Σελ. 129 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 109119124127128129130131134139149 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.921-1.935 από 3539
  1. #1921
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.770
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Ο πατέρας το έχει ξαναρχίσει το κανονικό και έχει ελλαττώσει το ηλεκτρονικό, γιατί λέει τον χτυπάει στο λαιμό.
    Φταίνε τα 16μγ νικοτίνης, που διάβασα σε άλλο φόρουμ ότι παίζουν ρόλο, ή έχει να κάνει με το συνδυασμό αντίστασης / βατ; Χρησιμοποιεί μία μισού ohm στα 17 βατ και μία του 1.5 στα 12.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  2. #1922
    Εγγραφή
    09-09-2010
    Περιοχή
    Αθήνα-Βοτανικός
    Μηνύματα
    821
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 45(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Όντως είναι τόσο δύσκολος; Με τον the dripper τα έχω βρει πολύ καλά, τον έχω κάποιες μέρες και μάλλον θα τον κρατήσω, μιας και ο φίλος μου είναι των sub-ohm καταστάσεων και δεν τον θέλει. Το στήσιμο του dripper μου φαίνεται αρκετά εύκολο πλέον μετά το αρχικό σοκ.
    Προσωπικά από τους ατμοποιητές που έχω δοκιμάσει θεωρώ πως η γεύση του dripper είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει και για αυτό σκεφτόμουν να πάω για diver για να έχω και έναν τανκάτο κεραμικό. Για Σοφία ποια είναι η γνώμη σου, πάντα για τη version 1.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο πατέρας το έχει ξαναρχίσει το κανονικό και έχει ελλαττώσει το ηλεκτρονικό, γιατί λέει τον χτυπάει στο λαιμό.
    Φταίνε τα 16μγ νικοτίνης, που διάβασα σε άλλο φόρουμ ότι παίζουν ρόλο, ή έχει να κάνει με το συνδυασμό αντίστασης / βατ; Χρησιμοποιεί μία μισού ohm στα 17 βατ και μία του 1.5 στα 12.
    Ίσως να ήταν καλό να δοκιμάσεις να του κατεβάσεις τη νικοτίνη. Επίσης ίσως να ήταν καλό, αν φυσικά γίνεται, να δοκιμάσει μερικές μέρες να κάνει μόνο ηλεκτρονικό. Δοκίμασε να του πάρεις διάφορα υγρά ώστε να βρει μια γεύση να τον ικανοποιεί. Νομίζω επίσης είναι καλύτερα για αρχή να παίζει με την 1.5Ω στα 8-10W. Δεν έχω τον subtank που του έχεις πάρει, αν δεν κάνω λάθος, αλλά εγώ με sub-ohm και τεράστια ντουμάνια ακόμα βήχω και με καίει στο λαιμό μετά από 1.5 χρόνο ατμίσματος!
    Whither goest thou, America, in thy shiny car in the night?

  3. #1923
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο πατέρας το έχει ξαναρχίσει το κανονικό και έχει ελλαττώσει το ηλεκτρονικό, γιατί λέει τον χτυπάει στο λαιμό.
    Φταίνε τα 16μγ νικοτίνης, που διάβασα σε άλλο φόρουμ ότι παίζουν ρόλο, ή έχει να κάνει με το συνδυασμό αντίστασης / βατ; Χρησιμοποιεί μία μισού ohm στα 17 βατ και μία του 1.5 στα 12.
    Αγορασε του υγρο με χαμηλοτερη νικοτινη (12 η 9) και καντε δοκιμες. 16 ειναι πολλα ακομα και σε καπνιστες που κανουν βαρυ καπνο. Ειδικα αν εχει και πολυ PG αντε γεια, δεν ατμιζεται. Σε φιλο που εκανε 2 πακετα prince βαρια την μερα, ειχα δωσει ενα υγρο που ειχα παρει τον πρωτο καιρο με 18mg νικοτινη. Στις 4 τζουρες ζαλιστηκε.

    Να χρησιμοποιει μονο 1.5αρα αντισταση. Δεν υπαρχει κανενας μα κανενας λογος για 0.5. Υπαρχει τεραστια παραγωγη ατμου και τον ενοχλει.

    Περα απο ολα αυτα ομως πρεπει να δωσει στον εαυτο του λιγο χρονο να προσαρμοστει στο ΗΤ. Αν το παρατησει τον πρωτο καιρο, τελος.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ardi21 : 14-02-16 στις 18:54.
    No Justice - No Peace

  4. #1924
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bendersteed Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντως είναι τόσο δύσκολος; Με τον the dripper τα έχω βρει πολύ καλά, τον έχω κάποιες μέρες και μάλλον θα τον κρατήσω, μιας και ο φίλος μου είναι των sub-ohm καταστάσεων και δεν τον θέλει. Το στήσιμο του dripper μου φαίνεται αρκετά εύκολο πλέον μετά το αρχικό σοκ.
    Προσωπικά από τους ατμοποιητές που έχω δοκιμάσει θεωρώ πως η γεύση του dripper είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει και για αυτό σκεφτόμουν να πάω για diver για να έχω και έναν τανκάτο κεραμικό. Για Σοφία ποια είναι η γνώμη σου, πάντα για τη version 1.
    Σοφίες/Divers ΔΕΝ δουλεύουν σωστά ή θα δουλέψουν με πολλύ κόπο και πολλλύ συγκεκριμένο τρόπο σε τανκάκια.ΔΕΝ μπορούν να έχουν σωστή τροφοδοσία σε κανένα τανκάκι (ακόμα και αυτά που διαφημίζει ο Leo με τα πιο "μαλακά" orings - τα μεγαλύτερα λούκια δεν παίζουν/δεν έχουν καμία σημασία). Εξαίρεση αν τα βάλεις σε κάτι που να μοιάζει με το UFS της GG (που βιδώνουν σε σωστή βάση και μπορείς να ρυθμίσεις σωστά την εισαγωγή υγρού).
    Τανκ με κεραμικό είναι μονάχα ο Eviva (είναι 23mm).
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  5. #1925
    Το avatar του μέλους daywalker06
    daywalker06 Guest
    Ο Diver v1-v2 μια χαρά δούλευε σε οποιο τανκακι τον εβαζα, ολα ειναι θέμα στο στήσιμο

  6. #1926
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.770
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ardi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγορασε του υγρο με χαμηλοτερη νικοτινη (12 η 9) και καντε δοκιμες. 16 ειναι πολλα ακομα και σε καπνιστες που κανουν βαρυ καπνο. Ειδικα αν εχει και πολυ PG αντε γεια, δεν ατμιζεται. Σε φιλο που εκανε 2 πακετα prince βαρια την μερα, ειχα δωσει ενα υγρο που ειχα παρει τον πρωτο καιρο με 18mg νικοτινη. Στις 4 τζουρες ζαλιστηκε.

    Να χρησιμοποιει μονο 1.5αρα αντισταση. Δεν υπαρχει κανενας μα κανενας λογος για 0.5. Υπαρχει τεραστια παραγωγη ατμου και τον ενοχλει.

    Περα απο ολα αυτα ομως πρεπει να δωσει στον εαυτο του λιγο χρονο να προσαρμοστει στο ΗΤ. Αν το παρατησει τον πρωτο καιρο, τελος.
    Ok, θα του πάρω αυτό που τον βόλεψε ως υγρό, αλλά σε περιεκτικότητα νικοτίνης 6 ή 12. Του ψιλοάρεσε και ο kapnos της atmos πιο πολύ από τον apache.

    Αντιμετωπίζουμε ένα περίεργο πρόβλημα: Ο ατμοποιητής έχει κάποια διαρροή. Αλλάξαμε και τα φλαντζάκια, και την αντίσταση, αλλά αυτή επιμένει. Γίνεται να απέκτησε κατασκευαστικό πρόβλημα 1 μήνα μετά τη λειτουργία του;
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  7. #1927
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ok, θα του πάρω αυτό που τον βόλεψε ως υγρό, αλλά σε περιεκτικότητα νικοτίνης 6 ή 12. Του ψιλοάρεσε και ο kapnos της atmos πιο πολύ από τον apache.

    Αντιμετωπίζουμε ένα περίεργο πρόβλημα: Ο ατμοποιητής έχει κάποια διαρροή. Αλλάξαμε και τα φλαντζάκια, και την αντίσταση, αλλά αυτή επιμένει. Γίνεται να απέκτησε κατασκευαστικό πρόβλημα 1 μήνα μετά τη λειτουργία του;
    Σου ειχα απαντησει για την διαρροη και πως πρεπει να τον χρησιμοποιει για να μην εχει αυτο το θεμα, δεν ειναι κατασκευαστικο προβλημα. Εκτος και αν εννοεις κατι αλλο.
    No Justice - No Peace

  8. #1928
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.770
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ardi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου ειχα απαντησει για την διαρροη και πως πρεπει να τον χρησιμοποιει για να μην εχει αυτο το θεμα, δεν ειναι κατασκευαστικο προβλημα. Εκτος και αν εννοεις κατι αλλο.
    Eίχες πει να μην κάνει τσιγαριές. Δεν κάνει, παίρνει μακρές τζούρες και αφήνει το κουμπί πριν τις τελειώσει, οπότε δε μένει υπόλειμμα.
    Όταν λέω διαρροή, λέω να βλέπεις ξαφνικά στο χέρι σου 2-3 σταγόνες να κυλούν και το μισό ΗΤ λερωμένο.

    Βρήκα ut βίντεο με οδηγία για λύση που λένε βοήθησε αρκετούς. Κάποιοι σχολιάζουν ότι σε υγρά με ψηλό ποσοστό pg υπάρχει αυτό το φαινόμενο περισσότερο. Θα το δοκιμάσω και θα δούμε.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  9. #1929
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Αυτο το εχω διαπιστωσει ελαχιστες φορες μονο οταν η αντισταση ειναι στα τελευταια της η κανω παρα πολλες τζουρες συνεχομενα και ανεβαζει θερμοκρασια. Τωρα αν στα καλα καθουμενα εχεις διαρροη, δεν το ξερω..
    No Justice - No Peace

  10. #1930
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.770
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ardi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το εχω διαπιστωσει ελαχιστες φορες μονο οταν η αντισταση ειναι στα τελευταια της η κανω παρα πολλες τζουρες συνεχομενα και ανεβαζει θερμοκρασια. Τωρα αν στα καλα καθουμενα εχεις διαρροη, δεν το ξερω..
    Τι ποσοστά bg/vg έχουν τα υγρά σου;
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  11. #1931
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ποσοστά bg/vg έχουν τα υγρά σου;
    Ειναι High VG. 70/30 και 90/10. Αλλα και με 50/50 δεν θυμαμαι να ειχα καποιο ιδιαιτερο θεμα.
    No Justice - No Peace

  12. #1932
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.770
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ardi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι High VG. 70/30 και 90/10. Αλλα και με 50/50 δεν θυμαμαι να ειχα καποιο ιδιαιτερο θεμα.
    Α, του πατέρα είναι όλα 80% PG.
    Τώρα με τον kapnos στα 50-50 έχει μειωθεί αισθητά η διαρροή χωρίς παρέμβαση στην αντίσταση. Το κολπάκι με το μπαμπάκι θα το δοκιμάσει αύριο.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  13. #1933
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α, του πατέρα είναι όλα 80% PG.
    Τώρα με τον kapnos στα 50-50 έχει μειωθεί αισθητά η διαρροή χωρίς παρέμβαση στην αντίσταση. Το κολπάκι με το μπαμπάκι θα το δοκιμάσει αύριο.
    80% PG και 16mg νικοτινη?! Γι αυτο παραπονιεται ο ανθρωπος ρε συ... Αυτο δεν ειναι υγρο, πετρελαιο ειναι! Απορω που αντεξε και τοσο καιρο.

    Θα σε συμβουλευα να παιρνεις το πολυ 50% PG (και χαμηλοτερη νικοτινη). Και ναι, σε τετοια ποσοστα PG πιθανον να μην λειτουργει καλα ο ατμοποιητης. Ειναι πολυ extreme υγρα. Μην τα ξαναπαρεις.

    Δοκιμασε και το balanced Bebeca απο Atmos Lab (50/50) στα 12mg. Φθηνο, καπνικο και ωραια γευση. Εγω αυτο επαιρνα στις αρχες αλλα το σταματησα γιατι για καποιο λογο μου δημιουργουσε ερεθισμους στο στομα. Ομως αυτο ειναι θεμα οργανισμου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ardi21 : 14-02-16 στις 22:22.
    No Justice - No Peace

  14. #1934
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α, του πατέρα είναι όλα 80% PG.
    Τώρα με τον kapnos στα 50-50 έχει μειωθεί αισθητά η διαρροή χωρίς παρέμβαση στην αντίσταση. Το κολπάκι με το μπαμπάκι θα το δοκιμάσει αύριο.
    Καταρχήν 80% PG δεν κυκλοφορεί ,παρεκτός απο κανα παρακμιακό μαγαζάκι με δικές του παρασκευές. (μάλλον μπέρδεψες τα νούμερα-η Atmos δεν βγάζει τέτοια όπως και καμία άλλη εταιρία.)
    κατα δεύτερο,αυτό που θα πρέπει να βρεί ο άνθρωπος είναι ένα άρωμα που να του αρέσει και να παίξει λίγο με τα Watt καθώς και να τηρεί ευλαβικά τον καθαρισμό του τανκ/αλλαγή αντίστασης (να μην μπερδεύονται οι γεύσεις και να μην ατμίζει μούργα).
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  15. #1935
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.770
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν 80% PG δεν κυκλοφορεί ,παρεκτός απο κανα παρακμιακό μαγαζάκι με δικές του παρασκευές. (μάλλον μπέρδεψες τα νούμερα-η Atmos δεν βγάζει τέτοια όπως και καμία άλλη εταιρία.)
    κατα δεύτερο,αυτό που θα πρέπει να βρεί ο άνθρωπος είναι ένα άρωμα που να του αρέσει και να παίξει λίγο με τα Watt καθώς και να τηρεί ευλαβικά τον καθαρισμό του τανκ/αλλαγή αντίστασης (να μην μπερδεύονται οι γεύσεις και να μην ατμίζει μούργα).
    Κυκλοφορεί και μάλιστα αρέσει στον πατέρα, απλά του καίει το λαιμό, ακόμα και με 1.5άρα αντίσταση σε χαμηλά βατ (10). Έχει και καλές κριτικές γενικά το συγκεκριμένο υγρό.
    Της ατμός του πήρα ένα Απάτσι με 18mg που τον καίει φρικτά και δεν το αγγίζει, αλλά ήρθε κι ένα δειγματάκι kapnos με 12mg, το οποίο το έβαλε με δική του (ανόητη) πρωτοβουλία στην DIY αντίστασή του 0.5ωμ και παρόλα αυτά του αρέσει χωρίς κάψιμο.

    Οπότε το συμπέρασμα είναι ότι μάλλον η νικοτίνη τον ενοχλεί, και όχι τόσο η προπυλενογλυκόλη. Θα του πάρω 12άρη καπνό που του άρεσε και 6άρα μπεμπέκα, κι ας το κάνει... πιπίλα. Ευελπιστώ να έρθουν εντός βδομάδας και οι 1.2ohm αντιστάσεις που έχω παραγγείλει από 24/1 εκ fasttech.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

Σελ. 129 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 109119124127128129130131134139149 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dimmer 1-10V για ηλεκτρονικό ballast
    Από George_GPS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-11, 16:42
  2. Software για να κοψετε το τσιγάρο !!
    Από f15 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 15:08
  3. Βοήθεια για ηλεκτρονικό εξάρτημα (RS-232 adaptor)...
    Από del_ahmettt στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-10, 05:31
  4. Ερωτηματολόγιο για το Ηλεκτρονικό Εμπόριο
    Από ndan_gr στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-06, 21:27
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-06, 10:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας