Σελ. 194 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 174184189192193194195196199204214 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.896-2.910 από 3539
  1. #2896
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Erebos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για όσους δεν χρησιμοποιούν κάποιο calculator, καλό είναι να αναφέρουμε και το υλικό. Στην περίπτωσή σου μάλλον εννοείς Kanthal.
    Ε ναι, κλασικα Kanthal.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ardi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτην την στιγμη παιζω με 26αρι, 2.5 πυρηνα στα 0.65 Ohm και 21-22 watt. Ομως στο berseker ερχεται πιο ζεστος ο ατμος, σε σχεση με τον αερατο goblin που ειχα, οποτε θα δοκιμασω με 28αρι, περιπου στο 1 ohm οπου ειναι ακριβως οι ιδιες σπειρες (περιπου 5). Διαβασα οτι αποδιδει καλυτερη γευση.
    Κατα την αποψη μου δε φταει το 26αρι συρμα. Θεωρω οτι 0.65 Ohm ειναι πολυ χαμηλα για τσιγαρισια τζουρα και επισης 5 σπειρες θεωρω οτι ειναι λιγες. Δοκιμασε με το 26αρι με 2 σπειρες παραπανω ή ακομα και με 30αρη αξονα.

    btw εγω κανω το εξης... Επειδη με 30αρη αξονα και καμποσο βαμβακι που βαζω μπουκωνουν τα πλαινα αυλακια εισαγωγης του υγρου, χτενιζω τις ακρες του βαμβακιου (δεξια και αριστερα απο την αντισταση) και αφαιρω λιγο βαμβακι, γιατι αυτο ετσι και αλλιως ειναι μια τεχνικη που βοηθαει στην καλυτερη ροη του υγρου και την αποφυγη των dry hits.

  2. #2897
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Εχω ηδη αρχισει και το μετανιωνω πικρα που πηρα τον berseker.

    Πολυ καλη κατασκευη, καλη γευση αλλα ο ατμοποιητης ειναι τραγικος με τις διαρροες με οτι στησιμο και αν εχω δοκιμασει μεχρι τωρα. Ο μονος τροπος που δεν εχεις ειναι η διαδικασια που ανεφερα σε προηγουμενο μηνυμα. Και δεν λειτουργει παντα. Αλλα ετσι χανεις το πλεονεκτημα του ευκολου γεμισματος συν οτι χανεις και λιγο υγρο καθε φορα αφου καθεται στο top cap οταν το αναποδογυριζεις και δεν επανερχεται στο tank.

    Πιο πολυ ασχολουμαι με το πως δεν θα εχω διαρροες παρα ατμιζω. Ειναι ο πρωτος μου top fill, δεν ξερω αν φταιω εγω, αλλα εχω δει αρκετες παρομοιες αναφορες στο internet.

    Απο αυτα που εχω δει σε μια εβδομαδα χρησης, προσωπικα, δεν τον προτεινω με τιποτα. Μακρυα.

    Τον εχει κανενας αλλος εδω μπας και βρω καμια ακρη αραγε?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ardi21 : 26-08-18 στις 16:02.
    No Justice - No Peace

  3. #2898
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παντως ο Hastur ειναι ο πιο "καθαρος" ατμοποιητης που εχει περασει απο τα χερια μου. Σταγονα δε σταζει. Ολοι οι αλλοι ολο και μαζευουν λιγη υγρασια στο κατω μερος που βιδωνει ο ατμοποιητης στο mod.

  4. #2899
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Aπ'οτι εχω καταλαβει top fill και να βιδωνει, ειναι εγγυημενη συνταγη για leaks λογω υποπιεσης. Οποτε γεμιζεις με διαφορετικο τροπο.

    Ο ares π.χ που ειναι top fill αλλα συρταρωτος, δεν εχει leaks απο το λιγο που τον εχω δοκιμασει. Δεν ξερω αν ειναι σωστο το συμπερασμα που εχω βγαλει.
    No Justice - No Peace

  5. #2900
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    Παντως οποιος θελει καλο ατμοποιητη με ευκολο στησιμο και χωρις διαρροες δειτε τον Zeus.. οι τρυπες του airfow ειναι πανω

  6. #2901
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    εγώ επειδή ψάχνομαι για ανθεκτικό μοντάκι
    σας έχω μια πληροφορία
    με ενδιαφέρει να αγοράσω το Geek Vape 200W Legend (δύο μπαταρίες) πήγα στον άνθρωπο που εμπιστεύομαι απόλυτα σε ότι έχει σχέση με το Η.Τ και μου λέει μακριά στους τρεις μήνες για ανεξήγητο λόγο καίγεται το chip ακόμα ψάχνουν να βρουν τι φταίει για αυτό θα αγοράσεις το Geek Vape 100W (μια μπαταρία) το οποίο είναι δοκιμασμένο θα σου κοστίσει 70 ευρώ το μοντάκι + φορτιστής κανονικός για μπαταρίες καθώς έχεις από τα Eleaf Pico που έχεις καταστρέψει αρκετές μπαταρίες και έναν ατμοποιητή Aspire Nautilus 2.0 και θα μου έρχεσαι μόνο για υγρά και αντιστάσεις.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikoslykos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως οποιος θελει καλο ατμοποιητη με ευκολο στησιμο και χωρις διαρροες δειτε τον Zeus.. οι τρυπες του airfow ειναι πανω
    το έχουν φίλοι μου και είναι ευχαριστημένοι.

  7. #2902
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikoslykos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως οποιος θελει καλο ατμοποιητη με ευκολο στησιμο και χωρις διαρροες δειτε τον Zeus.. οι τρυπες του airfow ειναι πανω
    Ο Zeus έχει λίγο ιδιότροπο στήσιμο με αποτέλεσμα κάποιοι να μην παίρνουν γεύση. Ο Zeus Dual διόρθωσε το deck αλλά είναι dual coil.
    Με top airflow και μονή αντίσταση χωρίς κουσούρια είναι οι OBS Engine Nano και AugVape Intake.
    Once you go top airflow, you never go back.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  8. #2903
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Erebos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Zeus έχει λίγο ιδιότροπο στήσιμο με αποτέλεσμα κάποιοι να μην παίρνουν γεύση. Ο Zeus Dual διόρθωσε το deck αλλά είναι dual coil.
    Με top airflow και μονή αντίσταση χωρίς κουσούρια είναι οι OBS Engine Nano και AugVape Intake.
    Once you go top airflow, you never go back.
    Αντιθετως εχει πολυ ευκολο στησιμο... Απλα εννοειται οτι σε τετοιους ατμοποητες δεν βαζεις απλο συρμα kanthal. Αυτοι ειναι μονο για συρματα τυπου clapton τιποτα αλλο. + ο συγκεκριμενος πρεπει να στριβεις τις αντιστασεις αριστεροστροφα. Πλεον αγοραζω συρμα της demon killer flat clapton nichrome, υπερευχαριστημενος.

  9. #2904
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikoslykos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντιθετως εχει πολυ ευκολο στησιμο... Απλα εννοειται οτι σε τετοιους ατμοποητες δεν βαζεις απλο συρμα kanthal. Αυτοι ειναι μονο για συρματα τυπου clapton τιποτα αλλο. + ο συγκεκριμενος πρεπει να στριβεις τις αντιστασεις αριστεροστροφα. Πλεον αγοραζω συρμα της demon killer flat clapton nichrome, υπερευχαριστημενος.
    Μιλάω για το wicking που λόγω θέσης των wicking holes το βαμβάκι κάνει γωνία πριν πάει κάτω. Αυτό δημιουργεί προβλήματα τροφοδοσίας μερικές φορές.
    Εφόσον πλέον υπάρχει ο AugVape Intake και ο OBS Nano, δεν βρίσκω τον λόγο να προτείνει κάποιος τον Zeus, ο οποίος κερδίζει μόνο στο όνομα (επειδή είμαστε Ελληνάρες).
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  10. #2905
    Εγγραφή
    04-09-2007
    Περιοχή
    Αγ.Δημητριος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    129
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote FTTH
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Speedport Smart
    Καλησπερα.
    Μου εστειλαν email με προωθητικο κουπονι για εκπτωση 15 € που μπορει καποιος-οι να το χρησιμοποιησει μεχρι 30 Σεπτεμριου . Θα εχω κι εγω εκπτωση εφ'οσον χρησιμοποιηθει σε αγορα heets.

    Ο κωδικος ειναι IQ75845B Οι δέκα πρώτοι που θα εξαργυρώσουν τον κωδικό μέχρι 30/9 θα λάβουν 15€ έκπτωση για αγορά IQOS Plus Συσκευής με 3 πακέτα HEETS.

  11. #2906
    Εγγραφή
    05-10-2010
    Μηνύματα
    607
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300S/NetGear EX7000
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 10.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Απαγορεύεται η πώληση και η εισαγωγή υγρών ηλεκτρονικού τσιγάρου χωρίς νικοτίνη......



    https://www.dikaiologitika.gr/eidhse...xoris-nikotini

  12. #2907
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    παραθέτω την είδηση που είπε ο φίλος
    Spoiler:

    Οι Τελωνειακές Αρχές σε εφαρμογή των διατάξεων του Υπουργείου Υγείας, δεν δύνανται να επιτρέπουν τη θέση σε ελεύθερη κυκλοφορία και ανάλωση των ηλεκτρονικών τσιγάρων άνευ νικοτίνης.

    Τα παραπάνω ορίζει με σχετική εγκύκλιο η Ανεξάρτητη Αρχή Δημοσίων Εσόδων (ΑΑΔΕ) και κάνει γνωστό ότι στην απαγόρευση αυτή συμπεριλαμβάνονται οι κατηγορίες των νέων προϊόντων καπνού, του ηλεκτρονικού τσιγάρου, των φυτικών προϊόντων για κάπνισμα καθώς και κάθε προϊόντος που ομοιάζει με τα προϊόντα καπνού και συναφή προϊόντα του Ν. 4419/2016 αλλά δε μπορεί να υπαχθεί βάσει των ορισμών στις αντίστοιχες κατηγορίες (π.χ. ηλεκτρονικά πούρα άνευ νικοτίνης, ηλεκτρονικός ναργιλές άνευ νικοτίνης κλπ).


    Επισημαίνεται στην εγκύκλιο ότι κρίνεται σκόπιμο να δοθούν περαιτέρω οδηγίες ως προς την αντιμετώπιση ζητημάτων που ανακύπτουν από απαγορευτικές διατάξεις του αντικαπνιστικού νόμου που άπτονται θεμάτων αρμοδιότητας του Υπουργείου Υγείας.


    Ειδικότερα, παρέχονται περαιτέρω οδηγίες ως προς τα κάτωθι, τα οποία αφορούν κυρίως προϊόντα που ενέχουν και φορολογικό ενδιαφέρον καθώς είτε υπόκεινται σε Ε.Φ.Κ. (βιομηχανοποιημένα καπνά ) είτε σε φόρο κατανάλωσης (υγρά αναπλήρωσης ηλεκτρονικών τσιγάρων):


    Απαγόρευση διάθεσης ηλεκτρονικών τσιγάρων άνευ νικοτίνης


    Στην κοινοποιούμενη εγκύκλιο, όπως αναφέρεται ρητά στο Κεφάλαιο Α «Προϊόντα καπνού και συναφή προϊόντα-προδιαγραφές ως προς τα συστατικά, εκπομπές, πρόσθετα, την επισήμανση, τη συσκευασία, τις προειδοποιήσεις για την υγεία, τις κοινοποιήσεις συστατικών, εκπομπών, κ.λ.π.» επισημαίνεται ότι σύμφωνα με τις διατάξεις της παρ.1 του άρθρου 2 του ν.3730/2008, όπως ισχύει, απαγορεύεται η κατασκευή, προβολή, εμπορία και πώληση του ηλεκτρονικού τσιγάρου, εκτός από εκείνα που έχουν λάβει έγκριση από το Υπουργείο Υγείας, σύμφωνα με τις διατάξεις της παρ.2 του ιδίου άρθρου.


    Η εν λόγω απαγόρευση άρθηκε εν μέρει με τις διατάξεις του ν.4419/2016 και δη του άρθρου 18 αυτού, μόνο ως προς τα προϊόντα που περιέχουν νικοτίνη. Ως εκ τούτου απαγορεύεται η διάθεση στην αγορά των ηλεκτρονικών τσιγάρων άνευ νικοτίνης που δεν πληρούν τις προδιαγραφές της παρ.2 του άρθρου 2 του ν.3730/2008. Ωστόσο, η αρμόδια υπηρεσία του Υπουργείου Υγείας είναι σε διαδικασία ρύθμισης των προϊόντων αυτών.


    Επί του θέματος αυτού, κατ' αρχήν οφείλει να επισημανθεί ότι όσον αφορά τις διατάξεις του άρθρου 53Α του ν.2960/01 «Ε.Τ.Κ.», με τις οποίες επιβλήθηκε φόρος κατανάλωσης στα υγρά αναπλήρωσης ηλεκτρονικών τσιγάρων, δεν γίνεται διάκριση μεταξύ των υγρών αναπλήρωσης που περιέχουν και αυτών που δεν περιέχουν νικοτίνη. Ως εκ τούτου, η φορολογητέα ύλη συμπεριλαμβάνει το σύνολο των υγρών αναπλήρωσης τα οποία προορίζονται να ενσωματωθούν σε συσκευές ηλεκτρονικού τσιγάρου, σύμφωνα με τον ορισμό της παραγράφου 1, περ. α) του ιδίου άρθρου. Ωστόσο, καθίσταται σαφές ότι εφόσον υφίσταται απαγόρευση διάθεσης στο εσωτερικό της χώρας συγκεκριμένης κατηγορίας προϊόντων, η οποία προκύπτει από εθνικές διατάξεις άλλου Υπουργείου και στη συγκεκριμένη περίπτωση του Υπουργείου Υγείας, διατάξεις για τις οποίες οι τελωνειακές αρχές αποτελούν συναρμόδιες αρχές ελέγχου της εφαρμογής τους σύμφωνα με το άρθρο 23 του ως άνω νόμου, δεν μπορεί να επιτραπεί η διάθεση των προϊόντων αυτών στο εσωτερικό της χώρας, μέχρι της ρυθμίσεως του θέματος από το αρμόδιο Υπουργείο.


    Πρέπει να διευκρινιστεί ότι η εν λόγω απαγόρευση αφορά στη διάθεση και κυκλοφορία των υγρών αναπλήρωσης άνευ νικοτίνης στην ελληνική αγορά και όχι σε άλλα Κ-Μ της Ε.Ε. καθόσον πρόκειται για αμιγώς εθνική διάταξη, ενώ με τις διατάξεις της Οδηγίας 2104/40/ΕΕ έχουν καθοριστεί οι όροι και οι προϋποθέσεις για την κυκλοφορία στην εσωτερική αγορά της Ε.Ε. των υγρών αναπλήρωσης που περιέχουν νικοτίνη, σύμφωνα με τους ορισμούς του άρθρου 2 της Οδηγίας όπως ενσωματώθηκαν στο ν.4419/16.

  13. #2908
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    ΔΗλαδη τι σημαινει αυτο ; Θα εχει καποια συνεπεια στα αρωματα η στο pg - vg ;;

  14. #2909
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikoslykos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΔΗλαδη τι σημαινει αυτο ; Θα εχει καποια συνεπεια στα αρωματα η στο pg - vg ;;
    Τίποτα απολύτως...Απλά μπες σε κάποια απο τις ατμιστικές ομάδες του FB και τσέκαρε το τελευταίο ποστάρισμα του Τρύφωνα (cruiser78).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hemlock : 25-09-18 στις 19:58.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  15. #2910
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τίποτα απολύτως...Απλά μπες σε κάποια απο τις ατμιστικές ομάδες του FB και τσέκαρε το τελευταίο ποστάρισμα του Τρύφωνα (cruiser78).
    Επειδη εψαξα και πριν δεν βρηκα κατι...εχεις καποιο λινκ ;

Σελ. 194 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 174184189192193194195196199204214 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dimmer 1-10V για ηλεκτρονικό ballast
    Από George_GPS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-11, 16:42
  2. Software για να κοψετε το τσιγάρο !!
    Από f15 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 15:08
  3. Βοήθεια για ηλεκτρονικό εξάρτημα (RS-232 adaptor)...
    Από del_ahmettt στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-10, 05:31
  4. Ερωτηματολόγιο για το Ηλεκτρονικό Εμπόριο
    Από ndan_gr στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-06, 21:27
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-06, 10:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας