Σελ. 229 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 209219224227228229230231234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.421-3.435 από 3539
  1. #3421
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Να ρωτήσω κάτι, γιατί αυτό που άκουσα δεν ξέρω αν είναι φήμη ή όχι και με θορύβησε λίγο (παρακαλώ διαβάστε με επιφύλαξη, δεν μπορώ να επιβεβαιώσω)

    Πήγα να παραγγείλω υγρά και ένα συγκεκριμένο ήταν σε έλλειψη. Πήρα τηλέφωνο το μαγαζί να ρωτήσω πότε θα έχουν και μου είπε "πάρε ότι προλαβαίνεις τώρα, γιατί θα καταργηθούν οι μη νικοτινούχες βάσεις {γιατί δεν φορολογούνται ως νικοτουνούχα} και το νομοσχέδιο δεν έχει ψηφιστεί λόγω κορονοιού".

    Έχετε ακούσει κάτι ή έλεγε φίδια;
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  2. #3422
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτήσω κάτι, γιατί αυτό που άκουσα δεν ξέρω αν είναι φήμη ή όχι και με θορύβησε λίγο (παρακαλώ διαβάστε με επιφύλαξη, δεν μπορώ να επιβεβαιώσω)

    Πήγα να παραγγείλω υγρά και ένα συγκεκριμένο ήταν σε έλλειψη. Πήρα τηλέφωνο το μαγαζί να ρωτήσω πότε θα έχουν και μου είπε "πάρε ότι προλαβαίνεις τώρα, γιατί θα καταργηθούν οι μη νικοτινούχες βάσεις {γιατί δεν φορολογούνται ως νικοτουνούχα} και το νομοσχέδιο δεν έχει ψηφιστεί λόγω κορονοιού".

    Έχετε ακούσει κάτι ή έλεγε φίδια;
    Δεν έχει απάντηση η ερώτησή σου...Αλλά αυτοί που θα βελάξουν, και θα σταματήσουν να ατμίζουν, είναι οι DIYers, οχι αυτοί που αγοράζουν έτοιμα υγρά.
    Οπότε μην αρχίσεις να κατεβάζεις ράφια.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hemlock : 11-05-20 στις 11:18.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  3. #3423
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Ναι αλλά πλέον είμαι DIYer
    (ουσιαστικά και πριν DIYer ήμουν, "απλά" μου το έφτιαχνε άλλος)
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  4. #3424
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει απάντηση η ερώτησή σου...Αλλά αυτοί που θα βελάξουν, και θα σταματήσουν να ατμίζουν, είναι οι DIYers, οχι αυτοί που αγοράζουν έτοιμα υγρά.

    Δεν υπάρχει καμία απολύτως περίπτωση να συμβεί κάτι τέτοιο, πάντα κατά την ταπεινή μου άποψη. Καταρχήν, όσοι είμαστε στον χώρο του DIY, είμαστε οι πλέον ενημερωμένοι και έχουμε σχεδόν όλοι τις "καβάτζες" μας εδώ και χρόνια. Ένα μεγάλο ποσοστό από τους χρήστες DIY, ανάμεσά τους και εγώ, έχουμε τις άκρες μας και ψωνίζουμε κανονικότατα από το εξωτερικό, χωρίς κανέναν περιορισμό. Οπότε δεν μας επηρεάζουν με κανέναν τρόπο οι εξελίξεις στην ελληνική αγορά.

    Αλλά και όλοι οι υπόλοιποι χρήστες που φτιάχνουν τα υγρά τους μόνοι τους αλλά δεν μπορούν να ψωνίσουν από το εξωτερικό, πιστεύεις ότι υπάρχει η παραμικρή πιθανότητα να επηρεαστούν, έστω και στο ελάχιστο, από τις αποφάσεις της οποιαδήποτε ελληνικής κυβέρνησης;

    Πάντα θα υπάρχει διαθέσιμη VG και PG στα φαρμακεία, ενώ η μαύρη αγορά με τις νικοτινούχες βάσεις στο facebook οργιάζει εδώ και χρόνια. Ειλικρινά πιστεύεις ότι υπάρχει τρόπος οποιαδήποτε κυβέρνηση, ότι απαγορευτικούς νόμους και να ψηφίσει και όσα αστυνομικά μέτρα και αν επιβάλει, να μπορέσει να ελέγξει 100% την μαύρη αγορά; Πώς θα το κάνει αυτό; Θα κυνηγήσει τους πάντες στο facebook, στο instagram κτλ; Θα βάλει μήπως από έναν αστυνομικό σε κάθε κατάστημα ηλεκτρονικού τσιγάρου να ελέγχει τι ακριβώς πουλάει "κάτω από τον πάγκο" στους γνωστούς πελάτες και φίλους;...

  5. #3425
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αλλά πλέον είμαι DIYer
    (ουσιαστικά και πριν DIYer ήμουν, "απλά" μου το έφτιαχνε άλλος)
    Υπομονή.!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει καμία απολύτως περίπτωση να συμβεί κάτι τέτοιο, πάντα κατά την ταπεινή μου άποψη. Καταρχήν, όσοι είμαστε στον χώρο του DIY, είμαστε οι πλέον ενημερωμένοι και έχουμε σχεδόν όλοι τις "καβάτζες" μας εδώ και χρόνια. Ένα μεγάλο ποσοστό από τους χρήστες DIY, ανάμεσά τους και εγώ, έχουμε τις άκρες μας και ψωνίζουμε κανονικότατα από το εξωτερικό, χωρίς κανέναν περιορισμό. Οπότε δεν μας επηρεάζουν με κανέναν τρόπο οι εξελίξεις στην ελληνική αγορά.

    Αλλά και όλοι οι υπόλοιποι χρήστες που φτιάχνουν τα υγρά τους μόνοι τους αλλά δεν μπορούν να ψωνίσουν από το εξωτερικό, πιστεύεις ότι υπάρχει η παραμικρή πιθανότητα να επηρεαστούν, έστω και στο ελάχιστο, από τις αποφάσεις της οποιαδήποτε ελληνικής κυβέρνησης;

    Πάντα θα υπάρχει διαθέσιμη VG και PG στα φαρμακεία, ενώ η μαύρη αγορά με τις νικοτινούχες βάσεις στο facebook οργιάζει εδώ και χρόνια. Ειλικρινά πιστεύεις ότι υπάρχει τρόπος οποιαδήποτε κυβέρνηση, ότι απαγορευτικούς νόμους και να ψηφίσει και όσα αστυνομικά μέτρα και αν επιβάλει, να μπορέσει να ελέγξει 100% την μαύρη αγορά; Πώς θα το κάνει αυτό; Θα κυνηγήσει τους πάντες στο facebook, στο instagram κτλ; Θα βάλει μήπως από έναν αστυνομικό σε κάθε κατάστημα ηλεκτρονικού τσιγάρου να ελέγχει τι ακριβώς πουλάει "κάτω από τον πάγκο" στους γνωστούς πελάτες και φίλους;...

    Για μένα zarko δεν ισχύει κάτι απο τα παραπάνω που έγραψες...Μαύρη αγορά και νικοτίνες no name-no label δεν υπάρχουν καν σαν σκέψη. ΑΝ μου κόψουν τα αρώματα, θα προσπαθήσω να ατμίσω χωρίς αυτά και μετά κόψιμο ΑΝ δεν μου καθήσει. Ούτε μπορώ να αγοράζω .5cents/ml υγρό, ούτε να πάθω δηλητηρίαση απο κατεψυγμένες προ 5ετιας νικοτίνη.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  6. #3426
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μένα zarko δεν ισχύει κάτι απο τα παραπάνω που έγραψες...Μαύρη αγορά και νικοτίνες no name-no label δεν υπάρχουν καν σαν σκέψη. ΑΝ μου κόψουν τα αρώματα, θα προσπαθήσω να ατμίσω χωρίς αυτά και μετά κόψιμο ΑΝ δεν μου καθήσει. Ούτε μπορώ να αγοράζω .5cents/ml υγρό, ούτε να πάθω δηλητηρίαση απο κατεψυγμένες προ 5ετιας νικοτίνη.

    Κανένα θέμα, ο καθένας από εμάς πράττει κατά το δοκούν.

    Απλά, ενημερωτικά, οι νικοτινούχες βάσεις με το πέρασμα του χρόνου απλά οξειδώνονται και σκουραίνουν σαν χρώμα. Όσο πιο σκούρο το χρώμα, τόσο μεγαλύτερος και ο βαθμός οξείδωσης. Όσο μεγαλύτερος ο βαθμός οξείδωσης, τόσο αντίστοιχα μειώνεται αντίστοιχα ο βαθμός δραστικότητας της νικοτίνης. Π.χ., μία νικοτινούχα βάση στα 100mg/ml αν έχει οξειδωθεί βαριά και έχει γίνει πλέον σαν σκούρο τσάι χρωματικά, από τα 100mg νικοτίνη έχει κατέβει πλέον στα 80 ή στα 70mg.

    Οπότε, όπως καταλαβαίνεις, είναι πολύ μεγαλύτερες οι πιθανότητες να πάθει κανείς δηλητηρίαση από μία ολόφρεσκη, ολόλευκη σε χρώμα νικοτινούχα βάση, από μία ίδια, βαριά οξειδωμένη, της ίδιας εταιρείας.

    Και αυτά δεν τα λέω εγώ, αλλά ο κύριος Φαρσαλινός στο νήμα των βάσεων στο vaping.gr. Εφόσον γνωρίζεις φαντάζομαι ποιος είναι ο κύριος Φαρσαλινός, θα συμφωνείς επίσης φαντάζομαι ότι τα λεγόμενά του, όπως και οι ιατρικές έρευνες που έχει διεξάγει, δεν αμφισβητούνται από κανέναν...

  7. #3427
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αυτά δεν τα λέω εγώ, αλλά ο κύριος Φαρσαλινός στο νήμα των βάσεων στο vaping.gr. Εφόσον γνωρίζεις φαντάζομαι ποιος είναι ο κύριος Φαρσαλινός, θα συμφωνείς επίσης φαντάζομαι ότι τα λεγόμενά του, όπως και οι ιατρικές έρευνες που έχει διεξάγει, δεν αμφισβητούνται από κανέναν...
    Θα "βρώ" τέτοια νικοτίνη ,κατεψυγμένη-έστω ξεθυμασμένη, σε τιμή προ κατάψυξης ? Τα 100ml/36mg στα 15 ευρώ ή θα μου την πουλησουν 400++ ευρώ ....
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  8. #3428
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Δεν καταλαβα. Θελουν να απαγορεψουν τα αρωματα δηλαδη?
    No Justice - No Peace

  9. #3429
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Οτιδήποτε μη νικοτινούχο. Δηλαδή και τα αρώματα θα πρέπει να φτιάχνονται με νικοτίνη. Επαναλαμβάνω, είναι φήμη που άκουσα και την μετέφερα εδώ, γιατί είστε πιο ...μπαρουτοκαπνισμένοι από εμένα
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  10. #3430
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα "βρώ" τέτοια νικοτίνη ,κατεψυγμένη-έστω ξεθυμασμένη, σε τιμή προ κατάψυξης ? Τα 100ml/36mg στα 15 ευρώ ή θα μου την πουλησουν 400++ ευρώ ....

    Αυτό δυστυχώς είναι το αποτέλεσμα της στρέβλωσης της αγοράς που παρατηρήθηκε, όταν η Ευρωπαϊκή Ένωση υπέκυψε στα συμφέροντα των φαρμακοβιομηχανιών/καπνοβιομηχανιών και αποφάσισε να βγάλει τα ατμιστικά είδη εκτός της ελεύθερης αγοράς και εμπορικής διακίνησης ανάμεσα στις χώρες-μέλη.

    Τα πάντα είναι θέματα μαθηματικών υπολογισμών και τα ατμιστικά υγρά δεν αποτελούν εξαίρεση. Όλα τα ατμιστικά υγρά αποτελούνται από τέσσερα κύρια συστατικά. VG, PG, νικοτινούχα βάση και άρωμα (ένα ή πολλά). Τα τρία από από τα τέσσερα συστατικά, δηλαδή η VG/PG και τα αρώματα, επειδή είναι είδη που χρησιμοποιούνται και σε άλλους τομείς όπως η ζαχαροπλαστική, παράγονται σε μεγάλους αριθμούς από βιομηχανικές μονάδες και δεν πρόκειται να λείψουν ποτέ από την αγορά. Ο αδύναμος κρίκος της αλυσίδας είναι οι νικοτινούχες βάσεις.

    Όταν αγοράζεις ένα έτοιμο υγρό ατμίσματος στα 7 ευρώ τα 10ml, αυτό σημαίνει ότι για ένα λίτρο θα έπρεπε να δώσεις 700 ευρώ!!! Αυτή η τιμή είναι απλά εξωφρενική, και ξεπερνάει κάθε έννοια αισχροκέρδειας! Σε τιμές λιανικής πώλησης, τα τέσσερα συστατικά κοστίζουν:
    α. Η VG/PG στα 3-4 ευρώ το λίτρο.
    β. Η νικοτινούχα βάση στα 100mg/ml στα 70-100 ευρώ το λίτρο. Μόνο που ένα τέτοιο λίτρο περιέχει συνολικά 100.000mg νικοτίνη, που επαρκούν για να παραχθούν 5,5 λίτρα υγρών στα 18mg/ml ή 16,5 λίτρα υγρών στα 6mg/ml. Οπότε το κόστος παραγωγής για ένα λίτρο υγρού στα 18mg/ml προσγειώνεται 18 ευρώ το πολύ, ενώ για ένα λίτρο υγρού στα 6mg/ml προσγειώνεται στα 6 ευρώ το πολύ.
    γ. Τα αρώματα κοστίζουν 20 ευρώ το πολύ, στα μπουκάλια των 100ml.

    Οπότε, εύκολα καταλαβαίνει κανείς ότι ένα έτοιμο υγρό ατμίσματος με μία τυπική αραίωση αρώματος στο 10%, έχει ένα μέγιστο κόστος υλικών για ένα λίτρο στα 18mg/ml: 4 + 18 + 20 = 42 ευρώ το λίτρο, σε τιμές λιανικής!!! Νομίζω ότι εύκολα γίνεται αντιληπτό ότι το πραγματικό κόστος σε τιμές χονδρικής, θα πέσει τουλάχιστον στο μισό, δηλαδή περίπου στα 20 ευρώ το λίτρο.

    Έχουμε λοιπόν ένα προϊόν που έχει κόστος υλικών για να παραχθεί 20 ευρώ το λίτρο. Πόσο θα θέλατε να προσθέσετε πάνω σε αυτό για φόρους, κόστος μισθοδοσίας, μεταφορικό κόστος κτλ.; Άλλα 10, 20, 30 ευρώ; Ακόμα κι έτσι, έχετε ένα συνολικό κόστος παραγωγής που δεν ξεπερνά τα 50 ευρώ το λίτρο, σε καμία περίπτωση. Αυτό το προϊόν λοιπόν, καλείται ο Έλληνας καταναλωτής να το πληρώσει σε τιμές από 500 έως 700 ευρώ το λίτρο!!!

    Δηλαδή το κράτος με τους φόρους που έχει επιβάλλει, ο χονδρέμπορος και το κατάστημα λιανικής, μοιράζονται την αισχροκέρδεια των 450 έως 650 ευρώ το λίτρο. Να με συγχωρείτε πολύ, αλλά δεν θα πάρω...

  11. #3431
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.595
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    @Zarko,εξαιρετικός

  12. #3432
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    θα συμφωνήσω

  13. #3433
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα στα φουγάρα της παρέας.

    Επειδή σκέφτομαι να ξαναξεκινήσω το σπορ επειδή αυτά τα logic κτλ είναι λίγο γτπ και ακριβά θα ήθελα τα φώτα σας για την επιλογή ατμοποιητή.

    Δεν έχω πλέον τη διάθεση να τυλίγω μονά/διπλά/σταυροβελονιά σύρματα, να κουρεύω και να αφρατεύω μπαμπάκια και όλα αυτά των μερακλήδων του σπορ.

    Οπότε ψάχνω κάτι αξιοπρεπές με καλή χωρητικότητα σε υγρό και με αντιστάσεις έτοιμες χωρίς πολλά. Προτιμότερο κάτι που θα βρίσκω τις αντιστάσεις του χωρίς να το έχει ένα μόνο μαγαζί σε όλη την Αθήνα.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

    ΥΓ. Vamp vape της T-Juice βρίσκεις εν Ελλάδι; Τα αρώματα που παίρναμε από Αγγλία ακόμα δεν τα στέλνουν εδώ.


  14. #3434
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    Ε γράψε και αν ψάχνεις direct η mtl

  15. #3435
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε γράψε και αν ψάχνεις direct η mtl
    Ναι γιατί νομίζεις ξέρω τι είναι ;

    Ο τελευταίος που είχα είναι ένας Zeus Dual RTA της Geek Vape.


Σελ. 229 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 209219224227228229230231234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dimmer 1-10V για ηλεκτρονικό ballast
    Από George_GPS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-11, 16:42
  2. Software για να κοψετε το τσιγάρο !!
    Από f15 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 15:08
  3. Βοήθεια για ηλεκτρονικό εξάρτημα (RS-232 adaptor)...
    Από del_ahmettt στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-10, 05:31
  4. Ερωτηματολόγιο για το Ηλεκτρονικό Εμπόριο
    Από ndan_gr στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-06, 21:27
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-06, 10:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας