Σελ. 393 από 479 ΠρώτηΠρώτη ... 373383388391392393394395398403413 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.881-5.895 από 7180
  1. #5881
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.584
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    Σε αντίθεση με την προηγούμενη φορά, έχουμε τον 60άρη Firefox στο portage, πολύ σύντομα από την ημερομηνία που βγήκε.
    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

  2. #5882
    Εγγραφή
    04-02-2009
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.486
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Cyta Hellas
    Μέχρι προχθές που έκανα emerge @system, το Viber δούλευε. Σήμερα εμφανίζει αυτό :
    Κώδικας:
    /opt/viber/Viber: /usr/lib64/libcurl.so.4: version `CURL_OPENSSL_3' not found (required by /opt/viber/Viber)
    Μπορώ να επέμβω σε κάτι στο elf header;

    ΕDIT : Χρησιμοποιώ libressl αλλά εδώ και καιρό δούλευε το viber χωρίς πρόβλημα με αυτό.
    Με ΜΑΤ και βία δεν βγαίνει πανδημία, Μιχαλάκη και Κούλη.

  3. #5883
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.584
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    Νέα...
    2018-05-22-python3-6
    Title Python 3.6 to become the default target
    Author Michał Górny <mgorny@gentoo.org>
    Posted 2018-05-22
    Revision 1

    On 2018-06-22, Python 3.6 will replace Python 3.5 in the default Python
    targets for Gentoo systems. The new default targets will be:

    PYTHON_TARGETS="python2_7 python3_6"
    PYTHON_SINGLE_TARGET="python3_6"

    If you have not overriden the value of those variables on your system,
    then your package manager will want to use the new targets immediately.
    In order to prevent dependency conflicts, please clean stray packages
    and rebuild/upgrade all packages with USE flag changes after the change,
    e.g.:

    emerge --depclean
    emerge -1vUD @world
    emerge --depclean

    Please note that upgrading dependencies in place may cause some
    of the package dependencies to be temporarily missing. While this
    should not affect scripts that are already fully loaded, it may cause
    ImportErrors while starting Python scripts or loading additional
    modules (only scripts running Python 3.5 are affected).

    In order to improve stability of the upgrade, you may choose to
    temporarily enable both targets, i.e. set in /etc/portage/make.conf
    or its equivalent:

    PYTHON_TARGETS="python2_7 python3_5 python3_6"
    PYTHON_SINGLE_TARGET="python3_5"

    This will cause the dependencies to include both Python 3.5 and 3.6
    support on the next system upgrade. Once all packages are updated,
    you can restart your scripts, remove the custom setting and run another
    upgrade to remove support for Python 3.5.

    If you would like to postpone the switch to Python 3.6, you can copy
    the current value of PYTHON_TARGETS and/or PYTHON_SINGLE_TARGET
    to /etc/portage/make.conf or its equivalent:

    PYTHON_TARGETS="python2_7 python3_5"
    PYTHON_SINGLE_TARGET="python3_5"

    If you would like to migrate your systems earlier, you can do the same
    with the new value.

    If you are still using Python 3.4, please consider switching to a newer
    version as it is reaching its end-of-life. The end-of-life dates
    for the currently used versions are:

    Python 3.4 2019-03-16
    Python 2.7 2020-01-01
    Python 3.5 2020-09-13 [1]

    [1]:https://devguide.python.org/#status-of-python-branches
    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

  4. #5884
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.584
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    Παιδιά, έχει κανείς Ryzen με Gentoo; Γενικά, ποιά θεωρείτε ότι είναι η κατάσταση του Ryzen με το Linux...;
    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

  5. #5885
    Εγγραφή
    04-02-2009
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.486
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Cyta Hellas
    Αν αποφύγεις τους πρώτους πρώτους που τυχαία δημιουργούσαν segfaults, είναι πολύ καλό cpu για την gentoo. Τουλάχιστον από άποψη χρόνων στο emerge.
    Με ΜΑΤ και βία δεν βγαίνει πανδημία, Μιχαλάκη και Κούλη.

  6. #5886
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Μηνύματα
    3.196
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49997/4997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    24,4(dB) / (dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GoofyX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, έχει κανείς Ryzen με Gentoo; Γενικά, ποιά θεωρείτε ότι είναι η κατάσταση του Ryzen με το Linux...;
    Είχα παρακολουθήσει το θέμα γιατί ήθελα και εγώ πολύ να να πάω σε ryzen αλλά με αποθάρρυνε το γεγονός ότι θέλει ddr4 οπότε 16GB ddr3 που έχω τώρα θα πήγαιναν άχρηστες και επίσης η τιμή των μνημών ddr4 που είναι πιο ακριβές από τα διαμάντια. Οπότε περίμενε κάποιες ανακρίβειες σε αυτά που θα πω γιατί δεν έχω ιδίαν εμπειρία αλλά μόνο ό,τι έχω διαβάσει (και πέρασε καιρός κιόλας οπότε δεν τα πολύ θυμάμαι). Δεν απήντησα νωρίτερα μήπως σου απαντήσει κάποιος που να έχει ryzen για να μην απαντάω ανακρίβειες.

    Οι παρτίδες των chips μέχρι μια ημερομηνία παραγωγής εμφάνισαν κάποια προβλήματα. Ένα ήταν κρασαρίσματα και segfaults κάτω από μεγάλο φόρτο (οπότε ανακαλύφθηκε πιο πολύ από τους gentooάδες) και ένα δεύτερο πρόβλημα να hangάρει το μηχάνημα ακόμη και idle χωρίς να κάνει τίποτα.

    Κάποιοι το έλυναν με αλλαγές στα timings, την τάση και την συχνότητα των μνημών, σε άλλους λύθηκε απενεργοποιώντας κάποιες βαθμίδες ενέργειας (νομίζω τα c6 states), σε άλλους αλλάζοντας ακαταλαβίστικες "εσωτερικές" παραμέτρους του πυρήνα όπως schedulers, rcu, και τέτοια, στους περισσότερους λυνόταν απενεργοποιώντας το randomizing των διευθύνσεων aslr (χάνοντας έτσι σε ασφάλεια), και σε άλλους δεν λυνόταν με τίποτα. Ανάλογα με το συνδυασμό μητρικής, bios revision, τύπου και αριθμό μνημών, άλλαζε και το workaround.

    Κάποια στιγμή, ο maintainer του dragonflybsd βρήκε (νομίζω ότι αυτός ήταν ο πρώτος που το βρήκε αλλά ίσως θυμάμαι λάθος) ότι το πρόβλημα ήταν με την προσπέλαση κάποιων συγκεκριμένων διευθύνσεων μνήμης και έβαλε μια μαγκιά ώστε μια περιοχή στο πάνω μέρος της μνήμης να μην προσπελαύνεται ποτέ (κάτι σαν την high memory area που είχαμε στο dos) και το πρόβλημα λύθηκε για το 99% των περιπτώσεων.

    Αυτή η ανακάλυψη βοήθησε την amd να βρει ότι το πρόβλημα ήταν εγγενές στο chip και έτσι διορθώθηκε και βγήκαν νέα chips. Σε διάφορα sites υπήρχαν οδηγίες από ποια ημερομηνία και μετά να γράφει πάνω το chip ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Από εκεί και πέρα (και σε συνδυασμό ότι ωρίμασαν τα bios των μητρικών) ησύχασε το πράγμα και υποτίθεται ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

    Παρόλα αυτά όμως, υπάρχει κόσμος και με νέα chips ακόμη που αντιμετωπίζει hangs σε idle συνθήκες. Έχω κάνει bookmark το πιο επιφανές bug και το παρακολουθώ. Όπως βλέπεις, ακόμη και σήμερα συνεχίζει να δέχεται reports.
    "I like offending people, because I think people who get offended should be offended" - Linus Torvalds

    "Παλιά είχαμε φτωχούς οι οποίοι ζούσανε σε φτωχογειτονιές. Τώρα, η οικονομικά δυσπραγούσα τάξη
    κατέχει στέγες υποδεέστερης ποιότητας σε υποβαθμισμένα αστικά κέντρα" - George Carlin
    Γα.... την πολιτική ορθότητα.

  7. #5887
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.584
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    Γιατί ρωτάω. Γιατί το κύριο μηχάνημά μου με τον i5 4590 (Haswell) παρέδωσε το πνεύμα (η μητρική). Αφενός δεν βρίσκω μητρική με Z97 ή H97 αυτή τη στιγμή, έχουν εξαφανιστεί, αφετέρου βρίσκεις κάτι μητρικές με h81 ή B85, οι περισσότερες με 2 θέσεις DIMM. Έχω κι εγώ 4x4 (όχι αυτοκίνητο, μνήμη) DDR3, οπότε σκέφτομαι τι θα κάνω. Από τη μια με τα bugs των Intel chips (και της AMD...), Spectre, Meltdown, Spiderman και δεν ξέρω 'γω τι, είχα αποφασίσει ότι στο επόμενο upgrade (πριν τα φτύσει το motherboard) θα πάρω Ryzen. Από την άλλη όμως βλέπω ότι λόγω Gentoo που παίζει πολύ compile, κτλ. ο gcc δεν πρέπει να έχει γίνει ακόμη πολύ optimized για Ryzen και ότι γενικά δεν πρέπει να είναι ακόμη ώριμη η πλατφόρμα όσο της Intel σε Linux τουλάχιστον, άρα τελικά μάλλον καταλήγω σε Intel πάλι και να πουλήσω ό,τι κομμάτια μπορώ. Σκεφτόμουν σε Ryzen 2700 (όχι Χ), αλλά βλέπω ότι η σύνθεση με αντίστοιχο i7 8700 (όχι Κ), είναι τελικά στα ίδια λεφτά. Ο 8700 σίγουρα σε single thread μπορεί να είναι γρηγορότερος με μια καλούτσικη διαφορά, σε multi thread χάνει προφανώς, αλλά όχι και πάρα πολύ. Οπότε δίνεις και παίρνεις. Καλύτερο performance σε single thread, αλλά και γενικά σταθερότερη και ωριμότερη πλατφόρμα η Intel, όπως και να 'χει. Εκεί που είναι θάνατος, είναι η μνήμη. Πανάκριβη.

    Δεν ξέρω, εσείς τι άποψη έχετε...; Συζήτηση κάνουμε.
    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

  8. #5888
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Μηνύματα
    3.196
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49997/4997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    24,4(dB) / (dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GoofyX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την άλλη όμως βλέπω ότι λόγω Gentoo που παίζει πολύ compile, κτλ. ο gcc δεν πρέπει να έχει γίνει ακόμη πολύ optimized για Ryzen και ότι γενικά δεν πρέπει να είναι ακόμη ώριμη η πλατφόρμα όσο της Intel σε Linux τουλάχιστον
    Σίγουρα η intel είναι πιο ώριμη και πιο trouble-free σε θέμα chipset / sata / usb / whatever. Ο gcc από ό,τι διαβάζω στα χαζά benchmarks του phoronix, έχει υποστήριξη του στυλ -march=τάδε για ryzen στον 7άρη οπότε δεν χρειάζεται να γράφεις ένα κατεβατό flags όπως παλιά αλλά από εκεί και πέρα δεν έχει ιδιαίτερη βελτιστοποίηση. Η ομάδα του suse είχε γράψει κάποια patches που βελτιστοποιούν το branching ή κάτι τέτοιο τα οποία πέρασαν στον 8άρη που είναι να βγει αυτές τις ημέρες (ή που βγήκε αυτές τις ημέρες).

    Δεν ξέρω για τι ποσοστά βελτιστοποίησης μιλάμε οπότε ίσως να είναι μηδαμινές οι διαφορές (πχ σε intel αν βάλουμε march=haswell αντί για skylake ενώ έχεις skylake cpu, θα έχει τόσο τεράστια διαφορά στην απόδοση ?) αλλά τυπικά για να έχεις "βελτιστοποίηση" θα χρειαστεί να μεταβείς στον 8άρη gcc.
    "I like offending people, because I think people who get offended should be offended" - Linus Torvalds

    "Παλιά είχαμε φτωχούς οι οποίοι ζούσανε σε φτωχογειτονιές. Τώρα, η οικονομικά δυσπραγούσα τάξη
    κατέχει στέγες υποδεέστερης ποιότητας σε υποβαθμισμένα αστικά κέντρα" - George Carlin
    Γα.... την πολιτική ορθότητα.

  9. #5889
    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περιοχή
    Παιανία
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    8.599
    Downloads
    1
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    8222/660
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΙΑΝΙΑ
    Router
    W8960N v8/C7 V5 Openwrt
    Path Level
    Interleaved
    προσωπική μου άποψη μην πάρεις τπτ από τα δύο. Ψάξε στα μεταχειρισμένα για μητρική και απλά παρε μια . πχ https://www.insomnia.gr/classifieds/...7-anniversary/
    https://www.insomnia.gr/classifieds/...-z97-gaming-7/
    https://www.ebay.com/itm/GIGABYTE-GA...MAAOSwJdBbDdru

    ειναι καθαρά παραδείγματα , μπορείς να ψάξεις κι άλλες μητρικές και φυσικά θα σου έλεγα να κάνεις και ενα μικρό παζάρι. Δεν θεωρώ τον 4590 επεξεργαστή που χρειάζεται αλλαγή και δεν είναι και εποχή για αγορά μνήμης. Για το ερώτημα που θέτεις καθαρά εγώ θα προτιμούσα ryzen καθώς μόνο καλύτερη μπορεί να γίνει η υποστήριξη σε έναν επεξεργαστή που όπως και να το κάνεις είναι καλύτερος.
    Gentoo Linux, οδηγός εγκατάστασης

    ASUS P8Z77-V @1908 || Intel Core i5 3570K || Windows 10 Enterprise LTSB || G.skill F3-12800CL10-16GBXL || GX-550W || GTX680-DC2T-2GD5 || SAMSUNG 830 256 GB || WDC WD1002FAEX-00Y9A0 || iHAS124 C LL0G || Hyper 612S || Define R3 Usb3.0 || HP LP1965

  10. #5890
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Μηνύματα
    3.196
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49997/4997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    24,4(dB) / (dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vtester Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσωπική μου άποψη μην πάρεις τπτ από τα δύο. Ψάξε στα μεταχειρισμένα για μητρική και απλά παρε μια . πχ https://www.insomnia.gr/classifieds/...7-anniversary/
    https://www.insomnia.gr/classifieds/...-z97-gaming-7/
    https://www.ebay.com/itm/GIGABYTE-GA...MAAOSwJdBbDdru
    +1
    Δεν είναι εποχές να δίνουμε λεφτά :P

    Μια φθηνή λύση είναι να πάρεις την πιο φθηνή μητρική h81 που θα βρεις (γύρω στα 35-40 είναι οι πιο φθηνές που βρήκα) και δυστυχώς να συμβιβαστείς ότι θα χρησιμοποιήσεις μόνο τα 2 dimm για 8GB και τα άλλα 2 θα κάθονται.

    Κάτι άλλο που μπορείς να κάνεις είναι να ψάξεις σε τοπικά καταστήματα μήπως έχει μείνει κάποιο στοκ από λάθος παραγγελία ή κάτι. Φίλος σε παρόμοια περίπτωση με μητρική 2-3 γενιές πίσω έτυχε να βρει σε τοπικό κατάστημα full atx και την πήρε στην ίδια και πιο φθηνή τιμή από ό,τι κυκλοφορούσαν uatx στο internet. Σου λέει ο άνθρωπος στο κατάστημα πότε θα βρω ευκαιρία ξανά να φύγει τέτοια μητρική οπότε καλύτερα να χάσω λίγο από το να μου μείνει.
    "I like offending people, because I think people who get offended should be offended" - Linus Torvalds

    "Παλιά είχαμε φτωχούς οι οποίοι ζούσανε σε φτωχογειτονιές. Τώρα, η οικονομικά δυσπραγούσα τάξη
    κατέχει στέγες υποδεέστερης ποιότητας σε υποβαθμισμένα αστικά κέντρα" - George Carlin
    Γα.... την πολιτική ορθότητα.

  11. #5891
    Εγγραφή
    04-02-2009
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.486
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Cyta Hellas
    Έχω ένα 2 partitions μέσα σε encrypted lvm (root, home). Θέλω το vg0-home να αντικαταστήσει, το unencrypted home που έχω τώρα.

    Κατά το mount όμως εμφανίζει :
    Κώδικας:
     mount /dev/mapper/vg0-home /mnt/home
    mount system call failed : file exists
    Το /mnt/home είναι symlink στο /home και η αντίστοιχη mount για το vg0-root δουλεύει. Το squashmount που χρησιμοποιεί directories του χρήστη μου είναι κλειστό κατά το boot και γενικά τίποτα δεν χρησιμοποιεί ούτε το /mnt/home, ούτε το παραπάνω partition. Σε όποιο directory και να το μοντάρω αποτυχαίνει.

    Γιατί αρνείται να το μοντάρει; Φταίει κάτι με την dd που το αντέγραψα;
    Με ΜΑΤ και βία δεν βγαίνει πανδημία, Μιχαλάκη και Κούλη.

  12. #5892
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.584
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    gcc 7.3 stable στο portage...
    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

  13. #5893
    Εγγραφή
    04-02-2009
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.486
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GoofyX Εμφάνιση μηνυμάτων
    gcc 7.3 stable στο portage...
    Kαι GCC 8.1.0-r3 unstable επίσης

    Άσχετο, αλλά μόνο εγώ βλέπω να αργεί το νέο Plasma; Όλοι ξετρελάθηκαν μαζί του και στην Gentoo ακόμα καρτεράω.
    Με ΜΑΤ και βία δεν βγαίνει πανδημία, Μιχαλάκη και Κούλη.

  14. #5894
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.584
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    Σε κανά μήνα ίσως... Πριν λίγες μέρες βγήκε, δεν θα το βάλουν τόσο γρήγορα.
    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

  15. #5895
    Εγγραφή
    04-02-2009
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.486
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GoofyX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε κανά μήνα ίσως... Πριν λίγες μέρες βγήκε, δεν θα το βάλουν τόσο γρήγορα.
    Μπαίνει σε καμιά βδομάδα συνήθως. Μέχρι να βγει η εκάστοτε 5.x.1, το έχουν βάλει. Υπομονή.
    Με ΜΑΤ και βία δεν βγαίνει πανδημία, Μιχαλάκη και Κούλη.

Σελ. 393 από 479 ΠρώτηΠρώτη ... 373383388391392393394395398403413 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Mozilla: Διαθέσιμη η alpha version του Firefox Mobile
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-08, 17:40
  2. Σχετικά με τη firmware version του router...
    Από DSLaManiaC στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-08, 10:34
  3. Γκρινια: Νημα Υποστηριξης
    Από Reef στο φόρουμ The fun section...
    Μηνύματα: 109
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-07, 10:34
  4. Κυκλοφόρησε η final version του Firefox 2
    Από Whiteyez στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 85
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-06, 05:52

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας