Σελ. 588 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 568578583586587588589590593598608 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.806-8.820 από 13039
  1. #8806
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο ισοπεδοτισμός του Έλληνα...
    Το μετρό είναι μια χαρά και πολύ καλύτερο από το μετρό πολλών "προηγμένων δυτικών χωρών".
    Αρχίστε τις αλλαγές από τα λεωφορεία κάνοντας έρανο για ανταλλακτικά
    το μετρό θέλει πολλές αλλαγές για να γίνει καλύτερο μπορεί να είναι καλύτερο από άλλες χώρες
    αλλά σου διαφεύγει μια λεπτομέρεια από πότε είναι το μετρό στις άλλες χώρες και από πότε είναι στην δική μας και σε τι κατάσταση θα είναι το δικό μας όταν φτάσει τα χρόνια αυτά...

    προ ημερών ένας στην σκάλα του ηλεκτρικού στο Φάληρο έβγαλε την "τσουτσούνα" του και κατουρούσε ενώ κατέβαινε

    παρόμοιο περιστατικό πάλι στο Φάληρο είδε συνάδελφος μου που ήταν με την γυναίκα του

    δεν θα συζητήσω για περιπτώσεις ηλικιωμένων και μη που μπαίνουν σε συρμούς "χεσμένοι" στην κυριολεξία με ότι σημαίνει αυτό

    ή κάποιους/ιες που έχουν μαλώσει με το νερό/σαπούνι/αποσμητικό και βρωμάνε

    ας παραγγείλουν όποτε θέλουν ανταλλακτικά ή να αγοράσουν καινούργια οχήματα απλά να το κάνουν σύντομα γιατί θα ξεμείνουν από ανταλλακτικά και στο τέλος το επιβατικό κοινό θα περπατάει...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά να σας υπενθυμίσω πως τις συγκοινωνίες δεν τις χρησιμοποιούν μόνο οι καθημερινοί "πελάτες". Αλλά και περιστασιακοί, επισκέπτες της πρωτεύουσας και τουρίστες.

    Δεν μπορεί να χτίσει τις ανακοινώσεις η εταιρία με βάση τους τακτικούς που ναι, τις έχουν βαρεθεί και τις έχουν μάθει απ' έξω.
    μπορεί να βάλει τις ανακοινώσεις να ακούγονται με την μορφή που είπε ο φίλος

    μπορεί να τοιχοκολλήσει στους σταθμούς/πλατφόρμες τις "δέκα εντολές"

    απλά πράγματα για τους καθημερινούς χρήστες αλλά και για τους περιστασιακούς χρήστες

    ξέρεις πόσες φορές έχω βοηθήσει διάφορους από τους περιστασιακούς χρήστες (τουρίστες διαφόρων εθνικοτήτων) για να πάνε εκεί που θέλουν.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα μου αρέσει που στον ΗΣΑΠ, καμιά φορά "πέφτει" η μία ανακοίνωση πάνω στην άλλη. Συνήθως αυτή, που λέει ότι "ενημερώνουμε το επιβατικό κοινό, ότι σταδιακά οι πύλες κλείνουν" και πέφτει πάνω στην άλλη, που έρχεται το τρένο και λέει "παρακαλούμε προσοχή στο κενό, ανάμεσα στο συρμό και την αποβάθρα".

    Χαίρω πολύ... Οι πύλες έχουν κλείσει από πέρσι (εκτός από τη Βικτώρια).
    οι πύλες του ηλεκτρονικού εισιτηρίου για μένα είναι αποτυχία

    πολύ καλύτερες αυτές οι πύλες που υπάρχουν στον αρχαιολογικό χώρο στην αρδηττού

  2. #8807
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Όταν ένα μέσο το χρησιμοποιούν πολλές χιλιάδες ανθρώπων, είναι νομοτελειακό ότι θα συναντήσουμε κάποιους που είναι εντελώς ετερόκλητοι από εμάς. Προφανώς ο τύπος που έκανε την ανάγκη του δεν είναι νόρμα, ίσως ούτε αυτοί που είναι τσακωμένοι με το μπάνιο, αλλά υπάρχουν και αυτοί.
    Σε όλα τα μήκη και πλάτη του πλανήτη. Deal with it.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  3. #8808
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν ένα μέσο το χρησιμοποιούν πολλές χιλιάδες ανθρώπων, είναι νομοτελειακό ότι θα συναντήσουμε κάποιους που είναι εντελώς ετερόκλητοι από εμάς. Προφανώς ο τύπος που έκανε την ανάγκη του δεν είναι νόρμα, ίσως ούτε αυτοί που είναι τσακωμένοι με το μπάνιο, αλλά υπάρχουν και αυτοί.
    Σε όλα τα μήκη και πλάτη του πλανήτη. Deal with it.
    ακριβώς "Deal with it" για αυτό χρησιμοποιώ τρόλεϊ (συγκεκριμένη γραμμή / συγκεκριμένη ώρα) κάθομαι σαν άρχοντας στην θέση μου , ανοίγω το παράθυρο και απολαμβάνω τον αέρα και δεν με ενοχλεί κανείς

    προσωπικά το μετρό (1-2-3) σπάνια το χρησιμοποιώ

    μια χαρά κάνω την δουλειά μου με τα λεωφορεία/τρόλεϊ

  4. #8809
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.810
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν έμπαινα στο μετρό της Αθήνας, θα νόμιζα ότι μιλάμε για απελπιστικές/ανυπόφορες καταστάσεις.
    Εξαρταται σε ποια σταση θες να επιβιβαστεις και την ωρα. Γιατι αν δεν εισαι τυχερος, τοτε δε θα μπεις

    Πχ καθοδο ΗΣΑΠ το πρωι, γυρω στις 8, μετα τα κατω πατησια ειναι πιτα - δε μπαινεις.

    Μετρο που παει προς αεροδρομιο παιζει στο συνταγμα να μη μπορεις να μπεις.

    Μετρο που ερχεται απο αεροδρομιο, παιζει απο κατεχακη και μετα να μη μπορεις να μπεις.

    Αντιστοιχα ισχυει για λεωφορεια αναλογα τη σταση. Πχ Κηφισιας 550/Α7 πρωινες ωρες πριν τις 9, αμα πας να το παρεις απο ερυθρο σταυρο με τους ασιατες, καληνυχτα. Δε μπαινεις ουτε με αιτηση.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα μου αρέσει που στον ΗΣΑΠ, καμιά φορά "πέφτει" η μία ανακοίνωση πάνω στην άλλη. Συνήθως αυτή, που λέει ότι "ενημερώνουμε το επιβατικό κοινό, ότι σταδιακά οι πύλες κλείνουν" και πέφτει πάνω στην άλλη, που έρχεται το τρένο και λέει "παρακαλούμε προσοχή στο κενό, ανάμεσα στο συρμό και την αποβάθρα".

    Χαίρω πολύ... Οι πύλες έχουν κλείσει από πέρσι (εκτός από τη Βικτώρια).
    Κανονικα... εχουν ξεμεινει και τα μηνυματα... εντωμεταξυ οταν ειχαν ανακαινισθει οι σταθμοι παιζαν κλασικη μουσικη και ειχε μηνυματα μια στο τοσο. Τωρα ειναι τοσα τα μηνυματα που την κοψαν τη μουσικη εντελως γιατι θα ηταν εκνευριστικο ανα 30 δευτερολεπτα να διακοπτεται για να παιζει μηνυμα.

  5. #8810
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαρταται σε ποια σταση θες να επιβιβαστεις και την ωρα. Γιατι αν δεν εισαι τυχερος, τοτε δε θα μπεις

    Πχ καθοδο ΗΣΑΠ το πρωι, γυρω στις 8, μετα τα κατω πατησια ειναι πιτα - δε μπαινεις.

    Μετρο που παει προς αεροδρομιο παιζει στο συνταγμα να μη μπορεις να μπεις.

    Μετρο που ερχεται απο αεροδρομιο, παιζει απο κατεχακη και μετα να μη μπορεις να μπεις.

    Αντιστοιχα ισχυει για λεωφορεια αναλογα τη σταση. Πχ Κηφισιας 550/Α7 πρωινες ωρες πριν τις 9, αμα πας να το παρεις απο ερυθρο σταυρο με τους ασιατες, καληνυχτα. Δε μπαινεις ουτε με αιτηση.

    - - - Updated - - -



    Κανονικα... εχουν ξεμεινει και τα μηνυματα... εντωμεταξυ οταν ειχαν ανακαινισθει οι σταθμοι παιζαν κλασικη μουσικη και ειχε μηνυματα μια στο τοσο. Τωρα ειναι τοσα τα μηνυματα που την κοψαν τη μουσικη εντελως γιατι θα ηταν εκνευριστικο ανα 30 δευτερολεπτα να διακοπτεται για να παιζει μηνυμα.
    πολύ σωστά αυτά που λέει ο mnp-10
    επειδή δουλεύω τις καθημερινές 09:00-17:00 έχω ξεχάσει το μετρό (1-2-3) και για να πάω και για να φύγω (θα το χρησιμοποιήσω μόνο για να πάω κάπου που αφορά την δουλειά μου αν δεν με καλύπτει το λεωφορείο/τρόλεϊ)
    έτσι έχω καταλήξει να παίρνω το τρόλεϊ και πάω άνετα με ησυχία στην δουλειά μου (αναπνέοντας καθαρό αέρα) και το ίδιο στην επιστροφή για το σπίτι
    το μετρό (1-2-3) θα το πάρω μόνο αν υπάρχει κάποιο θέμα στο κέντρο έτσι φτάνω στον ευαγγελισμό και από εκεί ή με λεωφορείο ή με τρόλεϊ ή με ταξί ή με τα πόδια στο σπίτι
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 22-02-19 στις 23:14.

  6. #8811
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαρταται σε ποια σταση θες να επιβιβαστεις και την ωρα. Γιατι αν δεν εισαι τυχερος, τοτε δε θα μπεις

    Πχ καθοδο ΗΣΑΠ το πρωι, γυρω στις 8, μετα τα κατω πατησια ειναι πιτα - δε μπαινεις.

    Μετρο που παει προς αεροδρομιο παιζει στο συνταγμα να μη μπορεις να μπεις.

    Μετρο που ερχεται απο αεροδρομιο, παιζει απο κατεχακη και μετα να μη μπορεις να μπεις.

    Αντιστοιχα ισχυει για λεωφορεια αναλογα τη σταση. Πχ Κηφισιας 550/Α7 πρωινες ωρες πριν τις 9, αμα πας να το παρεις απο ερυθρο σταυρο με τους ασιατες, καληνυχτα. Δε μπαινεις ουτε με αιτηση.

    - - - Updated - - -



    Κανονικα... εχουν ξεμεινει και τα μηνυματα... εντωμεταξυ οταν ειχαν ανακαινισθει οι σταθμοι παιζαν κλασικη μουσικη και ειχε μηνυματα μια στο τοσο. Τωρα ειναι τοσα τα μηνυματα που την κοψαν τη μουσικη εντελως γιατι θα ηταν εκνευριστικο ανα 30 δευτερολεπτα να διακοπτεται για να παιζει μηνυμα.
    Συμφωνώ σε όλα. Τις ώρες 8 με 8 (πμ-μμ), στον ΗΣΑΠ τρομάζεις να μπεις... Ειδικά αν έρθει κάνας συρμός με ένα βαγόνι λιγότερο (άρα μείον χώρος για 150-200 επιβάτες). Έχω παρατηρήσει ότι αυτά που έχουν βαγόνι παραπάνω, έχουν μπλε τοιχώματα γύρω από τις πόρτες (εσωτερικά). Συνήθως σε αυτά χωράω.

    https://www.metaforespress.gr/wp-con...08/HSAP121.jpg

    Παλιότερα στη Γραμμή 3, δεν έμπαινες μόνο στο συρμό του Αεροδρομίου. Τώρα είναι ακόμα χειρότερα, καθώς έχουν πολύ κόσμο και οι υπόλοιποι συρμοι... Στους μόνους που χωράω άνετα, είναι αυτοί που έρχονται πολύ κοντά με τον προηγούμενο (1-2 λεπτά διαφορά).

    Στο 550, έχω μπει μόνο Σαββατοκύριακα. Τις καθημερινές παίρνω το Ε14 για να πάω Βόρεια, που χωράω.

  7. #8812
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Για τον ηλεκτρικο δεν ξερω, αλλα το μετρο, ακομα και ωρες αιχμης εκτος εξαιρεσεων, ειναι μια χαρα.

    Τωρα για τις ανακοινωσεις σεντονι που προτεινετε, αντε γεια, ο καθενας κανει τα δικα του, διαβαζει, παιζει με το κινητο, κουβεντιαζει, μικρες και περιεκτικες εχουν νοημα, μακροσκελεις δεν θα τις ακουει κανεις στο τελος αφου ακουσει το πρωτο τετριμμενο μηνυμα. Τελος παντων.

    Απο κει και περα, με την βλακεια δεν μπορει να τα βαλει κανεις, και δεν γινεται να τα κανουν νια-νια για ολους, οσοι δεν καταλαβαινουν ας ρωτησουν, υπαρχει προσωπικο παντου. Ελεος δηλαδη. Εμεις δηλαδη στο μετρο στο Παρισι (ενα απο τα χειροτερα κατα τη γνωμη μου) περιμεναμε απο τις αναλυτικες ανακοινωσεις να καταλαβουμε τι θα κανουμε?

    Για τα ατυχη περιστατικα ελλιπους υγιεινης, στις υπερβολες ειδικα, μιλαμε για ατομα με κατα πασα πιθανοτητα ψυχιατρικα προβληματα, κι εκει δεν φταιει το μετρο.

    Και σε τελικη αναλυση, αφου θελετε ανεση μερικοι μερικοι, παρτε ταξι αφου δωσατε ρεπω στο σοφερ.

  8. #8813
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kontinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τον ηλεκτρικο δεν ξερω, αλλα το μετρο, ακομα και ωρες αιχμης εκτος εξαιρεσεων, ειναι μια χαρα.
    το πρόβλημα είναι ότι δεν έχουν δει 1-2 μέρη παραέξω + τη μιζέρια του νεοέλληνα που διαμαρτύρεται/κλαίγεται για τα πάντα.
    Δλδ κλάψα και για την ανακοίνωση επειδή είναι 5 ξεχωριστές και όχι 1 της μισής ώρας;
    Κλάψα για τον τρελό που κατουρά ενώ το μισό μετρό του Παρισιού μυρίζει κάτουρο και έχει μούχλα;
    Που το μετρό της ΝΥ σταματάει για μισάωρα ανάμεσα από σταθμούς επειδή "έτσι";

    Και εμείς κλαιγόμαστε επειδή στραβοέκλασε η κοπελιά στην ανακοίνωση ή επειδή ο Μπάμπης δεν έκανε μπάνιο χθες;
    Λες και ο Μαχμούτ κάνει κάθε βράδυ μπάνιο...
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  9. #8814
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.810
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δλδ κλάψα και για την ανακοίνωση επειδή είναι 5 ξεχωριστές και όχι 1 της μισής ώρας;
    Δεν κλαιγεται κανεις. Απλα παρατηρουμε οτι απαξιωνεται το συστημα ανακοινωσεων καθ'αυτον τον τροπο + δεν πληροφορειται καλα ο κοσμος.

    Αν βλεπεις κατι που μπορει να παρει βελτιωση, ΕΥΚΟΛΑ, γιατι να μη το πεις? Δεν χρειαζονται κονδυλια, δε χρειαζονται προσληψεις, δε χρειαζεται κατι τρελο. Απλα πραματα ειναι.

  10. #8815
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κλαιγεται κανεις. Απλα παρατηρουμε οτι απαξιωνεται το συστημα ανακοινωσεων καθ'αυτον τον τροπο + δεν πληροφορειται καλα ο κοσμος.

    Αν βλεπεις κατι που μπορει να παρει βελτιωση, ΕΥΚΟΛΑ, γιατι να μη το πεις? Δεν χρειαζονται κονδυλια, δε χρειαζονται προσληψεις, δε χρειαζεται κατι τρελο. Απλα πραματα ειναι.
    Δεν ειναι βελτιωση αυτο που προτεινεις, ειναι ΛΑΘΟΣ! Εγω, και πολυς κοσμος υποθετω, ειδικα οταν ειμαι μονος και περιμενω συρμο, την μια ανακοινωση θα την ακουσω, στη λογοδιαρροια θα ακουω αλλα δεν θα ακουω ουσιαστικα γιατι θα θεωρησω οτι ειναι μια απο τα ιδια. Κατι σαν τις βαρετες μακροσκελεις ομιλιες.

    Και βασικα, που δεν πληροφορηθηκες καλα εσυ ας πουμε?

  11. #8816
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν βλεπεις κατι που μπορει να παρει βελτιωση, ΕΥΚΟΛΑ, γιατι να μη το πεις?
    Γιατί χάνεις την ουσία και κολλάς στην περισπωμένη που δε μπήκε...

    Που είναι αυτό το παλικάρι που ρίχνει σε αυτό το νήμα μια χριστοπαναγία για να ισιώνουμε από την πολλή μιζέρια και του σβήνουν τα μηνύματά του επειδή δεν είναι politically correct;
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  12. #8817
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.810
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kontinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι βελτιωση αυτο που προτεινεις, ειναι ΛΑΘΟΣ! Εγω, και πολυς κοσμος υποθετω, ειδικα οταν ειμαι μονος και περιμενω συρμο, την μια ανακοινωση θα την ακουσω, στη λογοδιαρροια θα ακουω αλλα δεν θα ακουω ουσιαστικα γιατι θα θεωρησω οτι ειναι μια απο τα ιδια. Κατι σαν τις βαρετες μακροσκελεις ομιλιες.

    Και βασικα, που δεν πληροφορηθηκες καλα εσυ ας πουμε?
    Τι να πληροφορηθω? Για τον αμπελαλε που μου τον περιγραφει αντι να μου τον δειχνει? Για το να μη πεσω στο κενο - λες και δε το ξερω να το κανω μονος μου? Για το οτι απαγορευονται οι καφεδες και ειναι ολοι με ενα καφε στο χερι ετοιμοι να στον ριξουν επανω σου επειδη δε στηριζονται απο πουθενα? Για το οτι αυτοι με τα κινητικα πρεπει να κατεβουν ...στην επομενη σταση? Για το οτι οι πυλες "σταδιακα κλεινουν" (εχουν ηδη κλεισει) ? Κτλ κτλ.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί χάνεις την ουσία και κολλάς στην περισπωμένη που δε μπήκε...

    Που είναι αυτό το παλικάρι που ρίχνει σε αυτό το νήμα μια χριστοπαναγία για να ισιώνουμε από την πολλή μιζέρια και του σβήνουν τα μηνύματά του επειδή δεν είναι politically correct;
    Ποιος καλε...

  13. #8818
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Για την ουσια κουβεντα. Καλα ελεγε αυτη η ψυχη για την επανασταση του αυτονοητου...

  14. #8819
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.810
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Η ουσια ειναι ποια? Οτι θεωρεις λαθος τη μια περιεκτικη ανακοινωση, αλλα σωστες τις πολλες ανακοινωσεις με τα επαναλαμβανομενα may I have your attention please, you are kindly requested και thank you, ως οκ?

  15. #8820
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Προφανως. Εχει να κανει με τη δεκτικοτητα του επιβατη στην πληροφορια ή στον καταιγισμο των πληροφοριων.

    Επισης γραφεις παραπανω "δεν πληροφορειται καλα ο κοσμος."

    Και ρωταω το πολυ απλο, που δεν πληροφορηθηκες εσυ καλα και σου προεκυψε προβλημα με την μετακινηση σου?

Σελ. 588 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 568578583586587588589590593598608 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΗΣΑΠ και κλιματισμός
    Από No-Name στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 16:35
  2. Με WiFi εξοπλίστηκαν όλα τα τρένα της GNER
    Από lewton στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-06, 18:08
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-06, 21:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-06, 10:04
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-05, 16:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας