Σελ. 850 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 830840845848849850851852855860 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 12.736-12.750 από 13039
  1. #12736
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.881
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρωί κατέβηκα με ένα άδειο λεωφορείο (7 άτομα) από δρόμο με μπόλικη λακούβα και ανωμαλία και ήταν σαν να ήμουν σε μονοθέσιο F1 με porpoising
    Στα ΚΑΠΗ με τον Lewis...

  2. #12737
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.746
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα ΚΑΠΗ με τον Lewis...
    Με τα λεφτά του σερ στην άκρη ??????? Τρέχωωωωω
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #12738
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρωί κατέβηκα με ένα άδειο λεωφορείο (7 άτομα) από δρόμο με μπόλικη λακούβα και ανωμαλία και ήταν σαν να ήμουν σε μονοθέσιο F1 με porpoising
    Αν ήσουν και σε τέτοιο (που έχετε πολλά στον Πειραιά), φαντάζομαι τρίξιμο.


  4. #12739
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.746
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ήσουν και σε τέτοιο (που έχετε πολλά στον Πειραιά), φαντάζομαι τρίξιμο.

    Όλα τέτοια είναι

    Μου έχει τύχει σε ανηφόρα με όχι πολύ κόσμο, να "γονατίζει" και να κατεβάζει το κιβώτιο ταχύτητες μπας και καταφέρει να την ανέβει
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  5. #12740
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Χθες στο μετρό ήρθε και κάθισε δίπλα μου μια κοπέλα 25άρα χωρίς μάσκα ενώ είχε και θέσεις. Όταν της είπα ότι δεν επιτρέπεται άρχισε και με έβριζε; Αν άρχιζα να π@ρδομαι δίπλα της θα της άρεσε; Άμα την έκλ@να θα της άρεσε, να την πάρει η μπόχα; Αυτό δεν απαγορεύεται κιόλας. Σεβασμός εκατέρωθεν. Για αυτό υπάρχουν κανόνες. Ας σεβαστούμε τον «προσωπικό χώρο» του καθενός. Με την πολύ αυθάδεια της είπα και εγώ. Με το καλό να κολλήσεις AIDS. Δεν άντεξα

  6. #12741
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Θα μπορούσε κάποιος που έχει Athena card να δοκιμάσει αν μπορεί να αγοράσει εισιτήρια από την εφαρμογή; Σε μένα βγάζει σφάλμα.

  7. #12742
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χθες στο μετρό ήρθε και κάθισε δίπλα μου μια κοπέλα 25άρα χωρίς μάσκα ενώ είχε και θέσεις. Όταν της είπα ότι δεν επιτρέπεται άρχισε και με έβριζε; Αν άρχιζα να π@ρδομαι δίπλα της θα της άρεσε; Άμα την έκλ@να θα της άρεσε, να την πάρει η μπόχα; Αυτό δεν απαγορεύεται κιόλας. Σεβασμός εκατέρωθεν. Για αυτό υπάρχουν κανόνες. Ας σεβαστούμε τον «προσωπικό χώρο» του καθενός. Με την πολύ αυθάδεια της είπα και εγώ. Με το καλό να κολλήσεις AIDS. Δεν άντεξα
    Καλά, οι μισοί πλέον έχουν σταματήσει να φοράνε. Οπότε τζάμπα χαλιέσαι.

    Αν βγάλουν όμως μάσκα που να εμποδίζει μυρωδιές από τα χνώτα και τη μασχάλη, θα κάνει θραύση. Η FFP2 δεν δουλεύει με αυτά...


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μπορούσε κάποιος που έχει Athena card να δοκιμάσει αν μπορεί να αγοράσει εισιτήρια από την εφαρμογή; Σε μένα βγάζει σφάλμα.
    Εγώ αγόρασα κανονικά 5 εισιτήρια, αλλά δεν με αφήνει φορτίσω την κάρτα. Βασικά, φαίνεται να μην μπορεί καν να αντλήσει τα στοιχεία της κάρτας μου από τη βάση.



  8. #12743
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χθες στο μετρό ήρθε και κάθισε δίπλα μου μια κοπέλα 25άρα χωρίς μάσκα ενώ είχε και θέσεις. Όταν της είπα ότι δεν επιτρέπεται άρχισε και με έβριζε; Αν άρχιζα να π@ρδομαι δίπλα της θα της άρεσε; Άμα την έκλ@να θα της άρεσε, να την πάρει η μπόχα; Αυτό δεν απαγορεύεται κιόλας. Σεβασμός εκατέρωθεν. Για αυτό υπάρχουν κανόνες. Ας σεβαστούμε τον «προσωπικό χώρο» του καθενός. Με την πολύ αυθάδεια της είπα και εγώ. Με το καλό να κολλήσεις AIDS. Δεν άντεξα
    Τι σχέση έχει το AIDS? Δεν έχει καμία λογική πλέον, ούτε για τα μέσα μεταφοράς να υπάρχει υποχρεωτικότητα. Έχουμε ήδη κολλήσει όλοι και παίζει οι μισοί, να έχουμε κολλήσει δύο και τρεις φορές. Move on
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  9. #12744
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σχέση έχει το AIDS? Δεν έχει καμία λογική πλέον, ούτε για τα μέσα μεταφοράς να υπάρχει υποχρεωτικότητα. Έχουμε ήδη κολλήσει όλοι και παίζει οι μισοί, να έχουμε κολλήσει δύο και τρεις φορές. Move on
    Το αν δεν έχει σημασία για σένα ή και για μένα γιατί εγώ ίσως δεν έχω θέμα υγείας έχει η μητέρα μου που είναι 80+ ετών που την επισκέπτομαι κάθε μέρα και δεν θέλω να πάθει κάτι. Το αν είναι υποχρεωτικό ή όχι δεν είναι δική μου δουλειά να το αποφασίσω ή εσύ.
    Η θεία μου έτσι πέθανε την κόλλησε ο γιος της. Θέλω να μειώσω τις πιθανότητες μόλυνσης μου κατά συνέπεια και των ανθρώπων που είναι κοντά μου. Με λίγα λόγια δεν θέλω περιπέτειες όσο το δυνατόν. Και o HIV είναι ιός και ο covid-19 είναι ιός. Η μόλυνση με aids όμως έχει άλλες προεκτάσεις.
    Το να μου απαντάει η κάθε μία Κάλεσε την αστυνομία εν κινήσει του μετρό με προσβάλει. Γιατί ξέρει ότι δεν είναι εφικτό. Το ίδιο και το να κάθεται δίπλα μου ενώ το βαγόνι έχει αλλού θέσεις.
    Άμα την κλ@σω και την πάρει η μπόχα που εγώ μπορεί να το θεωρώ φυσιολογικό δεν θα της αρέσει και θα με πει ανάγωγο.

    Υπόψη ότι το μετρό δεν έχει τον τελευταίο καιρό φύλαξη ή είναι περιορισμένη γιατί τα έχουν κάνει πλακάκια με την εργολαβική εταιρεία.

  10. #12745
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αν δεν έχει σημασία για σένα ή και για μένα γιατί εγώ ίσως δεν έχω θέμα υγείας έχει η μητέρα μου που είναι 80+ ετών που την επισκέπτομαι κάθε μέρα και δεν θέλω να πάθει κάτι. Το αν είναι υποχρεωτικό ή όχι δεν είναι δική μου δουλειά να το αποφασίσω ή εσύ.
    Η θεία μου έτσι πέθανε την κόλλησε ο γιος της. Θέλω να μειώσω τις πιθανότητες μόλυνσης μου κατά συνέπεια και των ανθρώπων που είναι κοντά μου. Με λίγα λόγια δεν θέλω περιπέτειες όσο το δυνατόν. Και o HIV είναι ιός και ο covid-19 είναι ιός. Η μόλυνση με aids όμως έχει άλλες προεκτάσεις.
    Το να μου απαντάει η κάθε μία Κάλεσε την αστυνομία εν κινήσει του μετρό με προσβάλει. Γιατί ξέρει ότι δεν είναι εφικτό. Το ίδιο και το να κάθεται δίπλα μου ενώ το βαγόνι έχει αλλού θέσεις.
    Άμα την κλ@σω και την πάρει η μπόχα που εγώ μπορεί να το θεωρώ φυσιολογικό δεν θα της αρέσει και θα με πει ανάγωγο.

    Υπόψη ότι το μετρό δεν έχει τον τελευταίο καιρό φύλαξη ή είναι περιορισμένη γιατί τα έχουν κάνει πλακάκια με την εργολαβική εταιρεία.
    Ναι και εμένα οι δικοί μου έχουν προβλήματα υγείας, πολλά χρόνια τώρα. Αυτή την επίκληση στο συναίσθημα, δεν την χωνεύω πλεόν. Πρέπει να καταλάβουμε όλοι, ότι ο κόσμος δεν γυρνά γύρω από εμάς και μόνο.

    Δεν αποφάσισα κάτι, αν και είμαι σίγουρος ότι θα τα έκανα καλύτερα από όλους αυτούς τους απίθανους που αποφασίζουν τόσο καιρό. Την γνώμη μου εκφράζω και σου γράφω ότι δεν έχει καμία μα καμία σημασία η υποχρεωτικότητα της μάσκας με τέτοια διασπορά.

    Τώρα αυτά με τα AIDS και τις αστυνομίες και τους φύλακες δεν καταλαβαίνω καν γιατί τα γράφεις.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #12746
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Για το AIDS. Όπως προσβλητικά με προσέλαβε το ίδιο έκανα και εγώ. Το να σου εύχεται κάποιος κάτι τέτοιο δεν είναι ότι καλύτερο.
    Αν δεν υπάρχει ασφάλεια και φύλαξη ο κάθε παραβατικός εισέρχεται και κάνει ότι γουστάρει. Προχθές στο Πανεπιστήμιο μαχαιρώθηκαν μέσα στην είσοδο. Μάλλον πρεζάκια. Τους έβγαλαν επιβάτες και έτρεχαν τα αίματα.
    Έτρεχε η καθαρίστρια με τους κουβάδες στην σκάλα. (Ευτυχώς έχουν μία ανά βάρδια στον σταθμό)
    Θα μου πεις και τι έγινε; Η παρουσία ασφάλειας λειτουργεί κατά κάποιο τρόπο αποτρεπτικά. Περιορίζει και τα πισ@κολλητά. Με θράσος πηδάνε πια και τα τουρνικέ.

  12. #12747
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το AIDS. Όπως προσβλητικά με προσέλαβε το ίδιο έκανα και εγώ. Το να σου εύχεται κάποιος κάτι τέτοιο δεν είναι ότι καλύτερο.
    Αν δεν υπάρχει ασφάλεια και φύλαξη ο κάθε παραβατικός εισέρχεται και κάνει ότι γουστάρει. Προχθές στο Πανεπιστήμιο μαχαιρώθηκαν μέσα στην είσοδο. Μάλλον πρεζάκια. Τους έβγαλαν επιβάτες και έτρεχαν τα αίματα.
    Έτρεχε η καθαρίστρια με τους κουβάδες στην σκάλα. (Ευτυχώς έχουν μία ανά βάρδια στον σταθμό)
    Θα μου πεις και τι έγινε; Η παρουσία ασφάλειας λειτουργεί κατά κάποιο τρόπο αποτρεπτικά. Περιορίζει και τα πισ@κολλητά. Με θράσος πηδάνε πια και τα τουρνικέ.
    Νομίζω ότι θέλεις να εκφράσεις κάποια γενικότερα παράπονα και τα πέταξες στο μπλέντερ με τις μάσκες. Νομίζω δεν με χρειάζεσαι
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  13. #12748
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι θέλεις να εκφράσεις κάποια γενικότερα παράπονα και τα πέταξες στο μπλέντερ με τις μάσκες. Νομίζω δεν με χρειάζεσαι
    Είναι και οι μάσκες ένα πρόβλημα αφού τα κρούσματα ανεβαίνουν. Εκτός αν είναι μούφα κρούσματα.

  14. #12749
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι και οι μάσκες ένα πρόβλημα αφού τα κρούσματα ανεβαίνουν. Εκτός αν είναι μούφα κρούσματα.
    Ναι ανεβαίνουν, και?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  15. #12750
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ανεβαίνουν, και?
    Ας το καλύτερα. δεν το συνεχίζω.

Σελ. 850 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 830840845848849850851852855860 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΗΣΑΠ και κλιματισμός
    Από No-Name στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 16:35
  2. Με WiFi εξοπλίστηκαν όλα τα τρένα της GNER
    Από lewton στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-06, 18:08
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-06, 21:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-06, 10:04
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-05, 16:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας