Σελ. 236 από 459 ΠρώτηΠρώτη ... 216226231234235236237238241246256 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.526-3.540 από 6877
  1. #3526
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λίγες περιοχές ο Εύοσμος, τα Πεύκα, η Καλαμάρια, η Νεάπολη, η Τούμπα, η Πυλαία και τμήματα του κέντρου. Φαντάζομαι στα μάτια σου η Θεσσαλονίκη ολόκληρη θα είναι γύρω στα 3 με 4 εκατομμύρια γιατί αν αθροίσεις τον κόσμο σε όλες αυτές τις περιοχές που ανέφερα μιλάμε ήδη για πάνω 500.000 άτομα που ταλαιπωρήθηκαν και πάλι. Αν με θεωρείς ψεύτη μπορώ να μιλήσω και με screen shot από το Facebook.


    Υγ μπορείτε να μου πείτε ποια είναι η Θεσσαλονίκη; Διότι προφανώς και σύμφωνα με τα λεγόμενα σας εγώ μένω σε άλλη Θεσσαλονίκη.


    Μην το αυνεχιζεις γιατί επόμενη κίνηση είναι βάλω εικόνες με κόσμο να διαμαρτύρεται. Εκτός και αν όλοι ή είμαστε ψεύτες ή αντισυριζαιοι
    Καλαμαριά μένει η αδερφή μου και έχει νερό, χαριλάου είναι το γραφείο και έχει νερό, πυλαία ο Αδερφός μου και έχει νερό, Ανάληψή - Ντεπώ εγώ και έχουμε νερό.

    Αν θέλεις σου το βγάζω και σε screenshot


    Εγω ακόμα δεν σε έβρισα, εσύ γιατί με λες συριζαιο;

  2. #3527
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι σε όλη τη θεσσαλονικη θα σου επιτρέπει να παρκαρεις μονο ενα αμαξι το θεωρείς λογικό;
    Το οτι η πολη ειναι βρώμικη; Οι παιδικές χαρές διαλυμένες;
    Το οτι αφήνει τα πρεζονια και τις "εργαζόμενες" χυμα στην Αριστοτελους; Δυο βήματα από το τμημα;
    Εγώ ξέρω ότι πριν την 1η Γενάρη, δεν ήμουν ποτέ σίγουρος για το αν θα βρω να παρκάρω. Πλέον είμαι σίγουρος ότι θα βρω το πολύ σε 20 λεπτά.
    Τα παραπάνω φυσικά είναι σχετικά με το ωράριο και την τοποθεσία αλλά επειδή κοιτάς το θέμα από προσωπική σκοπιά, σου απαντάω κι εγώ από προσωπική σκοπιά.
    Για τη βρωμιά, δεν βλέπω καμία διαφορά σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια. Γενικά για μια πόλη με τόσο μεγάλη πυκνότητα πληθυσμού, τόσο πολύ τσιμέντο, τόσο μεγάλη αγορά, τόσο πολλούς επισκέπτες και τόσα πολλά αυτοκίνητα νομίζω πως είναι ΟΚ. Ας μάθουν και όσοι μένουν ή εργάζονται στην πόλη να μην είναι τόσο βρωμιάρηδες και θα δεις μεγάλη διαφορά.

    Πρόσφατο παράδειγμα, τις προάλλες περνούσε η σκουπιδιάρα στις 8 το πρωί κάτω από το σπίτι μου (πάνω σε κεντρικό δρόμο με αρκετή κίνηση) και τα αυτοκίνητα από πίσω πατούσαν κόρνα. Να ακούς τα κλασσικά ελληναράδικα "τώρα βρήκε να περάσει;", "ναι σιγά και που δουλεύετε με τόσα επιδόματα" και όλα αυτά τα κουλτουριάρικα. Τους γ@μ@ς εκείνη την ώρα ή δεν τους γ@μ@ς;
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  3. #3528
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων


    Η πόλη δεν μπορεί να σηκώσει κάθε σπίτι 2 με 3 αμάξια; Τι απολυταρχικά καθεστώτα ονειρεύεσαι;
    Δεν ονειρεύομαι τίποτα, την πραγματικότητα βλέπω και το τι κάνει ο κόσμος για Parking, εσύ δεν ξέρω τι έχεις στο κεφάλι σου

  4. #3529
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η πόλη δεν μπορεί να σηκώσει κάθε σπίτι 2 με 3 αμάξια; Τι απολυταρχικά καθεστώτα ονειρεύεσαι;
    Γουάτ;
    Όταν λέει να τα σηκώσει, εννοεί δεν τα χωράει. Εγώ που μένω στο κέντρο, αν χρειαστώ δεύτερο αυτοκίνητο ή θα προϋπολογίσω ιδιωτικό πάρκινγκ ή θα μετακομίσω στη Θέρμη. Τόσο απλά. Εκτός αν γκρεμίσουμε όλα τα καταστήματα και τα κάνουμε πυλωτές. Που και πάλι δεν χωράμε.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  5. #3530
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.638
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Τωρα ειναι για το κεντρο. Θα ειναι για όλη την πολη. Οχι ρε φίλε τι να κανω να πούλησω το σπίτι ή να παω στο νοίκι;
    Επισης το βράδυ και των κατοίκων τις δίνει σε όλους. Αν παω καπου δηλαδη και γυρίσω μετα τις 9 παλι δεν θα βρω.
    Υπήρχαν και δωρεαν θεσεις κάποτε και το είχαμε εκει. Τωρα τις έκοψε. Επειδη μας έμεινε δηλαδη το αμαξι πρεπει να πληρώνουμε παρκινγκ; Κουμάντο στην τσέπη μας θα κανει;
    Η βρωμια εχει να κανει με το δήμαρχο. Τα πρεζονια και οι π....νες επισης
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  6. #3531
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα ειναι για το κεντρο. Θα ειναι για όλη την πολη. Οχι ρε φίλε τι να κανω να πούλησω το σπίτι ή να παω στο νοίκι;
    Επισης το βράδυ και των κατοίκων τις δίνει σε όλους. Αν παω καπου δηλαδη και γυρίσω μετα τις 9 παλι δεν θα βρω.
    Υπήρχαν και δωρεαν θεσεις κάποτε και το είχαμε εκει. Τωρα τις έκοψε. Επειδη μας έμεινε δηλαδη το αμαξι πρεπει να πληρώνουμε παρκινγκ; Κουμάντο στην τσέπη μας θα κανει;
    Η βρωμια εχει να κανει με το δήμαρχο. Τα πρεζονια και οι π....νες επισης
    Μα γιατί όταν δεν είχαμε πρεζονια ήταν άσχημα, τώρα με τον Μπουτάρη που έχουμε και τον υποστηρίζουν πολλοί έχουμε π...νες και πρεζονια. Αυτό θα πει εξέλιξη.

  7. #3532
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.638
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Αν δεν μένεις κοντα στο αγαλμα βενιζελου δεν καταλαβαίνεις. Τραβάμε πολλα
    25/10 είχε τη λιτανεία του Αγ Δημητριου. Κορδέλες παντου να πάρουμε τα αμάξια. Αλλα η δημοτικη αστυνομια είπε οτι ειναι κανονικη μερα. Την ωρα της περιφοράς ήρθαν και μοίραζαν κλησεις.
    Γινεται πορεια! Παλι πρεπει να φύγουμε. 3 βίλες αντιεξουσιαστών υπάρχουν εδω. Τι γινεται;τίποτα!
    Ο δήμαρχος δεν εχει ευθύνη;
    Επισης ειναι απαράδεκτος να αγοράζει απο πακιστανους πλανοδιους!
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  8. #3533
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Κορδέλες τρώμε κι εμείς που μένουμε κοντά στη Γούναρη. Τι να κάνουμε, τη μια θα έχει έργα την άλλη θα έχει πανηγύρι. Αν τη μια μέρα αφήσουν ελεύθερο το παρκάρισμα, την παραάλλη θα το βάζουν όλοι πάλι όπου να'ναι και θα λένε 'μα χθες μας αφήσατε'.
    Για το ότι γίνονται μπάχαλα κάθε τόσο συμφωνώ απόλυτα. Αλλά ευθύνη έχει και η αστυνομία. Φυσικά και οφείλει να πιέσει ο δήμαρχος αλλά δεν μπορεί να επιβάλλει την τάξη.

    Όπως και να'χει οποιοδήποτε σύστημα παρκαρίσματος και να έχουμε, είναι άχρηστο χωρίς αστυνόμευση. Εγώ δέχομαι πως αν κρατούσαμε το παλιό σύστημα και υπήρχε η αστυνόμευση που υπάρχει τώρα, τα πράγματα θα ήταν πιο εύκολα για τους ντόπιους.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα γιατί όταν δεν είχαμε πρεζονια ήταν άσχημα, τώρα με τον Μπουτάρη που έχουμε και τον υποστηρίζουν πολλοί έχουμε π...νες και πρεζονια. Αυτό θα πει εξέλιξη.
    Μήπως ο Μπουτάρης φταίει και για τους λαθρομετανάστες;
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  9. #3534
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.638
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Οταν αγοράζει απο αυτούς; Δεν φταιει; Μπροστα μου αγόρασε
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  10. #3535
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν αγοράζει απο αυτούς; Δεν φταιει; Μπροστα μου αγόρασε
    Και δεν τον έχετε κρεμάσει ακόμα στην κεντρική πλατεία ;

    ΥΓ Όλη η Ελλάδα αγόραζε CD από τους πλανόδιους νιγηριανούς και ξαφνικά θυμηθήκαμε ότι υπάρχουν λαθρομετανάστες που πουλάνε διάφορα παράνομα

  11. #3536
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.638
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kerkiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και δεν τον έχετε κρεμάσει ακόμα στην κεντρική πλατεία ;

    ΥΓ Όλη η Ελλάδα αγόραζε CD από τους πλανόδιους νιγηριανούς και ξαφνικά θυμηθήκαμε ότι υπάρχουν λαθρομετανάστες που πουλάνε διάφορα παράνομα
    Αυτός είναι Δήμαρχος. Πρέπει να δίνει το παράδειγμα
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  12. #3537
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτός είναι Δήμαρχος. Πρέπει να δίνει το παράδειγμα
    Αυτό ακριβώς κάνει, δίνει το παράδειγμα ανοχής και αλληλεγγύης πράγμα για το οποίο προφανώς είσαι αντίθετος

  13. #3538
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.638
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kerkiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ακριβώς κάνει, δίνει το παράδειγμα ανοχής και αλληλεγγύης πράγμα για το οποίο προφανώς είσαι αντίθετος
    Στον έμπορο που πληρώνει φόρους δεν το δείχνει..στον παράνομο το δείχνει.
    Όταν κλείνουν ένα σωρό καταστήματα αυτός ευνοεί το παραεμπόριο.
    Ναι είμαι αντίθετη
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  14. #3539
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Κι εγώ είμαι κατά του παραεμπορίου είτε ο πωλητής είναι ξένος είτε είναι έλληνας.
    Το να λες όμως ότι το να ψωνίζει ο Μπουτάρης (ιδιωτικά, όχι μπροστά σε κάμερες) από μικροπωλητές είναι έμμεση αποδοχή της λαθρομετανάστευσης από πρόσωπο επιρροής είναι ένα λογικό άλμα νααααααα με το συμπάθειο.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  15. #3540
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.638
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ είμαι κατά του παραεμπορίου είτε ο πωλητής είναι ξένος είτε είναι έλληνας.
    Το να λες όμως ότι το να ψωνίζει ο Μπουτάρης (ιδιωτικά, όχι μπροστά σε κάμερες) από μικροπωλητές είναι έμμεση αποδοχή της λαθρομετανάστευσης από πρόσωπο επιρροής είναι ένα λογικό άλμα νααααααα με το συμπάθειο.
    Ως δήμαρχος όταν το κάνει Κυριακή και ενώ τον βλέπουν όλη Αγ. Σοφίας με Παραλία είνάι προκλητικο.
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

Σελ. 236 από 459 ΠρώτηΠρώτη ... 216226231234235236237238241246256 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τα νέα των SSD
    Από skel στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 976
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-24, 17:13
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-16, 12:10
  3. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-16, 11:04
  4. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-16, 01:24
  5. Παράπονα για ιούς σε android tablet
    Από JHRoss στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-11-15, 22:19

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας