Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 23
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Αγαπητοί συνφορουμίτες

Εγώ και η οικογένειά μου είμαστε συνδρομητές της ΟΝ από τον Σεπτέβρη του 2008, στο πακέτο "όλα σε ένα". Σε σχέση με την πλειονότητα των συνφορουμιτών, είμαστε light χρήστες: ζητάμε τηλέφωνο και Inrenet για να βλέπουμε τα e-mail μας. Ούτε torrent, ούτε φοβερές και τρομερές ταχύτητες download, εντελώς απλά πράγματα.

Οι υπηρεσίες που μας παρέχονται είναι κάτω του μετρίου, με συνακροάσεις και συχνές βλάβες και απροειδοποίητες διακοπές στην τηλεφωνική σύνδεση. Το δε ιντερνετ έχει πάντα 250-550 kbs bandwith.

Δεν διαματηρηθήκαμε ποτέ για όλα αυτά.

Συνέβη όμως ένα περιστατικό το οποίο μας έκανε έξαλλους. Ο λογαριασμός του Δεκεμβρίου (ύψους 42.83 ευρο) παρέπεσε και δεν πληρώθηκε. Στις 13/2/09 η εταιρία στέλνει μήνυμα στο κινητό μου για την εξόφληση. Στις 15/2/09 λαμβάνουμε τον λογαριασμό Ιανουαρίου, ο οποίος περιέχει ως ανεξώφλητο και το επίμαχο ποσόν. Στις 16/2/09 το σύνολο εξωφλείται στα ΕΛΤΑ Γαλατσίου. Στις 25/2/09 το απόγευμα η εταιρία βάζει φραγή εξερχομένων κλησεων στο τηλέφωνό μου. Επικοινωνούμε 2 φορές με το τεχνικό τμήμα το ίδιο βράδυ, όπου απαντούν πως έγινε λάθος του συστήματος το οποίο δεν ενημερώθηκε για την εξώφληση και πως το πρόβλημα θα λυθεί σε λίγες ώρες. Σήμερα 26/2/09 το πρωί, τρίτη επικοινωνία με την εταιρία, ξανά τα ίδια, και τελικά αποκατάσταση της σύνδεσης μετά τις 10 το πρωί. Αποτέλεσμα: 15 περίπου ώρες χωρίς τηλέφωνο "επειδή δεν ενημερώθηκε το σύστημα".

Ζήτησα την διακοπή της σύνδεσης μου με την ΟΝ για αλλαγή παρόχου, αλλά υπάρχει ένας όρος στα "ψιλά γράμματα" του συμβολαίου που υπογράψαμε, ο οποίος λέει πως αν ο πελάτης διακόψει την σύνδεση χωρίς ευθύνη της εταιρίας, πληρώνει τα πάγια μέχρι την συμπλήρωση ενός έτους.

Ερωτώ:
    1) Έχει δικαίωμα η εταιρεία να διακόψει απροειδοποίητα την σύνδεση?
    2) Πως προστατεύομαι εγώ, ο απλός καταναλωτής από τέτεοις αυθαιρεσίες?
    3) Η απροειδοποίητη διακοπή συνιστά "ευθύνη της εταιρίας", οπότε δικαιούμαστε να διακόψουμε το συμβόλαιο χωρίς να πληρώσουμε επιπλέον?
    4) Έχει συμβεί σε άλλους αυτο?

Είναι κρίμα που το πρώτο μήνυμά μου σε αυτό το φόρουμ είναι διαμαρτηρία, αλλά δεν έχω κάπου αλλού να αποτανθώ.

Ευχαριστώ

Φραγκίσκος Κουτελιέρης
    Επ.Καθ. Τμήματος Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων Παν/μιου Ιωαννίνων,
    e-mail: fkoutel@cc.uoi.gr
    url: http://www.env.uoi.gr/frank

Downloads
    28
    Uploads
    1
    κοιτα, πριν μερικους μηνες αν καθυστερουσες 1 μερα σου εκοβαν το τηλ..οταν πληρωνεις απο ΕΛΤΑ θα ξερεις οτι πρεπει να πληρωθουν μετα απο 3 μερες.αυτο ειναι κανονας!τωρα για τις υπηρεσιες δεν ξερω, εγω προβλημα δεν εχω!!

Περιοχή
    Greece
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    49999/4996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    Technicolor TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 13,9(dB)
    Το ίδιο έγινε και σε μένα πριν 2 μήνες... ο λογαριασμός του Νοεμβρίου νομίζω, δεν πληρώθηκε γιατί είχα τρεξίματα με την γυναίκα μου στα νοσοκομεία (το τελευταίο πράγμα που σκεφτόμουν λοιπόν ήταν οι λογαριασμοί.. ήρθε ο επόμενος λογαριασμός ο οποίος έληγε Τρίτη (δεν θυμάμαι ημερομηνίες) και φυσικά διπλός... Πέμπτη είδα ότι δεν είχα αφήσει λεφτά μέσα στον λογαριασμό μου για να τον πλήρωνα μέσω easypay οπότε λέω θα τον πληρώσω δευτέρα μια μέρα πριν λήξει μιας και δευτέρα θα έμπαιναν χρήματα.. Πέμπτη βράδυ προσπαθούσε η γυναίκα μου να πάρει τους γονείς της Θεσσαλονίκη αλλά μίλαγε συνεχώς... μετά απο λίγη ώρα καταλάβαμε πως κάποιο πρόβλημα υπάρχει αλλά φανταστήκαμε ότι είχε πρόβλημα προσωρινό η on... την επόμενη μέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (το τονίζω) κόπηκε internet και τηλεόραση.. τόνισα το Παρασκευή απόγευμα γιατί παρασκευή απόγευμα τι εναλλακτικές έχεις να πληρώσεις μέχρι την Δευτέρα αν για κάποιο λόγο δεν μπορείς μέσω easypay? .. φυσικά έγινε χαμός γιατί 1) Επρόκειτο για έναν και μόνο απλήρωτο λογαριασμό καθώς ο δεύτερος δεν είχε λήξει..
    2) Δεν με προειδοποίησε κανείς
    3) Όπως και να χει θεωρώ απαράδεκτο να σε αφήνουν χωρίς τηλέφωνο-internet-τηλεόραση (με καθηλωμένο άνθρωπο σπίτι) Παρασκευή χωρίς να σου δίνουν καμιά εναλλακτική να πληρώσεις..
    4) Με δούλεψαν όταν αναγκάστικα να πληρώσω μέσω πιστωτικής στο easypay ότι άν το έκανα έστω και ΣΚ θα με επανενεργοποιούσαν αλλά μόλις πλήρωσα μου είπαν ένα ωραιότατο "ωραία μέχρι Δευτέρα το πρωί θα είναι οκ" φυσικά έγινε χαμός και μετά απο πολλά τηλέφωνα ενεργοποιήθηκε το τηλ την Κυριακή...

Αυτό που ευχαριστήθηκα στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι ότι ήρθε ο αδερφός μου την Παρασκευή βράδυ για επίδειξη της ON ώστε να βάλει και αυτός.. φυσικά όταν είδε τι είχε γίνει και εφόσον ο συγκεκριμένος άνθρωπος λείπει συνεχώς επαρχία όπου μένει βδομάδες συνήθως και ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΈΣ πληρώνει αναγκαστικά κάθε δεύτερο μήνα, λάκισε.. πως είναι δυνατόν ήταν η απορία του να στο κόψουν με έναν λογαριασμό? δηλαδή εγώ που λείπω συνέχεια θα το βρήσκω κάθε 2 μήνες κομμένο? .. τι να του απαντήσεις?..
    Δυστυχώς αυτή ήταν σοβαρή παραφωνία για μένα σε μια εταιρεία που κατα τα άλλα δεν έχω παράπονο απ τις υπηρεσίες της.. αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση με φτάσανε ένα βήμα πριν την διακοπή και με έκαναν να υποσχεθώ στον εαυτό μου πως αν κάποιος δώσει triple play (εκτός ΟΤΕ) αν αυτό δεν το έχουν διορθώσει θα φύγω άμμεσα...
    Σας αρέσει η rock μουσική? Absolute Rock στην διεύθυνση http://www.absolute-rock.com

Περιοχή
    Θεσσαλλλλονίκη
    Downloads
    39
    Uploads
    14
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    200000/200000
    ISP
    HCN - OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    asus,vigor
    SNR / Attn
    11.5(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τα μικρά γραμμάτα στο συμβόλαιο αναφέρουν και αυτο, το ότι δηλάδη αν δεν πληρώσεις έχουν δικαίωμα να σου κόψουν την πρόσβαση χωρίς καμία ειδοποίηση,

Και κακά τα ψέματα εδώ μιλάμε για δυο μήνες απλήρωτο λογαριασμό
    επιχειρήματα 4ου τύπου

Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ειναι αληθεια οτι οταν το κοβουν χωρις ειδοποιηση ειναι πολυ κακο...ενα μηνυμα ή ενα τηλεφωνο ειναι αρκετα ετσι ωστε να μας σεβαστουν...αλλα απο την αλλη οικονομικη κριση εχουμε..θελουν τα λεφτα στην ωρα τους..Παντως σε συγγενη μου που επισης του το εκοψαν,με e-banking και ενα fax στην on ενεργοποιηθηκε ξανα σε 2 ωρες...Οποτε αυτο συστηνω για αμεση ενεργοποιηση σε οσους απο μας το παθουμε αυτο στο μελλον και εχουμε την δυνατοτητα για αμεση πληρωμη ( που δυσκολα να μην το παθουμε...Ελληνες ειμαστε και θελουμε να πληρωνουμε και λιγο καθυστερημενα...ιδιαιτερα οταν δεν μας χρεωνουν για την καθυστερηση )..

Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    199999/19999
    ISP
    Ote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    SNR / Attn
    7,8(dB) / 0,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Πριν ένα χρόνο περίπου ένας γνωστός μου που έχει Οn είχε να πληρώσει περίπου 8 μήνες.
    Φυσικά του ερχόταν ο λογαριασμός κάθε μήνα και μα τα χρωστούμενα από τους προηγούμενους,
    (αλλά ο φίλος καλοπληρωτής)έλεγε αφού έχω τηλέφωνο και ΝΕΤ άστους θα με ξεχάσουν.
    Έλα όμως που δεν τον ξέχασαν και μετά από 8 μήνες, του τα κόψανε και ήταν το χρέος στα 750 ευρώ.
    (πάγια 8 μηνών + κλήσεις σε κινητά + ταινίες)
    Και από κι που το 'παιζε έξυπνος του 'ρθε ο θάνατος.
    Έπρεπε να τα πληρώσει και μάλιστα όλο το ποσό χωρίς δόσεις.
    Είχε μάλιστα και το θάρρος να πάει από τα γραφεία της Οn (Σωρού 4) και να λέει με σθένος αφού δεν το πλήρωνα γιατί δεν το κόβατε και το αφήσατε να ανέβει τόσο ψηλά;

Τι να πεις τώρα δεν πιανόμαστε πουθενά.

Σόρυ για το μακροσκελές ποστ.

Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Απο το MyOn παντως μπορεις εκτος απο τα email σου να βλέπεις και το υπολοιπο και την αναλυση του λογαριασμου σου, για να μην υπάρχει όλη αυτή η ταλαιπωρία

Περιοχή
    Αθηνα
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/640
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΙΓΑΛΕΩ
    to myon ειναι μια πολυ καλη καινοτομια της εταριας. μπορεις να ενημερωνεσια σχεδον για τα παντα οσο αναφορα τον λογαριασμο σου

Περιοχή
    Greece
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    49999/4996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    Technicolor TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 13,9(dB)
    sdikr αν εννοείς εμένα στην περίπτωση μου μιλάμε για έναν απλήρωτο μήνα όχι 2.. ο δεύτερος δεν είχε λήξει είπαμε το ίδιο κατάλαβα και για τον fkoutel άρα δεν καταλαβαίνω για ποιόν ακριβώς μιλάς όταν λες για 2 μήνες απλήρωτο λογαριασμό.... τα περί γραμμάτων και υπογραφών είναι άσχετα γιατί είδες κανέναν να λέει πως δεν είναι νόμιμο αυτό που έκαναν η πως δεν έχουν δικαιολογία? αυτό σχολιάζουμε η αν είναι απαράδεκτη κίνηση? αμα ηταν παράνομη θα ενεργούσαμε αλλιώς απ την γκρίνια.. το ότι κάτι είναι νόμιμο δεν το κάνει αυτόματα και σωστό ή ηθικό.. όταν λοιπόν θα λείπεις το καλοκαίρι και θα περάσουν κάποιες μέρες αφού θα χουν λήξει οι λογαριασμοί αν σου κόψουν τα πάντα εσύ πες ότι είναι λογικό γιατί είναι νόμιμο.. εγώ πάλι όχι..

όπως και να χει το ότι μένω αφού έχει λήξει εδώ και κοντά 1 χρόνο το 12μηνό μου είναι καθαρά για 2 λόγους .. οι καλές υπηρεσίες και η tv .. αυτά τα 2 αντισταθμίζουν και φέρνουν τα πράγματα κάπως στα ίσια τους γιατί δεν κρύβω πως εκείνες τις μέρες μπήκα σε διαδικασία διακοπής (υπάρχει και σχετικό αίτημα μου στο myon προς ενημέρωση για την διαδικασία) και επαναλαμβάνω πως πέρα απ αυτό το ατυχές γεγονός δεν έχω κανένα άλλο παράπονο..

........Auto merged post: Craven πρόσθεσε 10 λεπτά και 8 δευτερόλεπτα αργότερα ........

jim68 αυτό είναι το άλλο άκρο... αλλά γιατί πρέπει να είναι όλα στα άκρα? ή να σε ξεχνάνε για μήνες ή να σε θυμούντε λίγες μέρες μετά τον πρώτο μήνα (που μπορεί να έλειπες λίγες μέρες ρε αδερφέ) μέση λύση δεν υπάρχει?

Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billing Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο το MyOn παντως μπορεις εκτος απο τα email σου να βλέπεις και το υπολοιπο και την αναλυση του λογαριασμου σου, για να μην υπάρχει όλη αυτή η ταλαιπωρία
    Ναι σωστό και αυτό.. μόνο που το Myon έχει ένα μεγάλο bug που τους έχω πάρει πόσα τηλεφωνα εδώ και 2 χρόνια να μου το φτιάξουν αλλά... ακόμα το φτιάχνουν..
    Βλέπεις όταν έκανα την παραγγελία τηλεφωνικά το username που μου έφτιαξαν το άκουσε λάθος η κοπέλα (άκουσε traven αντί για craven) .. με αποτέλεσμα αυτό να είναι και το βασικό μου Mail.. traven@ontelecoms.gr.. εγώ ο έξυπνος αντί να φτιάξω και το craven πήγα και άλλαξα το username μου σε craven απ το myon (αφού μπορούσα γιατί όχι? έ απο εκείνη την στιγμή και για 2 χρόνια τώρα δεν μπορώ να δώ το υπόλοιπο λογαριασμού καθώς σε εκείνη την επιλογή παίρνω το μήνυμα "η υπηρεσία σας δεν έχει ενεργοποιηθεί" .. όλα τα άλλα είναι οκ.. τους πήρα πόσα τηλ, τους είπα και πιθανή αιτία καθότι προγραμματιστής (φαντάζομαι τον συγκεκριμένο πίνακα στο υπέροχο billing τους το έχουν συνδεδεμένο με username και όχι userid) αλλά τίποτα... προσπάθησα να ξαναλλάξω σε traven αλλά... "υπάρχει ήδη" ...
    Οπότε συμβουλή... προσέξτε μην αλλάξετε username μέσα απ το myon.. την κάτσατε :P
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Craven : 28-02-09 στις 17:48. Αιτία: auto merged post
    Σας αρέσει η rock μουσική? Absolute Rock στην διεύθυνση http://www.absolute-rock.com

Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14972/1023
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΓΛΥΦΑΔΑ
    SNR / Attn
    10 d(dB) / 28 d(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fkoutel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητοί συνφορουμίτες

Εγώ και η οικογένειά μου είμαστε συνδρομητές της ΟΝ από τον Σεπτέβρη του 2008, στο πακέτο "όλα σε ένα". Σε σχέση με την πλειονότητα των συνφορουμιτών, είμαστε light χρήστες: ζητάμε τηλέφωνο και Inrenet για να βλέπουμε τα e-mail μας. Ούτε torrent, ούτε φοβερές και τρομερές ταχύτητες download, εντελώς απλά πράγματα.

Οι υπηρεσίες που μας παρέχονται είναι κάτω του μετρίου, με συνακροάσεις και συχνές βλάβες και απροειδοποίητες διακοπές στην τηλεφωνική σύνδεση. Το δε ιντερνετ έχει πάντα 250-550 kbs bandwith.

Δεν διαματηρηθήκαμε ποτέ για όλα αυτά.

Συνέβη όμως ένα περιστατικό το οποίο μας έκανε έξαλλους. Ο λογαριασμός του Δεκεμβρίου (ύψους 42.83 ευρο) παρέπεσε και δεν πληρώθηκε. Στις 13/2/09 η εταιρία στέλνει μήνυμα στο κινητό μου για την εξόφληση. Στις 15/2/09 λαμβάνουμε τον λογαριασμό Ιανουαρίου, ο οποίος περιέχει ως ανεξώφλητο και το επίμαχο ποσόν. Στις 16/2/09 το σύνολο εξωφλείται στα ΕΛΤΑ Γαλατσίου. Στις 25/2/09 το απόγευμα η εταιρία βάζει φραγή εξερχομένων κλησεων στο τηλέφωνό μου. Επικοινωνούμε 2 φορές με το τεχνικό τμήμα το ίδιο βράδυ, όπου απαντούν πως έγινε λάθος του συστήματος το οποίο δεν ενημερώθηκε για την εξώφληση και πως το πρόβλημα θα λυθεί σε λίγες ώρες. Σήμερα 26/2/09 το πρωί, τρίτη επικοινωνία με την εταιρία, ξανά τα ίδια, και τελικά αποκατάσταση της σύνδεσης μετά τις 10 το πρωί. Αποτέλεσμα: 15 περίπου ώρες χωρίς τηλέφωνο "επειδή δεν ενημερώθηκε το σύστημα".

Ζήτησα την διακοπή της σύνδεσης μου με την ΟΝ για αλλαγή παρόχου, αλλά υπάρχει ένας όρος στα "ψιλά γράμματα" του συμβολαίου που υπογράψαμε, ο οποίος λέει πως αν ο πελάτης διακόψει την σύνδεση χωρίς ευθύνη της εταιρίας, πληρώνει τα πάγια μέχρι την συμπλήρωση ενός έτους.

Ερωτώ:
    1) Έχει δικαίωμα η εταιρεία να διακόψει απροειδοποίητα την σύνδεση?
    2) Πως προστατεύομαι εγώ, ο απλός καταναλωτής από τέτεοις αυθαιρεσίες?
    3) Η απροειδοποίητη διακοπή συνιστά "ευθύνη της εταιρίας", οπότε δικαιούμαστε να διακόψουμε το συμβόλαιο χωρίς να πληρώσουμε επιπλέον?
    4) Έχει συμβεί σε άλλους αυτο?

Είναι κρίμα που το πρώτο μήνυμά μου σε αυτό το φόρουμ είναι διαμαρτηρία, αλλά δεν έχω κάπου αλλού να αποτανθώ.

Ευχαριστώ

Φραγκίσκος Κουτελιέρης
    Επ.Καθ. Τμήματος Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων Παν/μιου Ιωαννίνων,
    e-mail: fkoutel@cc.uoi.gr
    url: http://www.env.uoi.gr/frank

Same case, μια διαφορα, σε μερικές ώρες ήμουν οκ

Downloads
    0
    Uploads
    0
    μην περιμενετε το γραμμα, μπητε στο myon δειτε το λογαριασμο και πληρωστε μεσω τραπεζα πειραιως, 2-3 λεπτα διαδικασια ειναι, με ΕΛΤΑ δεν βγαζεις ακρη

οσο για το αλλο, ισχυει με ολες τις εταιρειες, για ενα χρονο σε δεσμευει

Περιοχή
    Athens
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    11350/850
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    SNR / Attn
    9(dB) / 35(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billing Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αλλά αυτό δε σημαίνει ότι οι λογαριασμοί τους θα φτάνουν σπίτι μου μετά τη λήξη τους (standard συμβαίνει αυτό)!

Εγώ δεν βλέπω το mail μου στην on και το έχω ρυθμίσει να μου προωθεί τα mail σε άλλο acount, δε μπαίνω σχεδόν ποτέ στο myOn παραμόνο για αλλαγή του profile και δε μου είπαν ποτέ ότι έχω υποχρέωση να βλέπω το λογαριασμό μου από το myOn όταν υπολογίζω ότι ίσως ήρθε η ώρα να πληρώσω.

Περιοχή
    Μοσχάτο-Αθήνα
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14496/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    5(dB) / 29(dB)
    Προσωπικά δεν μου έχει έρθει ποτέ (εδώ και 2 χρόνια που είμαι Ον ) καθυστερημένα λογαριασμός. Μου έρχεται στις 2 με 3 του μηνός για πληρωμή στις 13-16 του ίδιου μήνα.
    Γνώμη μου είναι ότι το πρόβλημα υπάρχει στα ΕΛΤΑ και όχι στην Ον...
    Semper Fi !!!
    Η Ευρώπη είναι ακόμα μακριά...

Downloads
    28
    Uploads
    1
    για αυτο υπαρχει και το easypay!!

Περιοχή
    Ν. Ιωνία
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mb/100Mb
    ISP
    Inalan
    Μάλλον δεν βάλαν μυαλό από το κράξιμο, κόψαν προχθές την σύνδεση ενώ είχε πληρωθεί, και κάναν 2 μέρες να το ξανασυνδέσουν... Τώρα που δεν φεύγουν πελάτες λόγω τεχνικών προβλημάτων, θα πρέπει να τους διώξουν λόγω λογιστηρίου;
    Όταν είχατε PSTN, είχα ISDN. Όταν περιμένατε να πάει 22:00 για να πληρώσετε μισή χρονοχρέωση, εγώ είχα flat rate GPRS. Όταν βάλατε ADSL Shared LLU, εγώ είχα SDSL full LLU. Όταν αναβαθμίσατε σε 2play ADSL2, εγώ είχα 3play ADSL2+ Annex M. Kαι τώρα που ψάχνετε για VDSL, εγώ έχω ήδη FTTH.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-02-09, 20:20
  2. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ της FORTHNET
    Από geodiamant στο φόρουμ Nova
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-09-08, 08:39
  3. Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-12-07, 09:22
  4. Απαράδεκτη συμπεριφορά oteshop
    Από mourgos στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-07, 13:21