Σελ. 198 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 178188193196197198199200203208218 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.956-2.970 από 3539
  1. #2956
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    Με ενα καταστημα που μιλησα μου ειπε για τις επομενες 2 βδομαδες θα εχουν αρωματα. Μετα ενας θεος ξερει. Εγω θα παω να αγορασω μερικα αρωματα και μπαινω στη διαδικασια του κοψιματος.

  2. #2957
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα μη νομιζεις οτι αν χασουν εμενα ή εσενα χαθηκε ο κοσμος. Και εγω καλος πελατης ειμαι (θεωρω). Παιρνω 1-2 ατμοποιητες/μπαταριες/mod το χρονο και ρουφαω και 10 ml υγρο τη μερα. Αλλα πιστεψε με, δε θα χαλαστουν αν χασουν εσενα ή εμενα ή οποιονδηποτε αλλο μεμονομενο πελατη. Αν γινουν οι αλλαγες που ακουγονται θα χασει ολος ο κλαδος του ηλεκτρονικου τσιγαρου τη γη κατω απο τα ποδια του!
    δεν μπορώ να εκφέρω άποψη για εσένα φίλε μου

    αλλά σε ότι αφορά εμένα είμαι από τους καλούς πελάτες (έχω κάνει μεγάλο τζίρο στο κατάστημα) και θα τους πονέσει

    βέβαια για το χάλι την ευθύνη την έχει ο ΣΕΕΗΤ όχι το υπουργείο

    αυτοί ζήτησαν να σταματήσει η εισαγωγή από την Ε.Ε και εκτός Ε.Ε καθώς έχαναν όσο οι ατμιστές ψώνιζαν από το εξωτερικό

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikoslykos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με ενα καταστημα που μιλησα μου ειπε για τις επομενες 2 βδομαδες θα εχουν αρωματα. Μετα ενας θεος ξερει. Εγω θα παω να αγορασω μερικα αρωματα και μπαινω στη διαδικασια του κοψιματος.
    εμένα μου το είπε ξεκάθαρα ώστε να κανονίσω να έχω απόθεμα μέχρι να δούμε τι θα γίνει

    ή απλά μπαίνω στην διαδικασία να το κόψω

    ή να αρχίσω το κάπνισμα πάλι (στριφτό) την πίπα του ναυτικού με καπνό (Captain Jack) ναργιλέ κτλ..η να το ρίξουμε στο Weed

  3. #2958
    Εγγραφή
    05-10-2010
    Μηνύματα
    607
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300S/NetGear EX7000
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 10.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    δεν θα σταματήσουμε αν δεν δικαιωθούμε θα σταματήσουμε την παραλογη απόφαση της εγκυκλίου.. έχει γίνει συζήτηση μέσα στο υπουργείο υγείας και σε περίπου 12 μέρες από σήμερα θα έχουμε νεότερα... όλοι η "ατμιστες" πρέπει να κερδίσουμε την ελευθερια της επιλογής...! αυτός ο παράλογος νομος θα σταματήσει πολύ σύντομα.... για όλα αυτά φταίνε η καπνοβιομηχανίες... κάποια πράγματα καλο είναι να μην τα λέμε δημοσια... όμως νομίζω πως είναι εμφανής η κατασταση που γίνετε πόλεμος στο ηλεκτρονικό τσιγάρο

    μην ακούτε τι σας λέει ο κάθε καταστηματάρχης αυτή την στιγμή... κανεις μας δεν γνωρίζει τι ακριβώς θα συμβεί... όμως επειδή μέσα στο υπουργείο υγείας είπανε κάποια σημαντικά πράγματα και έγινε συζήτηση μας καταλάβανε και δώσανε πολύ σημασία σε αυτά που είπαμε...! πιθανόν θα έχουμε υγρά shortfills τα οποια θα πρέπει να αγοράσουμε απαραίτητα και τα booster της νικοτίνης μαζί... με λίγα λόγια πάλι θα έχουμε 50ml και μηδενικα υγρα. απλα για VG/PG θα πρέπει να αγοράζουμε από φαρμακείο βρώσιμη 99.8%

    όπως και να έχει αυτές η παραλογες απόφασης που συμβαίνουνε μονο στην Ελλάδα θα σταματήσουνε άμεσα....!!! θα κάνουμε ότι χρειαστεί για να βγούμε νικητές...!!!!

    ΓΙΑ ΠANΤΑ ΘΑ ΑΤΜΙΖΟΥΜΕ...!!!!!


    Ψήφισμα στο Avaaz κατά της πρόσφατης εγκυκλίου!


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    ή να αρχίσω το κάπνισμα πάλι (στριφτό) την πίπα του ναυτικού με καπνό (Captain Jack) ναργιλέ κτλ..η να το ρίξουμε στο Weed
    καλύτερα να καπνίζεις CBD παρα καπνό.... εγώ σαν ατμιστης πλεον με μηδενικη νικοτινη κάποιες φορες κάνω και κάνα τσιγάρο lucky strike... μιας και για μένα είναι από τα αγαπημένα μου εργοστασιακά τσιγάρα που κρατάνε ακόμα καλά το χαρμάνι τους όπως τα είχα συνηθίσει πριν πολλά χρονια...!!

    ναργιλέ λέει καλύτερα να ξεκινήσεις και να βάζεις και λίγο χορταράκι

    πάντως συμβουλή μου μην κοψτα όλα...! εγώ προς τα εκεί πάω να σταματήσω εντελώς το ατμισμα/κάπνισμα..! αν πάλι δεν μπορείς πάρε κάνα nautilus aio pod και βάλε εκεί nicotine salts οποτε έχεις ανάγκη να τραβάς καμια τζούρα να σου φεύγει η ιδέα για τσιγάρο...!

  4. #2959
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    Ρε παιδια λυστε μου μια απορια... ειναι κατι που το σκεφτομαι αρκετο καιρο. Ολοι ξερουμε οτι τα αρωματα για Η/Τ φτιαχνονται με γευσεις ζαχαροπλαστικης.... γιατι λοιπον να μην αγοραζουμε τετοια ; Δηλαδη και οι εταιρειες που τα φτιαχνουν τα αρωματα για Η/Τ δεν νομιζω οτι χρησιμοποιουν κατι διαφορετικο...

  5. #2960
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Κάποιοι περίεργοι τύποι νομίζουν οτι ΕΙΝΑΙ διαφορετικά...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  6. #2961
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.197
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FritzBox 7530 AX
    Δηλαδη σοβαρα τωρα, αμα βρω καποια εταιρεια εδω που πουλαει τετοια αρωματα για ζαχαροπλαστικη χωρις λιπαρα μεσα και ελαια δεν μου κανουν ; μη σου πω κιολας οτι θαναι πιο ωραια...
    Spoiler:
    Θα ανοιξουμε μαγαζι που θα πουλαει γευσεις π.χ tpa-capella και αμα πει κανεις τιποτα "εγω τα πουλαω για κεικ δεν ξερω ο αλλος που τα βαζει "

  7. #2962
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akisgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν θα σταματήσουμε αν δεν δικαιωθούμε θα σταματήσουμε την παραλογη απόφαση της εγκυκλίου.. έχει γίνει συζήτηση μέσα στο υπουργείο υγείας και σε περίπου 12 μέρες από σήμερα θα έχουμε νεότερα... όλοι η "ατμιστες" πρέπει να κερδίσουμε την ελευθερια της επιλογής...! αυτός ο παράλογος νομος θα σταματήσει πολύ σύντομα.... για όλα αυτά φταίνε η καπνοβιομηχανίες... κάποια πράγματα καλο είναι να μην τα λέμε δημοσια... όμως νομίζω πως είναι εμφανής η κατασταση που γίνετε πόλεμος στο ηλεκτρονικό τσιγάρο

    μην ακούτε τι σας λέει ο κάθε καταστηματάρχης αυτή την στιγμή... κανεις μας δεν γνωρίζει τι ακριβώς θα συμβεί... όμως επειδή μέσα στο υπουργείο υγείας είπανε κάποια σημαντικά πράγματα και έγινε συζήτηση μας καταλάβανε και δώσανε πολύ σημασία σε αυτά που είπαμε...! πιθανόν θα έχουμε υγρά shortfills τα οποια θα πρέπει να αγοράσουμε απαραίτητα και τα booster της νικοτίνης μαζί... με λίγα λόγια πάλι θα έχουμε 50ml και μηδενικα υγρα. απλα για VG/PG θα πρέπει να αγοράζουμε από φαρμακείο βρώσιμη 99.8%

    όπως και να έχει αυτές η παραλογες απόφασης που συμβαίνουνε μονο στην Ελλάδα θα σταματήσουνε άμεσα....!!! θα κάνουμε ότι χρειαστεί για να βγούμε νικητές...!!!!

    ΓΙΑ ΠANΤΑ ΘΑ ΑΤΜΙΖΟΥΜΕ...!!!!!


    Ψήφισμα στο Avaaz κατά της πρόσφατης εγκυκλίου!


    - - - Updated - - -



    καλύτερα να καπνίζεις CBD παρα καπνό.... εγώ σαν ατμιστης πλεον με μηδενικη νικοτινη κάποιες φορες κάνω και κάνα τσιγάρο lucky strike... μιας και για μένα είναι από τα αγαπημένα μου εργοστασιακά τσιγάρα που κρατάνε ακόμα καλά το χαρμάνι τους όπως τα είχα συνηθίσει πριν πολλά χρονια...!!

    ναργιλέ λέει καλύτερα να ξεκινήσεις και να βάζεις και λίγο χορταράκι

    πάντως συμβουλή μου μην κοψτα όλα...! εγώ προς τα εκεί πάω να σταματήσω εντελώς το ατμισμα/κάπνισμα..! αν πάλι δεν μπορείς πάρε κάνα nautilus aio pod και βάλε εκεί nicotine salts οποτε έχεις ανάγκη να τραβάς καμια τζούρα να σου φεύγει η ιδέα για τσιγάρο...!
    καταρχήν ευχαριστώ για τα νέα που μας είπες

    είναι δύο χρόνια τώρα (μπαίνω στο τρίτο) που έχω κόψει το κάπνισμα και είμαι ατμιστής

    ατμίζω υγρά με νικοτίνη (virginia) ξεκίνησα με 18mg νικοτίνης και είμαι τώρα με τις "λαλακίες" τους στα 12-15mg νικοτίνης (5 booster)

    δεν θα τους κάνω την χάρη

    ήδη όπως είπα έχω προμηθευτεί απόθεμα από το υγρό που ατμίζω (τηλεφωνικά/ηλεκτρονικά)

    αν δεν βρει λύση το ΣΕΕΗΤ και το ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ αυτοί θα κλαίνε που δεν θα βλέπουν ευρώ ούτε στα ταμεία τους

    όχι εγώ

    εγώ θα βρω λύσεις

    πάντως στο κάπνισμα (τσιγάρο) δεν γυρνάω

    ούτε στα προιόντα καπνοβιομηχάνων π.χ IQUOS (Philip Morris/ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ)

    έσχατη λύση θα καπνίζω πίπα με τον αγαπημένο μου καπνό (Captain Black)

    ή Ναργιλέ με το παραδοσιακό "Greek Weed"

  8. #2963
    Εγγραφή
    05-10-2010
    Μηνύματα
    607
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300S/NetGear EX7000
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 10.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    @Zer0c00L και εγω captain black μονο...!!!!!! gold κανω... και καπιες φορες ruby

  9. #2964
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akisgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Zer0c00L και εγω captain black μονο...!!!!!! gold κανω... και καπιες φορες ruby
    αν είναι να ξανά γυρίσω σε καπνό ειλικρινά προτιμώ πίπα με καπνό "Captain Black" άλλωστε στην ηλικία μου (46) και λόγω εμφάνισης μοιάζω με ναυτικό που ταξιδεύει στα καράβια.
    χαχαχα

    βλέπεις δεν τον έχω βρει σε υγρό για να τον ατμίζω έτσι κόλλησα στο virginia που μου θυμίζει τα Rothmans που κάπνιζα τόσα χρόνια (από 16 χρονών και το έκοψα στα 44 χρονών)

  10. #2965
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν είναι να ξανά γυρίσω σε καπνό ειλικρινά προτιμώ πίπα με καπνό "Captain Black" άλλωστε στην ηλικία μου (46) και λόγω εμφάνισης μοιάζω με ναυτικό που ταξιδεύει στα καράβια.
    χαχαχα

    βλέπεις δεν τον έχω βρει σε υγρό για να τον ατμίζω έτσι κόλλησα στο virginia που μου θυμίζει τα Rothmans που κάπνιζα τόσα χρόνια (από 16 χρονών και το έκοψα στα 44 χρονών)
    Η Inawera έχει Captain Jack σε άρωμα (όχι έτοιμο υγρό). Τον έφερνε το Zerobacco.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  11. #2966
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Erebos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Inawera έχει Captain Jack σε άρωμα (όχι έτοιμο υγρό). Τον έφερνε το Zerobacco.
    το ξέρω το κατάστημα zerobacco είναι ένα από τα καταστήματα (στο κέντρο) που είμαι πελάτης καθώς και στην περιοχή μου στο παγκράτι (έχουμε αρκετά καταστήματα)

    τα έχω δοκιμάσει όλα τα αρώματα ή έτοιμα υγρά που υποτίθεται έμοιαζαν με τον captain black

    δυστυχώς κανένα δεν μοιάζει με τον πραγματικό captain black

    έτσι κατέληξαν στον νεροχύτη του μπάνιου

  12. #2967
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω o-rings για τον 22αρη berserker mini? Στους 2 μηνες μου κοπηκε αυτο που σφραγιζει το tank και τωρα ειμαι με το δευτερο και τελευταιο που δινει μαζι στην συσκευασια. Αφου το πρωτο κρατησε τοσο λιγο νομιζω οτι ειναι θεμα χρονου να χαλασει και το δευτερο και μετα ξεμεινα.

    Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ardi21 : 07-10-18 στις 19:49.
    No Justice - No Peace

  13. #2968
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ardi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω o-rings για τον 22αρη berseker mini? Στους 2 μηνες μου κοπηκε αυτο που σφραγιζει το tank και τωρα ειμαι με το δευτερο και τελευταιο που δινει μαζι στην συσκευασια. Αφου το πρωτο κρατησε τοσο λιγο νομιζω οτι ειναι θεμα χρονου να χαλασει και το δευτερο και μετα ξεμεινα.

    Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι.
    από το skroutz είδα τρία καταστήματα στην αθήνα να τον έχουν.

  14. #2969
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    από το skroutz είδα τρία καταστήματα στην αθήνα να τον έχουν.
    Eγω θελω μονο ανταλλακτικα o-rings και απ'οτι ειδα ψαχνουν πολλοι να βρουν λυση, η εταιρεια δεν δινει ανταλλακτικα.
    No Justice - No Peace

  15. #2970
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    αν δεν εχουν τα καταστηματα που τα πουλανε
    αν δεν δινει η εταιρεια που το πουλαει ανταλλακτικα
    τοτε υπαρχει προβλημα
    ελπιζω να βρεις λυση στο προβλημα σου

Σελ. 198 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 178188193196197198199200203208218 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dimmer 1-10V για ηλεκτρονικό ballast
    Από George_GPS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-11, 16:42
  2. Software για να κοψετε το τσιγάρο !!
    Από f15 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 15:08
  3. Βοήθεια για ηλεκτρονικό εξάρτημα (RS-232 adaptor)...
    Από del_ahmettt στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-10, 05:31
  4. Ερωτηματολόγιο για το Ηλεκτρονικό Εμπόριο
    Από ndan_gr στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-06, 21:27
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-06, 10:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας