Σελ. 930 από 970 ΠρώτηΠρώτη ... 910920925928929930931932935940950 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 13.936-13.950 από 14548
  1. #13936
    Εγγραφή
    10-01-2008
    Μηνύματα
    1.372
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αυτο φταιει η cpu. Γιατι θελω 4+ cores για να ακουω μουσικη και να ανοιξω 2-3 καρτελες. Ωραια λογικη...
    Στο λινουξ δεν εχει κανενα προβλημα, ουτε ειχα προβλημα 2,5 χρονια τωρα που εκανα φρεσκια εγκατασταση των 7.

    Να επισημανω οτι οι εφαρμογες που χρησιμοποιιουνται σε καθε λειτουργικο ειναι σχεδον ιδιες, δηλαδη για το foobar2000 των windows εχω το deadbeef στο λινουξ, chromium και στα 2 λειτουργικα αν και ο chromium στο λινουξ ειναι ιδια εκδοση με τον chrome των windows και για το teracopy εχω το ultracopier.

    - - - Updated - - -



    Αυτο εδω που το γραφει και το εχασα? Αν ισχυει εινια σαν να βγαινουν και να λενε "παιδια το quality control μας ειναι για τα σκουπιδια, προσεχτε τι βαζετε και μην μας εμπιστευεστε", γιατι μιλαμε για ενημερωσεις που βγαινουν μια φορα ΤΟ ΜΗΝΑ, οποτε επιβαλλεται να ειναι δοκιμασμενες.

    Παντως, οταν θα χρειαστει να ξαναβαλω τα windows απο την αρχη, εκτος απο το κομμενο wu, θα ψαχτω για τροπο που να περναει μονο τα security updates και οχι την σαβουρα των monthly rollups. Αν εχει καποιος καποια ιδεα ή καποιο δοκιμασμενο τροπο, ευχαριστως να χαλασω ενα vm να τον δοκιμασω και εγω. Αρκετα με τα πιθηκια της ms!
    Δεν υπάρχει κανένα λειτουργικό που να μην σου σπάσει κάτι σε update. Φυσικά και δεν κάνουν δοκιμές σε συγκεκριμένο επεξεργαστή με συγκεκριμένη κάρτα γραφικών για συγκεκριμένο browser.
    Αν είσαι τυχερός και παρουσιαστεί σε πολλούς θα το λύσουν.
    Οι πιθανότητες είναι να είναι κάποιο πρόβλημα στον chrome ο οποίος μπορεί να μην χρησιμοποιεί σωστά κάποια βιβλιοθήκη ή να χρησιμοποιεί βιβλιοθήκη που η MS είχε ανακοινώσει ότι θα την αντικαταστήσει ;-) Μπορεί να είναι πρόβλημα στον driver της κάρτας γραφικών. Οτιδήποτε. Αν στο κάνει μόνο σε αυτούς τους 2 browser υπάρχει ένα clue ότι μπορεί να φταίνε και οι browser.
    Κακά τα ψέμματα quality control σε 100.000.000+ διαφορετικούς συνδυσαμούς hw και software δεν μπορείς να κάνεις όποιος και να είσαι.
    Παρόλα αυτά και σε chromium και σε chrome με τελευταία updates στα πάντα δεν μου έκανε το πρόβλημά σου.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνω όλα τα χρόνια όλες τις ενημερώσεις, ακόμη και τις προαιρετικές και δεν είχα ποτέ πρόβλημα, να αρχίσω να ανησυχώ;;

    Το μόνο πρόβλημα που είχε παρουσιαστεί ήταν με το ίδιο το WU που κόλλαγε και δεν έβρισκε ή δεν μπορούσε να κατεβάσει ενημερώσεις, αν θυμάμαι καλά ήταν όταν είχαν αρχίσει να γίνονται ενημερώσεις για τα 10αρια τότε που είχε ξεκινήσει η επίσημη διάθεση.
    Το πρόβλημα με τα windows 7 updates είναι γνωστό σε clean install με SP1. Αν αναφέρεσαι σε αυτό η λύση βρίσκεται εδώ και έχει να κάνει με την αλλαγή του τρόπου update της MS (μεγάλη μ**α της MS, καθώς μπορούσε να κρατήσει backwards compatibility αλλά ακούστηκε ότι το έκανε για λόγους ασφάλειας.... κουλό αλλά θα μπορούσε εαν και εφόσων ) .
    Το μόνο πρόβλημα που έχω συναντήσει σε MS update ήταν σε exchange server 2013 σε hyper-v όταν είχαν βγει τα patch για meltdown κτλ. και άλλη μια φορά σε όλη τη σειρά latitude 55xx,54xx σε ένα update του bluetooth driver.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος akis1009 : 13-09-18 στις 01:17.
    The 3 most dangerous things in the world are a computer technician with a software patch, a programmer with a screwdriver and a customer with an idea....
    Εγκατάσταση Ubuntu και Joomla

  2. #13937
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.327
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akis1009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει κανένα λειτουργικό που να μην σου σπάσει κάτι σε update. Φυσικά και δεν κάνουν δοκιμές σε συγκεκριμένο επεξεργαστή με συγκεκριμένη κάρτα γραφικών για συγκεκριμένο browser.
    Αν είσαι τυχερός και παρουσιαστεί σε πολλούς θα το λύσουν.
    Οι πιθανότητες είναι να είναι κάποιο πρόβλημα στον chrome ο οποίος μπορεί να μην χρησιμοποιεί σωστά κάποια βιβλιοθήκη ή να χρησιμοποιεί βιβλιοθήκη που η MS είχε ανακοινώσει ότι θα την αντικαταστήσει ;-) Μπορεί να είναι πρόβλημα στον driver της κάρτας γραφικών. Οτιδήποτε. Αν στο κάνει μόνο σε αυτούς τους 2 browser υπάρχει ένα clue ότι μπορεί να φταίνε και οι browser.
    Κακά τα ψέμματα quality control σε 100.000.000+ διαφορετικούς συνδυσαμούς hw και software δεν μπορείς να κάνεις όποιος και να είσαι.
    Παρόλα αυτά και σε chromium και σε chrome με τελευταία updates στα πάντα δεν μου έκανε το πρόβλημά σου.
    Εδω και 7 χρονια εχω συστημα με debian unstable, το αντιστοιχο του fast ring insider των windows 10, και σοβαρο προβλημα εχει εμφανιστει ΜΙΑ φορα. Εκανε το συστημα unbootable, οχι το δικο μου, γενικα οτι συστημα ηταν με unstable, ηταν παραλειψη συγκεκριμενου maintainer που πηρε την ευθυνη και διορθωθηκε λιγες ΩΡΕΣ αφοτου εγινε γνωστο.
    Στο δικο μου συστημα, που ειναι με debian testing, το αντιστοιχο του slow ring insider, το μεγαλυτερο προβλημα 10,5 χρονια τωρα εμφανιστηκε πριν λιγους μηνες (την εποχη που τα bugs για τις cpu της intel βγαινανε το ενα μετα το αλλο), επηρεαζε χρηστες με καρτα nvidia και φτιαχνοταν με συγκεκριμενο workaround μεχρι η nvidia να κουνηθει και να πατσαρει τον driver της, κατι που συνεβει λιγες μερες μετα.
    Μιλαμε παντα για σοβαρα θεματα, που κανανε το συστημα εντελως unbootable, οχι του στυλ πχ να μην δουλευει το adblock στον browser γιατι αποφασισε να μην φορτωνει κανενα προσθετο επειδη ο maintainer του ειναι τρομπας και θεωρει τα προσθετα σαν security risks. Και το θεμα που εχω αυτη τη στιγμη στα windows δεν πλησιαζει καν τη σοβαροτητα των παραπανω.

    Κρινοντας επισης απο το ρυθμο που βγαινουν οι ενημερωσεις των windows, εγω τωρα θα χρειαστει να περιμενω ενα μηνα να ερθει η επομενη ενημερωση, και αν θα αλλαξει κατι. Αλλιως μετα πρεπει να ψαχνω για browser και να κανω export σε bookmarks κλπ για να μετακομισω σε αυτον. Πρακτικα εχω μεινει χωρις browser τωρα!

    Και οχι, δεν θα παω να ρωτησω ή να ψαξω στo φορουμ της ms. Ειναι χαμενος χρονος, ειναι τιγκα στις ετοιματζιδικες προτασεις που δινουν τα bots της ms για λυσεις και τερμα.

    (to be continued, παω να βγαλω τις ενημερωσεις)

    - - - Updated - - -

    Εβγαλα πριν λιγο το kb4457144, το monthly rollup αυτου του μηνα αλλα το προβλημα παρεμεινε. Επισης, μετα την εγκατασταση και με το wu εντελως κλειστο, βρεθηκα με αυτο εδω, το kb4343900 (εικονα)! Πως μπηκε το πρωτο χωρις καν να τρεξει το wu?!?! Εβγαλα επισης το update που ειχε για το .net framework αλλα και παλι balls.
    Τα λεμε τον αλλο μηνα με τους καθυστερημενους της ms.


    ---edit
    Δοκιμασα και αλλο ποντικι, ετσι για το γαμωτο... και γιατι θα ηθελα να χαλασει αυτο που εχω τωρα για να παρω ενα απλο rapoo, αλλα και παλι τα ιδια.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails zoa.jpg  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jim_p : 13-09-18 στις 08:48.
    ديميتريس

  3. #13938
    Εγγραφή
    20-04-2004
    Περιοχή
    Αθήνα , Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    654
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑΣ
    Router
    US Robotics 9107A
    Χθες το πρωί το pc ξεκίνησε να κατεβάζει και να εγκαθιστά ενημερώσεις αλλά σε μια από αυτές έβγαλε σφάλμα.
    Ξαναδοκίμασα σήμερα αλλά μια από τα ίδια.
    Τι θα μπορούσα να κάνω;
    Στις εικόνες βλέπετε την ενημέρωση και το σφάλμα.
    Windows 7 Pro 64-bit SP1

    Ευχαριστώ




  4. #13939
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akis1009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα με τα windows 7 updates είναι γνωστό σε clean install με SP1. Αν αναφέρεσαι σε αυτό η λύση βρίσκεται εδώ και έχει να κάνει με την αλλαγή του τρόπου update της MS (μεγάλη μ**α της MS, καθώς μπορούσε να κρατήσει backwards compatibility αλλά ακούστηκε ότι το έκανε για λόγους ασφάλειας.... κουλό αλλά θα μπορούσε εαν και εφόσων ) .
    Το μόνο πρόβλημα που έχω συναντήσει σε MS update ήταν σε exchange server 2013 σε hyper-v όταν είχαν βγει τα patch για meltdown κτλ. και άλλη μια φορά σε όλη τη σειρά latitude 55xx,54xx σε ένα update του bluetooth driver.
    Εφαρμόζαμε διάφορα γιατροσόφια τότε, μετά από λίγο καιρό επανήλθε στην ομαλή λειτουργία.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  5. #13940
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.327
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Ξερει κανεις πως μπορω να κλεισω αυτο στην εικονα και να μην ξαναβγει? Τις τελευταιες 2-3 μερες αντιμετωπιζω ενα θεμα, λογικα προβλημα στο hw, που συχνα καταληγει σε bsod και δεν θελω τα windows να με σπαμμαρουν σε καθε εκκινηση οτι κατι εγινε.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails spam.jpg  

    ديميتريس

  6. #13941
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερει κανεις πως μπορω να κλεισω αυτο στην εικονα και να μην ξαναβγει? Τις τελευταιες 2-3 μερες αντιμετωπιζω ενα θεμα, λογικα προβλημα στο hw, που συχνα καταληγει σε bsod και δεν θελω τα windows να με σπαμμαρουν σε καθε εκκινηση οτι κατι εγινε.
    Πας για format. Και για επανεγκατάσταση αφού δεν κρατάς restore points.
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  7. #13942
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.327
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πολυ αστειο...

    Κατι αλλο ψιλοασχετο. Παρατηρησα οτι τα κοψιματα στον ηχο, αρα και τα spikes, γινονται ακομα και οταν κανω κατι πιο απλο απο browsing, πχ πριν που αδειασα τον καδο, αλλα σε μικροτερο βαθμο. Καμια ιδεα?
    ديميتريس

  8. #13943
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ αστειο...

    Κατι αλλο ψιλοασχετο. Παρατηρησα οτι τα κοψιματα στον ηχο, αρα και τα spikes, γινονται ακομα και οταν κανω κατι πιο απλο απο browsing, πχ πριν που αδειασα τον καδο, αλλα σε μικροτερο βαθμο. Καμια ιδεα?
    Στο ίδιο μηχάνημα τα δύο προβλήματα; Αν όχι προτείνω format και στο 2ο. Φίλε δεν είναι καθόλου αστείο αυτό που στου προτείνω. Αστείο είναι ότι δεν έχεις restore point.
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  9. #13944
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.327
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Οχι, στο ιδιο συστημα ειναι. Βασικα συνεβη αυτο εδω προχτες και με εχει βαλει σε σκεψεις.
    https://www.adslgr.com/forum/threads...α-πριζα

    Το system restore το εχω κοψει απο την εποχη των xp, πριν 15+ χρονια. Δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που βαζουν κατι στο συστημα τους να δουν πως ειναι και καταληγουν να το χαλανε, αρα δεν εχω αναγκη και το system restore
    ديميتريس

  10. #13945
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εσύ δεν θέλεις τεχνικό αλλά παπά για ευχέλαιο, μπορείς να μου πεις, εκτός από τα άλλα που σου συμβαίνουν, πως στο δικό σου post η "Απάντηση" και "Παράθεση" πήγανε από την αριστερή πλευρά;;
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  11. #13946
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.750
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερει κανεις πως μπορω να κλεισω αυτο στην εικονα και να μην ξαναβγει? Τις τελευταιες 2-3 μερες αντιμετωπιζω ενα θεμα, λογικα προβλημα στο hw, που συχνα καταληγει σε bsod και δεν θελω τα windows να με σπαμμαρουν σε καθε εκκινηση οτι κατι εγινε.
    Πλαπκα πλακα και εμενα μου πεταγε προσφατα τετοιες οθονες, καποια στιγμη εβλεπε και τη μιση μνημη.
    Εβγαλα τις μνημες και τις ξανακουμπωσα και απο τοτε ηρεμησε
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  12. #13947
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.327
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ δεν θέλεις τεχνικό αλλά παπά για ευχέλαιο, μπορείς να μου πεις, εκτός από τα άλλα που σου συμβαίνουν, πως στο δικό σου post η "Απάντηση" και "Παράθεση" πήγανε από την αριστερή πλευρά;;
    Χαχαχαχα! Οντως τι εγινε εδω?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλαπκα πλακα και εμενα μου πεταγε προσφατα τετοιες οθονες, καποια στιγμη εβλεπε και τη μιση μνημη.
    Εβγαλα τις μνημες και τις ξανακουμπωσα και απο τοτε ηρεμησε
    Τις περασα ενα memtest και τις 4 (4*1gb ddr2, 2 της geil και 2 της mushkin) και βγηκε καθαρο
    ديميتريس

  13. #13948
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ αστειο...

    Κατι αλλο ψιλοασχετο. Παρατηρησα οτι τα κοψιματα στον ηχο, αρα και τα spikes, γινονται ακομα και οταν κανω κατι πιο απλο απο browsing, πχ πριν που αδειασα τον καδο, αλλα σε μικροτερο βαθμο. Καμια ιδεα?
    Σε άλλο νήμα μιλάς οτι σου κάνει το ίδιο και σε Linux, μιλάς για το ίδιο μηχάνημα;

  14. #13949
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.750
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τις περασα ενα memtest και τις 4 (4*1gb ddr2, 2 της geil και 2 της mushkin) και βγηκε καθαρο
    Ξανακουμπωσε τις, δε χανεις τιποτα
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  15. #13950
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.327
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε άλλο νήμα μιλάς οτι σου κάνει το ίδιο και σε Linux, μιλάς για το ίδιο μηχάνημα;
    Ναι το ιδιο συστημα ειναι. Απο το πρωι εχω δοκιμασει τα παντα. Αλλη gpu, τιποτα. Αλλα ηχεια, τιποτα... και ακουγονται και πιο σιγα, λες και ειμαι κουφος νιωθω. Αλλο ποντικι, μιας και ειναι usb, τιποτα.

    Εκανα και μια μικρη ανακαλυψη. Αν γυρισω το audio out στο digital της realtek, ειτε με το χερι ειτε ξεκουμπωνοντας τα ηχεια απο πανω, δεν εχει spikes. Θεωρω οτι το θεμα των spikes και αυτο της gpu ειναι 2 διαφορετικα προβληματα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξανακουμπωσε τις, δε χανεις τιποτα
    Τις ξαναβαλα :P

    - - - Updated - - -

    Να προσθεσω οτι χτες συνδεσα στο pc ενα στικακι αγνωστου μαρκας, απο αυτα που εχουν 2ε η 5αδα, για να μεταφερω κατι αρχεια. Ιο δεν παιζει να ειχε, μιας και το φορμαρα οταν ημουν στο λινουξ.
    ديميتريس

Σελ. 930 από 970 ΠρώτηΠρώτη ... 910920925928929930931932935940950 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Windows Vista: Διαθέσιμο το Service Pack 1 RTM
    Από kostas_pav στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 97
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-08, 00:38

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας