Σελ. 204 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 184194199202203204205206209214224 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.046-3.060 από 3539
  1. #3046
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akisgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    sorry αλλα εσύ μου λες για εξάρτηση στην νικοτίνη ενώ εγώ σου μιλάω για κάτι τελείως διαφορετικό....
    Όταν μιλάς για nicotine buzz (την γνωστή ζαλάδα μετά από μεγάλη δόση νικοτίνης) τότε έχεις ξεπεράσει την ανοχή σου σε αυτή και επιδεινώνεις τον εθισμό. Κάθε φορά που "χτυπάς ταβάνι", πας τον πήχη πιο ψηλά και ο εγκέφαλος ζητάει περισσότερη νικοτίνη. Ο εγκέφαλος λατρεύει την νικοτίνη είτε σε μικρή δόση όπου λειτουργεί σαν διεγερτική ουσία είτε σε μεγάλες δόσεις όπου λειτουργεί σαν κατασταλτική.
    Αν νομίζεις ότι κάνοντας nic salts αν κάνεις παραπάνω νικοτίνη θα το καταλάβεις και θα σταματήσεις, τότε δεν θα υπήρχαν chain smokers.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akisgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    για κάποιον καπνιστή που θέλει να πάει στο ατμισμα είναι κατάλληλα τα άλατα νικοτίνης... η εξάρτηση στην νικοτίνη τώρα είναι κάτι που γνωρίζουμε όλοι... εγώ αυτή την στιγμή κάνω 3mg... αλλα σε pod κάνω 20mg/NS κάθε pod αντιστοιχεί σε 400-450 τζούρες... οποτε η ποσότητα που παίρνεις είναι normal...
    Αν ο καπνιστής θέλει να μείνει εθισμένος στη νικοτίνη (ή να αυξήσει την εξάρτησή του), ναι ας κάνει nic salts, αλλά αν θέλει να απεξαρτηθεί στο μέλλον, όχι και εξήγησα το λόγο.
    Δεν παίζει ρόλο μόνο η συνολική ποσότητα της νικοτίνης αλλά και οι ρυθμοί κατανάλωσης και απορρόφησης. Μελέτησε το σχεδιάγραμμα παραπάνω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akisgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    τώρα το θέμα τις εξάρτησης είναι και λίγο ψυχολογικό φιλε... ειχα να ατμισω 8μηνες για ενα θεμα της υγειας μου... και δεν είχα καμια ενόχληση από στερητικά τις νικοτίνης...

    να προσθέσουμε εδώ όμως... ότι ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός...
    Θεώρησε τον εαυτό σου πάρα πολύ τυχερό.
    Ακόμα και ο ψυχολογικός ή κοινωνικός χαρακτήρας του εθισμού (πχ καπνίζω όταν είμαι αγχωμένος ή μετά το φαγητό ή μετά το σεξ ή με τον καφέ ή όταν βγαίνω έξω και τα πίνω) έχει μελετηθεί ότι επηρεάζεται και ενισχύεται από συγκεκριμένα γονίδια. Όπως και με όλα τα είδη εθισμού, η γενετική προδιάθεση παίζει ρόλο. Μετά την χαρτογράφηση του DNA έχουν εντοπιστεί ποια γονίδια ευνοούν τον εθισμό στην νικοτίνη.
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2916847/
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3223575/

    Αυτό δεν σημαίνει να ενθαρρύνουμε την κατανάλωση νικοτίνης ΜΠΑΣ και έχει κερδίσει κάποιος την γενετική λοταρία.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  2. #3047
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akisgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    sorry αλλα εσύ μου λες για εξάρτηση στην νικοτίνη ενώ εγώ σου μιλάω για κάτι τελείως διαφορετικό....

    για κάποιον καπνιστή που θέλει να πάει στο ατμισμα είναι κατάλληλα τα άλατα νικοτίνης... η εξάρτηση στην νικοτίνη τώρα είναι κάτι που γνωρίζουμε όλοι... εγώ αυτή την στιγμή κάνω 3mg... αλλα σε pod κάνω 20mg/NS κάθε pod αντιστοιχεί σε 400-450 τζούρες... οποτε η ποσότητα που παίρνεις είναι normal...

    τώρα το θέμα τις εξάρτησης είναι και λίγο ψυχολογικό φιλε... ειχα να ατμισω 8μηνες για ενα θεμα της υγειας μου... και δεν είχα καμια ενόχληση από στερητικά τις νικοτίνης...

    να προσθέσουμε εδώ όμως... ότι ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός...
    Μην (μας) γράφεις οτι τα pods έχουν την ίδια ένταση απόλαυσης (απόλαυση είναι και η ποικιλία των αρωμάτων και το ντουμάνι) με κάτι συμβατικό όπως ο συνδιασμός ενός Pico με ναυτιλο ή με μαραφέτια των ++100 Watt και drippers των +25mm...
    Προσωπικά νοιώθω οτι τέτοιες μικρές και αδύναμες συσκευές ενοχοποιούν το άτμισμα και δεν δίνουν λύση στην απομάκρυνση απο το ΚΤ... Ο συνδιασμός ΗΤ με τέτοιας πολλύ μικρής ισχύος μαραφέτια είμαι σίγουρος οτι γίνεται παράλληλα με κάπνισμα.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  3. #3048
    Εγγραφή
    05-10-2010
    Μηνύματα
    607
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300S/NetGear EX7000
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 10.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην (μας) γράφεις οτι τα pods έχουν την ίδια ένταση απόλαυσης (απόλαυση είναι και η ποικιλία των αρωμάτων και το ντουμάνι) με κάτι συμβατικό όπως ο συνδιασμός ενός Pico με ναυτιλο ή με μαραφέτια των ++100 Watt και drippers των +25mm...
    Προσωπικά νοιώθω οτι τέτοιες μικρές και αδύναμες συσκευές ενοχοποιούν το άτμισμα και δεν δίνουν λύση στην απομάκρυνση απο το ΚΤ... Ο συνδιασμός ΗΤ με τέτοιας πολλύ μικρής ισχύος μαραφέτια είμαι σίγουρος οτι γίνεται παράλληλα με κάπνισμα.
    επιμένω να δοκιμάσεις το kick με το υγρα της atmoslab agrinio/nutacco/bebeca με nicotine salts... :P

    σύμφωνο σε αυτά που λες... γιατί και εγώ γουστάρω ντουμάνια και επισκευάσιμους... αλλα θέλω κάποιες φορες κάτι διακριτικό και χωρίς ντουμάνια για κάθε μέρα...

  4. #3049
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akisgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    sorry αλλα εσύ μου λες για εξάρτηση στην νικοτίνη ενώ εγώ σου μιλάω για κάτι τελείως διαφορετικό....

    για κάποιον καπνιστή που θέλει να πάει στο ατμισμα είναι κατάλληλα τα άλατα νικοτίνης... η εξάρτηση στην νικοτίνη τώρα είναι κάτι που γνωρίζουμε όλοι... εγώ αυτή την στιγμή κάνω 3mg... αλλα σε pod κάνω 20mg/NS κάθε pod αντιστοιχεί σε 400-450 τζούρες... οποτε η ποσότητα που παίρνεις είναι normal...

    τώρα το θέμα τις εξάρτησης είναι και λίγο ψυχολογικό φιλε... ειχα να ατμισω 8μηνες για ενα θεμα της υγειας μου... και δεν είχα καμια ενόχληση από στερητικά τις νικοτίνης...

    να προσθέσουμε εδώ όμως... ότι ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός...
    Εγω εκανα μεχρι προσφατα 3αρα νικοτινη και μια μερα μου τη βαρεσε και αρχησα να κανω μηδενικη. Ξυπνησα στις 3 το πρωι ιδρωμενος με ταχυκαρδια... καθομουνα μετα σα το τρελο να φτιαχνω υγρο με νικοτινη. Εκανα 10 - 15 τζουρες και κοιμηθηκα σα πουλακι xD

  5. #3050
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikoslykos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω εκανα μεχρι προσφατα 3αρα νικοτινη και μια μερα μου τη βαρεσε και αρχησα να κανω μηδενικη. Ξυπνησα στις 3 το πρωι ιδρωμενος με ταχυκαρδια... καθομουνα μετα σα το τρελο να φτιαχνω υγρο με νικοτινη. Εκανα 10 - 15 τζουρες και κοιμηθηκα σα πουλακι xD
    Αρρωστακι

    Περα απο την πλακα λογικο ειναι. Τη ζηταει οργανισμος τη ρουφιανα τη νικοτινη. Να σου πω την αληθεια και εγω που εχω πεσει στα 2 mg/ml ειναι επειδη ο λαιμος μου ειναι σε αισχρη κατασταση και δεν αντεχει παραπανω. Πολυ θα ηθελα να επαιζα ακομα γυρω στα 5-6 mg/ml

  6. #3051
    Εγγραφή
    05-10-2010
    Μηνύματα
    607
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300S/NetGear EX7000
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 10.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εγώ ρε παιδιά με 3mg είμαι τώρα και με κινεζικο υγρό τις aramax... και έχω ένα άγχος... μονο που το μύρισα τα ειδα ολα.... υπεροχη μυροδια βανιλλιας... ειναι το υγρο vanilla max... αλλα με επιασε και ταχυκαρδια... χαχαχα με ανχωνει επισης το χρωμα... ειναι πολυ σκουρο προς το καφε-μαυρο... για 3mg δεν μου κανει με τιποτα....βαραει πολυ και το εχω και σε pod...

  7. #3052
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρρωστακι

    Περα απο την πλακα λογικο ειναι. Τη ζηταει οργανισμος τη ρουφιανα τη νικοτινη. Να σου πω την αληθεια και εγω που εχω πεσει στα 2 mg/ml ειναι επειδη ο λαιμος μου ειναι σε αισχρη κατασταση και δεν αντεχει παραπανω. Πολυ θα ηθελα να επαιζα ακομα γυρω στα 5-6 mg/ml
    Τωρα το παω σταδιακα και κανω 1mg τωρα. ΕΙμαι μια χαρα. Σκοπος μου ειναι να παω στα 0 και να το κοψω τελειως. φορο ηθελε το κρατος ; θα παρει τα .....

  8. #3053
    Εγγραφή
    05-10-2010
    Μηνύματα
    607
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300S/NetGear EX7000
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 10.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikoslykos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα το παω σταδιακα και κανω 1mg τωρα. ΕΙμαι μια χαρα. Σκοπος μου ειναι να παω στα 0 και να το κοψω τελειως. φορο ηθελε το κρατος ; θα παρει τα .....
    σε σκετη βαση θα πας με μηδενικο? η εχεις στοκ αρωματα και εισαι se diy φαση?

  9. #3054
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikoslykos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα το παω σταδιακα και κανω 1mg τωρα. ΕΙμαι μια χαρα. Σκοπος μου ειναι να παω στα 0 και να το κοψω τελειως. φορο ηθελε το κρατος ; θα παρει τα .....
    το κράτος δεν θα πάρει τα ... σου μην ανησυχείς κάτι θα βρει να σε φορολογήσει

    που ξέρεις μπορεί να βάλουν φόρο στον αέρα που αναπνέουμε

    στα "αέρια" που βγάζουμε

    στα "χοντρά" και "ψιλά" που βγάζουμε

    ανάλογα με το πόσες φορές "έρωτα" κάνουμε

    με αυτούς που μας κυβερνούν δεν βγάζεις άκρη...

    αφού ακόμα δεν έχουν φορολογήσει την σύνδεση με το διαδίκτυο και τα Online/Multiplayer Games θαύμα είναι

    αν τελικά ισχύσει το ηλεκτρονικό τσιγάρο προβλέπω φόρο στο "ντουμάνι" που θα βγάζετε

    μου αρέσετε πάντως εσείς κοιτάτε να πάτε στα 0 νικοτίνης και εγώ ψάχνω να πάω στα 18mg πάλι από τα 12-15 που είμαι τώρα με τα boosters νικοτίνης στο υγρό (τι να κάνω είμαι εθισμένος στην νικοτίνη) βλέπεις αυτά συμβαίνουν όταν καπνίζεις από 16 χρονών και φτάνεις στα 44 και κάνεις δύο (2) πακέτα τσιγάρα μέχρι να σου έρθει η έμπνευση να το κόψεις και να φτάσεις στα 46 και να είσαι ατμιστής....

  10. #3055
    Εγγραφή
    05-10-2010
    Μηνύματα
    607
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300S/NetGear EX7000
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 10.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    @Zer0c00L bebeca με Nicotine salts 20mg... δοκιμασε σε nautilus 2 me 1.8 στα 12W τα σπαειιι....!!!!

  11. #3056
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akisgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε σκετη βαση θα πας με μηδενικο? η εχεις στοκ αρωματα και εισαι se diy φαση?
    Ναι εχω μερικα αρωματα ακομα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    το κράτος δεν θα πάρει τα ... σου μην ανησυχείς κάτι θα βρει να σε φορολογήσει

    που ξέρεις μπορεί να βάλουν φόρο στον αέρα που αναπνέουμε

    στα "αέρια" που βγάζουμε

    στα "χοντρά" και "ψιλά" που βγάζουμε

    ανάλογα με το πόσες φορές "έρωτα" κάνουμε

    με αυτούς που μας κυβερνούν δεν βγάζεις άκρη...

    αφού ακόμα δεν έχουν φορολογήσει την σύνδεση με το διαδίκτυο και τα Online/Multiplayer Games θαύμα είναι

    αν τελικά ισχύσει το ηλεκτρονικό τσιγάρο προβλέπω φόρο στο "ντουμάνι" που θα βγάζετε

    μου αρέσετε πάντως εσείς κοιτάτε να πάτε στα 0 νικοτίνης και εγώ ψάχνω να πάω στα 18mg πάλι από τα 12-15 που είμαι τώρα με τα boosters νικοτίνης στο υγρό (τι να κάνω είμαι εθισμένος στην νικοτίνη) βλέπεις αυτά συμβαίνουν όταν καπνίζεις από 16 χρονών και φτάνεις στα 44 και κάνεις δύο (2) πακέτα τσιγάρα μέχρι να σου έρθει η έμπνευση να το κόψεις και να φτάσεις στα 46 και να είσαι ατμιστής....
    Η νικοτινη ειναι καθαρα μια συνηθεια... εγω παλια εκανα 12 - 16. Πηρα μια καλυτερη συσκευη και επεσα στα 3mg και τωρα σκεψου κανω 1mg και δε καταλαβαινω πλεον καποια διαφορα.

  12. #3057
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikoslykos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η νικοτινη ειναι καθαρα μια συνηθεια... εγω παλια εκανα 12 - 16. Πηρα μια καλυτερη συσκευη και επεσα στα 3mg και τωρα σκεψου κανω 1mg και δε καταλαβαινω πλεον καποια διαφορα.
    Ντάξει εννοείται ότι όταν ανεβαίνεις σε watt, πρέπει να μειώνεις τα mg/ml γιατί περισσότερα watt = περισσότερο ντουμάνι = περισσότερη νικοτίνη ανά τζούρα.
    Αν πχ πριν έκανες 5 ml υγρού την ημέρα με ένα αδύναμο mtl και μετά πίνεις 15 ml την ημέρα σε αεράτο με clapton coils, λογικό είναι να μειώσεις τα mg/ml νικοτίνης στο 1/3.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  13. #3058
    Εγγραφή
    05-10-2010
    Μηνύματα
    607
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300S/NetGear EX7000
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 10.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    παιδιά θα σας φανεί εντελώς ηλίθιο αυτό που θα πω αλλα ισχύ... χάχα προσπαθώ να εξαρτηθώ στην νικοτίνη και δεν μπορώ... με μερικές τζούρες νιώθω ότι παραλύω... και με πιάνει ταχυκαρδία... έτσι ποτε μου δεν την δέχτηκε ο οργανισμός μου... παρολαυτά παίζω τώρα με 3mg και ζαλίζομαι όλη μέρα... θα πάω ξανά σε μηδενική......

    ελπίζω τα shortfills που θα έρθουνε να έχουνε μηδενική νικοτίνη..... γιατι τα βλέπω ζόρικα τα πράγματα... για όσους κάνουμε 0mg αλλα πιστεύω θα βρεθεί λύση...!

  14. #3059
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akisgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά θα σας φανεί εντελώς ηλίθιο αυτό που θα πω αλλα ισχύ... χάχα προσπαθώ να εξαρτηθώ στην νικοτίνη και δεν μπορώ... με μερικές τζούρες νιώθω ότι παραλύω... και με πιάνει ταχυκαρδία... έτσι ποτε μου δεν την δέχτηκε ο οργανισμός μου... παρολαυτά παίζω τώρα με 3mg και ζαλίζομαι όλη μέρα... θα πάω ξανά σε μηδενική......

    ελπίζω τα shortfills που θα έρθουνε να έχουνε μηδενική νικοτίνη..... γιατι τα βλέπω ζόρικα τα πράγματα... για όσους κάνουμε 0mg αλλα πιστεύω θα βρεθεί λύση...!
    Όσοι κάνουμε μήδεν, γλυκερίνη με το λίτρο απο το φαρμακείο και άρωμα, εγώ πήρα μερικά εξτρά στοκ αν μου τελειώσουν θα δω τι θα κάνω.

  15. #3060
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσοι κάνουμε μήδεν, γλυκερίνη με το λίτρο απο το φαρμακείο και άρωμα, εγώ πήρα μερικά εξτρά στοκ αν μου τελειώσουν θα δω τι θα κάνω.
    Πρόσεξε μονάχα γιατί η PG όταν λήξει ξινίζει...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

Σελ. 204 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 184194199202203204205206209214224 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dimmer 1-10V για ηλεκτρονικό ballast
    Από George_GPS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-11, 16:42
  2. Software για να κοψετε το τσιγάρο !!
    Από f15 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 15:08
  3. Βοήθεια για ηλεκτρονικό εξάρτημα (RS-232 adaptor)...
    Από del_ahmettt στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-10, 05:31
  4. Ερωτηματολόγιο για το Ηλεκτρονικό Εμπόριο
    Από ndan_gr στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-06, 21:27
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-06, 10:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας