Σελ. 33 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 132328313233
Εμφάνιση 481-492 από 492
  1. #481
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από subzer0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως γι όλον τον κόσμος εκτός από τον Kerkiss θέαμα είναι ο Ετό να βάζει 30+ γκολ την χρονιά , οπως έκανε τόσα χρόνια και όχι να παίζει δεξί μπακ.
    Αυτή είναι το νόημα της λεξεως θέαμα. Χρόνια τώρα.
    Για ρώτα όλον τον κόσμο (αφού προφανώς τον εκπροσωπείς) αν είναι θέαμα να βάζει τα γκολ ο Μιλίτο (και με πάσα του Ετόο)

    ΥΓ Το νόημα της λέξης θέαμα σίγουρα δεν είναι τι κάνει ο Ετόο και σε ποια θέση παίζει αλλά θα επαναλαμβάνομαι αν ξαναναπτύξω αυτά που γράφω επί σελίδες ολόκληρες

  2. #482
    Εγγραφή
    23-10-2003
    Περιοχή
    athina
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    774
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    13975 / 985
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    SAGEM 2404
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kerkiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σου καταλόγισα κάτι τέτοιο, ίσα-ίσα συμφωνούμε σε αυτό το σημείο


    Εδώ βρίσκεται η διαφωνία μας.
    Είναι σαν να αρέσει εμένα η όπερα και εσένα η μέταλ και να μου λες (ή να σου λέω) ότι η προτίμιση του άλλου δεν είναι θέαμα
    Θέαμα είναι και τα δύο είδη άσχετα αν εσένα σου αρέσει το μεν και εμένα το δε (ή ορθότερα και το μεν και το δε)
    Δεν δέχομαι λοιπόν την φράση "δεν είναι θέαμα" ή "δεν είναι όμορφο"
    Θα προμούσα χίλιες φορές να γράψεις "προτιμώ", "μου αρέσει", "δεν μου αρέσει" και δεν θα είχα απολύτως τίποτα να σου πω
    Περί ορέξεως .....


    Στην πρώτη φράση σου λες : "ανέβασε μια καταπληκτικά στημένη παράσταση" και στην επόμενη λες ότι την βρίσκεις άσχημη
    Σεβαστό αυτό αλλά επέτρεψε σε άλλους να την βλέπουν όμορφη δηλαδή μην μπερδεύεις το "θέαμα" με το θεαματικό"
    Το πρώτο είναι απόρρεια συγκεκριμένων κανονων όπως πχ "η ακύρωση όλων των ατού του αντιπάλου" και το δεύτερο καθαρά θέμα προσωπικής εκτίμισης και αισθητικής


    Με γειά σου και χαρά σου (μεταξύ μας ίσως να το προτιμώ και εγώ αλλά δεν τολμώ να διανοηθώ ούτε μια στιγμή ότι το παιχνίδι της Ιντερ δεν ήταν θέαμα, ίσως να μην ήταν θεαματικό με την έννοια που εσύ δίνεις στον όρο όσο αφορά στο ποδόσφαιρο που προτιμάς)


    Η ιστορία έχει κυρίως δείξει ότι το ποδόσφαιρο είναι ένα άθλημα με τακτικές που διαρκώς εξελίσσονται



    Αυτά είναι υποθέσεις που δεν μπορούμε να επιβεβαιώσουμε ή απορρίψουμε στην πράξη και για τον λόγο αυτόν δεν τις σχολιάζω
    Πάντως η Τσέλσυ πέρυσι που την είχε παίξει διαφορετικά από την Ιντερ θα την είχε στείλει για βρούβες αν δεν υπήρχε ο σφαγέας διαιτητής



    38 χρονών και χωρίς ικανότητα να αρθρώσεις το παραμικρό επιχείρημα για να υπερασπιστείς τις απόψεις σου !!
    Μήπως θα έπρεπε να το κοιτάξεις με κάποιον ειδικό ;

    ΥΓ εγώ προσωπικά καταθέτω τα όπλα. Είναι ανωφελής και φθοροποιός η οποιαδήποτε ενασχόληση μαζί σου
    Οταν ολοι σου λενε οτι δεν ηταν θεαματικο το ποδοσφαιρο της Ιντερ και εσυ επιμενεις οτι ειναι, μαλλον εσυ πρεπει να επισκεφθεις ειδικο!

    ........Auto merged post: supermario πρόσθεσε 6 λεπτά και 44 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων

    ........Auto merged post: Rebel Scum πρόσθεσε 5 λεπτά και 12 δευτερόλεπτα αργότερα ........



    Για να είμαστε ειλικρινείς αν είχε προσπαθήσει να παίξει την Μπαρτσελόνα με πιο ισορροπημένο παιχνίδι θα μέτραγε πολλά.

    Οπότε για την πάρτη του καλά έκανε.

    Το παιχνιδι με τη Μπαρτσελον περασε. Μιλαμε για το παιχνιδι του Σαββατου με εναν αντιπαλο στα μετρα της.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος supermario : 24-05-10 στις 15:53. Αιτία: auto merged post
    Δικηγοροι, ζωγραφοι, δημοσιογραφοι, πολιτικοι. Οι μονοι ανθρωποι στον κοσμο που μπορουν να κανουν το μαυρο.....ασπρο

    "Look in the doubt we've wallowed
    Look at the leaders we've followed
    Look at the lies we've swallowed
    And I don't want to hear no more"

  3. #483
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kerkiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ βρίσκεται η διαφωνία μας.
    Είναι σαν να αρέσει εμένα η όπερα και εσένα η μέταλ και να μου λες (ή να σου λέω) ότι η προτίμιση του άλλου δεν είναι θέαμα
    Θέαμα είναι και τα δύο είδη άσχετα αν εσένα σου αρέσει το μεν και εμένα το δε (ή ορθότερα και το μεν και το δε)
    Δεν δέχομαι λοιπόν την φράση "δεν είναι θέαμα" ή "δεν είναι όμορφο"
    Θα προμούσα χίλιες φορές να γράψεις "προτιμώ", "μου αρέσει", "δεν μου αρέσει" και δεν θα είχα απολύτως τίποτα να σου πω
    Περί ορέξεως .....
    Κοίτα προφανώς και σε κάποιο βαθμό είναι θέμα γούστου....αλλά αντικειμενικά η καλή γρήγορη κυκλοφορία της μπάλας, οι ντρίμπλες και οι ανοιχτοί χώροι είναι πολύ πιο θεαματικό από την διπλή ζώνη και τις αντεπιθέσεις, όσο καλοστημένα και να είναι.

    Και συμβαίνει το δικό μου γούστο να συμπίπτει με την γενικότερη πεποίθηση περί θεαματικού, ποιοτικού ποδοσφαίρου...όταν αλλάξουν οι προτιμήσεις και οι φίλαθλοι αρέσκονται σε καλοστημένες άμυνες τότε αυτό που εσύ ορίζεις ως θεαματικό θα είναι το σωστό.
    Μέχρι τότε το θεαματικό θα συμπίπτει με το ανοιχτό ποδόσφαιρο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kerkiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με γειά σου και χαρά σου (μεταξύ μας ίσως να το προτιμώ και εγώ αλλά δεν τολμώ να διανοηθώ ούτε μια στιγμή ότι το παιχνίδι της Ιντερ δεν ήταν θέαμα, ίσως να μην ήταν θεαματικό με την έννοια που εσύ δίνεις στον όρο όσο αφορά στο ποδόσφαιρο που προτιμάς)
    Όπως είπα και παραπάνω...για την συντριπτική πλειοψηφία των ποδοσφαιρόφιλων θεαματικό είναι αυτό που προτιμώ εγώ , φαίνεται άλλωστε και από το νήμα.

    Δεν έχει νόημα να παίζουμε με το όρο του θεαματικού.




    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kerkiss Εμφάνιση μηνυμάτων

    Πάντως η Τσέλσυ πέρυσι που την είχε παίξει διαφορετικά από την Ιντερ θα την είχε στείλει για βρούβες αν δεν υπήρχε ο σφαγέας διαιτητής
    συγγνώμη αλλά το ίδιο ακριβώς έκανε πέρυσι και η τσέλσι...και όπως είπες αν δεν είχε παρέμβει ο διαιτητής θα είχε αποκλείσει την Μπάρτσα.

    Ποια η διαφορά αυτού που έκανε φέτος η Ιντερ με αυτό που έκανε η τσέλσι;

    ........Auto merged post: Rebel Scum πρόσθεσε 1 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από supermario Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το παιχνιδι με τη Μπαρτσελον περασε. Μιλαμε για το παιχνιδι του Σαββατου με εναν αντιπαλο στα μετρα της.
    συνταγή πετυχημένη δεν την αλλάζεις...πόσο μάλλον με την Μπάγερν που είναι πιο βατός αντίπαλος....ούτε σε 10 χρόνια δεν έβαζε γκολ.


    Και πάλι λέω είμαι περίεργος να δω πως θα στήσει τη Ρεάλ με τους παιχταράδες της.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Rebel Scum : 24-05-10 στις 16:52. Αιτία: auto merged post


  4. #484
    Εγγραφή
    16-05-2005
    Περιοχή
    Παγκράτι - Αθήνα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    358
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Router
    Οτι δουλέψει
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 29,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και να πως γίνονται κάποιοι οπαδοί της Ιντερ της Μπάρτσα και τα λοιπά.
    Εμένα θα μου επιτρέψετε να συμφωνήσω με τον kerkiss γιατί στην τελική η ομάδες δεν παίζουν για να προσφέρουν θέαμα στον κόσμο αλλά για να χαροποιήσουν τους οπαδούς τους.
    Και πιστέψτε με ,οι οπαδοί της Ιντερ μετά τον τελικό ήταν οι πιο χαρούμενοι στον κόσμο.

  5. #485
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα προφανώς και σε κάποιο βαθμό είναι θέμα γούστου....αλλά αντικειμενικά η καλή γρήγορη κυκλοφορία της μπάλας, οι ντρίμπλες και οι ανοιχτοί χώροι είναι πολύ πιο θεαματικό από την διπλή ζώνη και τις αντεπιθέσεις, όσο καλοστημένα και να είναι.
    Καταρχήν το "αντικειμενικά" δεν υπάρχει ...εκτός αν εννοείς "πλειοψηφικά"
    Δεύτερον, το σύγχρονο ποδόσφαιρο είναι ένα άθλημα που παίζεται με την μπάλα και χωρίς την μπάλα
    Αυτός που βλέπει μόνο το ένα μέρος και ξεχνά το άλλο απλά έχει μονόφθαλμη όραση και άποψη
    Και φύσικά απαιτεί πολύ λιγότερες γνώσεις πάνω στο άθλημα να διακρίνει κανείς μόνο τις κινήσεις των παικτών με την μπάλα παρά χωρίς αυτήν

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και συμβαίνει το δικό μου γούστο να συμπίπτει με την γενικότερη πεποίθηση περί θεαματικού, ποιοτικού ποδοσφαίρου...όταν αλλάξουν οι προτιμήσεις και οι φίλαθλοι αρέσκονται σε καλοστημένες άμυνες τότε αυτό που εσύ ορίζεις ως θεαματικό θα είναι το σωστό.
    Μέχρι τότε το θεαματικό θα συμπίπτει με το ανοιχτό ποδόσφαιρο
    Καταρχήν δεν υπάρχει "σωστό" αλλά πάλι εδώ παρασύρεσαι από το "πλειοψηφικό"
    Δεύτερον, το αποδεκτά πλειοψηφικό δεν φτιάχνει κατ'ανάγκη ομάδες που παίζουν αξιόλογο και ποιοτικό ποδόσφαιρο
    Δες το παράδειγμα της Ρεάλ που έχει μια υπερσυγκέντρωση αδιαφιλονίκητων βεντετών (= ποιότητα) και όμως σαν ομάδα είναι τσίρκουλα και δεν προσφέρουν ούτε απολαυστικό θέαμα για τους φιλάθλους ούτε κύπελα και τίτλους στους ιδιοκτήτες
    Παίκτες όπως πχ ο Ρονάλντο ή ο Κακά είναι οι σκιές του εαυτού τους και αυτό γιατί την ομάδα την φτιάχνει ο προπονητής και το σύστημα που επιβάλλει
    Οι παίκτες είναι απλώς εργάτες με συγκεκριμένους ρόλους και ικανότητες άσχετα αν τις ενέργειες τις δικές τους χειροκροτάμε και όχι του προπονητή τους
    (φυσικά όταν η ομάδα σέρνεται στο γήπεδο τότε όλοι θυμούνται να γιουχάρουν και να βρίζουν τον προπονητή)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως είπα και παραπάνω...για την συντριπτική πλειοψηφία των ποδοσφαιρόφιλων θεαματικό είναι αυτό που προτιμώ εγώ , φαίνεται άλλωστε και από το νήμα.
    Και επειδή το προτιμάς εσύ και η πλειοψηφία του νήματος (ή και του πλανήτη όλου) αυτό πάει να πει ότι θεαματικό είναι μόνο το δικό σας ;
    Πολύ φασιστική (απόλυτη) δεν σου φαίνεται σαν άποψη ;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει νόημα να παίζουμε με το όρο του θεαματικού.
    Όχι βέβαια. Το ουσιαστικό είναι να καταλαβαίνουμε γιατί μιλάμε και να έχουμε επίγνωση ότι οι προσωπικές μας προτιμήσεις ακόμα και αν είναι σύμφωνες με την πλειοψηφία της στιγμής δεν αποτελούν δόγμα και κανόνα που όλοι οφείλουν να ακολουθούν και επίσης ότι οι αντίθετες απόψεις πρέπει να γίνονται σεβαστές και όχι να θεωρούνται σκουπίδια

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πάλι λέω είμαι περίεργος να δω πως θα στήσει τη Ρεάλ με τους παιχταράδες της.
    Και εγώ είμαι πολύ περίεργος διότι θα αναλάβει μια ομάδα με πολλές βεντέτες που έχουν πάρει ψηλά τον αμανέ και δεν έχουν την παραμικρή οργάνωση και φαντάζομαι ότι θα έχει περισσότερα προβλήματα απο αλλού για να τους βάλει στο πνεύμα του

    ΥΓ Βαρέθηκα ....μπούχτισα από ποδοσφαιροφιλολογία ...δική μου και συνομιλητών μου ....οπότε κάπου εδώ την κάνω με ευχές σε όλους μας να έχουμε πάμπολλες ευκαιρίες να βλέπουμε το ποδόσφαιρο που αρέσει στον καθένα μας
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kerkiss : 24-05-10 στις 19:53.

  6. #486
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.100
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kerkiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΥΓ Βαρέθηκα ....μπούχτισα από ποδοσφαιροφιλολογία ...δική μου και συνομιλητών μου ....οπότε κάπου εδώ την κάνω με ευχές σε όλους μας να έχουμε πάμπολλες ευκαιρίες να βλέπουμε το ποδόσφαιρο που αρέσει στον καθένα μας
    Είσαι από τους τυχερούς. Κάθε Κυριακή παίζει ένας μικρός σε ΟΑΚΑ ή Καραισκάκη.Μπορείς να χαίρεσαι το ποδόσφαιρο που παίζουν.

    Σαν να βλέπεις Μπάρτσα - Ίντερ.

    Δεν σε αδικώ, μάλλον έχεις μπουχτίσει από την Σούπερ Λιγκ. Έμαθες να την απολαμβάνεις.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  7. #487
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δηλ εσυ φιλε Zus τι μας λες τωρα ,για Τσ.Λ μιλαμε εδω ..εσενα ολα τα ιδια σου φαινονται ..
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  8. #488
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nimik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλ εσυ φιλε Zus τι μας λες τωρα ,για Τσ.Λ μιλαμε εδω ..εσενα ολα τα ιδια σου φαινονται ..
    Στο ΤσουΛου υπάρχει περισσότερη ποιότητα στο θέαμα ακόμα και στην κλήρωση για τον σχηματισμό των ομίλων παρά σε όλο το ελληνικό πρωτάθλημα
    Αυτό το βλέπεις για να ξεχνάς τι πάει να πει ποδόσφαιρο

  9. #489
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.399
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Μόνο και μονο οτι έχουν αναλωθεί 3 σελίδες ( >90 ποστ ) για το πως έπαιξε ο σκαλωμένος, εμένα μου φτάνει και μου περισσεύει για να διατρανώσω την άποψη που είχα για αυτον τον τελικο.

    Αντε και του χρόνου με καμια ομαδα της προκοπής.


    Υ.Γ Bayern μην ξαναβγεις εκτός συνόρων!!!!!!!!!!!!!!!
    Socii stamus Cadimus dividui

  10. #490
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    – n –

    Αλλάζω θέμα και περνώ στον Ζοσέ Μουρίνιο, ο οποίος μετά την κατάκτηση του Τσάμπιονς Λιγκ εν μέρει δικαιώθηκε. Μπορεί το κάστρο του Τάκη Γκώνια να μην το έριξε ακόμα (ας μη φτάνουμε στην υπερβολή), κέρδισε όμως την αναγνώριση του Ολύμπου των προπονητών, του ανυπέρβλητου Νίκου Αλέφαντου. Ο κορυφαίος τεχνικός βρέθηκε την Κυριακή στο ΤΗΛΕ ΑΣΤΥ και την εκπομπή του Γιώργου Γεωργίου και δεν παρέλειψε να πει μια καλή κουβέντα για όλους:

    – n –

    Αποθέωσε τον Μουρίνιο: «Ο Μουρίνιο, μετά τον Χάπελ και τον Χίτσβιντ (Χίτσφελντ), μπήκε στους αθανάτους».

    – n –

    Τα 'χωσε στον Γκώνια: «Κάνει κριτική στον Μουρίνιο, ποιος; Ο Γκώνιας. Μια φορά τον είχα παίκτη και του 'πα να μαρκάρει τον Νιόπλια, και σε πέντε λεπτά τα παράτησε γιατί είχε σκάσει. Ο Γκώνιας είναι ό,τι πρέπει για να πάει να παίζει γκολφ, στις αναλύσεις άσ' τα».

    – n –

    Εντόπισε την αχίλλειο πτέρνα της Μπάγερν: «Οι δυο πίσω. Ο Μπόιτεγκ (Βαν Μπούιτεν) με τον Ντεμπικέλι (Ντεμικέλις)».

    – n –

    Εξήγησε τι έπρεπε να κάνει ο Φαν Χάαλ για να κατακτήσει το τρόπαιο: «Δεν είναι ανίκητη η Ιντερ. Ο Σάμουελ και ο Λούσιος (Λούσιο) στο πέλαγος τρώνε ντρίμπλες του θανάτου. Τι πιο ωραίο να παίξει ο Βαν Γκαλ (Φαν Χάαλ) ένα 5+4, εννιά -1 με τον Μπάμπελ (Φαν Μπόμελ) λίγο πιο πίσω και να τους χτυπήσεις στο πλάι με τον Αντιντο (Αλτιντοπ)».

    – n –

    Μίλησε για το Μουντιάλ και την Αργεντινή: «Κάτσε να τη δούμε πρώτα. Η Αργεντινή στην άμυνα έχει τέσσερα στόπερ. Πάρε για παράδειγμα τον Χάιντσε. Αυτοί οι παίκτες όπως ο Βύντρα είναι σκαφτιάδες. Αμα ανέβουν στην επίθεση θα γυρίσουν πίσω το '40 μαζί με τα γκαζοζέ».

    – n –

    Και έκλεισε με Βραζιλία: «Η Βραζιλία μ’ αρέσει. Εκανε καλά ο Ντούγκα που δεν πήρε τον Ροναλντίνιο. Αυτός είναι για να χορεύει στου κώλου τα εννιάμερα». (Μάλλον πρόκειται για το νυχτερινό κέντρο στο οποίο θα εμφανίζεται του χρόνου ο Βέρτης ).
    http://www.sday.gr/page.ashx?pid=2&a...autid=26&sn=13

    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  11. #491
    Εγγραφή
    09-05-2010
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Wind
    Εχω αλμπουμ αυτοκολλητων της euroleague 09-10 ελληνικης εκδοσης+διπλα αυτοκολλητα,αν συλλεγει καποιος ευχαριστως να ανταλλαξουμε.

  12. #492
    Το avatar του μέλους mach
    mach Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pavlex Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω αλμπουμ αυτοκολλητων της euroleague 09-10 ελληνικης εκδοσης+διπλα αυτοκολλητα,αν συλλεγει καποιος ευχαριστως να ανταλλαξουμε.
    Το ανησυχητικό δεν είναι αυτό.
    Το ανησυχητικό είναι ότι εισαι 40 χρονών και έχεις αλμπουμ αυτοκολλητων της euroleague 09-10 ελληνικης εκδοσης+διπλα αυτοκολλητα,αν συλλεγει καποιος ευχαριστως να ανταλλάξεις.

    μουχαχα

Σελ. 33 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 132328313233

Παρόμοια Θέματα

  1. Champions League, UEFA και λοιποι Ευρωπαικοι αγωνες 2008-2009
    Από Gordito στο φόρουμ Aθλητικά θέματα και γεγονότα
    Μηνύματα: 138
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-05-09, 18:43
  2. Η NOVA ΚΑΙ ΤΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE ΜΑΖΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2012
    Από liomelissinos στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-09, 19:53
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-11-08, 14:15

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας