Σελ. 299 από 459 ΠρώτηΠρώτη ... 279289294297298299300301304309319 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.471-4.485 από 6877
  1. #4471
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    953
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα 300 μέτρα από τον Λευκό πύργο
    Προσωπικά, θα έμενα παραλιακά. Από Παλιά Παραλία εώς Νέα Κρήνη (ανάλογα με το πόσα μπορείς να διαθέσεις). Καλές περιοχές και καλή συγκοινωνία προς λευκό πύργο.
    Υπογραφή

  2. #4472
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.543
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά, θα έμενα παραλιακά. Από Παλιά Παραλία εώς Νέα Κρήνη (ανάλογα με το πόσα μπορείς να διαθέσεις). Καλές περιοχές και καλή συγκοινωνία προς λευκό πύργο.
    Σε ευχαριστώ πολύ για την πρόταση.
    Θα άλλαζες το Δουβλίνο για να επιστρέψεις στην Θεσσαλονίκη με οικογένεια;


    Τώρα αισθάνομαι λιγο άσχημα γιατι νοιώθω οτι εχω κάνει κατάληψη στο νήμα, αφου έγραψα εδώ μια και περίμενα να διαβάσω περισσότερο για προβλήματα
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  3. #4473
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.948
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πολύ για την πρόταση.
    Θα άλλαζες το Δουβλίνο για να επιστρέψεις στην Θεσσαλονίκη με οικογένεια;


    Τώρα αισθάνομαι λιγο άσχημα γιατι νοιώθω οτι εχω κάνει κατάληψη στο νήμα, αφου έγραψα εδώ μια και περίμενα να διαβάσω περισσότερο για προβλήματα
    Παράπονο θα το έχουν αν δεν προτιμήσεις την πόλη τους φίλε Θάνο οι φίλοι μας Θεσσαλονικείς, οπότε έχει προοπτική το όλο θέμα.

  4. #4474
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πολύ για την πρόταση.
    Θα άλλαζες το Δουβλίνο για να επιστρέψεις στην Θεσσαλονίκη με οικογένεια;


    Τώρα αισθάνομαι λιγο άσχημα γιατι νοιώθω οτι εχω κάνει κατάληψη στο νήμα, αφου έγραψα εδώ μια και περίμενα να διαβάσω περισσότερο για προβλήματα
    Λες πιο πίσω πως τα λεφτά είναι καλά.
    Δεν ξέρω πως είναι η ζωή στο Δουβλίνο, αλλά ως γνωστό αν έχεις λεφτά η Ελλάδα είναι ενα καλό μέρος να ζεις.
    Το ίδιο και η Θεσσαλονίκη.

    Δεν θα επέλεγα να μείνω στο κέντρο, δες κάπου Ανατολικά πχ Καλαμαριά ή και Δυτικά Βαρδάρη και πέρα
    Εσύ πως το νιώθεις; θέλεις να φύγεις απο το Δουβλίνο;

    Προβλήματα φυσικά και υπάρχουν, κίνηση, σκουπίδια, "ελληνάρες" (που θεωρώ πως υπάρχει το ανάλογο σε άλλες χώρες).

  5. #4475
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.543
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράπονο θα το έχουν αν δεν προτιμήσεις την πόλη τους φίλε Θάνο οι φίλοι μας Θεσσαλονικείς, οπότε έχει προοπτική το όλο θέμα.
    Θα κάνω οτι μπορώ να μην τους απογοητεύσω

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λες πιο πίσω πως τα λεφτά είναι καλά.
    Δεν ξέρω πως είναι η ζωή στο Δουβλίνο, αλλά ως γνωστό αν έχεις λεφτά η Ελλάδα είναι ενα καλό μέρος να ζεις.
    Το ίδιο και η Θεσσαλονίκη.

    Δεν θα επέλεγα να μείνω στο κέντρο, δες κάπου Ανατολικά πχ Καλαμαριά ή και Δυτικά Βαρδάρη και πέρα
    Εσύ πως το νιώθεις; θέλεις να φύγεις απο το Δουβλίνο;

    Προβλήματα φυσικά και υπάρχουν, κίνηση, σκουπίδια, "ελληνάρες" (που θεωρώ πως υπάρχει το ανάλογο σε άλλες χώρες).
    Αν δεν είχαμε τα μικρά πιστεύω οτι η γυναίκα μου θα είχε πακετάρει ήδη και εγω θα την είχα βοηθήσει βέβαια

    Εδω στην Σουηδία είναι οτι έχουμε καλές δουλείες, ενα κάλο επίπεδο ζωης με τα παιδιά, καλό σχολείο και σαν κερασάκι ικανοποιούμε και λίγο το ψώνιο μας, με έρευνα και ακαδημαϊκά που κάτω δεν θα υπάρχει αυτη η επιλογή.
    Μπορούμε να ζήσουμε χωρίς το κερασάκι αλλά τα άλλα είναι απαραίτητα,και δεν θα τα θυσιάζαμε μονο και μόνο για την επιστροφή.
    Φαινεται οτι μπορούμε να λύσουμε το ζήτημα της εργασίας αλλά η ποιότητα ζωής με παιδιά και το σχολείο ειναι ένα ερωτηματικό για εμας.
    Βέβαια θα μου πείτε αν δεν το ζήσεις πως θα το ξέρεις; Ελα μου ντε.
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  6. #4476
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κάνω οτι μπορώ να μην τους απογοητεύσω



    Αν δεν είχαμε τα μικρά πιστεύω οτι η γυναίκα μου θα είχε πακετάρει ήδη και εγω θα την είχα βοηθήσει βέβαια

    Εδω στην Σουηδία είναι οτι έχουμε καλές δουλείες, ενα κάλο επίπεδο ζωης με τα παιδιά, καλό σχολείο και σαν κερασάκι ικανοποιούμε και λίγο το ψώνιο μας, με έρευνα και ακαδημαϊκά που κάτω δεν θα υπάρχει αυτη η επιλογή.
    Μπορούμε να ζήσουμε χωρίς το κερασάκι αλλά τα άλλα είναι απαραίτητα,και δεν θα τα θυσιάζαμε μονο και μόνο για την επιστροφή.
    Φαινεται οτι μπορούμε να λύσουμε το ζήτημα της εργασίας αλλά η ποιότητα ζωής με παιδιά και το σχολείο ειναι ένα ερωτηματικό για εμας.
    Βέβαια θα μου πείτε αν δεν το ζήσεις πως θα το ξέρεις; Ελα μου ντε.
    Έχω χρόνια που πέρασα απο σχολείο, αλλά πραγματικά δεν πιστεύω πως έχει αλλάξει κάτι συνταρακτικό, όποτε λίγο πολύ θα είναι αυτό που θυμάσαι απο τα παιδικά σου χρόνια.
    Τα παιδιά αν δεν κάνω λάθος δεν έχουν ζήσει Ελλάδα, έτσι δεν είναι;

  7. #4477
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.543
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα παιδιά αν δεν κάνω λάθος δεν έχουν ζήσει Ελλάδα, έτσι δεν είναι;
    ναι έτσι είναι
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  8. #4478
    Εγγραφή
    22-01-2014
    Περιοχή
    ΘεΣσΑλΟνΙκΙ
    Μηνύματα
    1.087
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    40/5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    HA35-11 (LTE/ISDN)
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 26.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ θα έλεγα να επενδύσετε στο μέλλον των παιδιών σας, δε θα ρίσκαρα να χάσω ένα τέτοιο επίπεδο ζωής, εκτός και αν υπάρχει ανωτέρα βία.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος newbye : 17-08-20 στις 16:49.

  9. #4479
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.543
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από newbye Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα έλεγα να επενδύσετε στο μέλλον των παιδιών σας. Εγώ δε θα ρίσκαρα να χάσω ένα τέτοιο επίπεδο ζωής, εκτός και αν υπάρχει ανωτέρα βία.
    όχι δεν υπάρχει ανωτέρα βία.
    Για το μέλλον των παιδιών νομίζω οτι δεν μπορεί να ειναι κάποιος σίγουρος για την εξέλιξη του.
    Αυτο που μπορει να εξασφαλιστεί ειναι το παρόν με μια καλή ποιότητα ζωής και να δημιουργηθούν οι προϋποθέσεις για μια καλή εξέλιξη στο μέλλον.

    Προφανώς απο την απάντηση σου θεωρείς οτι δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα στην Θεσσαλονίκη. Είναι συγκεκριμένα η πόλη ή έχει να κάνει με την χώρα;
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  10. #4480
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.122
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κάνω οτι μπορώ να μην τους απογοητεύσω



    Αν δεν είχαμε τα μικρά πιστεύω οτι η γυναίκα μου θα είχε πακετάρει ήδη και εγω θα την είχα βοηθήσει βέβαια

    Εδω στην Σουηδία είναι οτι έχουμε καλές δουλείες, ενα κάλο επίπεδο ζωης με τα παιδιά, καλό σχολείο και σαν κερασάκι ικανοποιούμε και λίγο το ψώνιο μας, με έρευνα και ακαδημαϊκά που κάτω δεν θα υπάρχει αυτη η επιλογή.
    Μπορούμε να ζήσουμε χωρίς το κερασάκι αλλά τα άλλα είναι απαραίτητα,και δεν θα τα θυσιάζαμε μονο και μόνο για την επιστροφή.
    Φαινεται οτι μπορούμε να λύσουμε το ζήτημα της εργασίας αλλά η ποιότητα ζωής με παιδιά και το σχολείο ειναι ένα ερωτηματικό για εμας.
    Βέβαια θα μου πείτε αν δεν το ζήσεις πως θα το ξέρεις; Ελα μου ντε.
    Η δουλειά είναι "σίγουρη"?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #4481
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    όχι δεν υπάρχει ανωτέρα βία.
    Για το μέλλον των παιδιών νομίζω οτι δεν μπορεί να ειναι κάποιος σίγουρος για την εξέλιξη του.
    Αυτο που μπορει να εξασφαλιστεί ειναι το παρόν με μια καλή ποιότητα ζωής και να δημιουργηθούν οι προϋποθέσεις για μια καλή εξέλιξη στο μέλλον.

    Προφανώς απο την απάντηση σου θεωρείς οτι δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα στην Θεσσαλονίκη. Είναι συγκεκριμένα η πόλη ή έχει να κάνει με την χώρα;
    Νομίζω πως την έχεις την απάντηση σου, εσύ γιατί έφυγες απο την Χώρα;
    Και ναι είναι και αυτό γνωστό πως στην Αθήνα υπάρχουν παραπάνω ευκαιρίες απο ότι εδώ, όχι λόγο κακιάς Αθήνας, απλά έχει παραπάνω κόσμο εκεί

    Αν είναι σε ηλικία δημοτικού μπορείς να κάνεις μια δοκιμή, στην χειρότερη αν δεις οτι δεν ήταν αυτό που ήθελες ξαναγυρνάς πίσω ή πας και κάπου άλλου.

  12. #4482
    Εγγραφή
    22-01-2014
    Περιοχή
    ΘεΣσΑλΟνΙκΙ
    Μηνύματα
    1.087
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    40/5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    HA35-11 (LTE/ISDN)
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 26.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    όχι δεν υπάρχει ανωτέρα βία.
    Για το μέλλον των παιδιών νομίζω οτι δεν μπορεί να ειναι κάποιος σίγουρος για την εξέλιξη του.
    Αυτο που μπορει να εξασφαλιστεί ειναι το παρόν με μια καλή ποιότητα ζωής και να δημιουργηθούν οι προϋποθέσεις για μια καλή εξέλιξη στο μέλλον.

    Προφανώς απο την απάντηση σου θεωρείς οτι δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα στην Θεσσαλονίκη. Είναι συγκεκριμένα η πόλη ή έχει να κάνει με την χώρα;
    Εγώ σκέφτομαι την κατάσταση της χώρας σε σχέση με εκεί που είσαι. Δηλαδή από την Α κατηγορία θα πέσεις στην Γ. Η Θεσσαλονίκη (μια που ζω εδώ) είναι μια καλή πόλη, μόνο το μετρό της λείπει . Φυσικά μακρυά από το κέντρο, εκτός και αν θέλεις τη βαβούρα, το καυσαέριο και να πληρώνεις ιδιωτικό πάρκινγκ. Παρόλαυτα και στο κέντρο βρίσκεις διαμερισματάρες με θέα όλη την παραλία. Το εκπαιδευτικό σύστημα για τα παιδιά δεν είναι καλό, τα φροντιστήρια είναι μέρος της υποχρεωτικής εκπαίδευσης.

  13. #4483
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.543
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
    Θα το σκεφτώ λιγο ακόμα αλλά κλίνω στο να μην επιστρέψουμε. Αυτό φαίνεται το πιο λογικό.


    Μπορείτε να συνεχίσετε να παραπονιέστε ελεύθερα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η δουλειά είναι "σίγουρη"?
    σίγουρη όσο ειναι σίγουρη στον ιδιωτικό τομέα
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  14. #4484
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.122
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων

    σίγουρη όσο ειναι σίγουρη στον ιδιωτικό τομέα
    Η ελλάδα με καλή δουλειά και καλά λεφτά είναι πολύ καλή χώρα να ζήσεις, ειδικά όταν σε συνδέουν πράγματα. Αν όμως μπλέξεις με τα εργασιακά μιλάμε για μαρτύριο. Η χώρα έχει πτωχεύσει εδώ και χρόνια και απλά κοροιδευόμαστε μεταξύ μας για το ότι ανήκουμε στην ευρώπη, στην δύση και ότι είμαστε ανεπτυγμένοι κλπ. Ο ιδιωτικο τομέας, προφανώς με κάποιες εξαιρέσεις έχει γίνει αρένα και "τα αφεντικά" έχουν αφηνιάσει, καθώς ο σορός των ανέργων δεν λέει να πέσει και το κράτος όχι μόνο δεν τους ακουμπά, αλλά τους αβαντάρει.

    Προφανώς δεν ξέρεις τι ξημερώνει στον ιδιωτικό τομέα αλλά εάν προσωπικά πίστευα κατά σοβαρό ποσοστό ότι δεν θα κινδυνέψω σοβαρά τα επόμενα χρόνια να καταφύγω στο ανέκδοτο ΟΑΕΔ, ίσως να το ρίσκαρα. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση μακριά. Καλός ο ήλιος, καλά τα ελληνικά και οι φίλοι, αλλά αν στο θέμα εργασία δεν είσαι καλλυμένος θα πνιγείς στην μιζέρια. Η μόνη παρηγοριά ότι καθώς θα πνίγεσαι θα έχεις κοντά θάλασσα και στον ουρανό ήλιο.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  15. #4485
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.543
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ελλάδα με καλή δουλειά και καλά λεφτά είναι πολύ καλή χώρα να ζήσεις, ειδικά όταν σε συνδέουν πράγματα. Αν όμως μπλέξεις με τα εργασιακά μιλάμε για μαρτύριο. Η χώρα έχει πτωχεύσει εδώ και χρόνια και απλά κοροιδευόμαστε μεταξύ μας για το ότι ανήκουμε στην ευρώπη, στην δύση και ότι είμαστε ανεπτυγμένοι κλπ. Ο ιδιωτικο τομέας, προφανώς με κάποιες εξαιρέσεις έχει γίνει αρένα και "τα αφεντικά" έχουν αφηνιάσει, καθώς ο σορός των ανέργων δεν λέει να πέσει και το κράτος όχι μόνο δεν τους ακουμπά, αλλά τους αβαντάρει.

    Προφανώς δεν ξέρεις τι ξημερώνει στον ιδιωτικό τομέα αλλά εάν προσωπικά πίστευα κατά σοβαρό ποσοστό ότι δεν θα κινδυνέψω σοβαρά τα επόμενα χρόνια να καταφύγω στο ανέκδοτο ΟΑΕΔ, ίσως να το ρίσκαρα. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση μακριά. Καλός ο ήλιος, καλά τα ελληνικά και οι φίλοι, αλλά αν στο θέμα εργασία δεν είσαι καλλυμένος θα πνιγείς στην μιζέρια. Η μόνη παρηγοριά ότι καθώς θα πνίγεσαι θα έχεις κοντά θάλασσα και στον ουρανό ήλιο.
    Γενικά ειναι σταθερη εταιρεία και δεν πιστεύω οτι θα ειχα πρόβλημα αλλα οπως και να εχει προέχει το ευζην των παιδιών και δεν ειδα καποιον να μεταφερει μια θετική εικόνα.
    Θα το ψαξω λιγο ακόμα αλλα το βλέπω χλωμό
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

Σελ. 299 από 459 ΠρώτηΠρώτη ... 279289294297298299300301304309319 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τα νέα των SSD
    Από skel στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 976
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-24, 17:13
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-16, 12:10
  3. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-16, 11:04
  4. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-16, 01:24
  5. Παράπονα για ιούς σε android tablet
    Από JHRoss στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-11-15, 22:19

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας