Σελ. 624 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 604614619622623624625626629634644 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 9.346-9.360 από 13039
  1. #9346
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.810
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα αποτελέσματα του εισιτηρίου είναι ήδη θετικά όσο και αν χτυπιούνται πολλοί για το αντίθετο.
    Οταν εχεις δωσει 70εκ ευρω για να φτιαξεις υποτιθεται ενα αυτοματοποιημενο συστημα, και αυτο τελικα βασιζεται στο ανθρωπινο oversight, τελικα καταληγεις να εχεις ενα παρεμφερες συστημα με το προηγουμενο. Και στο προηγουμενο αμα ξαμολαγες ελεγκτες συνεχεια θα αυξανονταν τα εσοδα...

  2. #9347
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.077
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν εχεις δωσει 70εκ ευρω για να φτιαξεις υποτιθεται ενα αυτοματοποιημενο συστημα, και αυτο τελικα βασιζεται στο ανθρωπινο oversight, τελικα καταληγεις να εχεις ενα παρεμφερες συστημα με το προηγουμενο. Και στο προηγουμενο αμα ξαμολαγες ελεγκτες συνεχεια θα αυξανονταν τα εσοδα...
    Μια χαρά δουλεύει και στον αυτόματο. Η αύξηση των εσόδων ήταν άμεση με την εφαρμογή του μέτρου.

    Σίγουρα θα υπάρχουν περιθώρια και για περαιτέρω αύξηση αλλά τα outliers των τζαμπατζήδων, κάθε χρόνο και θα μειώνονται. Δεν χρειάζεται στρατός ελεγκτών. Ένα μικρός αριθμός σε στρατηγικά σημεία και η αλλαγή νοοτροπίας με τα χρόνια θα οδηγήσει και στο τελικό αποτέλεσμα. Και εντάξει, αν ξεφύγουν και 100 άτομα την ημέρα δεν χάθηκε ο κόσμος.

    Ας ανεβάσουν τον φόρο 0,0001% στους εφοπλιστές να ισορροπήσουν.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #9348
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.810
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρά δουλεύει και στον αυτόματο. Η αύξηση των εσόδων ήταν άμεση με την εφαρμογή του μέτρου.
    Μετρο θα ηταν να βγαλουν ελεγκτες και χωρις τα ηλεκτρονικα. Παλι δεν θα ειχες αυξηση εσοδων επειδη επεσε συρμα οτι "βγηκαν ελεγκτες"? Θα ειχες.

  4. #9349
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Η διαφορά στα ΜΜΜ με πύλες εισόδου (βλέπε μετρό/ΗΣΑΠ) είναι σίγουρα χαοτική, διότι με το παλιό σύστημα αποδεχόσουν το ρίσκο μια χαρά και απλά έμπαινες μέσα, δεχόμενος ότι οι έλεγχοι είναι σχετικά ή πολύ αραιοί άρα δεν έχεις και τίποτα να χάσεις. Τώρα, αν και είναι ακόμα εφικτό να μπεις - βγεις τσάμπα, είναι πολύ πιο δύσκολο. Πρώτον, δε μπορείς να πάρεις το εισιτήριο του προηγούμενου γιατί θέλει να βγει από το σταθμό εφόσον το έκοψε. Δεύτερον, πρέπει να περνάς από πύλες με τεχνάσματα κάθε φορά, όχι πως δε γίνεται, αλλά ελλοχεύει και ο κίνδυνος να... φας καμιά ανάποδη ή να βριστείς, στην τελική. Τρίτον, οι άλλες φάσεις του στυλ έχω ένα ακυρωμένο εισιτήριο μαζί μου αλλά είναι δυσδιάκριτο και το παίζω κινέζος σε έλεγχο, ή το σβήνω και το ξανα-ακυρώνω κτλ, δεν παίζουν επίσης.

    Επειδή η συχνότητα και το είδος των ελέγχων είναι θέμα πολιτικής βούλησης, όταν αλλάξει το υπουργείο θα δούμε την πολιτική που θα κρατήσει. Στα λεωφορεία, τραμ, τρόλει όπως και να χει αν δεν αυξηθούν οι έλεγχοι κι άλλο δεν θα αυξηθούν τα έσοδα. Σε μετρό / ΗΣΑΠ κτλ, ή θα αναλάβουν να κάνουν συχνότερα ελέγχους σε τυχαία σημεία του δικτύου, ή θα πληρώσουν επόπτες στα σημεία εισόδου και εξόδου. Θεωρώ τους ελεγκτές πιο cost-efficient βέβαια.

    Το ζήτημα για μένα δεν είναι καθόλου αν είναι δημόσια ή ιδιωτικά τα ΜΜΜ της Αττικής. Το ζήτημα είναι πολύ περισσότερο να υπάρχει ένα ελάχιστο επίπεδο ποιότητας στις υπηρεσίες τους. Το αν ένας μη συχνός χρήστης πλήρωνε π.χ. 3 Ε μια μεγάλη διαδρομή και 1 Ε μια μικρή, εφόσον ο συχνός θα είχε δικαίωμα εκπτώσεων ή/και δωρεάν μετακίνηση αν ανήκει σε ευπαθείς ομάδες πληθυσμού, δεν έχει ιδιαίτερη σημασία. Σημασία έχει να έχουν ανταλλακτικά οι συρμοί, τα λεωφορεία να μην παροπλίζονται σωρηδόν, σε δρομολόγια με μεσαίο ενδιαφέρον να υπάρχουν συχνότητες λεωφορείων 20-30' και όχι 40-60', αντίστοιχα σε δρομολόγια με μεγάλο ενδιαφέρον συχνότητες 10-15' και όχι 20-30', κτλ.

    Σωρευτικά, για μια περίοδο Χ ετών τα 70 μύρια είναι αστεία μπροστά στα οφέλη, αν αποφασίσει η πολιτική ηγεσία & οι ΟΑΣΑ/ΣΤΑΣΥ να κάνουν έναν καλύτερο προγραμματισμό αξιοποιώντας τα δεδομένα από το ηλ. εισιτήριο, μπορούν να κάνουν παπάδες.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  5. #9350
    Εγγραφή
    20-12-2009
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    543
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    60000/10999
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 51.5(dB)
    Kυριακή πρωί, πλήθος ελεγκτών στο ΜΕΤΡΟ Συντάγματος κυριολεκτικά σκάναραν όποιον περνούσε.

    Μετά από κάνα 2ωρο και όπως επέστρεφα, σε άλλο σταθμό ΜΕΤΡΟ, νεαροί, μάλλον φοιτητές, πέρασαν 4 μαζί με 1 εισιτήριο και ζητωκραύγαζαν για αυτή την επιτυχία τους. Φαντάζομαι αν κατέβηκαν τελικά στο Σύνταγμα θα φάγανε τα προστίματα και τέλος οι ζητωκραυγές.
    Life is a bitch

  6. #9351
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.810
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eagle12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kυριακή πρωί, πλήθος ελεγκτών στο ΜΕΤΡΟ Συντάγματος κυριολεκτικά σκάναραν όποιον περνούσε.

    Μετά από κάνα 2ωρο και όπως επέστρεφα, σε άλλο σταθμό ΜΕΤΡΟ, νεαροί, μάλλον φοιτητές, πέρασαν 4 μαζί με 1 εισιτήριο και ζητωκραύγαζαν για αυτή την επιτυχία τους. Φαντάζομαι αν κατέβηκαν τελικά στο Σύνταγμα θα φάγανε τα προστίματα και τέλος οι ζητωκραυγές.
    Life is a bitch
    Ακομα και αν ειχε ελεγκτες μπορεις να το γλυτωσεις το προστιμο. Εστω ανεβηκες τη κυλιομενη στο συνταγμα και μετα πας προς την εξοδο... αν δεις ελεγκτες κανεις μεταβολη, ξανακατεβαινεις στο μετρο και κατεβαινεις μια σταση παραπερα (πχ μοναστηρακι, ευαγγελισμο, κτλ). Για να δουλεψει αποτελεσματικα πρεπει να εχει ελεγκτες παντου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MNP-10 : 21-04-19 στις 23:50.

  7. #9352
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η διαφορά στα ΜΜΜ με πύλες εισόδου (βλέπε μετρό/ΗΣΑΠ) είναι σίγουρα χαοτική, διότι με το παλιό σύστημα αποδεχόσουν το ρίσκο μια χαρά και απλά έμπαινες μέσα, δεχόμενος ότι οι έλεγχοι είναι σχετικά ή πολύ αραιοί άρα δεν έχεις και τίποτα να χάσεις. Τώρα, αν και είναι ακόμα εφικτό να μπεις - βγεις τσάμπα, είναι πολύ πιο δύσκολο. Πρώτον, δε μπορείς να πάρεις το εισιτήριο του προηγούμενου γιατί θέλει να βγει από το σταθμό εφόσον το έκοψε. Δεύτερον, πρέπει να περνάς από πύλες με τεχνάσματα κάθε φορά, όχι πως δε γίνεται, αλλά ελλοχεύει και ο κίνδυνος να... φας καμιά ανάποδη ή να βριστείς, στην τελική. Τρίτον, οι άλλες φάσεις του στυλ έχω ένα ακυρωμένο εισιτήριο μαζί μου αλλά είναι δυσδιάκριτο και το παίζω κινέζος σε έλεγχο, ή το σβήνω και το ξανα-ακυρώνω κτλ, δεν παίζουν επίσης.

    Επειδή η συχνότητα και το είδος των ελέγχων είναι θέμα πολιτικής βούλησης, όταν αλλάξει το υπουργείο θα δούμε την πολιτική που θα κρατήσει. Στα λεωφορεία, τραμ, τρόλει όπως και να χει αν δεν αυξηθούν οι έλεγχοι κι άλλο δεν θα αυξηθούν τα έσοδα. Σε μετρό / ΗΣΑΠ κτλ, ή θα αναλάβουν να κάνουν συχνότερα ελέγχους σε τυχαία σημεία του δικτύου, ή θα πληρώσουν επόπτες στα σημεία εισόδου και εξόδου. Θεωρώ τους ελεγκτές πιο cost-efficient βέβαια.

    Το ζήτημα για μένα δεν είναι καθόλου αν είναι δημόσια ή ιδιωτικά τα ΜΜΜ της Αττικής. Το ζήτημα είναι πολύ περισσότερο να υπάρχει ένα ελάχιστο επίπεδο ποιότητας στις υπηρεσίες τους. Το αν ένας μη συχνός χρήστης πλήρωνε π.χ. 3 Ε μια μεγάλη διαδρομή και 1 Ε μια μικρή, εφόσον ο συχνός θα είχε δικαίωμα εκπτώσεων ή/και δωρεάν μετακίνηση αν ανήκει σε ευπαθείς ομάδες πληθυσμού, δεν έχει ιδιαίτερη σημασία. Σημασία έχει να έχουν ανταλλακτικά οι συρμοί, τα λεωφορεία να μην παροπλίζονται σωρηδόν, σε δρομολόγια με μεσαίο ενδιαφέρον να υπάρχουν συχνότητες λεωφορείων 20-30' και όχι 40-60', αντίστοιχα σε δρομολόγια με μεγάλο ενδιαφέρον συχνότητες 10-15' και όχι 20-30', κτλ.

    Σωρευτικά, για μια περίοδο Χ ετών τα 70 μύρια είναι αστεία μπροστά στα οφέλη, αν αποφασίσει η πολιτική ηγεσία & οι ΟΑΣΑ/ΣΤΑΣΥ να κάνουν έναν καλύτερο προγραμματισμό αξιοποιώντας τα δεδομένα από το ηλ. εισιτήριο, μπορούν να κάνουν παπάδες.
    Την προηγούμενη Κυριακή πρωί στο Σύνταγμα, χωρίς ιδιαίτερο κόσμο. Μπαίνω στο σταθμό και πάω προς τις κυλιόμενες σκάλες. Ένας τύπος μπροστά μου, είδε ότι δεν είχε κόσμο μπροστά από τις πύλες, οπότε έκανε ότι χαζεύει και με άφησε να περάσω πρώτος στις κυλιόμενες. Άρχισα να υποπτεύομαι, πως με άφησε για να περάσει τσάμπα μαζί μου.

    Όταν φτάνουμε τελικά στις πύλες, αυτός πήγε σε διπλανή από μένα κι έκανε πως έψαχνε για εισιτήριο. Λέω ΟΚ, μπορεί και να έχει τελικά. Εγώ ανοίγω τη δική μου πύλη, περνάω και ξαφνικά "τσουπ" έρχεται και χώνεται κι αυτός από πίσω!

    Είναι απίστευτοι οι τύποι...

  8. #9353
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    ακριβώς

    για αρχή

    ελεγκτές σε κάθε σταθμό / έξοδο

    μετά κάνεις ελέγχους σε λεωφορεία/τρόλεϊ/τραμ και αιφνιδιαστικά σε συρμούς του μετρό.

    εννοείται σε κάθε περίπτωση παραβάτη κόβεις πρόστιμο (ικανό να πείσει τον παραβάτη ότι δεν αξίζει να ξανά δοκιμάσει να μπει "τσάμπα")

    σε ένα μήνα το πολύ θα έχουν γίνει όλοι/ες "υπόδειγμα" επιβάτη.

    γενικά πάντως υπάρχουν πάρα πολλά πράγματα για να γίνουμε "σωστή" χώρα με "σωστούς" πολίτες θα περάσουν πάρα πολλά χρόνια...

  9. #9354
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.810
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    γενικά πάντως υπάρχουν πάρα πολλά πράγματα για να γίνουμε "σωστή" χώρα με "σωστούς" πολίτες θα περάσουν πάρα πολλά χρόνια...
    Γι'αυτο επρεπε να φτιαχτει ενα συστημα που δε βασιζεται στον ανθρωπινο παραγοντα για να ελεγχει. Οσο αυτα τα πραγματα ειναι στον ανθρωπο, γινονται "εθελοντικα"...

  10. #9355
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την προηγούμενη Κυριακή πρωί στο Σύνταγμα, χωρίς ιδιαίτερο κόσμο. Μπαίνω στο σταθμό και πάω προς τις κυλιόμενες σκάλες. Ένας τύπος μπροστά μου, είδε ότι δεν είχε κόσμο μπροστά από τις πύλες, οπότε έκανε ότι χαζεύει και με άφησε να περάσω πρώτος στις κυλιόμενες. Άρχισα να υποπτεύομαι, πως με άφησε για να περάσει τσάμπα μαζί μου.

    Όταν φτάνουμε τελικά στις πύλες, αυτός πήγε σε διπλανή από μένα κι έκανε πως έψαχνε για εισιτήριο. Λέω ΟΚ, μπορεί και να έχει τελικά. Εγώ ανοίγω τη δική μου πύλη, περνάω και ξαφνικά "τσουπ" έρχεται και χώνεται κι αυτός από πίσω!

    Είναι απίστευτοι οι τύποι...
    Η εγκληματικότητα στην Αθήνα έχει γίνει αφόρητη πλέον!!


  11. #9356
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.880
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα αποτελέσματα του εισιτηρίου είναι ήδη θετικά όσο και αν χτυπιούνται πολλοί για το αντίθετο.

    Βέβαια αυτό που πρέπει να συμβεί τώρα είναι, τα αυξημένα κέρδη από την χρήση του μέτρου, να επιστρέφουν και στον πολίτη μέσω επενδύσεων.
    Κέρδη θα είναι όταν πέρασουν τις δαπάνες. Η αύξηση εσόδων που βλέπουμε σε άρθρα κάθε 1-2 μήνες δεν σημαίνει κέρδη. Είναι σαν την αύξηση εφαρμογών που ακούγαμε στο Windows App Store, 1240823408%, όταν ξεκίνησε από το "μηδεν"...

  12. #9357
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    842
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την προηγούμενη Κυριακή πρωί στο Σύνταγμα, χωρίς ιδιαίτερο κόσμο. Μπαίνω στο σταθμό και πάω προς τις κυλιόμενες σκάλες. Ένας τύπος μπροστά μου, είδε ότι δεν είχε κόσμο μπροστά από τις πύλες, οπότε έκανε ότι χαζεύει και με άφησε να περάσω πρώτος στις κυλιόμενες. Άρχισα να υποπτεύομαι, πως με άφησε για να περάσει τσάμπα μαζί μου.

    Όταν φτάνουμε τελικά στις πύλες, αυτός πήγε σε διπλανή από μένα κι έκανε πως έψαχνε για εισιτήριο. Λέω ΟΚ, μπορεί και να έχει τελικά. Εγώ ανοίγω τη δική μου πύλη, περνάω και ξαφνικά "τσουπ" έρχεται και χώνεται κι αυτός από πίσω!

    Είναι απίστευτοι οι τύποι...
    Ρύθμιση για κλείσιμο των πυλών στα 3.5 δεύτερα το πολύ, κλείσιμο αναγκαστικό χωρίς να ανοίγουν ακόμα κι αν μαγκώσουν τον άλλον.

  13. #9358
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν εχεις δωσει 70εκ ευρω για να φτιαξεις υποτιθεται ενα αυτοματοποιημενο συστημα, και αυτο τελικα βασιζεται στο ανθρωπινο oversight, τελικα καταληγεις να εχεις ενα παρεμφερες συστημα με το προηγουμενο. Και στο προηγουμενο αμα ξαμολαγες ελεγκτες συνεχεια θα αυξανονταν τα εσοδα...
    Δεν ζεις στην εποχη των BORG, χρειάζεσαι ανθρώπινο oversight. Ακόμα και κάμερες κάθε 2 μέτρα (!) να βάλεις, κάποιος θα βλέπει.
    Τα χαρτινα να τα ξεχάσεις !


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  14. #9359
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν εχεις δωσει 70εκ ευρω για να φτιαξεις υποτιθεται ενα αυτοματοποιημενο συστημα, και αυτο τελικα βασιζεται στο ανθρωπινο oversight, τελικα καταληγεις να εχεις ενα παρεμφερες συστημα με το προηγουμενο. Και στο προηγουμενο αμα ξαμολαγες ελεγκτες συνεχεια θα αυξανονταν τα εσοδα...
    Τα 70εκ είναι πολύ λίγα σε σχέση με τα πόσα που έχουν δώσει σε άλλες χώρες με ίδιο πληθυσμό, άλλωστε δεν είναι 70εκ να μην μπορούν να ταξιδεύουν τζάμπα, είναι πολλά άλλα πράγματα.

  15. #9360
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Χρησιμοποίησα ΜΕΤΡΟ μετά από καιρό. Χτυπάω κανονικά την κάρτα μου (έχω προσωποποιημένη), φτάνω στον προορισμό μου και διαπιστώνω ότι την έχασα, κάπου στη διαδρομή, και "αναγκάστηκα" να γίνω κολλιτσίδας σε κάποιον για να βγω
    Τελικά η κάρτα μου είχε πέσει μέσα σε μια τσάντα.

    Όχι και ότι καλύτερο για Δευτέρα πρωί
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

Σελ. 624 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 604614619622623624625626629634644 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΗΣΑΠ και κλιματισμός
    Από No-Name στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 16:35
  2. Με WiFi εξοπλίστηκαν όλα τα τρένα της GNER
    Από lewton στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-06, 18:08
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-06, 21:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-06, 10:04
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-05, 16:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας