Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-35 από 35
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία- Αττική
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    5124/680
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    9(dB) / 40,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από windows Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι, δεν χρειάζεται να τρέχουμε πάντα στα κεντρικά τους! Ουτος ή άλλος έγραψα πως η εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου στο 13844 είναι εξίσου καλή. Απλώς εγώ ήθελα face to face επικοινωνία και την βρήκα πηγαίνοντας στο κατάστημα τους.

--Τα γραφεία τους είναι Αδριανείου 2 & Παπαδά στην Αθήνα, αν δεν κάνω λάθος. Είναι κοντά στον σταθμό Πανόρμου του μετρό--
    Είναι δίπλα στην Κατεχάκη και απέναντι απο τον Ερυθρό Σταυρό, σχεδόν πάνω στη λεωφόρο Κηφισίας, σε ένα γυάλινο κτίριο.

Περιοχή
    Πεύκη
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Thomson 780 wi-fi
    SNR / Attn
    13(dB) / 34(dB)
    Εδω και 2 μερες δεν ειχα τηλεφωνια και για πρωτη φορα και δεν ηξερα τι γινεται γιατι και ιντενρνετ ειχα κανονικα και ολα καλα.Μετα απο αρκετα τηλεφωνηματα δεν εβγαζα ακρη και ετσι αναγκαστικα και εγω να επισκεφθω τον γνωστο μουσατο που ειναι μεσα στο καταστημα της hol.Οντως το παλικαρι μετα απο 10 λεπτα με ρωτησε αν μπορουσα να επικοινωνησω με καποιον στο σπιτι μου για να δω αν μπορει να γινει κληση.Το προβλημα ειχε φτιαχτει και μπορουσα πλεον να καλεσω και να με καλεσουν κανονικα.Να ναι καλα και του ευχομαι και σ'ανωτερα γιατι πραγματικα το αξιζει.
    Προφανως ολοι οι τεχνικοι που ειναι στο τηλ κεντρο χρειαζονται πολυ παραπανω εκπαιδευση και να εχουν σχεση καλυτερη με το αντικειμενο.Δεν ειναι δυνατον να μιλας με 10 τεχνικους και ολοι να παιζουν την ιδια κασετα και το προβλημα να ειναι αλλου και να το εχει καταλαβει ο ιδιος ο πελατης και να μην μπορει να βρεθει λυση.
    ΤΕΛΟΣ ΕΥΓΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΓΕ ΑΓΝΩΣΤΕ ΜΟΥΣΑΤΕ

Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Forthnet
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mpil_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τα πιο πετυχημένα που έχω διαβάσει!

(Υ.Γ:Έπρεπε mpil να του πεις να σου δώσει το τηλ. του όταν έχεις πρόβλημα να μην παίρνεις την Τ.Υ. που δεν βρίσκεις λύση αλλά αυτόν να σε βοηθάει στο λεπτό! )

Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    wind
    Router
    3g
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mpil_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω και 2 μερες δεν ειχα τηλεφωνια και για πρωτη φορα και δεν ηξερα τι γινεται γιατι και ιντενρνετ ειχα κανονικα και ολα καλα.Μετα απο αρκετα τηλεφωνηματα δεν εβγαζα ακρη και ετσι αναγκαστικα και εγω να επισκεφθω τον γνωστο μουσατο που ειναι μεσα στο καταστημα της hol.Οντως το παλικαρι μετα απο 10 λεπτα με ρωτησε αν μπορουσα να επικοινωνησω με καποιον στο σπιτι μου για να δω αν μπορει να γινει κληση.Το προβλημα ειχε φτιαχτει και μπορουσα πλεον να καλεσω και να με καλεσουν κανονικα.Να ναι καλα και του ευχομαι και σ'ανωτερα γιατι πραγματικα το αξιζει.
    Προφανως ολοι οι τεχνικοι που ειναι στο τηλ κεντρο χρειαζονται πολυ παραπανω εκπαιδευση και να εχουν σχεση καλυτερη με το αντικειμενο.Δεν ειναι δυνατον να μιλας με 10 τεχνικους και ολοι να παιζουν την ιδια κασετα και το προβλημα να ειναι αλλου και να το εχει καταλαβει ο ιδιος ο πελατης και να μην μπορει να βρεθει λυση.
    αμα ξεραμε και πως τα καταφερε..θα βοηθουσε πολυ κοσμο πιστευω,διοτι δεν εχουμε ολοι προσβαση στο καταστημα της hol.

Περιοχή
    Πεύκη
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Thomson 780 wi-fi
    SNR / Attn
    13(dB) / 34(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από amoyda Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμα ξεραμε και πως τα καταφερε..θα βοηθουσε πολυ κοσμο πιστευω,διοτι δεν εχουμε ολοι προσβαση στο καταστημα της hol.
    Γιατι και να μου πει εγω ξερω η μπορω να το κανω απο μονος μου?
    Η επειδη και 100% ειναι ανωτερο επιπεδο τεχνικου απο τους αλλους και προφανος εχει
    προσβαση και σε αλλα συστηματα αν ξαναπαθω κατι και δοκιμασω να το πω σε εναν απλο τεχνικο απο το τηλεφωνο θα εχω τιν ιδια αμεση επιλυση?
    Δεν νομιζω να γινει κανενα απο τα 2 παραπανω ουτε κατι αλλο.Το να μου φτιαξει εμενα καποιος το προβλημα τοσο γρηγορα και απο τοτε να ειμαι οκ εμενα μου φτανει και μου περισευει αν θελησω ποτε να γινω τεχνικος τοτε θα χρειαστει να ρωτησω και τον ιδιο το μουσατο.

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

1. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-08, 22:28
  2. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-02-08, 19:37
  3. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-08-07, 20:48
  4. Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-07-07, 18:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks