Σελ. 197 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 177187192195196197198199202207217 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.941-2.955 από 3539
  1. #2941
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akisgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα υγρά ξαναγυρνάνε στα ράφια !!!!!!!!!

    - - - Updated - - -



    στο υπουργειο υγειας ημουν σημερα....... ολα καλα θα πανε....!!!
    Ελπίζω να γυρνάνε στα ράφια των καταστημάτων και όχι στα ράφια τελωνείων

    Ευχαριστούμε για την ενημέρωση

  2. #2942
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Να παραθέσω το βιντεο της συγκέντρωσης των ατμιστών...Και ελπίζω να σχολιαστούν τα καραγκιοζιλίκια αυτής.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  3. #2943
    Εγγραφή
    04-10-2018
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παντως τα κατστηματα εχουν εκτος στοκ τα DIY υγρα προς το παρον..

    Κατι ακουσα για αγορα από Βουλγαρια,αλλα δεν εχω μαθει τιποτα ακομα-οποιος ξερει κατι..ευπροσδεκτη κάθε πληροφορια..

    Πανω που ελεγα να το συνεχισω ζεστα το ατμισμα εγινε αυτό..

    Και πανω που εκοψε το καπνισμα και η μανα μου ρε γμτ….

  4. #2944
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    εγώ στο κάπνισμα (κανονικό τσιγάρο) δεν γυρνάω
    όσο βρίσκω το υγρό που χρησιμοποιώ (με νικοτίνη που καλύπτει τις ανάγκες μου) θα συνεχίσω το άτμισμα (Ηλεκτρονικό Τσιγάρο)
    αν τα σταματήσουν απλά θα κόψω και το άτμισμα
    αυτοί θα χάσουν όχι εγώ
    όπως έχασαν από τον καπνοβιομήχανο-παραγωγό-περίπτερο που σταμάτησα να αγοράζω (2) πακέτα τσιγάρα (8 ευρώ την ημέρα) χοντρικά 240 ευρώ το μήνα

  5. #2945
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να παραθέσω το βιντεο της συγκέντρωσης των ατμιστών...Και ελπίζω να σχολιαστούν τα καραγκιοζιλίκια αυτής.
    Για τα καραγκιοζιλίκια...Τι λέει ο Παναγιωτόπουλος και τι έλεγαν οι ατμιστές(~ 1.15.00)[/URL]
    Το πανό πόσο αστείο ήταν...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  6. #2946
    Εγγραφή
    02-10-2018
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Εχουνε πλακα ομως ο σεεητ με την κεα ουνα φατσα ουνα ρατσα εχουνε κανει το ατμισμα δικτατορια με τα foroum τους και της ομαδες τους και τωρα θελουνε και υποστηριξη που ητανε οταν ο ΣΕΕΗΤ επεβαλε στο υπουργειο την φασιστικη απαγορευση διασυνοριακων πωλησεων για ειδη ατμισμτος..Υδρισανε δηθεν την κεα για τα συμφεροντα των ατμιστων κλαιω απο τα γελια μιλαμε

  7. #2947
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    όταν θα χάσουν το "μαρούλι" από τους ατμιστές να δεις πως τα παίρνουν πίσω
    εγώ μίλησα με το κατάστημα που ψωνίζω μου είπε ότι είναι τα τελευταία υγρά που παίρνω (Virginia Mix & Shake 60ml) με φιξάκια νικοτίνης του είπα ότι θα αγοράσω το στοκ που θέλω (ώστε να έχω απόθεμα) και αν δεν αλλάξει ο νόμος δεν θα με ξαναδεί ως πελάτη καθώς υγρά σε συσκευασία 10ml δεν αγοράζω ακόμα και αν τα έχουν έτοιμα με νικοτίνη 18mg.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jonnis44gt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχουνε πλακα ομως ο σεεητ με την κεα ουνα φατσα ουνα ρατσα εχουνε κανει το ατμισμα δικτατορια με τα foroum τους και της ομαδες τους και τωρα θελουνε και υποστηριξη που ητανε οταν ο ΣΕΕΗΤ επεβαλε στο υπουργειο την φασιστικη απαγορευση διασυνοριακων πωλησεων για ειδη ατμισμτος..Υδρισανε δηθεν την κεα για τα συμφεροντα των ατμιστων κλαιω απο τα γελια μιλαμε
    μα όλα ξεκίνησαν από τον ΣΕΕΗΤ (οι απαγορεύσεις από το εξωτερικό γιατί έχαναν το "μαρούλι")

  8. #2948
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    Παιδια τι εγινε τελικα ;

  9. #2949
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    δεν θα υπάρχουν υγρά που τα ανακατεύεις άρωμα + νικοτίνη και θα φτιάχνεις ότι ποσότητα θες
    είτε από κατάστημα είτε μόνος σου
    αυτό μου είπαν από το κατάστημα αφού μου εξήγησαν ότι έχουν απόθεμα έτσι μέχρι την εξάντληση του αποθέματος
    τους είπα ότι δεν θα έχουν απόθεμα καθώς θα το αγοράσω όλο
    αλλά δεν θα με ξαναδούν ως πελάτη ειδικά αν εφαρμοστεί αυτό για τα 10ml υγρά.

  10. #2950
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν θα υπάρχουν υγρά που τα ανακατεύεις άρωμα + νικοτίνη και θα φτιάχνεις ότι ποσότητα θες
    είτε από κατάστημα είτε μόνος σου
    αυτό μου είπαν από το κατάστημα αφού μου εξήγησαν ότι έχουν απόθεμα έτσι μέχρι την εξάντληση του αποθέματος
    τους είπα ότι δεν θα έχουν απόθεμα καθώς θα το αγοράσω όλο
    αλλά δεν θα με ξαναδούν ως πελάτη ειδικά αν εφαρμοστεί αυτό για τα 10ml υγρά.
    Τι δηλαδη ουτε αρωματα δεν θα πουλανε πλεον ;

  11. #2951
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    από ότι είπε και ο ταξιτζής που με πήρε σήμερα (ατμιστής) αλλά και το μαγαζί

    τα υγρά τύπου Mix & Shake & Vape με νικοτίνη σε φιξάκια 30-60ml να τα ξεχάσουμε

    υγρά θα βγαίνουν σε μπουκαλάκια των 10ml

    τώρα αν είναι αλήθεια ή ψέμα θα δείξει

    εγώ στο κατάστημα εξηγήθηκα αν συμβεί αυτό θα χάσουν τον καλύτερο πελάτη τους

  12. #2952
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    Κατι ειπε ο akisgr πιο πανω που ηταν στο υπουργειο υγειας οτι ολα καλα.

  13. #2953
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Εγω παντως πηγα και εδωσα 250 ευρω εχθες και πηρα ολα τα μπουκαλακια που βρηκα απο το αγαπημενο μου shake 'n vape.

    Βασικα στο καταστημα που ψωνιζω συνηθως δεν ειχαν ουτε 1 τεμαχιο και με τρομαξαν και λιγο (δεν ξερουμε αν και ποτε θα ξαναφερουμε μπλα μπλα μπλα), σε ενα δευτερο καταστημα επισης δεν ειχαν ουτε 1 τεμαχιο, οποτε στο τριτο καταστημα που πηγα και το βρηκα εκανα μια σκουπα (πηρα οσα ειχαν) και ειμαι ΟΚ για 3-4 μηνες. Ελπιζω μεχρι τοτε να εχουν στρωσει τα πραγματα γιατι βαριεμαι σαν τρελος να αρχισω παλι να φτιαχνω υγρα...

    Α και κατι ακομα. Ουτε καν αρωματα δεν πουλανε πλεον. Απλα εχω ενα κουτι με καμια 70αρια αρωματα απο τοτε που ασχολουμουν με το DIY και ειναι αρκετα για να φτιαξω πολλααααα λιτρα υγρου!

  14. #2954
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παντως πηγα και εδωσα 250 ευρω εχθες και πηρα ολα τα μπουκαλακια που βρηκα απο το αγαπημενο μου shake 'n vape.

    Βασικα στο καταστημα που ψωνιζω συνηθως δεν ειχαν ουτε 1 τεμαχιο και με τρομαξαν και λιγο (δεν ξερουμε αν και ποτε θα ξαναφερουμε μπλα μπλα μπλα), σε ενα δευτερο καταστημα επισης δεν ειχαν ουτε 1 τεμαχιο, οποτε στο τριτο καταστημα που πηγα και το βρηκα εκανα μια σκουπα (πηρα οσα ειχαν) και ειμαι ΟΚ για 3-4 μηνες. Ελπιζω μεχρι τοτε να εχουν στρωσει τα πραγματα γιατι βαριεμαι σαν τρελος να αρχισω παλι να φτιαχνω υγρα...

    Α και κατι ακομα. Ουτε καν αρωματα δεν πουλανε πλεον. Απλα εχω ενα κουτι με καμια 70αρια αρωματα απο τοτε που ασχολουμουν με το DIY και ειναι αρκετα για να φτιαξω πολλααααα λιτρα υγρου!
    εγώ το έκανα ήδη αυτό από το κατάστημα που ψωνίζω στο σύνταγμα

    του είπα τηλεφωνικώς να μαζέψει το στοκ από το υγρό μου που έχουν όλα τα υπό καταστήματα της αλυσίδας

    και τα αγόρασα ηλεκτρονικά

    θα τα έχω στα χέρια μου την δευτέρα έτσι έχω απόθεμα για 6 μήνες έως 1 χρόνο

    μιλάμε ο φίλος τρελάθηκε

    του λέω μέχρι να το ξεκαθαρίσετε τι θα γίνει μου αρκούν να την βγάλω άνετα...μετά βλέπουμε

    και επειδή είναι φίλος γνωρίζει ότι αν με χάσει από πελάτη χάνει αρκετό κομμάτι από τζίρο που έχει το κατάστημα

  15. #2955
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    και επειδή είναι φίλος γνωρίζει ότι αν με χάσει από πελάτη χάνει αρκετό κομμάτι από τζίρο που έχει το κατάστημα
    Καλα μη νομιζεις οτι αν χασουν εμενα ή εσενα χαθηκε ο κοσμος. Και εγω καλος πελατης ειμαι (θεωρω). Παιρνω 1-2 ατμοποιητες/μπαταριες/mod το χρονο και ρουφαω και 10 ml υγρο τη μερα. Αλλα πιστεψε με, δε θα χαλαστουν αν χασουν εσενα ή εμενα ή οποιονδηποτε αλλο μεμονομενο πελατη. Αν γινουν οι αλλαγες που ακουγονται θα χασει ολος ο κλαδος του ηλεκτρονικου τσιγαρου τη γη κατω απο τα ποδια του!

Σελ. 197 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 177187192195196197198199202207217 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dimmer 1-10V για ηλεκτρονικό ballast
    Από George_GPS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-11, 16:42
  2. Software για να κοψετε το τσιγάρο !!
    Από f15 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 15:08
  3. Βοήθεια για ηλεκτρονικό εξάρτημα (RS-232 adaptor)...
    Από del_ahmettt στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-10, 05:31
  4. Ερωτηματολόγιο για το Ηλεκτρονικό Εμπόριο
    Από ndan_gr στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-06, 21:27
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-06, 10:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας