Σελ. 812 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 792802807810811812813814817822832 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 12.166-12.180 από 13039
  1. #12166
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Θα σε αποζημίωναν με ποσό με 5 μηδενικά; Πριν ή μετά την υποδιαστολή; Να παραιτηθώ δηλαδή, να γίνω βιτζιλάντης να χεστώ στο δίφραγκο.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  2. #12167
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    944
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα σε αποζημίωναν με ποσό με 5 μηδενικά; Πριν ή μετά την υποδιαστολή; Να παραιτηθώ δηλαδή, να γίνω βιτζιλάντης να χεστώ στο δίφραγκο.
    Αν παίζουν 5 μηδενικά και θες sidekick, let me know
    Υπογραφή

  3. #12168
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν παίζουν 5 μηδενικά και θες sidekick, let me know
    Έτοιμοι φίλος.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2021-01-20 145056.png 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  593,7 KB 
ID: 223599
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  4. #12169
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ φίλε μου φιλόσοφε σταρχίδα δεν θα κάνω κάτι το παράνομο για να γευτώ όπως λες συνέπειες

    εγώ θα έπιανα αυτά τα ανήλικα παιδιά "διαμάντια" και θα τα παρέδιδα στους αστυνομικούς ώστε με την διαδικασία που προβλέπει ο νόμος δηλαδή το αυτόφωρο να διωχθούν για σωματικές βλάβες και πιθανή απόπειρα ανθρωποκτονίας
    γιατί όταν χτυπάς με μπουνιές/κλωτσιές στο κεφάλι και μέση κάποιον άνθρωπο οποίος είναι πεσμένος στο πάτωμα θες να σκοτώσεις
    Μπορεί να νιώθεις πως έχεις το δίκιο με το μέρος σου αλλά είναι πολύ εύκολο να το χάσεις. Επίσης πολύ εύκολο το'χεις να βάλεις κάτω δύο εφήβους με την τεστοστερόνη στο φουλ Γι'αυτό προσεκτικά και με αυτοσυγκράτηση, προτείνω.

  5. #12170
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Ο ζερο κουλ πρέπει να καταλάβει ότι (σύμφωνα με τα γραπτά) μοιάζει υπερβολικά στα δύο πιτσιρίκια. Και να κουνα το δάχτυλο είναι αστείο.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  6. #12171
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είναι νόμιμο?

    Νομίζω ότι για κακουργηματικές πράξεις προβλέπεται και δεν υπάρχει θέμα, το πως θα το κατάφερνε βέβαια είναι άλλου παπά ευαγγέλιο.
    "Σαφέστατα κάνω πλάκα" δεν θα έριχνα χαστούκια ή φάπες σε παιδιά (όσο και να το αξίζουν τουλάχιστον τα συγκεκριμένα)
    και μην ξεχνάς το βασικό ποτέ δεν βαράω πρώτος ούτε ξεκινώ έναν καυγά.

    για μένα υπάρχει το δικαστήριο όπου εκεί θα πλήρωνε η οικογένεια για τις πράξεις τους.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν παίζουν 5 μηδενικά και θες sidekick, let me know
    ΝΑΙ παίζει το ποσό με πέντε μηδενικά

    για αυτό είπα μακάρι να είναι έξυπνος το "Θύμα" του ξυλοδαρμού από τα δύο ανήλικα παιδιά "διαμάντια" και αφού έπεσαν στα μαλακά από το δικαστήριο θα πρέπει να τους πάει εκείνος στο δικαστήριο και να ζητήσει για τις σωματικές βλάβες που υπέστη και πιθανά μελλοντικά προβλήματα που θα έχει κατά την εργασία του μέχρι να πάρει σύνταξη μια πάρα πολύ μεγάλη αποζημίωση.

    Θα σε έχω στα υπόψη μου

    αλλά δεν πρόκειται να γίνει κάτι

    η μόνη αποζημίωση που έχω πάρει ήταν από το ΜΕΤΡΟ όταν είχα πέσει σε ολισθηρό πάτωμα χωρίς σήμανση και για να μην τους πάω στα δικαστήρια μιας και ήμουν με 15 ημέρες αναρρωτική (δεμένο πόδι/χέρι) μου έδωσαν έναν μισθό και κάτι παραπάνω ως αποζημίωση και μήνες επιπλέον στην κάρτα μεταφορών.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να νιώθεις πως έχεις το δίκιο με το μέρος σου αλλά είναι πολύ εύκολο να το χάσεις. Επίσης πολύ εύκολο το'χεις να βάλεις κάτω δύο εφήβους με την τεστοστερόνη στο φουλ Γι'αυτό προσεκτικά και με αυτοσυγκράτηση, προτείνω.
    Επειδή ξέρω πολύ καλά τον εαυτό μου φίλε φιλόσοφε σταρχίδα το λέω

    δεν υπάρχει περίπτωση να συμβεί αυτό που λες

    εγώ ποτέ δεν ξεκινάω καυγά ούτε ρίχνω πρώτος

    αλλά με την εμπλοκή μου ο καυγάς τελειώνει (αν με καταλαβαίνεις/με πιάνεις)

    είμαι κατά της βίας και υπέρ της συζήτησης για τον πολύ απλό λόγο γιατί ξέρω τον εαυτό μου και τις δυνατότητες του και επειδή μπορώ να κάνω μεγάλο κακό στον άλλον που έχω απέναντι μου αποφεύγω την λύση της βίας παρά μόνο όταν δεν υπάρχει άλλη επιλογή και κινδυνεύει η ζωή μου ή κάποιου μέλους της οικογένειας μου.

  7. #12172
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    κανένας πολίτης δεν έχεις δικαίωμα να προβαίνει σε συλλήψεις. Έχει όμως δικαίωμα να ειδοποιεί τους καθ' ύλη αρμόδιους, δλδ την αστυνομία, τον εισαγγελέα κτλ.

  8. #12173
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανένας πολίτης δεν έχεις δικαίωμα να προβαίνει σε συλλήψεις. Έχει όμως δικαίωμα να ειδοποιεί τους καθ' ύλη αρμόδιους, δλδ την αστυνομία, τον εισαγγελέα κτλ.
    κάνεις λάθος φίλε μου (δεν λέω να πιστέψεις εμένα/δεν με ενδιαφέρει άλλωστε) ρώτα κάποιον νομικό/δικηγόρο να σου τα πει.

    στο λέω γιατί πολίτες (ήμουν ένας από αυτούς) σε συνεργασία με τον οδηγό που κράτησε κλειστές τις πόρτες του οχήματος έπιασαν κλέφτες σε τρόλεϊ γραμμή 2 και γραμμή 14 και τους κράτησαν μέχρι να έρθει η αστυνομία να τους παραλάβει

    επίσης ενημερωτικά για το θέμα ΜΜΜ καινούργια ηλεκτρικά οχήματα SOLARIS εκτελούν δρομολόγια της γραμμής 2 και ηλεκτρικά οχήματα BYD δρομολόγια της γραμμής 4

    (με δωρεάν είσοδο)

  9. #12174
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάνεις λάθος φίλε μου (δεν λέω να πιστέψεις εμένα/δεν με ενδιαφέρει άλλωστε) ρώτα κάποιον νομικό/δικηγόρο να σου τα πει.

    στο λέω γιατί πολίτες (ήμουν ένας από αυτούς) σε συνεργασία με τον οδηγό που κράτησε κλειστές τις πόρτες του οχήματος έπιασαν κλέφτες σε τρόλεϊ γραμμή 2 και γραμμή 14 και τους κράτησαν μέχρι να έρθει η αστυνομία να τους παραλάβει

    επίσης ενημερωτικά για το θέμα ΜΜΜ καινούργια ηλεκτρικά οχήματα SOLARIS εκτελούν δρομολόγια της γραμμής 2 και ηλεκτρικά οχήματα BYD δρομολόγια της γραμμής 4

    (με δωρεάν είσοδο)
    μπερδεύεις τη σύλληψη με την ακινητοποίηση.

  10. #12175
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπερδεύεις τη σύλληψη με την ακινητοποίηση.
    η σύλληψη έγινε από τους αστυνομικούς οι οποίοι τους πέρασαν χειροπέδες

    ο οδηγός και οι επιβάτες απλά τους εμπόδισαν να φύγουν (κλειστές πόρτες) και ακινητοποίηση τους όπως πολύ σωστά είπες.

  11. #12176
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων

    επίσης ξεχνάς το βασικό ως πολίτης έχω το δικαίωμα να συλλάβω κάποιον οποίος διαπράττει το οποιοδήποτε αδίκημα που διώκεται από τον νόμο (διάβασε καλύτερα τους νόμους και φυσικά τα "παραθυράκια τους")
    δεν το είπα εγώ

  12. #12177
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.257
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Σύλληψη και προσωρινή κράτηση του κατηγορουμένου
    Άρθρο 275.- Στα αυτόφωρα εγκλήματα. 1. Προκειμένου για αυτόφωρα κακουργήματα και πλημμελήματα οι ανακριτικοί υπάλληλοι του άρθρου 31, καθώς και κάθε αστυνομικό όργανο, έχουν υποχρέωση, ενώ οποιοσδήποτε πολίτης το δικαίωμα, να συλλάβουν το δράστη, τηρώντας τις διατάξεις του Συντάγματος και του άρθρου 279 του Κώδικα για την άμεση προσαγωγή του στον εισαγγελέα

  13. #12178
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν το είπα εγώ
    ξέρω ποιος το είπε φίλε στέφανε δεν χρειάζεται να το κάνεις παράθεση

    εγώ δεν ξεχνάω τι έχω πει (μπορεί να είμαι 48 σε λίγες ημέρες 49) αλλά δεν πάσχω από άνοια ακόμα...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σύλληψη και προσωρινή κράτηση του κατηγορουμένου
    Άρθρο 275.- Στα αυτόφωρα εγκλήματα. 1. Προκειμένου για αυτόφωρα κακουργήματα και πλημμελήματα οι ανακριτικοί υπάλληλοι του άρθρου 31, καθώς και κάθε αστυνομικό όργανο, έχουν υποχρέωση, ενώ οποιοσδήποτε πολίτης το δικαίωμα, να συλλάβουν το δράστη, τηρώντας τις διατάξεις του Συντάγματος και του άρθρου 279 του Κώδικα για την άμεση προσαγωγή του στον εισαγγελέα
    ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση

    λες να αγοράσω ένα-δύο ζευγάρια χειροπέδες ποτέ δεν ξέρεις που θα χρειαστούν

  14. #12179
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    βγάζει και έκθεση συλλήψεως ο πολίτης, αν μάλιστα έχει χρόνο τον πάει και μια βόλτα στον εισαγγελέα, αφού πρώτα προηγηθεί και η απαραίτητη δακτυλοσκοπηση

  15. #12180
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    βγάζει και έκθεση συλλήψεως ο πολίτης, αν μάλιστα έχει χρόνο τον πάει και μια βόλτα στον εισαγγελέα, αφού πρώτα προηγηθεί και η απαραίτητη δακτυλοσκοπηση
    Μπα αυτό θα το αφήσω για τους αστυνομικούς (άλλωστε μην ξεχνάμε είναι δημόσιοι υπάλληλοι) πρέπει να δικαιολογήσουν τον μισθό τους
    εγώ για να πάρω τα χρήματα που παίρνω ως μισθό είμαι 24/7 διαθέσιμος στην εταιρεία

    βέβαια αν ήμουν έξυπνος και είχα ακούσει κάποιους φίλους θα είχα πάει στα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα (άνω των 25.000 ευρώ το μήνα θα έπαιρνα μισθό εκεί) που έχουν πάει περίπου 8.000 έλληνες πολίτες και έρχονται την ελλάδα μόνο για διακοπές και τίποτα άλλο καθώς εκεί έχουν όνειρο ζωή - όνειρο δουλειά και πάρα πολλά χρήματα.

Σελ. 812 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 792802807810811812813814817822832 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΗΣΑΠ και κλιματισμός
    Από No-Name στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 16:35
  2. Με WiFi εξοπλίστηκαν όλα τα τρένα της GNER
    Από lewton στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-06, 18:08
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-06, 21:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-06, 10:04
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-05, 16:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας