Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-18 από 18

Θέμα: SDSL ή adsl2+?

  1. #16
    Το avatar του μέλους aris60
    aris60 Guest
    καλημερα στην παρεα την ωραια.Τελικα αποφασισα για το cablettv της vivodi και θα σας πω γιατι, το βρισκω να μου λυνει τα χερια απο της υπερβολικες χρωσεις των τηλεφωνηματων μου σε ολοι την οικογενεια,και κατοπιν στο internet με την μεγαλυτερη ταχυτητα μεχρι σημερα τουλαχιστον.Αναλυτικα 2 αριθμοι με απεριορστα τηλεφωνα πανελληνια εκει μου φευγουν τα περισσοτερα ευρω, για τα κινητα υπαρχουν π.χ τα f2g με 4 ευρω τον ελυσα την τηλεφωνικη επικοινωνια με τον στρατιοτη της οικογενεας με την συζυγο αστην να μιλα οσο θελει με την αδερφη της στο χωριο και μετην φιλη της στην Παληνη.Εγω και η κορη μου στα chat στα κατεβασματα, την τv οκ ψηφιακη α τα dvd τερμα τρεχα παρε επεστρεψε με 1.20 τα χω μεσα στο σπιτι μου. Και αλλα ειναι πολλα τα ωφελη για αυτο θα δινω 33 ευρω τον μηνα για 12 μηνες ε τον αλλο χρονο θα εχουν παλι αλλες προσφορες.Ποσα δινω τωρα με 2048 παγια και περιορισμενα τηλεφωνα και γκρινια 'κλειστο φτανει' θα μας ξεπαριαδιαση ο οτε το συνολακι μου 65 και δεν φτανουν.Απο τον αλλο μηνα ολα με 33 τελειωσε αυριο καταθετω την αιτηση για cabletv.

  2. #17
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    Χρησιμοποιω συνδεση "τυπου" sDSL (e-trikala, upload/download 1:1 ~1ΜΒ) και την aDSL (ΑΡΥΣ) στο σπιτι.
    Φυσικα ή συγκριση σε ολες σχεδον τις εφαρμογες internet ειναι τουλαχιστον ατυχης.
    Εξαιρουνται p2p και online gaming τα οποια στο e-trikala ειναι "κομμενα" (και πολυ σωστα).
    Μακαρι με την ελευση του aDSL 2 η διαφορα να μειωθει.


    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  3. #18
    Το avatar του μέλους aris60
    aris60 Guest
    :Καλημερα στην παρεα την ωραια.Τελικα αποφασισα για το cablettv της vivodi και θα σας πω γιατι, το βρισκω να μου λυνει τα χερια απο της υπερβολικες χρωσεις των τηλεφωνηματων μου σε ολοι την οικογενεια,και κατοπιν στο internet με την μεγαλυτερη ταχυτητα μεχρι σημερα τουλαχιστον.Αναλυτικα 2 αριθμοι με απεριορστα τηλεφωνα πανελληνια εκει μου φευγουν τα περισσοτερα ευρω, για τα κινητα υπαρχουν π.χ τα f2g με 4 ευρω τον ελυσα την τηλεφωνικη επικοινωνια με τον στρατιοτη της οικογενεας με την συζυγο αστην να μιλα οσο θελει με την αδερφη της στο χωριο και μετην φιλη της στην Παληνη.Εγω και η κορη μου στα chat στα κατεβασματα, την τv οκ ψηφιακη α τα dvd τερμα τρεχα παρε επεστρεψε με 1.20 τα χω μεσα στο σπιτι μου. Και αλλα ειναι πολλα τα ωφελη για αυτο θα δινω 33 ευρω τον μηνα για 12 μηνες ε τον αλλο χρονο θα εχουν παλι αλλες προσφορες.Ποσα δινω τωρα με 2048 παγια και περιορισμενα τηλεφωνα και γκρινια 'κλειστο φτανει' θα μας ξεπαριαδιαση ο οτε το συνολακι μου 65 και δεν φτανουν.Απο τον αλλο μηνα ολα με 33 τελειωσε αυριο καταθετω την αιτηση για cabletv. [/QUOTE]

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. aDSL, aDSL2, aDSL2+ Πρόβλημα αποστάσεων και Λύση
    Από geobest99 στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-07, 10:14
  2. ADSL2 και ADSL2+: The specs
    Από Dslmaniac στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-05, 16:01
  3. SDSL
    Από optim στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-03, 10:16

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας