Σελ. 226 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 206216221224225226227228231 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.376-3.390 από 3539
  1. #3376
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Τα διμπαταρα είναι για πιο extreme καταστάσεις, τύπου ατμίσω σε driper στα <0.5Ω, οχι σαν εσένα που ατμίσεις στο ~1Ω. Απο την στιγμή που θες αυτονομία δεν βλέπω καλύτερη λύση απο τις μπαταρίες + φορτιστή.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  2. #3377
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.170
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    meh....

    Ευχαριστώ παιδιά
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  3. #3378
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    Εγώ πάντως έχω και μονομπαταρα και διμπαταρα. Ατμιζω/α (από το καλοκαίρι σταμάτησα)στα 14 βατ με τσιγαρισιους ατμοποιητες και στα 30-40 με πνευμονικους.
    Αυτό που λέτε παραπάνω είναι η μισή αλήθεια, γιατί όντως έβλεπα διαφορά με τα διμπαταρα σε διαρκεια.
    Ενώ τα μονομπαταρα με πνευμονικους μου έβγαζαν από το πρωί μέχρι το μεσημέρι, με τα διμπαταρα έβγαζα (σχεδόν) όλη την ημέρα.
    Με τους τσιγαρισιους ατμοποιητες η διαφορά ήταν ακόμη μεγαλύτερη.

  4. #3379
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfagamma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως έχω και μονομπαταρα και διμπαταρα. Ατμιζω/α (από το καλοκαίρι σταμάτησα)στα 14 βατ με τσιγαρισιους ατμοποιητες και στα 30-40 με πνευμονικους.
    Αυτό που λέτε παραπάνω είναι η μισή αλήθεια, γιατί όντως έβλεπα διαφορά με τα διμπαταρα σε διαρκεια.
    Ενώ τα μονομπαταρα με πνευμονικους μου έβγαζαν από το πρωί μέχρι το μεσημέρι, με τα διμπαταρα έβγαζα (σχεδόν) όλη την ημέρα.
    Με τους τσιγαρισιους ατμοποιητες η διαφορά ήταν ακόμη μεγαλύτερη.
    Όταν δεν λες ποια mods έχεις, ό,τι και να λες δεν έχει νόημα.
    Δεν τα βγάζω από το κεφάλι μου. Έτσι δουλεύουν τα παράλληλα κυκλώματα.
    https://ecigopedia.com/parallel-vs-s...echanism-mods/
    https://en.wikipedia.org/wiki/Series...nd_batteries_2

    Αν τα διμπάταρα σου είναι όντως εν σειρά, τότε το όποιο κέρδος στην αυτονομία οφείλεται στο efficiency του κυκλώματος, στο πώς διαχειρίζεται τα ρεύματα, και στο γρήγορο ramp-up (άρα μικρότερο firing time), όχι στο ότι έχει δύο μπαταρίες.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  5. #3380
    Εγγραφή
    06-03-2011
    Μηνύματα
    1.316
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    28683/2495
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Έχω 2 kangertech toptank και subtank με RBA deck, επειδή έχουν αρχίσει να φθείρονται βίδες και παρελκόμενα και με τρώει και λίγο το χέρι μου για αλλαγή, έχουμε καμία πρόταση?
    Με τους συγκεκριμένους έχω βολευτεί και στο στήσιμο και στα ντουμανια.

  6. #3381
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    Δλδ μου λες ότι, ένα μοντ με μια μπαταρία 3200 mAh έχει ίδια διάρκεια με ένα μοντ με 2 μπαταρίες από 3200 mAh, έστω και σε σειρά, γιατί αν είναι παράλληλα δεν το συζητάμε....
    ΟΚ, ελπίζω να μην είσαι ούτε φυσικός ούτε μαθηματικός....
    Παμε παλι: Η συνδεσμολογία σε σειρά ανεβάζει τα βολτ της συστοιχίας η παράλληλη συνδεσμολογία είναι στα ίδια βολτ, αλλά με διπλάσια χωρητικότητα.
    Η καθε μπαταρια αποφορτιζεται λιγοτερο ή καλυτερα βγαζει παραπανω wh οσο τις ζητας λιγοτερα Αμπερ που οπου αμπερ = υψηλοτερη θερμοκρασια = μεγαλυτερες απωλειες τοσο για την ιδια τη μπαταρια οσο και για το κυκλωμα.

    και σχολια απο 2 φιλους.... που κατι παραπανω απο εμενα , γνωριζουν.

    Με την διαταξη σε σειρα δεν χανεις τα mah οταν τραβας το ιδιο ρευμα που τραβας και σε μια παραλληλη διαταξη.. Εφοσον υπαρχει κυκλωμα αναλαμβανει κανει step down με μετατροπη,εφοσον του το ζητησουμε κανει την μετατροπη για να μας δωσει το αποτελεσμα που θελουμε.. και σαφως υπαρχουν απο αυτο απωλειες αλλα μαντεψε υπαρχει και στις δυο περιπτωσεις δεν μιλαμε δηλαδη για μηχανικο που δεν θα μεσολαβει τιποτα και κανενας ωστε να συζητησουμε για αν θελουμε ταση ή αμπερ. Εκει ναι με την ιδια αντισταση (αν θα μπορεις να ατμισεις με τα 8volt την ιδια αντισταση φυσικα) θα ειναι σαν να παιζεις με τα mah της μιας μπαταριας αλλα δεν θα εχεις το ιδιο αποτελεσμα εκτος αν βαλεις διπλασια αντισταση εκει θα εχεις το ιδιο αποτελσμα (watt) με διπλασια ταση αλλα επειδη θα εχεις βαλει και την διπλασια αντισταση θα κοψει ρευμα στο μισο οποτε μια η αλλη ειναι. Γιαυτο εξαλλου φτιαχνουν σημερα modακια με διαταξη σε σειρα..

    Μην σε απασχολεί αν οι μπαταρίες είναι παράλληλα ή σε σειρά.
    Όπως και να είναι, το μοντ έχει ισχύ και αυτονομία 2 μπαταριών.
    Οι μικροδιαφορές που μπορεί να υπάρχουν στην παράλληλη ή σειριακή σύνδεση των μπαταριών, δεν είναι ίδιες για όλα τα μοντ, ούτε προδιαγεγραμμένες.
    Οι διαφορές αν υπάρχουν, είναι πολύ μικρές.
    Δεν υπάρχουν 2 ίδια μοντ, το ένα σε σειρά και το άλλο παράλληλα για να μπορέσουμε να συγκρίνουμε.
    Τα ηλεκτρονικά μοντ έχουν εγκέφαλο, ο οποίος αλλάζει κάποιες παραμέτρους στην λειτουργία τους ανάλογα την αντίσταση του ατμοποιητή και την ισχύ, για να έχουν την (στο μέτρο του εφικτού) καλύτερη απόδοση, σε μεγάλο εύρος λειτουργίας.
    Το ψάξιμο για την ύπαρξη και αξιοπιστία του εσωτερικού φορτιστή, είναι απείρως χρησιμότερο και δεν θα αλλάξει, ακόμη κι αν αλλάξουν οι ατμιστικές σου συνήθειες.
    Η ποσότητα των παραμετροποιήσεων και των πληροφοριών που προσφέρει το κάθε μοντ, το ίδιο χρήσιμες είναι.
    Οι τεχνικές προδιαγραφές του κάθε μοντ (στο βαθμό που υπάρχουν), καθορίζουν τις δυνατότητές του.



    Η είσοδος (μπαταρίες) των μοντ, είναι ανεξάρτητη από την έξοδο (ατμοποιητής).
    Ανάλογη της ισχύος που θέλουμε να ατμίσουμε, είναι η ισχύς που θα "τραβήξει" το μοντ από τις μπαταρίες.
    Δεν έχει καμία απολύτως σημασία αν οι μπαταρίες είναι παράλληλα ή σε σειρά.
    Αν για παράδειγμα έχουμε 2 σε σειρά μπαταρίες και το μοντ "τραβάει" 5Α από κάθε μία, 5Α από κάθε μία ακριβώς θα "τραβήξει" αν ήταν παράλληλα.


    Δεν θα κουρασω αλλο και σταματαω εδω, μονο να διευκρινησω οτι δεν μιλαμε για μηχανικα μοντ, που εκει ισχυουν αλλα.

  7. #3382
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Εγω θα πω κατι απο προσωπικη εμπειρια. Ειχα ενα mod με 2 μπαταριες που ειχε αρχισει να παλιωνει. Επειδη ηθελα ακομα μεγαλυτερη αυτονομια πηγα και αγορασα ενα τουμπανο με 3 μπαταριες.

    Ε λοιπον το τουμπανο κρατουσε το ιδιο (για να μην πω και ελαχιστα λιγοτερο) απο το "μικρο".

    Μετα που το εψαξα, ειδα οτι παιζει μεγαλο ρολο ποσο καλη ειναιι η πλακετα και τη διαχειρηση που κανει στη μπαταρια.

  8. #3383
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.170
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Όντας νέος στο άτμισμα (και πιθανόν να παραμείνω τέτοιος, καθώς δεν προτίθεμαι να το ψάξω σε βάθος), να πω ότι μου κάνει εντύπωση η έλλειψη αυτονομιας, ως κριτήριο αναζήτησης και επιλογής.
    Τα σχόλια που διαβάζω πχ στο σκρούτζ είναι ρεύματα, γεύση, αντοχή (συσκευής), αλλά σπανιως κάτι που να αφορά σε αυτονομία.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  9. #3384
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Δηλαδή ένα 6ωράκι με μια μπαταρία 18650 και κάνοντας 5-6-7ml το θεωρείς μικρή αυτονομία Γιάννη ? Οχι δεν είναι.!

    ΙΣΩΣ αν πας σε καλύτερες και πολλλύ ακριβότερες μπαταρίες (πχ Sony VTCs) να μπορείς να βρείς αυτό που ψάχνεις και αυτό επειδή θα έχεις υψηλότερο Constant Current/Constant Voltage.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hemlock : 12-02-20 στις 10:54.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  10. #3385
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντας νέος στο άτμισμα (και πιθανόν να παραμείνω τέτοιος, καθώς δεν προτίθεμαι να το ψάξω σε βάθος), να πω ότι μου κάνει εντύπωση η έλλειψη αυτονομιας, ως κριτήριο αναζήτησης και επιλογής.
    Τα σχόλια που διαβάζω πχ στο σκρούτζ είναι ρεύματα, γεύση, αντοχή (συσκευής), αλλά σπανιως κάτι που να αφορά σε αυτονομία.
    Οταν αγοραζεις τηλεφωνο δεν κοιτας ποσο κραταει η μπαταρια? Ακομα και στα αυτοκινητα, πολυς κοσμος αναλογα με το ποσο ταξιδευει, εχει πολυ ψηλα στη λιστα με τις προτεραιοτητες την αυτονομια του ρεζερβουαρ.

  11. #3386
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.170
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν αγοραζεις τηλεφωνο δεν κοιτας ποσο κραταει η μπαταρια? Ακομα και στα αυτοκινητα, πολυς κοσμος αναλογα με το ποσο ταξιδευει, εχει πολυ ψηλα στη λιστα με τις προτεραιοτητες την αυτονομια του ρεζερβουαρ.
    Μα αυτό ακριβώς λέω. Σε κινητό στάνταρ θα βρεις σχόλια περί αυτονομίας (προφανώς και για αυτοκίνητα). Δεν βλέπω συχνά σχόλια περί αυτονομίας εδώ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή ένα 6ωράκι με μια μπαταρία 18650 και κάνοντας 5-6-7ml το θεωρείς μικρή αυτονομία Γιάννη ? Οχι δεν είναι.!

    ΙΣΩΣ αν πας σε καλύτερες και πολλλύ ακριβότερες μπαταρίες (πχ Sony VTCs) να μπορείς να βρείς αυτό που ψάχνεις και αυτό επειδή θα έχεις υψηλότερο Constant Current/Constant Voltage.
    Η δική μου ένσταση είναι ότι ΔΕΝ κάνω κατανάλωση. Ένα 60ml μπουκάλι θα με βγάλει περίπου μήνα, ίσως λιγότερο με τον Melo 4 στα 40w. Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά θεωρώ κακή απόδοση να πρέπει να φορτίζω κάθε ημέρα, γιατί μου κρατάει περίπου μια ημέρα η μπαταρία στον Geek Vape Aegis solo 100w (σε αντιδιαστολή, με τον Innokin Zlide μπορεί να κρατήσει 2 .ημέρες)/
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  12. #3387
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Τοτε σορρυ φιλε. Δεν καταλαβα καλα. Νομιζα οτι σου εκανε εντυπωση οτι καποιους τους απασχολει η αυτονομια!

  13. #3388
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.170
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τοτε σορρυ φιλε. Δεν καταλαβα καλα. Νομιζα οτι σου εκανε εντυπωση οτι καποιους τους απασχολει η αυτονομια!
    Όχι βρε, το αντίθετο μου κάνει εντύπωση!

    Καταλαβαίνω βέβαια ότι κρίσεις περί αυτονομίας μπορεί να είναι αυθαίρετες, υπό την έννοια ότι η ΙΔΙΑ συσκευή μπορεί να χρησιμοποιηθεί με διαφορετικό ατμοποιητή, αντίσταση, watt, συχνότητα χρήσης, κτλ κτλ κτλ, αλλά δεν βλέπω καν ένα μπούσουλα.

    Ξαναλέω και το κλείνω, για να μην γινομαι κουραστικός, θεωρώ παλαβό με την χρήση που κάνω να θέλω φόρτιση κάθε ημέρα, άντε 2.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  14. #3389
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Μια χαρά είναι τα νούμερά σου Γιάννη...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  15. #3390
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.170
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Γεια σας, ο ασχετιδης της γειτονιας σας ξαναχτυπά με ερωτήσεις.

    Για τις καπνικές μου ανησυχίες πηγαίνω σε φυσικό κατάστημα και παίρνω αυτό, το οποίο μου φτιάχνουν επι τόπου με 3αρα νικοτίνη. Πληρώνω, φεύγω.
    Επειδή είμαι αμπαλίδης/αχρηστίδης και το στοκ μου πλησιάζει στο τέλος, τί πρέπει να κάνω για να το αναπληρώσω, δεδομένου ότι πλεον θα γινει παραγγελία μέσω ντερνετς;
    Φαντάζομαι πρέπει να πάρω γλυκερινη και booster, έτσι; Η ανάμειξη σε τί αναλαγία θα γίνει;

    Σας μερσώ
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

Σελ. 226 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 206216221224225226227228231 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dimmer 1-10V για ηλεκτρονικό ballast
    Από George_GPS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-11, 16:42
  2. Software για να κοψετε το τσιγάρο !!
    Από f15 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 15:08
  3. Βοήθεια για ηλεκτρονικό εξάρτημα (RS-232 adaptor)...
    Από del_ahmettt στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-10, 05:31
  4. Ερωτηματολόγιο για το Ηλεκτρονικό Εμπόριο
    Από ndan_gr στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-06, 21:27
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-06, 10:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας