Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Γειά σας παιδιά,
    Είμαι κάτοχος ενός SE G900. Ολα πήγαιναν καλά μεχρι που σήμερα το βράδυ πήγα να κάνω backup (κάτι που κάνω συχνά πχ. το τελευταίο μου ήταν πριν απο 1 εβδομάδα) και όσες φορες κ αν δοκίμασα πάντα στο τέλος μου έβγαζε ενα μύνημα λάθους κ οτι το backup απέτυχε. Επίσης έλεγε οτι διακόπηκε απο το κινητό.
    Αυτό έγινε όλες τις φορες που δοκίμασα κ συγκεκριμένα λίγο πριν ολοκληρωθεί το backup (η μπάρα ήταν στο 95% όλες τις φορές, κ μετά μου έβγαζε το μηνυμα λάθους).
    Επίσης δοκίμασα να αλλάξω τα στοιχεία που θα έκανα backup αλλα πάλι τα ίδια.
    Τέλος, δοκίμασα να εγκαταστήσω απο την αρχή το PcSuite της SE.(Τελευταία version).

    ΥΓ. Πρέπει να κάνω καινούργιο backup, δεν θέλω να επιστρεψω στο προηγούμενο διότι θα χάσω αρκετά πράγματα. (Το λέω σε περίπτωση που το σκεφτεί καποιος).

    help me please...

  2. #2
    Εγγραφή
    23-03-2009
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    δοκίμασε να κάνεις ένα backup την κάθε κατηγορία ξεχωριστά. ΠΧ τις επαφές, τα μηνύματα και θα δεις που κολλάει. το πιο πιθανο είνα να κολλάει στις εφαρμογές τρίτων.
    Διαφορετικά κανε ένα backup τις επαφές, τα sms και το ημερολόγιο στην κάρτα μνήμης και όλα τα άλλα αντιγράφονται.

Παρόμοια Θέματα

  1. sony ericsson G900 wlan
    Από kom στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-03-09, 12:06

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας