Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 17
  1. #1
    Το avatar του μέλους Advanced
    Advanced Guest
    Thumbs down
    Είναι απίστευτα αυτά που ξεστομίζει η ΤΥ της HOL !!!

    Είμαι 4 μήνες συνδρομητής τους στο Double Play και αρχικά ήταν όλα καλά, αφου φυσικά ξεπεράσαμε τα προβλήματα σύνδεσης, τον χαμηλό συγχρονισμό, την μη Static IP που είχα ζητήσει κ.λ.π.
    Ήμουνα συγχρονισμένος στα 16 Mbps / 1020 Kbps .. πολύ καλά για την ποιότητα της γραμμής μου.
    Το θαύμα κράτησε μόνο 2 μήνες επειδή τον τρίτο ο συγχρονισμός βούτηξε απο τα 16 Mbps στα 11 Mbps / 1020 Kbps στα 640 Kbps.
    Δεκάδες τηλέφωνα έγιναν απο μέρους μου στην ΤΥ, καμμία λύση δεν δόθηκε.
    "-Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα είναι θέμα γραμμής ..." η απάντηση ... "-Μα καλά και πως είχα επι 2 μήνες 16 / 1 Mbps ?" ... "-ααα..δεν ξέρουμε .. μπορεί να χάλασε η γραμμή"...και άλλα τέτοια τραγελαφικά.
    Εντέλει γίνεται έλεγχος στην γραμμή μου απο αυτούς (DSLAM έως σπίτι) ... "-Μια χαρά είναι η γραμμή σας.." έχω απάντηση .. αλλά ο συγχρονισμός τα ΙΔΙΑ !!
    Εδώ και 3 - 4 μέρες κάνει βουτιά για μια ακόμη φορά ο συγχρονισμός του Downstream και από τα 11 Mbps έφτασε στα 8-9 Mbps.
    Φρίκη, ένιωθα το εγκεφαλικό να πλησιάζει, τους πάιρνω πάλι τηλέφωνα καιη απάντηση ήταν η παρακάτω :

    "- Κύριε τα 8-9 Mbps δεν θεωρούνται βλάβη γιατί απο την ΕΕΤΤ έχουμε όριο το 1/3 της ονομαστικής ταχύτητας..." ..ντόινγκ ...
    ..και κάνω την δύσκολη ερώτηση..:
    "-Δηλαδή αν κάποιος με 10 db Attn πιάνει 9 Mbps δεν θεωρείται βλάβη ???"...
    ... απάντηση..
    "-Ααα, δεν μας έχει τύχει ποτέ κάτι τέτοιο .. αλλα κανονικά δεν θωρείται βλάβη"...
    .. κατάσταση να τραβάς μαλλιά, βυ*ιά..και ότι άλλο βρεις διαθέσιμο.

    Παίρνω τηλέφωνο στην γραμμή καταναλωτών της EETT και μου λένε οι άνθρωποι ότι αυτοί ουδέποτε δεν έχουν αναφέρει σε πάροχο ΟΡΙΑ ADSL γραμμής και φυσικά αυτά που λέει η HOL είναι μη βάσιμα.

    Παίρνω κατευθείαν το Τμήμα Διακοπών της HOL τους λέω τα news και ότι θέλω να διακόψω... "-θα το κοιτάξουμε εμείς εκτενέστερα το θέμα σας και θα σας πάρουμε πάλι τηλέφωνο ..." ... @@ρια πήραν τηλέφωνο ..! Εγώ ξαναπήρα και είπαν πάλι ότι τα 8-9 Mbps δεν θεωρούνται βλάβη !!! Αντε γειά !!!

    Ερωτήσεις :

    1. Τον λογαριασμό (110 ευρώ) εγώ πρεπει να τον πληρώσω πριν την διακοπή?
    2. Γιατί να πληρώσω λογαριασμό εφόσον δεν είμαι ευχαριστημένος απο τις υπηρεσίες που προσφέρονται?
    3. Να κάνω καταγγελία στην ΕΕΤΤ .. θα βγεί κάτι ??

    Συμπερασματικά:
    - Forthnet -> Μαύρο χάλι
    - HOL -> Μαύρο χάλι * 10
    - CONN-X -> εκεί πάω ως έσχατη λύση , be tuned θα σας ενημερώσω.

  2. #2
    Εγγραφή
    20-11-2006
    Περιοχή
    Σεπόλια
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    896
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΛΩΝΟΣ
    με SNR / Attn: 6(dB) / 27(dB) καλά είναι τα 11mbps.... (αν έχεις τα FRITZ!box - NetFaster )

    τόσο πάνε τα VoIp modem-router.....


    πες τους να σε βάλουν σε POTS για περισσότερα mbps.....

    1> μαι και βέβαια.
    2 > δεν υπάρχει "δεν είμαι ευχαριστημένος" όταν είναι ΕΩΣ 24mbps....
    3 > ...
    4> http://www.hol.gr/default.asp?pid=12&ct=58&la=1

  3. #3
    Το avatar του μέλους Advanced
    Advanced Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikolass18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    με SNR / Attn: 6(dB) / 27(dB) καλά είναι τα 11mbps.... (αν έχεις τα FRITZ!box - NetFaster )

    τόσο πάνε τα VoIp modem-router.....


    πες τους να σε βάλουν σε POTS για περισσότερα mbps.....

    1> μαι και βέβαια.
    2 > δεν υπάρχει "δεν είμαι ευχαριστημένος" όταν είναι ΕΩΣ 24mbps....
    3 > ...
    4> http://www.hol.gr/default.asp?pid=12&ct=58&la=1
    Φίλε Nikolass18,

    σε ευχαριστώ για την απάντηση !
    Σε POTS είμαι, αλλά δεν είμαι στα 11 Mbps, κυμαίνομαι μεταξύ 8-9 Mbps.
    Επειδή αύριο το πρωί λέω να πάω να κάνω αίτηση για Conn-x θα ήθελα να μου πεις, αν ξέρεις φυσικά, με αυτά τα στατιστικά γραμμής πόσο θα συγχρονίζω εκει?

  4. #4
    Εγγραφή
    16-02-2007
    Μηνύματα
    170
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Shared
    Ταχύτητα
    6139/847 Kbps
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ
    Router
    NetFasteR IAD
    SNR / Attn
    10(dB) / 35(dB)
    8mb ειχα εγω με voip και 35 att, οπότε κάτι δεν πάει καλά.
    Ο καθένας πέρνει ανάλογα με τις ανάγκες του οποτε για εσένα θα ειναι ο,τι το πιο βασικό η μεγάλη ταχύτητα. Για εμένα ΜΑΚΑΡΙ οταν ειχα 2play hol να δουλευε οπως σε εσένα...αλλα οπως ειπα ο καθένας εχει διαφορετικές ανάγκες.
    Το καλύτερο οπως έγραψες ειναι να πας ΟΤΕ και λογικά θα εχεις καπου στα 14-15Mbps.

    Καταλβαίνω οτι σε εχουν νευριάσει αλλα 10 φορές χειρότερη η hol απο 4net την στιγμή αυτη δεν ειναι με τίποτα... το χειρότερο απο τη 4net ειναι να έχεις 1 ώρα την ημέρα internet με ταχύτητα pstn.
    Η διαδικασία να ξέρεις θα παρει 20 ημέρες περίπου να πας ΟΤΕ, και μαλλον θα πληρώσεις το penalty για διακοπή συμβολαίου.
    Ελπίζω να τελειώσει εκει η ταλαιπωρία σου αν εισαι και πρώην πελάτης 4net.

  5. #5
    Εγγραφή
    20-11-2006
    Περιοχή
    Σεπόλια
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    896
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Advanced Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Nikolass18,

    σε ευχαριστώ για την απάντηση !
    Σε POTS είμαι, αλλά δεν είμαι στα 11 Mbps, κυμαίνομαι μεταξύ 8-9 Mbps.
    Επειδή αύριο το πρωί λέω να πάω να κάνω αίτηση για Conn-x θα ήθελα να μου πεις, αν ξέρεις φυσικά, με αυτά τα στατιστικά γραμμής πόσο θα συγχρονίζω εκει?
    είναι αρκετοί παράγοντες , λογικά 15Mbps.....

    αν βάλεις
    Πάγιο γραμμής 15€
    Αστικά υπεραστικά 14,90€
    Αναγνώριση 1€
    Adsl Internet 1mbps 16.50

    το δίμηνο 94,8€ , το μήνα 47,4

    όχι forthnet (τουλάχιστον όσο διαρκούν οι αναβαθμίσεις) όχι tellas (τους μισώ ! )

    οπότε ή μένεις HOL ή πας ΟΤΕ ή βάζεις μισθωμένη

  6. #6
    Εγγραφή
    20-09-2005
    Περιοχή
    Μεταμόρφωση, Αττική
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    689
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Net One
    Router
    SpeedTouch 780WL
    SNR / Attn
    12(dB) / 29,5(dB)
    Σε βρόχο με πρόβλημα, σε όποιον πάροχο και να πας, θα μεταφερθεί και εκεί το πρόβλημα, εάν είναι καλωδιακό πρόβλημα ΟΤΕ.

    Τεχνικός από HOL έχει έρθει για να κάνει μέτρηση γραμμής?
    Με 27att μπορείς άνετα να έχεις 14mb, οπότε κάτι παίζει είτε στην εσωτερική σου καλωδίωση από την εισαγωγή εώς την πρίζα, είτε στο κυρίως δίκτυο ΟΤΕ (επαφή).
    Στα 8-9mb που είσαι τώρα, πόσο SNR έχεις?
    Επίσης πόσο διάστημα κρατά τον συγχρονισμό το Router? Κοινώς, έχεις συχνές αποσυνδέσεις?

  7. #7
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.846
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kle500 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε βρόχο με πρόβλημα, σε όποιον πάροχο και να πας, θα μεταφερθεί και εκεί το πρόβλημα, εάν είναι καλωδιακό πρόβλημα ΟΤΕ.
    Ακριβως.. εξαντλησε οτι περιθωρια εχεις να ελεγξεις τη γραμμη, γιατι αμα ειναι προβληματικη τοτε και με conn-x παλι θα εχεις θορυβο.

  8. #8
    Εγγραφή
    02-02-2005
    Περιοχή
    Data Center
    Μηνύματα
    851
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kle500 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε βρόχο με πρόβλημα, σε όποιον πάροχο και να πας, θα μεταφερθεί και εκεί το πρόβλημα, εάν είναι καλωδιακό πρόβλημα ΟΤΕ.

    Τεχνικός από HOL έχει έρθει για να κάνει μέτρηση γραμμής?
    Με 27att μπορείς άνετα να έχεις 14mb, οπότε κάτι παίζει είτε στην εσωτερική σου καλωδίωση από την εισαγωγή εώς την πρίζα, είτε στο κυρίως δίκτυο ΟΤΕ (επαφή).
    Στα 8-9mb που είσαι τώρα, πόσο SNR έχεις?
    Επίσης πόσο διάστημα κρατά τον συγχρονισμό το Router? Κοινώς, έχεις συχνές αποσυνδέσεις?
    Σε ιδανικές συνθήκες ίσως να μπορεί

  9. #9
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.519
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Mikrotik
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως.. εξαντλησε οτι περιθωρια εχεις να ελεγξεις τη γραμμη, γιατι αμα ειναι προβληματικη τοτε και με conn-x παλι θα εχεις θορυβο.
    Έχει δίκιο... Θα κάνεις μια τρύπα στο νερό αν έχει πρόβλημα τελικά η καλωδίωσή σου...

  10. #10
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
    Router
    Netfaster
    τι είναι τα POTS αν ειναι να τους το ζητησω και εγω διοτι πιανω 1080 mbps με linksys wag200g
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος eazy : 04-02-09 στις 15:03.

  11. #11
    Εγγραφή
    20-11-2006
    Περιοχή
    Σεπόλια
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    896
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eazy Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι είναι τα POTS αν ειναι να τους το ζητησω και εγω διοτι πιανω 1080 mbps με linksys w400g
    αυτό που λες 1080,000mbps (1gbps) είναι η ταχύτητα που μεταφέροντε δεδομένα απο τον υπολογιστή έως το modem-router.

    To θέμα είναι με τι ταχύτητα φεύγει το modem-router προς το INTERNET....

    το κάθε modem-router είναι διαφορετικό και δεν ξέρω να σου πω πως θα το βρεις...

    ΑΑ i got ot ! ! !

    μπες εδώ

    http://speedtest.hol.gr/

    πάτα "κάνε το test τώρα" - δεν είναι ανάγκη να δώσεις τα στοιχεία σου..

    κλείσε οτιδήποτε συνδέετε στον κυβερνοχώρο (internet)

    αν υποθέσουμε πως δεν έχεις κάποιο τεχνικό πρόβλημα και σου βγάλει απο 5,500mpbs και ΚΆΤΩ έχεις 6,000mbps...

    AN σου βγάλει από 6,100mbps και ΆΝΩ έχεις 24,000mbps.....

    άν ακόμα έχεις απορία.... απλά πες μου πόσα €€ δίνεις τον μήνα


    - - EDIT - -

    με λίγα λόγια ...POTS είναι η τηλεφωνία που απλά βάζεις την τηλεφωνική συσκευή στο μπριζάκι του ΟΤΕ και δουλεύει...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kasi : 04-02-09 στις 15:14.

  12. #12
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
    Router
    Netfaster
    ευχαριστω για την απαντηση Νικο.
    εκανα το τεστ και μου βγαζει αυτο...
    Ταχύτητα Download Ταχύτητα Upload
    1419 kbps (177.4 KB/sec transfer rate) 736 kbps (92 KB/sec transfer rate)
    δεν μου φαινεται πειστικο για το εως 24 που πληρωνω...

  13. #13
    Εγγραφή
    20-11-2006
    Περιοχή
    Σεπόλια
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    896
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eazy Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω για την απαντηση Νικο.
    εκανα το τεστ και μου βγαζει αυτο...
    Ταχύτητα Download Ταχύτητα Upload
    1419 kbps (177.4 KB/sec transfer rate) 736 kbps (92 KB/sec transfer rate)
    δεν μου φαινεται πειστικο για το εως 24 που πληρωνω...
    πράγματι .......

    1)είσαι με WiFi ? - κλειδωμένο με κωδικό
    2)ρυθμίσεις σωστές ?
    3)firewall ?
    3)είναι πολλά pc στην ίδια γραμμή ?

  14. #14
    Το avatar του μέλους Advanced
    Advanced Guest
    Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον .. και ακούστε τι για μια ακόμα φορά τραγελαφικά πράγματα έγιναν με την ΗΟL.

    Επικοινωνώ πάλι με το τμήμα διακοπής υπηρεσιών και η κυρία εκεί μου λέει ότι θα δει το θέμα εκτενέστερα και με παραπέμπει στην ΤΥ έτσι ώστε να μου στείλουν ένα SpeedTest μέσω e-mail, να τεστάρω την ταχύτητα και να τους στείλω τα αποτελέσματα.
    Πράγματι λαμβάνω το e-mail τους την ίδια ημέρα, κάνω τις δοκιμές, οι οποίες ήταν δοκιμή ταχύτητας WEB Download και FTP κάτω υπο ορισμένες συνθήκες κι απο δικό τους Server.
    Τα αποτελέσματα έδειξαν ταχύτητες ακριβώς στα όρια του συγχρονισμού του modem δηλ. 950 kbps Download με 9,5 Mbps συγχρονισμό περίπου.
    Μαζεύω τα αποτελέσματα και τους τα στέλνω με e-mail τονίζοντάς τους ότι δεν τίθεται θέμα προβλήματος στην ταχύτητα Download ή Upload γιατί συνήθως πιάνουν το συγχρονισμό του modem και ότι το πρόβλημα εντοπίζεται στον χαμηλό συγχρονισμό του modem (απο 16 -> 9 Mbps). Επίσης τους επισημαίνω ότι αν δεν διορθωθεί τουλάχιστον το Downstream στα 12 Mbps και το Upstream στα 900 kbps αύριο το πρωί πάω για νέα αίτηση σε άλλο πάροχο.
    Κανένα τηλέφωνο και καμία ειδοποίηση απο αυτούς ...
    Έρχεται το πρωί της άλλης μέρας και αγανακτισμένος πάω στον OTE και κάνω αίτηση για ΝΕΑ ΓΡΑΜΜΗ με Conn-x 24 Mbps, έχω αποφασίσει πλέον να διακόψω εντελώς απο την HOL με όσο και να μου κοστίσει αυτό.
    Είμαι στην δουλειά μεσημερι της ίδια ημέρας, χτυπάει το κινητό, και είναι απο την HOL, μόνο που αυτήν την φορά ο Κύριος που μίλησα μαζί του ήταν ΠΑΡΑ, ΜΑ ΠΑΡΑ πολύ ευγενικός και ήξερε πράγματα απο τηλεπικοινωνίες, όχι δηλ. σαν αυτά Edit: [ ψυχραιμία ] που είναι στην ΤΥ που σου πετάνε ένα "δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα" και σου κλείνουν το τηλέφωνο.
    Μου είπε να αφαιρέσω όλες τις συσκευές απο την γραμμή για να ελέγξει την γραμμή, του λέω δεν είμαι σπίτι και μου απαντάει ότι θα με πάρει αυτός πάλι τηλέφωνο στις 22:30 που θα ήμουν σπίτι.
    Πάω σπίτι το βράδυ 22:15 και βλέπω ότι δεν έχω καθόλου ADSL. Παίρνω τηλέφωνο στην ΤΥ και ζητάω να μιλήσω με τον κύριο που μιλούσα το απόγευμα, αλλά δυστυχώς αυτός ήταν απασχολημένος και προσφέρθηκε ο κύριος του τηλεφώνου να με βοηθήσει.
    Μετά απο τα συνηθισμένα τεστ (reset modem, κλπ) βγάζει αυτός ο κύριος το συμπέρασμα και μου λέει ότι .. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ... και ότι ίσως να οφείλεται σε κάποιο μπέρδεμα που έχουν τα στοιχεία μου στην ηλεκτρονική καρτέλα δηλ. ότι υπήρχε πρόβλημα σε .. κάποια καρτέλα (μην με ρωτήσετε, δεν ξέρω τι είναι αυτή η καρτέλα, ίσως κάποια βάση δεδομένων).
    Επίσης με ενημερώνει ότι το πρόβλημα μπορεί να διορθωθεί και σε 4-5 ημέρες.
    Πάει αυτό ... 10:40 με παίρνει ο απογευματινός ευγενέστατος κύριος και αφου μου ζητά συγγνώμη για την καθυστέρηση του τηλεφωνήματός του, μου λέει να αφαιρέσω τα πάντα απο το τηλεφωνικό μου δίκτυο για να τσεκάρει την γραμμή. Του λέω ότι δεν υπάρχει ADSL στην γραμμή εδώ και μισή ώρα, δεν πειράζει, απαντάει. Κλείνουμε το τηλέφωνο, μετά απο 20 λεπτά με ξαναπαίρνει και μου λέει να συνδέσω το modem και να δω στα πόσα συγχρονίζει.
    Το συνδέω, και ως δια μαγείας το Downstream είναι καρφωμένο κοντά στα 12 Mbps και το Upstream 900 Kbps (θυμάστε, όσα είχα δηλώσει στο e-mail μου παραπάνω) και μου λέει ο κύριος ότι δεν μπορεί να πάει παραπάνω η γραμμή μου.
    Μπράβο του λέω διορθώσατε και το πρόβλημα που δεν είχα ADSL, και μου απαντάει κύριε μου εμείς την είχαμε κλείσει δεν υπήρχε πρόβλημα με την γραμμή σας ... ντόινγκ !!!!

    Τελικά ήταν μπουκωμένη η γραμμή και την έκαναν reset ή το δικό μου bandwidth ήταν μοιρασμένο και σε άλλους συνδρομητές λόγω πληθυσμιακής υπερφόρτωσης δικτύου ???
    Εγω προσωπικά πιστεύω το 2ο !

    Anyway, αναμένω την νέα γραμμή απο τον ΟΤΕ και θα σας ενημερώσω για το ποια τελικά είναι η καλύτερη
    Σκέφτομαι και την λύση του multilink (2 ADSL προσθετικά σε 1) αν κάποιος το έχει κάνει ήδη ας μου δώσει κάποιες οδηγίες (παιδιά μην μου δώσετε τα links για το multilink που υπάρχουν εδώ στο Forum, τα έχω διαβάσει, μόνο αν κάποιος το έχει κάνει πραγματικά ας απαντήσει).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Advanced : 12-02-09 στις 23:09.

  15. #15
    Εγγραφή
    09-08-2006
    Περιοχή
    lamia
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    685
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/109999
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΛΑΜΙΑ
    Router
    H288A
    SNR / Attn
    12.4(dB) / 2.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εχω και εγω προβλημα με την ταχυτητα μου και το ΑΚΥΡΟ ειναι οτι μου ανεβασανε το UPLOAD απο 940 στα 1024!!!!

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. HOL και απίστευτη ταλαιπωρία
    Από TAlysandratos στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-08, 12:39
  2. Απίστευτη Ταλαιπωρία !!!
    Από Resentful στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-08, 13:12
  3. Απιστευτη ταλαιπωρια με HOL Double Play
    Από chrisfinl στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 40
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-10-07, 11:38
  4. Απίστευτη ταλαιπωρία!!!
    Από mastro στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-09-06, 13:33
  5. Απίστευτη ταχύτητα με HOL 384/128!!!
    Από perkins στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-06, 21:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας