Σελ. 131 από 131 ΠρώτηΠρώτη ... 111121126129130131
Εμφάνιση 1.951-1.965 από 1965
  1. #1951
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.616
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από imitheos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να κλείσει το Yast το secureboot; Δεν είναι ρύθμιση του "BIOS"; Από που το έκλεισες; Μήπως έκλεισες την υποστήριξη του grub για secureboot που απλά αντιγράφει τα αρχεία του shim ή όπως το λένε;

    Αν έχεις κλειστό το secureboot από το UEFI (που υποθέτω το έχεις για να bootάρει) νομίζω ότι πρέπει να στα φορτώσει τα modules κανονικά. Προφανώς θα μου διαφεύγει κάτι για να μην το κάνει.
    Στο BIOS τώρα που το τσέκαρα είναι όντως κλειστό. WTF...
    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

  2. #1952
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από imitheos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να κλείσει το Yast το secureboot; Δεν είναι ρύθμιση του "BIOS"; Από που το έκλεισες; Μήπως έκλεισες την υποστήριξη του grub για secureboot που απλά αντιγράφει τα αρχεία του shim ή όπως το λένε;

    Αν έχεις κλειστό το secureboot από το UEFI (που υποθέτω το έχεις για να bootάρει) νομίζω ότι πρέπει να στα φορτώσει τα modules κανονικά. Προφανώς θα μου διαφεύγει κάτι για να μην το κάνει.
    Μπορείς να απενεργοποιήσεις το secure boot και χωρίς να πειράξεις το BIOS:

    https://www.adslgr.com/forum/threads...=1#post7128946

    Βέβαια, εδώ είναι άλλη περίπτωση μια και ο Γκούφης το έχει απενεργοποιήσει πλήρως από το BIOS.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  3. #1953
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.616
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    Σήμερα έκανα update το σύστημα, έτρεξα το
    Κώδικας:
    vmware-modconfig --console --install-all
    και όλα έτρεξαν κανονικά... Άντε βγάλε άκρη τώρα.
    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

  4. #1954
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Μηνύματα
    3.225
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49997/4997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    24,4(dB) / (dB)
    Βγήκε η Fedora 35 στο μεταξύ, οπότε το tumbleweed φοβήθηκε ότι θα το πετάξεις και θα βάλεις fedora για αυτό έπαιξε.
    "I like offending people, because I think people who get offended should be offended" - Linus Torvalds

    "Παλιά είχαμε φτωχούς οι οποίοι ζούσανε σε φτωχογειτονιές. Τώρα, η οικονομικά δυσπραγούσα τάξη
    κατέχει στέγες υποδεέστερης ποιότητας σε υποβαθμισμένα αστικά κέντρα" - George Carlin
    Γα.... την πολιτική ορθότητα.

  5. #1955
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.616
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    Είπαμε, το Fedora το δοκίμασα με το default Gnome που δίνει, ξέρασα και το έσβησα.
    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

  6. #1956
    Εγγραφή
    10-02-2007
    Μηνύματα
    1.238
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14922/1021 Kbps
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    NetFasteR IAD (POTS)
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 27.5(dB)
    Καλησπέρα

    είμαι με το leap 15.2 και με έκδοση kernel 5.3.18-lp152.95.1. Παράλληλα έχω μια nvidia gtx 1050 ti. Ο οδηγός της είναι στο repo με έκδοση 470.82.00_k5.3.18_lp152.19-lp152.45.1
    Προς το παρόν χρησιμοποιώ τον nouveau με έκδοση 1.0.15-lp152.5.6
    Διαβάζοντας τους αριθμούς εκδόσεων βλέπω ότι ο κλειστός είναι πιο παλιός από τον kernel. Είναι ασφαλές να το χρησιμοποιήσω ή πρέπει να μείνω με τον ανοιχτό?
    Πρέπει να περιμένω τον κλειστό να "φτάσει" την έκδοση του kernel?
    Ο λόγος είναι ότι στο leap 15.1 είχα πάντα nvidia οδηγό και αρκετά καλύτερο rendering στο blender που χρησιμοποιώ.

    Ελπίζω να μην είμαι εκτός θέματος
    Leap 15.2 5.18.6

  7. #1957
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Μηνύματα
    3.225
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49997/4997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    24,4(dB) / (dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geogrip Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα

    Ελπίζω να μην είμαι εκτός θέματος
    Καλώς τον. Το νήμα είναι γενικά για το openSUSE οπότε είσαι μιια χαρά εντός θέματος.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geogrip Εμφάνιση μηνυμάτων
    είμαι με το leap 15.2 και με έκδοση kernel 5.3.18-lp152.95.1. Παράλληλα έχω μια nvidia gtx 1050 ti. Ο οδηγός της είναι στο repo με έκδοση 470.82.00_k5.3.18_lp152.19-lp152.45.1
    Προς το παρόν χρησιμοποιώ τον nouveau με έκδοση 1.0.15-lp152.5.6
    Διαβάζοντας τους αριθμούς εκδόσεων βλέπω ότι ο κλειστός είναι πιο παλιός από τον kernel. Είναι ασφαλές να το χρησιμοποιήσω ή πρέπει να μείνω με τον ανοιχτό?
    Πρέπει να περιμένω τον κλειστό να "φτάσει" την έκδοση του kernel?
    Ο λόγος είναι ότι στο leap 15.1 είχα πάντα nvidia οδηγό και αρκετά καλύτερο rendering στο blender που χρησιμοποιώ.
    Σίγουρα γνωρίζεις ότι έχει βγει η 15.3 έκδοση οπότε δεν θα κάνω αυτό που κοροϊδεύω να ρωτάει κάποιος κάτι για παλαιότερη έκδοση και και να του απαντάνε μερικοί "γιατί δεν βάζεις το 15.3".

    Βλέποντας την ονοματολογία των πακέτων της nvidia και το περιεχόμενο των rpm, δεν νομίζω ότι πρέπει να συμβαδίζει ακριβώς η έκδοση (το κομμάτι που είναι μετά το δεύτερο lp). Τα περιεχόμενα του πακέτου που είναι μόνο ο source κώδικας του module (άρα μάλλον θα χτίζεται στο σύστημά σου), σε συνδυασμό με το γεγονός ότι αναφέρει το 5.3.18_lp152 και με το γεγονός ότι ο πυρήνας σου βγήκε 15 Οκτωβρίου ενώ το πακέτο της nvidia βγήκε στις 02 Νοεμβρίου με κάνει να πιστεύω ότι θα παίξει σωστά.

    Δεν έχω όμως καμμία εμπειρία από τον nvidia οδηγό οπότε έχε μια επιφύλαξη για αυτό που είπα ή περίμενε να ακούσεις από κάποιον που τρέχει nvidia και το ξέρει στα σίγουρα.
    "I like offending people, because I think people who get offended should be offended" - Linus Torvalds

    "Παλιά είχαμε φτωχούς οι οποίοι ζούσανε σε φτωχογειτονιές. Τώρα, η οικονομικά δυσπραγούσα τάξη
    κατέχει στέγες υποδεέστερης ποιότητας σε υποβαθμισμένα αστικά κέντρα" - George Carlin
    Γα.... την πολιτική ορθότητα.

  8. #1958
    Εγγραφή
    10-02-2007
    Μηνύματα
    1.238
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14922/1021 Kbps
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    NetFasteR IAD (POTS)
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 27.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από imitheos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σίγουρα γνωρίζεις ότι έχει βγει η 15.3
    Επειδη ειχα παλαιοτερα θεματακια με ardour και jack (και αλλα σχετικα προγραμματα) λογω διαφορετικων εκδοσεων, προτιμω να ειμαι μια εκδοση πισω για να ξερω οτι δε πρόκειται να μπλεξω με βαλε/βγαλε (δεν υπαρχει χρονος!)
    Ευχαριστω για την απαντηση, θα αναμενω για καποιον χρηστη nvidia
    Leap 15.2 5.18.6

  9. #1959
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.908
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Αυτο το ειδατε;

    https://en.opensuse.org/Logocontest

  10. #1960
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Μηνύματα
    3.225
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49997/4997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    24,4(dB) / (dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το ειδατε;

    https://en.opensuse.org/Logocontest
    Δυστυχώς ναι.

    1) Που πρέπει να δώσουμε προσοχή για να βελτιώσουμε τη διανομή; Στο logo φυσικά. Τι πιο σημαντικό υπάρχει;
    2) Με τι να αλλάξουμε το μια χαρά πεντακάθαρο logo που έχουμε σήμερα ; Με κάποια άθλια που τα μισά είναι κακάσχημα και τα άλλα μισά είναι κάτι παράξενα γεωμετρικά σχήματα που δεν αναγνωρίζεται καν ότι απεικονίζουν χαμαιλέοντα (κάποια είναι λες και απεικονίζουν ψάρι).
    "I like offending people, because I think people who get offended should be offended" - Linus Torvalds

    "Παλιά είχαμε φτωχούς οι οποίοι ζούσανε σε φτωχογειτονιές. Τώρα, η οικονομικά δυσπραγούσα τάξη
    κατέχει στέγες υποδεέστερης ποιότητας σε υποβαθμισμένα αστικά κέντρα" - George Carlin
    Γα.... την πολιτική ορθότητα.

  11. #1961
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.908
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από imitheos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς ναι.

    1) Που πρέπει να δώσουμε προσοχή για να βελτιώσουμε τη διανομή; Στο logo φυσικά. Τι πιο σημαντικό υπάρχει;
    2) Με τι να αλλάξουμε το μια χαρά πεντακάθαρο logo που έχουμε σήμερα ; Με κάποια άθλια που τα μισά είναι κακάσχημα και τα άλλα μισά είναι κάτι παράξενα γεωμετρικά σχήματα που δεν αναγνωρίζεται καν ότι απεικονίζουν χαμαιλέοντα (κάποια είναι λες και απεικονίζουν ψάρι).
    Και μενα μου αρεσει πολυ το υπαρχον λογκο. Ευτυχως που κανα δυο παλευονται.

    Φαινεται πως το rebranding εχει να κανει με αυτο.
    https://www.zdnet.com/article/opensu...the-challenge/

    Πιθανον δηλαδη να κρυβονται αλλα πραγματα απο πισω αλλα ακομα και ετσι η πρωτη σκεψη παντα η επικοινωνια.

  12. #1962
    Εγγραφή
    30-03-2008
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    207
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από imitheos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς ναι.

    1) Που πρέπει να δώσουμε προσοχή για να βελτιώσουμε τη διανομή; Στο logo φυσικά. Τι πιο σημαντικό υπάρχει;
    2) Με τι να αλλάξουμε το μια χαρά πεντακάθαρο logo που έχουμε σήμερα ; Με κάποια άθλια που τα μισά είναι κακάσχημα και τα άλλα μισά είναι κάτι παράξενα γεωμετρικά σχήματα που δεν αναγνωρίζεται καν ότι απεικονίζουν χαμαιλέοντα (κάποια είναι λες και απεικονίζουν ψάρι).
    Ακριβώς αυτό άθλιο το καινούργιο logo, Άσχημα επίσης και τα καινούργια logo των διανομών. Tο παλιό logo του tumbleweed είναι πολύ καλύτερο.

    Έχει πέσει πολύ κράξιμο και στο reddit ελπίζω να το ξανασκεφτούν και να αφήσουν τα παλιά.

  13. #1963
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Μηνύματα
    3.225
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49997/4997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    24,4(dB) / (dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από linkdesink Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς αυτό άθλιο το καινούργιο logo, Άσχημα επίσης και τα καινούργια logo των διανομών. Tο παλιό logo του tumbleweed είναι πολύ καλύτερο.

    Έχει πέσει πολύ κράξιμο και στο reddit ελπίζω να το ξανασκεφτούν και να αφήσουν τα παλιά.
    Το OpenSUSE είχε το καλό ότι ασχολούταν πάντα με το software και το να παρέχουν την καλύτερη δυνατή εμπειρία και όχι με "πολιτικές" χαζομάρες (δεν ξέρω πόσο καιρό παρακολουθείς το φόρουμ αλλά αν είσαι παλιός θα με έχεις ακούσει να κράζω πολλές φορές το fedora και το debian που δίνουν το wodim / cdrkit που είναι για τα σκουπίδια αντί για το cdrecord / cdrtools). Τα τελευταία 2 - 3 χρόνια όμως και αυτοί άρχισαν να ασχολούνται με πολιτικές ορθότητες, woke, και γενικά χαζομάρες. Το Leap άλλαξε 2 -3 φορές όνομα, 2 - 3 φορές αριθμό εκδόσεων, τώρα θα αλλάξει και πάλι όνομα. Τώρα να αλλάξουμε το logo. Γενικά δηλαδή άρχισαν να ασχολούνται με χαζομάρες και να ξεφεύγουν. Εντωμεταξύ αρέσκονται να σου θυμίζουν συνέχεια ότι είναι do-ocracy (που όντως παλιά ήταν) και ότι αν δεν σου αρέσει κάτι, βοήθα να το αλλάξεις, αλλά ό,τι πας να αλλάξεις, θα περάσει μόνο αν έχει σχέση με αυτές τις χαζομάρες τους.
    "I like offending people, because I think people who get offended should be offended" - Linus Torvalds

    "Παλιά είχαμε φτωχούς οι οποίοι ζούσανε σε φτωχογειτονιές. Τώρα, η οικονομικά δυσπραγούσα τάξη
    κατέχει στέγες υποδεέστερης ποιότητας σε υποβαθμισμένα αστικά κέντρα" - George Carlin
    Γα.... την πολιτική ορθότητα.

  14. #1964
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.616
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    Πού είναι το νέο logo να το δούμε;
    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

  15. #1965
    Εγγραφή
    30-03-2008
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    207
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από imitheos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το OpenSUSE είχε το καλό ότι ασχολούταν πάντα με το software και το να παρέχουν την καλύτερη δυνατή εμπειρία και όχι με "πολιτικές" χαζομάρες (δεν ξέρω πόσο καιρό παρακολουθείς το φόρουμ αλλά αν είσαι παλιός θα με έχεις ακούσει να κράζω πολλές φορές το fedora και το debian που δίνουν το wodim / cdrkit που είναι για τα σκουπίδια αντί για το cdrecord / cdrtools). Τα τελευταία 2 - 3 χρόνια όμως και αυτοί άρχισαν να ασχολούνται με πολιτικές ορθότητες, woke, και γενικά χαζομάρες. Το Leap άλλαξε 2 -3 φορές όνομα, 2 - 3 φορές αριθμό εκδόσεων, τώρα θα αλλάξει και πάλι όνομα. Τώρα να αλλάξουμε το logo. Γενικά δηλαδή άρχισαν να ασχολούνται με χαζομάρες και να ξεφεύγουν. Εντωμεταξύ αρέσκονται να σου θυμίζουν συνέχεια ότι είναι do-ocracy (που όντως παλιά ήταν) και ότι αν δεν σου αρέσει κάτι, βοήθα να το αλλάξεις, αλλά ό,τι πας να αλλάξεις, θα περάσει μόνο αν έχει σχέση με αυτές τις χαζομάρες τους.
    Είμαι αρκετά παλιός και τα τα έχω διαβάσει αυτα που έχεις γράψει κατα καιρούς και συμφώνω απόλυτα. Ο βασικότερος λόγος που χρησιμοποίω opensuse είναι αυτός ότι προσπαθόυσαν να δώσουν την καλύτερη εμπείρια χρήσης χώρις ηλίθιους δογματισμούς μονο free software ή με τον να διαφημίζουν νέες τεχνολογίες που κάποιες φορές δεν είναι ακόμα έτοιμες σαν έτοιμες για καθημερινή χρήση βλέπε fedora.

    Γενικά αρχίζουν και ξεφεύγουν και αυτοί διάβαζα τις προάλλες τον Richard Brown να λέει ότι θέλουν μόνο contributors και όχι απλούς χρήστες, και ότι οι χρήστες του leap είναι παράσιτα γιατί χρησιμοποιουν την βάση σου SLES χωρίς να πληρώνουν και δεν δίνουν πίσω contributions και άλλα ωραία τέτοια.

    Εντωμετάξυ θέλουν καινούργιους contributors, αλλά τους έχω δει να αποθαρύνουν καίνουργιους υποψήφιους αν δεν συμφωνούν με τις αλλαγές που θέλουν να κάνουν, το οποίο do-ocracy ισχύει μόνο σε αυτά που θέλουν εκείνοι.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GoofyX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πού είναι το νέο logo να το δούμε;
    Μπορείς να το δεις εδώ έχει και τα τρία που ισοβαθμίσαν για το tumbleweed.

    https://www.phoronix.com/news/openSUSE-New-Logo

Σελ. 131 από 131 ΠρώτηΠρώτη ... 111121126129130131

Παρόμοια Θέματα

  1. Το thread του VirtualBox
    Από WAntilles στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 1713
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-12-20, 07:55
  2. Το thread του Slackware
    Από dou13 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 340
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-03-12, 06:02
  3. Κυκλοφορία του OpenSUSE 11.1
    Από MNP-10 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-12-08, 16:18
  4. Κυκλοφορία του OpenSUSE 11.0
    Από MNP-10 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-08, 01:35
  5. Σύγχρονα χαρακτηριστικά στο Desktop του OpenSuSE 10.1
    Από xaxa1982 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-06, 03:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας