Gigabut θυρες. Μια που θα ναι μονιμως συνδεδεμενο το OteTv και να χω 2 σε αναμονη αν θελω να συνδεσω κανα λαπτοπ για να δω αρχεια απο το Nas που ειναι κατω.

    Οποτε ζητω να μην εχω πολλες συσκευες (switch-Ap-Router combo) μοναχα μια με αμφιβολου ποιοτητα ασυρματο απλα να σερβιρει ασυρματο για μια συσκευη και 2+ gigabit θυρες
    Από μένα και έτσι όπως το θέτεις, πάρε το πιο φτηνό που θα βρεις, μην το βασανίζεις πολύ.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  13. #5128
    Εγγραφή
    09-02-2005
    Μηνύματα
    903
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Μη παω στα τυφλα τελειως, θελω μια γνωμη. Εως 40 βρισκω αυτα με καλη αξιολογηση σκρουτζ

    https://www.skroutz.gr/s/5721306/TP-...W8970B-v1.html
    https://www.skroutz.gr/s/302006/TP-L...1043ND-v1.html
    https://www.skroutz.gr/s/7552388/TP-...-W8970-v3.html
    https://www.skroutz.gr/s/4913830/TP-...her-C2-v1.html


    Και παιζει και αυτο με 1200 στα 50 για να μη δωσω 70αρια που θελουν τα AP

    https://www.skroutz.gr/s/8182247/D-Link-DIR-842.html

  14. #5129
    Εγγραφή
    12-04-2016
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Γεια σας παιδιά!

    Έχω πολλά χρόνια που χρησιμοποιώ το Thomson TG585v8 και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Το βασικό του χαρακτηριστικό που είχε ήταν η σταθερότητα που έδινε στη γραμμή. Πολλά άλλα ρούτερ δεν μπορούσαν να κρατήσουν σταθερή τη γραμμή, αλλά το συγκεκριμένο τα κατάφερνε. Από τότε έχω αλλάξει πάροχο και πλέον είμαι με 14/1 Vodafone ADSL.
    Τελευταία έχω παρατηρήσει πως μου κάνει κάποια ζητήματα στο streaming όπου δε στέλνει όση πληροφορία χρειάζομαι και καλό θα ήταν να κάνω κάτι γι'αυτό.

    Οπότε αυτή τη στιγμή χρειάζομαι ένα ρούτερ που να έχει τις εξής δυνατότητες:

    1. Δυνατότητα υποστήριξης VDSL για μελλοντική αναβάθμιση γραμμής
    2. Πολύ καλό streaming
    3. Σταθερή γραμμή (όσο μπορεί να το γνωρίζουμε αυτό βάσει εμπερίας)
    4. Το καλύτερο value for money που μπορεί να σκεφτεί κάποιος (όχι πάνω από 90€)

    Παρεμπιπτόντως βρήκα αυτές τις δύο προσφορές στο Πλαίσιο των TP-Link.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον κόπο σας!
    Δημήτρης

  15. #5130
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από therock003 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω παρατηρησει γενικοτερα και μου κανει εντυπωση, συγκεκριμενα σε δικτυακα προιοντα δε προτεινει ονομαστικα κανεις τιποτα. Οτι ποστ εχω κανει ποτε εδω και σε αλλα ελληνικα φορουμ, θα σου πουν παρε ρουτερ, παρε switch παρε AP, παρε Powerline. Κανεις δε σου λεει μαρκα και μοντελο

    Δεν υπαρχουν επαρκη συγκριτικα, η φοβαται ο κοσμος μη κατηγορηθει για διαφημιση αναρωτιεμαι
    Γιατι πιστευω λιγοι εχουν δοκιμασει συγκεκριμενες συσκευες ... επισης αν σου συστησουν κατι συγκεκριμενο, μετα σε παιρνουν στο λαιμο τους αν δεν το εχουν δοκιμασει ... και εγω με AP / power lines δεν συστηνω κατι συγκεκριμενο γιατι δεν τα εχω δοκιμασει
    Mονο σε modems και σε μερικες περιπτωσεις, αλλα και εκει αρχιζω να μενω πισω γιατι εχω καιτο να παρω καινουριο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimxr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδιά!

    Έχω πολλά χρόνια που χρησιμοποιώ το Thomson TG585v8 και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Το βασικό του χαρακτηριστικό που είχε ήταν η σταθερότητα που έδινε στη γραμμή. Πολλά άλλα ρούτερ δεν μπορούσαν να κρατήσουν σταθερή τη γραμμή, αλλά το συγκεκριμένο τα κατάφερνε. Από τότε έχω αλλάξει πάροχο και πλέον είμαι με 14/1 Vodafone ADSL.
    Τελευταία έχω παρατηρήσει πως μου κάνει κάποια ζητήματα στο streaming όπου δε στέλνει όση πληροφορία χρειάζομαι και καλό θα ήταν να κάνω κάτι γι'αυτό.

    Οπότε αυτή τη στιγμή χρειάζομαι ένα ρούτερ που να έχει τις εξής δυνατότητες:

    1. Δυνατότητα υποστήριξης VDSL για μελλοντική αναβάθμιση γραμμής
    2. Πολύ καλό streaming
    3. Σταθερή γραμμή (όσο μπορεί να το γνωρίζουμε αυτό βάσει εμπερίας)
    4. Το καλύτερο value for money που μπορεί να σκεφτεί κάποιος (όχι πάνω από 90€)

    Παρεμπιπτόντως βρήκα αυτές τις δύο προσφορές στο Πλαίσιο των TP-Link.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον κόπο σας!
    Δημήτρης
    To 585v8 ειναι infineon και μαλλον ταιριαζε με το dslam forthnet
    Δυστυχως αυτα δεν βγαινουν αλλο, η συνεχεια τους ειναι τα lantiq, οποτε πιστευω αυτα ειναι που θα εχουν πιο πολλες πιθνοτητες να ειναι τα πιο σταθερα

    Αυτα τα 2 που δειχνεις βαση των αναλογων κριτικων σε topics που εχουμε, στους πιο πολλους φιλους ειναι οκ, και πιστευω θα καλυψουν το streaming γιατι εχουν σχετικα καλο ασυρματο
    (εδω αν δεις κατι που δεν σου αρεσει)
    https://www.adslgr.com/forum/threads...B5%CE%B9%CF%82
    https://www.adslgr.com/forum/threads...00-VDSL-Router

    Τωρα για το θεμα σταθερης γραμμης, εδω αφου το θελεις και vdsl μπορει να γινει μπερδεμα, γιατι αν παρεις κατι συμβατο με adsl & τυχει να γινει αναβαθμηση vdsk και σε βαλουν σε αλλο dslam μετα μπορει να χασει εκει, αν δεν εισαι κοντα στην καμπινα
    Bαση θεωριας η voda σε vdsl παιρνει και νοικι απο οτε οποτε τα 2 που δειχνεις θα ειναι αρκετα καλα (συμβατα) σε μελλοντικο vdsl

Σελ. 342 από 372 ΠρώτηΠρώτη ... 322332337340341342343344347352362 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ποιός είναι ο καλύτερος ISP για online-gaming
    Από lovdagaym στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-16, 11:38
  2. Ποιος ειναι ο καλυτερος Router?
    Από stubu στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-05-07, 22:04
  3. Ποιός είναι ο καλύτερος wireless router
    Από ASiC στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-07, 19:04

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας