Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 33
  1. #16
    Εγγραφή
    29-12-2008
    Μηνύματα
    330
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Έχω και εγώ μια απορία (ενώ, δυστυχώς, δεν μπορώ να απαντήσω στην απορία των δύο από πάνω μου! ):

    Όσοι έχετε What’s Up, γνωρίζετε ότι, κάθε φορά που ανανεώνετε κάρτα, ανταμείβεστε με κάποια δωρεάν sms (ο αριθμός και η διάρκεια ισχύος των οποίων, εξαρτάται από την αξία της κάρτας). Π.χ. Για τα 15 και τα 20, είναι 100 sms για 15 μέρες, ενώ με των 30, πάλι 100, αλλά για ένα μήνα (+3ευρώ χρόνο ομιλίας δώρο).

    Ήθελα να ρωτήσω λοιπόν: Αν ενεργοποιήσω το πακέτο "COSMOTE CALL THEM ALL 2009", αυτά τα δωρεάν sms θα συνεχίσω να τα κερδίζω; Και σε αυτήν την περίπτωση, θα ισχύουν προφανώς μόνο για όλες τις άλλες περιπτώσεις, πλην αυτών που θα έχουν What’s Up, αφού αυτά θα αφαιρούνται από τα 1000, σωστά;

    Είναι πολύ σημαντικό να το διευκρινίσω αυτό, καθώς, εγώ αυτά τα sms προς όλες τις εταιρείες, τα χρησιμοποιώ πάρα πολύ. Αντιθέτως, δεν ξέρω, κατά πόσον στην πράξη θα με εξυπηρετήσει το COSMOTE CALL THEM ALL 2009, μιας και δεν είμαι σίγουρος ότι διαθέτω στις επαφές μου τόσα πολλά άτομα με What’s Up. Συνεπώς, σαν το κάνω, θέλω να είμαι σίγουρος ότι δεν θα χάσω τα δωρεάν sms, που κερδίζω σε κάθε ανανέωση κάρτας!...
    Ξύπνησα και είχε συννεφιά, και εγώ ερωτήματα πολλά!...

  2. #17
    Εγγραφή
    06-10-2008
    Μηνύματα
    4.276
    Downloads
    12
    Uploads
    5
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    2/7(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ερωτών Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω και εγώ μια απορία

    Όσοι έχετε What’s Up, γνωρίζετε ότι, κάθε φορά που ανανεώνετε κάρτα, ανταμείβεστε με κάποια δωρεάν sms (ο αριθμός και η διάρκεια ισχύος των οποίων, εξαρτάται από την αξία της κάρτας). Π.χ. Για τα 15 και τα 20, είναι 100 sms για 15 μέρες, ενώ με των 30, πάλι 100, αλλά για ένα μήνα (+3ευρώ χρόνο ομιλίας δώρο).

    Ήθελα να ρωτήσω λοιπόν: Αν ενεργοποιήσω το πακέτο "COSMOTE CALL THEM ALL 2009", αυτά τα δωρεάν sms θα συνεχίσω να τα κερδίζω; Και σε αυτήν την περίπτωση, θα ισχύουν προφανώς μόνο για όλες τις άλλες περιπτώσεις, πλην αυτών που θα έχουν What’s Up, αφού αυτά θα αφαιρούνται από τα 1000, σωστά;
    ..
    Ναί.Τα δωρεάν sms δέν επηρρεάζονται

    ........Auto merged post: roumanos21r πρόσθεσε 1 λεπτά και 28 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rigas3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, θέλω να απενεργοποιήσω το πακέτο 1000+1000 από κάποιο κινητό γιατί έβαλε την προσφορά στα μισά του μήνα και έτσι τον άλλο μήνα για 15 μέρες δεν θα έχει δωρεάν χρόνο παρα μόνο την πρώτη μέρα του επόμενου.Πρέπει να στείλω κάποιο μήνυμα κάπου;;;thnxxxxx
    Απο την στιγμή που το ενεργοποίησες,χρεώθηκες για 30 ημέρες και θα περιμένεις να περάσει αυτό το διάστημα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Georgevtr : 24-03-09 στις 22:04. Αιτία: auto merged post

  3. #18
    Εγγραφή
    29-12-2008
    Μηνύματα
    330
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από roumanos21r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναί.Τα δωρεάν sms δέν επηρρεάζονται
    Ευχαριστώ!
    Ξύπνησα και είχε συννεφιά, και εγώ ερωτήματα πολλά!...

  4. #19
    Εγγραφή
    06-10-2008
    Μηνύματα
    4.276
    Downloads
    12
    Uploads
    5
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    2/7(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ερωτών Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ!
    Να'σαι καλά ερωτών.

  5. #20
    Εγγραφή
    29-12-2008
    Μηνύματα
    330
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Το ενεργοποίησα λοιπόν, και ήδη απολαμβάνω τον δωρεάν χρόνο ομιλίας προς χρήστες What’s Up!

    Έχω μονάχα μια πρόσθετη απορία, που αφορά το παρακάτω:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από roumanos21r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μοναδική προϋπόθεση για να κερδίζει ο συνδρομητής κάθε μήνα 1000 δωρεάν λεπτά ομιλίας & Videoκλήσεων και 1000 SMS είναι να έχει πραγματοποιήσει τουλάχιστον μια ανανέωση χρόνου ομιλίας τον αμέσως προηγούμενο μήνα (η ελάχιστη αξία ανανέωσης είναι 3€).
    [...]
    Από την ημέρα ενεργοποίησης της υπηρεσίας ο συνδρομητής είναι απαραίτητο να ανανεώσει τον χρόνο ομιλίας του τουλάχιστον μια φορά μέχρι το τέλος του ίδιου ημερολογιακού μήνα για να αποδοθούν 1.000 δωρεάν λεπτά ομιλίας & Videoκλήσεων και 1.000 SMS την 1η ημέρα του επόμενου ημερολογιακού μήνα. Συγκεκριμένα:
    • Αν ο συνδρομητής ανανεώσει το χρόνο του στο παραπάνω χρονικό διάστημα τότε τυχόν υπόλοιπο από το αρχικό πακέτο των 1.000 δωρεάν λεπτών ομιλίας & Videoκλήσεων και 1.000 δωρεάν SMS που αποδίδεται την στιγμή της ενεργοποίησης της υπηρεσίας διαγράφεται την 1η ημέρα του επόμενο ημερολογιακού μήνα και ταυτόχρονα αποδίδεται νέο πακέτο 1.000 δωρεάν λεπτών ομιλίας & Videoκλήσεων και 1.000 δωρεάν SMS με διάρκεια ισχύος μέχρι το τέλος του ημερολογιακού μήνα.
    • Αν ο συνδρομητής δεν ανανεώσει το χρόνο του στο παραπάνω χρονικό διάστημα τότε τυχόν υπόλοιπο από το αρχικό πακέτο των 1.000 δωρεάν λεπτών ομιλίας & Videoκλήσεων και 1.000 δωρεάν SMS που αποδίδεται την στιγμή της ενεργοποίησης της υπηρεσίας, έχει είναι σε ισχύ για 30 ημέρες από την ημέρα αρχικής ενεργοποίησης της υπηρεσίας.
    Για κάθε μήνα του 2009 αν ο συνδρομητής πραγματοποιήσει ανανέωση χρόνου ομιλίας, τότε την 1η ημέρα του επόμενου μήνα θα αποκτά 1.000 δωρεάν λεπτά ομιλίας & Videoκλήσεων και 1.000 δωρεάν SMS με ισχύ τον ημερολογιακό μήνα που δόθηκαν.
    Αν ο συνδρομητής δεν πραγματοποιήσει ανανέωση χρόνου ομιλίας κάποιο μήνα, τότε την 1η ημέρα του επόμενου μήνα δεν θα αποκτά 1.000 δωρεάν λεπτά ομιλίας & Videoκλήσεων και 1.000 δωρεάν SMS με ισχύ τον ημερολογιακό μήνα που δόθηκαν.
    Εγώ λοιπόν, την νέα αυτή υπηρεσία (COSMOTE CALL THEM ALL 2009), την ενεργοποίησα πριν δύο μέρες (29 Μαρτίου). Το ερώτημα μου λοιπόν είναι, τώρα, μία μέρα πριν την αλλαγή του μηνός, θα πρέπει υποχρεωτικά να ανανεώσω κάρτα ομιλίας; Εγώ έλεγα (και θέλω να μου πείτε αν σκέπτομαι σωστά) να περιμένω να αλλάξει ο μήνας και ύστερα να ανανεώσω κάρτα. Σύμφωνα με όσα λένε οι οδηγίες που παραθέτει ο roumanos21, αν το κάνω αυτό, τότε έως τις 29 του Απριλίου, θα συνεχίζω να καταναλώνω τα 1000 (λεπτά και μηνύματα) που έχω αυτήν την στιγμή, και απλώς για τις δύο τελευταίες μέρες του επομένου μηνός (μία μάλλον, αφού ο Απρίλιος έχει μόνο 30 μέρες και όχι 31! ) απλώς δεν θα έχω δωρεάν, παρά θα πρέπει να περιμένω να μπει ο Μάιος (πράγμα που δεν με πειράζει, εφ' όσον θα είναι για τόσο λίγο). Σωστά;

    Αντιθέτως, αν κάνω την ανανέωση από τώρα (πριν δηλαδή τελειώσει ο Μάρτιος), θα έχω εκ νέου 1000 (λεπτά και μηνύματα), ενώ τα ήδη υπάρχοντα υπόλοιπα, θα χαθούν και θα πάνε χαμένα.

    Άρα, λέω να κάνω την ανανέωση, τον Απρίλιο. Ποια είναι η γνώμη σας;
    Ξύπνησα και είχε συννεφιά, και εγώ ερωτήματα πολλά!...

  6. #21
    Εγγραφή
    06-10-2008
    Μηνύματα
    4.276
    Downloads
    12
    Uploads
    5
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    2/7(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ερωτών,σε παρόμοια εμπειρία μου,ο ημερολογιακός μήνας ξεκίνησε απ'την ημέρα που έκανα την ενεργοποίηση.(χρήστης απ'το 2004)
    Δέν γνωρίζω εάν έχει αλλάξει κάτι και καλό θα ήταν να συμβουλευθείς το τμήμα εξυπηρέτησης.
    Κάνε μια ερώτηση,έτσι να μου φύγει η απορία....

  7. #22
    Εγγραφή
    19-03-2009
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από roumanos21r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναί.Τα δωρεάν sms δέν επηρρεάζονται

    ........Auto merged post: roumanos21r πρόσθεσε 1 λεπτά και 28 δευτερόλεπτα αργότερα ........


    Απο την στιγμή που το ενεργοποίησες,χρεώθηκες για 30 ημέρες και θα περιμένεις να περάσει αυτό το διάστημα.
    ναι αλλα κ να περασει αυτο το χρονικο διαστημα αν τυχον βαλεις καρτα μετα σοθ ενεργοποιουνται ξανα τα λεπτα...κ παλι ληγουν την ιδια ημερομηνια με τη προηγουμενη φορα αν δεν κανω λαθος βεβαια.......

  8. #23
    Εγγραφή
    06-10-2008
    Μηνύματα
    4.276
    Downloads
    12
    Uploads
    5
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    2/7(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manelaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι αλλα κ να περασει αυτο το χρονικο διαστημα αν τυχον βαλεις καρτα μετα σοθ ενεργοποιουνται ξανα τα λεπτα...κ παλι ληγουν την ιδια ημερομηνια με τη προηγουμενη φορα αν δεν κανω λαθος βεβαια.......
    Ναι δυστυχώς,αυτό είναι αλήθεια.

  9. #24
    Εγγραφή
    29-12-2008
    Μηνύματα
    330
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από roumanos21r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερωτών,σε παρόμοια εμπειρία μου,ο ημερολογιακός μήνας ξεκίνησε απ'την ημέρα που έκανα την ενεργοποίηση.(χρήστης απ'το 2004)
    Δέν γνωρίζω εάν έχει αλλάξει κάτι και καλό θα ήταν να συμβουλευθείς το τμήμα εξυπηρέτησης.
    Κάνε μια ερώτηση,έτσι να μου φύγει η απορία....
    Λοιπόν, τελικά καθυστέρησα (είχα βγει σε βραδυνή δουλειά έξω) και έτσι με πρόλαβε η αλλαγή της μέρας/μηνός (00:00). Ευτυχώς όμως, δεν αντιμετώπισα πρόβλημα. Συνεχίζω να καταναλώνω τα υπόλοιπα από τα 1000 που είχαν ενεργοποιηθεί στις 29/3! Αρα, όλα καλά!

    Τώρα, ενεργοποίησα μια νέα κάρτα (μου είχε τελειώσει) και ετσι έχω εξασφαλισμένα τα επόμενα 1000, μάλλον από τις 29/4, ή αλλοιώς από την 1η του Μαΐου! Μόλις πληροφορηθώ και εγώ αυτήν την λεπτομέρεια, θα σας ενημερώσω. [Τηλεφώνησα στο 1313, αλλά μου βγαίνει τηλεφωνητής αυτόματος, ενώ παλαιότερα, μιλούσα με υπάλληλο σε αυτό το νούμερο!.. ]

    ........Auto merged post: Ερωτών πρόσθεσε 6 λεπτά και 59 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manelaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι αλλα κ να περασει αυτο το χρονικο διαστημα αν τυχον βαλεις καρτα μετα σοθ ενεργοποιουνται ξανα τα λεπτα...κ παλι ληγουν την ιδια ημερομηνια με τη προηγουμενη φορα αν δεν κανω λαθος βεβαια.......
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από roumanos21r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι δυστυχώς,αυτό είναι αλήθεια.
    Αυτό, δεν είναι κακό! Το κακό θα ήταν να μην μπορείς να το ενεργοποιήσεις καθόλου αν είσαι εκπρόθεσμος και να πρέπει να περιμένεις ένα μήνα για να σου ξαναενεργοποιηθεί, όπως δηλαδή λένε ότι γίνεται επισήμως! Το ότι υπάρχει αυτή η παράμετρος, προσωπικώς την θεωρώ προσφορά/παραχώρηση προς τον πελάτη και όχι κάτι αρνητικό! Ε, μην τα θέλουμε και όλα δικά μας πια!


    Υ.Γ. Εκτός και άν έχω καταλάβει άλλο από αυτό που εσείς εννοείτε!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ερωτών : 04-04-09 στις 02:56. Αιτία: auto merged post
    Ξύπνησα και είχε συννεφιά, και εγώ ερωτήματα πολλά!...

  10. #25
    Εγγραφή
    06-10-2008
    Μηνύματα
    4.276
    Downloads
    12
    Uploads
    5
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    2/7(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ερωτών Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν, τελικά καθυστέρησα (είχα βγει σε βραδυνή δουλειά έξω) και έτσι με πρόλαβε η αλλαγή της μέρας/μηνός (00:00). Ευτυχώς όμως, δεν αντιμετώπισα πρόβλημα. Συνεχίζω να καταναλώνω τα υπόλοιπα από τα 1000 που είχαν ενεργοποιηθεί στις 29/3! Αρα, όλα καλά!

    Τώρα, ενεργοποίησα μια νέα κάρτα (μου είχε τελειώσει) και ετσι έχω εξασφαλισμένα τα επόμενα 1000, μάλλον από τις 29/4, ή αλλοιώς από την 1η του Μαΐου! Μόλις πληροφορηθώ και εγώ αυτήν την λεπτομέρεια, θα σας ενημερώσω. [Τηλεφώνησα στο 1313, αλλά μου βγαίνει τηλεφωνητής αυτόματος, ενώ παλαιότερα, μιλούσα με υπάλληλο σε αυτό το νούμερο!.. ]

    ........Auto merged post: Ερωτών πρόσθεσε 6 λεπτά και 59 δευτερόλεπτα αργότερα ........





    Αυτό, δεν είναι κακό! Το κακό θα ήταν να μην μπορείς να το ενεργοποιήσεις καθόλου αν είσαι εκπρόθεσμος και να πρέπει να περιμένεις ένα μήνα για να σου ξαναενεργοποιηθεί, όπως δηλαδή λένε ότι γίνεται επισήμως! Το ότι υπάρχει αυτή η παράμετρος, προσωπικώς την θεωρώ προσφορά/παραχώρηση προς τον πελάτη και όχι κάτι αρνητικό! Ε, μην τα θέλουμε και όλα δικά μας πια!


    Υ.Γ. Εκτός και άν έχω καταλάβει άλλο από αυτό που εσείς εννοείτε!

  11. #26
    Εγγραφή
    23-06-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    50
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    το ιντερνετ με ενδιεφερε πιο ππολυ
    γιατι καποια στιγμη ειχαν βγαλει ενα ωραιο πακετο
    και κατεβαζες 5mb την μερα αποτι θυμαμαι..

    οσο για τον χρονο ομιλιας
    δεν εχω καταλαβει και πολλα
    ειδικα για το 2009 αλλα πλακα εχει
    μπορει να νομιζω οτι δεν εχω χρονο και να εχω
    η να εχω βαλει καρτα και να με λεει οτι δεν εχω βαλει εδω και 2 μηνες..χα

  12. #27
    Εγγραφή
    06-10-2008
    Μηνύματα
    4.276
    Downloads
    12
    Uploads
    5
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    2/7(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Update.

    Νέα προσφορά με 1200 λεπτά χρόνο ομιλίας .
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Georgevtr : 22-04-09 στις 22:09.

  13. #28
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.961
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από roumanos21r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Update.

    Νέα προσφορά με 1200 λεπτά χρόνο ομιλίας και 1200 sms.
    Δωσε παραπανω λεπτομερεις...δεν βλεπω κατι στο site.

  14. #29
    Εγγραφή
    06-10-2008
    Μηνύματα
    4.276
    Downloads
    12
    Uploads
    5
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    2/7(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από utp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δωσε παραπανω λεπτομερεις...δεν βλεπω κατι στο site.
    Spoiler:
    Διπλασιάζει το χρόνο ομιλίας της υπηρεσίας Call Them All 600 το What's Up της Cosmote, προσφέροντας 1.200 λεπτά με 5 ευρώ. Η προσφορά ισχύει για κάθε νέα ενεργοποίηση του Call Them All 600 μέχρι τις 30 Ιουνίου 2008. Η ενεργοποίηση της προσφοράς γίνεται δωρεάν με ένα γραπτό μήνυμα SMS στο 1313 με το κείμενο «1200». Μετά από την αποστολή του SMS εγγραφής, σε κάθε αγορά πακέτου Call Them All 600 θα αποδίδονται 1.200 λεπτά (αντί για 600) για κατανάλωση εντός 30 ημερών.
    Σημειώνεται ότι οι υπηρεσίες Call Them All 600 και Bonus SMS προσφέρουν έως 100 δωρεάν SMS προς όλους, αυτό

    Η προσφορά ισχύει για κάθε νέα ενεργοποίηση του Call Them All 600 μέχρι τις 30 Ιουνίου 2008.
    Edit:Οπότε άκυρο το 1200 sms
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Georgevtr : 22-04-09 στις 22:12.

  15. #30
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.961
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από roumanos21r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Spoiler:
    Διπλασιάζει το χρόνο ομιλίας της υπηρεσίας Call Them All 600 το What's Up της Cosmote, προσφέροντας 1.200 λεπτά με 5 ευρώ. Η προσφορά ισχύει για κάθε νέα ενεργοποίηση του Call Them All 600 μέχρι τις 30 Ιουνίου 2008. Η ενεργοποίηση της προσφοράς γίνεται δωρεάν με ένα γραπτό μήνυμα SMS στο 1313 με το κείμενο «1200». Μετά από την αποστολή του SMS εγγραφής, σε κάθε αγορά πακέτου Call Them All 600 θα αποδίδονται 1.200 λεπτά (αντί για 600) για κατανάλωση εντός 30 ημερών.
    Σημειώνεται ότι οι υπηρεσίες Call Them All 600 και Bonus SMS προσφέρουν έως 100 δωρεάν SMS προς όλους, αυτό

    Η προσφορά ισχύει για κάθε νέα ενεργοποίηση του Call Them All 600 μέχρι τις 30 Ιουνίου 2008.
    Edit:Οπότε άκυρο το 1200 sms
    Γκουχ γκουχ ....εχω μια υποψια οτι μιλαει για το 2008...

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-10-08, 22:56
  2. Cosmote Customer Service call
    Από livadia στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-09-07, 19:01
  3. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-07-07, 11:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας