Σελ. 242 από 459 ΠρώτηΠρώτη ... 222232237240241242243244247252262 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.616-3.630 από 6877
  1. #3616
    Εγγραφή
    22-04-2009
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    speedport enty
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, ναι...ΚΑΙ οι πόντιοι καταδικάζουν την βια απο όπου και αν προέρχεται...
    Οι Πόντιοι καταδικάζουν την βία "από όπου και αν προέρχεται" και ο Πρωθυπουργός καταδικάζει την βία των ακροδεξιών
    τραμπούκων ,την άλλη την "καλή" βία των ακροαριστερών τραμπούκων την χαρακτηρίζουν ως "ενέργειες" όπως είπε και
    πρώην υπουργός , κύριος Φίλης. Όταν ακροαριστεροί τραμπούκοι απειλούν δημοσίως και ευθέως
    με μαφιόζικου τύπου απειλές, δημάρχους και δημοτικούς συμβούλους ,στην κυβέρνηση σφυρίζανε αδιάφορα.

    στις δημοκρατίες μιλάει ο νόμος... στην εποχή του σύριζα μιλάει ο τραμπούκος...(από όπου και αν προέρχεταί)

  2. #3617
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lalenium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι Πόντιοι καταδικάζουν την βία "από όπου και αν προέρχεται" και ο Πρωθυπουργός καταδικάζει την βία των ακροδεξιών
    τραμπούκων ,την άλλη την "καλή" βία των ακροαριστερών τραμπούκων την χαρακτηρίζουν ως "ενέργειες" όπως είπε και
    πρώην υπουργός , κύριος Φίλης. Όταν ακροαριστεροί τραμπούκοι απειλούν δημοσίως και ευθέως
    με μαφιόζικου τύπου απειλές, δημάρχους και δημοτικούς συμβούλους
    ,στην κυβέρνηση σφυρίζανε αδιάφορα.

    στις δημοκρατίες μιλάει ο νόμος... στην εποχή του σύριζα μιλάει ο τραμπούκος...(από όπου και αν προέρχεταί)
    για πιο περιστατικό λες στο bold;
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  3. #3618
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    για πιο περιστατικό λες στο bold;
    Για τα γιαουρτώματα
    Έχει αποδειχτεί ύστερα από ανάλυση βλημάτων γιαουρτιού από τα εγκληματικά εργαστήρια ότι η αγελάδα που παρείχε το γάλα έχει στενές σχέσεις με την μαφία

  4. #3619
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lalenium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι Πόντιοι καταδικάζουν την βία "από όπου και αν προέρχεται" και ο Πρωθυπουργός καταδικάζει την βία των ακροδεξιών
    τραμπούκων ,την άλλη την "καλή" βία των ακροαριστερών τραμπούκων την χαρακτηρίζουν ως "ενέργειες" όπως είπε και
    πρώην υπουργός , κύριος Φίλης. Όταν ακροαριστεροί τραμπούκοι απειλούν δημοσίως και ευθέως
    με μαφιόζικου τύπου απειλές, δημάρχους και δημοτικούς συμβούλους ,στην κυβέρνηση σφυρίζανε αδιάφορα.

    στις δημοκρατίες μιλάει ο νόμος... στην εποχή του σύριζα μιλάει ο τραμπούκος...(από όπου και αν προέρχεταί)
    Απλά παρακολούθα τα γεγονότα-video και θα ανασκευάσεις τα περι "καταδίκης των τραμπουκισμών" απο τους επίσημους ποντιοι. Εκ των υστέρων καταδίκες ενω τα επίσημα κανάλια τους, πχ τραπεζουντα.γρ, χαιρόντουσαν αρχικά για το διώξιμο του Μπουτάρη-μετά το δημόσιο κράξιμο και τις φωτο-κατάλαβαν τι έγινε, δεν νοούνται. ΔΕΝ είμαστε χαχόλοι για να καταπιούμε τέτοιες κωλοτουμπες.
    Και στην τελική κανένας Ρουβίκωνας δεν σου χτύπησε την πόρτα για να σου πάρει το σπίτι...Αντίθετα οι μητσοτακηδες, οι σαμαραδες, οι φωφες και οι συριζαιοι είναι αυτοί που θα στο πάρουν.
    Να ξεχωρίζεις τις πράξεις με τον αντίκτυπο που έχουν πάνω σου και να μην απονομιμοποιείς ΚΑΘΕ λαϊκή διαμαρτυρία, απο τις πορείες στο Σύνταγμα πίσω το 2010, τις απεργίες μέχρι και τους Ρουβίκωνες, επειδή είσαι του "μετώπου της κοινής λογικής".
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  5. #3620
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kerkiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τα γιαουρτώματα
    Έχει αποδειχτεί ύστερα από ανάλυση βλημάτων γιαουρτιού από τα εγκληματικά εργαστήρια ότι η αγελάδα που παρείχε το γάλα έχει στενές σχέσεις με την μαφία
    γιαουρτώματα δεν είναι μαφία, είναι τεντιμποϊσμός.
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  6. #3621
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    για πιο περιστατικό λες στο bold;
    Μια χαρά τα λέει.

    Για τον δήμαρχο της Τήνου μιλά.

    Και όχι μόνο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και στην τελική κανένας Ρουβίκωνας δεν σου χτύπησε την πόρτα για να σου πάρει το σπίτι.
    Σπάει μόνο τη τζαμαρία του καταστήματός μου, ή το Ι.Χ. μου.

    Επίσης σπάει και καίει το ακυρωτικό, το λεωφορείο και το τρόλεϊ, που πληρώνω-επιδοτώ με τους φόρους μου.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  7. #3622
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Τελικά τη βία την καταδικάζουμε από όπου κι αν προέρχεται;


  8. #3623
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά τη βία την καταδικάζουμε από όπου κι αν προέρχεται;
    Φυσικά μόνο που η δεξιά έχει προτεραιότητα στην καταδίκη

  9. #3624
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά μόνο που η δεξιά έχει προτεραιότητα στην καταδίκη
    Και καμιά φορά η αριστερά προασπίζεται το δικαίωμα στη βία περισσότερο από την καταδίκης της

    - - - Updated - - -

    Quiz: Πως ξεχωρίζουμε έναν πατριώτη από έναν μπατριώτη;

    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  mpout.PNG 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  588,7 KB 
ID: 193943
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  10. #3625
    Εγγραφή
    28-09-2004
    Μηνύματα
    198
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και καμιά φορά η αριστερά προασπίζεται το δικαίωμα στη βία περισσότερο από την καταδίκης της

    - - - Updated - - -

    Quiz: Πως ξεχωρίζουμε έναν πατριώτη από έναν μπατριώτη;

    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  mpout.PNG 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  588,7 KB 
ID: 193943
    Αλήθεια πως ?

    Άγρια επίθεση καταγγέλλει ότι δέχτηκε στις 4 Νοεμβρίου η ΛΟΑΤΚΙ ακτιβίστρια Μαρία Κατσικαδάκου, γνωστή και ως Μαρία Cyber.
    Η ίδια περιγράφει σε ανάρτησή της στο Facebook το τι ακριβώς συνέβη το βράδυ του περασμένου Σαββάτου και πώς αυτή και οι φίλοι της έπεσαν θύματα επίθεσης πολύ κοντά στην πλατεία Εξαρχείων.

    Χθες το βράδυ ήμασταν Salero στα Εξάρχεια με Memi Koupa Henriette Høyskel Παναγιώτη Ευαγγελίδη και Laëtitia KV. Το αμάξι το είχαμε παρκάρει πάνω στην πλατεία. Όταν τελειώσαμε το φαγητό εγώ η Εριέττα και ο Παναγιώτης πήγαμε στο Βοξ που είχε συναυλία να πω ένα “γεια” σε αγαπημένο φίλο και αμέσως μετά βγήκαμε έξω και είπαμε τις τελευταίες κουβέντες πριν καληνυχτίσουμε, ήταν γύρω στις 1.30.

    Παίρνει το μάτι μου απέναντι στην πλατεία ότι πάει για “σύρραξη” αλλά απλά το ανέφερα και μετά φιληθήκαμε για καληνύχτα. Στις τρεις δρασκελιές που κάνω με την Εριέττα προς το αμάξι, γίνεται ένα ντου, η Εριέττα προλαβαίνει μπαίνει στο αμάξι, εγώ άρχισα να τρέχω και πέσαμε από πίσω μου 5,6 άτομα πάνω μου και με γρονθοκόπησαν άσχημα στο κεφάλι στο πρόσωπο κλπ. Εγώ φώναζα γιατί ρε παιδιά μη βαράτε γιατί και με πήραν χαμπάρι ότι έκαναν λάθος όταν είδαν ότι είμαι κοπέλα.

    Δεν είναι αυτός”, φώναξε ο ένας και με αφήσανε με τα αίματα να στάζουν παντού να βάζω τα χεριά μου να τα σταματήσω από το κεφάλι μου και αυτοί έτρεξαν να πιάσουν δεν ξέρω ποιον! Μετά τα νοσοκομεία που ας μη μιλήσω καλύτερα, στις 6.30 το πρωί γύρισα σπίτι. Προς το παρόν χωρίς αξονική για την κρανιοεγκεφαλική κάκωση, αφού είχε χαλάσει ο αξονικός, οι γιατροί είδαν ότι μάλλον την γλίτωσα και να προσέχω το πρώτο 24ωρο μην έχω εμετούς, υπνηλία κλπ. Όσο ανελέητο γρονθοκόπημα έφαγα κυρίως στο κεφάλι άλλη τόση αγάπη πήρα χθες από τον Θράσσο μου, τον Τασούλη μου, την Εριέττα μου που ήταν επίσης σε σοκ να με βλέπει μέσα στα αίματα και να μην ξέρει τι έγινε.
    Δεν έχω λόγια, είμαι ακόμα σε σοκ ψυχολογικά, αν και έχω δεχτεί βίαια στην ζωή μου από μικρή, τέτοιο πράγμα απότομα και με λύσσα να με βαράνε, μέχρι το τραπέζι σήκωσαν και το χτύπησαν πάνω μου… δεν θέλω να γράψω αλλά..ακόμα δεν το πιστεύω.
    Εύχομαι μόνο όντως να την γλίτωσα, θα μπορούσαν να με είχαν αφήσει στο τόπο ή φυτό για το τίποτα. Τόσα χρόνια Εξάρχεια από το 1984 και τώρα στα “γεράματα” να φάω τόσα μπουκέτα από ανεγκέφαλα λυσσασμένα αγοράκια…. έχω απίστευτο θύμο!


    :https://www.altsantiri.gr/ellada/loa...#ixzz5GKeTk300




    Ξυλοδαρμό από κουκουλοφόρους, στο κέντρο της Αθήνας, την ώρα που έβγαινε από κατάστημα, καταγγέλλει ένας Ελληνοαυστραλός τουρίστας.

    Το περιστατικό, σύμφωνα με τον 41χρονο καταγγέλλοντα, συνέβη την Κυριακή το μεσημέρι, μετά το τέλος της πορείας των συνδικαλιστών και εργαζομένων κατά της κυριακάτικης λειτουργίας των καταστημάτων.
    "Περπατούσα με την οικογένειά μου, πέρασαν κοντά μου και χτύπησαν με γροθιές, χωρίς λόγο. Δεν τους είπα τίποτα, δεν τους ήξερα" δήλωσε στην τηλεόραση του Alpha, υποστηρίζοντας πως του είπαν "μην ψωνίζετε".
    "Απλώς περπατούσαμε και οι τέσσερις σαν να μην συμβαίνει τίποτα, όταν ξαφνικά γύρισαν και χτύπησαν τον σύζυγό μου. Παντού αίμα, η κόρη μου έκλαιγε, λιποθύμησε, προσπάθησα να τον τραβήξω μακριά, αλλά δεν τους ενδιέφερε, έσπρωξαν τη μητέρα μου, εμένα, το παιδί. Σοβαρά τώρα; Τι ζώα είναι αυτά; Δεν μπορεί να συνέβη αυτό... Δεν γίνεται να συμβαίνουν αυτά", τόνισε η σύζυγος του θύματος.
    "Είμαστε τουρίστες, επιστρέφουμε αύριο στην Αυστραλία. Ήρθαμε εδώ, ξοδέψαμε τα χρήματά μας για την οικονομία σας. Και να μας χτυπήσουν; Δεν θα έρθω ποτέ ξανά, αυτό είναι σίγουρο".
    http://www.news247.gr/koinonia/toyri...i.6513588.html



    Να θυμίσω και το περιστατικό με την φωτοβολίδα που καρφώθηκε στο γόνατο της πανεπιστημιακού?


    [/SIZE]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kerkiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τα γιαουρτώματα
    Έχει αποδειχτεί ύστερα από ανάλυση βλημάτων γιαουρτιού από τα εγκληματικά εργαστήρια ότι η αγελάδα που παρείχε το γάλα έχει στενές σχέσεις με την μαφία
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιαουρτώματα δεν είναι μαφία, είναι τεντιμποϊσμός.
    Δυστηχώς υπάρχουν φορές που το κεσεδάκι του γιαουρτιού είναι φτιαγμένο από το ίδιο υλικό που ήταν φτιαγμένη και η ζαρτινιέρα του άγρια ξυλοκοπηθέντα από μπάτσους κύπριου φοιτητή ατην θεσσαλονίκη .
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Oionos : 23-05-18 στις 17:23.
    Υπάρχουν άνθρωποι ηλίθιοι από φανατισμό και άλλοι φανατικοί από ηλιθιότητα .

    The worst vice of a fanatic is his sincerity .

  11. #3626
    Εγγραφή
    22-04-2009
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    speedport enty
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και στην τελική κανένας Ρουβίκωνας δεν σου χτύπησε την πόρτα για να σου πάρει το σπίτι...Αντίθετα οι μητσοτακηδες, οι σαμαραδες, οι φωφες και οι συριζαιοι είναι αυτοί που θα στο πάρουν.
    Κανένας δεν μπορεί να σου πάρει το σπίτι σου. Για να είναι σπίτι σου βέβαια ,όπως και οποιοδήποτε υλικό αγαθό για να σου ανήκει (νόμιμα) πρέπει να ισχύει μια από τις δύο προϋποθέσεις , ή να το έχεις πληρώσει ή να στο έχουν χαρίσει ,εάν δεν ισχύει κάτι από τα δύο δεν είναι σπίτι σου ,κατά συνέπεια εάν δεν το έχεις πληρώσει και επειδή οι τράπεζες συνήθως δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα που χαρίζουνε σπίτια ,το σπίτι ανήκει σε αυτόν που το πλήρωσε δηλαδής στην τράπεζα. Εκτός εαν νομίζεις ότι εάν κάποιος κάνει τον κόπο να βάλει μια υπογραφή σε ένα δάνειο αυτομάτως αποκτάει και σπίτι.

    Όσον αφορά τους Ρουβίκωνες ,γιατί δεν στρέφουν "τις ενέργειες" τους , τις απειλές τους και τα στυλιάρια τους εναντίων του απατεώνα που όταν ήταν αντιπολίτευση μίλαγε για σεισάχθεια και απειλούσε την τότε κυβέρνηση "να μην τολμήσει να διανοηθεί να προχωρήσει σε πλειστηριασμούς πρώτης
    κατοικίας"(sic); παρά σπάνε συμβολαιογραφεία και απειλούν την αντιπολίτευση; Οι Ρουβίκωνες είναι η πρώτη "αντιεξουσιαστική" οργάνωση παγκοσμίως που έχει την αγάπη ,την υποστήριξη ,την στοργή και προδέρμ της εξουσίας. Είναι κοινώς παρακράτος.


    Να ξεχωρίζεις τις πράξεις με τον αντίκτυπο που έχουν πάνω σου και να μην απονομιμοποιείς ΚΑΘΕ λαϊκή διαμαρτυρία, απο τις πορείες στο Σύνταγμα πίσω το 2010, τις απεργίες μέχρι και τους Ρουβίκωνες
    Ναι όπως και το ξύλο στον Μπουτάρη "λαϊκή διαμαρτυρία" ήτανε.

    επειδή είσαι του "μετώπου της κοινής λογικής".
    Η Ελληνική κοινωνία είναι μια κοινωνία όπου η λογική δεν είναι κοινή.

  12. #3627
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.346
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Απ όλα όσα έχω διαβάσει έως τώρα και εδώ και αλλού, σχετικά με την επίθεση στον Δήμαρχο της πόλης, καταλήγω στο ότι το μεγαλύτερο ποσοστό των πολιτών παραδέχεται ότι δεν θα έπρεπε να ασκηθεί βία.
    Αναρωτιέμαι όμως, πόσοι απ όλους αυτούς αν τους έβριζαν κάποιο συγγενικό πρόσωπο, θα είχαν την ψυχραιμία να το συζητήσουν το θέμα με τον υβριστή.
    Την όλη κατάσταση την παρομοιάζω με κάποιον που πάει έξω από ένα σπίτι και αρχίζει να πετροβολεί τον σκύλο.
    Και όταν κάποια στιγμή ο σκύλος βρει διέξοδο να επιτεθεί, κατηγορούμε το τετράποδο.

    Ηθικός αυτουργός της όλης επίθεσης είναι ο ίδιος ο Δήμαρχος.
    Με όλες τις δηλώσεις και πράξεις που κατά καιρούς έχεις κάνει απέναντι σε συγκεκριμένες ομάδες πληθυσμού.
    Και νομικά ακόμα οι όλες οι κατηγορίες δεν στέκουν.
    Ο ίδιος έχει υποκινήσει με τις πράξεις του και τις δηλώσεις του την παραβατική συμπεριφορά εναντίον του.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  13. #3628
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Αν παρομοιάζεις ενηλικες ανθρώπους με σκύλους, τοτε είναι λογικό να καταλήγεις στο συμπέρασμα που διατυπωσες.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga
    Παράθεση Παράθεση Posted from Android app

  14. #3629
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.346
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ όλα όσα έχω διαβάσει έως τώρα και εδώ και αλλού, σχετικά με την επίθεση στον Δήμαρχο της πόλης, καταλήγω στο ότι το μεγαλύτερο ποσοστό των πολιτών παραδέχεται ότι δεν θα έπρεπε να ασκηθεί βία.
    Αναρωτιέμαι όμως, πόσοι απ όλους αυτούς αν τους έβριζαν κάποιο συγγενικό πρόσωπο, θα είχαν την ψυχραιμία να το συζητήσουν το θέμα με τον υβριστή.
    Την όλη κατάσταση την παρομοιάζω με κάποιον που πάει έξω από ένα σπίτι και αρχίζει να πετροβολεί τον σκύλο.
    Και όταν κάποια στιγμή ο σκύλος βρει διέξοδο να επιτεθεί, κατηγορούμε το τετράποδο.

    Ηθικός αυτουργός της όλης επίθεσης είναι ο ίδιος ο Δήμαρχος.
    Με όλες τις δηλώσεις και πράξεις που κατά καιρούς έχεις κάνει απέναντι σε συγκεκριμένες ομάδες πληθυσμού.
    Και νομικά ακόμα οι όλες οι κατηγορίες δεν στέκουν.
    Ο ίδιος έχει υποκινήσει με τις πράξεις του και τις δηλώσεις του την παραβατική συμπεριφορά εναντίον του.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν παρομοιάζεις ενηλικες ανθρώπους με σκύλους, τοτε είναι λογικό να καταλήγεις στο συμπέρασμα που διατυπωσες.
    Ακριβώς πριν από την παρομοίωση έκανα μια άλλη υπόθεση.
    Προφανώς και την προσπέρασες για τους δικούς σου λόγους.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  15. #3630
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Θα σε ρωτουσα να μου πεις ποτε εβρισε τους γονείς τους αλλά δεν έχει νόημα γιατι ουτε εκει θα βρουμε κοινό τόπο.
    Εύκολα όμως κατεβασαν τα αυτιά στο δικαστήριο και ειπαν οτι "παρασυρθηκαν" ζητωντας συγγνώμη που χτυπησαν κάποιον που εβρισε τους γονείς τους. Για τέτοια αγαπη μιλαμε.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga
    Παράθεση Παράθεση Posted from Android app

Σελ. 242 από 459 ΠρώτηΠρώτη ... 222232237240241242243244247252262 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τα νέα των SSD
    Από skel στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 976
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-24, 17:13
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-16, 12:10
  3. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-16, 11:04
  4. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-16, 01:24
  5. Παράπονα για ιούς σε android tablet
    Από JHRoss στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-11-15, 22:19

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας