Σελ. 12 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 2710111213141722 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 166-180 από 418
  1. #166
    Εγγραφή
    12-01-2008
    Περιοχή
    Στον Αστερισμό Των Πλειάδων
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    2.407
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimstog Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχεις δίκιο εδώ. Κανένας δεν είπε ότι για να ασχοληθεί κάποιος με το Linux θα πρέπει να είναι εξπέρ. Απλά ότι θα πρέπει να είναι διατεθιμένος να μάθει κάποια καινούρια πράγματα. Και μάλιστα δεν υπάρχει καμία διανομή, όσο "κονσολάτη" και να είναι που απευθύνεται επίσημα σε έμπειρους μόνο χρήστες - απλά αλλάζει το μέγεθος του "manual/wiki" της
    Διαφωνώ εδώ ντοκτόρ. Βλέπεις πως πολλοί νέοι χρήστες δεν θέλουν την κονσόλα. Για πές σε κάποιον από αυτούς να στήσει Arch που είναι όλο εξ αρχής με κονσόλα και μόνον.
    Τι απάντηση πιστεύεις πως θα πάρεις?

  2. #167
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    3.581
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Router
    Netgear DG834G v4
    Μα αν δεν είχε γνώσεις κονσόλας και κατάφερνε τελικά να στήσει arch δεν θα μπορούσε να το συντηρήσει αργότερα. Οπότε είναι λογικά να απαιτεί το arch γνώσεις κονσόλας.

    ........Auto merged post: p0k0p1k0s πρόσθεσε 0 λεπτά και 55 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Επίσης δεν είναι το arch για νέους χρήστες εκτός και αν έχουν ρίξει πολύ διάβασμα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Caret : 01-04-09 στις 20:12. Αιτία: auto merged post

  3. #168
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Φάληρο Θεσ/νίκης
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.751
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    14526/1014
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    3com Officeconnect
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giannis12a Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαφωνώ εδώ ντοκτόρ. Βλέπεις πως πολλοί νέοι χρήστες δεν θέλουν την κονσόλα. Για πές σε κάποιον από αυτούς να στήσει Arch που είναι όλο εξ αρχής με κονσόλα και μόνον.
    Τι απάντηση πιστεύεις πως θα πάρεις?
    Το δεν "θέλω" δεν σημαίνει "δεν μπορώ".

    Να μου πεις ότι η γραφική εγκατάσταση είχε κάποιο τρομερό πλεονέκτημα να πω, ναι, ας υπάρχουν μόνο γραφικοί installer. Ειδικά για το Arch (δεν ξέρω για άλλες διανομές, για αυτό το αναφέρω), ο έστω και console-based installer είναι υπόθεση μισής ώρας και μάλιστα τυφλοσούρτης. Τώρα, εάν κάποιος δεν θέλει να μάθει καν τί είναι partition, ε, νομίζω ο γραφικός ή κονσολάτος installer είναι το μικρότερο πρόβλημα στην περίπτωση του.
    Καλοί οι εναλλακτικοί, αλλά βαρέθηκα να τους εκπαιδεύω.

    Βαρεθήκατε να ακούτε τους δίσκους σας να δουλεύουν συνέχεια; Βάλτε Linux !

  4. #169
    Εγγραφή
    12-01-2008
    Περιοχή
    Στον Αστερισμό Των Πλειάδων
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    2.407
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Path Level
    Interleaved
    Μα εδώ οι περισσότεροι σου λένε πως δεν θέλουν να χρησιμοποιήσουν καθόλου κονσόλα, εγκατάσταση θα κάνουν? Και ας είναι μισή ώρα , σε αυτή την μισή ώρα θα πρέπει να γίνουν ένα σωρό ρυθμίσεις. Κι εγώ συμφωνώ πως πλέον με τους οδηγούς είναι στράτα-στρατούλα , αλλά κακά τα ψέματα ή θα πρέπει να ξέρεις καλά από υπολογιστές ή να ξέρεις τουλάχιστον καλά την κονσόλα.

  5. #170
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giannis12a Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα εδώ οι περισσότεροι σου λένε πως δεν θέλουν να χρησιμοποιήσουν καθόλου κονσόλα, εγκατάσταση θα κάνουν? Και ας είναι μισή ώρα , σε αυτή την μισή ώρα θα πρέπει να γίνουν ένα σωρό ρυθμίσεις. Κι εγώ συμφωνώ πως πλέον με τους οδηγούς είναι στράτα-στρατούλα , αλλά κακά τα ψέματα ή θα πρέπει να ξέρεις καλά από υπολογιστές ή να ξέρεις τουλάχιστον καλά την κονσόλα.

    OMG και 3ΛΟΛ...Θα ηθελα να γραψω το τι ξερει ο καθενας μας ,αλλα δεν το γραφω ....Ντρεπομαι...
    Εσυ ξερεις απο υπολογιστες-πως την οριζεις δηλαδη την εννοια αυτη?
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  6. #171
    Εγγραφή
    12-01-2008
    Περιοχή
    Στον Αστερισμό Των Πλειάδων
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    2.407
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων

    OMG και 3ΛΟΛ...Θα ηθελα να γραψω το τι ξερει ο καθενας μας ,αλλα δεν το γραφω ....Ντρεπομαι...
    Εσυ ξερεις απο υπολογιστες-πως την οριζεις δηλαδη την εννοια αυτη?
    Την τύφλα μου την μαύρη ξέρω , αλλά μπορώ να χειριστώ την κονσόλα και είχα όρεξη να μάθω - ασχοληθώ και τέλος να στήσω το Arch από το μηδέν.

  7. #172
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Φάληρο Θεσ/νίκης
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.751
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    14526/1014
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    3com Officeconnect
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giannis12a Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα εδώ οι περισσότεροι σου λένε πως δεν θέλουν να χρησιμοποιήσουν καθόλου κονσόλα, εγκατάσταση θα κάνουν? Και ας είναι μισή ώρα , σε αυτή την μισή ώρα θα πρέπει να γίνουν ένα σωρό ρυθμίσεις. Κι εγώ συμφωνώ πως πλέον με τους οδηγούς είναι στράτα-στρατούλα , αλλά κακά τα ψέματα ή θα πρέπει να ξέρεις καλά από υπολογιστές ή να ξέρεις τουλάχιστον καλά την κονσόλα.
    Μα δεν διαφωνούμε. Το "δεν θέλω" είναι μία δήλωση που δεν επιδέχεται επιχειρημάτων.

    Πληροφοριακά πάντως, εάν δεν είχε πρόβλημα η εγκατάσταση του Arch (με το klibc, στην 2008.6) και δεν είχε πρόβλημα με το enumeration των δίσκων η μητρική μου (άτιμη GIGABYTE), την πρώτη φορά που έβαλα Arch θα είχα κάνει μισή ώρα - χωρίς να έχω καμία προηγούμενη γνώση κονσόλας, linux, Χ, κλπ. Ούτε ls δεν ήξερα να κάνω. Την ίδια ακριβώς μισή ώρα έκανε και φίλος μου με σχετικές ίδιες γνώσεις περί υπολογιστή που έβαλε Ubuntu (μπήκε πραγματικά απροβλημάτιστα, ακόμα και το ασύρματο). Τί διαφορά έχουν λοιπόν τα δύο; Κατά τη γνώμη μου, καμία.
    Καλοί οι εναλλακτικοί, αλλά βαρέθηκα να τους εκπαιδεύω.

    Βαρεθήκατε να ακούτε τους δίσκους σας να δουλεύουν συνέχεια; Βάλτε Linux !

  8. #173
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Τότε προς τι όλοι αυτοί οι αφορισμοί, από μερικούς σε αυτό το θέμα αλλά και σε άλλα, όσον αφορά διανομές τύπου Ubuntu, Xubuntu, Bubuntu και δεν ξέρω εγώ-ούντου, για τις διάφορες ευκολίες που αυτές παρέχουν στους χρήστες και πόσο αυτοί είναι αδαείς που τις χρησιμοποιούν αντί κάποιων άλλων βαρβάτων που δεν καταδέχονται να δουλέψουν στον αυτόματο πιλότο;

  9. #174
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Φάληρο Θεσ/νίκης
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.751
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    14526/1014
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    3com Officeconnect
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τότε προς τι όλοι αυτοί οι αφορισμοί, από μερικούς σε αυτό το θέμα αλλά και σε άλλα, όσον αφορά διανομές τύπου Ubuntu, Xubuntu, Bubuntu και δεν ξέρω εγώ-ούντου, για τις διάφορες ευκολίες που αυτές παρέχουν στους χρήστες και πόσο αυτοί είναι αδαείς που τις χρησιμοποιούν αντί κάποιων άλλων βαρβάτων που δεν καταδέχονται να δουλέψουν στον αυτόματο πιλότο;
    Δεν μπορώ να μιλήσω για τους αφορισμούς των άλλων. Αυτό είναι δικό τους θέμα.

    Αλλά να σου πω την προσωπική μου άποψη μου - ιδιαίτερα σε σχέση με τον φίλο μου που έβαλε ubuntu. Έχοντας τελειώσει την εγκατάσταση εγώ ήξερα που είναι τί, τί έπρεπε να πειράξω εάν ήθελα να αλλάξω κάτι σε γραφικά - δίκτυο, πώς να ψάξω να βρω ένα πρόγραμμα που ήθελα και πώς να το εγκαταστήσω (αυτό ήταν το δυσκολότερο για να είμαι ειλικρινής και χρειάστηκα βοήθεια στην αρχή από τα παιδιά εδώ). Αυτός... με πήρε τηλέφωνο να με ρωτήσει. Κατά τη γνώμη μου αυτό είναι το κυρίως πλεονέκτημα των "δύσκολων" διανομών για τον μη επαγγελματία χρήστη.
    Καλοί οι εναλλακτικοί, αλλά βαρέθηκα να τους εκπαιδεύω.

    Βαρεθήκατε να ακούτε τους δίσκους σας να δουλεύουν συνέχεια; Βάλτε Linux !

  10. #175
    Εγγραφή
    12-01-2008
    Περιοχή
    Στον Αστερισμό Των Πλειάδων
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    2.407
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τότε προς τι όλοι αυτοί οι αφορισμοί, από μερικούς σε αυτό το θέμα αλλά και σε άλλα, όσον αφορά διανομές τύπου Ubuntu, Xubuntu, Bubuntu και δεν ξέρω εγώ-ούντου, για τις διάφορες ευκολίες που αυτές παρέχουν στους χρήστες και πόσο αυτοί είναι αδαείς που τις χρησιμοποιούν αντί κάποιων άλλων βαρβάτων που δεν καταδέχονται να δουλέψουν στον αυτόματο πιλότο;
    Μα δεν είπε τώρα κανείς μας πως οι έτοιμες διανομές είναι καλύτερες. Το να φέρεις ένα σύστημα στα μέτρα σου με προγράμματα κι εφαρμογές που γουστάρεις και δουλεύεις και ρύθμιση του συστήματος βάσει του hardwarwe που χρησιμοποιείς, σου δίνει ένα πολύ δυνατό τελικό αποτέλεσμα.

  11. #176
    Εγγραφή
    20-07-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.096
    Downloads
    93
    Uploads
    16
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giannis12a Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα εδώ οι περισσότεροι σου λένε πως δεν θέλουν να χρησιμοποιήσουν καθόλου κονσόλα, εγκατάσταση θα κάνουν? Και ας είναι μισή ώρα , σε αυτή την μισή ώρα θα πρέπει να γίνουν ένα σωρό ρυθμίσεις. Κι εγώ συμφωνώ πως πλέον με τους οδηγούς είναι στράτα-στρατούλα , αλλά κακά τα ψέματα ή θα πρέπει να ξέρεις καλά από υπολογιστές ή να ξέρεις τουλάχιστον καλά την κονσόλα.
    Στα @@@@ μου τότε
    Ας μείνουν στα windows
    Εγώ τουλάχιστον δεν καίγομαι για το τι θα κάνουν αυτοί

    ........Auto merged post: no_logo πρόσθεσε 2 λεπτά και 15 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τότε προς τι όλοι αυτοί οι αφορισμοί, από μερικούς σε αυτό το θέμα αλλά και σε άλλα, όσον αφορά διανομές τύπου Ubuntu, Xubuntu, Bubuntu και δεν ξέρω εγώ-ούντου, για τις διάφορες ευκολίες που αυτές παρέχουν στους χρήστες και πόσο αυτοί είναι αδαείς που τις χρησιμοποιούν αντί κάποιων άλλων βαρβάτων που δεν καταδέχονται να δουλέψουν στον αυτόματο πιλότο;

    Γιατί αυτές οι ευκολίες είτε δεν δουλεύουν σωστά
    είτε είναι ημίμετρα
    επίσης δημιουργούν μια ψευδαίσθηση. Την κονσόλα αργά ή γρήγορα θα την χρειαστείς και αν έστω ελάχιστα δεν έχεις ασχοληθεί ---> format, αυτή η γνώριμη λέξη
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος no_logo : 01-04-09 στις 20:51. Αιτία: auto merged post

  12. #177
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από no_logo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ τουλάχιστον δεν καίγομαι για το τι θα κάνουν αυτοί
    Θες να σου δειξω μερικους που εχουν επωμιστει αυτο το βαρυ φορτιο?
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  13. #178
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Ποτέ δεν είπα/εννούσαπως οι έτοιμες διανομές είναι καλύτερες.

    Κανείς που γνωρίζει παίρνει όποια διανομή θέλει τη ρυθμίζει κατά το δοκούν και προσθέτει Asterisk παραμετροποιώντας τα πάντα στις απαιτήσεις του, καταλήγοντας με ένα στιβαρό σύστημα, γρήγορο κλπ.

    Κάποιος άλλος που οι γνώσεις του είναι ελάχιστες βάζει το δισκάκι με Trixbox ή Elastix και καταλήγει σε λίγη ώρα με Centos, όπου σε γραφικό περιβάλλον από άλλον υπολογιστή ρυθμίζει το οικειακό τηλεφωνικό κέντρο. Το αποτέλεσμα είναι το ίδιο.

    Τώρα αν θέλεις και πιο προχωρημένα πράγματα φυσικά και θα χρειασθείς κονσόλα, τουλάχιστον μέχρι να βάλεις Webmin. Κατόπιν πάλι γραφικό περιβάλλον έχεις. Πόσες φορές πιστεύεται ότι θα χρειασθεί επαναγκατάσταση όλου του πακέτου ώστε κάποιος να χειρίζεται με ευχέρεια τη κονσόλα; Σε μένα το παραπάνω σύστημα έχει uptime 27 ημέρες και αυτό λόγω διακοπής της ΔΕΗ λόγω έργων.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από no_logo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί αυτές οι ευκολίες είτε δεν δουλεύουν σωστά
    είτε είναι ημίμετρα
    επίσης δημιουργούν μια ψευδαίσθηση. Την κονσόλα αργά ή γρήγορα θα την χρειαστείς και αν έστω ελάχιστα δεν έχεις ασχοληθεί ---> format, αυτή η γνώριμη λέξη
    Μα και στα Windows ο απλός χρήστης δεν γνωρίζει τη registry και φοβάται να αλλάξει κάτι. Και εκεί αργά ή γρήγορα κανείς θα χρειασθεί να επέμβει για οποιοδήπποτε λόγο. Αυτό όμως δε σημαίνει ότι είναι κατακριτέος.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jkoukos : 01-04-09 στις 21:11. Αιτία: Ενημέρωση

  14. #179
    Εγγραφή
    25-10-2006
    Μηνύματα
    411
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15763/1021
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    Router
    USR-9112
    SNR / Attn
    6(dB) / 32(dB)
    Δεν είπε κανείς ότι είναι κατακριτέος. Γνώμη μου το παίρνεις λάθος. Κανείς δεν προσπαθεί να τη πει σε κάποιον που δεν γνωρίζει κονσόλα απλά άνθρωποι με εμπειρία και γνώσεις του λένε τη καθαρή και ψυχρή αλήθεια που δεν θέλει να ακούσει: "Χωρίς κονσόλα στο linux δεν πας μακρυά". Τώρα ο καθένας ότι θέλει κάνει και δε δίνει λογαριασμό σε κανένα. Απλά για να το λένε όλοι όσοι έχουν πολλές γνώσεις στο αντικείμενο ε κάτι θα ξέρουν.

  15. #180
    Εγγραφή
    12-01-2008
    Περιοχή
    Στον Αστερισμό Των Πλειάδων
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    2.407
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Beelzebub Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είπε κανείς ότι είναι κατακριτέος. Γνώμη μου το παίρνεις λάθος. Κανείς δεν προσπαθεί να τη πει σε κάποιον που δεν γνωρίζει κονσόλα απλά άνθρωποι με εμπειρία και γνώσεις του λένε τη καθαρή και ψυχρή αλήθεια που δεν θέλει να ακούσει: "Χωρίς κονσόλα στο linux δεν πας μακρυά". Τώρα ο καθένας ότι θέλει κάνει και δε δίνει λογαριασμό σε κανένα. Απλά για να το λένε όλοι όσοι έχουν πολλές γνώσεις στο αντικείμενο ε κάτι θα ξέρουν.
    100% +

Σελ. 12 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 2710111213141722 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Symbian OS (Mobile operating system)
    Από hellenicsun στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-09, 03:46
  2. Operating System x64 ?
    Από geogo στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-07, 14:38

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας